Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Krzysztof M o Tortura nadziei
  Krzysztof M o „Udu***y cię tak, że się…
  Peryskop o Wolne tematy (23 – …
  omega o Wolne tematy (23 – …
  Peryskop o Wolne tematy (23 – …
  lewarek.pl o Ukraina walczy z prawosła…
  Greg o Wolne tematy (23 – …
  minka o Wolne tematy (23 – …
  Voodoosch o Tortura nadziei
  bladymamut o „Udu***y cię tak, że się…
  Olo o „Udu***y cię tak, że się…
  Greg o Wolne tematy (23 – …
  Lily o Wolne tematy (23 – …
  Sebastian o Wolne tematy (23 – …
  minka o Wolne tematy (23 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Reakcje na niebezpieczne szczepionki. Umierają po zaszczepieniu, ale “szczepionka nie była przyczyną zgonu”.

Posted by Marucha w dniu 2021-01-01 (Piątek)

Szwajcaria. Jeden z pierwszych zaszczepionych przeciwko COVID-19 zmarł. Sprawę zbada specjalna agencja

Władze kantonu Lucerna w Szwajcarii poinformowały, że jeden z pierwszych mężczyzn zaczepionych przeciwko COVID-19 zmarł. Nie wiadomo jednak czy zgon był związany z podaniem preparatu.

Teraz sprawą ma zająć się Szwajcarska Agencja ds. Produktów Leczniczych Swissmedic.

Kanton nie ujawnił szczegółów dotyczących zgonu zaszczepionego. Nie podano nawet czasu jaki upłynął od zabiegu. […]

Swissmedic nie skomentowało jeszcze sprawy. Do zgonu nie odniósł się także producent preparatu Pfizer i BioNTech.

Szwajcara na razie przyjęła szczepionki tylko tej firmy. W trybie pilnym przyjęły ją też Stany Zjednoczone i Wielka Brytania, a Unia Europejska dopuściła warunkowo do obrotu.

Źródło: Reuters.com
Całość: Najwyższy Czas! (30 grudnia 2020)

Szwecja. 85-latek zmarł dzień po zaszczepieniu na Covid-19

Władze regionu Kalmar na południu Szwecji poinformowały w środę o pierwszym w tym kraju przypadku zgonu osoby, która została zaszczepiona przeciw Covid-19. 85-letni mężczyzna, cierpiący na liczne choroby, zmarł dzień po przyjęciu szczepionki.

Jak podkreślono w komunikacie, osoba w podeszłym wieku, która mieszkała w domu opieki w Kalmarze i miała wiele chorób, zmarła prawdopodobnie w wyniku zatrzymania krążenia. […]

Całość: Najwyższy Czas! (30 grudnia 2020)

W Izraelu dwie osoby zmarły w krótkim czasie po przyjęciu szczepionki Pfizera. Nie stwierdzono, aby to szczepionki przyczyniły się do zgonów

88-letni obywatel Izraela zmarł po przyjęciu szczepionki przeciwko COVID-19 firmy Pfizer. To drugi taki przypadek. Lekarze nie wiążą zgonu z podaniem szczepionki.

W poniedziałek, 28 grudnia zmarł 75-letni mężczyzna. Około godziny 8:30 przyjął szczepionkę, zgodnie z procedurami odczekał chwilę, a gdy nie stwierdzono u niego efektów ubocznych, opuścił klinikę.

Dwie godziny później zmarł. Lekarze podkreślają, że nie ma przesłanek wskazujących, iż zgon nastąpił w następstwie podania szczepionki przeciwko koronawirusowi. Jako przyczynę zgonu podało zawał serca.

Dzień później w Izraelu zmarła kolejna osoba, która przyjęła szczepionkę Pfizera. W tym przypadku – jak podaje The Jerusalem Post – od zaszczepienia do zgonu minęło „kilka godzin”.

88-letni mężczyzna także zmarł na zawał serca. Jak podaje klinika, cierpiał również na inne choroby.

Lekarze podkreślają na każdym kroku, że nie stwierdzono, aby to szczepionki przyczyniły się do zgonów. […]

Całość: Najwyższy Czas! (30 grudnia 2020)

75-latek zmarł dwie godziny po zaszczepieniu przeciwko COVID-19. Podano przyczynę zgonu

Izraelskie ministerstwo zdrowia poinformowało, że 75-letni mężczyzna zmarł dwie godziny po przyjęciu szczepionki przeciwko koronawirusowi. Jako przyczynę zgonu podano zawał serca.

Dodano, że mężczyzna miał inne choroby, a w przeszłości przeszedł już zawał serca. Minister zdrowia Chezy Levy poinformował, że rozpoczęto już dochodzenie, by możliwie najdokładniej wyjaśnić ten przypadek.

Izraelskie media podają, że 75-latek został zaszczepiony w poniedziałek, 28 grudnia ok. godziny 8:30. Zgodnie z obowiązującymi procedurami, odczekał chwilę w klinice, by upewnić się, że nie wystąpiły skutki uboczne. Kiedy stwierdzono, że czuje się dobrze, wyszedł z placówki.

Dwie godziny później już nie żył. Przyczyną zgonu miał być zawał serca. Minister Levy podkreślił, że na razie nie istnieją przesłanki wskazujące, że szczepionka jakkolwiek wpłynęła na pogorszenie stanu zdrowia mężczyzny i przyczyniła się do jego śmierci. […]

Całość: Najwyższy Czas! (28 grudnia 2020)

Lekarz przyjął szczepionkę Moderny. „Ciśnienie krwi spadło, tętno przyspieszyło, zacząłem się pocić”

W Europie do powszechnych szczepień przeciwko koronawirusowi stosuje się na razie preparat Pfizera/BioNTech. W Stanach Zjednoczonych dopuszczona jest także szczepionka Moderny. Lekarz opisuje, jak zareagował jego organizm po przyjęciu tej szczepionki.

Szczepionkę przyjął dr Hossein Sadrzadeh z Boston Medical Center. Jak wskazuje, już kilka chwil później zaobserwował u siebie efekty uboczne.

Na początku poczuł przyspieszone bicie serca, ale taką reakcję powiązał z silnymi emocjami. Potem jednak pojawiły się kolejne efekty uboczne – mrowienie w gardle, na języku i drętwienie ciała.

– Moje ciśnienie krwi znacznie spadło, więc od razu wiedziałem, że to wstrząs anafilaktyczny. Moje tętno przyśpieszyło, zacząłem się pocić. Już wcześniej miałem podobne reakcje, więc wiedziałem jak się zachować – opisuje dr Sadrzadeh.

Lekarz zaaplikował sobie lek EpiPen, który często stosują alergicy. Trafił na oddział ratunkowy, pod obserwację innych lekarzy. Jak podkreśla, po ok. 24 godzinach skutki uboczne przyjęcia szczepionki ustąpiły.

Dr Sadrzadeh uważa, że ludzie powinni się szczepić. Jednocześnie apeluje, by producenci szczepionek uważniej przyjrzeli się sprawie i zrobili wszystko, co w ich mocy, aby zapobiec takim zdarzeniom. […]

Całość: Najwyższy Czas! (30 grudnia 2020)

Pielęgniarka przyjęła szczepionkę Pfizera. „Nigdy nie miałam tak wysokiej gorączki”

Kristen Choi, pielęgniarka, która dobrowolnie wzięła udział w testach szczepionki na koronawirusa Pfizera, zdradziła, że zaobserwowała u siebie kilka skutków ubocznych.

Choi jest pielęgniarką i asystentem jednego z profesorów na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles. W sierpniu przyjęła dwie dawki eksperymentalnej szczepionki przeciw Covid-19 koncernu Pfizer.

Do szczepienia zgłosiła się jako ochotnik. Skusiła się po reklamie, którą zobaczyła na Instagramie. Teraz zdradza, jak wyglądał cały proces – III faza badania szczepionki, w której uczestniczyła.

Po kilku dniach od wprowadzenia swoich danych do systemu otrzymała telefon od koordynatora badań. Gdy stawiła się na szczepienie, nie wiedziała, czy otrzyma właściwą szczepionkę czy może placebo. Teraz jest pewna, że była to szczepionka.

Po pierwszym zastrzyku nie czuła żadnych skutków ubocznych, poza bólem w miejscu wkuwania igły.

Efekty uboczne po przyjęciu szczepionki

Miesiąc później wróciła po drugą dawkę preparatu. Tym razem miała już zupełnie inne doświadczenia. – Ramię, w miejscu wstrzyknięcia, od razu zaczęło boleć znacznie bardziej, niż za pierwszym razem – to pierwsze odczucie, jakie utkwiło jej w pamięci.

Potem było znacznie gorzej. Choi doświadczyła objawów typowych dla Covid-19 – bóle głowy, nudności, dreszcze, a gorączka w kulminacyjnym momencie sięgnęła 40,5 st. C. Jak przyznaje, była to najwyższa gorączka w jej życiu.

– Pod koniec dnia poczułam lekkie oszołomienie, zimno, mdłości i ogromny ból głowy. Położyłam się wcześniej do łóżka i natychmiast zasnęłam. Około północy przebudziłam się. Miałam gorączkę, mdłości, zawroty głowy, przechodziły mnie dreszcze. Ledwo mogłam unieść rękę – ból mięśni w miejscu wstrzyknięcia był nie do wytrzymania – opowiada.

Wspomnianą rekordową gorączkę (40,5 st. C) zmierzyła o 5.30 nad ranem. Wzięła paracetamol, poszła spać, a po ponownym przebudzeniu temperatura trochę spadła – do 38,9 st. C.

Kristen była przekonana, że zachorowała na Covid-19, ale wg zapewnień lekarzy tak nie było.

To były uboczne skutki przyjęcia szczepionki na koronawirusa. Tak podobno ma reagować ludzki układ odpornościowych.

Pielęgniarka wspomina, że objawy Covid-19 minęły u niej po ok. 24 godzinach. Zastanawia się, dlaczego prowadzący badania przed podaniem szczepionki nie poinformowali jej o możliwych skutkach ubocznych. […]

Całość: Najwyższy Czas! (7 grudnia 2020)

Pielęgniarz przyjął szczepionkę Pfizera i zaraził się COVID-19. To pierwszy taki przypadek na świecie

Pielęgniarz z Kalifornii przyjął szczepionkę Pfizera przeciwko COVID-19. Po ośmiu dniach zachorował na COVID-19. To pierwszy, potwierdzony, przypadek na świecie. Eksperci wskazują na dwie możliwości, dlaczego tak się stało.

„Szczęściarzem” jest Matthew W. z San Diego. 18 grudnia zaszczepił się przeciwko koronawirusowi.

W Wigilię Bożego Narodzenia poczuł się gorzej. Jak powiedział telewizji ABC 10 News, był osłabiony, bolały go mięśnie, dostał dreszczy.

26 grudnia poszedł do lekarza. Zrobił test, który dał wynik pozytywny.

Jak tłumaczą to eksperci?

Szczepionka przeciwko koronawirusowi ma dawać odporność przed zachorowaniem na COVID-19. Dlaczego w tym przypadku tak się nie stało?

Eksperci wskazują dwie możliwości. Albo Matthew zaraził się przed przyjęciem szczepionki, a wirus tak długo się rozwijał, albo szczepionka jeszcze nie dała należytej odporności.

Pfizer – producent szczepionki – wskazuje, że pełną (ok. 95 proc.) odporność ma gwarantować przyjęcie drugiej dawki szczepionki – po ok. 21 dniach po pierwszej dawce.

– Wiemy z badań klinicznych szczepionek, że zajmie ci około 10 do 14 dni, zanim zaczniesz rozwijać ochronę przed zakażeniem – tłumaczy dr Christian Ramers Family Health Centers w San Diego.

– Uważamy, że ta pierwsza dawka daje około 50 proc. ochrony, a druga dawka jest potrzebna, aby osiągnąć 95 proc. – dodał. […]

W związku z powyższym zaapelował, by nie znosić restrykcji dla osób zaszczepionych. […]

Całość: Najwyższy Czas! (30 grudnia 2020)

Komentarz bibuły:
Powyżej, jedynie kilka przykładów, które światowe media raczyły podać, chociaż jest nieprawdopodobnym aby na 4,91 miliona zaszczepionych na świecie (dane na 30 grudnia 2020) nikt inny nie cierpiał na cokolwiek w związku z otrzymaniem szczepionki, wszak po każdej szczepionce w jakimś procencie występują natychmiastowe skutki poszczepienne. Przy szczepionkach na Covid-19 jakoś nie słychać wiele o cierpiących ludziach. Wszyscy dzielnie i bez szemrania znoszą trudy, ba – mają przed kamerami uśmiechnięte miny! A co się dzieje później, to ich sprawa prywatna.

Jeszcze ciekawsze są zapewnienia lekarzy i oficjeli, że jeśli jakiś delikwent zmarł po zaszczepieniu się, to oczywiście przyczyną nie jest szczepionka – to niemożliwe! – lecz każda inna przypadłość, np. zawał serca. Oczywiście, jeśli tenże sam nieszczęśnik zmarłby na zawał serca w szpitalu po “pozytywnym przetestowaniu na Covid-19”, lecz przed zaaplikowaniem szczepionki, to byłby zaliczony w poczet ofiar koronawirusa. Oto logika diabelskiego systemu statystycznej manipulacji na globalną skalę.

Tutaj raz jeszcze dochodzimy do roli testów “na koronawirusa”, tak jak w podanym wyżej przykładzie pielęgniarza, który po otrzymaniu szczepionki “przeciwko koronawirusowi” ponownie “zaraził się Covid-19”. Oczywiście nie “zaraził się”, lecz wynik testu uznajmił lekarzom i pacjentowi o tym “dziwnym przypadku”. Jednak nic dziwnego w tym wszystkim, bo po jakimś czasie okaże się, że tak z połowa szczepionych jeśli zostanie poddana ponownym testom, to “wykryją one u nich Covid-19”. BO TYLE SĄ WARTE tzw. TESTY na Covid-19, które są czymś w rodzaju loterii.

“Ależ ludzie umierają na koronawirusa! Masowo!” – twierdzą osobnicy przyklejeni do telewizorów i skażeni propagandą wielkich mediów internetowych, niepotrafiący już samodzielnie myśleć. Oczywiście, że ludzie umierają, tak jak umierali wcześniej. Czy masowo, to kwestia statystyki. Po kilkumiesięcznym obniżeniu umieralności – bo ludzie pozbawieni byli możliwości leczenia w czasie pierwszych restrykcji i lokdałnów – teraz umiera ich więcej, właśnie jako skutek tych zaniedbań ORAZ w wyniku zadanego im stresu przez medialno-politycznych bandytów ORAZ w wyniku corocznej grypy (może silniejszej w tym roku, wszak występują w sezonowej grypie fluktuacje). To wszystko nakłada się na zwiększoną teraz śmiertelność (bo w czasie pierwszej najbardziej nagłośnionej “fali koronawirusa” śmiertelność na świecie spadła!), a medialno-polityczni bandyci wykorzystują to do swoich brudnych celów.

[Te tłumaczenia są zbyt skomplikowane dla covidiańskiego bezmyślnego bydełka. – admin]

https://www.bibula.com/

Komentarzy 76 do “Reakcje na niebezpieczne szczepionki. Umierają po zaszczepieniu, ale “szczepionka nie była przyczyną zgonu”.”

 1. A tu coś, co może się komuś tam przydać:

  Dla mnie ten parszywy proceder szczepionkowy powinien być dobitnie i bez niedomówień, czy możliwości interpretacji, ujęty jako paragraf w kodeksach karnych i podlegać karze śmierci z natychmiastowym wykonaniem. Natomiast bieżące reakcje na niego są czymś w rodzaju analizowania gówna, jakim rzucono nam w twarz. Nie ma już ani czasu, ani możliwości wystosowywania, petycji, protestów itp. Trzeba próbować chronić w jakikolwiek sposób siebie i najbliższych. Samoobrona jest naturalnym prawem człowieka. Na to co uny teraz robią, są odpowiednie paragrafy, ale uny majom to w przysłowiowej dupie. Jeżeli przyjdzie jakiemuś zombiakowi do jego zmatolonej łepetyny taka chętka, żeby wyciągnąć swoje parchate łapska w celu wyrządzenia mi krzywdy, to klnę się na wszystkie moje świętości, że łeb mu spadnie! Oczywiste jest, że najpierw takiego ogra o takiej ewentualności poinformuję. Dam mu wybór. I jeśli zdarzy się, że nic nie będę miał pod ręką, to głośno i wyraźnie poprzysięgnę, że go odnajdę, a jak nie ja to ktoś, komu zlecę to w testamencie. Żadna taka kurwa chodząca nie może czuć się bezpieczna!

 2. Peryskop said

  Re 1

  Racja, kula w łeb się należy.

  Bo to jest ZDRADA, w warunkach WOJNY !

 3. NICK said

  Powinien być serial..
  Oglądalność 10 mln gwarantowana.
  W roli głównej „Naczelna” pielęgniarka z Centralnego szpitala MSWiA. Dzień w dzień kciuk i machanie rączką. I coś o dobrym samopoczuciu. „Nic mi nie jest”.

  [poza głófką]

  W rolach pozostałych inni „szczepieni”.
  Pod warunkiem; no właśnie. Co otrzymali jeśli otrzymali.
  P.S.
  Do niedawna wiadomo było, pewnik, kogo zmarłego przykrywamy płytą nagrobną.
  Teraz nie mamy pewności nawet co do tego czy ktoś zmarł, kiedy dokładnie i na co dokładnie (m.in. sekcja) i gdzie, jak już, znajdują się jego prochy.

  Bez P.S.
  Śmierć naszą już opanowali i od nich to zależy.
  Praktycznie całkowicie.
  Swój los możemy oddać Woli Bożej lub, jak Piwowar, losowi; to w innych tematach jest.

 4. Peryskop said

  W nawiązaniu do treści wstępniaka – czy ktoś o zdrowych zmysłach uwierzy, że podobno pospiesznie klecony teraz przez rząd „fundusz” dla ewentualnych ofiar „szczepionek” będzie faktycznie rekompensował poniesione szkody na zdrowiu ?

  Obiecują taką kolejną gruszkową atrapę na wierzbie, ale nikt nie bąknął nawet jakie będą kryteria, jakie kwoty oraz kto miałby orzekać, i na jakiej podstawie merytorycznej i prawnej.

  Ile jest warte zdrowie i życie w RP ?

  Wie Horban, Simoon, Gut, Grzesiowski ?
  Czy to oni byliby orzecznikami ?

  Na razie wymskło się tylko któremuś z najemników pharmy, że „fundusz” miałyby tworzyć władze lokalne. A więc nababra Zentralle, a sprzątać miałyby fornalle.

  Kolejny skandal potwierdzający, że plandemia covidowa to ściema w mega skali totalnej i globalnej.

 5. Marucha said

  Skoro debile wierzą w bezobjawową pandemię, to w takim razie na nią zasługują. Nie uronię łzy nad ofiarami szczepionek, jeśli się im dobrowolnie poddali.

 6. Siekiera_Motyka said

  Tu krótka, ale bardzo ciekawa historia rozwoju Hiszpanki w Australii w 1918.

  .https://twitter.com/germ_nation14/status/1308428045074669568

  Zadziwiające jest to ze przebieg tego co robili i jak reagowali ,prawie 100 lat temu, jest całkowicie podobny do tego co dzisiaj robią. Szczepionkę mieli gotową po 3 miesiącach. Szczepionka miała żywe bakterie !!! A ekspert Rockefellerów rządowi radził co ma robić. Były pampersy na ustach, domowe areszty, i PRZYMUSOWE SZCZEPIENIA.

  Wynik wielkich wysiłków był zgon 55,000 ludzi, zrujnowana ekonomia, zrujnowana średnia klasa i zrujnowane miasta. Było to 7 lat szaleństwa co powtarzają dzisiaj. Wtedy niezadowolenie było powiązane z I WS, dzisiaj jest to potrzeba zniszczenia zobowiązań starzejącej się populacji i wygenerowanych długów narodowych. Można dodać jeszcze malejące zasoby ropy na Swiecie.

 7. NICK said

  Peryskop (dawniej: nanorurka zagięta).
  Tak właśnie.

  Piszmy swoje bez tam takich, subiektywnych… .

  Siekiera. Racja.
  Zatem?
  Hiszpanka to był pryszcz? Prawda?
  Poligon doświadczalny?
  (nie daj Panie Boże)

  Pryszcz na pewno.
  Gdyż dążą do większego pomoru.
  Zdecydowanie i ostatecznie.
  A, reszta pytań?

 8. Peryskop said

  Re 6
  „… Można dodać jeszcze malejące zasoby ropy na Swiecie.”

  Nie można.
  Malejące są tylko zyski.

  Bo dostępnych zasobów ropy wręcz przybywa – nawet w złożach uznanych za wyexploatiwane.

  Jest to skutek wzmożonego gwałcenia Matki Ziemi technologiami HAARPo pochodnymi – w celu sterowania zjawiskami klimatycznymi oraz poszukiwaniami geologicznymi.

  Pozostałe informacje Pana S_M cenne.

 9. Ola said

  umrzec dzien po zaszczepieniu? Bzdura. Owszem mozna umrzec, ale nie z powodu szczepionki. Gdyby tak szybko umieralo sie po szczepieniu, to ho ho, to chetnych byloby na szczepienia naprawde wielu ( biorac pod uwage liczbe samobojstw , zwlaszcza tych nieudanych). szybka, bezbolesna smierc? to marzenie wielu.

 10. Piskorz said

  re 6 Szczepionkę mieli gotową po 3 miesiącach. „/!!!!/….Super wynik. A tą obecną po roku ?! ps Odnośnie ropy…to nie jest do końca tak. Stan faktyczny jest taki jak pisze 6. Zgoda, ale trzeba brać pod uwagę, że….na całym świecie…złoża ropy są….cały czas poszukiwane /sic!!!/…i ona jest. Tylko kwestia czasu gdzie, i w jakiej ilości, i jakie będą możliwości wydobycia.i jaka jest jej wartość /bo ta np w Wenezueli nie jest najlepszej jakości/. Przypomnę jeszcze o szelfach…

 11. Piskorz said

  re art Pfizer – producent szczepionki – wskazuje, że pełną (ok. 95 proc.) odporność ma gwarantować przyjęcie drugiej dawki szczepionki….Najlepiej
  po 10 dawce….wtedy byłoby extra lux.

 12. JerzyS said

  Po szczepieniach Naczelnego Wodza, Naczelnego Pasterza i jego Przewielebnych Pomocników ,
  członków rządu, sejmu, senatu i sądownictwa wraz z ich rodzinami

  w celu określenia skuteczności szczepionki,
  należy wykonać im badania na obecność przeciwciał,
  oraz policzyć zwłoki!

 13. Isreal said

  jak widać szczepionka jest skuteczna, ale jeszcze za mało – więcej przeżywa …….

 14. UZA said

  ad.13) „jak widać szczepionka jest skuteczna, ale jeszcze za mało -więcej przeżywa ”

  Spokojnie, to dopiero początki. Kilka tygodni czy nawet miesięcy przecież mogą sobie pożyć. A potem – qui vivra, verra…

 15. revers said

  W Szwecji rowniez odnotowano wypadek smiertelny po szczepionce i prokuratura wszczela sledztwo.

  Zapewne sledztwo zakonczy sie jak w Szwajcarii stwierdzeniem zgonu z przyczyn naturalnych po szczepionce.

  Choroby z przed podania szczepionki maja przyczyne w wirusie covida i moga sie zkonczyc smiercia z powodu wirusa, takze w przypadku chorob wspoistniejacych.

 16. No, a co z tym fantem Polakatolicy mają zamiar robić:

  Stanowisko biskupów w Polsce jest zgodne ze stanowiskiem watykańskiej kongregacji nauki wiary.

 17. bryś said

  Ola – dokładnie, co za bzdury.

  „10.08.2015 r. o godz. 17.25 przyszła na świat Amelka. Nasze szczęście urodziło się przez cesarskie cięcie. Dostała 10 pkt., ważyła 3200 g i miała 56 cm. Była doskonała. Jadła ładnie, była bardzo spokojnym dzieckiem. 11.08.2015 r. o godz 10.30 została zabrana na szczepienie. Po powrocie ze szczepienia nie była już taka sama. Zrobiła się płaczliwa, na buźce miała krople potu, strasznie się pociła, zaczęła co jakiś czas pokasływać. Moja mama zwróciła na to uwagę położnej, która stwierdziła, że to normalne, bo jest ciepło i suche powietrze. Reszta dnia wyglądała już właśnie tak, pokasływanie, straszne pocenie i senność. Zwróciłam położnej uwagę, że Amelka tylko raz uniosła delikatnie powieki, a tak nie otwiera oczu. Pani powiedziała, że na pewno jest zmęczona porodem. Około północy Amelka zaczęła płakać, więc ją nakarmiłam i odłożyłam obok mnie na drzemkę. „Zdrzemnij się kochanie, mama też odpocznie, a jutro przyjdzie po nas tatuś i zabierze nas do domu” – nie wiedziałam, że to ostatnie słowa do mojej córeczki.

  Nie było żadnego jutro. Po pierwszej w nocy obudziłam się, a Amelka była jakaś dziwna, nie reagowała, nie oddychała, nie chciała się poruszyć. Natychmiast wezwałam pomoc zabrali ją… O 2.30 stwierdzono zgon. Mąż do którego dzwoniłam przybiegł do szpitala w momencie, gdy lekarz informował mnie, że nie mogli nic zrobić. Pozwolono nam zabrać ją jeszcze na salę i się pożegnać. Rano przyszedł ordynator i powiedział „Ale nie myślcie Państwo, że to po szczepieniu”. Dziwne, bo w naszym szpitalu nie robi się sekcji, a on już to wiedział. Sekcja wykazała obrzęk i sinice mózgu, co jasno wskazuje na zatrucie metalami ciężkimi. 20.08.2015 r. odbył się pogrzeb.

  Nasza córeczka żyła tylko 33 godz. 33 godziny które zmieniły całkowicie nasze życie.”

  https://stopnop.com.pl/category/nop-alert/

 18. D-T said

  Trudna to sztuka – wygrać wojnę nie dopuszczając do świadomości faktu bycia jej świadkiem, obserwatorem, uczestnikiem, zakładnikiem a często ofiarą. Niewielu nas chyba zostanie na tym pobojowisku…

 19. Przemysław Jakub said

  No, przywitaliśmy ten „szczęśliwy” Nowy Rok, więc teraz się dopiero zacznie. Nowy Rok, Nowa Normalność, Nowy Wspaniały Świat. Były testy i maski, teraz wszystkich nas wezmą do obozów i nas powyszczepiają wszystkich, aplikując do organizmu śmiertelne trucizny.

 20. revers said

  re16

  ze to jest kosciol szatana, te wszystkie posoborowo swiete i sakramentno inaczej kaplanstwo.

  To juz bikupi zamowili 250 kg plodu ludzkiego na kosmetyki i szczepionki, dojda inne adronechrome

  https://scarenormal.com/the-elites-super-drug-adrenochrome/

 21. osoba prywatna said

  Uwaga!!!!
  Informacja nie potwierdzona ale w kuluarach PiSu, aż huczy.

  Pielęgniarka zaszczepiona w świetle kamer jest w stanie krytycznym. Leży pod respiratorem.

 22. Szpitale leczące chorych onkologicznych otrzymały właśnie nowe rozporządzenia, w myśl których z powodu zmniejszenia nakładów na leczenie onkologiczne, w tym programy lekowe, może to skutkować koniecznością selekcji chorych wymagających leczenia onkologicznego w roku 2021!

  Oto plan finansowy NFZ na 2021 rok, a w nim o ponad miliard złotych łącznie mniej pieniędzy przeznaczonych na programy lekowe dla pacjentów (365,3 mln PLN mniej), chemioterapię (o 102,3 mln PLN mniej) i refundację apteczną (minus 577,4 mln PLN).

  Umierajcie Polacy!!!czekajcie 3 miesiące na leczenie,na chemioterapię ….wyjcie z bólu w domach!!
  dedykowane…”opozycjonistom” i obrońcom narodu w Wybrzeża!!

 23. Antares said

  „W Izraelu dwie osoby zmarły…”
  No proszę nawet żydki umierają.

 24. plausi said

  „Najważniejszym zadaniem lekarzy jest zamiana pacjenta w konsumenta

  produktów przemysłu farmaceutycznego. „

  https://marucha.wordpress.com/2020/03/29/bezwyjatkowy-stan-wyjatkowy/#comment-890216

  A teraz zasadnicze pytanie:

  Czy lekarz w ogóle leczy ?

  Jednym z najstraszliwszych mitów jest, ten, że lekarze leczą.

  NIE ! Lekarze nigdy nie leczą i nie leczyli.

  Lekarz może jedynie ułatwić, że nasz organizm zwalczy samodzielnie chorobę, TYLKO nasz własny organizm jest w stanie zwalczyć chorobę, lekarz może nas w tym jedynie wspomagać, przez podanie środków leczniczych (wspomagających proces samouzdrowienia) lub operację i nic więcej, już odżywienie może mieć własność leczniczą, zupełnie bez udziału lekarza, n.p. ten słynny wzmacniający rosół.

  Lekarz może naturalnie przeszkadzać w procesie samouzdrowienia i nie brak na to przykładów, dlatego nikt nas nie zwalnia od samoobserwacji, kontroli, czy porada lekarza nam służy, czy wręcz przeciwnie.

  Z chwilą, kiedy przemysł farmaceutyczny przejął totalną kontrolę nad procesem leczenia i kształcenia pracowników medycyny, stali się lekarze w swej większości i z racji wyszkolenia, jakiemu zostali poddani, agentami tego totalitarnego przemysłu, wszystkie inne formy leczenia zostały opluskwione jako znachorstwo. Nie jest przypadkiem, że także nazizm jest systemem totalitarnym.

  http://www.relay-of-life.org/pl/2017/09/nazistowskie-korzenie-brukselskiej-ue/

  Totalitaryzm szczepień, nie powinien nikogo myślącego zaskoczyć, ma rację reper Quebonafide, że tzw. „pandemia” jest takim samym dziełem totalitaryzmu jak tzw. „holokaust ®” czy mord masowy na wszystkich narodach świata w czasie II. Wojny. .

  Quebonafide można jedynie ten zarzut postawić, że użył zarejestrowanego przez inwestorów znaku towarowego „holokaust ®”

  https://prawicapl.wordpress.com/2013/10/30/holokausttm/

  służącego od dziesięcioleci tymże inwestorom II. Wojny do egzekucji haraczu za ich przedsięwzięcie nazwane „II Wojna Światowa”, reprezentowane przez produkt „holokaust ®”. Ciekawe, czy właściciele marki „holokaust ®”.wytoczą reperowi proces z tytułu naruszenie ich wyłącznego prawa wg prawa USA do marki „holokaust ®”.

 25. Sarmata said

  COVID-19 = lekka grypa + gigantyczna operacja psychologiczna sprytków pustynnych na całej planecie (poza Białorusią, Szwacarią, Karoliną Południową, Tanzanią i kilkoma innymi krajami).
  Operacja psychologiczna oparta na bolszewickiej zasadzie terroru psychicznego: „Widzicie ten sufit… On jest czarny jak smoła”.
  Dożyliśmy czasów, gdzie zdrowym wciska się chorobę, zaś prawdziwie chorym odbiera się możliwość leczenia!
  Widać tylko że dzięki tzw. pandemii bogaci się bogacą a reszta świata biednieje. Czysty bolszewizm. Taka to pandemia.

  Dwa lata temu (2018) grypa zżarła memu krewniakowi zastawki sercowe, bo nie poleżał w łóżku tylko pracował. Od 1,5 roku jest po wszczepieniu sztucznych. No i co? Zauważył to ktoś?
  W 1997 miałem taką grypę, że w drugiej dobie miałem jeszcze 42 st. C. Przez miesiąc po wyzdrowieniu nie mogłem wejść po schodach. I co? Trąbił wtedy cały reżim w koło na ten temat?
  Napisałem ogólnie lekka grypa a nie o szczególnych przypadkach z powikłaniami pogrypowymi które zawsze występują u części chorych szczególnie jak nie poleżą 2 tygodnie w łóżku.

  Znaj proporcjum mocium panie.

 26. Adrem said

  Peryskop : ad 2

  Dlatego nie chcą wprowadzić stanu wojennego.
  Bo wtedy są sądy wojskowe…

 27. Adrem said

  Peryskop ad 8

  Tak, była swego czasu dyskusja o nieorganicznym pochodzeniu ropy naftowej na nie istniejącym już Monitorze Polskim.
  O ile pamiętam, to było też o powtórnym napełnianiu się wyeksploatowanych już złóż.

  Ropa sie nie skończy.
  To my skończymy z jej wydobywaniem.

  Idzie era innych źródeł energii.
  Czy się w to wierzy, czy nie.

  Aż mi się ŚP Marek Podlecki przypomniał.
  Szkoda chłopa.

 28. NICK said

  O.P. Wróć do (3).

  Plausi. Dużo racji.
  Na szczęście jestem zabiegowcem, który zawsze z pobłażaniem patrzył na specjalizacje zachowawcze. Chirurgia urazowa i ostre/nagłe przypadki to jest to. Spektakularne zwycięstwa.
  Lecz.
  Lekarz zachowawczy też może zdrowie pacjenta zachować… .

 29. Boydar said

  Wszyscy płacą składki na NFZ, a niektórym świadczeń się odmawia. Czyli to rabunek zuchwały, bo spróbuj nie zapłacić.

  Każdy jeden taki przypadek to wygrany pozew w sądzie i odszkodowanie z odsetkami, tylko sąd musi być sądem a nie bojówką okupanta. Jest też problem kto miałby zapłacić, bo jeśli „państwo” to znaczy że poszkodowani (oraz ci którym się udało) samym sobie.

  Bez plutonu egzekucyjnego to chyba tej sprawy się nie ruszy.

 30. Adrem said

  Boydar ad 29

  Ano się nie ruszy…

 31. Marucha said

  Re 29, 30:
  Jakie mamy szanse na przewrót?
  Żadnych. Bo większość polactfa popiera łajdaków i sama jest lajdacka.

 32. Adrem said

  Marucha ad 31

  On się zacznie na całym świecie.
  My tylko dołączymy.

  I tego polactwa – jak piszesz, nie ma znowu tak wiele.
  Ich tylko najbardziej widać

  —————
  Taaaak. Najbardziej widać te 99.99% Polaków, co chodzą w szmatach na twarzy.
  Admin

 33. Jak łatwo Polakom mydlić oczy… Jak łatwo Polaków za nos wodzić…

 34. osoba prywatna said

 35. osoba prywatna said

  https://zmianynaziemi.pl/sites/default/files/styles/640szerokosc/public/bigpharma_0.jpg?itok=P4BEXiYx

 36. Ad. 35 (Admin)

  Z linku warto usunąć wszystko zaczynając od znaku zapytania w prawo.

  ————
  To chyba nie do mnie?
  Admin

 37. Kar said

  Ryanair tells people to ‘jab and go’ after getting vaccine in ‘disgusting’ ad

  – przyklad
  chamskiej nagonki jednego z przewoznikow; przynagla-neci..przyjdz, a dostaniesz tani lot..itd. Nie wpuszcza na samolot bez metryki w zebach, ze jest juz po fakcie dobrowolnego wykastrowania ..

  Read more: https://metro.co.uk/2020/12/28/ryanair-tells-people-to-jab-and-go-after-getting-covid-vaccine-13815697/?ito=cbshare

 38. Boydar said

  Ktoś ostatnio w Gajówce podawał przypadek oraz receptę Kadafiego; dura lex sed lex. Ale my nie mamy wolnej pustyni.

 39. Hippokrates sie w grobie przewraca said

  Masowe mordowanie ludzi to bardzo popłatna inwestycja. Taką inwestycje można nawet nazwac filantropią komercyjną..
  Od lat prasa światowa huczy o niebezpiecznych szczepionkach produkcji amerykańskiej.
  Amerykanie przygotowują coraz to inne trucizny dla ludzi. Po wszystkich kontynentach łażą te małpoludy i wyciskaja pieniądze podatnika na podejrzane konkokty, toksyczne jedzenie masowego razenia, i zatruwanie srodowiska; a w drastycznych przypadkach mają w zapasie bomby ze zubożonym uranem.
  Wiele jeszcze ludzi pamięta awanture w Indiach, śmiertelną afere z Bophalem a gardasil i inne świństwa oferowane młodym dziewczynom, mialy je zabezpieczyć przed rakiem macicy, natomiast kosztowne diety przeciw rakowe i różne specyfiki mordujące dzieci od Afryki po Japonie miały zapewnić szczęście i zdrowie całych pokolen..

  Równocześnie w Stanach, różne ‚specyfiki’ sa bardzo drogie i to jest dodatkowy dochód za mordowanie wspólobywateli. Nie ma żadnej świętości.

  Ze zdumieniem słucham w TV, i prywatnie różne takie rozwrzeszczane polskie babsztyle, zapewniaja, ze wolą amerykanskie szczepionki od rosyjskich. Nie wiem jakie sa rosyjskie szczepionki bo nie jestem lekarzem, ale od lat wiadomo całkiem głośno jaką wartość mają jankesowskie szczepienia. I wymyślają coraz to nowe szczepionki i każą sobie słono płacić.

  W Indiach 490.000 dzieci zostalo trwale sparalizowanych po szczepionkach Gatesa. Sprawa byla głośna ale nikt za ‚zniesławienie’ amerykańskich speców nie wziął w USA do sądu.
  Szczepionki Gatesa zabijaja wiecej dzieci niz sama choroba, której te szczepionki maja zapobiec.. wszyscy jestesmy królikami doświadczalnymi wielkich firm farmaceutycznych.
  Nikt nie zostal ukarany.

  Te szczepionki to strategiczna filantropia, która przynosi niezle zyski różnym biznesom, jak również ma na celu globalny monopol Microsoftu na szczepionki.
  Gates obiecal Indiom, ze za 450 milionów dolarow pomoże Indiom całkowicie zlikwidowac polio (paraliz dziecięcy znany również jako choroba Heine-Medina) .
  Gates zostal członkiem Narodowej Komisji Indii do spraw immunizacji- programów szczepien.

  Lekarze w Indiach oskarżyli Gatesa o spowodowanie porażeń poszczepiennych u prawie pół miliona całkowicie sparaliżowanych dzieci w latach 2000-2017.
  Rząd w Indiach kazał Gatesowi razem z całym programem szczepień -opuścić Indie.
  W 2017 roku WHO -Światowa Organizacja Zdrowia przy ONZ musiała ogłosić światu prawde: światowa pandemia polio byla spowodowana szczepionkami Gatesa. Najbardziej dotknięte kraje tymi trwałymi porażeniami poszczepiennymi byly: Kongo, Afganistan, Filipiny.
  W rzeczywistości w 2018 roku 70% przypadków polio na calym swiecie byly spowodowane szczepionkami.
  W 2014 roku Fundacja Gatesa przeprowadziła testy eksperymentalne na szczepionki przeciwko HPV na 23 000 dziewczynek w różnych wiejskich regionach Indii. 1200 dziewczynek cierpiało na skutki uboczne , takie jak całkowity brak odporności i bezpłodnosc.; 7 dziewczynek zmarlo.
  Rząd Indii przeprowadził dochodzenie i zaskarżył Gatesa za naruszenie wszelkich form etycznych, zmuszając wiejskie dziewczeta do wzięcia udziału w tych eksperymentalnych testach; po czym Fundacja Gatesa odmówiła pomocy w leczeniu ofiar poszczepiennych. Sprawa trafiła do Sądu Najwyższego Indii.

  W 2010 roku Fundacja Gatesa zafundowała eksperymentalne szczepienie przeciwko malarii, które spowodowało śmierć 151 malych dzieci a u wielu bardzo poważne skutki uboczne jak konwulsje, ataki i różne inne zaburzenia.
  W 2002 Fundacja Gatesa wymusiła szczepienia przeciwko anginie na tysiącach dzieci w Afryce Podzwrotnikowej. Na 500 zaszczepionych, 50 zostało sparaliżowanych.
  Afrykańska prasa codzienna donosiła, ze Gates urządza sobie w ich krajch eksperymenty na dzieciach i traktuje swoje ofiary jako kroliki doświadczalne.
  Profesor Patrick Bond , starszy doradca Mandeli d/s ekonomii, określił dzialalność Gatesa jako wysoce niemoralne.

  W 2010 Gates przeznaczył 10 miliardów dolarów dla WHO (Światowej Organizacji Zdrowia w ONZ) i ogłosił następne 10 lat ‘dekadą szczepień’
  A w miesiąc później Gates publicznie oświadczył, ze nowe szczepionki mogą zredukować populacje globu.
  A w 4 lata później,, w 2014 roku, Związek Katolickich Lekarzy w Kenii oskarżył WHO o chemiczne sterylizowanie milionów kobiet szczepionka przeciwko ..tężcowi.
  Niezależne laboratoria wykryły we wszystkich szczepionkach związki sterylizujace, powodujące bezpłodność u młodych kobiet. I te same oskarżenia zgłoszono na Filipinach, w Tanzanii, Meksyku , Nikaragui.

  W 2017 roku badania Morgensona i innych, wykazały, ze popularna szczepionka DTP z WHO zabija 10 razy więcej dzieci afrykanskich niz sama choroba. WHO odmówiło wycofania tej śmiertelnej szczepionki.
  Gates ma teraz nadzieje na zmonopolizowanie szczepionki przeciwko coronawirusowi.

  https://truthtopowernews.com/490000-children-paralyzed-gates-vaccines-kill-more-disease-they-prevent-we-are-guinea-pigs-drug

  Mamy dostepna tez informacje po polsku:

  Indie pozywają Billa Gates’a. | Liga Świata
  https://ligaswiata.blogspot.com/2016/02/indie-pozywaja-billa-gatesa.html

  W kanadyjskiej prasie mozna wyczytac, ze i obecna szczepionka to misnomer a nie żadna szczepionka, i nazywa sie te ‚wstrzykiwania’ szczepionkami dlatego, żeby wyglądało na to, ze to lecznictwo, ktore nie podlega pod paragraf biznesu
  Efekt tego ‚lecznictwa’ jest taki, ze dobrze ponad 50% dzieci w Stanach cierpi na chroniczne schorzenia; z kolei lecznictwo jest w Stanach bardzo drogie i rodzice czesto nie sa w stanie zbadac przyczyn trwalej choroby.

  Dlaczego nazywamy te szalenie niebezpieczne konkokty ‚sczepionkami’? To z całą pewnością nie sa szczepionki.

  Why are we acquiescing in calling these bizarre and deeply dangerous concoctions “vaccines”? Whatever they are, they are not medicine.

  THEY ARE NOT MEDICINE, WHICH MEANS THEY SURE ARE NOT VACCINES.

  The Injection Fraud – It’s Not a Vaccine – Global ResearchGlobal Research – Centre for Research on Globalization
  https://www.globalresearch.ca/injection-fraud-not-vaccine/5714282

  A tymczasem w polskiej prasie mozna poczytac paszkwile – kompletnie nie na temat:

  W wyścigu po szczepionkę Rosja popełniła falstart – Magazyn WP
  https://magazyn.wp.pl/informacje/artykul/w-wyscigu-po-szczepionke-rosja-popelnila-falstart

 40. . said

  Antares @

  Może obywatele Izraela narodowości arabskiej?

 41. revers said

  Szwecja 85 latek zmarl dzien po zaszczepieniu na covid

  https://www.radiomaryja.pl/informacje/szwecja-85-latek-zmarl-dzien-po-zaszczepieniu-na-covid-19/?fbclid=IwAR2nCBqNPD1jdD3QWJJwUWOcfDgRxZ6kgcyT6C5W1j7d48fLMoYDa421zw8

  w ulotkach do szczepionek Pfizera, Biontecha, Azteca dopisano ze szczepienie moze zakoczyc sie smiercia.

  http://prorogeopolityka.pl/post/mamy-ulotke-polska-brytyjska-i-amerykanska-uwaga-ostrzezenie-przed-smiercia

 42. Boydar said

  Ostrzeżenie przed śmiercią, ha, u nas co druga baśń przed nią ostrzegała, może poczytali sobie. Z drugiej strony patrząc, czy gdyby nie „szczepionka” żyliby wiecznie ? No przecież na coś umrzeć trzeba, a takie umarcie na pfizera to obecnie dla wielu, jedyna słuszna postawa, taka bardzo obywatelska. I ZUS się cieszy. Ileż można w depeesie dogorywać i się tylko męczyć. W takiej postępowej Holandii czy innej Belgii to mają przynajmniej eutanazję, a u nas – średniowiecze.

  Jeżeli Pan Bizon z powyższego czegoś nie pojął to grzecznie i kurtularnie mogę objaśnić

 43. Adrem said

  Medycy dają nam subtelne sygnały…

 44. osoba prywatna said

 45. JanuszT said

  Ad 31:
  Drogi Panie Marucha polactfo = wiele szmat, parszywców, bydlaków, mend, łachudrów, sobak, kanali, kawał drani, ścierw, zgniłków, żmij, łachów, nędzników, gadzin, łajz, świń, wszarzy, kreatur, podłych chamideł, szmaciarzy, szelmów, łajdaków, glist, padalców, skunksów, szui, kundli, gnid, łotrów spod ciemnej gwiazdy oraz kurwów i prostytutek! O!

 46. Adrem said

  JanuszT

  …i Januszów !

 47. Adrem said

 48. JanuszT said

  Re 46: Takich jak ty dupku lewacki…

 49. JerzyS said

  Najszybciej się zaszczepią na Covid 19 i potem na następne Covidy,
  młodzi dobrze wykształceni z dużych miast,
  a na dodatek zadeklarowani ateiści,
  bo jednak natura ludzka nie znosi próżni i młodzi dobrze wykształceni z dużych miast,
  a na dodatek zadeklarowani ateiści,
  muszą w coś wierzyć!
  Dlatego zawierzyli Minister Zdrowia & Pfizer sp. z o.o.
  Powszechnie znana wysoka Etyka sp. z o.o. gwarantuje im skuteczność otrzymanego Daru / świadczenia na koszt Kasy Chorych na najwyższym poziomie !
  Chorzy Wszystkich Krajów łączcie się!

  https://rumble.com/vcdkex-what-illegal-gathering-of-6-people-in-canada.html

 50. JanuszT said

  Re 49: Najszybciej się zaszczepili Krysia Janda, co na wszystko sra, a tu jedna z pierwszych się zaszczepiła oraz towarzysz Leszek Miller, bo już… 30 grudnia 2020r…

 51. Boydar said

  Żeby to jeszcze prawda była …

 52. JanuszT said

  Re 51:
  Jest prawdą, no na pewno nie pańską Boydar

  List otwarty do Krystyny Jandy,

  Zwracam się do Pani nie z prośbą, nie z życzeniem, ale z żądaniem. Jest Pani osobą publiczną. Od lat komentuje Pani wydarzenia publiczne. Na swoim profilu umieszczała Pani wielokrotnie wpisy pełne pogardy do osób biednych i myślących inaczej niż Pani. Ocierały się one nawet o rasizm. Jednocześnie czuje się Pani żyjąc dzisiaj w Polsce – cytuję Pani słowa – jakby „ktoś na Panią nasrał”. Dzisiaj „nasrała” Pani na wszystkich Polaków. Wykorzystując swoje koneksje wepchnęła się Pani bez kolejki na szczepienia w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Przyjęła Pani dawkę szczepionki, która powinna była zostać przekazana lekarzom, pielęgniarkom i ratownikom medycznym, którzy na co dzień narażają swoje życie w walce z pandemią. Mam nadzieję, że przez Pani działanie nikt nie umrze.

  Informację o szczepieniu znanych osobistości poza kolejką na WUM ujawnili sami lekarze na stronie „ZUM na WUM” i „Będąc Młodym Lekarzem”. Wtedy rektor WUM wydał oświadczenie, że było to w celach promocyjnych. Wtedy dopiero udostępniła Pani post na ten temat. Zmieniała go Pani czterokrotnie w ciągu ostatnich 48 godzin. Najpierw napisała Pani, że jest Pani „jedną z osób zaszczepionych”, następnie, że jest Pani „królikiem” (rozumiem, że chodziło Pani o królika doświadczalnego), a następnie, że jest Pani zaszczepiona w ramach programu propagowania szczepień.

  Oczywiście to wszystko kłamstwa. Nie było żadnego programu propagowania szczepień na WUM. Zostało to wymyślone, gdy sprawa się wydała. Nie ma żadnych zdjęć ani nagrań z tej promocyjnej akcji. Pozostałe 17 ważnych osób, które szczepiły się poza Panią, nie ujawniły się do tej pory. Milczą ze wstydu. Rektor nie miał prawa przekazywać szczepionek osobom, które nie są w grupie zero. W wyjątkowych okolicznościach – gdy szczepionka mogła stracić termin ważności – można było przekazać szczepionki pacjentom szpitali i rodzinom medyków. Pani doskonale o tym wiedziała, o czym świadczy rozpaczliwa próba ratowania wizerunku i zmieniania kolejnych wersji. Zaszczepiła się Pani w pierwszych dniach programu szczepień, gdy większość medyków nie miała żadnych szans na szczepienia.

  Swoim zachowaniem pokazała Pani prawdziwą twarz polskich „elit”: egoistycznych, pełnych pogardy, skorumpowanych, które wykorzystując swoje znajomości zdobywają sobie różne „dodatki”. W przypadku szczepionki nie mówimy o talonie na pralkę. Mówimy o czyimś życiu. Jedynym honorowym wyjściem, które pozwoli Pani na odzyskanie elementarnego szacunku, jest praca na rzecz ofiar epidemii. Po przyjęciu drugiej dawki powinna Pani natychmiast zgłosić się wraz z pozostałą siedemnastką do pracy w szpitalu zakaźnym, albo Domu Pomocy Społecznej i pracować tam wolontaryjnie do końca pandemii.

  Bez wyrazów szacunku,

  Jan Śpiewak.

 53. JanuszT said

  Sorry panie Gajowy wlepiło się podwójnie…

  ———–
  Poprawiłem.
  Admin

 54. JanuszT said

  Tu jest dowód na zaszczepienie się przez Millera Leszka towarzysza…

  https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,171710,26652078,jak-leszek-miller-dostal-sie-do-grupy-zero-twitter-komentuje.html

 55. Adrem said

  JanuszT ad 48

  Co prawda nie wiem , co rozumiesz pod terminem: lewak, ale przypuszczam, że jest to określenie pejoratywne.

  Natomiast jestem pewien, ze tyle inwektyw w stosunku do Polskiego Narodu, to tylko szabasgojski szmondak wymyslić potrafi.

  Też szczęśliwego Nowego Roku życzę.

  ————–
  Wie Pan… człowiek może się wkurzyć, widząc głupotę naszego narodu. I wredność.
  Admin

 56. JanuszT said

  Dziękuję Panie Wacławie drogi rodaku😚

 57. Nie tylko Hippokrates said

  31
  Nie tylko Hipokrates sie w grobie przewraca.
  Mengele tez.
  Ze smiechu.

 58. JanuszT said

  Skoro rektor WUM jest wiceprzewodniczącym Rady Fundacji TVN to spodziewam się jeszcze lepszych nazwisk niż te, które zostały już ujawnione. Pędzę do sklepu nocnego po 🍿🍿🍿!

 59. JanuszT said

  https://www.rp.pl/Koronawirus-SARS-CoV-2/210109965-Rosnie-lista-zaszczepionych-aktorow-Teraz-zaluje.html
  + niejaki Edward Kiszczak dyrektor Faktów TVN i wszystko jasne…

 60. JanuszT said

  … Edward Miszczak… literówka

 61. JanuszT said

  Wiem jedno, że lewactwo eSBeckie, „elity”, powinno się szczepić pavulonem…

  Jednak prawdziwe elity leżą ponoć w Palmirach, Katyniu, na Wołyniu i na Syberii…

 62. revers said

  Niedzielski odpowiada: „Na pytanie, czy jest „plan B”, gdyby jednak nie udało się przekonać większości do szczepień, Niedzielski odparł, że w wielu krajach toczy się dyskusja co do ograniczenia dostępu do różnych usług publicznych dla niezaszczepionych. „I my to też rozważamy. Na przykład tylko zaszczepieni będą mieć uproszczony dostęp do pewnych świadczeń medycznych. Nie dotyczy to oczywiście nagłych i krytycznych sytuacji” – czytamy. ”

  https://dorzeczy.pl/kraj/167216/niedzielski-rozwazamy-ograniczenie-dostepu-do-uslug-dla-niezaszczepionych.html?fbclid=IwAR3hEQ7uLzORSkiVPE7Im2h2L0l-yjS3807YDW7KZC28lw4DywCMVgUchmA

 63. assasello said

  przed szczepionką – umarł na zawał,wylew,rak, wiek, w dokumentach wpisano – covid

  po szczepionce – umarł na covid, w dokumentach wpisano – zawał, wylew, rak, wiek..

  jacy oni są przewidywalni

 64. Okadwa said

  A cóżże to?…
  Syndrom psa ogrodnika?
  Obywatelskość po polskiemu?
  Ha!… wpierw trąbienie co szczepienie nie do ust naszych i apage a won bądź poszła mnie stąd.
  A potem co?… a potem a znienacka powrócił ożywczy wiatr peerelowskich kolejek.
  I huzia na Józia: – Pani tu nie stała!… i zawiść we ślepiach.
  … ha, ha, ha!

 65. . said

  Miller zaszczepiony? Może tak jak Natanjahu chowającą się igłą? Albo te inne masony strzykawką bez igły z daleka od kamery dla picu.

 66. Boydar said

  Janda jest głupią […] pisdą, a Lesiu to wielce cwany cyc. W związku z powyższym nie przesądzałbym.

 67. wow said

  Że nikogo nie dziwi, że rządy państw, które promują eutanazję teraz tak bardzo dbają o swoich starców chcąc im dawać szczepionki?

  Jeżeli ta konkretna szczepionka wnika w mRNA i „modyfikuje” organizm do walki z wirusami to być może młodemu osobnikowi to nie zaszkodzi (a może zaszkodzi tylko długoterminowo- tego do końca nie wiemy), jednak stary schorowany organizm może takiej modyfikacji nie przeżyć i tu się kłania umiejętność logicznego myślenia i nic więcej…Ze szczepień wyłączają też (przynajmniej w UK i USA) kobiety w ciąży i dzieci. W końcu ktoś w tych korpo będzie musiał pracować gdyby eksperyment miał za dużo skutków ubocznych…

 68. Guj wie czym i luj wie jak, ale reakcję podobno już widać.

 69. JerzyS said

  Amaltadyna skutecznie leczy, a szczepionka podobno tylko zabezpiecza w 90%
  i mamy tylko10 % zakażeń objawowych.

  Czy możemy podać amatadynę nie ryzykując , że zostaniemy kryminalistami?

  Jeśli widzimy topiącego się w miejscu niedozwolonym do kąpieli,
  to czy mamy prawo podążyć mu z pomocą, czy NIE?

  Wykąpać się razem z nim, ryzykując sankcjami za złamanie przepisów kąpieli w niedozwolonym miejscu

  Czy najpierw na kurs ratownika ,
  lub poczekać na zdjęcie strefy zakazu kąpieli
  i dopiero wtedy podążyć mu z pomocą

  Czy jednak ratować NIELEGALNIE?

 70. Boydar said

  Stan wyższej konieczności (art. 26) KK

  Nie popełnia przestępstwa, kto działa w celu uchylenia bezpośredniego niebezpieczeństwa grożącego jakiemukolwiek dobru chronionemu prawem, jeżeli niebezpieczeństwa nie można inaczej uniknąć, a dobro poświęcone przedstawia wartość niższą od dobra ratowanego. Nie popełnia przestępstwa także ten, kto, ratując dobro chronione prawem w warunkach określonych w § 1, poświęca dobro, które nie przedstawia wartości oczywiście wyższej od dobra ratowanego.

 71. Mendia bombardują swoich ulubionych odbiorców kampanią marketingową promującą szczepienia na zmyślony i opatentowany dużo wcześniej niż go „wykryto” COVID-19. Właścicielem patentu jest jeden zez Szyldów, z domu Bauer. Pod pretekstem „oni zaszczepili się szybciej, bo wepchnęli się przed kolejkę”, tworzony jest popyt stadny, na preparat chuj wie, na co i do czego, propagandowo nazywany przeze unych „szczepionką”. Kampania z udziałem „gwiazd”, tych spode ciemnej sześcioramiennej ma wywołać oburzenie i emocjonalną reakcję wśród gojów „muszę się zaszczepić, skoro Janda i inne celebry jako pierwsi rzucili się do szczepień”. Kurwirząd sam zapowiadał niedawno, że tak zrobi i zatrudni celebrów do propagandy „profrekwencyjnej” i zamierza wew tem celu wytworzyć „emocjonalne zapotrzebowanie na szczepionki”. Machina promocyjna ruszyła – czy ludzie się nabiorą? Ludzie nie. Odbiorcy mendiów głównego garbulskiego nurtu ścieków na pewno tak.

  Co do Jandy prekursorki… Jakieś trzy lata temu na jednym ze spotkań, jakie dla parchów organizowane są w ychniej siedzibie pod patronatem Michnika, z domu Szechtera, poruszony został też temat hejtu, z którym spotyka się „aktorka”, także pod swoimi postami na pejs-zbuku parcha Cukierberga. Dziennikarka poprosiła, żeby Janda przeczytała swój ostatni wpis. – Alicja, która pracuje u nas w fundacji, przeczytała komentarze. Powiedziała, że to zdumiewające i mi je prześle. Przesłała, a ja to zamieściłam w poście. Układa się niemal w poemat – wyjaśniła. Po czym odczytała zbudowany z obelg post. – Komediantka, podstarzała framuga, suka mośkowa, wichrzycielka, łajdaczka, anty-Polka, parch, żydówa, folksdojczka… – czytała. A wyselekcjonowana publiczność nagradzała ją brawami i salwami wytresowanego śmiechu.

  Co do następnego posł(r)ańca, który wbił się w to ychnie zachwalanie ludobójczych mendykamentów, to trzeba wam wiedzieć, że Leszek Cezary to prawnuk Eliasza, syna Mośka, urodzonego w 1840 r. w Kutnie i Sury Millerów.

 72. I*** said

  (64) Okadwa

  Przecież to podpuchy – widzą, że ludziska nie rwią się do szczepień to wykorzystują socjotechniczne sztuczki, aby ich „zachęcić”… :-)))

 73. osoba prywatna said

  W Meksyku zaszczepiona preparatem Pfizer/BioNTech lekarka trafiła na intensywną terapię. U kobiety podejrzewa się zapalenie mózgu i rdzenia kręgowego. 32-latka ma historię reakcji alergicznych na antybiotyki.
  https://prawy.pl/112152-lekarka-przyjela-szczepionke-pfizera-trafila-na-intensywna-terapie/

 74. osoba prywatna said

  Samozwańczy ambasadorzy szczepień
  https://prawy.pl/112150-samozwanczy-ambasadorzy-szczepien/

 75. Komercyjna pandemia said

  Najbardziej wkurza fakt, ze tak naprawde nie chodzi o żadne zabezpieczenie ludności świata przed chorobami.
  W XXI wieku czas juz nauczyć sie leczyć grype, raka, cukrzyce, astme, itp.

  Tymczasem, nie opłaca sie leczyć ludzi, bo sie ……nie opłaca. Na zdrowych ludziach nikt nie zarobi.
  Trzeba bylo zbudowac przemysł chorobowy i zarazac ludzi chorobami i potem udawać, ze sie leczy za pieniadze.
  Tylko w pierwszej polowie ubieglego roku, pandemony, spece od pandemii, zarobili na tej bezobjawowej pandemii ponad JEDEN TRYLION dolarow. Prasa zachodnia podaje w szczegółach, ile kto zarobil. Widać, ze w Polsce nie ma telewizji, internetu, telefonów i żadnych kontaktow z zagranica, bo oficjalna propagnda oraz system zarządzania rozwinęły cały system ‚opieki wirusowej ‚, która w ogóle nie dziala. System leczniczy nie dziala ale miliarderom ‚szczęście’ przyświeca bo zarabija straszliwe sumy:

  Amerykanscy miliarderzy wzbogacili sie o 485 miliardów dolarów w czasie pandemii- 5 najbogatszych wspólnie razem wzmocnilo swoje bogactwo o 76 miliardow dolarow.
  Dane za marzec do połowy maja wskazują, ze najbogatsi ludzie w kraju bardzo zyskali na kryzysie zdrowotnym.
  Czołówka miliarderow w USA : Jeff Bezos, Bill Gates, Mark Zuckerberg , Warren Buffett i Lary Ellison wzbogacila sie o 75.5 miliardow. Łącznie zarobili – wzrosły im dochody łącznie o 19%;
  majatek Zuckerberga wzrósł o 25mld a Bezosa o 34.6 mld.

  Elon Musk to jeden z najbardziej wzbogaconych w ciagu 2ch miesięcy. Jego majątek wzrósł o 48% w ciagu 2-ch miesiecy – do 36 mld.dolarow.

  Raport przygotowany przez Amerykanski urząd podatkowy (tax Fairness) i Instytut badan nierówności , użył danych Forbesa ponad 600-u miliarderow USA.
  Wedlug tego raportu Zuckerbegowi od facebooka majątek zwiększył sie o 25mld, a Bezosowi o 34 mld.
  Jednym z tych, ktorzy najwiecej zyskali na pandemii w ciagu 2ch miesięcy, był Elon Musk, jego majątek podskoczył o 48% do 36mld dolarow.
  Pomiędzy marcem a majem, całkowity wzrost bogactwa u 600miliarderow wzrosl od prawie 3ch do 4 trylionow dolarow ($2.948 tryliona do $3.382 tryliona)
  Pomiedzy 18 marca do 19 maja calkowity wzrost bogactwa 600 miliarderow wzrosl od 3do 4trylionow
  Tabelka 1. Jeffa Bezosa i Marka Zuckerberga bogactwo wzroslo o o 60 mln w czasie pandemii koronawirusa.
  Tabelka 2 pokazuje który miliarder ile zarobil na kryzysie koronawirusa.
  (od marca do maja, wzrost w dolarach i w procentach oraz nazwa firmy)

  W marcu 2020 na liście bylo 614 miliarderow. W dwa miesiące później było juz 630 łącznie z nowym czlonkiem ‘klubu’ Kanye Weste’em.
  Wzrost bogactwa pokazuje wyraznie, ze koronawirus szalenie wzbogacił wielkie firmy podczas gdy w kraju gospodarka kraju wyraznie kuleje.
  2.4 miliona nowych podań wplynelo od bezrobotnych, ktorzy stracili prace i złożyli podania o bezrobocie . W czasie dotychczasowego kryzysu liczba bezrobotnych wskutek pandemii wynosi 38.6 milion Amerykanow.

  Nowe dane z Departamentu pracy w czwartek pokazuja nową falę ludzi, którzy stracili prace, liste zwolnien, ktore spowodowały zamkniecie wielu biznesow i zakładów pracy co spowodowalo głęboką recesje gospodarczą.
  Dodatkowo 2.2 miliony ludzi złożyło podania o pomoc federalna dla prywatnych zakładów, małych zakladow , indywidualnych kontraktorow, i sezonowych pracownikow , ktorzy po raz pierwszy starają sie o zasilek dla bezrobotnych. Ta liczba nie dotyczy regularnych pracownikow sezonowych wiec nie jest włączona w ogólna liste podan prac sezonowych.

  Ekonomiści przewidują, ze ogólna liczba bezrobotnych wyniesie 40 milionow za ostatnie tylko 2 miesiące

  Troche zwolniło tempo zwolnien za ostatich pare tygodni,
  Rekordową ilosc zwolnień zanotowano 28 marca i wynosila 6 milionow 867 tysięcy

  Historycznie zas ilość podań w ciagu ostatnich tylko tygodni maja jest przeogromna..

  Amerykanscy miliarderzy wzbogacili sie o 484 miliardy w czasie pandemii

  America’s billonaires got $484billion RICHER during the pandemic – with the top five seeing a combined $76billions
  http://www.stationgossip.com/2020/05/americas-billonaires-got-484billion.html

 76. Adrem said

  I*** ad 72

  To po pierwsze.

  A poza tym, te scypionki medyków i celebrytów, to pewnie sól fizjologiczna.
  Gawiedź ma widzieć, ze nikomu nic nie jest.

  Ale następne, to już może być co innego.
  Ale może też i nie.

  W końcu to, co nam serwują, to teatr dymu i luster.
  Nic nie jest tym, czym się wydaje.

  Tak więc usiądźmy wygodnie, obejrzyjmy przedstawienie.
  Ale sól – nie sól , scypionek trzeba unikać.
  To może się okazać rosyjską ruletką.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: