Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Chasyd o Ukraina na skraju przepaści! M…
  Barbara Chojnacka o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Izolacja Zełenskiego
  ats42 o Są sądy w Waszyngtonie
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Izolacja Zełenskiego
  Jebiemy polskość? o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Izolacja Zełenskiego
  misio o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Męczeństwo profesora Simona

Posted by Marucha w dniu 2021-01-03 (Niedziela)

Zaraz po Bożym Narodzeniu rozpoczyna się adwent szczepionkowy, który zostanie przyciągnięty przez Naszych Dobroczyńców albo do 17 stycznia, albo do Wielkiego Postu, albo nawet – do Wielkanocy – ile tam będzie trzeba, bo wyszczepienie całego kraju jest ważne co najmniej tak samo, jak elektryfikacja za Lenina – bo jedno i drugie jest – jak się wydaje – warunkiem sine qua non zwycięstwa socjalizmu i to nie w jednym kraju, tylko na całym świecie.

Taką właśnie świetlaną przyszłość zaprojektował całemu światy stary finansowy grandziarz z kolegami – a wszyscy Nasi Umiłowani Przywódcy padli przed tym worami złota na kolana i w podskokach odgadują ich najskrytsze marzenia.

A tak się składa, że te najskrytsze marzenia idealnie pokrywają się z celami rewolucji komunistycznej, to znaczy – przejęcia przez biurokracje dyktatorskiej władzy nad okupowanymi narodami, wprowadzenia ręcznego sterowania gospodarkami, które staną się państwowe, albo państwowo – korporacyjne i w ten sposób zostanie zlikwidowana klasa średnia, a wszyscy – oczywiście z wyjątkiem starszych i mądrzejszych – zostaną sprowadzeni do pozycji najemnego proletariatu.

Wreszcie – postępuje proces wypierania chrześcijaństwa z przestrzeni publicznej Zachodu – czemu towarzyszą coraz bardziej natarczywe żądania wiadomej diaspory, by każde państwo przeznaczyło na walkę z antysemityzmem 0,02 procent swojego produktu krajowego brutto, a „organizacje pozarządowe” – nawet 1 procent.

Jak widzimy, świetlana przyszłość rysuje się przed nami już nawet w drobnych szczegółach, ale żeby wspiąć się na te przepastne wyżyny, trzeba było postawić na instynkt samozachowawczy, co wymaga nakręcania spirali paniki i podtrzymywania stanu zagrożenia. I to się właśnie dzieje, bo – jak przenikliwie zauważył wspomniany grandziarz – inaczej albo w ogóle nie można byłoby wcielić w życie tych wszystkich gigantycznych wizji tytanów myśli, albo tylko z najwyższym trudem.

Oczywiście nic nie jest za darmo, toteż trzeba było materialnie zainteresować wytwórców szczepionek, od których kupują je rządy, a z okruszków ze stołu pańskiego korzysta Światowa Organizacja Zdrowia, która dzięki temu gotowa jest żyrować wszystko, co tylko będzie miała podsunięte. Wszystko tedy – jak mawiają gitowcy – „gra i koliduje” – i tylko wrogie postępowi wstecznictwo sypie piasek w szprychy rozpędzonego parowozu dziejów.

Ponieważ Czytelnicy wielokrotnie zwracali mi uwagę, że w szprychy rozpędzonego parowozu dziejów wkłada się kije, podczas gdy piasek należy sypać w tryby, to wyjaśniam, że to jest taka ironia, a poza tym dzisiejszych parowozów dziejowych nie można zatrzymać kijami, tylko piaskiem. Weźmy dla przykładu takie Królestwo Niderlandów. Nie ustaje ono w wysiłkach zaprowadzenia w naszym nieszczęśliwym kraju praworządności, do której tak się stęsknili niezawiśli sędziowie, że tylko patrzeć, jak się sami zdołują i to grubo poniżej poziomu depresji. W tej sytuacji nie ma innej rady, jak podsypać tam piasku przynajmniej na 200 metrów grubości i zaraz wszystko wróci do stanu normalnego. Jak kiedyś mawiano, piasek wyciąga wszystkie choroby, a my dodajmy, że i wszystkie tak zwane „europejskie wartości” też.

Ale to – jak się domyślamy – jest dopiero pieśnią przyszłości, a na razie trzeba rozprawić się ze wspomnianym wstecznictwem („By można było Ludzkość zbawić, trzeba się najpierw z nią rozprawić, bo tylko z morza krwi i męczarń narodzi się przecudna tęcza” – poucza poeta), które nie tylko nie daje ponieść się nakazanemu entuzjazmowi, natomiast podnosi wobec zbawiennych szczepionek wzruszające wątpliwości i to w fazie, kiedy zostały one nie tylko zakupione, ale i zapłacone.

To jest sytuacja podobna, jak w przypadku śmigłowców „Caracal”, z tą różnicą, że złowrogi Antoni Macierewicz tamten kontrakt anulował, w związku z czym mnóstwo ludzi budziło się w nocy zlanych zimnym potem i już nie mogło zasnąć aż do rana, bezskutecznie szukając odpowiedzi na pytanie – skąd wziąć szmalec, żeby oddać to, co się pod stołem wzięło. Toteż nic dziwnego, ze po takich doświadczeniach musiała zapaść decyzja ponad podziałami, że tego rodzaju sytuacja powtórzyć się drugi raz nie może. W tym celu zmobilizowane zostały wszelkie rezerwy, również na tych odcinkach frontu, które wcześniej były zaniedbywane, mianowicie na froncie naukowym i celebryckim. Dzięki temu wojna o szczęście ludów prowadzona może być na wszystkich frontach, a w tej sytuacji wstecznictwo wprost nie wie, w co włożyć ręce i miota się bezradnie – jak to wstecznictwo.

Ale wojna – jak to wojna. Pociąga za sobą ofiary, toteż bez zdziwienia przeczytałem lamenty pana profesora Krzysztofa Simona, jak to znani i nieznani sprawcy grożą mu śmiercią, zastraszają mu rodzinę i nazywają doktorem Mengele. To oczywiście karygodne, ale z drugiej strony każda wojna wymaga poświęceń, więc nic by się nie stało, gdyby pan profesor lamentował trochę ciszej, zwłaszcza, że pojawiły się fałszywe pogłoski – jako że wszystkie pogłoski muszą być fałszywe ex definitione – jakoby pan profesor korzystał z tak zwanych „grantów” sponsorowanych przez firmę „Pfizer”, od której nasz nieszczęśliwy kraj kupił zbawienne szczepionki. Jak wiadomo, nie może w tym być ani słowa prawdy, ale nawet gdyby było, to przecież nic złego. Znaczyłoby to bowiem, że panu profesorowi Simonowi nie jest obca cnota wdzięczności, co zasługuje na pochwałę, jako rzadkość wielka i obrosła mitem.

Toteż ze zrozumieniem odnotowujemy jego apel, by Nasi Umiłowani Przywódcy jak jeden mąż zaszczepiliby się publicznie, gwoli dobrego przykładu. To oczywiście świetny pomysł, ale ma też plusy ujemne, bo gdyby na przykład zaszczepił się Naczelnik Państwa, to ze strony autorytetów moralnych i środowisk oświeconych popłynąłby rwący potok życzeń, aby z tego powodu przeniósł się do wieczności – podobnie jak w sytuacji, gdyby zaszczepił się Wielce Czcigodny poseł Pupka – tyle, że wtedy tego samego życzyliby mu wyznawcy Jarosława Kaczyńskiego.

To mogłoby podważyć wiarę w zbawienny charakter szczepionek i dlatego w świątecznym czynie społecznym podsuwam pomysł racjonalizatorski, że skoro już na swoim odcinku zmobilizowani zostali celebryci, to żeby oni też publicznie szczepili się przed kamerami telewizyjnymi – ale nie w ramię, tylko – zwłaszcza celebrytki – w obydwa pośladki. Jestem pewien, że taki przykład, już bez ryzyka politycznego zacietrzewienia, podziałałby przekonująco zwłaszcza na obywateli młodych, a poza tym poprawiłby oglądalność telewizji dostarczając rozrywki na poziomie kultury wysokiej, co jest szczególnie potrzebne w czasach, gdy teatry są pozamykane i nie można tam wystawiać awangardowych przedstawień, podobnie jak kina, gdzie nie można puszczać filmów z tak zwanymi „momentami”.

No i co z tego, że brał? Każdy musi coś brać. Ech, te teorie spiskowe…

Z jednym tylko pomysłem pana profesora nie mogę się zgodzić, kiedy domaga się on pozamykania kościołów. Owszem, z chrześcijańskim zabobonem trzeba walczyć; to jest poza dyskusją i taki na przykład przewielebny ojciec Kramer nie pozwoli się wyprzedzić nikomu – ale nie można wściekłym kobietom ograniczać miejsc, w których mogłyby protestować. Gdyby kościoły były pozamykane, to gdzie by poszła protestować moja faworyta, Wielce Czcigodna Joanna Scheuring-Wielgus? Przecież nie do synagogi, bo dopiero by jej pokazano ruski miesiąc, więc nie należy wylewać dziecka z kąpielą tym bardziej, że moja Wielce Czcigodna faworyta twierdzi, że jako katoliczka, ma prawo protestować właśnie w kościele.

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl

Komentarzy 8 do “Męczeństwo profesora Simona”

 1. Bartosz said

  Gejts stosuje taktyke ktora bezkarnie przetestowal wczesniej z wirusami w Windows. Najpierw wypuszczano komputerowe wirusy i jednoczesnie powstawaly firmy sprzedajace, za chorendalne ceny, programy antuwirusowe. Oczywiscie programy antywirusowe byly tylko skuteczne na stare wirusy bo zaraz pojawialy sie nowe i tak sie biznes kreci od lat i kasa wplywa.
  To jest praktykowane do dzis. Obecnie najmodniejsze sa tzw. ransomware, czyli szantaz wlasciciela po zablokowamiu mu komputera. Ostatnio taki atak potwierdzila firma Canon.

  Z odczynem GMO, ktory wielka farma chce sprzedawac jako szczepionki, jest tak samo. Laboratoria chinskie wspolpracowaly z usraelskimi nad wirusami i teraz wzajemnie oskarzaja sie kto jest winny tego ze ten patogen rozprzestrzenil sie po swiecie. Jaka jest prawda nikt nie wie. Kazdy mowi cos innego.

  Niesprawdzona, eksperymentalna kuracja genetyczna moze okazac sie katastrofa i nie ma zadnego potwierdzenia czy jest skuteczna i na jak dlugo. Ponadto istnieje mozliwosc ze wypuszcza nowe wirusy by sprzedawac kolejne antywirusowe “szczepionki” bo o to chodzi – maszynke do robienia pieniedzy.

  O ile z wirusami komputerowymi to sprawa kryminalna za ktora winni powinni siedziec, to obecna sytuacja, kiedy umieraja ludzie, powinna skonczyc sie wyrokami smierci dla zbrodniarzy i ich pomagierow.

 2. NC said

  „a wszyscy Nasi Umiłowani Przywódcy padli przed tym worami złota na kolana i w podskokach odgadują ich najskrytsze marzenia”

  Niczego nie odgadują, tylko wykonują płatne zlecenia.

 3. rewers said

  Szkoda ze Profesor nie obejrzal Sywestra 2020-2021 w TV2 i polsacie, tam mozna by bylo zoabaczyc maseczki u gwiazdek i gwiazdeczek w wydaniu stringowym na doopie lub bez.

  Nawet zastrzyki sobie fundowano w towarzystwie w WUM poza kolejnoscia z noworoczna dada waznosci, skorzystal sam tow. Miiller.

  A co z druga sczepionka w serii tez juz gotowa na wezwanie profesora? pierwsza szczepionka to tylko w 40% dziala, lub 100% w przypadkch smiertelnych.

 4. Birton said

  a ten Simon to Jude czy jak?

  ————–
  Gada jak Jude, wygląda jak Jude, działa jak Jude… ale może on to kaczka?
  Admin

 5. Ad. 1

  Gejts stosuje taktyke ktora bezkarnie przetestowal wczesniej z wirusami w Windows. Najpierw wypuszczano komputerowe wirusy i jednoczesnie powstawaly firmy sprzedajace, za chorendalne ceny, programy antuwirusowe.

  W czasach XP miałem program antywirusowy. Uznana firma, legalne źródło. Sypały się te wirusy praktycznie codziennie. Antywirus miał ręce po łokcie w ich krwi unurzane. Aż skończyła się licencja… No to odinstalowałem i coś mnie tknęło, żeby nic nie robić dalej… Poczekałem miesiąc, czy dwa… Zbadałem system tym samym programem… I co? ZERO WIRUSÓW.

  Mądremu dość. 🙂

 6. Stowarzyszenie Centrum Informacji o Zdrowiu DOBROSTAN
  Sent: Friday, January 1, 2021, 8:55:34 PM CST
  Subject: CIOZ DOBROSTAN_Konflikt Interesów w Zarządzie Głównym Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych

  Szanowni Państwo,

  Przekazujemy istotne z punktu widzenia niezawisłości medycznej, a
  właściwie jej braku, informacje.

  ******************************************************************************

  Konflikt Interesów w Zarządzie Głównym Polskiego Towarzystwa
  Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych

  Przedstawiciele przemysłu farmaceutycznego (Zarząd Główny Polskiego
  Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych) wystosowali APEL
  do rządu i Prezydenta RP w sprawie przyśpieszenia wyszczepienia Polaków
  oraz o ignorowanie głosów naukowców wypowiadających wątpliwości co do
  bezpieczeństwa, skuteczności i zasadności podania preparatu genetycznego
  (tzw. szczepienia przeciw COVID-19).

  Link do apelu ZGPTELCZ:

  Click to access Apel-i-list-otwarty-ZG-PTEiLChZ.pdf

  Poniżej informacje dot. KONFLIKTU INTERESÓW członków Zarządu Głównego
  Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych

  Prof. dr hab. Robert Flisiak – prezes – konsultacje i fundusze na
  badania od AbbVie, Gilead, Merck i Roche.

  Prof. dr hab. Małgorzata Pawłowska – wiceprezes – konsultacje od AbbVie,
  Gilead, Merck, and Roche oraz fundusze na badania od AbbVie, Gilead, and
  Roche

  Prof. dr hab. Krzysztof Tomasiewicz – wiceprezes – konsultacje od
  AbbVie, Alfa Wasserman, BMS, Gilead, Janssen, Merck, and Roche oraz
  fundusze na badania od AbbVie, BMS, Gilead, Janssen, Merck, and Roche.

  Prof. dr hab. Michał Garlicki – konsultacje od AbbVie, Bristol‐Myers
  Squibb, Gilead, GlaxoSmithKline, Janssen, Roche, Sanofi Pasteur oraz
  fundusze na badania od Amgen, Janssen, and Pfizer.

  Prof. dr hab. Waldemar Halota – konsultacje od AbbVie, BMS, Gilead,
  Janssen, Merck, Roche oraz fundusze na badania od AbbVie, Gilead, and
  Roche

  Prof. dr hab. Anna Piekarska – konsultacje od AbbVie, Gilead, Merck i
  Roche.

  Prof. dr hab. Krzysztof Simon – konsultacje i wykłady sponsorowane od
  AbbVie, Gilead i Merck, konsultacje od.Alfa‐Wassermann, Novartis, Lilly,
  and Bayer oraz fundusze na badania od AbbVie, Allergan, Bayer, EISAI,
  Gilead, Intercept, and Pfizer.

  Dr hab. Jerzy Jaroszewicz – konsultacje od AbbVie, Gilead, and Roche and
  jest rzecznikiem dla AbbVie, Alfasigma, MSD, Gilead i PRO.MED. CS

  Dr hab. Dorota Zarębska-Michaluk – konsultacje i wykłady sponsorowane od
  received consultancy od AbbVie, Gilead, and Merck.

  Apelujemy do przedstawicieli przemysłu farmaceutycznego (Zarząd Główny
  Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych) o nie
  uprawianie kryptoreklamy wadliwie przebadanych preparatów genetycznych.

  Źródło: J Gastroenterol Hepatol . 2020 Jul;35(7):1238-1246
  https://onlinelibrary.wiley.com/doi/abs/10.1111/jgh.14936
  **********************************************************************************
  Z wyrazami szacunku

  Zarząd Stowarzyszenia
  Centrum Informacji o Zdrowiu DOBROSTAN
  =======================================================

  W podanym źródle J Gastroenterol Hepatol . 2020 Jul;35(7):1238-1246 m.in. mamy:

  Deklaracja konfliktu interesów: Dorota Zarębska ‐ Michaluk i Krzysztof Simon byli konsultantami i sponsorowali wykłady firm AbbVie, Gilead i Merck.

  Jerzy Jaroszewicz był konsultantem firm AbbVie, Gilead i Roche oraz jest mówcą dla firm AbbVie, Alfasigma, MSD, Gilead i PRO.MED. CS.

  Krzysztof Simon był konsultantem firm AbbVie, Gilead, Merck, Alfa-Wassermann, Novartis, Lilly i Bayer, a także pozyskał fundusze na badania od firm AbbVie, Allergan, Bayer, EISAI, Gilead, Intercept i Pfizer>/b>.

  Krzysztof Tomasiewicz otrzymał konsultacje od firm AbbVie, Alfa Wasserman, BMS, Gilead, Janssen, Merck i Roche oraz fundusze na badania od firm AbbVie, BMS, Gilead, Janssen, Merck i Roche.

  Aleksander Garlicki uzyskał konsultacje od firm AbbVie, Bristol-Myers Squibb, Gilead, GlaxoSmithKline, Janssen, Roche i Sanofi Pasteur oraz fundusze na badania od firm Amgen, Janssen i Pfizer.

  Ewa Janczewska otrzymała doradztwo od firm AbbVie, Gilead oraz fundusze na badania od firm AbbVie, Allergan, Gilead, Janssen, Merck i Roche.

  Dorota Dybowska otrzymała wykład sponsorowany od Roche.

  Waldemar Halota uzyskał konsultacje od firm AbbVie, BMS, Gilead, Janssen, Merck, Roche, a także pozyskał fundusze na badania od firm AbbVie, Gilead i Roche.

  Małgorzata Pawłowska otrzymała konsultacje od firm AbbVie, Gilead, Merck i Roche oraz pozyskała fundusze na badania od firm AbbVie, Gilead i Roche.

  Włodzimierz Mazur otrzymał konsultacje od firm AbbVie, Gilead, Merck oraz fundusze na badania od firm AbbVie, Gilead i Janssen.

  Agnieszka Czauż ‐ Andrzejuk otrzymała dofinansowanie na badania od firm AbbVie i Merck.

  Hanna Berak otrzymała konsultacje od Gilead i sponsorowała wykłady firm Abbvie, Gilead i MSD.

  Łukasz Socha konsultował się z BMS.

  Jakub Klapaczyński otrzymał sponsorowane wykłady z Gilead.

  Anna Piekarska otrzymała konsultacje od firm AbbVie, Gilead, Merck i Roche.

  Olga Tronina otrzymała konsultację od firmy AbbVie.

  Robert Flisiak otrzymał finansowanie na konsultacje i badania od firm AbbVie, Gilead, Merck i Roche.

  Teresa Belica ‐ Wdowik otrzymała konsultacje od Gilead oraz fundusze na badania i konsultacje od AbbVie.

  Olga Tronina otrzymała konsultację od firmy AbbVie.

  Iwona Buczyńska, Beata Lorenc, Magdalena Tudrujek ‐ Zdunek, Marek Sitko, Paweł Pabjan, Andrzej Horban, Maria Blaszkowska, Beata Dobracka, Zbigniew Deroń, Jolanta Białkowska ‐ Warzecha i Łukasz Laurans nie zgłaszają konfliktu interesów.

  Robert Flisiak otrzymał finansowanie na konsultacje i badania od firm AbbVie, Gilead, Merck i Roche.

  Teresa Belica ‐ Wdowik otrzymała konsultacje od Gilead oraz fundusze na badania i konsultacje od AbbVie.

  Olga Tronina otrzymała konsultację od firmy AbbVie.

  Iwona Buczyńska, Beata Lorenc, Magdalena Tudrujek ‐ Zdunek, Marek Sitko, Paweł Pabjan, Andrzej Horban, Maria Blaszkowska, Beata Dobracka, Zbigniew Deroń, Jolanta Białkowska ‐ Warzecha i Łukasz Laurans nie zgłaszają konfliktu interesów.

  Robert Flisiak otrzymał finansowanie na konsultacje i badania od firm AbbVie, Gilead, Merck i Roche.

  Teresa Belica ‐ Wdowik otrzymała konsultacje od Gilead oraz fundusze na badania i konsultacje od AbbVie.

  Olga Tronina otrzymała konsultację od firmy AbbVie. Iwona Buczyńska, Beata Lorenc, Magdalena Tudrujek ‐ Zdunek, Marek Sitko, Paweł Pabjan, Andrzej Horban, Maria Blaszkowska, Beata Dobracka, Zbigniew Deroń, Jolanta Białkowska ‐ Warzecha i Łukasz Laurans nie zgłaszają konfliktu interesów.

 7. revers said

  Pan Zieba o mRNA, szokujace informacje …
  https://www.bitchute.com/video/9N4TuZ8OCiyJ/?fbclid=IwAR1alwAxqjUtCwQ0tOJlOsK9qgXPvSxwNjegP6Dc9zagaSgWdDOiJ9NsmlI

 8. revers said

  FDA: Robocza lista możliwych skutków działań niepożądanych *** Może ulec zmianie ***
   Zespół Guillain-Barré
   Ostre rozsiane zapalenie mózgu i rdzenia
   Poprzeczne zapalenie rdzenia kręgowego
   Zapalenie mózgu / zapalenie rdzenia kręgowego / zapalenie mózgu i rdzenia / zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych
   Drgawki
   Udar
   Narkolepsja i katapleksja
   Anafilaksja
   Ostry zawał mięśnia sercowego
   Zapalenie mięśnia sercowego / osierdzia
   Choroba autoimmunologiczna
   Zgony
   Inne ostre choroby demielinizacyjne
   Ostry zawał mięśnia sercowego
   Zapalenie mięśnia sercowego / osierdzia
   Zapalenie stawów i bóle stawów
   Choroba Kawasaki
   Wieloukładowy zespół zapalny u dzieci
   Choroba wzmocniona szczepionką
  http://www.fda.gov/media/143557/download

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: