Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Lily. o Polska błaga UE o paszporty…
  Kubuś Fatalista o Stany Zjednoczone wszczęły 81%…
  wow o Traktat Ryski
  Boydar o Wolne tematy (29 – …
  Boydar o Polska błaga UE o paszporty…
  Bloor St. o Paradoks Google’a
  Boydar o Światełka w tunelu
  Boydar o Wypalona ziemia
  Boydar o Kontrola umysłów według Nicola…
  Nietytus o Bójka w sklepie z powodu braku…
  Jack Ravenno o Polska błaga UE o paszporty…
  MatkaPolka o Traktat Ryski
  revers o Wolne tematy (29 – …
  MatkaPolka o Traktat Ryski
  Wojtek o Tajemniczy przedmiot sprzed 5…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 540 obserwujących.

Przy chanukowych świecach

Posted by Marucha w dniu 2020-12-13 (Niedziela)

Po niedługim czasie może okazać się że na świecie żyje nie żałosne kilka milionów ale setki milionów Żydów.

Przedwczoraj zapłonęły chanukowe światła.Niby nic nadzwyczajnego bo tak się dzieje od setek lat, ale przecież nas interesuje nie ten stary obyczaj, ale jego nowa wersja. Prawie nowa bo wcielona w życie na przełomie lat 70-tych i 80-tych.

Idea powstała w łonie społeczności Chabad-Lubawicz. Jedynej struktury w świecie judaizmu która w pełni aprobuje konwersje z każdej dowolnej religii (jak również ateizmu) na judaizm.
I nie tylko aprobuje ale uczynił to swoją misją. Mają na to swoją teorię wywiedzioną z Kabały oraz innych żydowskich pism.

Jak wiadomo (choć nie każdy to sobie uzmysławia) akt stworzenia polegał na rozdzieleniu. Kiedyś wszystko było Jednością a potem nastąpił rozdział Nieba od Ziemi, Światła od Ciemności, Lądu od Wody itd. Nawet Człowiek uległ podziałowi na Mężczyznę i Kobietę.

Jak łatwo się domyśleć u końca cyklu nastąpi proces odwrotny czyli złączenia wszystkiego w pierwotną Jedność. My chrześcijanie ów ostatni akord kończącego się cyklu nazywamy „końcem świata”, „powtórnym przyjściem Chrystusa” „apokalipsą” lub podobnie.

Według siódmego lubawickiego rebe, Menachema Mendela Schneersona, obowiązkiem Żydów ze społeczności Chabad-Lubawicz jest odszukanie tych istnień które w drodze upadku i grzechu odłączyły się od żydowskiego świata. Odszukanie i przed końcem czasu przyłączenie ich do ludu Izraela.

Od schyłku lat 70-tych XX wieku Chabad Lubawicz uczynił to swoją misją. Zapalanie chanukowych świateł w asyście znamienitych gojów (polityków, ludzi kultury i innych celebrytów) jest jedną z form ich pracy misyjnej. Sądząc z tego, że aktualnie chanukowe światła migocą w większości stolic świata, misję należy uznać za wielce pomyślną.

Ciekawa postać, ten Menachem Mendel Schneerson. Już za życia nosił status Mesjasza i dlatego przed swą śmiercią nie wyznaczył kolejnego rebe. W ostatnim czasie Wikipedia nadgorliwie ocenzurowała pewne elementy jego biografii. Jakby fakt przewiezienia go przez agentów admirała Canarisa z warszawskiego getta do Nowego Jorku, był wstydliwy. Sami żydzi o tym piszą:
>https://www.haaretz.com/1.5006235

Zarówno Scheerson jak i jego dynastyczni poprzednicy wywodzą się z dynastii czarnobylskich chasydów. Jednym słowem owa arystokracja pochodzą z Czarnobyla:
>https://en.wikipedia.org/wiki/Chernobyl_(Hasidic_dynasty)

Nie może zatem dziwić że Menachem Mendel Schneerson nazwał czarnobylską katastrofę „czarnobylskim cudem”. Może wyznaczyła ona (katastrofa) jakiś nowy etap w misji Chabadu (krąży na ten temat wiele plotek), a może co innego, któż może wiedzieć.

Sceptycy a zwłaszcza sceptycy-cynicy twierdzą, że owa misja to najzwyczajniejszy werbunek „świeżej krwi” i że zważywszy marną kondycję moralną, kunktatorstwo i karierowiczostwo, wielu ludzi odkryje w sobie „zaginioną iskrę” i po niedługim czasie może okazać się, że na świecie żyje nie żałosne kilka milionów ale setki milionów Żydów.

Dokładnie tak samo jak w przypadku homoseksualistów których liczba zawsze wynosiła nie więcej niż 3-5 % ludzkiej populacji [przesada – admin] a dziś okazuje się że są ich nieprzeliczone rzesze. I co rusz któryś celebryta ku zaskoczeniu fanów ujawnia swoje preferencje:
>https://viva.pl/ludzie/newsy/tymon-tymanski-dokonal-coming-outu-artysta-jest-biseksualny-129910-r1/

Ponoć to dla dobra owej przyszłej społeczności „nowo odnalezionych żydów” dziś tak stanowczo zwalcza się rasizm. „Odnalezieni” i „przywróceni” na łono Izraela będą zarówno czarni i śniadzi jak i żółci skośnoocy, ale i tradycyjnie biali i niebieskoocy.

Byłoby niepożądane aby ludzie kwestionowali pochodzenie tak zróżnicowanego narodu z jednego materiału genetycznego. Zgodnie z przewidywaniami największy opór nastąpi ze strony samych żydów, gdyż jak wiadomo oni szczególnie uwrażliwieni są na kwestie tego kto jest a kto nie jest żydem.

Ikulalibal
http://niepodległy.pl

Komentarzy 27 do “Przy chanukowych świecach”

 1. Birton said

  Nas, Polaków, nic nie obchodzi żydowski holocaust i te 6 milionów( czy 100 milionów) zabitych Żydów, tak samo jak Żydów nie interesuje ludobójstwo 2,5 miliona na Polaków.
  My, Polacy, mamy głęboko tam żydowskie ofiary, gdzie Żydzi ofiary polskie .
  Nas, Polaków nie interesuje żydowski holocaust, my zajmujemy się ludobójstwem Polaków.
  My, Polacy, nie modlimy się za żydowskie ofiary, tak samo jak Żydzi nie modlą się za polskie ofiary.

 2. plausi said

  Przy chanukkowych świecach

  odświętujmy z wyprzedzeniem Boże Narodzenie, to w Wigilię nie będziemy mieć problemu

  https://marucha.wordpress.com/2020/12/11/swieta-ale-jakie/#comment-931627

  Proboszcz kk Wam potwierdzi, że Wiglia przy okazji chanukki też się liczy a nawet bardziej, jak to nasz kochany papież ustanowił.

 3. NC said

  „fakt przewiezienia go przez agentów admirała Canarisa z warszawskiego getta do Nowego Jorku”

  To było jesienią 1939. Getta jeszcze nie było.

 4. „Po zachodzie słońca, o zmroku, na Plac Grzybowski w Warszawie udaje się małżonka prezydenta RP Maria Kaczyńska oraz prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz Waltz. Razem są tam PiS i PO przy świętowaniu Chanuki 2006.
  .
  Pierwszą lampę chanukową zapaliła Maria Kaczyńska, zaś drugą zapaliła Hanna Gronkiewicz Waltz, a następne lampy zapaliły trzy dziewczynki z gminy żydowskiej.
  Przemawiając Maria Kaczyńska powiedziała, że „tylko współpracując razem możemy wygrać”, a Hanna Gronkiewicz Waltz mówiła, że „święto to pokazuje, co znaczy walczyć o wolność narodu, o tożsamość kulturową i religijną. Każdy ma w sercu wypisaną wolność i dążenie do tożsamości, jaką Bóg dla niego zaplanował”
  I rzeczywiście PiS i PO od lat ze sobą ściśle współpracował i nadal współpracuje [i nie chodzi tu o zapalanie chanukowych lampek], a O. Tadeusz Rydzyk w tej współpracy im pomagał – i nadal pomaga [gloryfikując cały czas PiS i braci Kaczyńskich /nie tak dawno O.T. Rydzyk na antenie RM powiedział, że przydałoby się w Polsce 40 takich Jarosławów Kaczyńskich, to wówczas byłoby w Polsce dobrze/], szczególnie teraz w trudnym dla tego duetu [PiS i PO] czasie po katastrofie pod Smoleńskiem w dniu 10.04.2010 r.”

  W https://jozefbizon.wordpress.com/kor-batory-inni/

  Cała ta powyższa podstrona poświęcona jest chanuce i sposobowi jej niezauważenia przez telewizyjnych oglądaczy i połykaczy papki stamtąd płynącej.

  Tamże też
  „10 grudnia 2007 r.
  .
  Wicemarszałek Sejmu Jarosław Kalinowski z PSL i rabin Shalom Stambler [rezydujący w Polsce – z żydowskiej międzynarodowej organizacji Chabad Lubavitch] zapalili w Sejmie RP chanukowe świece w świeczniku menory. Obecni przy tym byli polscy parlamentarzyści oraz ambasador Izraela w Polsce Davida Peleg, były ambasador Izraela w Polsce Szewacha Weiss.

  No i Jarosław Kalinowski m.in. tam mówił:
  „to światło symbolizuje najbardziej uniwersalne wartości, tak naprawdę najważniejsze na dzisiaj, dla przyszłości całej ludzkości”

  – klip do obejrzenia i odsłuchania
  http://pardon.wrzuta.pl/film/2gNWsZHLPQb/pardon_tv_happy_chanuka .”

  No, ale teraz po wejściu pod wskazany pw. link pojawia się informacja:
  „Twoje połączenie nie jest prywatne
  Atakujący mogą próbować ukraść Twoje informacje z witryny pardon.wrzuta.pl (na przykład hasła, wiadomości lub karty kredytowe).
  NET::ERR_CERT_COMMON_NAME_INVALID”

  „Informację wraz ze zdjęciami z tego wydarzenia w Sejmie RP zamieszczona jest m.in. w artykule
  „W Sejmie i Pałacu Prezydenckim zapłonęły chanukowe świece”
  tu podany jest link, ale tym razem pod pw. linkiem mamy
  „404
  Bardzo nam przykro, ale nie znaleźliśmy strony, której szukasz
  Sprawdź czy wpisany przez Ciebie adres nie zawiera literówek.
  Strona, której szukasz mogła zostać zaktualizowana, skasowana lub przeniesiona pod inny adres.”

  PSL wie jak się ustawiać do przyszłości – wraził to ustami Kalinowskiego
  Jarosław Kalinowski już w 2007 r. powiedział:
  „to światło symbolizuje najbardziej uniwersalne wartości, tak naprawdę najważniejsze na dzisiaj, dla przyszłości całej ludzkości”

  Teraz to dobrze widać w świetle covidowego terroru.

 5. Boydar said

  Panie Birton, bądź Pan łaskaw nie czynić takich debilnych porównań. Jeszcze sobie kto pomyśli że uważasz Pan Polaka i tasiemca za równych sobie. Równi może i są są, ale przed Bogiem na Sądzie. A póki co to un jest złodziej i morderca a my okradzeni i nieżywi. I nie my do żyda tylko żyd do nas przypełzł i kąsa.

 6. Głos Prawdy said

  Koszmar, co u was się dzieje, was przetwarzają w żydów, lub ich poddanych

 7. Panie Boydar

  Czytając Pana komentarz miarkuję, że Pan uważasz za idiotów i i debili wszystkich tych, co przeczytają materiał zamieszczony przeze mnie pod ad. 4, bo tylko wówczas oni łykną to coś Pan wymodził..
  Inaczej tego nie sposób skomentować.

 8. Boydar said

  Skąd taki pomysł ? Materiał jak materiał, wygląda że tak było. Skoro co najmniej połowa mieszkańców nie uważa judaizmu za coś nagannego, to dlaczego im chanuki nie zapalić ? Ta „chanuka” to objaw zewnętrzny choroby, wystarczy maść na szczury. Ale korzenie zjawiska są dużo trwalsze i mocniejsze.

  Naiwni chcąc pozbyć się perzu na działce, orzą i bronują, a perz zaciera tylko tłuste korzonki.

 9. Birton said

  a w Sejmie, u Prezydenta już Żydowie i goimowie tą chanukę zapalili? bo Duda -Juda to w paleniu chanuki mistrz nad mistrze

 10. revers said

  Chanuka przed brama Brandeburska, na tle rydwanu na ktorym kiedys zaciagnieto flage zwyciestwa Armi Czerwonej, a mowili ze i Polska flaga tam byla przed czerwona.

  Zgadzalo by sie bo flaga polska zawisla niedaleko od Bramy Brandernburskiej na kolumnie z Aniolem, zawiesil sam por. LWP Jablonski.

  https://www.br.de/nachrichten/kultur/lichter-lieder-spiele-braeuche-rund-um-chanukka,Rkzfhwk

  Teraz to tylko handle i hucpa, hoax zywcieza w kazdej dziedzinie zycia od regionalnych wojen po pandemie strachu i zamordyzmu.

 11. zen said

  „Jesteśmy Ojcami wszystkich Rewolucji – nawet tych, które czasami zwracają się przeciwko nam. Jesteśmy najwyższymi mistrzami pokoju i wojny. Możemy się pochwalić, że jesteśmy twórcami REFORMACJI! Calvin był jednym z naszych dzieci; był pochodzenia żydowskiego i cieszył się zaufaniem władz żydowskich i zachęcany żydowskimi finansami do sporządzenia planu jego reformacji ”.

  „Marcin Luter uległ wpływom swoich żydowskich przyjaciół i znowu, dzięki żydowskim władzom i żydowskim finansom, jego spisek przeciwko Kościołowi katolickiemu zakończył się sukcesem…”.

  „Dzięki naszej propagandzie, naszym teoriom liberalizmu i błędnemu przedstawianiu wolności umysły wielu pogan były gotowe na przyjęcie Reformacji. Odłączyli się od Kościoła, aby wpaść w nasze sidła. W ten sposób Kościół katolicki został bardzo rozsądnie osłabiony, a jego autorytet nad królami pogan prawie do zera… ”.

  „Jesteśmy wdzięczni protestantom za ich wierność naszym życzeniom – chociaż większość z nich, w szczerości swojej wiary, nie jest świadoma swojej lojalności wobec nas. Jesteśmy im wdzięczni za wspaniałą pomoc, jakiej udzielają w naszej walce z twierdzą cywilizacji chrześcijańskiej oraz w naszych przygotowaniach do nadejścia naszej supremacji nad całym światem i królestwami pogan ”.

  „Musimy ją zniszczyć bez najmniejszej zwłoki i bez najmniejszej litości. Większość prasy na świecie jest pod naszą kontrolą; zachęcajmy zatem w jeszcze bardziej brutalny sposób do nienawiści świata do Kościoła katolickiego ”.

  – Z przemówień na konwencji B’nai B’rith – tylko żydowska loża masońska, która odbyła się w Paryżu, Francja: luty 1936 r., „Le Reveil du Peuple”, tygodnik paryski.

 12. Mamy nową narodowość – Koronawirus się nazywa.
  Jest strasznie niebezpieczna dla całej ludzkości.

 13. Anucha said

  Te lichtarze to symbol zwycięstwa.
  Naszego Hamana powiesili kur.. 05.08.2011.
  Jeszcze tylko długo oczekiwany mesjasz i po ptokach.

  Popatrzcie póki jeszcze można jakie te k… są bezczelne i zuchwałe

  .https://www.youtube.com/watch?v=EVR1DovSf6o

 14. revers said

 15. Anucha said

  Trzaskowski gdyby miał jaja, to powinien zapalić
  Łuczywo a nie menorę.
  I położyć bukiet Chabrów.

 16. Boydar said

  Podobno nawet maszty 5G rurowe podpalają (nie wiem jak), to może i „to” się da. A są też inne metody. Mówią, że Polak potrafi …

 17. Anucha said

  Chyba za głęboko zakonspirowali Helenę 😀

 18. Anucha said

  Zakonspirowałem

 19. Anucha said

  Trojańską jakby co.
  hahaha

 20. lewarek.pl said

  „Właśnie w ten cudowny sposób – śmiało można powiedzieć: rozmnażając oliwę – Pan Bóg pokazał, że jest z narodem Izraela cały czas. To nasze spotkanie i zapalenie dzisiaj świec chanukowych w każdym domu symbolizują, że Pan Bóg jest z narodem wybranym, narodem izraelskim nieprzerwanie już ponad 2 tys. lat” – powiedział Duda w przemówieniu z okazji zapalenia chanukowych świec.

  Teolog się, k…, znalazł!

 21. Boydar said

  Dwa tysiące lat to żyd stara się zniszczyć chrześcijaństwo; cóś siem Dudusiowi poje’bało albo mu ktoś źle objaśnił.

 22. Mari said

  Ad.3 NC:
  „To było jesienią 1939. Getta jeszcze nie było.”

  Getto było przed wojną (dzielnica żydowska), ale oczywiście nie było ogrodzone. Mur powstał z pieniędzy żydowskich, aby chronić się przed okropieństwem wojny, aby przeczekać wojnę.

 23. Piotr B. said

  Nie objasnil…une sobie tak p…dla od dziecinnych lat,w tym wyrastaja .A POtem bredza dla KARIERY.

 24. Archiw said

  Z „Odwrotna srona medalu’ mówi Jarosław Kaczyński. Rozmawiała Teresa Bochwic
  Czym PC różni się tak wyrażnie od ZCHN?

  -ZCHN jest ugrupowaniem nawiązującym do…polskiego nacjonalizmu. My tę tradycję zdecydowanie odrzucamy. Po drugie, jest ugrupowaniem fundamentalistycznie katolickim, co również odrzucamy…PC jest za budową kapitalizmu w Polsce…nie da się go zbudować własnymi siłami. Być może mamy w naszych szeregach antysemitów i ciągniemy trochę za sobą ten nieszczęsny bagaż polskiej prawicy.

  Nie twierdzę, że w ogóle udało się weliminować takie elementy, ale jest to margines, którego będziemy się pozbywać. A np. w ZCHN trzon jest w oczywisty sposób taki właśnie.
  Nie jesteśmy partią parafialną…jest to niedobre dla poliyki i niedobre dla Kościoła. Inny typ ludzi angażuje się w działalnośc przykościelną, a inny typ w politykę. Obie te sprawy są potrzebne, ale obie są czym innym i mieszanie zorganizowanego laikatu w politykę, w sytuacji wolności politycznej, jest niewłaściwe i szkodliwe, może nawet bardziej dla Kościoła niż dla polityki.

  Czyny Kaczyńskich:
  -Wypromowanie L. Wałęsy na Prezydenta
  -Wypromowanie wspólnie Michnikim i Geremkiem T. Mazowieckiego na Premiera…Mazowiecki spośród możliwych kandydatów był niewątpliwie najlepszy i ja go od razu zaproponowałem…gdyby teraz cofnąc czas, zrobiłbym to samo.

  Tak więc JK jest pośrednio ojcem „Grubej linii”. Mazowiecki:…rząd nie zamierza przeprowadzać masowej wymiany urzędników państwowych, którzy na wyższych stanowiskach rządowych.adm.,w sądownictwie stanowili nomenklaturę komunistyczną; w znacznej części odpowiedzialni za zbrodnie systemu, przy pełnej akceptacji organów sowieckich KPZR, KGB i GRU

  …Nie będziemy tworzyć nowej armii czy milicji…to było najboleśniejsza dla narodu wykładnia „g.k.”
  Mazowiecki rekomendował na kluczowe stanowiska rządzie twórców stanu woj. Kiszczaka i Siwickiego, odkrył wówczas swą wasalną wobec komunistów postawę. G.k.w gospodarce przyśpieszyła i ugruntowała uwłaszczenie PZPR-owskiej nomenklatury. Nierozliczenie zbrodni, fikcyjna weryfikacja SB-ków, powszechne niszczenie akt SB.

  Te działania i postawa Mazowieckiego stanowiła konsekwencję wczśniejszej postawy życiowej jego działalności polit. W PRL od młodości był związany z tygodnikiem „Dziś i Jutro”, stowarzyszeniem PAX Bolesława Piaseckiego gdzie współtworzył dywersyjny tzw ruch księży patriotów, kierowany przez SB; współkierował też Komisją Duchownych świeckich Działaczy Katol. przy Komitecie Frontu Jedności Narodu.

  Od 1953r Mazowiecki był red nacz. WTK gdzie w art. „Wnioski” popierał skazanie przez Wojskowy Sąd Rejonowy w Warszawie 22-IX-1955r ks. Biskupa Czesława Kaczmarka, na 12 lat więzienia…Doprowadziły ks. Biskupa Kaczmarka do działalności wrogiej wobec interesu narodowego i postępu społecznego…Dlatego więc nie tylko bolejemy, ale i odcinamy się od błędnych jego poglądów, które doprowadziły go akcji dywersyjnej wobec Polski Ludowej i kierowały jego postawą.

  Po 1956r Mazowiecki współorganizował warszawski KIK i miesięcznik „Więż”, nadal głosił tzw chrześcijańskie zaangażowanie w socjalizm. Od 1961r, przez szereg kadencji był posłem PRL:…Postawa którą środowisko Więzi chce kształtować, opiera się na zaangażowaniu w socjalistczną perspektywę rozwoju spłeczno-gospodarczego Polski.

  Kilka lat póżniej 21-XII-1968r w sejmie: …Zasada ustrojową jest w Polsce socjalistycznej założenie, że kierownictwo polityczne sprawuje Polska Zjednoczona Partia Robotnicza. Na uznaniu tej zasady i my opieramy swą działalność.

  – 3-ch bliźniaków w tym Dorn-Dornbaum, autor nazwy PIS dla ciemnego Luda
  LK -Historia narodu żydowskiego to moja historia
  -Znam listę agentów ale jestem przeciwny ich ujawnienia
  – reaktywowanie prze LK zakazanej pzez Prezydenta Mościckiego w 1938r loży masońskiej Bnei-Brith
  -zasiada w fundacji Batorego
  -Nam nie po drodze z poszukiwaczami Żydów i masonów
  -Poczucie narodowe jest bardzo istotne, poczucie nienacjonalistyczne, w żadnym wypadku nieplemienne
  -Moje korzenie są bliskie judaizmu
  -Wielokrotnie czci święto Hanuków i Nożyków
  -Pytają mnie często za granicą skąd u was tylu wybitnych ludzi- to większość Żydów- taki kraj
  – Krzyż to substytut dla pomnika
  -JK mianował Czesława Bieleckiego (Żyda w dowodzie osob.) kandydatem Pis na prezydenta Warszawy
  -JK postulował Kom. Europ. Zniesienie dopłat dla rolników polskich
  -LK jako prezydent Warszawy sfinansował Muzeum Żydów w Warszawie
  -Zorganizowali wspólnie z GP i IPN odsunięcie b-pa Stanisława Wielgusa
  – Zatłuką żywcem, tak jak ks. abp. (Stanisława – red.) Wielgusa. Nikt nie ma prawa drugiego człowieka obmawiać, mówić na niego w mediach, gdzie indziej, po sądach włóczyć, jeżeli on nie ma prawa się bronić, jeżeli mu się usta zamknie. To nie jest demokracja – to się kłania ten stary system, ale może jeszcze ulepszony, w białych rękawiczkach – ocenił o. Rydzyk.
  -Sprawa FOZZ: Falzman meldował Kaczyńskim- zlekceważyli
  -wiedząc o Wachowskim
  -Nigdy nie byłem na Jasnej Górze mówił w rozmowie z Lepperem.
  -Przed kamp. wyb. w ciągu 2 tygodni był tam dwukrotnie- wołając tu jest Polska.
  -Instrumentalnie traktował naszą wiarę i krzyż jako substytut
  -Fundacje, przekręty: gdybyśmy działali etycznie nic byśmy nie mieli
  -Kto nie z nami to stał gdzie ZOMO i 13 grudnia
  -Bez elektoratu radimaryjnego nie przejmiemy władzy- na prawo musi być tylko ściana- Kurski
  -Nie będę premierem jeśli brat będzie prezydentem
  -Będę konsekwentny w odzyskiwaniu dla ludzi PIS urzędu po urzędzie…odzyskamy te miejsca których obsada należy do państwa. Pis musi tam rządzić…nasi ludzie nie mogą głodować- Kurski
  -Rydzyk musi mieć powiązania z KGB ponieważ Rosjanie udostępniają mu radiostacje na Uralu
  -Przyznał najwyższe odnaczenia państwowe dla Krzysztofa Czyżewskiego z „Pogranicza” wydawcy „Sasiadów” Grossa, oraz życzenia dalszej pracy w tym kierunku.

  – styczeń 2003: na kongresie PiS L. Kaczyński uroczyście proklamował akces do „wielkiej rodziny prawdziwie europejskich partii”. Miał na myśli masońskie narośla pod nazwami „chrześcijańskich demokracji”. Tym samym pośrednio ogłosił rezygnację PiS z roli propolskiej formacji politycznej.

  – Lech Kaczyński działał w Instytucie Spraw Publicznych i Fundacji Batorego, a skład personalny tej fundacji, to polskojęzyczny sanhedryn in cor-pore z przyległościami. Nazwiska Zarządu Fundacji, to nazwiska z pierwszych stron gazet i ekranów. Już sama jego przynależność do tego sanhedrynu określała jego preferencje nacyjne i polityczne.

  – Na żądanie rabina M. Schudricha, L. Kaczyński jako Prokurator Krajowy wstrzymał ekshumację w Jedwabnem, tym samym skazując Polaków na wieczystą infamię jako rzekomych morderców ich żydowskich sąsiadów.

  Warto podkreślić, iż ekshumacja mogła nie tylko wielokrotnie zmniejszyć liczbę Żydów zapędzonych do chłopskiej stodoły, ale także wykazać że zginęli oni nie od ognia lecz od kul, czyli z ręki Niemców. Daje się to nazwać moralnym holokaustem na pokoleniu naszych ojców.

  – Za darmo oddał Fundacji Nissenbaumów słynny budynek PAST-y, zdobyty przez powstańców warszawskich. Tamci zdobyli, a ten oddał za darmo, bez wystrzału. Zabrakło 20.000 Niezłomnych poległych w Powstaniu Warszawskim, zabrakło gen. „Grota” zamordowanego na rozkaz Himmlera, zabrakło g en. „Nila zamordowanego przez Żydow po wojnie.

  – W lutym 2004 roku oddał Żydom, rzekomo w ramach odszkodowań, plac po byłej synagodze, na którym stoi dominujący nad centrum „błękitny wieżowiec”. Oddał za darmo i plac i wieżowiec.
  – Warszawską hutę Lucchini „sprzedał” żydowskiemu hochsztaplerowi z Rosji. A. Mordaszowi.
  – Zezwolił na wystawienie w Warszawie 13 grudnia 2003 roku żydowskiego obrzędowego świecznika – /menory/ olbrzymich rozmiarów, jakby na urągowisko z katolickiej stolicy Polski. Trzy symboliczne lampy zapalił na tym świeczniku ówczesny wiceprezydent – krypto-mason i

  Judejczyk Andrzej Urbański, późniejszy szef „Tel Awizji” z nadania Kaczyńskich.
  – Kaczyński wstrzymał decyzję o lokalizacji pomnika ofiar KI Warschau, w którym Niemcy wymordowali 150 – 200 tysięcy mieszkańców Warszawy.

  SYMPTOM POLITYCZNEJ DEMENCJI? 269
  Wstrzymał wbrew uprzedniej zgodzie Sejmu i Rady Miasta Warszawy. Jednocześnie podjął budowę Muzeum Żydów Polskich w Warszawie i wydał na to w pierwszej racie około 20 mln złotych, a całość ma kosztować 100 milionów złotych. Koszt budowy pomnika ofiar KL Warschau mógł wynieść tylko około 60 tys. złotych, gdyż większość prac projektowych i wykonawczych warszawiacy sami by wykonali.

  Jego decyzję odmowy o lokalizacji pomnika ofiar KL Warschau podtrzymała potem prezydent Warszawy H. Gronkiewicz-Waltz.
  Oto w początkach marca 2005 roku, do Tel Awiwu zostali wezwani dwaj pozorni antagoniści „polscy” – urzędujący jeszcze prezydent wszystkich magistrów Aleksander Kwaśniewski oraz Lech Kaczyński.5

  W jakim celu zostali tam wezwani? Chyba nie na modły przy Ścianie Płaczu. Dlaczego obydwaj? Kwaśniewski już nie mógł kandydować po raz trzeci, nadto skompromitował się wystarczająco haniebnie, aby najbardziej zaślepieni durnie już nie głosowali na niego. Został wezwany najpewniej po to, aby usłyszeć, że obecnie „namaszczonym” jego następcą zostaje Lech Kaczyński i nie powinien mu w realizacji tej decyzji przeszkadzać.

  Tak oto bliskość Świątyni Salomona natchnęła Lecha Kaczyńskiego do ubiegania się o godność prezydenta polskich gojów. Po powrocie do „tego kraju”, z nadzwyczajną energią i optymizmem zabrał się do kampanii prezydenckiej.
  5 O tej wyprawie pisał m.in. biuletyn „Patriotycznego Ruch Polski” z Nowego Jorku w numerze 118 z 15 kwietnia 2005.

 25. lewarek.pl said

  -Zorganizowali wspólnie z GP i IPN odsunięcie b-pa Stanisława Wielgusa

  No, akurat usunięcie z metropolii warszawskiej ubeckiego kapusia, przez 20 lat prowadzonego na smyczy przez SB, należy Kaczyńskim poczytać za zasługę.

 26. revers said

  Pan Michalkiewicz ujawnia tajemnice III RP, im koszerniejsze tajemnice tym lepsze …

  .https://www.youtube.com/watch?v=31APHNNjrmo

 27. gnago said

  Ad 3 Zydzi sami z siebie gromadziły się w gettach. Nie trzeba było do tego żadnych zarządzeń. A skupienie powodowało że byli trzymani przez swoich „starszych” krótko za mordę. Patrz Izrael i ich problemy z starozakonnymi

Sorry, the comment form is closed at this time.