Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (67 – …
  Boydar o Kierowcy mają dość. „To…
  J o Katolicyzm, kapitalizm i …
  Greg o Wolne tematy (67 – …
  Lily o Wolne tematy (67 – …
  Jack Ravenno o Wolne tematy (67 – …
  Boydar o Wolne tematy (67 – …
  Boydar o Katolicyzm, kapitalizm i …
  Adrian o Wolne tematy (67 – …
  Adrian o Wolne tematy (67 – …
  Mg-42 o Katolicyzm, kapitalizm i …
  Marek Rogalski o Operacja na Ukrainie a globaln…
  revers o Operacja na Ukrainie a globaln…
  revers o Operacja na Ukrainie a globaln…
  NICK o Wolne tematy (67 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 621 obserwujących.

Wyrzucona z klubu fitness za krytykę aborcji

Posted by Marucha w dniu 2020-12-01 (Wtorek)

Prześladowania za prawicowe poglądy nie są już jedynie domeną szeroko pojętego Zachodu. Uczęszczająca do klubu fitness w Swarzędzu kobieta została z niego wyrzucona, bo w mediach społecznościowych poparła wyrok Trybunału Konstytucyjnego i skrytykowała aborcję.

Siłownia otrzymała już przedprocesowe pismo, a jej właścicielem ma być znany muzyk.

Wspomniana klientka siłowni zamieściła w mediach społecznościowych wpis dotyczący ostatniej debaty na temat aborcji. Jednoznacznie poparła w nim wyrok Trybunału Konstytucyjnego, który zakwestionował przesłanki do aborcji eugenicznej. Jej zdaniem przerywanie ciąży można porównać do morderstwa, natomiast wydarzenia towarzyszące „Strajkowi Kobiet” były wandalizmem.

Kilka dni po zamieszczeniu wpisu kobieta zorientowała się, że nie jest już członkiem klubu fitness ze Swarzędza w województwie wielkopolskim. Dodatkowo została wyrzucona z wewnętrznej grupy siłowni. Radio Poznań twierdzi, że właścicielem placówki ma być jeden ze znanych muzyków. Dodatkowo informację o usunięciu kobiety na wspomnianym forum zamieściła jedna z trenerek.

Sprawą zajęli się już prawnicy reprezentujący Instytut na rzecz Kultury Prawnej „Ordo Iuris”. Wysłali zresztą pismo przedprocesowe do klubu. Twierdzą w nim, że co prawda w Polsce obowiązuje wolność gospodarcza, ale w tym zakresie doszło do naruszenia prawa. Odmowa świadczenia usług była bowiem spowodowana poglądami politycznymi wspomnianej kobiety. Z tego powodu prawnicy domagają się przede wszystkim przeprosin dla swojej klientki.

Na podstawie: radiopoznan.fm
http://autonom.pl

Komentarzy 10 do “Wyrzucona z klubu fitness za krytykę aborcji”

 1. AlexSailor said

  Tam **** *** przeprosin.
  Lewactwo się podłożyło, to trzeba z kilkadziesiąt tysięcy odszkodowania wydusić.

 2. Birton said

  niech się Żydówki skrobią co sił, niech!

 3. UZA said

  Dziwny jest ten świat, bo co właścicielowi czy personelowi siłowni do tego, jaki klienci mają stosunek do aborcji ? Ten zakład usługowy najwyraźniej pretenduje do roli jakiegoś klubu towarzyskiego, zrzeszającego ludzi o określonym światopoglądzie. Na miejscu tej Pani nie chciałabym mieć więcej do czynienia z taką dziwaczną instytucją. Po co angażować Ordo Iuris ? Czy to nie ma innych, normalnych siłowni ? Ostatecznie można sobie iść na spacer, pobiegać w parku albo poćwiczyć w domu. Nie musimy naśladować pederastów, którzy ciągle się skarżą, że są gdzieś dyskryminowani.

 4. bronek said

  Mentalność opętanych przez Złego lewaków jest zawarta w tym ich haśle:
  Zero tolerancji dla nietolerancji!
  Ponadto – cały szkopuł w tym, że to towarzystwo stręczy tzw. aborcję wszystkim – tylko nie siebie. Oczywiście są wyjątki – ale to tylko potwierdza regułę.

 5. Zbyszko said

  Zachęcam tą wyrzuconą z siłowni kobietę i wszystkich korzystających z tej siłowni, do zapoznania z zestawem ćwiczeń do wykonywania w domu, przez pułkownika dr Nikołaja Amosowa.
  Schorowany po zakończeniu służby, lekarz, w wieku ok 50 lat opracował system ćwiczeń tzw „Tysiąc ruchów”, które pozwoliły mu dojść do bardzo wysokiej formy.
  Ćwiczenia można wykonywać samemu w domu bez przyrządów i skomplikowanych maszyn i przede wszystkim… za darmo, także bez wpychanych ćwiczącym w takich siłowniach odżywek i niby jakichś tam „cudownych” suplementów.

  Jest to teraz bardzo dobry czas, bo odkrywają się prawdziwe oblicze tych różnych czczonych przez masy cwelebrytów

 6. bryś said

  UZA – jako właścicielka cukierni zrobiła by Pani oczywiście tort w kształcie penisa na pierwsze urodziny dziecka adoptowanego przez parę kochających inaczej beżowych najeźdźców? Oczywiście mając świadomość kto zacz.

  Jak mam możliwość, a przeważnie mam, staram się współpracować z ludźmi podobnymi mi ideowo. Grupy z błyskawicami na czole raczej też bym nie obsłużył, gdybym miał możliwość i świadomość kto to. Wspierać swoich!

 7. bryś said

  Kolejne pokłosie posoborowe: W kościele jestem wierzący, ale praca to praca (neutralność światopoglądowa?).

 8. bryś said

  To jak mamy kształtować ten świat? A…. Nastawiając policzek….

 9. UZA said

  ad7) „UZA – jako właścicielka cukierni zrobiła by Pani oczywiście tort w kształcie penisa na pierwsze urodziny dziecka adoptowanego przez parę kochających inaczej beżowych najeźdźców?”

  Nie bardzo rozumiem sens Pańskiego pytania. Odpowiadam jednak, że jako właścicielka cukierni nie zrobiłabym tortu w kształcie penisa. Nawet zresztą gdybym chciała, nie umiałabym wykonać czegoś takiego.

  Ja też lubię mieć do czynienia z ludźmi bliskimi mi ideowo. Dlatego właśnie zaglądam do Gajówki a nie np. do jakiegoś klubu czytelników Gazety Wyborczej. Z tego samego powodu radziłabym tej Pani, żeby sobie poszukała innej siłowni. Swarzędz praktycznie przylega do Poznania, w którym na pewno jest sporo siłowni do wyboru.

 10. bryś said

  Może i faktycznie nie doczytałem. Pzdr

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: