Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Emilian58 o Gaz za ruble, kto przegra…
  bryś o Wolne tematy (48 – …
  Mietek o Szczytowanie przed dołowaniem
  osoba prywatna o Wolne tematy (48 – …
  mironik o Wolne tematy (48 – …
  Kura domowa o Wolne tematy (48 – …
  Mietek o Gaz za ruble, kto przegra…
  Emilian58 o Matka skazana za zagłodzenie d…
  Emilian58 o Ławrow: nazywanie NATO sojusze…
  angol o Wolne tematy (48 – …
  Emilian58 o Szczytowanie przed dołowaniem
  kolejny o Ławrow: nazywanie NATO sojusze…
  kolejny o Realne problemy z ukraińskimi…
  osoba prywatna o Wolne tematy (48 – …
  bryś o Wolne tematy (48 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Jak to się robi, czyli jak niszczy się autorytety w danej dziedzinie, które sprzeciwiają się jedynej słusznej narracji

Posted by Marucha w dniu 2020-12-18 (Piątek)

Francja 2020 rok, pewien emerytowany profesor Uniwersytecki który osobiście złożył ok 400 patentów w dziedzinie medycyny; najpierw zabrali mu komputer, kilka dni później zablokowali konta bankowe, zablokowali wypłatę emerytury, aż w końcu zamknęli go w izolatce w szpitalu psychiatrycznym.

Witamy w faszystowskiej Europie XXI wieku.

Cytat:
Uznany profesor farmacji osadzony w szpitalu psychiatrycznym za zakwestionowanie oficjalnej narracji COVID .

Na początku 10 grudnia Jean-Bernard Fourtillan, francuski emerytowany profesor uniwersytecki, znany ze swojego zdecydowanego sprzeciwu wobec szczepionek COVID-19, takich jak te obecnie rozprowadzane w Wielkiej Brytanii, został zabrany ze swojego tymczasowego domu na południu Francji przez zespół „żandarmi” – francuscy funkcjonariusze organów ścigania pod dowództwem wojskowym – i przymusowo umieszczeni w izolatce w szpitalu psychiatrycznym Uzès. Zabrano mu telefony komórkowe, a w chwili pisania tego tekstu nie pozwolono mu komunikować się ze światem zewnętrznym. Wydaje się, że nakaz jego internowania został wydany przez miejscowego prefekta, oficjalnego przedstawiciela francuskiej władzy wykonawczej.

Systematyczne wykorzystywanie szpitali psychiatrycznych w celu uciszenia lub ukarania przeciwników politycznych stało się powszechne w czasach komunizmu , które rozpoczęło się wkrótce po rewolucji bolszewickiej w Rosji w 1917 r. Metoda ta rozwinęła się za Stalina, a następnie została rozszerzona w opozycji do „socjalistycznego raju”. uważane za oznakę choroby psychicznej. Zgodnie z kodeksem karnym ZSRR z 1966 r. Represje wobec dysydentów otwarcie wymierzone były w tych, którzy „szerzyli fałszywą propagandę zniesławiającą państwo radzieckie i jego system społeczny”.

Fourtillan, wieloletni krytyk szczepionek zawierających niebezpieczne adiuwanty, takie jak aluminium (11 obowiązkowych szczepionek dla noworodków we Francji zawiera 17-krotność maksymalnej dawki glinu zdefiniowanej jako toksyczna przez Światową Organizacje Zdrowia), zabrzmiał głośno podczas kryzysu COVID-19. Przedstawił „alternatywne” wyjaśnienia i ostrzeżenia dotyczące pojawienia się wirusa SARS-COV-2 i szczepionek ARN, które działają poprzez wstrzykiwanie elementów informacji wirusa  ARN z nanolipidami w celu spowodowania, aby ludzkie komórki zaczęły wytwarzać cząsteczki wirusa, a tym samym wywołać reakcja immunologiczna.

W szczególności Fourtillan oskarżył francuski Institut Pasteura, prywatną fundację non-profit, która specjalizuje się w biologii, mikroorganizmach, chorobach zakaźnych i szczepieniach, o „wytwarzanie” wirusa SARS-COV-2 przez kilka dziesięcioleci i uczestniczenie w „ucieczce” z laboratorium Wuhan P4 – bez wiedzy chińskich władz. Laboratorium – powstało w wyniku porozumienia między Francją a Chinami podpisanego w 2004 roku.

Relacje między Francją a Chinami dotyczące projektu ochłodziły się przez lata, gdy Chiny stawiały na pierwszym miejscu swoje własne interesy, ale w 2017 r. Minister Bernard Cazeneuve, wraz z Yves Lévy, współprzewodniczącym komitetu sterującego, wziął udział w oficjalnej ceremonii otwarcia laboratorium P4 Instytutu Wirusologii Wuhan. Lévy jest mężem Agnès Buzyn, która była ministrem zdrowia Francji, gdy wybuchł kryzys COVID-19. Była również odpowiedzialna za podpisanie dekretu zakazującego sprzedaży bez recepty hydroksychlorochiny we Francji w styczniu 2020 r.

Czy oskarżenie Jean-Bernarda Fourtillana jest prawdziwe? Chociaż Institut Pasteura oznajmił ustnie, że pozwie Fourtillana w związku z oskarżeniem, żadne postępowanie sądowe nie zostało wszczęte w tej sprawie, a od tego czasu sam Fourtillan złożył skargę przeciwko rzecznikowi Instytutu za „zniesławienie i kłamstwa, które są krzywdzące ludom świata.”

Sam Fourtillan powiedział, że ma nadzieję, że postępowanie sądowe pozwoli mu przedstawić zgromadzone przez siebie dowody; w rzeczywistości pragnie przedyskutować omawiane kwestie. Teraz, gdy przebywa w szpitalu psychiatrycznym, możliwość takiego zdarzenia – w interesie odkrycia prawdy – staje się coraz bardziej odległa.

Wśród dokumentów publicznych, które Fourtillan przeanalizował i upublicznił, znajdują się patenty SARS-COV-1, który zawiera części wirusa malarii, datowany na 2003 rok. Patenty były wykorzystywane przez różne laboratoria do opracowywania szczepionek. W roku 2011  Institut Pasteur złożył kolejny wniosek patentowy na „SARS-COV-2”, który był identyczny z poprzednim, według Fourtillana, który twierdzi, że dokonano tego, ponieważ komercyjne wykorzystanie pierwszego patentu rozpoczęło się w 2003 roku i wygaśnie 20 lat później, w 2023 roku. Według Fourtillana do wirusa dodano cztery sekwencje wirusa HIV – odpowiedzialnego za AIDS , w celu stworzenia kolejnych szczepionek.

Kwestia ta została również podniesiona we Francji w kwietniu ubiegłego roku przez prof. Luca Montagniera, który otrzymał w 2008 roku Nagrodę Nobla w dziedzinie medycyny za odkrycie HIV w 1983 r. Wraz z innym francuskim naukowcem, Françoise Barré-Sinoussi. W kwietniu Montagnier stwierdził, że wirus SARS-COV-2 był wynikiem manipulacji człowiekiem. Był wyśmiewany przez media głównego nurtu, ale w sierpniu włoski mikrobiolog doszedł do tego samego wniosku: prof. Joseph Tritto opublikował książkę nazywającą wirusa Wuhan „chimerą”.

Montagnier, który pracował z matematykiem, opisał swoje odkrycia przez analogię .
Wyobraź sobie koronawirusa jako „układankę” składającą się z 30 000 elementów, a następnie rozważ kilka innych 9 000 elementów układanki reprezentujących HIV-1, HIV-2 i SIV (kolejny retrowirus zbliżony do wirusa AIDS, ale atakujący małpy). Gdyby trzy elementy pochodzące z każdej z tych mniejszych łamigłówek znalazły się obok siebie w układance składającej się z 30 000 elementów, prawdopodobieństwo, że zdarzyło się to naturalnie, byłoby zerowe. Według Montagniera jest to analogiczne do obecności części sekwencji HIV w SARS-COV-2 .

Według Fourtillana, obecnym wirusem wywołującym COVID-19 jest ten sztuczny wirus. Fourtillan – podobnie jak inni badacze obecnego kryzysu – uważa ten niepodważalny dowód na to, że planowano pandemię COVID-19. Uważa, że 13 października 2015 r. Złożono wniosek patentowy na test COVID-19; w 2017 r. nastąpiła komercjalizacja na całym świecie za aż 10 miliardów dolarów.

Twierdzenia te są kwestionowane na tej podstawie, że odniesienie do patentu z 2015 r. Jest tylko częścią późniejszego patentu z maja 2020 r., Również złożonego przez niejakiego Richarda A.Rothschilda , ale zostało zacytowane jako związane ze zdalną diagnozą COVID-19, poprawiając oryginalny patent jak w przypadku konkretnego przypadku COVID-19.

Kto ma rację? Szczera, publiczna ocena i debata usunęłyby wszelkie zamieszanie lub błąd, dobrowolny lub nie, ale Fourtillan jest teraz traktowany tak, jakby był jednocześnie niebezpieczny i szalony.

Fourtillan zyskał powszechny rozgłos, kiedy niedawny film Pierre’a Barnériasa, dający głos krytykom oficjalnej narracji, stał się wirusowy we Francji. W Hold-Up Fourtillan wyraził swoje zaniepokojenie faktem, że kryzys COVID-19 został sfabrykowany i jest używany do narzucenia niebezpiecznej szczepionki światowej populacji.

Fourtillan sam jest zaznajomiony z procedurami patentowymi , jak pokazuje jego życiorys , osobiście złożył około 400 patentów w dziedzinie medycyny. Francuskie medium internetowe France Soir opisało go następująco:

„Jean-Bernard FOURTILLAN, dr, inżynier chemik, farmaceuta, farmaceuta szpitalny, profesor chemii terapeutycznej i farmakokinetyki na Wydziale Medycyny i Farmakologii Uniwersytetu w Poitiers, ekspert farmakolog-toksykolog, specjalizujący się w farmakokinetyce”

Przymusowe internowanie Fourtillana nie wspomniało o kontrowersjach dotyczących COVID-19, które do tej pory nie doprowadziły do ​​wszczęcia postępowania sądowego, zamiast tego zostały oficjalnie powiązane z pozwem , który został przeciwko niemu wszczęty za nielegalną praktykę lekarską z powodu jego pracy nad plastrem hormonalnym przeciwko choroby neurodegeneracyjne, takie jak choroba Parkinsona, Alzheimer i inne, wpływające na motorykę, równowagę i pamięć, a także zaburzenia snu.

Jego teoria głosi , że zanieczyszczenie, adiuwanty, takie jak aluminium w szczepionkach i interferencja elektromagnetyczna niszczą ciemną materię w mózgu z powodu braku hormonów, a on – z powodzeniem, twierdzi, przetestował podawanie plastra hormonalnego zawierającego walentoninę i 6-metoksy-harmalan (hormony snu i czuwania), w celu wyrównania szkód, na 402 osobach dorosłych, którzy zaakceptowali zabieg na własną odpowiedzialność i zostali ostrzeżeni, że plaster to nie lek, ale „próbka techniczna, nie do użytku przez ludzi”. Procedura kosztuje tylko ułamek ceny nowo opracowanych leków na te schorzenia.

Fourtillan miał dobre stosunki z sędzią, której powierzono wstępne dochodzenie w tej sprawie, Brigitte Jolivet z Poitiers. Podczas jego pierwszych przesłuchań pod koniec 2019 roku wydawało się, że przekonały ją jego argumenty, a sprawa toczyła się normalnie.

W zeszłym miesiącu odwiedziło Fourtillana, który przebywał z żoną na południu Francji czterech żandarmów pochodzących z Marsylii, którzy weszli do jego wynajętego domku i poprosili o jego komputery. Chociaż nie mieli nakazu przeszukania, Fourtillan przekazał ich, mówiąc, że nie ma nic do ukrycia, a wręcz przeciwnie, zależy mu na ocenie jego dokumentów i metod.

Widział, jak żandarmi wychodzą i przekazują jego komputery mężczyźnie w cywilu w pobliskim samochodzie.

Kilka dni później jego konta bankowe i karty kredytowe zostały nagle zablokowane przez organ, którego tożsamość nie została mu ujawniona. Jego emerytury również zostały zablokowane.

Fourtillan został wezwany na rozprawę w sprawie dotyczącej jego „leczenia” walentynkami4 grudnia w Paryżu. Nie pojechał, powołując się na fakt, że nie miał teraz możliwości zapłacenia za bilet kolejowy do stolicy Francji.

Ta informacja została przekazana firmie LifeSite przez osobę, która współpracuje z Fourtillanem na stronie
>http://verite-covid19.com/ [Uwaga: usunięto]
i która zna go dobrze – wystarczająco dobrze, aby stwierdzić, że „z pewnością nie jest szalony”, spędziwszy z nim sporo czasu.

Sześć dni później, w czwartek rano, żandarmi ponownie przybyli do domu Fourtillana i poprosili go, aby towarzyszył im w celu udzielenia odpowiedzi na pytania dotyczące jego odmowy udziału w przesłuchaniu 4 grudnia w Paryżu. Fourtillan zgodził się chętnie.

Jednak od momentu, gdy opuścił dom z funkcjonariuszami organów ścigania, nie był w stanie porozumieć się z rodziną. Jeden z jego prawników, Marc Fribourg – który od tamtej pory odnotowuje, że Fourtillan jest „teoretykiem spiskowym” – ujawnił, że został zabrany do szpitala psychiatrycznego Uzès w Le Mas Careiron , gdzie przebywa od tamtej pory. Jego drugi prawnik, który wcześniej pochwalał Fourtillana za skuteczność jego plastrów hormonalnych, był dziś nieosiągalny.

Za https://www.sott.net/article/445756-Acclaimed-pharma-professor-thrown-in-psychiatric-hospital-for-questioning-official-COVID-narrative
https://prawda2.info/

Komentarzy 5 do “Jak to się robi, czyli jak niszczy się autorytety w danej dziedzinie, które sprzeciwiają się jedynej słusznej narracji”

 1. I*** said

  Prawda o Sars Cov2 – prof. Jean Bernard Fourtillan tuż przed zamknięciem w psychuszce (krótki filmik
  z 12.12.2020 roku).

 2. Maha said

  Tak, koniecznie trzeba niepokornym wśród Żabojadów dać po łapskach….Kilka lat temu była sprawa we Francji, dotycząca pewnego farmaceuty, która opracował mieszankę olejków etertycznych działąjących na boreliozę (wew. i zew.), nie był to jedyny taki przypadek na świecie, podobnie próbowałą wspomagać leczenie tego świństwa pewna pani doktor z Kanady. Z tego co mi wiadomo farmaceuta wylądował w sądzie, gdzie odebrano mu prawo do wykonywania zawodu, co było dalej to już nie wiem ale jeżeli ktoś ma jakieś pojęcie jak skończyła się ta sprawa, niech napisze…
  Z drugiej strony botanicy francuscy pracowali nad opisywaniem nowych, nieznanych gatunków miejscowych roślin, z powodzeniem taką wiedzę można przecież wykorzystać w ziołolecznictwie, które we Francji też przecież było, istniało a i teraz się do tego wraca tak jak w wielu krajach. Kto to wykorzysta, chyba tylko yelyty, nam pozostanie chemia. Jak to się skończy….? Codex siedzi nam na plecach 😦
  Na początku plandemii zasadzili się w podobny sposób na pewną panią prawnik (Beate Bahner) w Germanii, która kwestionowała różne okołokowidowe sprawki….

 3. gd-ap said

  Tytuł artykułu przyniósł mi natychmiast na myśl postać dr Dariusza Ratajczaka.

  … smutna to historia , pamiętamy

 4. ZwS said

  Ten teks to niestety bełkot. A szkoda, bo pewnie zawiera interesujące informacje.

  ———–
  Odezwał się autorytet…
  Admin

 5. NICK said

  Strzał.
  We Mądrą Głowę.
  A jak cokolwiek rokuje?
  Odwyk.
  W porządnej psychuszce.
  Nawiasem.
  Nastaje czas psychuszek nieznanych.
  Dotąd. Nastaje.

  Jeżeli medyków trzeba unikać to psychiatrów we szczególności.

  Kim trzeba być by „robić” tą specjalizację?
  Znam ich.
  Są chorzy.

  A, Kapłanów, Egzorcystów już nie ma… .

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: