Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  1956 o Polska przygotowuje się na „in…
  Wladca o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  Wladca o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  1956 o To Wojna
  Józef Bizoń o „Nigdy więcej” zamordyzmu!
  OutsiderR o Polska przygotowuje się na „in…
  1056 o To Wojna
  1956 o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  Emilian58 o Wolne tematy (68 – …
  Jack Ravenno o To Wojna
  Marguar o To Wojna
  Emilian58 o To Wojna
  minka o O pożytkach z sentencji
  Jack Ravenno o To Wojna
  Jack Ravenno o „Exxpress”: Terror przeciwko…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Cykl życia

Posted by Marucha w dniu 2020-12-15 (Wtorek)

Wielu z Was słyszało na pewno z przekaziorów (media w języku służb), że wirus już z nami zostanie na zawsze. Postaram się wyjaśnić skąd to przekonanie.

Bardzo IM się spieszy do tej szczepionki, bardzo. W poprzednich moich artykułach pisałem o szczepionkach wektorowych.

Gdy obce DNA dostanie się do komórki gospodarza, ma dwie opcje. Może albo integrować się z genomem gospodarza i replikować, albo pozostać w środku bez integracji z genomem. Przejściowa transfekcja wykazuje tymczasową ekspresję wstawionych genów bez integracji z genomem gospodarza.

Geny wytwarzają kodowane białko, aż komórka się podzieli. Jednak z powodu niemożności integracji nie może się powielać i wchodzić w przyszłe pokolenia. Ten rodzaj transfekcji kończy się powodzeniem przez krótki czas. Podczas podziału komórki lub z powodu innych czynników obce DNA ulega degradacji, wirus ginie.

Drugi sposób transfekcji to transfekcja stabilna. Gdy obce DNA, poprzez wektor, dostanie się do komórki gospodarza, część obcego DNA integruje się z genomem gospodarza i staje się jego częścią. Dlatego obcy DNA replikuje się i przechodzi do przyszłych pokoleń, gdy replikuje się genom gospodarza. Wektorami nazywamy organizmy lub cząsteczki zdolne do przenoszenia materiału biologicznego. Takie cząsteczki są wmontowywane w strukturę wirusa, co oznacza że wirus musiał być stworzony w wyspecjalizowanym laboratorium (wojskowym, korporacyjnym).

Innymi słowy, co jest najważniejsze w tym artykule: kiedy dna wirusa połączy się z naszym genomem, nasz organizm sam zacznie produkować (replikować) wirusa.

W moich artykule z 23.10.2020 roku „HIV, ZIKA, Pandemia’ wyjaśniłem dlaczego zbrodniarze planujący obecną „pandemię”, zestrzelili nad Donbasem samolot MH17. Tak, tak, nie był to nieszczęśliwy przypadek, wszyscy tu działali w porozumieniu i z premedytacją. Jedni wystawili samolot, jak rozgrywający siatkarz piłkę, przekierowali celowo samolot nad Poznaniem w rejon walk, a drudzy, czekając na piłkę, ścięli ją z wielką precyzją. Zaaranżowano to tak, żeby ukryć zaplanowaną zbrodnie za działaniami wojennymi w Donbasie.

Samolotem MH17 leciał jeden z najwybitniejszych na świecie wirusologów – specjalista od transfekcji, przechodzenia wirusów z matki na dziecko – Joep Lange. Jego wiedza w tym zakresie była wyjątkowa.

Samolotem MH17 lecieli także Glenn Thomas, Pimie de Kuijer oraz Martine de Schutter od lat powiązani z WHO i ONZ, aktywiści walczący z AIDS. Nie muszę tłumaczyć że WHO i ONZ to główni gracze w tej pandemii, więc , mimo zachowania maksymalnej tajności, program COVID wymknął się właśnie stamtąd z rąk spiskowców.

Połączona wiedza wybitnego wirusologa i działaczy powiązanych z organizacjami międzynarodowymi była dla światowego spisku wyjątkowo niebezpieczna. Wszyscy lecieli na sympozjum poświęcone AIDS do Sydney, ale zamierzali tam ujawnić plany wywołania światowej pandemii i opisać w jaki sposób zostanie ona wywołana i jak będzie prowadzona. Bez dwóch zdań, gdyby się im udało, pandemia nie wybuchłaby w ogóle.

Pisałem w moich artykułach o tym, że w pierwszym cyklu szczepień znakomita większość szczepionek to będzie Placebo. Nie mogą podać od razu szczepionek jakie wywołają wysoką śmiertelność, bo to byłaby ostatnia fala szczepień na jaką zgodziliby się ludzie. Tak drastyczne działanie równałoby się wielkim startom. Obok Placebo znajdą się jednak szczepionki wektorowe, właśnie te, jakie zawierać będą wektor, dzięki któremu genom wirusa połączy się z genomem gospodarza.

Po jakimś czasie organizm osoby zaszczepionej sam zacznie produkować wirusa i zacznie stopniowo infekować innych. Nie będą musieli niczego rozrzucać i uwalniać. W ten sposób pandemia nigdy nie wygaśnie i pojawią się kolejne fale zachorowań, a ogłupione społeczeństwo będzie karmione bredniami o kolejnych mutacjach wirusa. U tych nowo zakażonych przez tych zaszczepionych dojdzie jedynie do transfekcji przejściowej, do wystąpienia objawów zakażenia, które uzasadnią dalsze szczepienia. Tak pandemie można prowadzić kilka lat, a populacja zaszczepionych będzie budowana stopniowo.

To jest bardzo ważne, że kolejne wersje wszczepianych wirusów, produkowanych przez kolejnych zaszczepionych, będą wywoływać coraz ostrzejsze objawy. Dlaczego, bo medycyna będzie próbowała nadążyć za pandemią i znajdą się przypadkowo leki na te wirusy jak Chlorochina i Chydroxychlorochina, czy chlorowodorek amantadyny. Jeżeli znajdzie się lek lub przebieg infekcji będzie łagodny nikt o zdrowych zmysłach się nie zaszczepi. Samo straszenie przez kontrolowane przez elitę media nie wystarczy.

Jeżeli udało im się stworzyć wirusa to stworzyli także mechanizmy jego usypiania, aktywowania lub destrukcji. Pisze tu o kopiach wirusa produkowanych przez organizm po połączeniu genomu wirusa z genomem gospodarza. Takim narzędziem może być na przykład promieniowanie elektromagnetyczne. Nie jest wykluczone, jeżeli posiedli wiedzę o polach torsyjnych , morfogenetycznych, że mogą wmontowywać lub usuwać materiał wirusa do lub z genomu ludzkiego za pomocą pól informacji i reakcji łańcuchowej polimerazy ( PCR). To się udało Prof. Luc Montagnier, odkrywcy wirusa HIV z genomem bakterii Borrelia burgdorferi.

To wszystko wyjaśnia dlaczego ten wirus ZOSTANIE Z NAMI JUŻ NA ZAWSZE. Będą zarażać stopniowo, falami, stwarzać nieustanne zapotrzebowanie na szczepienia. Ludzie produkując w swoich organizmach wirusa, zarażając innych sami stworzą, stopniowo, potrzebę wyszczepienia społeczeństwa (o tym mówił Niedzielski ). Ci u których wirus połączy się z organizmem gospodarza nie umrą od razu, będą przewlekle chorować tak jak chorzy na AIDS, zanik odporności, choroby autoimmunologiczne.

Dysponując narzędziami do stymulowania wirusa, replikowanego przez organizm zaszczepionego gospodarza, za pomocą sygnału z sieci 4G, 5G, z instalacji HAARP, nadajników StarLink, wi-fi, routerów, będą mogli bardzo precyzyjnie regulować poziom populacji.

Sygnał z sieci 5G pozwala skierować wiązkę promieniowania bardzo precyzyjnie. Jak to będzie wyglądać ? Najpierw namierzą wcześniej „zakwalifikowanego do eliminacji” zaszczepionego dzięki sieci 5G i StarLink. Wyślą w jego kierunku wiązkę promieniowania, najlepiej kiedy będzie spał , i wywołają niezwykłą zajadłość wirusa, który zacznie się lawinowo namnażać wywołując wstrząs w organizmie. Ludzie będą umierać na zawały, udary, dusić się. To narzędzia do zabójstwa doskonałego, o jakim od dawna marzy ta banda psychopatów.

To jest ich znak rozpoznawczy, łącza zawsze zyski z zaplanowanym celem, jakim od lat jest kontrola poziomu populacji. W czasie pandemii zarobili już gigantyczne pieniądze na sprzęcie medycznym, środkach higieny.

Zwróćcie uwagę, że nie stracili ani grosza w handlu, a wręcz przeciwnie. Ci sami ludzie są właścicielami centrów handlowych, sklepów firmowych. To że wytłuką nie związany z nimi handel nie oznacza strat. Zamykając centra handlowe i sklepy firmowe i izolując ludzi o setki procent zwiększyli obroty w należących do nich sklepach internetowych.

Od lat obserwuję z ciekawością jak dynamicznie opanowali usługi kurierskie, jak powiązali sprzedaż z placówkami stacjonarnymi (Żabka) i siecią paczkomatów, które w Polsce powstały w błyskawicznym tempie, tak by zdążyć przed pandemią i kolejnymi lockdownami.
Sieci spożywcze są także otwarte, właściciele korporacji nie stracili ani grosza, a przed nimi lukratywne interesy. Zarobią na szczepionkach, będzie kilka fal szczepień. Potem zaczną zarabiać na leczeniu przewlekle chorych podając im skojarzone , bardzo drogie terapie.

Coś Wam to przypomina ? MNIE CHEMIĘ. Rodzimy się i nasi rodzice już muszą wydawać na nas część zarobionych pieniędzy. ZARABIAJĄ ONI. Potem dorastamy i wydatki na szkołę, ubrania, odpoczynek. ZNOWU ZARABIAJĄ ONI. Potem przygotowujemy się do zawodu i bierzemy kredyt. ZARABIAJĄ ONI. Idziemy do pracy, spłacamy kredyt na naukę i bierzemy kolejny na dom, samochód. ZARABIAJĄ ONI. Pracujemy ciężko 30 lat. ZARABIAJĄ ONI.

Spłacamy kredyt i mamy dom , dwa samochody, wyposażenie i wtedy dostajemy RAKA.
Zaczynamy walczyć o życie i wyprzedajemy stopniowo uzbierany przez całe życie majątek żeby przedłużyć sobie życie o maksymalnie pięć lat (taki jest statystyczny okres przeżywania po chemii). NA NASZYM LECZENIU ZNOWU ZARABIAJĄ ONI.

Nie dość że żerowali na nas całe życie, na koniec odbierają nam wszystko co udało nam się wypracować. Jeżeli dodamy do tego to, że od lat ONI sprzedają nam truciznę w jedzeniu , wodzie, rozpylają trucizny na polach , łąkach , w powietrzu, by wywołać u nas RAKA, to nasz cykl życia w rzeczywistości jest cyklem pracy akumulatora zasilającego ICH system produkcji bogactwa i władzy.

Dariusz Neyman
https://www.facebook.com

Komentarzy 36 do “Cykl życia”

 1. NICK said

  RNA.

 2. JW said

  Prawdę mówiąc wk*rwia mnie już to stałe gdakanie, jaka to apokalipsa nas czeka, zupełnie jakby wypowiadający te słowa zobaczyli to wszystko w szklanej kuli. Odnaleźć w sobie ducha walki, wyhodować parę jaj, jeśli się ich nie ma i zacząć sprzeciwiać się tym sk*rwielskim działaniom – biernie i czynnie, nie wykluczając stosowania przemocy. W razie wygranej żaden wirus nie zostanie z nikim na zawsze i nikt nie będzie musiał sobie dawać wstrzykiwać jakiegoś ścierwa. Natomiast jeżeli poprzestanie się na gdakaniu i będzie stale oddawało się pole wrogowi w imię złudnego świętego spokoju, to przegraną mamy jak amen w pacierzu.

 3. Yagiel said

  A to tak – Bogiem i Prawdą – jak między zwierzętami: bo niby czy mied/w/jedy robią miód? Nie – kradną pszczołom, bo kosmate są futrzaste łasuchy i żeby tylko z nosa odonić; szerszenie podobnie z pszczołami – że też pszczołom się chce mimo wszystko…

  A ludzie jak zwierzęta: najbogatsze firmy czy kluby podkupują talenty bogatym, bogate średniakom, a te średnie – wykupują z Polski np. Janki Muzykanty czy Roberty Kopanty.

  Ludzie fizycznie ciut różni są od szympansów, a psychicznie – ? Szympanse wpierdzielają zazwyczaj owoce, ale czasem lubią zapolować na gerezy czy co tam złapią i łeb urwią… Ludzie zdawna mentalnie dzielą się na ‚drapieżniki’ i ‚rozdrapywane’: mentalnie przestraszeni pachną tak ‚drapieżnikom’, że im same otwierają się ‚pazury’ i pazury!
  Dlatego tych żerców lepiej mieć za jemiołę: drzewa niektóre bezradne są wobec niej – niektóre… A to już każdy może wybrać sobie swój mentalny drzewny gatunek. Igły zasadniczo wystarczają przeciw jemiole, ale i liście nie są bez szans, zwłaszcza jeśli w kieszeni czy w genach mają scyzoryk…
  Takiemu premieru czy ministru fakedemi z uciętego palica poleci krew ludzka czy melodyjka oprogramowania ?

 4. Boydar said

  „… i zacząć sprzeciwiać się …”

  Ja chętnie, w miarę możliwości. Oczekuję propozycji, oprócz wychowania własnych dzieci.

 5. bryś said

  Na h… j takie skomplikowane plany? Przecież wystarczy parę kanałów tv i sprzedajne k…. y w rządzie? No chyba że poza Polską jest jeszcze jakieś życie. I jak się to ma do krajów poważnych (te szczepienia) jak Chiny, Indie jakaś Brazylia czy Japonia może?

 6. bryś said

  A zresztą wystarczy poczekać z dwa pokolenia na likwidację białej Europy. Nie ma możliwości żeby z takiej dzietności jaką mamy dziś, odbić na przyrost jaki mają np. beżowi koledzy. A jak będą ich szczepić?

 7. Boydar said

  Skomplikowane ? No to niech Pan Bryś przedstawi prostą koncepcję co począć z dziesięcioma milionami tasiemców zamieszkującymi Polskę. Pan NICK upiera się że ośmioma. To upraszcza sprawę nieznacznie, o ca. 20%

 8. bryś said

  Panie Boydar – tłumaczyłem przecież, ja mogę za kierowcę, ewentualnie załatwić jakieś sprawy. Nie skomplikowane.

 9. Ola said

  ludzie, ludzie…..
  gdyby to bylo takie proste , ze wstrzykujac cokolwiek do krwioobiegu zmieniloby sie genotyp czlowieka…..To jest medycznym marzeniem! Wyeliminowano by mase genetycznych, na ogol ciezkich i nieuleczalnych chorob. Oczywiscie jest mozliwa manipulacja w genotypie, ale na razie sa to proby, na ogol nieudane i scisle kontrolowane i zabronione. Nasze pokolenie – plus minus emerytow lub prawie – tego nie doczeka, te przyszle pewno tak, ze beda rodzily sie dzieci z probowek ( in vitro) genetycznie idealne. Miejmy jednak nadzieje , ze do tego nie dojdzie. Bo patrz ruch LGTB – odmiennosci i wybryki natury maja coraz wieksze lobby. Nieslusznie? Naprawde? To naprawi sie ich genetycznie… ale w ich przypadku jest niemozliwe, bo to nie jest defekt genetyczny. Tak wiec widzicie , geny to wiele ale i nie wszystko. Bo na przyklad taki niewielki babel powietrza, babel powietrza, ktory nieuwaznie albo i celowo zostanie wstrzykniety przy okazji zastrzyku dozylnego , tymbardziej do tetniczego… To na ogol i czesto konczy sie smiercia. Albo wypij duszkiem 6 litrow wody, juz nawet nie destylowanej – raczej masz duze szanse by odejsc z tego swiata. Juz nie wspomne 50 tabletek a 500 mg paracatemolu popite dobrze wodka lub garsc bialo-seledynowych grzybkow zagryzionych liscmi konwalii pomylonych z innym ziolkiem. No oki, 6 tygodni meczarni w bolach bo rozpada sie watroba , ale cel, smierc, sa osiagalne
  Albo zlam sobie noge i nie wstrzykuj heparyny. Masz prawie 50 % szans na sukces, na smierc.
  Smierc czeka na nas za progiem. I nie potrzeba akrybistycznych wysilkow zeby jej doznac.

 10. Jabo said

  Ad.2 Panie JW zdaje się, że Pan nie rozumie jednej ważnej rzeczy. Otóż wątroba nie jest w stanie nie pozwolić pijakowi się upić, chociaż alkohol ją zabija. Wprawdzie jak ją rozwali, razem z wątrobą umrze pijak, ale jaka to pociecha dla wątroby. Władzę ma ten, kto dysponuje przewagą ekonomiczną. Kiedyś zapewniało ją posiadanie środków produkcji i handel. Dzisiaj władzę daje kontrola systemu finansowego świata. Demokracja z jej wyborami, partiami, politykami to tylko teatrzyk dla pospólstwa, bo wszystko można kupić za pieniądze tworzone z powietrza. Skorumpować można prawie każdego, albo wystarczającą liczbę osób, to tylko kwestia ceny, żeby zniszczyć najwspanialsza oddolną inicjatywę. Więc nie jest to takie proste. To nie jest to tylko kwestia naszego stanowczego sprzeciwu. Jesteśmy zaledwie wątrobą . Niestety.

 11. revers said

  re2

  chinczycy ostatnio masowo wzieli sie na produkcje tanich malych, do duzych inkubatory jajek od kaczych, przepiorczych, kurzych po indycze.

  Ciekawa opcja kurnik w ogrodku, lub pod strzecha niedawnej komorki na wegiel.

  a tak poza tym szykowac doopczyska na szczpionkowy gradowy-deszczyk, wlasciwie to juz wiekszosc jest gotowa na przyjecia gatesowego 666 …

 12. zen said

  „Dieta, zastrzyki i nakazy będą wytwarzać od bardzo wczesnego wieku rodzaj charakteru i osobistych przekonań, które władze uznają za pożądane, tak aby każda krytyka władzy była psychologicznie niemożliwa….. Stopniowo poprzez selektywną hodowlę, genetyczne różnice pomiędzy rządzącymi a rządzonymi wzrosną tak, aż staną się niemal różnymi gatunkami. Bunt plebsu stanie się na tyle niemożliwy, na ile niemożliwe jest zorganizowane powstanie owiec przeciwko praktyce jedzenia baraniny” – Bertrand Russell, (arystokratyczny sk****el), Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych. „Wpływ nauki na społeczeństwo”, 1953r.

  Artykuł po polsku.

  https://stopnop.com.pl/wp-content/uploads/2019/02/2015_Deisher_Epidemiologic-and-Molecular-Relationship_PL.pdf?fbclid=IwAR2Buuqa06vpXEUVmMYyZaNUoc1_aiCLCqMFF4Vqk_FtKI6zgiRirEyj2u8

 13. . said

  „Demokracja z jej wyborami, partiami, politykami to tylko teatrzyk dla pospólstwa, bo wszystko można kupić za pieniądze tworzone z powietrza”

  Taki były kandydat na prezydenta i drugi starszy z muszką też exkandydat z wcześniejszych wyborów mówią, że ONZ i unia władzy nie mają i wystarczy wygrać wybory.

  A tak w ogóle to treść artykułu mie ma sensu.
  To jest nieważne. Ważna jest walka z komuną i socjalizmem. Patrioci wiedzą co robią 😉

 14. plausi said

  Przypadek ?!

  „Samolotem MH17 lecieli także Glenn Thomas, Pimie de Kuijer oraz Martine de Schutter ”

  Joep Lange:

  https://en.wikipedia.org/wiki/Joep_Lange

  Glen Thomas (WHO):

  https://www.bbc.com/news/uk-england-lancashire-28363989

  Pim de Kuijer: „Kuijer was with dozens of others on their way to an international AIDS conference in Melbourne ”

  https://simple.wikipedia.org/wiki/Pim_de_Kuijer

  Martine de Schutter

  http://afew.org/aids2018eeca/martine-de-schutter-fund-eng/

  Lucie van Mens, Female Health Company

  https://www.theguardian.com/world/2014/jul/20/malayia-airlines-mh17-aids-tribute-victims-melbourne

  Tak jak już pisaliśmy, TO JEST WONA i „na wojnie jak na wojnie”.

  Przygotowanie takiego zamachu na ludzkość, jak operacja „Pandemia”, która ma jak wiadomo wiele zadań:
  1. zmianę systemu świata
  2. depopulację
  3. obrabowanie i zbankrutowanie milionów rodzin
  4. zniewolenie ludzkości

  aby wymienić ważniejsze. W takiej operacji, przygotowywanej przez dziesięciolecia,

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/04/12/jak-dokonac-internowania-pol-miliarda-ludzi#Prehi

  likwidacja paru osobników, którzy być może dotarli do pewnych elementów planu takiej operacji, byłaby czymś logicznym i koniecznym, likwidcja przy tym jednego samolotu nie powinna stanowić większego problemu.

  Jedno uderza w oczy, że pomimo tego, iż ofiarami była cała grupa ludzi związanych z pewną ważną dla ludzkości dziedziną, to ten aspekt nie został przemilczany przez media.

  „Coś Wam to przypomina ? ” To jest niewolnictwo, por. pkt. 4.

 15. . said

  Zen @

  Hartman z bnai brith mówił to samo. O potulnych genetycznie modyfikowanych „ludziach”.

 16. Marek said

  Horban publikuje swoje rady o dobrowolności szczepień:

  .https://www.youtube.com/watch?v=httSKKL6HbQ
  pierwsze 3 minuty

 17. bardzo said

  Ależ panie Marku. Przecież prawo wyraźnie powiada o karalności przymusowego leczenia. A w tym przypadku nie chodzi o leczenie, a wprost przeciwnie. Zresztą prawo jest dla ludzi do przestrzegania a nie dla rządzących i innych władz oraz ich organów, włączając aparat przymusu. Nie bądźmy naiwni i nie traćmy energii na święte oburzenie. Jak nazwa wskazuje, wyszczepienie całej populacji służy do wyeliminowania ludzi pod tym czy innym względem.

  Ale miłe sny to jedno co nam pozostało.

 18. Maverick said

  Trump znowu daje Mesjasza. Niby taki wolnościoweic a na siłę i bez odpowiednich testów nalega aby zaczęto masowe szczepienia, bo myśli że tym pozyska sobie miano zbawiciela świata.

 19. revers said

  Warto przytoczyc cykl zycia polakow miedzy 2009 rokiem 2020 gdzie w 2009 r. w Grudziadz dokonano masowego mordu na polakach pod guten Schild Dobry Dom lekarski, ofiarami bylo ok. 30 bezdomnych jak i tez ludzi potrzebujaczch interwencji lekarskiej lub porady medycznej na grype.

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/224704-thriller-medyczny-z-grudziadza-chciwosc-niemieckiego-koncernu-i-pacjenci-jako-kroliki-doswiadczalne?fbclid=IwAR36RxiXXr1yM8ldj1sXylzgbpyTcAq-uTpqoUaCKP4ie4it_IGlMrhzV8I

  Oczwiscie sprawe zamieciono pod dywan, bo napewno ktos w resorcie zdrowia wzial niezle pieniadze za pozwolenie na test nowej szczepionki kto wie czy czasami uwczesna ministrowa zdrowia, pozniej plemielowa, kumpela im Eryki, Ewa Kopacz nie brala wziatek, lub podwladni, wiceministrowie.

  na szeionki pieneidzy nie bylo to fakt, bo kto inny byl ministrem finasow i tak latwo nie zadluzal sie w Banku Swiatowym na pieniadze na szczpionkowy szal.

  Ale za pozwolenia na testy szczepionki na grype 2009 mozna bylo wziasc i to nie male.

 20. Wielka Kopa Tatry said

  Tramp to wolnosciowiec bezobjawowy.

 21. Szczepienia Polaków przeciw Covid 19 – opinia dr Diany Wojtkowiak z 12 grudnia 2020 r.

  Bezgraniczna buta i arogancja rządu PiS wobec Polaków – przy jednoczesnym milczeniu hierarchów Kościoła katolickiego w Polsce

  Przejście banalnego przeziębienia po zaszczepieniu obecną szczepionką może więc prowadzić do zwłóknienia płuc.
  Czas, po którym stabilizuje się złożona odpowiedź immunologiczna pod wpływem przeciwciał to około pół roku. Krótszy okres badania klinicznego może nie pokazać żadnych powikłań od szczepionki, dlatego wykorzystany okres badań dla aktualnej szczepionki przeciw koronawirusom jest nieakceptowalny dla każdego wirusologa i epidemiologa.
  Nigdy żadna szczepionka nie była zatwierdzona do stosowania w ciągu kilku miesięcy – pisze dr Diana Wojtkowiak.
  ————————————————

  „Gdańsk 12 grudnia 2020

  Opinia na temat projektu wprowadzenia szczepień przeciw COVID-19
  dr Diana Wojtkowiak (doktorat z dziedziny wirusologii)

  Białko Spike (wirusowy gen S) obniża poziom białka ACE2, co powoduje podwyższenie ANG-II, prowadzące do zwłóknienia płuc i ich niewydolności. Dodatkowo mechanizm ten aktywuje cytokinę TGF-beta, której wysoki poziom ma udział w procesach nowotworzenia. Jednocześnie związek z fibrozą ma kaskada kinazowa p38, aktywowana przez różne czynniki, ale też przez promieniowanie mikrofalowe stacji bazowych telefonii komórkowych. Podwyższenie normy promieniowania elektromagnetycznego, za którą spiesznie podążyli operatorzy firm telekomunikacyjnych, będzie pogłębiać zjawisko fibrozy pod wpływem białka Spike wytwarzanego przez RNA zawarte w szczepionkach. Dodatkowo stwierdzono, że przeciwciała przeciw białku Spike zwiększają infekcje. …

  (Tekst opinii autoryzowany przez dr Dianę Wojtkowiak i publikowany za Jej zgodą)

  Więcej pod

  https://jozefbizon.wordpress.com/2020/12/16/szczepienia-polakow-przeciw-covid-19-opinia-dr-diany-wojtkowiak-z-12-grudnia-2020-r/

 22. Voodoosch said

  Nie ma żadnego wyhodowanego wirusa. Jest propaganda. Nie wydarzyło (pod względem wirusowym) się nic na świecie, co by nie wydarzyło się rok temu, dwa, dziesięć. Spadek zachorowań na grypę w tym roku wynosi 98%. Ta informacja jest potwierdzona przez WHO i samo to powinno uruchomić mózg nawet najbardziej otępiałej i zmanipulowanej osobie.

 23. JerzyS said

  Jak to szczepienie ma działać?

  Najpierw szczepią się służby medyczne i mundurowe?

  Nie wiem czy księży zaliczą do służb mundurowych,

  ale ja bym ich na wszelki wypadek wysłał na pierwszą linię szczepień,

  wraz z posłami i senatorami i całym rządem i ich rodzinami.

  Potem analiza

  1. Kto się zaszczepił?

  2. Kto się nie zaszczepił?

  3. Kto się zaszcvzepił wraz z cała rodziną?

  4. Czym się zaszczepił?

  5. Czy osiągnięto wynik 100% wyszczepienia?

  6. Czy Rząd posłowie , senatorzy i księża i ich rodziny osiągnęli odporność stadną?

  Z tego co wiem, to większość personelu medycznego szpitali nawet w przypadku obowiązkowych szczepień, szczepić się nie zamierza!

  Ciekawe czy wyznawcy judaizmu z Lubawitz poddadzą się szczepieniom?

 24. PiS mówił, że chce zrobić porządek w sądach i prokuraturze.
  Bezwzględnie w pierwszej kolejności powinni być zaszczepieni wszyscy sędziowie i prokuratorzy wraz z rodzinami, wszyscy posłowie i senatorzy z ich rodzinami oraz urzędnicy sejmu senatu, ministrowie i urzędnicy wszystkich ministerstw, cała świta prezydenta wraz z urzędasami – wszyscy wraz z rodzinami.
  Morawiecki, Niedzielski, Kaczyński powinni dostać potrójną dawkę.

 25. Marek said

  Horban powiedział, jeżeli Polacy nie będą się chcieli dobrowolnie szczepić, wprowadzimy obowiązek szczepień.
  Po drodze, rozważamy wycofanie programów socjalnych 500plus, 300plus oraz 13emerytury dla opornych, którzy będą zgrożeniem dla życia już wyszczepionych.

  Prawda, że pięknie.
  Wszystko już jest zaplanowane i podane do wiadomości.

 26. Marek said

  Panie Bizoń, ich szczepionki będą lepsiejsze.
  Koszerne.
  Spektakle szczepienia wybrańców, które niebawem będziemy mieli okazję oglądać w telewizorni, są przewidziane dla naiwnych. ogłupionych gojów.

 27. ella said

  a niby jak działają dotychczasowe szczepienia aplikowane nam od 50 lat szczepionka np. na Heine media czyli polio też miała i ma wirusa podobnie chorobotwórczego, liczba NOP-ów po szczepieniu na polio od lat 60-tych była znaczna w Polsce;

  w Rabce był cały kompleks do leczenia dzieci „chorujących” na polio od lat 70-tych czyli ofiar tych szczepień,

  po co więc covid mamy już różne wirusy po szczepieniach zapewne tak samo aktywujące się przy zastosowaniu odpowiedniego pola elektromagnetycznego, szczepionkę na polio USA przesłało nam z darmo w latach 60 i 70-ych, bo u nich była zbyt drastyczna w skutkach i musieliby ją drogo utylizować,

  poza tym skąd się wzięła epidemia Borrelia Burgdorferri która też jest widać czuła na aktywację polem, ludzie chorują bez kleszczy w testach wychodzi zakażenie bez wcześniejszego rumienia najwięcej przy sąsiedztwie kompleksów leśnych ale takich z poligonami jakieś na prawdę chore psychicznie napletki się tutaj zabawiają naszym kosztem

 28. Ktoś said

  Adrem pisze:
  15 grudnia 2020 o 20:59

  Też przeczytałem.
  To dobrze.
  Typ A grypy jest najgroźniejszy.

  Ale medycyna przykleiła najwyraźniej tę amantydynę do Parkinsona i tyle.

  O zastosowaniu przeciw grypie nie słyszałem.

  „Hamuje namnażanie w początkowej fazie ..”
  Czyli, idąc dalej tym tropem, może być skuteczna….dla wszystkich RNA wirusów.
  Co jest w początkowej fazie namnażania RNA wirusów ?
  HA ! odwrotna transkrypcja !
  Jest konieczna do fazy podłączenia materiału genetycznego wirusa do DNA gospodarza.
  Prawdopodobnie amantydyna hamuje enzym to umożliwiający, czyli odwrotną transkryprazę !

  Dlatego ją wyciszają.
  Ale jaja.
  Mamy lek !
  Nie tylko na grypę, świrusa, ale pewnie i na HIV .
  Bodnar ma rację !

  Ale trzeba jeszcze poczytać. „

 29. . said

  Miałem boreliozę z rumieniem. Dziwne były inne objawy. Najadłem się antybiotyków jak nigdy. W badaniach wychodzi niewielka ilość przeciwciał. Spadły jak nic. Czuję się normalnie. Było to lat kilka temu.
  Inni nie mieli tyle szczęścia.

 30. Siekiera_Motyka said

  „Przynajmniej ten przywódca kościoła rozumie co się dzieje i o tym mówi!”

  „Wieści o oszustwach wyborczych mnożą się, mimo haniebnych prób cenzurowania prawdy o faktach przez media głównego nurtu, aby dać swojemu kandydatowi przewagę. Istnieją stany, w których liczba głosów jest większa niż liczba wyborców; inne, w których głosowanie korespondencyjne wydaje się być wyłącznie na korzyść Joe Bidena; jeszcze inne, w których liczenie głosów zostało zawieszone bez powodu lub w których wykryto sensacyjne manipulacje: zawsze i tylko przeciwko prezydentowi Donaldowi J. Trumpowi, zawsze i tylko na korzyść Bidena.”

  .https://goldenageofgaia.com/2020/11/07/message-of-archbishop-carlo-maria-vigano-to-american-catholics-and-to-all-americans-of-good-will/

 31. osoba prywatna said

  Halo! Pogotowie? Mój tata ma zawał! Przyjedźcie jak najszybciej!
  Czy tata miał ostatnio robiony test na covid?
  Nie, ale ma zawał, proszę przyjedźcie jak najszybciej.
  W takim razie nie wiem, czy jakiś szpital zgodzi się go przyjąć.
  Wysyłam karetkę, ale będą musieli szukać szpitala w innym mieście, u nas żaden szpital go nie przyjmie.

  W ten sposób zamordowano w Polsce już kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Morduje się ich w białych rękawiczkach, zwyczajnie odmawiając im pomocy, zasłaniając się bezdusznymi procedurami, odwołując operacje, przerywając leczenie. Politycy codziennie straszą nas rzekomą pandemią, przywołując jako potwierdzenie swoich słów statystyki zachorowań i zgonów. To, czego nie mówią, to fakt, że ci ludzie umarli właśnie na skutek przepisów wprowadzonych przez rządzących. To właśnie uchwalone przez rząd szkodliwe restrykcje, całkowita blokada dostępu do służby zdrowia i forsowanie stosowania jedynie nieskutecznych i śmiertelnych dla pacjentów procedur „leczniczych” jest przyczyną tych zgonów. No, ale rządzący właśnie tego chcą, potrzebują tych ofiar, aby dalej napędzać karuzele strachu. Dzięki temu mogą kraść, zniewalać i rabować, reszta i tak nie ma dla nich żadnego znaczenia.

 32. Amantadyna. Naukowcy z Cambridge potwierdzają odkrycie Polaków
  https://wiadomosci.wp.pl/amantadyna-naukowcy-z-cambridge-potwierdzaja-odkrycie-polakow-6586888034057024a

  Amantadyna. Naukowcy z Cambridge też chcą badań klinicznych

  Artykuł dwójki polskich profesorów był pierwszą publikacją kliniczną na świecie i jest już cytowany przez innych naukowców. Ostatnio przez ekspertów uniwersytetu Cambridge. Przeanalizowali dokumentację medyczną 13 tys. seniorów leczonych na choroby Parkinsona i Alzheimera, dochodząc do podobnych wniosków.

  „Żaden z pacjentów otrzymujących amantadynę w leczeniu, nie miał poważnych powikłań COVID-19. Nasza analiza jest zgodna z hipotezą, że amantadyna może działać ochronnie (…) hamując replikację wirusa. Należy przeprowadzić dalsze badania kliniczne, aby potwierdzić terapeutyczną użyteczność amantadyny w leczeniu COVID-19.” – podsumowuje zespół ekspertów z Cambridge.

  Część polskich ekspertów wyraża bardzo krytyczne zdanie o leku. Według profesora Roberta Flisiaka, epidemiologa i prezesa Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych, „nie ma żadnych podstaw merytorycznych ani naukowych do stosowania amantadyny w zakażeniach wywołanych przez koronawirusa SARS-CoV-2”.
  —————–
  Ci „polscy” eksperci powinni być natychmiast aresztowani.

 33. 14.12.2020 r.
  Bill Gates deklaruje, że przyjmie szczepionkę na COVID-19. „Gdy przyjdzie moja kolej”

  Fundacja Gatesów na walkę z pandemią COVID-19 przeznaczyła ponad miliard dolarów. Ostatnio ogłosiła, że wspomoże ten cel kolejnymi 250 mln dol.

  https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/szczepionka-na-covid-19-bill-gates-zamierza-sie-zaszczepic-publicznie/8kwskwl
  ————-
  16.12.2020 r.
  Bill Gates o pandemii koronawirusa: najgorsze dopiero przed nami

  Bill Gates w nowym wywiadzie przekonuje, że musimy przygotować się na jeszcze ostrzejszą walkę z koronawirusem, bo „najgorsze dopiero przed nami”. Jego zdaniem o szybkim końcu pandemii na razie nie ma mowy.

  Bill Gates w CNN mówił, że względnego powrotu do normalności należy spodziewać się dopiero po zakończeniu lata 2021, a sama pandemia potrwa do 2022 r. Jego zdaniem kluczowe będzie przestrzeganie obostrzeń i szczepienia.

  https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/koronawirus-bill-gates-o-pandemii-najgorsze-dopiero-przed-nami/z33jvek,79cfc278
  —————-
  Bil Gates tego chce, a rządzący to wykonują.
  Amantadyna zadziałała jak nożyce na stole po uderzeniu w niego, to i Bill Gates się odezwał, bo amantadyna pokrzyżuje mu niecne zamiary.

  Koszt zakupu szczepionki na COVID-19 to od 5 do 10 mld zł – powiedział premier Mateusz Morawiecki. Dodał, że to bardzo wysoki koszt dla Polski, „ale stać nas na niego; musi nas być na niego stać”. Dokonaliśmy odpowiednich zmian w budżecie – poinformował szef rządu.

  No to już samej Polski się zwróci kasa z nawiązką Gatesowi.

 34. Maverick said

  Teraz wiadomo dlaczego Pfizer jako pierwszy dostał przyzwolenie na trucie gojów.

  https://external-lax3-1.xx.fbcdn.net/safe_image.php?d=AQF0O_vsDXpI_4ww&w=500&h=261&url=https%3A%2F%2Fstatic.timesofisrael.com%2Fwww%2Fuploads%2F2020%2F12%2FWhatsApp-Image-2020-12-16-at-2.05.51-PM-1024×640.jpeg&cfs=1&ext=jpg&_nc_cb=1&_nc_hash=AQEt5OyuazxLQLaR

 35. JerzyS said

  Eutanazja jak pizza z dowozem do domu

 36. JerzyS said

  Zamordować wierzyciela
  Jak bankrut który zapożyczył się u wierzyciela może pozbyć się długu?
  W celu pozbycia się długu bankrut powinien pozbyć się wierzyciela.
  Jak?
  Uśmiercić wierzyciela.
  Rząd przez lata zapożyczał się u płatników składki ZUS za pomocą konfiskaty zwanej składką na ZUS.
  Gdy już przyszedł termin zwrotu długu, rząd ma sposób na pozbycie wierzycieli.
  Jak ?
  Poprzez utrudnienia dostępu do służby zdrowia pod pretekstem walki z Covid,
  oraz powikłań poszczepiennych.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: