Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Greg o Wolne tematy (23 – …
  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (23 – …
  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  Zbigniew Kozioł o Wolne tematy (23 – …
  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  Greg o Wolne tematy (23 – …
  revers o Pamiętajmy o losie Serbów
  Włodek o 1984 spóźni się 40 lat (2…
  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  leśnik o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  revers o Wolne tematy (23 – …
  Głodomor o Wolne tematy (23 – …
  Ale dlaczego? o 1984 spóźni się 40 lat (2…
  osoba prywatna o Wolne tematy (23 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Skórowanie Polski, czyli znów idziemy na Ofiarę!

Posted by Marucha w dniu 2020-12-07 (Poniedziałek)

Braciszkowie moi mili!

Wygląda na to, że Trup Polski rozciągnięty już na stole rzeźnickim, a noże i koziki wyostrzone na glanc. Rzeźnicy biegli w tradycyjnych technikach mordowania Bydła bez ogłuszania, w okrwawionych podczas wcześniejszych ubojów fartuchach, czekają na ostatni zakładowy buczek rozpoczynający krwawą jatkę.

Drżą radośnie.
Czas spuszczania krwi.
Czas skórowania, a potem systematycznego i dokładnego oddzielania mięsa od kości. Och, jakże uwielbiają tę robotę. Właściwie nie robotę, a wręcz…

Tak Braciszkowie! Nie mylicie się, to nie jest zwykła jatka. To Rytualny Ubój, w którym oprócz zwykłego pozyskania następnej kupy mięsa i flaków do przeżucia przez Wielkiego Oborowego i jego Szatańską Kompaniję, pozyskuje się tajemne moce, oraz najważniejszą rzecz: po opróżnieniu pastwiska z Bydła, zdobywa się ziemię pod budowę nowej czarnej świątyni, której wejście zdobić będzie wykuty w kamieniu napis “Tu Spoczniesz”.

Tak Braciszkowie! Nie jest to scenariusz następnego horroru klasy B, ale prawdziwy zaplanowany rytualny mord na ciele naszej Ojczyzny, gdzie my i nasze rodziny jesteśmy przeznaczonymi na całopalną Ofiarę! Kto ma oczy ten widzi, kto ma uszy ten słyszy, komu w piersi resztka polskiego serca ostatkiem sił się kołacze, ten czuje i wie.

Ci zaś którym w czerepach rubasznych gnije zmielona breja, a w bebechach gazuje sfermentowana wóda zmieszana z genetycznie zmodyfikowaną paszą, Ci zostaną ocaleni, by dać świadectwo i usprawiedliwienie.

– Patrzcie! – Będą mówić.
– Tacy byli. Nic warci. Świat nic nie stracił, że w końcu się ich pozbyliśmy. Tak! Dobrze zrobiliście! Nic nie byli warci. Odpowiedzą chórem prawnukowie Morderców Wandejczyków, Ludobójców Indian, Oprawców Kongijczyków i Aborygenów, Wnukowie Esesmanów i Enkawudzistów, Synowie Kapo i Ordnungsdienst…

Tak, ci Polacy nic nie byli warci. Nareszcie ich nie ma. Spójrzcie za to jaka piękna świątynia…

Spocznijcie sobie.

piotruchg, 2019 r.
https://www.ekspedyt.org/

_____________

Komentarzy 18 do “Skórowanie Polski, czyli znów idziemy na Ofiarę!”

 1. NICK said

  Niektórzy nie zdają sobie.
  Spraw.
  Boże mój.

 2. Olo said

  Skórowanie Polski, czyli realizacja testamentu Lecha Kaczyńskiego:

 3. bronek said

  Po prostu robią swoje – bo nikt im nie przeszkadza. Skończą z białą rasa – wezmą się za żółtą – i na nie nie poprzestaną. Po prostu ludzie zapomnieli, że być człowiekiem – wiąże się z używaniem własnego rozumu – z obowiązkiem wobec innych i Boga. Ponadto nie można mieć pretensji do hieny, że nie tylko pożera padlinę ale się w niej z błogością tarza. Po prostu sługi diabła robią z ludźmi swoje – i wcale nie jest to ich wina.

 4. Czy każdy z Was potrafi zidentyfikować psychopatę? Ile czasu na to potrzebujecie? 5 minut? 50 lat?

  ———–
  Kilka dni powinno wystarczyć.
  Admin

 5. Ad. 4

  Kilka dni powinno wystarczyć.
  Admin

  Jedna osoba… Ktoś jeszcze? 🙂

 6. revers said

  Do tego wszyscy za, nikt przeciw, nawet wsyzscy za konfederaci od wszelkich bolesci i szczecia bosze. Glosowanaie skorkowe Nr 167., czyli -najlepsze wzorce parlamentarne od czasow wczesnego Bieruta, umacniania wladzy wirusa inaczej.

  https://www.sejm.gov.pl/Sejm9.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=9&NrPosiedzenia=21&NrGlosowania=167&fbclid=IwAR3ZPWEBj3ZcKoBy5bODYzR2bOKeqIuw_ie0VIb2KnbtyQkIvOK7EkI2L8s

  bez szczepionki pan Bog nie pomoze.

 7. Birton said

  Prezydent – Żyd Lech Kaczyński restytuował w 2007 r. żydowsko-masońską lożę Bnai B`rith, którą w 1938 zdelegalizował prezydent Ignacy Mościcki; Art. 13. Ograniczenie pluralizmu politycznego
  Art. 13 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r.
  Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa albo PRZEWIDUJE UTAJNIENIE STRUKTUR LUB CZŁONKOSTWA ( także celów)

  ———–
  Już 30 lat temu jakiś „amerykański inwestor” powiedział „FUCK POLISH LAW”.
  I tak zostało.
  Admin

 8. Re: Artykul…
  A „qurwy lichwiarskie” skoruja Nas kazdego roku na sume ponad 250 MILIARDOW zlotych tylko z tytulu tzw. „obslugi zadluzenia” i kwota ta wciaz „rosnie”…I dziwne, ze NIKT nie zwraca na ten fakt uwagi, a sluszna wiekszosc „skupia” sie nad bardzo „drobnymi” przekretami…
  ====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com (Niezalezny Uniwersytet Internetowy)…

 9. bronek said

  Re 4:
  „Czy każdy z Was potrafi zidentyfikować psychopatę?”
  Koniec cytatu.
  Psychopata to ingerencja nazwijmy to umownie – ciemnej mocy w duszę danego człowieka. Dlatego ludzie mogą/powinni takiego osobnika rozpoznać z poziomu swojej duszy i nie potrzeba do tego żadnych fachowych studiów. Po prostu czuje się, że z danym człowiekiem coś jest nie w porządku – i tyle. Niektórzy prości ludzie nawet nie będą umieć wyrazić tego słowami – ale przecież nie o to chodzi – bo oni będą wiedzieć, że z takim człowiekiem lepiej nie mieć nic do czynienia.

 10. Lily said

  Re 2;Olo
  Jest rok 2015,kampania przedwyborcza.
  „Zlotoustny” Kaczynski jezdzi po III.R.P,
  i sklada deklaracje.
  „JESLI WYGRAMY WYBORY, to
  BEDZIEMY KONTYNUOWAC POLITYKE
  (TESTAMENT) MOJEGO BRATA”.

 11. Ad. 9

  Nieprawda. Proszę czytelników w błąd nie wprowadzać.

 12. UZA said

  ad.9) „Po prostu czuje się, że z danym człowiekiem coś jest nie w porządku – i tyle. ci osobnicy opanowani przez ciemne moce Niektórzy prości ludzie nawet nie będą umieć wyrazić tego słowami – ale przecież nie o to chodzi – bo oni będą wiedzieć, że z takim człowiekiem lepiej nie mieć nic do czynienia.”

  Co jednak ludzie mogą zrobić, kiedy ci osobnicy, opanowani przez ciemne moce , rządzą światem i nakazują politykom np. stosowanie określonych procedur depopulacyjnych ? Widzimy i czujemy kim jest Gates czy Soros oraz ich podwykonawcy, nie chcielibyśmy mieć z nimi do czynienia, żadnego nie zaprosilibyśmy do domu, ale oni i tak mogą wpływać na nasze życie i nam szkodzić.

 13. Lily said

  Re 2;Olo
  Jest rok 2015,kampania przedwyborcza.
  „Zlotoustny” Kaczynski jezdzi po III.R.P,
  i sklada deklaracje.
  „JESLI WYGRAMY WYBORY, to
  BEDZIEMY KONTYNUOWAC POLITYKE
  (TESTAMENT) MOJEGO BRATA”.

  CZYLI Jaki?. A no taki,jaki uprawia J.K.

  TAKA prawda,ze ZA glupote/latwowiernosc,
  trzeba placic wysoka cene.
  U TAKICH OSOBNIKOW. NIE MA
  ZMILUJ SIE.

 14. bronek said

  Re 12:
  „…ale oni i tak mogą wpływać na nasze życie i nam szkodzić.”
  Koniec cytatu.
  Problem w tym, że oni robią to – co chcą nam zrobić – robią nam naszymi, własnymi rękami. Forsa, forsa, forsa – którą zarządzają od A do Z – z wszystkimi tego konsekwencjami.

 15. bronek said

  Re 9:
  ?

 16. revers said

  i nikt o tym fakcie nie dowie sie PIS przejmuje 120 tytulow polskojezycznej prasy.

  Do tego nawet sladu polskiego przemyslu i polskich przyemyslowcow lat „Mlodej Polski” z lat miedzywojennych u.w. 1918-1939 r. jak Cegielski, COP nie pozostanie.

  https://www.codziennypoznan.pl/artykul/2020-12-05/libanski-inwestor-rowna-z-ziemia-fabryke-cegielskiego?fbclid=IwAR3W5yzvuPefM51PyY7ouBckJad2xXQ0nl6b6aANtdOaRIkeTv-VNb-sliM

  zawsze znajdzie sie jaks strategiczny inwestor z wysp hula gula lub z ladu afrykanskiego ktory po kupnie obroci w pyl tereny przemsylowe, sprzeda dalej deweloperom tereny zakladow cegielskiego, w sianowie po zapalkach, ostaniej stoczni w swinoujsciu pod nowe osiedla dla 35 mln gosci Sorosa z afryki i bliskiego wschodu do zamieszkania pod klucz i na utrzymanie przez polska gawiedz zaszczepionych po nowemu..

 17. Lily said

  PROSZE PAMIETAC KTO PRZEJAL
  WLADZE, w POOKRAGLOSTOLOWEJ
  po 04.06.1989 r.
  TO tam zapadla decyzja,o losach Polski.

 18. revers said

  Agenda 2030 ma doprowadzić wszystkie narody do Wielkiego Resetu. Światowi przywódcy, „a zwłaszcza ci w Ameryce”, są zgodni z ustalonym harmonogramem, aby stworzyć nowy globalny rząd komunistyczny, nową gospodarkę i nowe społeczeństwo do 2030 r.
  Szczepionki Covid-19 mają mało wspólnego z koronawirusem. Za to więcej z tym, co ma związek „z przeprogramowaniem naszego sposobu życia i urzeczywistnieniem ich perwersyjnego sposobu myślenia o rządzeniu i kontrolowaniu mas ludzkich przez nowy technokratyczny rząd (w tym sztuczną inteligencję).”
  Trzy główne cele globalistów:
  1. Przedłużona depopulacja, czyli „miękkie zabijanie” poprzez coroczne szczepienia.
  2. Dramatyczny wzrost nadzoru poprzez cyfrowe identyfikatory i certyfikację szczepień.
  3. Transhumanizm, czyli transformacja ludzkiego genomu przez szczepienia z wykorzystaniem technologii mRNA lub rDNA.
  Operacja Warp Speed
  Narzędziem realizującym Wielki Reset i Agendę 2030 jest powołana przez Administrację Trumpa „Operacja Warp Speed”(OWS). „OWS jest pretekstem do ominięcia bezpieczeństwa publicznego pod pozorem „stanu zagrożenia zdrowia” w celu wyprodukowania i dostarczenia 300 milionów dawek „bezpiecznych i skutecznych” szczepionek do stycznia 2021 r. „.
  Tylko niech mi ktoś wytłumaczy, jak nowa, niewłaściwie przetestowana szczepionka może być bezpieczna albo skuteczna?
  Nic dziwnego, że wybrano słowo „WARP” – słowo znane fizykom opisujące rzeczywistość dwóch odległych punktów, zbliżonych do siebie przez załamanie przestrzeni. „SPEED” to prędkość. Jak więc sama nazwa wskazuje, chodzi o „akcję błyskawiczną”.
  „Operacją Warp Speed ​​niepokoją się również ci, którzy za nią stoją. OWS współpracuje z Department of Health and Human Services (HHS), Centers for Disease Control and Prevention (CDC), National Institutes of Health (NIH), Biomedical Advanced Research and Development Authority (BARDA) oraz Department of Defense (DoD). OWS jest również powiązany z Departamentem Rolnictwa, Departamentem Energii i Departamentem Spraw Weteranów. Kongres przekazał OWS 10 miliardów dolarów, aby upewnić się, że wszyscy zostaniemy szybko dźgnięci” zanim ktokolwiek podniesie alarm.
  https://www.stopthevaccine.com/pg2.htm?fbclid=IwAR0fin4IxMevkpl4G8MsOre3Oye47tXsdw4ZpqEd08zhA2U5aera6gi0_k8

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: