Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Greg o Wolne tematy (67 – …
  Lily o Wolne tematy (67 – …
  Jack Ravenno o Wolne tematy (67 – …
  Boydar o Wolne tematy (67 – …
  Boydar o Katolicyzm, kapitalizm i …
  Adrian o Wolne tematy (67 – …
  Adrian o Wolne tematy (67 – …
  Mg-42 o Katolicyzm, kapitalizm i …
  Marek Rogalski o Operacja na Ukrainie a globaln…
  revers o Operacja na Ukrainie a globaln…
  revers o Operacja na Ukrainie a globaln…
  NICK o Wolne tematy (67 – …
  NICK o Wolne tematy (67 – …
  NICK o Wolne tematy (67 – …
  NICK o Operacja na Ukrainie a globaln…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 621 obserwujących.

Szwedzkie ostrzeżenie

Posted by Marucha w dniu 2020-12-02 (Środa)

W Szwecji 60 procent populacji zostało zaszczepionych przeciwko świńskiej grypie w 2009 roku.

Z danych przeprowadzonych przez Europejskie Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC) po przejściu pandemii wynika, że ​​w Szwecji śmiertelność wyniosła 0,31 na 100 000 osób.

W Niemczech, gdzie zaszczepiono tylko osiem procent populacji, liczba ofiar śmiertelnych była taka sama. A w Polsce, która nie miała żadnego programu szczepień, śmiertelność wynosiła tylko 0,47 na 100 000, donosi gazeta Svenska Dagbladet (SvD).

„Doszliśmy do wniosku, że dzięki programowi masowych szczepień udało się uniknąć sześciu [! – admin] ofiar śmiertelnych” – powiedziała gazecie Lisa Brouwers ze Szwedzkiego Instytutu Kontroli Chorób Zakaźnych (Smittskyddsinstitutet).

„Czuję się głupio. Najbardziej rozczarowuje mnie fakt, że ważne było, aby wszyscy w Szwecji byli zaszczepieni. Problem w tym, że potem nie dostaniesz żadnej pomocy ”- powiedziała 27-letnia Ida Andersson gazecie Aftonbladet.

Andersson cierpi na sarkoidozę w płucach, zapalenie twarzy i nienormalną senność przypisywaną szczepieniu przeciwko świńskiej grypie.

„Nie wiem, czy będę chora do końca życia, czy kiedykolwiek wyzdrowieję” – powiedziała.

Więcej tutaj: https://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=en&u=https://www.thelocal.se/tag/swine%2Bflu&prev=search&pto=aue

Szwedzki minister spraw społecznych Göran Hägglund powiedział, że jest gotów publicznie przeprosić ludzi, większość młodych, dorosłych i dzieci, którzy cierpieli na narkolepsję po szczepieniu przeciwko świńskiej grypie.

Po ustaleniu, że szczepienie przeciwko świńskiej grypie spowodowało narkolepsję, państwo obiecało, że będzie hojne. Ale to ani państwo, ani lokalne władze zdrowotne nie określają, którzy poszkodowani są uprawnieni do pomocy, odpowiedzialność ta spoczywa na prywatnej firmie ubezpieczeniowej Läkemedelsförsäkringen.

Aby otrzymać odszkodowanie od firmy ubezpieczeniowej, pacjent musi wiedzieć o objawach w ciągu ośmiu miesięcy od momentu szczepienia.

Więcej tutaj:
>https://www.thelocal.se/20131124/swedish-government-prepared-for-swine-flu-jab-apology

Podsumujmy efekty szczepień na świńską grypę w Szwecji w roku 2009-2010.

 1. Zaszczepiono 60% populacji Szwedów.
 2. Śmiertelność z powodu świńskiej grypy w Szwecji była na podobnym poziomie jak w krajach gdzie albo w ogóle nie było szczepień (Polska) , albo gdzie „wyszczepiono” kilka procent populacji. (Niemcy)
 3. W wyniku szczepień uniknięto 6 ofiar śmiertelnych, choć nie sposób udowodnić, że gdyby tych szczepień nie było, to czy te osoby by umarły!

W wyniku szczepień nieznana do końca liczba Szwedów zachorowała na narkolepsję, katapsleksję, sarkoidozę i zapalenia twarzy. Rząd Szwecji uznaje wymienione choroby jako efekt szczepień tylko w tym przypadku gdy choroby te wystąpiły do 8 miesięcy od momentu szczepień.

Problem polega na tym, że wymienione choroby pojawiają się wśród osób zaszczepionych w roku 2009 do dnia dzisiejszego. Szwedzkie Stowarzyszenie osób okaleczonych szczepionkami szacuje, że nawet kilkanaście tysięcy ludzi cierpi z powodu powikłań poszczepiennych.

Jaki wniosek dla nas w roku 2020 wypływa z doświadczeń szwedzkich?

Jeśli dasz się Rodaku zaszczepić na grypę „kowidową”, gdy już szczepionki będą dostępne, będziesz skończonym durniem! Jako taki sam wyeliminujesz się z ludzkiej populacji, co wyjdzie tejże populacji na zdrowie!

[Polak nie tylko zaszczepi siebie i swoją rodzinę, ale będzie rzucał kamieniami w okna tym, którzy szczepić się nie będą chcieli – admin]

Anthony Ivanowitz
19.11.2020 r.
http://www.pospoliteruszenie.org/

Komentarzy 21 do “Szwedzkie ostrzeżenie”

 1. wow said

  Mogą przymusić pracowników szpitali, wojsko, policję, urzędników a reszcie nałożyć kaganiec w sensie „nie zaszczepisz się nigdzie nie wejdziesz”. Tylko 30% Polaków chce się szczepić na covid.

 2. Kojak said

  Minster jest gotow publicznie przeprosic ? Co ten bezczelny gnoj belkocze ! Powinien domagac sie od zydowskich zbrodniarzy i bandytow milionowych odszkodowan bo to oni sa z reguly wlascicielami koncernow farmaceutycznych ! To dlatego te kretury zydowskie tak zaciekle bronia szczepionek i je w sposob jawnie bandycki lansuja! Liczy sie bowiem geszft a ludzie to dla nich tylko bydlo ktore ma im dostarczc tylko szmal i ma trzymac mordy w kubel ! Slyszlem od takiego lajdaka w bialym kitlu ze jak podwazam szczepinki to jestem widac zwolennikiem plaskiej Ziemi

 3. bryś said

  Na resorty siłowe przyjdzie czas potem, jak nie będą potrzebne. Na razie dostaną witaminki zapewne. A lekarze? Przecież to oni szczepią.

 4. Artnemo said

  Haslo „CommonPass”:
  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/529148-do-samolotu-ze-szczepionka-a-moze-wystarczy-koronapaszport

 5. UZA said

  „Polak nie tylko zaszczepi siebie i swoją rodzinę, ale będzie rzucał kamieniami w okna tym, którzy szczepić się nie będą chcieli – admin]”

  Obawiam się, że może Pan mieć rację. Oczywiście, nie dotyczy to wszystkich Polaków, ale jest między nami wiele istot , które prawdopodobnie zachowają się właśnie tak. W głównym nurcie pojawiły się ostatnio informacje, że jakiś poseł (chyba były) ciężko przechodzi covida i wsadzili Go pod respirator. Komentarze internautów budzą grozę. Dominuje mściwa satysfakcja (nie wierzył w covida, to teraz ma za swoje) i nawoływania, żeby niedowiarka nie leczyć (tylko zajmuje respirator, którego nie jest godny). Swoją drogą, ja bym chciała, żeby w razie czego uznano mnie na niegodną „terapii” respiratorowej…

 6. Jack Ravenno said

  @5 UZA Pod respirator? Raczej tego nie przeżyje…Jego los w ręku Pana Boga. Respirator jest maszyną pola operacyjnego.

 7. NyndrO said

  Chyba chodzi o Dziambora. W niedzielę był już w telewizorze…

 8. Wrota do piekła

  https://marucha.wordpress.com/2020/12/01/punkty-bez-powrotu-a-covid-19/#comment-929820

  zostały szeroko otwarte. Ot, taki genialny pomysł:

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#Cel

  Aż miło patrzeć, jak tzw. rządy „skaczą z gałęzi na gałąź”, że posłużę się sfromułowaniem Michalkiewicza.

 9. UZA said

  ad.6) „Pod respirator? Raczej tego nie przeżyje…”

  Też mi się tak wydaje. Jego koledzy proszą o modlitwę.

  ad.7) „Chyba chodzi o Dziambora.”

  Nie, chodzi o Sanockiego.

 10. Birton said

  sam się zaszczep Żydzie Morawiecki z e swoim żydowskim kumplem Kaczyńskim

 11. . said

  „narkolepsję, katapsleksję, sarkoidozę”

  Czyli wszystko to co dostaje w prezencie pacjent faszerowany psychotropami w psychiatrykach nad Wisłą.

  Jeszcze dodać do tego parkinsona.

 12. gnago said

  No ja pójdę po zaświadczenie dla porządku wezmę nawet fiolkę i strzykawkę na pamiątkę aby rachunek się zgadzał. Ale zero dostawy tego czegoś do mego organizmu

 13. będzie rzucał kamieniami w okna tym, którzy szczepić się będą chcieli

  A nie powinno być „szczepić się nie będą chcieli”?

  ——
  A jednak ktoś czyta uważnie!
  Admin

 14. Ad. 13 (Admin)

  A jednak ktoś czyta uważnie!

  🙂 Na tyle zdigitalizowanych książek… Jeśli ktoś załatwi zezwolenie dr Patelskiego, to zamieszczę w gajówkowej czytelni „Tadeusz Jordan Rozwadowski. Żołnierz i dyplomata”.

 15. plausi said

  Dr. Wodarg i dr. Mike Yeadon i ich petycja

  Dr. Wodarg był jednym z tych, którzy już w latach 2009/10 ostrzegali przed machinacjami, jakie można było dostrzec za aferą ogłoszenia pandemii grypy tzw. „świńskiej” przez WHO, był inicjatorem przeprowadzenia śledztwa przez Radę Europy odnośnie roli firm produkujących szczepionki dla tej tzw. „pandemii grypy świńskiej”, która potwierdziła wiele zarzutów jednakże nie doprowadziła do żadnych konsekwencji.

  Od początku ekscesów związanych z ogłoszeniem tzw. „pandemii” Covid-19 przez WHO zwracał się do opinii publicznej ze wskazaniami na niezgodności publikowane przez media i aktorów „pandemi”, WHO, wynalazcę testu Drostena, administrację krajów, przemysł farmaceutyczny i.t.p. przy czym jako doświadczony lekarz dysponuje odpowiednią wiedzą fachową, aby te niezgodności wyłowić i rzeczowo przedstawić.

  https://www.wodarg.com/

  przyniosło mu to w początkowej fazie (w marcu lub kwietniu 2020), że jego prezentacja w internecie na dzień czy dwa została zablokowana, co po interwencji prawnej zostało zniesione.

  Więcej od dr. Wodargu, patrz ang./niem. Wikipedia „Wolfgang Wodarg”.

  Dr. Mike Yeadon przez 16 lat pełnił funkcję Chief Science Officer w firmie Pfizer .

  Dr. Wolfgang Wodarg złożył EMA, European Medicine Agency, która jest odpowiedzialne za dopuszczanie medykamentów na terenie UE o natychmiastowe wstrzymanie wszystkich badań nad szczepionką przeciwko SARS-Cov-2, ogólnie z uwagi na niedostatki naukowe i niebezpiecznie obniżenie standardów badawczych w tych studiach, mówiąc ogólnie. Dr. Wodarg nawołuje dalej o kierowanie do EMA osobistych petycji do EMA popierających jego wniosek, załącza w tym celu wzorzec takiej petycji:
  „to:               press@ema.europa.eu
  copy:   petitionEMA@corona-ausschuss.com
  subject:      co-signing the petition of Dr. med. Wolfgang Wodarg, Germany (submitted on 30-Nov-2020)
   
  Dear Sir or Madam,
  I am hereby co-signing the petition of Dr. Wodarg to support his urgent request to stay (stop) the Phase III clinical trial(s) of BNT162b (EudraCT Number 2020-002641-42) and other clinical trials. The full text of the petition of Dr. Wodarg can be found here:

  Click to access Wodarg_Yeadon_EMA_Petition_Pfizer_Trial_FINAL_01DEC2020_EN_unsigned_with_Exhibits.pdf

  I hereby respectfully request that EMA act on the petition of Dr. Wodarg immediately.
  Regards

  https://www.wodarg.com/impfen/”

  Do moderatora Pana Maruchy, jeżeli uważa Pan ten meldunek za wystarczająco ważki, może go Pan zamieścić jako oddzielny artykuł w swym portalu.
  Z poważaniem
  Plausi.

 16. Grażynka said

  Witam serdecznie, po raz piewszy odważyłam się napisać , aczkolwiek czytam Was od dawna. Pan Sanocki , na Facebooku zamieścił swoją fotkę ze szpitala w Opolu i poinformował , że ma zapalenie płuc , oczywiście z diagnozą covidową. napisał też , że leczony jest antybiotykami , dostaje tlen i heparynę. , oczywiście zapewnił , że nadal nie wierzy w świrusa. Przed dwoma dniami ktoś napisał , że został przewieziony do szpitala w Kędzierzynie- Koźlu , jest w śpiączce farmakologicznej i podłączony do respiratora. Dziś w katedrze nyskiej ma się odbyć msza w intencji wyzdrowienia pana Sanockiego. .Serdecznie pozdrawiam gospodarza gajówki i wszystkich piszących.

 17. UZA said

  ad.16) Pozdrawiam Panią Grażynkę i dziękuję za informację. Do Nysy nie pojadę ( za daleko), ale pomodlę się w domu za Pana Sanockiego i innych chorych.

  ad. Admin „A jednak ktoś czyta uważnie!”

  Proszę nie myśleć, że my czytamy nieuważnie. Po prostu większość odgadła sens wypowiedzi, pomimo braku partykuły „nie”. Dlaczego ktoś, kto zamierza się szczepić wraz z rodziną, miałby rzucać kamieniami w okna sobie podobnych wakcynoentuzjastów ? To byłoby absurdalne i dlatego należało zakładać błąd.

  ——
  Tyż racja 🙂
  Admin

 18. NyndrO said

  Stary to wieee… Musiał tak zaciemnić na koniec, bo nie cierpi robić takich błędów – powiedzmy – redakcyjnych… Spokojnie.

 19. Marucha said

  Re 18:

  🙂

 20. Marucha said

  Re 17:
  Jak to miło, że ktoś jeszcze wie, co to jest partykuła…

 21. NyndrO said

  Jak to miło, że są jeszcze Ludzie, którzy mają na tyle sprytu i jak najbardziej technicznej wiedzy o działaniu Umysłu pod kopułą, że w tym syfie potrafią „czytać” rzeczywistość, jako „miłą”. To bardzo przydatna umiejętność, kiedy można mózgiem ogarnąć Umysł. Wbrew pozorom rzadko występująca wiedza. 😉

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: