Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Józef Bizoń o Izolacja Zełenskiego
  re1truth2 o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  1957 o Trucie kurczaków w USA?
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Marian Max Kolanko o Polskość czarnych Polaków na…
  Yagiel o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Kojak o Tymoszenko pod palmami
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Listwa o Przejściowe trudności z ostate…
  Bezpartyjna o Siergiej Andriejew: Jesteśmy p…
  Łowca głuptaków o Najpierw czołgi, później broń…
  Echo z Węgier o Viktor Orban: Zachód jest w st…
  Kojak o Najpierw czołgi, później broń…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Prof. Majewska: Nie boję się swojego zdania o szczepionkach

Posted by Marucha w dniu 2020-12-01 (Wtorek)

Nie muszę się bać głoszenia prawdy o szczepieniach – rozmowa z prof. Marią Dorotą Majewską, neurobiologiem

Poniższy wywiad stanowi drugi głos w dyskusji na temat szczepionek. Pierwszym jest wywiad z prof. Andrzejem Zielińskim: Szczepmy na co się da

*                        *                         *

„Gdy chcesz się pozbyć dziadka, kup mu szczepionkę na grypę” – prawda czy fałsz?

Prawda. Amerykańskie statystyki jasno pokazują, że umieralność na grypę zaczęła wzrastać w połowie lat 80., co zbiegło się z rozpowszechnieniem szczepień przeciw tej chorobie. A najwięcej umiera po nich właśnie osób starszych. Zresztą zatrucia lekami i szczepionkami to dziś trzecia po chorobach serca i nowotworach przyczyna zgonów w Stanach i w innych krajach rozwiniętych.

Skąd te dane?

Z badań VAERS. To amerykańska rządowa baza danych, do której pacjenci i lekarze zgłaszają powikłania poszczepienne. Od 1990 r. zgłoszono tam 5736 zgonów poszczepiennych, a że zgłaszanych jest tylko ok. 5 proc. przypadków, zgonów mogło być ponad 100 tysięcy. Nic dziwi zatem orzeczenie Sądu Najwyższego USA, że „szczepienia są nieuchronnie niebezpieczne”. Wie pani, że do szczepionek dodaje się toksyczne adiuwanty, czyli środki mające wzmocnić reakcję poszczepienną, i konserwanty: związki rtęci, aluminium, formaldehyd, detergenty, skwalen i inne?

Po co?

By wywołać stan zapalny i wzmocnić odpowiedź immunologiczną na wstrzyknięte antygeny. Tymczasem często wywołuje to u pacjenta nadmierną reakcję – burzę cytokinową, mogącą go nawet zabić. Według VAERS 60 proc. śmiertelnych ofiar szczepień to dzieci do drugiego roku życia, bo niedojrzały organizm niemowlęcia nie odpowiada na szczepienia odpowiednią produkcją przeciwciał, co wymaga używania adiuwantów i powtarzania szczepień. Nie radzi też sobie z usuwaniem szczepionkowych toksyn. Niemowlę jest biologicznie nieprzystosowane, by tolerować wstrzykiwane mu obce toksyny i białka. Zgodnie z naturą przez pierwsze miesiące życia ma się żywić mlekiem matki i z niego czerpać przeciwciała.

Szkoda, że ta sama natura pozwoliła mu umierać na odrę czy krztusiec…

To nonsensy głoszone przez producentów szczepionek. Spójrzmy na Niemcy, Francję, Holandię czy kraje skandynawskie. Miliony dzieci nie są tam szczepione, bo szczepienia są dobrowolne i wielu rodziców z nich rezygnuje lub szczepi wybiórczo. I co? Umieralność niemowląt jest tam około dwóch razy mniejsza niż w Polsce i trzy razy mniejsza niż w USA, gdzie szczepi się najwięcej. Im więcej szczepień, tym większa liczba zgonów. A odnosi się to tak samo do krajów rozwiniętych, jak do ubogich regionów Afryki czy Azji.

Przypadki chorób zakaźnych są jednak nieco częstsze…

Owszem, ale nikt się tym specjalnie nie przejmuje, bo w XXI w. te choroby nie są już dla nas groźne, potrafimy je skutecznie leczyć. Na zakażenia bakteryjne w razie potrzeby stosujemy antybiotyki, a dziecięce choroby wirusowe są zwykle łagodne i leczy się je głównie zachowawczo. Na stronie European Centre for Disease Control and Prevention są statystyki zachorowań z całej Unii. Co roku mamy kilkadziesiąt tysięcy przypadków krztuśca, lecz ani jednego śmiertelnego. Co więcej, niektóre z chorób zakaźnych mogą być dla organizmu nawet korzystne…

Twierdzi pani, że warto chorować na świnkę?

Owszem, zwłaszcza gdy jest się kobietą, bo przeciwciała tworzone w czasie świnki chronią ją przed rakiem jajnika. A te produkowane podczas kilku chorób przebytych w dzieciństwie pozostają we krwi zwykle do końca życia, zabezpieczając nas przed powtórnym zachorowaniem. Kobiety przekazują je także potomstwu przez łożysko i z mlekiem. Tymczasem przeciwciała powstałe po szczepieniu utrzymują się w organizmie zaledwie od dwóch do pięciu lat.

Miliony ludzi szczepionki ocaliły…

Nie miały istotnego wpływu. Z danych demograficznych amerykańskich i europejskich wynika, że zapadalność na choroby zakaźne spadała od początku XX w., a w latach, gdy wprowadzano szczepienia, śmiertelność z ich powodu była już bardzo mała lub bliska zera.

Dlaczego?

Bo poprawiły się warunki życia. Zbudowano kanalizację i ludzie zyskali dostęp do czystej wody, a przecież dawniej pili niemal ścieki. Biedacy mieszkali stłoczeni po kilkanaście osób w izbie, wielu głodowało. Nie było ani lodówek, ani środków dezynfekcji, ani antybiotyków. To nie szczepienia, lecz postęp cywilizacji ograniczył i zmniejszył ludzką umieralność. Dlatego większość rodziców zapewne woli krótko opiekować się dzieckiem chorym na krztusiec, niż poddać je szczepieniom, by potem przez całe życie nieść ciężar jego okaleczenia…

Bez przesady…

Niestety. Skala powikłań poszczepiennych w USA jest już tak duża, że ok. 60 proc. dzieci ma zdiagnozowaną co najmniej jedną chorobę chroniczną: astmę, cukrzycę, padaczkę, alergie, choroby nowotworowe… Około 20 proc. cierpi na jakąś chorobę mózgu, zaburzenia rozwojowe lub upośledzenie umysłowe. W dużym stopniu są one indukowane przez szczepienia.

Skąd ta pewność?

Z badań i obserwacji: wśród dzieci nieszczepionych choroby te zdarzają się dużo rzadziej lub wcale. A mechanizmy okaleczeń poszczepiennych są już nieźle poznane. Sztuczne, nadmierne pobudzenie układu odpornościowego i silny stan zapalny połączone z toksycznymi adiuwantami i konserwantami w szczepionkach sprawiają, że układ immunologiczny zaczyna atakować komórki organizmu. I tak po autoagresji na system nerwowy rozwijają się autyzm, padaczki, ADHD, upośledzenie umysłowe, dysleksje i inne. Po ataku na komórki trzustki rozwija się cukrzyca, po ataku na układ oddechowy – astma. Czy wie pani, że w USA od 11 do 13 proc. dzieci ma uszkodzoną, stłuszczoną wątrobę?

Polskie dzieci też mają. Sądzi pani, że to skutek szczepień?

To podawana noworodkom szczepionka przeciw żółtaczce B uszkadza wątrobę. Na Zachodzie nie stosuje się jej, z wyjątkiem dzieci matek chorych na tę chorobę. Żółtaczka B to przypadłość weneryczna i w nowoczesnym szpitalu, gdzie używa się jednorazowych igieł czy cewników i skutecznych środków odkażania, trudno się nią raczej zarazić. Polscy hepatolodzy przyznają, że był to problem… ze dwie dekady temu, gdy instrumenty jeszcze się gotowało.

Jasne. A jednak nie znajduję ani lekarzy, ani naukowców, którzy poparliby choć jedną pani opinię.

Zdaję sobie sprawę, że może tak być w Polsce, lecz na Zachodzie podobne opinie nie są rzadkością ani wśród lekarzy, ani wśród naukowców. A i u nas znam lekarzy myślących podobnie. Cóż, jestem po prostu w tak komfortowej sytuacji, że nie muszę się bać głoszenia prawdy o szczepieniach, w przeciwieństwie do lekarzy, którym establishment farmaceutyczny skutecznie sznuruje usta…

Sugeruje pani korupcję?

Na stanowiskach decyzyjnych – w dużym stopniu z pewnością tak. Dowiedziono, że na całym świecie ludzie na takich stanowiskach są nielegalnie wynagradzani przez firmy farmaceutyczne za korzystne dla nich decyzje. Zakładam więc, że może się to dziać także w Polsce. Macki koncernów farmaceutycznych sięgają daleko. Nie tylko płacą zachodnim medykom po kilkaset euro miesięcznie za duży odsetek pacjentów zaszczepionych w ich gabinetach, ale korumpują też programy nauczania studentów medycyny.

Co to oznacza?

Że wielu z nich od szkolnej ławy wiąże różne schorzenia z brakiem jakiejś substancji, szczepienia czy leku i nie zastanawia się nad tym, że etiologia chorób zwykle bywa złożona i powinno się leczyć przyczyny raczej niż objawy. Nie przyjdzie im też do głowy, że szczepienia nie są ani jedyną, ani bezpieczną metodą ochrony przed chorobami zakaźnymi.

A w Polsce?

Tu odmawia się nawet rejestrowania powikłań poszczepiennych i fałszuje raporty przyczyn zgonów, na co zwróciła uwagę WHO. O śmierci łóżeczkowej lekarze zwykle piszą, że dziecko zmarło bez przyczyny, a wiadomo, że najczęściej to nic innego niż zgon poszczepienny.

Śmierć łóżeczkowa, czyli dotykająca nagle i niespodziewanie uznawanego za zdrowe niemowlęcia. Ktoś to powiązał w badaniach ze szczepionkami?

Australijska badaczka dr Viera Scheibner. Dowiodła, że większość takich zgonów następowała w ciągu paru godzin lub dni po szczepieniach, zazwyczaj DTP (błonica, tężec, krztusiec). Od kiedy Japonia przesunęła te szczepienia na okres po drugim roku życia, liczba przypadków śmierci łóżeczkowej spadła tam o 90 proc.!

Może to zbieg okoliczności?

Tak tłumaczą lekarze „szkoleni” przez koncerny. Żaden nie przyzna, że szczepionka zabiła dziecko, nie chcąc skończyć jak brytyjski lekarz Andrew Wakefield…

Okazał się oszustem.

Oszustem? Rodzice świata ufają mu, uważając go za bohatera. Jako pierwszy odnotował stany zapalne i owrzodzenie jelit u dzieci autystycznych. Okazało się, że część z nich jest nosicielami aktywnego wirusa odry, identycznego z tym, który podano im wcześniej w szczepionce MMR (odra, świnka, różyczka). A rodzice informowali, że pierwsze objawy autyzmu zauważyli u dzieci wkrótce po tych szczepieniach. Wakefield odnotował korelację poszczepiennego zapalenia jelit z autyzmem i jako rzetelny naukowiec opublikował na ten temat pracę. Potem udzielił publicznego wywiadu…

I rodzice zaczęli odmawiać szczepień…

A wtedy zyski koncernów spadły i zaczęła się brutalna nagonka. Wakefielda zniesławiono, zabrano mu prawo wykonywania zawodu, wyrzucono z pracy i zmuszono do emigracji. Przypominało to losy uczonych z czasów inkwizycji. Niedawno ujawnił się pracownik amerykańskiej Agencji Kontroli Chorób odpowiedzialnej za bezpieczeństwo szczepionek dr Thompson. Zeznał, że wyniki badań dotyczących związku szczepień z autyzmem były fałszowane, a dzieci otrzymujące MMR zgodnie z kalendarzem przed trzecim rokiem życia chorowały na autyzm trzy razy częściej niż zaszczepione później.

Dlatego namawia pani rodziców, by odmawiali szczepień?

Nikogo nie namawiam. Chcę tylko, by w Polsce, tak jak na Zachodzie, szczepienia były dobrowolne, a nie wymuszane. Zachęcam rodziców do poszukiwania rzetelnych, wolnych od reklam i propagandy źródeł wiedzy. Informuję, że szkody płynące ze szczepień są nieporównanie większe od ryzyka niegroźnych dziś chorób zakaźnych. I jest to bilans potencjalnych zysków i strat, który każdy szczepiący siebie lub swoje dziecko powinien poważnie rozważyć.

Prof. Maria Dorota Majewska w przeszłości kierowała Katedrą Marii Curie Zakładu Farmakologii Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Obecnie mieszka i pracuje w Stanach Zjednoczonych

https://www.rp.pl

Komentarzy 13 do “Prof. Majewska: Nie boję się swojego zdania o szczepionkach”

 1. francobollo said

  OBOWIĄZKOWE szczepienia w Polsce … producent zwolniony z odpowiedzialności za skutki uboczne ..

  Amerykański kanał YT po polsku.
  Polecam, bo warto, a temat filmu na YT jest o szczepionkach. Pikanterii dodaje zwolnienie z odpowiedzialności amerykańskich producentów. Mateusz Morawiecki już dokonał zakupów.

 2. MG-42 said

  Obowiazkowe szczepienia ale Wladzy ktora w gruncie rzeczy nie jest zadna wladza .Tylko wielkim gnojowiskiem ludzkim ;;;;Szambem;;;Ktore Narod musi oczyscic w sposob FIZYCZNY……Innnej opcji nie widze.Czy wyrazilem sie jasno.Innej opcji nie widze…..FIZYCZNA czystka ;;;;;;;;;;;;;motlochu szatanskiego howu;;;;;;;;;;;.

 3. Marek said

  Czy wyrazilem sie jasno
  ===
  Mów to do siebie, patałachu krzykaczu.
  Uzbrojony po uszy siedzisz w komórce i srasz ze strachu.
  Ale zasięg masz, skoro pierdzisz w koło macieju…

 4. Piskorz said

  re 3 Nie ma co się tak sierdzić od razu..po pierwsze primo, a po drugie primo..winno być „w koło Macieju”, to imię.!!

 5. Piskorz said

  re art Na portalu włoskim Włoch wyraźnie napisał, że gros jego rodaków w Lombardii…było zaszczepionych przeciwko ..grypie, a jak doszedł tow. Covid…rezultat znamy.

 6. MG-42 said

  Mowisz bredzisz lepiej bredzic I pisac czy mowic konkretnie co jest grane.Niz bezprzerwy pisac I dyskutowac co ten powiedzial czy tamci powiedzieli Co oni robi a co nie robia.To ja Ci napisze co bedzie za rok moze 2 moze 3.Ale to bedzie.Ze nikt z zwyklych ludzi nie bedzie mogl sie poruszac po kraju Gdzie bedzie chcial .I co bedzie chcial robic.Bedziesz musial siedziec w domu I czekac na bandytow w czarnych mundurach az Cie zabiora do miejsc odosobnienia Bo ktos usluzny ;;;debil z wypranym mozgiem doniesie do wladz Ze w tym domu I tym jest ktos kto ma Covid 19.I przyjada pociebie .I wyladujesz w izolatce do unicestwienia.I tak skanczysz czy zakonczysz Pan swoj nedzny zywot.Zniewolonego czlowieka oglupionego przez prase mendia politykerow z szatanskiego chowu I telewizornie Ktora pierze mozgi oglupialym I durnym Polaczkom.Bez mnie ja wiem co ludzie myslacy powinnii zrobic.Na bochaterstwo te prawdziwe jest czas TERAZ .Nie na strzelanie .To jest juz musztarda pobiedzie.A to niejest zadne bochaterstwo.Igrzyska sa (Wojna) tylko dla idiotow I psycholi I mentalnie chorych ludzi .By robic zle rzeczy innym ludziom.NA BOCHATERSTWO jest TERAZ CZAS…I nie bredze w koolo macieju.Panoczku prawdopodobnie po ;;;;;luniwersytecie ;;;;masonskim. Capppitoo.

 7. Marek said

  Bedziesz musial siedziec w domu I czekac na bandytow…
  ===
  Ty już kolego siedzisz i czekasz.
  Szczujesz, a z tego szczucia nic nie wynika.
  Bo gdyby wynikało, każdy z nas wiedziałby, że pojawił się brudny harry.
  Jakiś MG Kowalski z Gajówki np.

 8. osoba prywatna said

  – Ludzie noszą maski, trzymają dystans i głowę nisko, przestali myśleć. Jeśli ludzie nie zrozumieją, że podążają za diabłem to stracą wszystko. Ludzie pytają mnie co trzeba zrobić, ja odpowiadam, że jedyną rzeczą, która może nas ocalić jest to, że ludzie zaczną myśleć – mówi prof. Bhakdi.

  – Dlatego właśnie napisaliśmy tę książkę (Koronawirus – Fałszywy Alarm? – red.), bo chcieliśmy, żeby ludzie znów zaczęli myśleć (…) Ludzie powinni mówić, że mamy wciąż demokrację i nie zrobimy tego, co rząd nam każe. Nie nałożymy tych maseczek i nie zostaniemy w domu, ponieważ to nas zabija – kontynuuje.

  – Każdy rząd, który wydaje nakaz noszenia masek popełnia przestępstwo – uważa Bhakdi. – To wszystko jest częścią większego planu.
  Szczepionka niebezpieczna?

  Prof. Bhakdi odniósł się także do ewentualnego zagrożenia ze strony szczepionek na koronawirusa. – Jeżeli Twoje szanse na to, że umrzesz na koronawirusa są na poziomie 0,05 procenta, to jakiej ochrony oczekujesz? (…) Jeżeli myślisz, że szczepionka sprawi, że szanse spadną do 0,04 procenta to jesteś naiwny. Żadna szczepionka nie jest w stanie zredukować ilości zgonów do liczb, o których wspomniałem – powiedział.
  – Większość szczepionek może przynieść poważne efekty uboczne. Jeśli zaszczepicie 10 tysięcy osób to z całą pewnością będzie co najmniej 1 osoba z poważnymi efektami ubocznymi – dodał. – Ta nowa szczepionka, którą się propaguje w Niemczech i Szwajcarii, to jest szczepionka genetyczna, czyli mamy do czynienia ze szczepionką, która nigdy nie była używana. Ona zawiera gen wirusa, który będzie nam wszczepiany.

  – Prawdopodobieństwo, że ta nowa szczepionka będzie kosztować poważne skutki uboczne jest bardzo wysokie – powiedział prof. Bhakdi.
  https://www.bibula.com/?p=120831

 9. MG-42 said

  Jestes pan w czarnej dziurze I niemam panu co odpowiadac.Juz zobaczysz pan to I odczujesz na wlasnej skorze.Protest na nic sie zdadza .To dla tej choloty jest zabawne I ucieszne. Jak bydlo chalasuje na ulicach.Oni tak onas mowia tak tak.Ale dosc.

 10. zen said

  Film z 2007 roku, zapewne znany.

 11. Lily. said

  Czy to”OSTATECZNE ROZWIAZANIE
  KWESTII TUBYLCOW ?”.

  „Was POLAKOW NIE BEDZIE,a
  Ci co POZOSTANA,beda zbierac jedzenie
  po smietnikach”. Oswiadczyla IRMINA S.

  Bo „zapier…..ac ZA MISKE RYZU”,nie
  bedzie na tyle energii,zeby wydajnie
  „zapier….c”, u/dla pana.

  „NWO,bez klasy sredniej.TYLKO RULES
  i NIEWOLNICY”.

 12. kanarek said

  Każdy pisze za siebie, ja też. Jeśli skrzywdzą moją rodzinę i ją stracę to „oni” stracą swoją rodzinę. Zobaczycie co się wydarzy, jeśli się wydarzy. Bez emocji tylko proszę.

 13. Lily said

  „FOR DECADES GATES HAS BEEN
  AUTSPOKEN IN HIS DESIRE TO SEE
  THE G L O B A L POPULATION SIGNIFICANTLY R E D U C E D”.

  „And yet people TURN TO THIS MAN,for
  ADVICE ON HOW TO KEEP BILLIONS
  OF PEOPLE ALIVE”.
  Source; UNCENSORED.Issue 60 June-Sept
  2020. Story page 3.

  CDC is a PRIVATELY OWN VACCINE
  COMPANY.

  „(…) JESTESMY NA KRAWEDZI GLOBALNEJ
  TRANSFORMACJI.
  WSZYSTKIEGO CZEGO POTRZEBUJEMY
  TO KRYZYS, i NARODY SAME ZAAKCEPTUJA NOWY PORZADEK SWIATA”.

  David Rockefeller (1991) Z „wyzszej RASY”.

  „KRYZYS”.w postaci” COVIT 19″.
  JEDYNY TAKI,w HISTORII na skale swiatowa.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: