Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  1956 o Polska przygotowuje się na „in…
  Wladca o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  Wladca o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  1956 o To Wojna
  Józef Bizoń o „Nigdy więcej” zamordyzmu!
  OutsiderR o Polska przygotowuje się na „in…
  1056 o To Wojna
  1956 o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  Emilian58 o Wolne tematy (68 – …
  Jack Ravenno o To Wojna
  Marguar o To Wojna
  Emilian58 o To Wojna
  minka o O pożytkach z sentencji
  Jack Ravenno o To Wojna
  Jack Ravenno o „Exxpress”: Terror przeciwko…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Epidemia neutronowa

Posted by Marucha w dniu 2020-12-25 (Piątek)

Epidemia zbrodniczego koronawirusa rozwija się zgodnie z planem. Całe narody są wciągane w panikę, ich gospodarki są demolowane, a państwa zadłużają się coraz bardziej.

Ciekawe, że epidemia zbrodniczego koronawirusa działa podobnie do bomby neutronowej. Jak wiadomo, bomba ta miała na celu niszczenie siły żywej nieprzyjaciela, natomiast oszczędzała jego dorobek.

Pamiętam, że propagandyści za pierwszej komuny bardzo pryncypialnie broń neutronową krytykowali za typowo kapitalistyczne podejście do wojny, bo podejście socjalistyczne było zasadniczo odmienne. W strategii socjalistycznej chodziło o podbój „siły żywej”, którą następnie można by wykorzystać w charakterze niewolników w rozmaitych gułagach, będących jak wiadomo, królestwami wolności.

Oto co pisał na ten temat poeta w nieśmiertelnym poemacie „Towarzysz Szmaciak”: „A kiedy znajdziesz się za drutem, opuści troska cię i smutek i radość w sercu twym zagości, żeś do królestwa wszedł wolności. Ubranko w paski, taczka, kilof, niezwykle życie ci umilą…” – i tak dalej.

Ale kiedy nastała transformacja ustrojowa, podejście do wojny się ujednoliciło, co stworzyło warunki, które stary żydowski finansowy grandziarz, współwłaściciel spółki „Agora”, co to wydaje żydowską gazetę dla Polaków pod redakcją pana red. Adama Michnika, określił jako niepowtarzalną szansę przeprowadzenia przedsięwzięć niemożliwych do przeforsowania w warunkach normalnych. Trzeba było tedy wytworzyć warunki nienormalne, w związku z czym projektodawcy i organizatorzy epidemii zbrodniczego koronawirusa postawili na instynkt samozachowawczy.

Jak już wielokrotnie pisałem, okazało się to strzałem w dziesiątkę. Z jednej strony bowiem spanikowani możliwością utraty życia ludzie gotowi są zaakceptować zarządzenia, które nie tylko wydają się absurdalne, jak na przykład zakaz wstępu do lasu, ale również tragiczne w skutkach, bo demolujące gospodarkę i pozbawiające miliony ludzi dorobku całego życia.

W innej sytuacji rząd wprowadzający takie zarządzenia zostałby natychmiast zlinczowany, a w najlepszym razie – odwieziony in corpore do wariatkowa. Tymczasem te – co tu ukrywać – zbrodnicze zarządzenia są przyjmowane ze zrozumieniem, a nawet wdzięcznością. Taki jest efekt postawienia na instynkt samozachowawczy.

Wydawać by się mogło, że ludzkość pogrąża się w zbiorowe szaleństwo, ale wydaje się, że w tym szaleństwie jest metoda. Można się tego domyślić z różnych poszlak, jak na przykład energiczne zwalczanie autorów odmiennych od zatwierdzonych przez jakieś biurokratyczne konwentykle, opinii na temat samej epidemii i sposobów leczenia.

Oto red. Piotr Witt w swoim „Dzienniku czasu zarazy” opisuje sytuację we Francji, gdzie utytułowanego lekarza z Marsylii, który osiągał bardzo dobre wyniki terapeutyczne dzięki zastosowaniu znanego od 50 lat i taniego lekarstwa przeciwko malarii w połączeniu z antybiotykiem i podawanemu pacjentowi w początkach zakażenia zbrodniczym koronawirusem, biurokratyczna mafia administrująca zdrowiem francuskiego narodu najpierw zakazała stosowania tej metody, a potem, pod naciskiem opinii publicznej, zgodziła się, by można było tę terapię stosować, ale tylko w bardzo już zaawansowanym stadium choroby. Oczywiście nie było to skuteczne, ale nie o skuteczność tu chodziło, tylko o wyeliminowanie alternatywnego, skutecznego i dostępnego leku na rzecz niesprawdzonych i drogich szczepionek.

Nie od rzeczy będzie dodać, że przedstawiciele owej mafii noszą nazwiska Levy, Salomon i Buzyn, a wspierani są na terenie medialnym przez takich hohsztaplerów, jak przyjaciel pana red. Michnika, Daniel Cohn-Bendit; wszyscy z pierwszorzędnymi korzeniami.

Atutem mafii jest oczywiście dostęp do publicznych pieniędzy. Z podobną sytuacją mamy do czynienia również w naszym nieszczęśliwym kraju, gdzie toczy się batalia o leczenie amantadyną. Ale po co tu jakaś amantadyna, skoro rząd zakontraktował już szczepionki aż w trzech, czy nawet czterech firmach, co wskazuje, że rynek już został podzielony.

Tymczasem pacjenci próbują kurować się amantadyną na własną rękę i proszą lekarzy o zastosowanie tej terapii, ale ci są bardzo ostrożni, bo z kół oficjalnych dobiegają groźne pomruki, że leczenie amantadyną jest nie tylko „niebezpieczne”, ale i „nielegalne”. Co innego – szczepionki. Te są i bezpieczne i legalne, a przede wszystkim – z góry zapłacone.

Przypomina to anegdotkę podaną przez Melchiora Wańkowicza, jak to przed pierwszą jeszcze wojną na Kresach, jakiś włościanin wracał z jarmarku. Próbował jeść kupione tam mydło i już zdążył się cały zapienić, kiedy przechodzący mimo Żyd krzyknął ze zgrozą: Wasyl, toż to miło! – na co tamten: miło nie miło Szlomka, a kupił – tak zjesz.

Nic dziwnego, że skoro tresura obywateli w skali głobalnej przybiera coraz ostrzejsze formy, pojawiły się znaki. Na przykład mieszkańców Neapolu i całej Italii bardzo zaniepokoiło, że św. January, którego krew zwykle się upłynniała, tym razem odmówił dokonania cudu. Takie rzeczy zdarzały się i wcześniej, na przykład w Rosji za Piotra Wielkiego, kiedy to dokonania cudu odmówił św. Mikołaj. Cara szalenie to zirytowało, aż zagroził św. Mikołajowi eksmisją („Nie chce robić cudu? Wybrosit’sukinsyna!”), a na takie dictum św. Mikołaj zmienił zdanie.

Teraz jednak takie sprawy załatwia się delikatniej, ale nawet i przy zmianie taktyki wielu ludzi poczuło się zaniepokojonych szopką, jaka stanęła przed Bazyliką św. Piotra w Rzymie. Wisienką na torcie była w tej sytuacji deklaracja izraelskiego generała Hiama Esheda, który ujawnił, że Izrael i Stany Zjednoczone utrzymują stałą łączność z kosmitami.

Takie rzeczy zdarzały się i u nas i na przykład związana z sektą Antrovis pani Barbara Labuda odwiedzała kosmitów na miotle, czy jakoś tak, więc nie byłaby to żadna rewelacja, gdyby nie okoliczność, że ci kosmici nie są antysemitami. No cóż; dobrze, że przynajmniej oni – ale pewnie dlatego, że w kosmosie nie ma Żydów, więc trudno, by pojawili się tam antysemici.

Antysemitzym bez Żydów możliwy jest podobno tylko w Polsce, a w każdym razie tak utrzymują rozmaici utytułowani żydofilowie. Zresztą ta sytuacja już wkrótce dobiegnie końca, bo jak tylko gospodarki wszystkich krajów zostaną już przykładnie zdemolowane, to rządy nie będą miały innego wyjścia, jak wypuścić wieczyste obligacje, których nie trzeba będzie wykupować, ale za to trzeba będzie płacić wieczyste procenty.

Jak w niepojętym przypływie szczerości ujawnił stary finansowy grandziarz, te obligacje będzie skupowała „finansjera”, której wszystkie rządy będą musiały płacić haracz. A z czego, skoro gospodarki zostaną zdemolowane? Owszem, zostaną, ale tylko w tym sensie, że upadną tubylcze przedsiębiorstwa, na przykład – branża hotelarska, czy gastronomiczna – ale przecież takie hotele, czy restauracje zostaną i kiedy tylko epidemia szczęśliwie się skończy – a skończy się nie wcześniej, aż będzie trzeba – to wszystkie takie obiekty będą miały już nowych właścicieli, podczas gdy dotychczasowi będą u nich pracowali, żeby zarobić na procenty.

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl

Komentarzy 25 do “Epidemia neutronowa”

 1. ? said

  Kłamią w żywe oczy – czyli porównanie definicji koronawirusa na stronie WHO z czerwca i listopada 2020:

  The World Health Organisation rewriting history 1984 style
  .https://twitter.com/kateorson/status/1341968753077137410

 2. gd-ap said

  Niech Pan uściśli z czym kłamią. W jakiej materii. Bo na koronę ludzie umierają i to jest fakt bezdyskusyjny.

  Ale ciekawi mnie , co ma Pan na myśli , ze kłamią.

 3. Marucha said

  Re 2:
  No nie wiem, czy taki bezdyskusyjny.
  Natomiast wiem, że koronę przypisują każdemu, kto jest przeziębiony.

 4. Birton said

  ze współczesnych żydofili najbardziej destrukcyjny okazał się dla Polski JP2, prócz tego heretyk i patron pedofilli

 5. revers said

  wiaze sie z wielki resetem

  a o tym czy bedzie to reset mieki lub twrady reset okaze sie w stycxzniu po koncu wyborow w tanach, i styczniowym spotkaniu finajery swiatowej w davos, kazde scenario mozliwe, a szczpionki na Polin juz w poniedzialek rusza w akcji szczepionkowej z kopyta, co akurat styknie w czasie z devos, bedzie czym pochwalic sie przed swoimi mocodawcami nasich marionetek na rp przeszczepieniem przesiewnym tubylcow i planowa depopulacja.

  https://www.globalresearch.ca/global-reset-unplugged/5716178

  Szef Biontechu zaciara rece na 10 lat bedzie mial profity i zapewnic swojej firmie plynnosc finansowa, w przeciwienstwie do innych sektorow gospodarki ktore tej 10 letniej plandemii nie przezyja, chocby po samobojswitwie znanego restauratora i hotelarza z Wrzesni.

 6. ? said

  Re 2: Herd immunity – Odporność zbiorowa.

 7. Po burzy zawsze przychodzi cisza

 8. Kubuś fatalista said

  Profesorowi Simonowi puściły nerwy

  >https://www.medonet.pl/porozmawiajmyoszczepionce/szczepionka-na-covid-19,koronawirus-w-polsce–prof–simon–groza-mi-smiercia–zastraszaja-rodzine,artykul,96257577.html

  i to chyba nie bez powodu

  >https://www.fronda.pl/a/prof-simon-korzystal-z-grantow-na-badania-firmy-pfizer-1,154604.html

 9. Sarmata said

  re. 2. Gd-Ap said 2020-12-25 (Piątek) @ 16:19:32
  „Niech Pan uściśli z czym kłamią. W jakiej materii. Bo na koronę ludzie umierają i to jest fakt bezdyskusyjny. Ale ciekawi mnie , co ma Pan na myśli , ze kłamią.”

  Covid-19 = lekka grypa + gigantyczna światowa operacja/manipulacja mośków

  W Polsce na tę grypę zmarło około 250 chorych. Zwykle na grypę sezonową umierało około 3000 chorych.

 10. statystyk said

  Jak wynika z analiz money.pl do 20 grudnia umarło w Polsce 57.6 tys. osób więcej niż rok temu +5 tys za średnią lat poprzednich, razem 62.5 tys. … Porównanie polskiego zamordyzmu do krajów najbardziej liberalnych w temacie …………………………. http://www.oncoguia.org.br/conteudo/com-alta-de-mortes-e-perda-de-leitos-gestores-preveem-cenario-pior-que-no-inicio-da-pandemia-de-covid19/14103/42 ….Panel Conass (Krajowa Rada Sekretarzy Zdrowia) pokazuje, że do 11 grudnia w Brazylii odnotowano nadmierną śmiertelność wynoszącą 185 847 zgonów (na Polskę 33729). Na podstawie SIM (Mortality Information System) w latach 2015–19 …………………….. https://www.statista.com/statistics/525353/sweden-number-of-deaths/ Na 10 grudzień zmarło w Szwecji 90814 osób a w latach ubiegłych średnio 85764 – nadwyżka 5050 (na Polskę 20 tys) co podaje szwedzki GUS, SCB ………………… Białoruś – brak danych …………………. https://www.nytimes.com/interactive/2020/us/covid-death-toll-us.html Według analiz Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom od 15 marca do 5 grudnia w USA zmarło 377 000 (na nasze 43,6 tys) osób więcej niż zwykle, choć liczba ta może być niedoszacowana …………… https://www.nytimes.com/interactive/2020/us/covid-death-toll-us.html ………. Natomiast najbardziej porównywalny do Brazylii, Meksyk gdzie wdraża się strategie PiS na koniec roku odnotuje w przeliczeniu na nasze ok 90 tys zgonów dodatkowych. ………..

 11. revers said

  Przez naciski z gory, Dr.Med. Bodnar z Przemysla nie moze zajmowac sie leczeniem koronowirusa, ew tym amantadyna …

  https://korso24.pl/wiadomosci/wylecze-covid-19-w-48-godzin-przez-naciski-z-gory-lekarz-nie-moze-zajmowac-sie-koronawirusem-aktualizacja/IVy9sZG90G9MSqXv6FMM

  Za to plona jak na zamowienie nwo i deep state, big farmy kolejne fabryki srodkow do zwalczania epidemii malarii

  https://nczas.com/2020/12/25/wybuch-drugiej-najwiekszej-fabryki-hydroksychlorochiny-na-swiecie-lekarze-donosili-o-jej-skutecznosci-w-leczeniu-covid-19/?fbclid=IwAR2yDBlaUfWq9mooAMoRvaSZPfOGSijFcVg8_ybi_QdjCdL0iQBR2qsi5o4

  lepiej jak w miedzynarodowym kryminale.

  Gdzie pan Kojak podzial sie? jego opisy lrzeczywistosci by pasowaly do aktualnego stanu pandemii szmalcowatego wirusa.

  ————-
  Pan Kojak nie wnosił nic, prócz steku wyzwisk i przekleństw; często słusznych, ale nie wnoszących nic nowego do sprawy.
  Admin

 12. Re. 4

  Nawet w Boże Narodzenie nie potraficie powstrzymać swego jadu i swej nienawiści do św. Jana Pawła II.

 13. Re.
  Poprzez naciski odblokowano możliwość leczenia amantadyną.

  .https://www.youtube.com/watch?v=J6TN9FmBhlw

 14. revers said

  tylko w jakiej cenie amantadyna bedzie dostepna? i czy na ryku wolnym rynku osigalna?, liczac z mozliwosciami produkcyjnymi nie spalonych, lub zamknietych fabryk preparatu medycznego opartego na hydroksychlorochininie.

  Juz podczas pierwszej fali pandemii, w marcu, kwietniu tego roku mozna bylo zaobserwowac spekulantow rynkowych, ktorzy spod aptek pakowali na swoje pojemne 5 litrowe jeepy, suvy cale narecza paczek chodliwych lekarstw na covida.

 15. Re. 13 Revers

  Amantadyna pod nazwą handlową Viregyt-K kapsułki 100 mg (50 szt.) dostępna jest tylko na receptę.
  Jest lekiem refundowanym.
  Odpłatność 30% 6,08 zł
  Odpłatność 100% 20,28 zł

  Trzeba ich zmusić wspólnym oddolnym działaniem, aby była dostępna w każdej aptece i w każdym polskim szpitalu.

 16. „… wykute w kamieniu:”

  @15, Prostopopolsku

  https://en.wikipedia.org/wiki/Georgia_Guidestones#Inscriptions

  nieöatwo będzie trafić do tego pół miliarda Tobie czytelniku.

 17. III: Wojna Globalna

  ………..Podobny tekst został już zamieszczony
  …………tekst 15, Prostopopolsku został tu błędnie zamieszczony, nożna skasować
  .

  Parę uwag do @31, Osoba Prywatna

  „– Izolacja ”, atomizacja społeczeństwa oznacza pozbawienie go jakiejkolwiek zdolności do samoobrony.

  „Nowym wspólnym wrogiem został teraz koronawirus” i jego sojusznicy, tzn. wszyscy, którzy występują przeciwko religii koronawirusa, wątpią w nią lub bluźnierczo jej przeczą. Utworzona została cała armia konfidentów religii koronawirusa, którzy są zdecydowani zwalczać a nawet zabić każdego, kto przeciw religii koronawirusa wystąpi. Czekamy na pierwsze ofiary samosądów wyznawców koronawirsua nad sprzeciwiającym się temu nowemu wyznaniu. W podobny sposób były chyba ustanawiane zresztą religie ogólne.

  Jest chyba oczywiste, że hierarchia kościoła, jeśli chce znaleźć miejsce w tej nowej religii, musi stać się jej rzecznikiem, co zresztą papież już dziś czyni, wzywając do szczepienia całej ludności świata, każdy na ziemi powinien mieć jego zdaniem możliwość kontaktu z Duchem świętym tej nowej religii, szczepionką.

  „najpierw wydostać się z więzienia psychicznego, co oznacza duży postęp. Oczywiście, jest to traumatyczne doświadczenie, kiedy zdajesz sobie sprawę, że rządy i instytucje, o których sądziliśmy, że nas reprezentują i chronią, robią coś wręcz przeciwnego. ”, warto uwzględnić

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Panstwo

  Aby zrozumieć wydarzenia ostatnich lat dobrze jest przyjąć, że tzw. „Pandemia” jest właściwie kontynuacją wojen globalnych (światowych) I. i II., chodzi o wojny globalne, tzn. wojny o globalne panowanie nad ludzkością, a więc mamy dziś do czynienia z III. Wojną Globalną. Proszę się nie irytować tym, że żadne strzały i bombardowania nie mają miejsca. Celem wojny jest w pierwszej kolejności łup wojenny, a tego jest niemało. Innym celem jest okupacja zapewniająca regularną egzekucję kontrybucji, bankrotujące i zadłużające się jednostki gospodarcze w ramach realizacji „Pandemii” dostarczają tej kontrybucji, a to dopiero początek, wkrótce tę kontrybucję zapłaci każdy, proszę się nie łudzić czytelniku, że akurat tobie uda się wykręcić.

  Jak w II. Wojnie otrzymywano Kennkartę, tak dziś tym dowodem staje się świadectwo szczepienia, które upoważnia do egzystencji. Ten pomysł jest zresztą znany od dwóch tysiącleci:

  „wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii 8. 16 9 I sprawia, że wszyscy:
  mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło 17 i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia.”

  https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1107

  już dziś pewne czynności, n.p. lot samoloem, jest im zabroniony, dojdą wkrótce inne.

  https://en.wikipedia.org/wiki/Georgia_Guidestones#Inscriptions

  Nieco świeższej daty jest wykute w kamieniu:

  https://en.wikipedia.org/wiki/Georgia_Guidestones#Inscriptions

  Technika prowadzenia III: Wojncy Globalnej, tej wojny ciągłego Skowytu

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/04/12/jak-dokonac-internowania-pol-miliarda-ludzi#Skowyt-19

  Jedynie w ramach „Pandemii” zaplanowano 65 milionów ofiar śmiertelnych („death toll of 65 million people within 18 months”), patrz „Event 201”, to więcej niż w II. Wojnie i w wyraźnie skróconym czasie, co świadczy o przewadze tej broni nad tradycyjną i bez huku Hiroszimy,

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/04/12/jak-dokonac-internowania-pol-miliarda-ludzi#Prehi

  ale naturalnie to nie jest ostateczny oficjalny cel szczepień.

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#Cel

  Czy przy obecnym systemie na jednobóstwo jest jeszcze miejsce dla Jezusa obok koronawirusa, który przecież od dawna go zatąpił ?

 18. Została rozpętana pandemia finansowa

  @5, Revers

  Do zacytowanego linku, dość łatwo można było zrozpoznać, że chodzi o pandemię finansowaą, w gruncie rzeczy jest to kontynuacja tzw. „kryzysu finansowego” 2007/8, operacja wojenna, która poprzedziła obecną „pandemię”:

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/03/25/jak-najskuteczniej-zwalczyc-pandemie-who/

  to jest III: Wojna Globalna o czym w moim tekście powyżej „III. Wojna Globalna” (być może tekst nie jest jeszcze włączony) .

  Mnie nudzi już powtarzanie przez autora tekstu, że Bestia nie została przez nikogo wybrana, jakby wybory były jakimś rozwiązaniem problemu. Skądinnąd wiadomo, że ok. 2000 miliarderów zgłasza swe prawa własności do ok. 5% własności CAŁEJ ZIEMI, włócznie z CAŁó LUDZKOśCIą. Bądźmy rozsądni, co chcemy tu wybierać, jak 2000 ma 5% a następne 10.000 10% … 10% 2/3 ZIEMI. co do czorta chce ktoś, te miliardy gołodupców, coś wybierać, kiedy prawo własności pozwala małej garstce decydować o całej ludzkości ?

  Nie ma innego rozwiązania, jak przeprowadzenie RESETU i wydziedziczenie z własności tych, którzy bezrprawnie zrabowali ją, na drodze
  oszustwa,
  kradzieży,
  lub mordu
  w rzeczywistości wszystkich tych trzech rodzajów zbrodni. „Wolne wybory demokratyczne” są jedną z tych zbrodniczych metod.

  Czytelniku, zastanów się dlaczego:
  1. Nie jesteś w stanie rozpoznać, że toczy się III: Wojna Globalna ?
  2. Dlaczego nie wywołuje Twego sprzeciwu fakt,. że 2000 miliarderów posiada 5% ZIEMI ?
  3. Dlaczego zakładasz na mordę kaganiec, chociaś Twój zdrowy rozsądek, zakładam, że jeszcze posiadasz, podpowiada Ci, że to nie ma żadnego znaczenia ?

  I ciągle słychać ten Skowyt-19.

 19. revers said

  re.15
  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/531859-prof-rejdak-powinno-sie-przebadac-amantadyne?fbclid=IwAR3Mfyixl6NFYz58p6eRU0j4EqrETlw2yLiM3E8djhZsFOJb2cxgo7ocZW0

  Juz znalazl sie profesorek Rejdak ktory zaleca przebadanie skutecznosci amantadyny na nowe wirusy.

  Jest jeszcze zalecany przez p.Boydara krzak malin z zawartoscia hininy.

  Re18
  o finansowaniu w globalnej gospodarce juz pisali sky w gajowce jak I byly do tematu wlaczone przewaznie angielskojezyczne linki.

  Chodzi o to w skrocie ze Korporacje moga wlozyc w nowy lek ok 10 mld. Usd, panstwa moga zabezpieczac sie lub swoich obywateli do 8 mld usd w razie szkod na zdrowiu lub zyciu.

  Nowe leki lub szczepionki srednio maja 10 lat ochrony patentowej I tak roluje sie od minimum 100 lat zdrowia I medycyne na niekorzysc ludzi.

  Takze przy obecnym prawie miedzynarodowym I finansach, ponadnarodowe korporacje Sa nie do ruszenia nawet jak wydadza 2 mld usd na splaty odszkodowan w zbiorowych pozwach o uszkodzenie ciala lub smierc pacjenta to I tak zostaje min. z 6 mld. zysku dla ponadnarodowej korporacji.

  A III wojna idzie swoja droga jak zawsze o rynki zbytu I nadmierna populacje, szczegolnie w afryce I azji, ameryce pld., likwidacje zadluzenia.

 20. Zerohero said

  @1

  To nie definicja koronawirusa a odporności stadnej. Zmiany są takie:

  BYŁO

  Odporność stadną uzyskuje się na skutek odchorowania i szczepień

  JEST

  Odporność stadną uzyskuje się na skutek szczepień

  Czyli wg. WHO ludzie nie mają praktycznie układu odpornościowego a ci którzy są potomkami tych którzy przeżyli epidemie sprzed setek lat, to i tak na nic nie są odporni. Tylko szczepionka cię uratuje. Tylko ona.

 21. revers said

  Tak wyglada zachorowalnosc, zarazalnosc w ostanim stuleciu, nawet nie epidemia grypy

 22. statystyka said

  Do 7 grudnia odnotowano we Francji 46703 (na Polskę 26,5 tys) zgonów więcej niż w ubiegłym roku w tym samym dniu – nadwyżka śmiertelności związana głównie z Covid-19. W Polsce na dziś jest ok 60 tys zgonów dodatkowych przy 1,76 raza mniej liczbie ludności. Trudno znależć bardziej niezdyscyplinowane i różnorodne kulturowo od Francji społeczeństwo. Ludzie w Polsce masowo umierają nie dlatego że jest wirus, ale dlatego że rząd dokręca ludziom śrubę od wiosny , jakby by za mało krzywd robiła swoim przekazem telewizja. Trzeba też pamiętać że rok 2019 we Francji miał rekordowo wysoką liczbę zgonów a żadnych analiz porównawczych nigdzie nie robi się w stosunku do ubiegłego roku tylko kilku lat wstecz. Francja nie ma specjalnie ogromnej nadwyżki w stosunku do Szwecji (25 tys na Polskę na koniec roku), bo mimo faszyzmu władz nie dali się zamknąć w klatce jak zastraszeni Polacy. https://www.lepoint.fr/sante/france-la-mortalite-record-de-2019-deja-depassee-18-12-2020-2406467_40.php

 23. Siekiera_Motyka said

  Ad. 19 – „Chodzi o to w skrocie ze Korporacje moga wlozyc w nowy lek ok 10 mld. Usd, panstwa moga zabezpieczac sie lub swoich obywateli do 8 mld usd w razie szkod na zdrowiu lub zyciu.”

  Już nie pamiętam gdzie to czytałem, ale ktoś kto chce odszkodowanie po wzięciu szczepionki to może po prostu o tym zapomnieć. Pierwsze to że sam musi płacić za swego adwokata (wiadome). Drugie musi sprawę zgłosić nie później jak rok po szczepieniu !!!! Warunki do sądowania się w US są tak skonstruowane, że nie pomagają poszkodowanemu w tej sprawie. A wiec człowiek jest po prostu jak w obozie koncentracyjnym Pana Mengele.

 24. Króciec said

  Lasciate ogni speranza O voi che entrate

  Porzućcie wszelką nadzieję, którzy tu wstępujecie, Dante, „Boska komedia.”

  Ad. 19, Revers : „Chodzi o to w skrocie ze Korporacje moga wlozyc w nowy lek ok 10 mld. Usd”

  Wyciąg z niemieckiego dziennika „Handelsblatt” 27.12.2020

  Kto przejmuje odpowiedzialność za szczepionkę?

  W Niemczech – podobnie jak w wielu innych krajach – państwo przejmuje
  ryzyko powikłań
  po szczepieniu przez najbliższe dwa lata. Producenci
  szczepionek wywarli nacisk na państwa, aby państwa przejęły odpowiedzialność 
  wobec ewentualnych roszczeń z tytułu szkód po szczepionce, bowiem firmy
  ubezpieczeniowe
  nie mogły albo nie chciały ponosić ryzyka skutków ubocznych,
  które mogą wystąpić dopiero po latach, wyjaśnia szef Talanx Torsten Leue.
  „Z powodu braku danych doświadczalny krótkoterminowo podejmują to ryzyko państwa, ponieważ nie jest możliwa kalkulacja ryzyka dla prywatnego przedisiębiorcy” –
  powiedział on „Wirtschaftswoche”. ”

  patrz Handelsblatt od słów: „”Wer übernimmt die Haftung für den Impfstoff?
  Das Risiko, dass sich Komplikationen …”

  czyli jasno:
  1. ryzyko szczepionek nie jest do przewidzenia, gdyż są
  ZA MAŁO testowane
  2. jeśli ryzyko działania prywatnego przedsiębiorcy nie jest do przewidzenia, to zawsze państwo przejmuje to ryzyko, to jest ogólnie obowiązująca zasada, nie tylko w tym przypadku, bowiem prywatnemu przedsiębiorcy przysługuje zysk, państwu ew. szkody i koszty
  3. państwo, to znaczy tu zaszczepiony podatnik, bowiem państwo ma jedynie te pieniądze, które od podatnika wydusi, ponosi koszty wyrządzonych szkód przez szczepienie.

  Zdawać by się mogło banalny przykład działania tego systemu, okazuje się, że odsłania jego immanentne właściwości. Z powyższego wynika, że wszelki majątek przedsiębiorców powstał na koszt społeczeństwa, przez obciążenie go szkodami jego działalności

  Profit zawsze zostaje sprywatyzowany, szkody i koszty uspołecznione..

 25. revers said

  Tak tylko państwo niemieckie również może haft-cic-ubezpieczać do określonej sumy pieniedzy,

  Potem w sadach arbitrażowych to wychodzi kto kogo ubezpiecza prawnie, i kto może prowadzić i wygrać sprawę. Im biedniejsze państwo tym środki ochrony obywateli danego państwa mniejsze.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: