Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  errorous o Zabójstwo Roberta Kennedy…
  Emilian58 o Ukraina: pomoc humanitarna z P…
  Emilian58 o Cała para w gwizdek
  Emilian58 o Podłość nad podłościami
  Listwa o Wolne tematy (59 – …
  Yagiel o Wolne tematy (59 – …
  Emilian58 o Endlösung dla nieszczepionych”…
  Yagiel o Wolne tematy (59 – …
  corintians o Endlösung dla nieszczepionych”…
  Kojak o Money, money, money…!
  re1truth2 o Wolne tematy (59 – …
  re1truth2 o Wolne tematy (59 – …
  revers o Wolne tematy (59 – …
  Carlos o Zabójstwo Roberta Kennedy…
  Carlos o Zabójstwo Roberta Kennedy…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 617 obserwujących.

Kanadyjski patolog o Covid-19: „Największa mistyfikacja w historii. Testowanie powinno być wstrzymane”.

Posted by Marucha w dniu 2020-12-01 (Wtorek)

Dr Roger Hodkinson

– Mamy do czynienia z bezpodstawną publiczną histerią nakręcaną przez media i polityków. To jest oburzające. To największa mistyfikacją w historii, jaką popełniono na nieświadomej niczego ludności.

Absolutnie nic nie można zrobić, aby powstrzymać tego wirusa oprócz ochrony osób starszych i osłabionych. To nic innego jak ciężki sezon grypowy. To nie jest Ebola ani SARS. To polityka bawiąca się medycyną i jest to bardzo niebezpieczna gra.

Nie dzieje się nic innego w porównaniu z poprzednim rokiem, gdzie w przypadku, kiedy poczuliśmy się źle, zostawaliśmy w domu, piliśmy rosół, nie szliśmy w odwiedziny do babci i sami decydowaliśmy, kiedy wracamy do pracy. Nie potrzebowaliśmy nikogo, kto by nam na to zezwolił – powiedział dr Roger Hodkinson podczas spotkania w ratuszu kanadyjskiego miasta Edmonton (stolica prowincji Alberta), które odbyło się 13 listopada 2020 roku, a na którym dyskutowano o przedłużeniu nakazu zasłaniania nosa i ust.

– Maseczki są zupełnie bezużyteczne. Nie ma żadnych dowodów na to, że one w ogóle pomagają. Maski z papieru i tkaniny to po prostu pokazówka. Przez większość czasu nie są nawet poprawnie noszone. To absurdalne oglądać tych nieszczęsnych, niedouczonych ludzi chodzących wokół jak lemingi, dostosowujących się i zakładających maski na twarz. Dystans społeczny również jest bezużyteczny, ponieważ Covid jest przenoszony przez aerozole, które lecą nawet 30 metrów zanim opadną. Zamknięcie wszystkiego też ma straszne konsekwencje. Wszystko powinno być otwarte natychmiast, tak jak to stwierdziliśmy w Deklaracji z Great Barrington, którą rozdawałem przed tym spotkaniem – powiedział dr Hodkinson.

Odnosząc się do testów na Covid-19, Hodkinson podkreślił, że pozytywny wynik testu nie oznacza infekcji, a służy wyłącznie do nakręcania histerii.

– Całe to testowanie powinno być wstrzymane, dopóki ktoś nie trafi do szpitala mając problemy z układem oddechowym – powiedział.

– To co powinno być zrobione, to ochrona osób słabszych. Tym w domach opieki należy dawać od 3000 do 5000 jednostek witaminy D każdego dnia, co radykalnie zmniejsza ryzyko infekcji. Przypominam wam wszystkim, że bazując na statystykach z całej prowincji [Alberty], prawdopodobieństwo śmierci w grupie wiekowej poniżej 65 roku życia to 1 na 300 tysięcy. Skala reakcji, jaka została podjęta bez żadnych dowodów, jest całkowicie absurdalna biorąc pod uwagę konsekwencje tego działania. Te wszystkie samobójstwa, zamykanie biznesów, pogrzeby, wesela i tak dalej. To oburzające! To po prostu kolejna cięższa grypa i należy się z tym pogodzić. Pozwólcie ludziom decydować. Powinniście trzymać się z dala od spraw medycznych. Podążacie za Urzędnikiem ds. Zdrowia i jesteście omamieni. Jestem oburzony, że to osiągnęło taki poziom. To wszystko powinno się skończyć już jutro. Dziękuję bardzo” – zakończył dr Hodkinson.

Nagranie jest konsekwentnie usuwane z Internetu i być może w tej chwili jest dostępne tylko na naszym portalu. Uruchomiona została potężna nagonka na dra Hodkinsona, któremu Associated Press zarzuca, że skłamał przypisując sobie stanowisko, którego nigdy nie piastował. Ma to podważyć wiarygodność jego wypowiedzi, która została określona jako fałszywa.

[Na razie wciąż istnieje:
>https://www.youtube.com/watch?v=9LbD1rWkF-Q
Admin]

Kim jest dr Hodkinson? Według notki biograficznej zamieszczonej na stronie firmy MutantDx, gdzie wymieniony jest jako jej prezes, Hodkinson to patolog kliniczny po Uniwersytecie Cambridge w Wielkiej Brytanii. Był dyrektorem generalnym Stirrat Laboratories, dużego diagnostycznego laboratorium medycznego w Albercie w Kanadzie.

Dr Hodkinson to były prezes Towarzystwa Lekarzy Laboratoryjnych Alberta (ASLP), które reprezentuje patologów w tej prowincji. Brał udział w restrukturyzacji branży laboratoriów diagnostycznych wartych 250 milionów dolarów. Pełnił funkcję inspektora akredytacji laboratoriów, a wcześniej był przewodniczącym Komitetu Egzaminacyjnego Patologii w Królewskim Kolegium Lekarzy Kanady w Ottawie. Jest członkiem Kolegium Patologów Amerykańskich i dyrektorem medycznym laboratorium CLIA. Dr Hodkinson jest współautorem publikacji opartych na technologii MultiGEN.

– Byłem przewodniczącym Komitetu Egzaminacyjnego Patologii Królewskiego Kolegium Lekarzy Kanady w Ottawie, ale co więcej, jestem obecnie prezesem firmy biotechnologicznej w Północnej Karolinie, która sprzedaje test na COVID-19 – powiedział Hodkinson podczas swojego wystąpienia.

W reakcji na wystąpienie Hodkinsona Agencja Associated Press opublikowała artykuł pt. „Patolog fałszywie twierdzi, że COVID-19 to mistyfikacja, nie gorsza niż grypa”. W artykule napisano: Roger Hodkinson, patolog, który przedstawia się jako były przewodniczący Królewskiego Kolegium Lekarzy i Chirurgów Kanady, przedstawił swoje uwagi telefonicznie podczas publicznego spotkania w Edmonton, stolicy Alberty w Kanadzie. (…) 20 listopada Królewskie Kolegium Lekarzy i Chirurgów Kanady wyjaśniło, że chociaż Hodkinson uzyskał certyfikat patologa ogólnego w 1976 roku, nigdy nie był przewodniczącym. „Chcielibyśmy wyjaśnić, że dr Hodkinson nie jest i nigdy nie był przewodniczącym Królewskiego Kolegium Lekarzy i Chirurgów w Kanadzie” – podała organizacja w oświadczeniu.

Problem w tym, że Hodkinson nie przedstawił się jako przewodniczący Kolegium, ale jako przewodniczący Komitetu Egzaminacyjnego w Kolegium. Czyżby ten fakt umknął uwadze wydającego oświadczenie Kolegium i powołujących się na nie dziennikarzy?

„Rzetelna” krytyka wypowiedzi Hodkinsona sprowadza się do stwierdzenia: „To nieprawda”. Próbuje się zdyskredytować firmę MutantDx. Dowodem w sprawie ma być „adres w kompleksie mieszkaniowym”. Argumentem przeciw Hodkinsonowi ma być też to, że Towarzystwo Medyczne w Albercie popiera stosowanie masek, mycie rąk i dystansowanie społeczne. Dowodem na skuteczność masek ma być stanowisko Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom, które rekomenduje ich noszenie.

I co z tego? Rekomendacje nie zmienią faktu, że nie ma badań potwierdzających skuteczność masek w zapobieganiu zakażeniom. Wprost przeciwnie. Badanie przeprowadzone w Danii w kwietniu i maju 2020 wskazuje, że różnica w liczbie zakażeń u osób noszących maski chirurgiczne i tych, które ich nie nosiły wyniosła 0,3 punktu procentowego.

Reakcja na wypowiedź dra Hodkinsona pokazuje, że w korona-Matrixie nie ma miejsca na żadną poważną debatę, a ten, kto nie poddaje się korona-histerii jest natychmiast atakowany i dyskredytowany, przy czym jego wypowiedzi są manipulowane i usuwane z sieci.

Dlaczego? To już wyjaśnił były szef GIS Jarosław Pinkas: maseczki mają przypominać o pandemii, a celem działań władzy jest wygenerowanie emocjonalnego zapotrzebowania na szczepionkę. Do zarobienia jest gigantyczna kasa. Beneficjenci tego biznesu już liczą zyski.

https://wprawo.pl/

Komentarzy 9 do “Kanadyjski patolog o Covid-19: „Największa mistyfikacja w historii. Testowanie powinno być wstrzymane”.”

 1. Piskorz said

  re art a celem działań władzy jest wygenerowanie emocjonalnego zapotrzebowania na szczepionkę.”…..i trzymanie ludzi w ciągłym strachu i.nie-
  pewności !! Wtedy łatwiej się nimi rządzi.

 2. Na pohybel covidowym zbirom

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2020/11/30/na-pohybel-covidowym-zbirom/

 3. MG-42 said

  To dziadostwo ludzkie jest poprostu do ;;;;ODSTRZALU I Narod musi urzyc kul;;DUM DUM DUM.Bez zadnego milosierdzia.JASNE

 4. Sowa said

  Re 2: „Lecz my wszyscy, którzy z odkrytym obliczem patrzymy na chwałę Pana jak w zwierciadle, w ten sam obraz jesteśmy przemieniani z chwały w chwałę, tak jak przez Pana, który jest Duchem.” (2 List do Koryntian 3:18)

  Zakryli oblicza, bo, no właśnie…

 5. raport szwedzki said

  Jak wynika z analizy money.pl, w listopadzie umarło już ponad 56 tys. Polaków. To kolejny miesięczny rekord. I tylko część z nich zmarła z powodu COVID-19 i chorób współistniejących. ……………https://www.statista.com/statistics/525353/sweden-number-of-deaths/ https://projektsanning.com/wp-content/uploads/2020/11/Doda-per-dag-1024×631.png https://www.svt.se/nyheter/inrikes/ny-statistik-over-3000-doda-i-covid-19-fran-aldreboenden ……….w Szwecji na podobne procentowo ilości zakażen odnotowano aż 7 tys zgonów covidowych, w tym 5 tys w domach starców a ogólnie szwedzki GUS mówi o braku 4 tys osób.. To znaczy że poza przewlekle chorymi starcami NIE UMARŁ ANI JEDEN SZWED a wunterwaffe PISu zamknac wszystko i wszystkich zabiło ponad 40 tysięcy Polaków poza DPS ….. gdyby Szwedzi pilnowali DPS jak PiS, byli szczepieni BCG i nie byli starsi od nas o 4 lata zgonów było by o wiele, wiele mniej

 6. Piskorz said

  re 2 Zdjęcie niczym z filmu „Ojciec chrzestny” wg. książki M. Puzio /?/…tylko ich do Caltanisetty wysłać..Przejeżdżałem..środek Sycylii a tam…więzienie dla tych najważniejszych…z b. długimi wyrokami.

 7. NICK said

  Armia lucyfera. (2 i 4).
  Zdegenerowana ostatecznie a, rządząca.
  Pod-rządnymi.

 8. Jurek said

  Pasożyty, bakterie i wirusy mają emocje. Kochają, wściekają się, zabijają.
  Zatem trzeba uważać z ubijaniem pasożytów, bo znajdzie się paragraf. Zobacz sprawa karpia i fretki.
  Oczywiście globalni psychopaci mogą zabijać bezkarnie mojego prywatnego wirusika, który jest moim przyjacielem – jeśli traktuję go po przyjacielsku tzn, jeśli nie rozpieszczam go za nadto.

  Jeden z wirusów decyduje wprost o rozmnażaniu człowieka. Jeśli świry mają za CEL tego konkretnego wirusa, mało kto dojdzie przyczyny powszechnej bezpłodności.

  Zatem trzeba lobbować za ustawowym zakazie zabijania TEGO wirusa.

 9. Kar said

  – czlowiek godny podziwu, dr Hodkinson. Ale dr dostaje kontre od brytyjskich gudeł mydłkow ktorzy wprowadzaja zaostrzone restrykcje dzisiaj w nocy (01.12, https://metro.co.uk/2020/12/01/england-to-be-plunged-into-toughened-tiers-tonight-after-boris-bats-off-tory-rebels-13684738/). W Polsce wiernie błyskawicznie skopiuja. Nowy Rok szykuje sie w całej okazałej krasie .. witaj StalinCzeka

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: