Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Kłamie, szczuje i wciąż jest zapraszany do mediów, czyli rzecz o prof. Simonie

Posted by Marucha w dniu 2020-12-09 (Środa)

Tak wygląda zwykły chuj pseudonaukowy

Prof. Krzysztof Simon, kierownik Kliniki Chorób Zakaźnych i Hepatologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, straszył przed 1 listopada wielką katastrofą, która miała nastąpić, gdyby Polacy nie powstrzymali się przed odwiedzeniem grobów swych bliskich na cmentarzach w Dniu Wszystkich Świętych.

To miał być prawdziwy Armagedon.

„Mówię to, żebyśmy na cmentarz nie trafili sami. I to znacznie wcześniej niż na Wszystkich Świętych za rok” – mówił prof. Simon.

Ale gdy po orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji na ulice polskich miast wyszły wielotysięczne tłumy feministek i lewaków, nagle okazało się, że koronawirus nie jest aż taki groźny, by musieć powstrzymywać się przed udziałem w akcjach atakowania kościołów…

„Demonstracje w maskach i w odległości na powietrzu to nie jest jakieś wielkie zagrożenie koronawirusem” – stwierdził prof. Krzysztof Simon.

Ale jednak są takie zgromadzenia, na których można się zarazić i którego uczestników koronawirus atakuje w sposób bezwzględny, a którzy potem mogą zarazić innych… Otóż takim miejscem są kościoły, a osobami, które w sposób szczególny podatne są na zarażanie koronawirusem ale także zdolne ze zdwojoną siłą zarażać innych, są wierni biorący udział w nabożeństwach.

Dlatego zwraca on uwagę, że można pomodlić się w domu, przed telewizorem, albo przed kościołem. Uważa on, że w normalnym kraju (tzn. normalnym w jego ocenie normalności), kościoły zostałyby zamknięte…

[Podejrzewamy prof. Simona o posiadanie tzw. pierwszorzędnych korzeni – admin]

/twitter/
https://www.magnapolonia.org/

Komentarze 42 do “Kłamie, szczuje i wciąż jest zapraszany do mediów, czyli rzecz o prof. Simonie”

 1. NyndrO said

  Bydle przeokrutne.

 2. Aaron Blumblemblaum said

  ” Ciekawe czy ma napletek „

 3. Jack Ravenno said

  Takie pytanie do Wrocławian – czy ktoś z was może odnaleźć adres obecnego zamieszkania tej kanalii? Tak dla wiadomości ogólnej. Przydałby się też takowy kilku innych śmierdzieli. Trzeba by zebrać trochę danych

 4. UZA said

  Współczesnym światem kręci albo próbuje kręcić grono niezmordowanych starców. W USA walczą o władzę Trump z Bidenem. Soros (który wygląda tak, jakby wyszedł z grobu po kilkudniowym pobycie) chce przewodzić całemu światu. U nas natomiast dyktatorskie zapędu przejawia Kaczyński i ów arogancki osobnik, ukazany na zdjęciu. A podobno mamy straszną pandemię, która uśmierca seniorów…

 5. Greg said

  Kłamie, szczuje bo !
  Katechizm Żyda.
  Polecam wytrwać do końca.

 6. wnikliwymokiem said

  Ad.5. video

  Sorry, Winnetou ale cenzura, demokratyczna cenzura

 7. Marucha said

  Re 3:
  I to jest podstawowe pytanie. GDZIE TO BYDLĘ MIESZKA.

 8. Greg said

  Wnikliwymokiem.
  Co ci Q….a nie pasuje ?
  Wyraź się.
  Nie Talmudycznie !

 9. JanuszT said

  To jest potwór nie lekarz, zero empatii ludzkiej! No gn*ój…

 10. wnikliwymokiem said

  Adm. : ” Podejrzewamy .. ”

  Typowy sirota – bez rodziców i dziadków. Wgląd w „Wiki” dossier.

 11. wnikliwymokiem said

  Ad.8

  Moja reakcja na :

  ” Film niedostepny.Ten film ma ograniczenia.Sprawdz ograniczenia nałożone przez admistratora sieci „

 12. Okadwa said

  UZA… a chciałabyś się chwilami zapatrzeć w cóś?
  No… oczywiście wtenczas starzec musiał by być co nieco… rozczochrany.

 13. trust said

  Jak ktoś ma „ochotę” to może napisać parę „ciepłych” słów do tego chujka: krzysztof.simon@umed.wroc.pl

 14. NICK said

  Jak wygląda tak wygląda.
  No, ten simon.
  Zadaniowiec pośredni.
  Kawałeczek narządu do przodu od odbytu.

  Namiestnik „wasz” to jest to.
  Tutaj.

  Dwunastu rządzi.
  Całością. Światem.

  A nimi lucyferek.

  P.S.
  Ilu jest simonów?

  Tu i im, nie chodzi o Wiarę Prawdziwą. Uważają, że pozamiatana.
  Tu i teraz dzieją się ustafki niewyobrażalne.

  Choćby rok temu.
  Nie mieliśmy wyobrażeń.
  Nie mieliśmy?
  Czy to co się dzieje jest aż tak niespodziewane?

  Atak jest na ludzkość, ogólnie rozumianą.

  Nic to.

  Każdy ma Dary Boskie.
  Indywidualnie.

 15. Greg said

  Re.11
  Mnie ten filmik wchodzi bez problemu.

 16. Kar said

  …ma ladnie skrojona buzie.., wykapany na 100% oblesny-ginekolog..zaden tam..baby pchaja sie do takich drzwiami i oknami..Dajcie mu pokoj..ON robi ciepla kase

 17. Ale dlaczego? said

  Pozwolę sobie skopiować z wolnych tematów:
  Kretyn z tytułem profesorskim twierdzi, że:
  „Oczywiście, każdy ma prawo do decydowania – szczepić się, czy się nie szczepić. Jeśli jednak taki osobnik nie zdecyduje się zaszczepić, to musi ponieść konsekwencje. I gdy zachoruje, za świadczenie usług medycznych w publicznej służbie zdrowia to chyba powinien płacić z własnej kieszeni. No i płacić odszkodowanie jeśli zakazi innych, a to już powinno być obligatoryjne. Przy obecnych technikach biologii molekularnej to można dość łatwo udowodnić – grzmiał prof. Krzysztof Simon.”
  https://nczas.com/2020/12/07/prof-simon-mowi-o-epidemicznym-holokauscie-i-chce-by-niezaszczepieni-placili-odszkodowania/
  Czyli niezaszczepieni powinni płacić niezaszczepionym, bo przecież nie szczepionym (odpornym po szczepieniu???).
  Na dodatek z jego wypowiedzi wynika, że szczepionki NIE MAJĄ SKUTKÓW UBOCZNYCH. Kretyn i bydle opłacone przez koncerny!

 18. Marian said

  Zaiste , chuj to i na dodatek wybitny ..

 19. Witold Buzaj said

  Pytanie do WROCŁAWIAN z punktu 3 bardzo aktualne. Gdzie ten ********* mieszka?

 20. Carlos said

  Mowilem ok 2 mies temu, ze to bydle klamie na kazdym kroku. Jaki normalny lekarz lekarz , pojechalby w godzinach poludniowych (ok.12-ej) na najwieksza stacje autobusow i tranwajow we Wroclawiu ( rondo Reagana) by straszyc ludzi koronawirusem? https://www.youtube.com/watch?v=56Q0mr_T2Z0

 21. Carlos said

  O jakich wroclawian pan pyta, bo znajoma z apteki mowila mi ,ze ludzie od 2-ch mies pytaja o szcepionke na covid. Jestem wroclawianinem od urodzenia,

 22. Greg said

  Simon trochę podobny do Ry-dzyka, on Gojów bzyka !

 23. . said

  Simon mówił kiedyś w radio, że kościoły trzeba zamknąć bo wirus ale protesty aborcjonistek mogą być. Ten koleś ma ludzi za idiotów? W sumie to nimi są.

 24. zen said

  Prof. Simon brał kasę na „badania” od firmy Pfizer w zeszłym roku, dlatego taki zaangażowany w szczepienia Polaków. No i wyszedł z wora Big Pharmy „autorytet” – teraz widać drogę rozprzestrzeniania się tego „wirusa”….. dziwkę przy drodze też można kupić. Oczywiście w czasie wywiadów nie mówi o tym!

  https://onlinelibrary.wiley.com/doi/abs/10.1111/jgh.14936?af=R
  https://www.pch24.pl/fundacje-georgea-sorosa-i-billa-gatesa-finansuja-rade-europy–co-otrzymaja-w-zamian-,80248,i.html

  Z Wykopu

 25. revers said

  „Odkrycie ludzkiego genomu było największą tragedią dla rodzaju ludzkiego”.
  Grzechy główne 7 producentów szczepionek Covid-19 (wszyscy połączeni z Chinami):
  Johnson & Johnson:
  Brak przejrzystości (ale nadal sprzedaje) produkty powodujące raka. Promuje Agendę 2030 / Wielki Reset / Globalny komunizm (zrównoważony rozwój). Brak odpowiedzialności prawnej za skutki uboczne lub ofiary śmiertelne preparatów medycznych.
  Pfizer:
  Przekupuje organy rządowe i regulujące zatwierdzanie leków. Promuje Agendę 2030 / Wielki Reset / Globalny komunizm (zrównoważony rozwój). Brak odpowiedzialności prawnej za skutki uboczne lub ofiary śmiertelne preparatów medycznych.
  Moderna:
  Mistrzowie manipulacji zasobami. Promuje Agendę 2030 / Wielki Reset / Globalny komunizm (zrównoważony rozwój). Brak odpowiedzialności prawnej za skutki uboczne lub ofiary śmiertelne preparatów medycznych.
  GlaxoSmithKline (GSK):
  Winny największego w historii oszustwa związanego z lekami stosowanymi w opiece zdrowotnej. Promuje Agendę 2030 / Wielki Reset / Globalny komunizm (zrównoważony rozwój). Brak odpowiedzialności prawnej za skutki uboczne lub ofiary śmiertelne preparatów medycznych.
  AstraZeneca:
  Przekupuje lekarzy, urzędników, a nawet terrorystów. Promuje Agendę 2030 / Wielki Reset / Globalny komunizm (zrównoważony rozwój).
  Brak odpowiedzialności prawnej za skutki uboczne lub ofiary śmiertelne preparatów medycznych.
  Novavax (partnerzy z AstraZeneca): miliardy wchodzą do firmy, ale nic nie wychodzi. Promuje Agendę 2030 / Wielki Reset / Globalny komunizm (zrównoważony rozwój). Brak odpowiedzialności prawnej za potencjalne skutki uboczne lub ofiary śmiertelne preparatów medycznych.
  Merck:
  Manipuluje wynikami prób klinicznych promujących niebezpieczne leki na zapalenie stawów, powodujące tysiące zawałów serca. Promuje Agendę 2030 / Wielki Reset / Globalny komunizm (zrównoważony rozwój). Brak odpowiedzialności prawnej za skutki uboczne lub ofiary śmiertelne preparatów medycznych.
  „Nigdy w historii medycyny, ani podczas jakiejkolwiek wcześniejszej epidemii czy pandemii nie było nacisku na jednoczesne szczepienie całej światowej populacji! Nigdy w historii medycyny, nowatorska szczepionka wykorzystująca inżynierię genetyczną nie została z powodzeniem zastosowana na ludziach – szczepionka, która mogłaby nieodwracalnie zmienić nasze oryginalne sekwencje genów. Nigdy w historii medycyny, społeczność medyczna, nasz rząd ani FDA, organizacja zatwierdzająca szczepionki, nie zezwoliły na wprowadzenie szczepionki do obrotu i powszechne jej wydawanie bez pełnych i dokładnych badań oraz prób klinicznych, które zapewniłyby jej bezpieczeństwo. Normalne ramy czasowe opracowania i przetestowania nowej szczepionki wynoszą od 5 do 15 lat. Poniższy wykres pochodzi bezpośrednio z witryny WHO i przedstawia przykład normalnych ram czasowych dla badań szczepionek. Pokazuje dziesięć lat produkcji i udoskonalania działającej szczepionki, bezpiecznej dla ogółu. Teraz porównajmy te ramy czasowe ze szczepionką Covid-19 na tym samym wykresie. Szczepionka Covid-19 jest wprowadzana niezwykle gwałtownie w porównaniu do tradycyjnych szczepionek. Jest to niepokojące, ponieważ ramy czasowe badań klinicznych są niebezpiecznie skrócone, co pozostawia społeczeństwo otwarte na krótko- i długoterminowe katastrofalne komplikacje zdrowotne i negatywne konsekwencje. Żadna sytuacja zdrowotna na świecie nie powinna pozwalać rządom i firmom farmaceutycznym na przełamanie tradycyjnych ram czasowych opracowywania leków bez solidnych testów, zwłaszcza gdy pandemia rzekomo pochłania zaledwie 0,1% do 0,5% istnień ludzkich. Wskaźniki śmiertelności związane z grypą sezonową były wyższe i wynosiły około 2,4% do 2,7%.” – tekst w całości cytowany.
  https://www.stopthevaccine.com/pg2.htm

 26. Anucha said

  „Człowiek- to brzmi dumnie”

  Deratyzacja trwa
  Zatrute jedzenie. Pułapki covidowe. Sterylizacja.

  Jest światełko w tunelu.
  Wczoraj w aptece pani mgr. ostrzegała córkę przed szczepieniem.
  Mówiła o niepożądanych działaniach, między innymi o bezpłodności.

  Córka jej podziękowała i powiedziała , że wszyscy w domu to zwolennicy teorii spiskowych oprócz płaskiej ziemi, reptylian itp.😀

 27. uważny czytelnik said

  We wszystkich krajach jest to samo. Ten sam scenariusz, podobny charakter działań i obsada.

  Michalkiewicz pisze ostatnio i książce na temat działań we Francji min:
  „dzięki uprzejmości wydawnictwa “Antyk” otrzymałem niedawno książkę autorstwa mieszkającego w Paryżu pana Piotra Witta pod tytułem “Pandemia wielka mistyfikacja. Dziennik czasu zarazy”. Autor z dnia na dzień relacjonuje przebieg zarazy we Francji, nie zapominając oczywiście o remediach podejmowanych przez tamtejszych Umiłowanych Przywódców. … tamtejsi dygnitarze z pionu ochrony zdrowia, nawiasem mówiąc – w większości Żydzi – wręcz zabronili stosowania tego lekarstwa, a kiedy pod presją środowiska medycznego się zgodzili, to jednak tylko pod warunkiem podawania go pacjentom w stanach terminalnych, co oczywiście pomagało im tyle, co kadzidło.
  Chodzi o to, że władze Unii Europejskiej wykombinowały program badawczy “Discovery”, który ma przynieść jakieś rezultaty już w roku 2021. Tedy francuscy Umiłowani Przywódcy znaleźli to rozwiązanie salomonowe. To znaczy niezupełnie francuscy, na co wskazywałyby nazwiska: dyrektor Narodowego Instytutu Badań Medycznych Yves Levy, jego małżonka, ministerka zdrowia Agnes Buzyn, dyrektor generalny zdrowia pan Salomon, a także dygnitarze zdobniejszego płazu, jak pełniący obowiązki Michnika Daniel Cohn-Bendit, czy niejaki Martin Hirsch. Tak się składa, że pan Levy jest Żydem marokańskim, jego żona, pani Buzyn, a tak naprawdę – Budzyn – jest Żydówką z Łodzi, a pan Salomon – nie wiem; może Żydem polarnym, podobnie jak Daniel Cohn-Bendit, czy Martin Hirsch. ” …

  Warto tamtejszą sytuację dokładnie porównać z sytuacją u nas. Zresztą w innych krajach jest podobnie, czy Niemcy, czy Anglia, czy …

 28. Anucha said

  Pamiętacie „Niewidzialną rękę”
  Nie, nie Balcerowicza, która okradła nas.
  Tą z Ekranu z bratkiem i Teleranka.

  Simon -przyjdzie do ciebie porąbać drwa do kominka 🙂

 29. revers said

  Psychopaci i psychoza pandemii

  http://sowa.blog.quicksnake.pl/Kriegsgrber-Mogiy-Polskie-w-RFN/4M-Leitlinien-Hygiene-AHA-Formel-Masken-Abstand-Merkel-hat-3-vergessen-Polizeistunde-CB21-von-Stefan-Kosiewski-FO-PANDEMIA-PSYCHOZY-SSetKh-ZR-ZECh

  to dzlala i bynajmiej do teorii spikowej nie nalezy

  Prof. Stefan W. Hockertz pyta sie wprost simonsow i podobne kreatury z RKI, Droselow – po 8 miesiacach oglszenia pandemii gdzie sa dowody naukowe, nie medialne dowody, istnienia wyodrebnionego wirusa covid? bo zeby cos leczyc to trzeba to cos wyodrebnic, a nie wspoistniejaco zabijac jak leci.

 30. Kubuś Fatalista said

  Poniższy tekst również z Wrocławia, sygnowany przez znanego w tym mieście profesora – może ktoś mu to podsunie i poprosi o skomentowanie?
  >http://www.experientia.wroclaw.pl/publikacje/Problematyka%20bezpiecze%C5%84stwa%20zdrowotnego%20a%20normy%20promieniowania.%20Cz.1.pdf

 31. Dr.Ga. said

  Pan Simon w listopadzie 2019 brał udział w tworzeniu formuły szczepionki. Pfizer płacił za te badania kilku osobom.
  https://onlinelibrary.wiley.com/doi/abs/10.1111/jgh.14936?af=R

 32. Kubuś Fatalista said

  Re 30 Tylko kto w Polsce może przedstawić zarzuty tym osobom? Może warto podesłać ten tekst Prezesowi Banasiowi?

 33. revers said

  A programy plandemii, ida swoja droga ..

  o szczepionkach i roznicach o tym co sie mowi w tv, i co jest zapisane w ustawach. Tylko Braun zlozyl do prokuratury doniesienie o szkodliwych szczepionkach, bez totalnej opozycji ktora zajeta jest lbtqplus i strajkiem kobiet.

  .https://www.youtube.com/watch?v=OMhR391626M&feature=share&fbclid=IwAR2OZUYZ9lon5HZpJTnkA_KfB7PydWjmPcbY1Ude6Csyotw3YkkARNedtcc

  „Ani rząd, ani żadne inne instytucje nie są odpowiedzialne za nasze zdrowie! To są rzeczy, które kwalifikują się do kryminału! Tylko poseł Braun zgłosił te szczepionki do prokuratury!” – O niesprawdzonych szczepionkach mówi M. Dybowski wRealu24! Całość pod adresem:

  .https://www.youtube.com/watch?v=ldv8eYgtIHM&t=100s&ab_channel=wRealu24&fbclid=IwAR2uwDphfMBQTseThBEvTNkFPBCrexs3zgLGEHGmXF8CvzIrTEovJvV9r9c

 34. janetatanka said

  Simon nie musi byc zaraz zydem wystarczy, ze jest szabes gojem dodatkowo osobiscie zainteresowanym rozprowadzaniem szczepionek. Prawdopodobne jest rowniez, ze certyfikaty koszernosci

  ——
  Żeby taki bydlak nie był rzydem, to pewnie możliwe, ale bardzo mało prawdopodobne.
  Admin

 35. Boydar said

  Wygląda jak żyd, mówi jak żyd, czesze kasę jak żyd, szydzi z nieszczęścia jak żyd, to niby kto on jest, kaczka ?

 36. Marucha said

  Nie chce mi się nawet napisać do tego bydlaka, bo przecież sekretariat nie przepuści…

 37. lewarek.pl said

  Akwizytor szczepionek, pewnie dobrze wynagradzany.
  Żaden tam lekarz czy profesor.

 38. Boydar said

  A po co do niego pisać, co onm nie wie że jest chujem ?

 39. revers said

  Przez takich dziadow ginna niewinnie aktywisci antyszczpionkowi jak Brandy Vaughan, osierocajac dzieci.

  https://www.thesun.co.uk/news/13429512/brandy-vaughan-anti-vaccination-dead/

  A sa juz powolane organizacje spoleczne o wymiarze miedzyanrodowym W Obronie Zdrowia Dzieci.

  Pfizer po ostanim romorze o 6 zgonach po podaniu szczpionki zanotowal bolesne straty na gieldzie tylko 2% wartosci. A jescze jest tyle do splacenia za poprzenie akcje szczepionkowe a afryce, beda z tego miliardy ktore bylo sie chcialo odegrac na covidzie.

  Moze tak pan Simosen spalci odszkodowania Pfizera z poprzedniej akcji szepionkowej i wyniklych z tej akcji wielomilardowe obciazenia z powodu powiklan poszczepionkoych nie splaconych odzkodowan do dzis lub podzeruje wlasnym majatkiem i majatkiem klinik zkaznych w PL.

 40. bryś said

  W chamstwie, bucie i pogardzie goj może z nimi rywalizować tylko po alkoholu, czyli jak traci resztkę instynktu samozachowawczego. szumowina czy posobkiewicz wydają się to potwierdzać swoimi mordami. Oni naprawdę myślą że będą potrzebni w rzymskim raju na ziemi?

 41. Piotr B. said

  Sytuacja jest b.powazna jak w latach 40-tych ubieglego stulecia.Ale nasi ojcowie,dziadkowie i pradziadkowie pewnie niektorych Gajowkowiczow,doskonale sobie z tym radzili.Bylo PODZIEMIE….W moim miescie nad Wisla w Pulawach,gestapo i mundurowi dzialali tylko w promieniu kilometra od szosy Lublin Radom.Linia kolejowa Skarzysko-Wwa-Lublin byla pod kontrola podziemia…Jaki pociag chcieli to puszczali,jaki chcieli to wylatywal w powietrze.Ojcowie mieli ODWAGE.A tutaj ?Jeden bydlak we Wroclawiu i robi co chce.k…wa.

 42. bryś said

  Piotr B. – tylko że oni nie bali się kataru.

Sorry, the comment form is closed at this time.