Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  1956 o Polska przygotowuje się na „in…
  Wladca o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  Wladca o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  1956 o To Wojna
  Józef Bizoń o „Nigdy więcej” zamordyzmu!
  OutsiderR o Polska przygotowuje się na „in…
  1056 o To Wojna
  1956 o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  Emilian58 o Wolne tematy (68 – …
  Jack Ravenno o To Wojna
  Marguar o To Wojna
  Emilian58 o To Wojna
  minka o O pożytkach z sentencji
  Jack Ravenno o To Wojna
  Jack Ravenno o „Exxpress”: Terror przeciwko…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Pandemia to proces inicjacji magicznej: kwarantanna (izolacja), mycie dłoni (odrzucenie), maseczka (dehumanizacja).

Posted by Marucha w dniu 2020-12-26 (Sobota)

Gdybym miał podsumować obecny rytuał inicjacji pandemicznej jedną koncepcją, byłaby to ta stara, wypróbowana i prawdziwa: „Ordo Ab Chao”. Problem, reakcja, rozwiązanie. Feniks powstający z popiołów. Wszystkie te zwroty wskazują na tę samą metodę: „zniszczenie starego, aby zrobić miejsce dla nowego”.

Ta metoda sama w sobie nie jest zła, chodzi o to, jak jest używana. Na przykład możesz użyć tej techniki, aby pokonać destrukcyjne nawyki w sobie i stać się lepszą osobą.

„Nikt nie będzie mógł wejść do Nowego Porządku Świata, jeśli nie pokłoni się Niosącemu Światło. Nikt nie wejdzie do Nowego Wieku, jeśli nie przejdzie lucyferiańskiej inicjacji.”
David Spangler.

Cały świat uczestniczy w okultystycznym rytuale inicjacji, chociaż mało, kto zdaje sobie z tego sprawę. Środki i polityki, które rządy wprowadziły na całym świecie od czasu rozpoczęcia operacji Coronavirus, takie jak kwarantanna, zamknięcie, mycie rąk, noszenie masek, dystans społeczny i inne, są w rzeczywistości aspektami okultystycznego rytuału inicjacji. Te aspekty zostały sprytnie dostosowane do obecnej fałszywej pandemii i zamaskowane jako strategia zdrowia publicznego.

Szanowni Państwo, ludzie, którzy realnie sprawują władzę nad tą planetą, których często nazywam spiskowcami Nowego Porządku Świata (New World Order), niewiele pozostawiają przypadkowi. W gruncie rzeczy są oni magami, osobami wprowadzającymi w życie założenia wiedzy tajemnej. Cel inicjacji magicznej zawsze pozostaje ten sam: wyprowadzić wtajemniczonych z ich normalnego trybu życia, rozbić ich, wywołać uległość, przekształcić ich na podobieństwo ich przywódców, a na koniec przywrócić im nową normalność, z której nie będą mogli już powrócić do dawnego życia.

Każdy rytuał wymaga przygotowania. To też pierwsza część rytuału inicjacyjnego to: izolacja. Służy ona oddzieleniu wtajemniczonego od doczesnych spraw jego życia. Często odbywa się to poprzez zerwanie wszelkich więzów ze światem zewnętrznym. Czasami wtajemniczony może zostać wysłany do ciemnego pokoju lub jaskini, sugeruje to również nadchodzące odrodzenie. W dzisiejszych czasach ta izolacja wymaga również oddzielenia od technologii i wszystkiego, co się z nią wiąże.

W operacji Coronavirus, blokada i kwarantanna były izolacyjnym aspektem rytuału. Świadomi sytuacji zauważyli, że poddanie kwarantannie całej społeczności zdrowych ludzi jest sprzecznością pojęciową, ponieważ samo słowo kwarantanna oznacza „stan, okres lub miejsce izolacji, w którym przebywają ludzie lub zwierzęta, narażone na chorobę zakaźną lub zaraźliwą”. Dlatego z definicji nie można poddawać kwarantannie zdrowych ludzi.

Kolejnym elementem rytuału było obsesyjne skupienie się na myciu rąk. Podczas gdy mycie rąk jest ogólnie dobrą czynnością higieniczną, która może pomóc w ograniczeniu rozprzestrzeniania się choroby, operacja Coronavirus przeniosła ją na zupełnie nowy poziom lęku. Umywanie rąk symbolicznie przypomina historię Poncjusza Piłata z Biblii, który umył ręce w sprawie dotyczącej losu Jezusa z Nazaretu i odmówił ukarania go oraz uwolnienia. Z tej perspektywy mycie rąk polega na odrzuceniu. Ale kto lub, co jest odrzucane? „Stara normalność”, wolności obywatelskie?

Dalej mamy noszenie maseczek, które de facto bardziej szkodzą aniżeli pomagają. Szanowni Państwo, maski ukrywają tożsamość i przyspieszają „śmierć” dotychczasowej osobowości. Maski tworzą alternatywną postać. Wiąże się to z niezwykle ważnym tematem szatańskiego nadużycia rytualnego (SRA) i kontroli umysłu. W tym rytuale „opiekun” stosuje tortury i znęcanie się, aby zmusić ofiarę do dysocjacji. To tutaj umysł odrywa się od rzeczywistości, aby w ten sposób poradzić sobie z ogromnym bólem, któremu jest poddawany.

To wbudowana psychiczna strategia obronna. Jednak czyniąc to, ofiara tworzy wiele „alter ego” lub osobowości, które są odłączone od jej podstawowej osobowości. Te „alter ego” nie wiedzą o istnieniu innych „alter ego”, w ten sposób ofiara może zostać zaprogramowana do robienia rzeczy, których później nie będzie w stanie sobie przypomnieć. Jeśli zaś chodzi o kontrolę umysłu, maski symbolizują ukryte aspekty lub osobowości nas samych. Spójrzcie na swoich znajomych, jak wielu z nich całkowicie się zmieniło od czasu rozpoczęcia pandemii.

Dodatkowo maski kojarzą się z cenzurą, zakrywaniem ust, kneblowaniem i tłumieniem wolnego głosu. Pomyśl, ile obrazów przedstawiających cenzurę przedstawia osobę z taśmą zakrywającą usta. Maski to także symbol poddania się, rezygnacji z nieograniczonego dostępu do tlenu. I wreszcie, maski są dehumanizujące. Usuwają możliwość pełnego spojrzenia w twarz innej osoby. Tworzą dystans i separację w ludziach, utrudniają nam komunikację za pomocą języka ciała.

Gdy rytuał zbliża się do końca, wtajemniczony wchodzi w nowy sposób myślenia i nowy sposób zachowania. Jest przerobiony na obraz swoich opiekunów lub manipulatorów, którzy przeprowadzali rytuał. W przypadku tak zwanej pandemii COVID-19 ostatecznym celem jest nowa normalność, w której wszyscy będą trwale oddzieleni i odłączeni a także testowani, śledzeni, monitorowani, badani, leczeni i szczepieni. Obecny dystans społeczny jest tak naprawdę dystansem antyspołecznym, chodzi o to, by usunąć ludzki dotyk z naszych interakcji a ten dotyk czyni nas ludźmi.

Gdybym miał podsumować obecny rytuał inicjacji pandemicznej jedną koncepcją, byłaby to ta stara, wypróbowana i prawdziwa: „Ordo Ab Chao”. Problem, reakcja, rozwiązanie. Feniks powstający z popiołów. Wszystkie te zwroty wskazują na tę samą metodę: „zniszczenie starego, aby zrobić miejsce dla nowego”. Ta metoda sama w sobie nie jest zła, chodzi o to, jak jest używana. Na przykład możesz użyć tej techniki, aby pokonać destrukcyjne nawyki w sobie i stać się lepszą osobą.

Po prostu w kontekście ogólnoświatowej konspiracji ta metoda jest używana przez spiskowców NWO, aby uczynić świat miejscem mniej wolnym, mniej pokojowym a bardziej kontrolowanym i bardziej zhierarchizowanym.

To też globalna Operacja Coronavirus to ogólnoświatowy rytuał, a wiele jego elementów jest wysoce symbolicznych. Fakt, że ta fałszywa pandemia koronawirusa jest rytuałem, nie jest zaskakujący, biorąc pod uwagę, że rdzeniem NWO są sataniści, którzy praktykują magię i szeroko pojęty okultyzm.

http://salon-informacyjny.pl/

Komentarzy 46 do “Pandemia to proces inicjacji magicznej: kwarantanna (izolacja), mycie dłoni (odrzucenie), maseczka (dehumanizacja).”

 1. Kazek said

  Bredzenie wariata

 2. Kowalski said

  Naco ty Narodzie czekasz Wyp…..c ich z naszego kraju Sila zamorde zawszy I kopow nawsadzac morawieckim wdowczykom niedzielskim pinkas jakis I reszcie tej choloty
  Niema zadnej pandemii Covid 19 To poprostu jest zaplanowany ;;;;HOLOKAUST;;;na ludzkosci …..Pandemia to ;;;;;;;;;;;;;;;;;SCIEMA;;;;;;;;;;;

 3. JMP said

  Ad #1 (Kazek) Oj, chyba nie. Zanim się napisze komentarz trzeba się najpierw dobrze zastanowić na treścią komentowanego materiału!

 4. Przemysław Jakub said

  Maski, rytuały, okultyzm, ezoteryzm i satanizm. Wszystko się zgadza:

  https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/124406775_282514383078936_8666935374651289641_n.png?_nc_cat=106&ccb=2&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=FH_OkwuSxtcAX8feJKi&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=9d8d6d888d1cf3d952e08caf634c1ded&oe=600CFE70

 5. NICK said

  Dobry artykuł.

 6. ? said

  Skoro pandemia jest fałszywa, a jest, to znaczy, że oparta jest na kłamstwie. Ojcem kłamstwa jest szatan. Zatem tytuł powinien brzmieć „Pandemia to proces inicjacji satanistycznej”. Poza tym – mądrze napisane.

 7. bronek said

  Pełna zgoda z Autorem. Dodam tylko, że główny cel – to depopulacja o miliardy istnień i odczłowieczenie tych, którym pozwoli się żyć dalej. To jest wojna niesłychanie rozciągnięta w czasie – gdzie rewolucja francuska, I i II WŚ, potem plenienie komunizmu na wszystkich kontynentach – to tylko wycinki z frontów owej wojny – sług diabliska z ludzkością

 8. Wielka Kopa Tatry said

  Ad. 1 Wiesz to na pewno?

 9. Krzysiek1956 said

  Do wszystkiego ludzie przywykną.
  Chciałbym nieśmiało zauważyć, że inny rytuał, a mianowicie zapinanie pasów za kierownicą, jest dzisiaj powszechnie przestrzegany.

 10. Kura domowa said

  Mieszkam blisko lasu. Od wczoraj chodzą ‚świąteczni spaacerowicze’ w maskach do lasu… Tragedia. Normalnego, bez kaganca nie uswiadczysz. Piszą niektorzy, że elita jest po to by uswiadomic tych prostych… Niestety ich już się nie da uswiadomic, bo są tak opętani telewizją ,że żadne argumenty do nich nie przemawiają .

 11. Kura domowa said

  Oglądałam dziś po raz n-ty „Potop”.. I w końcu zrozumiałam co mówił Bogusław Radziwill. Ze W Szwecji królestwo i władanie szło z ojca na syna ,a w Polsce szlachta może wybrać Pana Pieklowicza z Koziej Wolki . Kiepska jestem z historii, ale teraz rozumiem,czemu u nas jest jak jest……

 12. Wielka Kopa Tatry said

  Krzysiek1956 Nie zapinam pasów, w osobówce również, moja sprawa czy to robię, jeżdżę też często bez włączonych świateł przy normalnej widoczności, lub na dziennych, w ostatnich latach policja chyba przymyka na to oko, lub ja mam szczęście, za to wielu kierowców nie włącza przeciwmgielnych przód/tył gdy faktycznie jest taka potrzeba, ale jak ja jadę bez świateł w dzień, to niektórzy mrugają jak pojbani, parę razy zdarzyło się, że kierowca wyprzedzając na trzeciego, zdążył mi jeszcze mrugnąć światełkami, hmm…widocznie mnie nie widział bez świecących lamp w dzień ;-)Gdyby mnie widział, na pewno wykonywałby ten manewr o wiele ostrożniej haha

 13. UZA said

  Ad.11) „Oglądałam dziś po raz n-ty „Potop”.”

  A ja obejrzałam sobie „Ucztę Babette” . Uważam, że przywoływanie wszelkich obrazów normalności, człowieczeństwa, międzyludzkich relacji jest formą psychoterapii i zarazem buntu przeciwko temu, co usiłują z nami zrobić. Warto mieć w domu stare książki i stare filmy.

  Do tej pory wielu obserwatorów koncentrowało się na aspekcie doczesnym, fizycznym „pandemii” czyli depopulacji. Autor ukazał problem z innej perspektywy, zauważając, że może chodzić także o zatracenie naszych dusz. Tym razem nie jest to już jednak „krecia robota”, mozolne, zakamuflowane pozorami dobra, kuszenie, przeinaczanie, cierpliwe i metodyczne psucie. Teraz mamy mocne uderzenie – formalną inicjację, ze wszystkimi szykanami. Szatan już nie chce się chować, chce zasiąść w majestacie na tronie i na ołtarzu. Nie bez powodu „pandemii” towarzyszy intensyfikacja walki z chrześcijaństwem, ograniczanie dostępu do praktyk religijnych i niszczenie związanych z nimi tradycji.

 14. statystyka wyższa said

  jak wynika z analiz money.pl do 20 grudnia umarło w Polsce 57.6 tys. osób więcej niż rok temu +5 tys za średnią lat poprzednich, razem 62.5 tys. … Porównanie polskiego zamordyzmu do krajów najbardziej liberalnych w temacie …………….. Szwecja – na drugi tydzień grudnia nadwyżka kilkuletnia 5050 (20 tys na nasze) , Brazylia nadwyżka 185847 (na nasze 33,8 tys) Białoruś – brak danych, USA – 377 000 (na nasze 43,6 tys) ale to dane niedoszacowane……. Jest jeszcze Francja gdzie jak wiadomo nie ma żadnej dyscypliny a nadwyżka ich wynosi 46703 (na Polskę 26,5 tys i kilkuletnia ok 25 tys)………. Można śmiało mówic że na koniec roku Polska ze strategią NSDAPiS będzie mieć większą nadśmiertelność od Szwecji 2,5 raza, od Brazylii ponad 1, 5 raza od Francji ponad 2 razy i większą od USA ale ciężko oszacować……. Rząd PIS to hańba całego świata……. a tu źródła .. http://www.oncoguia.org.br/conteudo/com-alta-de-mortes-e-perda-de-leitos-gestores-preveem-cenario-pior-que-no-inicio-da-pandemia-de-covid19/14103/42 , https://www.statista.com/statistics/525353/sweden-number-of-deaths/ , https://www.nytimes.com/interactive/2020/us/covid-death-toll-us.html , https://www.lepoint.fr/sante/france-la-mortalite-record-de-2019-deja-depassee-18-12-2020-2406467_40.php

 15. JMP said

  Ad #9 & #12 Jest takie przysłowie: „Co ma piernik do wiatraka?” Zapinanie pasów bezpieczeństwa i obecne szaleństwo covidowe to dwie całkiem różne sprawy. Nie przypominam sobie, żeby wprowadzaniu obowiązku zapinania pasów bezpieczeństwa towarzyszyła taka chamska i idiotyczna nagonka jak obecna covidowa a, poza tym, jest udowodnione, że pasy bezpieczeństwa uratowały więcej istnień ludzkich lub ochroniły przed ciężkimi obrażeniami niż jakikolwiek inny system bezpieczeństwa w samochodach (strefy zgniatania, hamulce nie blokujące czy poduszki powietrzne, przy czym do przydatności tych ostatnichsam mam zresztą spore zastrzeżenia). Ja sam prawdopodobnie jeszcze żyję lub, przynajmniej, uniknąłem bardzo ciężkich obrażeń właśnie dzięki pasom bezpieczeństwa. Siły wywoływane przez ujemne przyspieszenia występujące przy zderzeniach z nawet stosunkowo niewielkimi prędkościami (e.g. przy 50 km/godz jest to średnio dobrze powyżej Tony-siły (tf)) są tak wielkie, że przy nie zapiętych pasach nawet bardzo silny mężczyzna nie jest w stanie uchronić się przed uderzeniem klatką piersiową w kierownicę co bardzo często doprowadza do jej (klatki piersiowej) zgniecenia i niekiedy do śmierci. Wypadki, w których pasy bezpieczeństwa spowodowały obrażenia lub doprowadziły do śmierci kierowcy lub pasażera(ów) zdarzają się lecz stanowią niezwykle drobny ułamek ilości wypadków, w których uratowały one zdrowie lub, przynajmniej, życie tych ludzi.

  Covidowa histeria jest sztucznie wywołana, ma zupełnie inne cele i trzeba przynajmniej starać się to zrozumieć.

 16. bardzo said

  JMP: Osobiscie uywalem pasow w samochodzie na dlugo przed wprowadzeniem obowiazku. A wlasciwie nie tyle w samochodzie, ile w wehikule pt. fiat 126p. I niekoniecznie ze wzgledu na bezpieczenstwo (to tez), ale z uwagi na to, ze zapiete pasy, wowczas sztywne, pozwalaly lepiej czuc pojazd, niejako byc z nim zespolonym. Wtedy wszelkie manewry byly o wiele latwiejsze do przeprowadzenia.

  Maseczke tez uzywam prawie na codzien. Otoz pomagam swojemu Dziecku doprowadzic do stanu przyzwoitosci nabyta na aukcji rezydencje. A to sie wiaze z kurzem i pylem przy szlifowaniu scian. Mowiac scisle, juz nie uzywam, bo od pewnego czasu chalupa nabrala wygladu domostwa i Dziecko tam sobie juz rezyduje wraz z Psem.

  Tak ze wszystko dobre, ale na swoim miejscu.

  P.S. Pies kaganca nie nosi.

 17. Krzysiek1956 said

  @14

  Co ma „piernik do wiatraka”? Ano to, że to wszystko podobno dla naszego dobra.
  Palenie szkodzi, picie alkoholu też szkodzi. I co z tego? Mam się z tego powodu stać niepalącym i niepijącym eunuchem?
  Nic na „p”???

 18. Listwa said

  @ 13 UZA

  „Uważam, że przywoływanie wszelkich obrazów normalności, człowieczeństwa, międzyludzkich relacji jest formą psychoterapii i zarazem buntu”

  – powiedziałbym nawet więcej, jest to walka o przysłowiowy „grunt pod nogami”, bez którego nie uda się podążać w przyszłość.

 19. Listwa said

  Przesadą jest twierdzić, że „Pandemia to proces inicjacji magicznej: kwarantanna (izolacja), mycie dłoni (odrzucenie), maseczka (dehumanizacja)” jest okultystycznym rytualem inicjacji.

  Ale jest jakimś krokiem w stronę tego „Nikt nie będzie mógł wejść do Nowego Porządku Świata, jeśli nie pokłoni się Niosącemu Światło. Nikt nie wejdzie do Nowego Wieku, jeśli nie przejdzie lucyferiańskiej inicjacji.”
  David Spangler.

  Co nawiązuje do Apokalipsy św Jana :

  „16 * I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło 17 i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. 18 Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć*.”

  Jak nie przyjmiesz znamienia bestii to czip wyłączą i wyrzucą z obrotu gospodarczego.
  Przyjmowanie znamienia bestii będzie początkiem inicjacji lucyferycznej. Lucyfer oznacza imię szatana i jego samego, a zarazem oznacza niosący światło [ lux (światło) + ferre (nieść) ]

 20. Okadwa said

  Szczepmy się, szczepmy się, szczepmy się!
  Ha!…telewizja pokazuje ono szpryc komando we w robocie.
  Zaś gadające głowy na kolanach wołają: – Hosanna!… ano szopka.
  A nadęte takie co strach… i tak to igiełka Jezusa i Panienkę przyćmiła.
  Tylko jakoś im się rozłazi spektakl… oprawa jakaś taka ubożuchna ciut.
  No rozczarowanie… no sromota tam i siam.
  O!… widzę… jakiemuś wbijają szprycę we w tatuaż.
  … a to ci szpas.

 21. Jakoś brakuje mi na forum głosu w klimacie że jednak ktoś – może sam Pan Bóg zesłał nam wirusa w sobie znanym celu, może szatan. Nie można wszak tego wykluczyć, a ludzkość stając w obliczu zagłady próbuje tej zagładzie zapobiec. Czasu jest mało, wiec w trybie awaryjnym, pomijając część procedur dopuszczamy lub upraszczając je z konieczności używamy tego co na dzisiaj jesteśmy w swoim ludzkim geniuszu wyprodukować. Bronimy się jako gatunek ludzki. Może nikt nie jest w stanie przewidzieć w 100% ani skutków pandemii, ani skuteczności i ewentualnych skutków szczepionki. Rozsądek nakazuje zabezpieczyć najpierw służby państw a moralność najsłabszych czyli seniorów.
  Czy tak trudno sobie wyobrazić taki scenariusz?

 22. Gajowy czuwa i nieprawomyślny wpis usunął, cóż masochizm lepszy niż rozsądek i normalna dyskusja. A może już cas pozbyć sie nawyków z GUKPPiW panie gajowy?

  —————
  O co Panu chodzi?
  Co usunął?
  Proszę
  mnie przeprosić, zwłaszcza za GUKPPW, kurwa!
  Admin

 23. A czegoż to się tak obawiacie gajowy?

 24. Rytuały, rytuały, rytuały… a sedno i se dno je w tym:

  No… kurwa… un chce… Naszego dobra… Nie dobra dla nas, przecie… Żydzijsyn poparcholony!

 25. Osobne ryjtułały majom une dla ludu a osobne dla się.

  Som to wew tem przypadku ryjtułały zeksalne stolcowe, dla służby. Jelyty rytułajujom siem, torturując, gwałcąc i mordując małe dzieci, gdzie na koniec chlejom krew tych niebożątek.

  http://www.proroctwa.com/szatanskie-orgie.htm

  https://www.forosperu.net/temas/bohemian-grove.255019/

  https://www.forosperu.net/proxy.php?image=http://4.bp.blogspot.com/_DS3Axl118Ng/Smco7CPil6I/AAAAAAAAF2s/WotX9iy0ae8/s400/Bohemian_Grove.gif&hash=e7938b6f06dcbca1976a0ec013c13e4e

 26. NICK said

  Bez maseczki:
  -nie zarobisz,
  -nie kupisz,
  -nie sprzedasz.

  Znamię.

  Ooo nie, nie.

  Sprzedasz.

  Duszę.
  Takie to proste.
  TO jest „Reklama”.

  Czego?

  AntyDuszy.
  Ech.

  Co by zrozu-mienie wasze dla mnie.
  95%.
  Poda-wały staty-styki to Katolicy Rzymscy.
  Niedawno tak było.

  Teraz?

  1%?
  Tak to oceniam.

  Jestem.
  Ani jezuitą ani domi-ni-cani-NICKiem ani bene-dykty-nem… .

  P.S.
  Jeżeli buddysta TU wróci… .

 27. UZA said

  ad.21) „Czasu jest mało, wiec w trybie awaryjnym, pomijając część procedur dopuszczamy lub upraszczając je z konieczności używamy tego co na dzisiaj jesteśmy w swoim ludzkim geniuszu wyprodukować.”

  MY niczego nie dopuszczamy, bo g… do gadania mamy. Decyzje podejmuje ktoś inny. A dlaczego decydenci postawili akurat na nowatorskie , niesprawdzone rozwiązanie zwane szczepionką , nie zaś np. na przebadany i znany od lat produkt ludzkiego geniuszu pn. amantadyna ?

  Zawsze tak było, że kiedy szerzyła się jakaś choroba, to, nie zaniedbując profilaktyki (w postaci kwarantanny, izolacji chorych), szukano lekarstwa. Teraz zaś od początku globalnego eventu pod nazwą „pandemia COVID 19” słyszymy tylko o szczepionce. A co z leczeniem ?

  „Rozsądek nakazuje zabezpieczyć najpierw służby państw a moralność najsłabszych czyli seniorów”.

  Jaka to moralność każe podawać schorowanym staruszkom produkt testowany na stosunkowo niewielkiej grupie kilkudziesięciu tysięcy prawdopodobnie zdrowych osób (z czego połowa otrzymała placebo) w wieku do 55 lat ? Skąd wiadomo, że eksperymentalna, niestosowana dotąd substancja, zabezpieczy seniorów ? Bo jakiś celebryta tak powiedział ?

 28. Marucha said

  Re 27:
  Pani UZO,
  Nie powiem nic nowego…
  To, co Pani pisze, jest rozumiane przez nieliczną mniejszość.
  Reszta uzna to za majaczenia o teoriach spiskowych.
  Znikąd ratunku.

 29. Wielka Kopa Tatry said

  17. Dobry film. Zakończenie wcale mnie nie zaskoczyło, za dużo chłop myślał, był jakby nieobecny, no i się tak skończyło.

 30. Bardzo szczerze i uczciwie przepraszam szanownego Pana za każde słowo którym sprawiłem przykrość lub uraziłem pańską godność. Proszę wybaczyć moje pochopne opinie i słowa, mając na uwadze przeniesioną z minionego okresu u mnie nadwrażliwość na cenzurowanie wypowiedzi – po napisaniu moje komentarze znikły, wiec zareagowałem odruchowo. Pewnie nie do końca znam techniczne aspekty publikacji na forum – rzadko zabieram głos. Jeszcze raz serdecznie przepraszam, nie było u mnie złej intencji, a jedynie chwilowa zła emocja i wygłupiłem się.
  Pozdrawiam i wyrażam szacunek dla Pana jako gospodarza gajówki, niebywale wartościowego forum.

 31. Ad. 22

  Pan powtarza „Nasza cenzura dobra – ich cenzura zła. Nasza cenzura dobra – ich cenzura zła. Nasza cenzura dobra – ich cenzura zła….” Aż się przyjmie, bo pan żyje w nieświadomości własnych poglądów. 🙂

  Pan pozdrowi Cukierberga, czy jak się tam on dziś nazywa… 🙂

 32. Ad. 28

  Co ludzie z tymi „teoriami spiskowymi”? Spiski całkiem dobrze działają bez żadnych teorii… 🙂

 33. https://translate.google.co.uk/translate?hl=pl&sl=en&u=https://jonsnewplace.wordpress.com/2020/02/26/the-chinese-were-all-given-mandatory-vaccines-last-fall/&prev=search&pto=aue

 34. Kolejny ryjtułał:

 35. Marucha said

  Re 30:
  No dobrze…
  Mnie też czasami popuszczają nerwy, gdy po raz pięćset sześćdziesiąty muszę wyjaśniać te same sprawy, opisane zresztą w
  >https://marucha.wordpress.com/cenzura/

  ————
  Cyt:
  Dlaczego zatem niektóre komentarze nie ukazują się natychmiast po ich wpisaniu, tak jak powinny? Powody mogą być następujące, od najbardziej do najmniej prawdopodobnych:

  1. Globalny system antyspamingowy, ratujący nas przed zalewem reklam cudownych środków na powiększenie, szemranych propozycji biznesowych czy najzwyklejszej pornografii. System ten niekiedy zatrzymuje zupełnie niewinne komentarze – zwłaszcza, gdy zawierają więcej niż dwa linki. Oczywiście przy pierwszej okazji komentarze takie są odblokowywane. Na system ten nie mam wpływu i musimy przyjąć go z dobrodziejstwem inwentarza – ma on jednak nieporównanie więcej zalet, niż wad i cieszymy się, że istnieje.
  (…)

 36. A oto moja króciutka analiza tego wymyślonego przez parchów cyrku wyszczepieniowego online.

  Możliwości podążania za myślami i zamiarami pojebów jest wiele. Najważniejsze to:
  1) Uważają ludzi za ostatnich idiotów,
  2) Robią to celowo, paprzą umyślnie, bo im większe zamieszanie i dłużej trwa wszelka konsternacja i zdziwienie, tym więcej mają czasu na opylanie zaplecza z fantów,
  3) Wymuszony, korzystny dla unych podział na tych wyszczepionych i tych drugich, którzy poddadzą się presji wyszczepieńców (patrz: ten jebany cywilny szwab, który naskoczył na staruszka w sklepie za nieprawidłowo włożony naryjnik).
  Najprawdopodobniej wszystkie te wymienione możliwości do kupy są wzięte przeze unych pod rozwagę, bo parch zawsze będzie człowieka tak długo okręcał, owijał, tumanił, aż dopnie swego i zostawi go w końcu z gołą dupą na środku drogi z baaardzo zdziwioną miną.

 37. NICK said

  Bravo.

 38. Click to access Szczepienia-pe%C5%82ne-k%C5%82amstw_edited.pdf

 39. https://www.wikiwand.com/pl/Jacek_Wilk

 40. https://tarczawilka.pl

 41. Boydar said

  @ Pan Hulajdusznik

  „Pandemonium” nie jest skierowane przeciw Polakom, których prawie nie ma. Ci przeciw którym jest, nie muszą „być uważani” za idiotów, bo une idiotami są, przynajmniej w tym obszarze. Jeżeli zaś któryś Polak/Polka odczuwa poważniejszy dyskomfort to znaczy że dołączył do zespołu. Nie trzeba żałować.

  Ja się cieszę, że bomby na głowę jeszcze nie lecą, i np. takiego KL Warschau nie uruchomili. Może do tego nie dojdzie. Jeśli jednak, co teoretycznie możliwe, bez wyrzutów sumienia przejdę na rozliczenie bojowe. To trudny termin i nie podejmuję się tłumaczyć. No w każdym razie nie rozliczamy się z amunicji.

  Na coś/kiedyś trzeba umrzeć, i tak nikogo nie minie.

 42. Zaszczep się i leć… w pizdu!

 43. @ Pan Boydar

  Oczywiście, że tak!

  Teraz o Polsce, mojej ojczyźnie umiłowanej. To nie Polska „zachowuje się jak głupia kurwa, dająca za darmo dupy”. To jest ewidentne działanie Garbulców, którzy Polskę okupują. Nie ma już wśród nich, tych, którym ychni anioł kazał tu odpoczywać, ale są potomkowie i pociotkowie prekursorów i pionierów szczęśliwości wszelakiej, przywiezionych tu sowieckim transportem. Jest niewielka liczba pomiotu frankistowskiego i tak zwanych „spadkobierców”. Oczywiście, że same Garbulce nie dałyby rady wszystkich tych wyćwików dokonać same, zresztą uny są tu dla odpoczywania, a nie dla jakiejś harówy, która ym nie przystoi, więc wysługują się różnej maści kundlami i pewną liczbą autochtonicznych zdrajców.

  Polska, uciemiężona, okradziona, obrzucana bluzgami ciężkiego kalibru, nie tylko przez Garbulców, ale też przez podstawionych, farbowanych „patriotów” znajduje się pod okupacją. I nie jest to jakiś wymysł, tylko to, co uny robią w imieniu Polski, nosi wszelkie znamiona okupacji i wyczerpuje w pełni definicję tegoż słowa.

  Jeżeli ktokolwiek z was jest i czuje się Polakiem, nie może sobie ot tak bezrozumnie „pluć, rzygać, szczać i srać” na własną ojczyznę, kalać języka ojców. Pokazujmy, kto jest Garbulcem lub jego lizidupskim, ale konkretnie, nie zbiorowo. I do roboty, kto może! Presesa na pal, bo lubi. Prezydęta nadymać aż do rozpuku, bo lubi. Premiera i resztę sitwy uwiecznić poprzez zwapnowanie. A ychnich „sędziów”, „lekarzy”, „policjantów” i „dziennikarzy” oraz „naszych” zdrajców i pozostałych wszarzy na urlop, dłuuugi urlop w kiciu, aż wyczerpią całą pulę parchatych szczepionek, ukazując światu ich skuteczność, mamełe ych mać! Zobaczycie, jak szybko sobie przypomną, żeby domagać się zapomnianej amnestii. Dajmy przykład innym, albo chociaż nie pozostawajmy w tyle. W Rosji już coś robią i to na najwyższych szczeblach. Nazywają tam rzeczy po imieniu, wskazują wroga.

 44. Boydar said

  Względem trzeciego (ostatniego) akapitu zachowam zdanie odrębne; gdyż mam nieco inne wyobrażenie tej zakrytej rzeczywistości.

  Poczekajmy, już niedługo wszystko (albo prawie) stanie się oczywiste. A że niektórzy nie dożyją ? Dawniej mawiano – sam jesteś kowalem swego losu.

 45. Panie Boydarze, Drodzy czytelnicy,

  W ostatnim akapicie ograniczyłem się do własnego podwórka, na którym się wychowałem, i które na zawsze pozostanie w moim sercu, bo nie mam zamiaru pouczać, wskazywać drogę, podawać gotowych receptur. O pierwszorzędnym szczurzym klanie, który dla dobra ludzi musi być unicestwiony, a wraz z nim następnie wszystko chore, co stworzył za zagrabiony majątek, wyhodowany na cierpieniach i śmierci setek milionów ludzi, piszę i mówię od pięciu lat. Wiem, że są na tym ziemskim padole miliony ludzi mądrzejszych i mobilniejszych ode mnie. Wiem, że wiedzą, co należy zrobić, jak i kiedy. Wiem, że tego dokonają. Wiem, że nie dam się parchom wziąć żywcem i na pewno jakiegoś zaproszę do wspólnej podróży w zaświaty. Też jestem niecierpliwy i nieziemsko wkurwiony, i to już od kilku lat. Wiem, że nie da się uratować żadnego tępego, zmatolonego zombiaka. I krzyż mu na drogę. Ludzkość przetrwa tę neandertalską zarazę i mój, nasz słowiański gen też.

 46. Boydar said

  No nie powiem, ładnie Pan to ujął.

  Proszę tylko nadmiernie nie wqurwiać Gospodarza i wszystko będzie dobrze, On też jest tylko Człowiekiem. Musimy Go poniekąd chronić. Przed wrogami się obroni, ma gigantyczne doświadczenie i zdolności. Ale przed nożem w plecy od swoich nikt nie potrafi.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: