Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Transmutacja biologiczna – ską…
  Krystian Szeliga o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Yagiel o Wolne tematy (08 – …
  Listwa o Wolne tematy (08 – …
  Krzysztof M o Ekspert: wysłanie Abramsów prz…
  Wywrotowiec o Ukraińscy lekarze nie muszą zn…
  Bezpartyjna o Polskość czarnych Polaków na…
  Yagiel o Wolne tematy (08 – …
  I*** o O paranoi giedroyciowych i bar…
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  Adrian o Wolne tematy (08 – …
  Mietek o Ekspert: wysłanie Abramsów prz…
  Krzysztof M o Ekspert: wysłanie Abramsów prz…
  Krzysztof M o Ekspert: wysłanie Abramsów prz…
  CBA o Wolne tematy (08 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Czego nie wolno w czasie narodowej kwarantanny? Jest projekt rozporządzenia.

Posted by Marucha w dniu 2020-12-20 (Niedziela)

Rząd opublikował projekt rozporządzenia ws. ograniczeń w ramach narodowej kwarantanny, które zaczną obowiązywać od 28 grudnia. Co przewiduje rozporządzenie?

W opublikowanym dziś rządowym projekcie rozporządzenia ws. narodowej kwarantanny przewiduje zniesienie części ograniczeń dla ozdrowieńców i osób zaszczepionych.

Zakłada też wprowadzenie szeregu ograniczeń dla poszczególnych branż. Ograniczenia będą dotyczyć m.in. przekraczania granicy (obowiązkowa kwarantanna po przekroczeniu granicy dla osób podróżujących transportem zbiorowym), funkcjonowania stoków narciarskich (zakaz obsługi stoków i działania wypożyczalni sprzętu), hoteli i galerii handlowych (otwarte tylko sklepu spożywcze i apteki).

Ograniczona zostanie także działalność basenów, aquaparków, siłowni, klubów i centrów fitness z wyłączeniem tych, które prowadzą działalność leczniczą oraz są przeznaczone dla kadry narodowej.

Zakaz działalności obejmie także wesołe miasteczka i parki rozrywki, pokoje zagadek, domy strachu, miejsca do tańczenia i innych form rozrywki lub rekreacji, organizowanych w zamkniętej przestrzeni, a także „pozostałą działalność rozrywkową i rekreacyjną”.

Zgodnie z projektem, osoby które przeszły zakażenie koronawirusem oraz które zostały zaszczepione nie będą kierowane na kwarantannę po przekroczeniu granicy oraz po kontakcie z osobą zakażoną, będą mogły także bez testów korzystać ze świadczeń opieki zdrowotnej. Takich osób nie będą także dotyczyć ograniczenia, dotyczące limitu osób podczas tzw. spotkań towarzyskich.

Rozporządzenie wprowadza także ograniczenia w przemieszczaniu się 31 grudnia 2020 r. i 1 stycznia 2021 r. Tzw. godzina policyjna ma obowiązywać od godz. 19:00 w Sylwestrowy wieczór do 6 rano w Nowy Rok.

[Krótko mówiąc: skurwysyny rządzą baranami – admin]

https://pl.sputniknews.com

Komentarzy 17 do “Czego nie wolno w czasie narodowej kwarantanny? Jest projekt rozporządzenia.”

 1. mgrabas said

  to nic nowego, to tylko kolejny test – czy poluzować, czy przykręcić śrubę

  ———–
  To jest jak najbardziej NOWA jakość.
  Oni nic już nie muszą testować. Wiedzą wszystko o stadzie baranów.
  Admin

 2. Birton said

  dzięki Ci o Święty Janie Pawle II , za wolność jaką nam dałeś, dzięki, o dzięki Ci

 3. I*** said

  Dopóty dzban wodę nosi, dopóki mu się ucho nie urwie!

  Żydy „zachęcają” ludzi do szczepienia się – ta ich „kiełbaska” („przwileje” dla zaszczepionych) jest mocno podejrzana i z daleka cuchnie bezprawiem… :-)))

 4. Leo said

  Co wy o tym prawie lub bezprawiu? Nie mamy żadnych praw, mamy tylko czasowe przywileje. Obecnie mocno ograniczone. Uświadomcie sobie to wreszcie! Prawa to są niematerialne idee, coś co istnieje tylko w umysłach. Dowody mamy na codzień – rządzący piszą sobie ustawy, które stają się „prawem” a my nie mamy NIC do gadania. Zresztą nawet ustawy im nie są potrzebne, wystarczą ukazy judenratu.

 5. I*** said

  (4) Leo

  Trochę Pan namieszał. Cóż, mowa o prawie stanowionym – fakt, że przez żydów i dla gojów… dlatego takie talmudycznie g……e! :-)))

 6. Bebebe said

  Czy to dlatego osoby ze świeczników i żyrandolów ogłaszały w mendiach o pozytywnych wynikach i Ew.zachorowaniach, lekkich oczywiście, a po trzech dniach wychodziły na zakupy, żeby ich nie dotyczyło?

 7. Piskorz said

  re art Tzw. godzina policyjna ma obowiązywać od godz. 19:00 w Sylwestrowy wieczór do 6 rano w Nowy Rok.” MY SOBIE….WYBIERAMY APTEKI NOCNE DYŻURUJĄCE 24 GODZ, NA DOBĘ….I WALIMY TAM
  PO RÓŻNE RÓŻNIASTE LEKARSTWA…!! Jest przynajmniej możliwość wyjścia na spacer…i niech się od nas odpierdolą, bo w Polskę idziemy drodzy rodacy..jak śpiewał Gołas.

 8. Ktoś said

  Pielęgniarka Tiffany Dover zmarła, źródło:
  https://www.gloria.tv/post/sQrTyYqpdPfT4vMAkAPFWJfJP

  to ta zaszczepiona na wizji ŻYDOWSKĄ BRONIĄ CHEMICZNO-BIOLOGICZNĄ kod nato: MENGELE-19

 9. OutsiderR said

  1. Zakaz działalności obejmie także wesołe miasteczka i parki rozrywki, pokoje zagadek, domy strachu, miejsca do tańczenia i innych form rozrywki lub rekreacji, organizowanych w zamkniętej przestrzeni, a także „pozostałą działalność rozrywkową i rekreacyjną”.

  Czyli nastrój ma być ponury. Grobowy, rzekłbym.
  Żadnej tam wesołości. Najweselszy barak? To już było. I se ne vrati.

  2. Zgodnie z projektem, osoby które przeszły zakażenie koronawirusem oraz które zostały zaszczepione nie będą kierowane na kwarantannę po przekroczeniu granicy oraz po kontakcie z osobą zakażoną, będą mogły także bez testów korzystać ze świadczeń opieki zdrowotnej. Takich osób nie będą także dotyczyć ograniczenia, dotyczące limitu osób podczas tzw. spotkań towarzyskich.

  Czyli nie jest tak źle. Ja już przeszedłem zakażenie. Kilka razy. Dokładnie nie liczyłem. Oczywiście za każdym razem bezobjawowo.

  3. Rozporządzenie wprowadza także ograniczenia w przemieszczaniu się 31 grudnia 2020 r. i 1 stycznia 2021 r. Tzw. godzina policyjna ma obowiązywać od godz. 19:00 w Sylwestrowy wieczór do 6 rano w Nowy Rok.

  No i fajnie. A gdyby tak, zgodnie z konstytucyjnym prawem do swobodnego przemieszczania się po terytorium RP, w Sylwestra ruszyły tłumy na rynki swoich miast?
  I na spacer do parku?
  I nie przyjmować mandatu, tylko liczyć na rozsądne podejście sądów? W ramach obywatelskiego sprzeciwu ruch powinien być większy niż zwykle…
  Dopiero by było wesoło…

 10. lewarek.pl said

  O lasach zapomnieli!!! Zamknąć lasy!!!

  ——
  Zamknęliby i powietrze, ale jeszcze nie wiedzą jak.
  Admiin

 11. baca said

  ad2. no fakt santo subito Kremówka, dokręcił koncertowo śrubę Polakom…

 12. Sarmata said

  Powtórzę.
  Z żydami zawsze był problem. Nawet przez rok nie mogą pokonać żydowskiej grypy, bo im bardziej z nią „walczą”, to tym bardziej mutuje tym tumanom.
  Wszędzie gdzie jest żyd tam jest dom wariatów.
  Mediami w 100% tak w Polsce czy w USA sterują żydzi. To oni doprowadzają świat do absurdu ponieważ są chorzy podwójnie. Raz na „naród wybrany” a po wtóre na chorobę Taya-Sachsa. To determinuje takie zachowania jak opisane w powyższej notce.
  Połaczenie tych dwóch ciężkich schorzeń pod jednymi czaszkami daje takie efekty.

  Żydzi tak mają. To jest powodowane u nich chorobą Taya-Sachsa (gangliozydoza GM2).
  Choroba Tay-Sachsa to rzadka choroba genatyczna o charakterze spichrzeniowym. W jej przebiegu dochodzi do odkładania się gangliozydu GM2 w komórkach mózgu. Jest to substancja lipidowa, a przyczyną jej spichrzania jest upośledzenie lub brak wydzielania β-heksozaminidazy, która rozkłada gangliozyd GM2. Jest to choroba występująca w populacji Żydów Aszkenazyjskich.
  Ustalono, że mutacja i jej dziedziczenie jest spowodowane bliskie pokrewieństwo rodziców dziecka np. małżeństwa między kuzynostwem, wujem a siostrzenicą.

  Przykładową jest choroba Tay-Sachsa występująca najczęściej w populacji Żydów Aszkenazyjskich.
  Przyczyny choroby Choroba Tay-Sachsa (łac. morbus Tay-Sachs, ang. Tay-Sachs disease), znana jeszcze pod nazwami gangliozydoza GM2, niedobór β-heksozaminidazy i sfingolipidoza, to choroba spichrzeniowa. Oznacza to, że w jej przebiegu dochodzi do odkładania się gangliozydu GM2 w ośrodkowym układzie nerwowym. Gangliozyd GM2 to substancja lipidowa. Spichrzanie się jej w mózgu jest efektem niedoboru lub braku enzymu rozkładającego gangliozyd GM2 – β-heksozaminidazy. Jest to skutek mutacji w genie HEXA, dziedziczona autosomalnie recesywnie. Odkładanie się GM2 w mózgu skutkuje pojawieniem się objawów chorobowych. Występowanie i rozpowszechnienie
  Choroba występuje w populacji Żydów Aszkenazyjskich, Cajunów i Amiszy. Częstość występowania choroby oszacowano na 1:3600 wśród Żydów Aszkenazyjskich i 1:320 000 noworodków w USA.
  Z tym wiąże się też Stress Przed-Urazowy. Jest to przypadłość, podczas której eskmosiek doświadcza traumy zanim jeszcze ewentualne zagrożenie – przeważnie fikcyjne – ujawni się. Wyobraża on sobie, że zostanie zniszczony, jako należący do swej rasy i z tego powodu – jako przyszła ofiara – zawczasu czuje się upoważniony do zlikwidowania urojonego wroga.

 13. AlexSailor said

  @OussiderR
  Nie na rynki miast, tylko w celu pojmania sprawców łamania konstytucji, natychmiastowego ich osądzenia i ukarania.
  Plandemia skończyłaby się w 2 dni.

 14. revers said

  To tak nie jest w polinskiej i globalnej rzeczyistosci, po kazdym szabacice w synagodze ministrow konczacym sie przed zachodem slonca, ale nie pozniej niz o 18 godz przed swietami B.N. , moge pasc decyzje daleko idace poza prawa konstytucyjne, prawa naturalne, czy prawa podstawowe, wszystko zalezy od miejscowego cadyka, rabiejow i kahalu ktory musi zabezpieczyc isteresy koszernych korporacji nie wylaczajac korporacji Rotszylda Black Rock.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Szabat

  O 18 tak jak w Londynie nagle goje polscy moga uslyszec z godziny na godzine ze jest lockdown najwyzszego stopnia, z wykonalnoscia po 24 godzinie dnia nastepnego, i nie maja prawa wyjsc nawet do wychodka na podworku, a co dopiero wyjechac na swieta do bliskiej rodziny i spedzic razem wieczerze wigilijna, zgodnie z tradycja chrzescianska i katolicka.

  Zaspiewac koledzy wspolnie lub zatanczyc w drugi dzien swiat na wlasnym weselu bez maseczki.

  A ile niekoszernych geszefow mozna przy tym zalatwic na ament, cala turystyke, mala gastronomie, no i oczywiscie tradycje witania Jezusa Chrystusa, syna Bozego.

  Szkolnictwo przedszkolne, srednie i wyzsze zbanowac, lub zrobic zdalne na pilota, bo po co gojom nauki, wystarczy ze do 100 umia liczyc jak mawial w gajowce pan mordka.

  No ale ogolnie jest cymes bo jeszcze do komory z prysznicem nie pakuja, choc juz setki igiel z niewiadomego pochodzenia plynem i zawartoscia plynu czeka na szczesliwcow w pierwszym rzucie za darmo, a potem po uzaleniniu bedzie sie placic krocie jak i choroby po powikanaich poszczepionkowych.

 15. Kar said

  Zamknęliby i powietrze, ale jeszcze nie wiedzą jak.
  Admiin
  ____________

  – proste-banalne, kazdy na gwiazdke otrzyma worek plastikowy na leb..z petla-klodka i garnuszek 0². Po reszte 0² w kolejce wg listy i odplatnie. Bedziemy na krotkiej gudel smyczy wg holly scenariusza (mase przekazow juz bylo na holly, zesmy ignorowali real..mamy szanse..daja nam szanse na catch up)

  ——
  I po co im Pan pomysły podsuwa?
  Admin

 16. . said

  Nic nie trzeba im podsuwać. Już o powietrzu dawno pomyśleli:

  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/planopolis_plan_elit_na,p403947338

 17. Adam_54 said

  Logika tych co robią u osób prawnych za organ o nazwie członek….

  „od godz. 19:00 w Sylwestrowy wieczór” , koronaświrus szaleje na dworze, zarażając kogo popadnie (należy się dokładnie zabarykadować w domu by nie zostać zarażonym!!!!)…
  „o 6 rano w Nowy Rok.” – koronaświrus ma dość Sylwestrowego szaleństwa, zmęczony koronaświrus idzie spać!! (Można od barykadować własną chałupę i wyjść z niej, by zaczerpnąć świeżego powietrza)

  Czy można się dziwić takiej logice osób prawnych (partii) i ich organów o nazwie członek ?? – NIE! – albowiem , średnie IQ u osób prawnych oscyluje w okolicach 60 !

  ————
  Podejrzewam, ze oni to robią nie z glupoty…
  Admin

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: