Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Marek o USA nastawiają przeciwko sobie…
  Boydar o Ruska baba, czyli co dale…
  Marek o USA nastawiają przeciwko sobie…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  re1truth2 o Wolne tematy (24 – …
  Liwiusz o Jak rosyjska ropa umknęła…
  zbigi o Ruska baba, czyli co dale…
  Liwiusz o Zielone ludziki
  Liwiusz o USA nastawiają przeciwko sobie…
  revers o Wolne tematy (24 – …
  Liwiusz o Chiny, Rosja, świat. Rok …
  B o USA nastawiają przeciwko sobie…
  mironik o Wolne tematy (24 – …
  Greg o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Zielone ludziki
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Samozwańczy ambasadorzy szczepień

Posted by Marucha w dniu 2021-01-03 (Niedziela)

Nowy Rok rozpoczął się aferą szczepienną. Okazało się, że część elit aktorskich i polityków została już zaszczepiona. Wywołało to oburzenie społeczeństwa. Jakim prawem samozwańcze elity dostąpiły możliwości wcześniejszego zaszczepienia się.? Kto ich promował, jako ambasadorów szczepień? Od dawna wiadomo, że Krystyna Janda nie cieszy się sympatią społeczeństwa, więc dlaczego miałaby efektywnie zachęcać do szczepień?

Jak było do przewidzenia, wokół tego zdarzenia wybuchła afera. W Warszawskim Uniwersytecie Medycznym zostało zaszczepionych poza kolejnością osiemnaście osób. Między innymi rodzina Krystyny Jandy, jej były mąż Andrzej Seweryn i córka Maria Seweryn, Wiktor Zborowski, satyryk Krzysztof Materna i europoseł, były premier Leszek Miller. Ciekawe kto się jeszcze znalazł na tej cwaniackiej liście?

Jeszcze przed świętami Krystyna Janda dzwoniła do seniorów aktorów z propozycją wcześniejszego zaszczepienia się. Mówiła, że będą oni ambasadorami akcji szczepień. Kto ich do takiej funkcji wybrał – nie wiadomo.

Żenujące są tłumaczenia Marii Seweryn, która zawiozła na szczepienie swego ojca. Po szczepieniu pielęgniarka zwróciła się do niej z propozycją, żeby się zaszczepiła, bo szczepionka może się zmarnować. No i ona zgodziła się, nie widząc w tym nic niestosownego. Dopiero później, gdy wybuchnął skandal, poszła po rozum do głowy i przyznała się, że nie widziała wówczas niczego nieetycznego w tym działaniu. Pierwsza naiwna. Skorzystała z tej propozycji, no bo po co ma się szczepionka marnować. Jakim cudem Andrzej Seweryn tam się znalazł, też nie wiadomo. Prawdopodobnie zostały zaszczepione rodziny tych samozwańczych ambasadorów.

Takie dobro narodowe, jakim są celebryci nie może karnie czekać na swoją kolejkę. Im się należą specjalne przywileje. To nic, że dotąd za rządów PiS czuli się tak, jakby „codziennie ktoś srał im na głowę”. Gdy trzeba – będą przyjmować od znienawidzonej władzy dotację na swoją działalność artystyczną i później wyżalać się, że dostali nędzne grosze. Postępują w myśl zasad Bronisława Komorowskiego – brać ile dają i nie mieć żadnych oporów. Brać od znienawidzonej władzy i tylko patrzeć, jak ją okpić.

Smutny jest koniec eurodeputowanego Leszka Millera, który zasłynął z powiedzenia, że prawdziwego polityka poznaje się po tym, jak kończy. No i właśnie poznaliśmy go, komunistycznego cwaniaczka, który zachował dawne zasady, panujące jeszcze za czasów „żółtych firanek”. Elity jego pokroju zawsze miały przywileje, we wszystkim. Nie musiały się martwic brakami w zaopatrzeniu w żywność, w leki, miały inną służbę zdrowia, inny szpital, inne sanatoria. I ta miłość do przywilejów została takim ludziom do końca życia. Oni nie wyobrażają sobie życia z emerytury wynoszącej 2 tys. zł. Cale życie przyzwyczajeni byli do luksusów i teraz czują się bardzo pokrzywdzeni. Niektórym udaje się załapać na ciepłe posadki w Brukseli. Włodzimierz Cimoszewicz i Leszek Miller do końca swoich dni będą kręcić się przy pieniądzach. Są sprytni, udaje im się wejść w alianse z tymi, przy których mogą coś skorzystać.

Zastanawiające jest jeszcze co innego. Wybrańcy nie należą przecież do osób naiwnych: są sprytni i potrafią walczyć. Dlaczego publicznie przyznali się do zaszczepienia? Wiedzieli zapewne, że wybuchnie afera. Mogło to być wyreżyserowane działanie, aby pokazać społeczeństwu, jak to rząd nie radzi sobie z akcją szczepienną, że nie potrafi zapanować nad chaosem, ile szczepionek może wyjść na lewo. Było by to cwane i przemyślane działanie.

W sprawie afery szczepiennej Adam Niedzielski zapowiedział powołanie specjalnej komisji, która ma zbadać sprawę. Zabrał również głos rektor Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego prof. dr hab. Zbigniew Gaciąg. Powiedział, że uczelnia nie prowadzi szczepień, a jedynie przeznaczyła na ten cel pomieszczenia. Szczepienia prowadzi spółka Centrum Medyczne, która należy do WUM, ale wybrana jest przez NFZ. Rektor zwrócił się do władz spółki, aby wyjaśnić sprawę. Spółka dostała dodatkową pulę 450 dawek szczepionki. Mieli nią być zaszczepieni medycy, ich rodziny, pacjenci szpitali WUM.

Skąd się tam wzięli ambasadorzy akcji szczepień i kto wpadł na taki rewelacyjny pomysł. Trzeba to jak najszybciej sprawdzić, bo w kolejce czekają karnie ludzie z grup wysokiego ryzyka, którzy będą się mogli szczepić dopiero po grupie „O”. Ile starych schorowanych ludzi pozostaje nadal w izolacji, bojąc się o swoje zdrowie i życie. Nikomu nie wpada do głowy jakiś cwaniacki pomysł, aby obejść swoją kolejkę.

Po raz kolejny elity artystyczne i polityczne pokazały swoją klasę.

Iwona Galińska
https://prawy.pl/

Niestety, autorka wierzy, że ta „pandemia” to naprawdę, a szczepionki są coś warte.
Ku©wa… nigdzie światełka w tunelu…
Admin

 

Komentarze 52 do “Samozwańczy ambasadorzy szczepień”

 1. Zbigniew Kozioł said

  A poza tym cała afera śmierdzi mi tym, że była sztuczna. Dla zachęty. Czuję wręcz, że na pewno.

 2. Kar said

  – puscic to-to przez Pewex sklepiki.., i popyt murowany… Wszystko odzyje do klasycznej komi-normy, wlacznie z komitetami kolejkowymi. Gudły cus przez chwile zatraciły maca fantazje

 3. I*** said

  Jeszcze jedna (sprawdzona!) sztuczka socjotechniczna, tym razem na tzw. „reglamentowane dobro” – nieźle wyreżyserowana może zachęcić niezdecydowanych do przyjęcia tego eksperymentalnego paskudztwa zwanego „szczepionką”. :-)))

  Żydy dwoją się i troją, jak zapędzić Polaków do samobójczej misji…

  ————-
  „Limited edition”…
  Barany to kupią.
  Admin

 4. osoba prywatna said

  Michał Bajor o szczepieniach osób spoza grupy „0”: jeżeli ktoś poczuł się urażony, przepraszam
  https://cai24.pl/polecane/21358/michal-bajor-o-szczepieniach-osob-spoza-grupy-0-jezeli-ktos-poczul-sie-urazony-przepraszam/

 5. . said

  Nie odbierajcie tego postu jako prowokację, ok?

  Ale zapytajcie księży tradycjonalistów co myślą o NWO, szczepieniach itd.

  Znam opinię jednego i …

  Światełko w tunelu to TYLKO od samego Boga!

  Na ludzi ŻADNYCH nie można liczyć.

  Cała Ziemia powiodła wzrokiem za bestią.

 6. Marek said

  Żydek Śpiewak jedzie po Jandzie za szczepionkę poza kolejnością.
  I cała zgraja innych żydków wielce oburzonych.
  Zapewne zlinczują Jandę na placu zamkowym.
  Jak każdego innego palącego kukłę żyda.

  Już to wystarczy za dowód, że mamy ustawkę żydowską.
  Hucpa ma uwiarygodnić szczepionkę, jako bezcenny towar ratujący życie.

 7. Marucha said

  Re 1:
  Nie inaczej.

 8. D-T said

  Sprytnie wyreżyserowana ściema. Już pośród niektórych z moich znajomych zaczyna działać ten psychologiczny chwyt. Dochodzą też głosy mówiące o tym że nas zaszczepią przeterminowanymi preparatami, bo rząd centralnie steruje programem szczepień (czego efektem będzie zaleganie nie wykorzystanych szczepionek), zamiast oddać decyzję władzom lokalnym.
  Żal mi tych nieboraków, ale cóż… Podobno każdy jest kowalem własnego losu.
  Podobno Prezydent tak bardzo boi się igieł, że na święta ma w domu liściastą choinkę.

 9. Birton said

  ponieważ ponad 50% ludzi nie chce się szczepić to zastosowano żydowski chwyt za słabiznę głupków polskich, który jest następujący:
  „Ja też chcę do kolejki szczepionkowej, ale żeby było sprawiedliwie, nie jak teraz z tą Jandą, według kolejności, i żeby i mnie szczepili, i żeby tej szczepionki dla mnie starczyło itd.”

 10. Polo said

  Wolę-amantadynę

  Lek-bez-patentu.

 11. Możliwa do przewidzenia reakcja części wkurzonych, zwykłych przewodów pokarmowych odzianych w człowiekopodobne powłoki: – Co, to oni mogą sobie na lewo bez kolejki, a ja mam czekać?! – Dawać mi tu zaraz tę szczepionkę!

  Przypomniał mi się stary kawał:
  – Tato, ale twój ojciec był głupi! Co nie?
  – Chyba twój! Kurwa!

  Takie reakcje są coraz bardziej powszechne. Dlatego od początku tego cyrku twierdzę, iż dobrze się stało z tymi naryjcami. Nie mam problemu w odróżnianiu matołów.

 12. Boydar said

  „… Żydy dwoją się i troją, jak zapędzić Polaków do samobójczej misji …”

  Ciekawe, skąd une Polaków wezmą …

 13. UZA said

  A mnie ta afera utwierdza w przekonaniu, że na etapie 0 podają placebo. Stąd ten nieoczekiwany zanik instynktu samozachowawczego u celebrytów. Ci Państwo zdobędą (bez ryzyka) certyfikaty, uprawniające do latania samolotami i do innych przyjemności. A „rządzący” i ich zagraniczni mocodawcy wytworzą „emocjonalne zapotrzebowanie ” na szczepionki. Tylko patrzeć jak wprowadzą kartki i zapisy.

 14. Tornado said

  koalicja POPIS
  rzymianie z totalnej opozycji dostali szczepionki / ślepaki kowid od rzymian z pisu
  https://tarnogorski.info/propaganda-szczepionkowa/
  Zaszczepieni
  dyrektor programowy antypisowskiej TVN Edward Miszczak.

  same jewreje i antypisowcy dostają szczepionki pisu
  rodzina Krystyny Jandy, jej były mąż Andrzej Seweryn i córka Maria Seweryn, Wiktor Zborowski, Krzysztof Materna i europoseł, były premier Leszek Miller


  Magda Umer, która sądziła, że to „specjalna pula przeznaczona dla aktorów”.

  Michał Wiśniewski, znany niegdyś jako lider zespołu „Ich Troje” podczas Sylwestrowej Nocy Przebojów w Polsacie na scenie krzyczał „szczepimy się”.
  https://prawy.pl/112155-zaszczepianie-celebrytow-poza-kolejnoscia-afera-korupcyjna-czy-nieoficjalna-kampania-rzadu-na-rzecz-masowych-szczepien-janda-umer-i-wisniewski-o-szczepieniach/

 15. Błysk said

  Kiedy na początku lat siedemdziesiątych wybuchła afera z masońskim KLubem RZymskim ,przewidującym 17 mln.Polaków ,udałem się do m prymasa Wyszyńskiego ,by o G o tym poinformować .Zapytał mnie wówczas „chyba musiałaby zaistnieć jakaś zaraza „.NIe potrafiłem Go objaśnić ./Tu zaznaczam :można było jeszcze dotrzeć do prymasa /.Dziś ta zagadka przybliża się do odgadnięcia. Zarządzono szczepienia ,być że wkrótce przymusowe. Nie można wykluczyć ,ze rzekoma afera Jandy ma zachęcić Polaków do rzucenia się na szczepienia .Nawiasem mówiąc : nie wiadomo czy tzw. celebryci i takie asy jak Miller nie zaszczepili się namiastką szczepionki .Sprawa jest groźna i trzeba alarmować myślących Polaków

 16. Maciejasz said

  Domyślam sie, że pewnie już wszyscy czytelnicy Gajówki mają dość czytania i słuchania o bezczelności niektórych piewców szczepionek na Covida, ale dołożę jeszcze coś znalezionego w necie:

  .https://www.termedia.pl/mz/Prof-Jaroslaw-Drobnik-Nie-zaszczepisz-sie-plac-za-leczenie,40568.html

  Ot kolejny wielki wojownik o zdrowie Polaków.

 17. I*** said

  (11) Boydar

  Z Lublina, obywatelu… :-)))

 18. UZA said

  ad.14) „Nie zaszczepisz się, płać za leczenie”

  Należałoby wyjaśnić temu Panu Profesorowi Drobnikowi, że przecież cały czas płacimy – składki na ubezpieczenie zdrowotne oraz wynagrodzenia za konsultacje i zabiegi w prywatnych gabinetach. W czasie tzw. „pandemii”, gdy opieka zdrowotna jest praktycznie niedostępna, nikt jakoś nie pomyślał o redukcji składek.

 19. Za_granicą_widać_Lepiej said

  o co ta aferka? mnie nie zaszczepiliby inaczej niż doprowadzonego pod przymusem – skutego kajdankami i przywiązanego do krzesła -więc skoro jacyś idioci sami się pchają do wstrzykiwania im nieprzebadanej substancji, sami chcą zostawać królikami doświadczalnymi – to w czym problem? paru cwelebrytów albo gudłajów za rok czy będzie mniej….

  ———–
  Aferka o to, że znów barany dają się nabierać na prosty chwyt.
  Admin

 20. Piskorz said

  re 13 p. Błysk ..Kiedy na początku lat siedemdziesiątych wybuchła afera z masońskim KLubem RZymskim ,przewidującym 17 mln.Polaków””
  Dokładnie 15 lat po wojnie w roku 1960 w Rzymie.!!

 21. walthemar said

  I bardzo dobrze ze sie szczepia!!!!
  Przynajmniej wiemy KTO jest KTO
  nawet premier Eskimosow zaszczepiony chowajaca sie igla

  Ps Szukajcie pozytywow

 22. towarzysz0 said

  Czy zauważyliście obficie podawane informacje o „nad wyraz wysokim stopniu wyszczepialności” starszych?

 23. I*** said

  (14) Maciejasz

  Najpierw prof. Simon (ordynator Oddziału Chorób Zakaźnych w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu), teraz prof. Drobik (naczelny epidemiolog z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu) – ośmieszają wrocławskie środowisko lekarskie swoimi kuriozalnymi wypowiedziami.

  Ale coś na rzeczy musi być – prof. Drobik zaszczepił się jako pierwszy (z tego medycznego światka) we Wrocławiu! :-)))
  Wrocławska gadzinówka Michnika zachłystuje się słowami jednego i drugiego profesora… a wszystko to w „słusznej” sprawie, a jakże! :-)))

 24. Marek said

  Odpowiedź na zbrodniczy dokument Konferencji Biskupów Słowacji (KBS) dotyczący szczepień
  9. 12. 2020
  http://vkpatriarhat.org/pl/

  Pod linkiem jest filmik potępiający przyjmowanie szczepionek.
  Szczepionki nie są etyczne, wbrew oświadczeniom episkopatów w krajach EU, w tym polińskiej kolonii, bo wykorzystują komórki abortowanych dzieci.

 25. Stanisław Potocki said

  Wygląda na socjotechniczną sztuczkę w ramach inżynierii społecznej aby mieszkańcy Polin zaczęli wręcz bić się o szprycę. Swoją drogą akurat ci cwelebryci oprócz kasy mogli dostać witaminę C albo roztwór soli fizjologicznej (w przeciwieństwie do zwykłych Poliniaków,którzy już dostaną „właściwy” preparat)

 26. Marek said

  Na Słowacji właśnie całkowicie zamknięto Kościoły. Kara za złamanie zakazu to 1700E.

  W pierwszych wiekach chrześcijanie stali się dla społeczeństwa wrogami publicznymi a prześladowani byli pod pretekstem bezbożności – gdyż nie uznawali innych bogów poza swoim – w konsekwencji zeszli do katakumb.

  Dzisiaj pretekstem jest ochrona tzw. zdrowia publicznego. Oto co nas czeka także i w Polsce …
  http://prawoslawnikatolicy.pl/do-we-compromise-to-keep-our-churches-open-or-do-we-flee-to-the-catacombs-na-slowacji-zamknieto-koscioly/

 27. Marek said

  fragment:

  Dziś, co jest jeszcze bardziej oczywiste, nie wolno wam przyjmować nawyku ślepego posłuszeństwa władzom cywilnym, zwłaszcza gdy duch Antychrysta tak ewidentnie jest obecny w naszej kulturze. Wiele władz świeckich wielokrotnie ujawniało swą wrogość do instytucji Kościoła, do historycznie Chrześcijańskiego społeczeństwa i tradycyjnej rodziny oraz ogłaszało swój otwarty zamiar ich zniszczenia. We wszystkim, co jest prawowite w oczach Boga, musimy być władzy świeckiej posłuszni, oddając Cezarowi to, co należy do Cezara. Kiedy jednak Cezar rości sobie status boga, musimy mu się przeciwstawić, nawet jeśli oznacza to pogodzenie się z męczeńską śmiercią.

  http://prawoslawnikatolicy.pl/odczytywanie-znakow-czasu-w-dobie-kryzysu-cowid-19-encyklika-o-nieposluszenstwie/

 28. ojojoj said

  patrzcie ! celebryty sie bija o szczepionki ! no i czesc polaczkow ktora do konca nie wierzyla ze te szczepionki sa cos warte pojdzie sie zaszczepic z usmiechem na ryjach przykrytych pieluchami

 29. ojojoj said

  do D-T:

  „..Podobno Prezydent tak bardzo boi się igieł, że na święta ma w domu liściastą choinkę…”

  jebuem 🤣

 30. Marek said

  Manifest adwentowy biskupów USA – 2020

  Drodzy katolicy w Stanach Zjednoczonych!

  Dzisiaj, 6 grudnia 2020 roku, w drugą niedzielę Adwentu, kierujemy do Was ten list pasterski. Nie tylko Kościół katolicki w Stanach Zjednoczonych, ale i świat znajduje się w niezwykle dramatycznej sytuacji. W tych godzinach decyduje się o istnieniu i nieistnieniu samej Ameryki. Czy rozpoczęty już proces przygotowywanego duchowego i fizycznego ludobójstwa się zatrzyma? Politycznej pandemii, pod przykrywką Covid-19, towarzyszy bezsensowne noszenie masek, a w wielu krajach powtarzane testy antygenowe lub PCR. Celem są masowe szczepienia, a następnie chipowania, które kończą się redukcją ludzkości o 6 miliardów i wiecznym potępieniem chipowanych w jeziorze ognia.

  Arcybiskup C. M. Vigano przez wiele lat pracował w Watykańskim Sekretariacie Stanu. Doskonale zdaje sobie sprawę z duchowych korzeni obecnej sytuacji i dlatego pilnie na nią reaguje. Ostatnio był nuncjuszem w naszym kraju, w USA, gdzie następnie odważnie przeciwstawiał się masowemu wykorzystywaniu seminarzystów przez homoseksualnego kard. McCarricka.

  Arcybiskup Vigano znany jest jako mąż Boży, który broni Bożych prawd i zasad moralnych. Nieustraszenie przeciwstawia się zdradzie na najwyższych stanowiskach. W 2018 roku publicznie wezwał do rezygnacji nieważnego papieża Bergoglio, który nie tylko głosi herezję, ale także ukrywa całą homoseksualną i liberalną sieć odpowiedzialną za duchowego raka w Kościele. Głos arcybiskupa jest głosem proroczym, podobnym do głosu Jana Chrzciciela. Cytujemy: „Pozwólcie, że zwrócę się do Was w tej chwili, gdy losom całego świata zagraża globalny spisek przeciwko Bogu i ludzkości… Piszę do Was podczas milczenia władz cywilnych i religijnych. Przyjmijcie te moje słowa jako „głos wołającego na pustyni”…

  http://vkpatriarhat.org/pl/?p=18152

 31. ojojoj said

  pamietajcie, nie wdawajcie sie w zadne wielkie dyskusje, jezeli ktos wam zwroci uwage ze macie nosic maske, zapytajcie sie czy jest on doktorem i zeby pokazal certyfikat, jezeli nie jest, uprzejmie go poinformujcie ze za podawanie rad medycznych bez uprawnienia grozi wiezienie

 32. revers said

  lub toksyczna szczepiomka mRNA
  https://www.bitchute.com/video/9N4TuZ8OCiyJ/?fbclid=IwAR1alwAxqjUtCwQ0tOJlOsK9qgXPvSxwNjegP6Dc9zagaSgWdDOiJ9NsmlI

  Pan Zieeba o mRNA na bitchubie …

 33. Gazda said

  Zaszczepieni szczesciarze – juz maja wszystko za soba!
  https://nationalvanguard.org/2020/12/cast-out-your-dead/

 34. revers said

  Dr Hałat: Szczepionki mRNA a choroby autoimmunologiczne – dlaczego się o tym nie mówi?

 35. Dinozaur said

  Odpowiedzialny jest tu rektor . Przed kilkunastu laty profesor transplantologii z Monachium ( szeroko znana i zasłużona postać ) pojechał bez zezwolenia władz uniwersytetu i komisji etycznej do Abu Dabi i tam przeszczepił nerkę synowi szejka. Został przedterminowo dymisjonowany – zarówno ze stanowiska profesora jak i dyrektora kliniki . Po dłuższej przerwie został zatrudniony we Francji.

 36. Janko said

  Rządowy zabieg socjotechniczny.
  Teraz widać kto jest kim tak naprawdę.
  Jedna wielka banda sk.rwieli.

 37. Kar said

  https://metro.co.uk/2021/01/04/boris-to-decide-today-on-nationwide-lockdown-lasting-until-april-13841955/

  – na zalaczonym linku jest mapa-covid Europy..Afryki, i prosze zauwazyc, ze Afryka jest prawie nieskazitelnie czysta biorac pod uwage plage „covid”..

  Nie mozna jej zbrukac covidem, bo plan-petenci z Afryki sa wciaz sukcesywnie przesuwani na polnoc do Europy.

 38. Katarzyna T said

  Cała prawda na temat szczepień, opowiedziana przez Prof. zw. dr hab. Stanisława Wiąckowskiego, polskiego profesora nauk przyrodniczych, ekologa, byłego posła na Sejm X kadencji, 12 lat kadencji. Trzykrotnie odznaczonego najwyższymi państwowymi odznaczeniami Rzeczpospolitej Polskiej. https://pl.wikipedia.org/wiki/Stanis%
  3 letni wykład Prof. do odświeżenia.https://www.youtube.com/watch?v=7i_mTrtUHqg

 39. Katarzyna T said

  TO radio nie zwodzi.Polecam:http://www.paruzja.info/radio.php

 40. lewarek.pl said

  Ale głupi artykuł tej Galińskiej. Dała się wkręcić w tę ściemę ze szczepionkami.
  Cała ta historia jest śmieszna. Bareja wróć!!!

 41. Tadeusz said

  Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Epidemiologicznego wystosował list otwarty do rządu polskiego i prezydenta RP o przyśpieszenia wyszczepienia Polaków oraz o ignorowanie głosów naukowców wypowiadających wątpliwości co do bezpieczeństwa, skuteczności i zasadności podania preparatu genetycznego. Prezentuję listę członków zarządu i ich sponsorów. • Prof. dr hab. Robert Flisiak – prezes – konsultacje i fundusze na badania od AbbVie, Gilead, Merck i Roche. • Prof. dr hab. Małgorzata Pawłowska – wiceprezes – konsultacje od AbbVie, Gilead, Merck, and Roche oraz fundusze na badania od AbbVie, Gilead, and Roche • Prof. dr hab. Krzysztof Tomasiewicz – wiceprezes – konsultacje od AbbVie, Alfa Wasserman, BMS, Gilead, Janssen, Merck, and Roche oraz fundusze na badania od AbbVie, BMS, Gilead, Janssen, Merck, and Roche. • Prof. dr hab. Michał Garlicki – konsultacje od AbbVie, Bristol‐Myers Squibb, Gilead, GlaxoSmithKline, Janssen, Roche, Sanofi Pasteur oraz fundusze na badania od Amgen, Janssen, and Pfizer. • Prof. dr hab. Waldemar Halota – konsultacje od AbbVie, BMS, Gilead, Janssen, Merck, Roche oraz fundusze na badania od AbbVie, Gilead, and Roche • Prof. dr hab. Anna Piekarska – konsultacje od AbbVie, Gilead, Merck i Roche. • Prof. dr hab. Krzysztof Simon – konsultacje i wykłady sponsorowane od AbbVie, Gilead i Merck, konsultacje od.Alfa‐Wassermann, Novartis, Lilly, and Bayer oraz fundusze na badania od AbbVie, Allergan, Bayer, EISAI, Gilead, Intercept, and Pfizer. • Dr hab. Jerzy Jaroszewicz – konsultacje od AbbVie, Gilead, and Roche and jest rzecznikiem dla AbbVie, Alfasigma, MSD, Gilead i PRO.MED. CS • Dr hab. Dorota Zarębska-Michaluk – konsultacje i wykłady sponsorowane od received consultancy od AbbVie, Gilead, and Merck. Źródło: J Gastroenterol Hepatol . 2020 Jul;35(7):1238-1246

 42. walthemar said

  Re.41
  To jest lista skorumpowanych ch..

 43. OutsiderR said

  ” W Warszawskim Uniwersytecie Medycznym zostało zaszczepionych poza kolejnością osiemnaście osób. Między innymi rodzina Krystyny Jandy, jej były mąż Andrzej Seweryn i córka Maria Seweryn, Wiktor Zborowski, satyryk Krzysztof Materna i europoseł, były premier Leszek Miller. ”

  Kto to widział, kto może potwierdzić, że tak było?
  Afera? Burza w szklance wody…

 44. osoba prywatna said

  Jeszcze jeden ambasador.
  https://www.salon24.pl/newsroom/1103614,olgierd-lukaszewicz-tez-zostalem-zaszczepiony-lekarze-wyszli-z-propozycja

 45. revers said

  Wyglada na reklamowa ustawke zeby ustawic emocjonalnie-pozytywnie tubylcow znad wisly.

  Komentarz :
  Jarosław Pinkas zachowuje się jak akwizytor firm farmaceutycznych. On już sprzedaje nieistniejącą szczepionkę generując emocjonalne zapotrzebowanie. Przy okazji wygenerował zapotrzebowanie na szczepionki przeciw grypie, żeby upchnąć dwa miliony dawek zamówionych przez ministerstwo. Oczywiście wszystko okraszone opowieściami o racjonalnym i odpowiedzialnym zachowaniu. Nie dajcie się nabrać temu akwizytorowi!
  https://wprawo.pl/akwizytor-firm-farmaceutycznych-pinkas-wygenerujemy-emocjonalne-zapotrzebowanie-na-szczepionke-wideo/

 46. Jak myślicie, kto tam siedzi w tym pudełku i tyle smacznej strawy wam serwuje?

 47. osoba prywatna said

  https://www.facebook.com/photo/?fbid=4748979331842264&set=a.1109759502430950

 48. A tu dla koneserów książka z obrazka w oryginale:

  http://www.freepdf.info/public/ebook3/Wegener_Hugo_-_Impf-friedhof.zip

  ——–
  „Forbidden”
  Admin

 49. U mnie działa bez problemu, ale ja to mam dosyć ten Internet opanowany, to znaczy mało jest takich rzeczy, które mogą mi zabronić, ale to długa droga do wyjaśniania. Proszę spróbować inaczej. Wejść na tę stronę:
  http://www.freepdf.info/index.php?post/Wegener-Hugo-Impf-friedhof
  i tam spróbować pobrać.

  ————-
  Niech się Pan tak nie chwali. Mogą, mogą.
  Admin

 50. Siekiera_Motyka said

  Dobry artykuł bo rozbiera sprawę drobiazgowo,

  https://translate.google.com/translate?sl=en&tl=pl&u=https://off-guardian.org/2021/01/03/what-vaccine-trials/

 51. Kubuś Fatalista said

  ciekawy wpis w komentarzach do artykułu
  >https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-szczepionka-firm-pfizer-i-biontech-nowa-rekomendacja-who,nId,4968700
  ~wjt- 6 min temu
  Czy dopełniono w Polsce procedur rejestracyjnych Organizmu Zmodyfikowanego Genetycznie, jakim jest szczepionka mRNA? Dz. U. 2001 Nr 126 poz. 1381 USTAWA z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne Art. 14a. 1. W przypadku produktu leczniczego składającego się z organizmu genetycznie zmodyfikowanego w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 22 czerwca 2001 r. o mikroorganizmach i organizmach genetycznie zmodyfikowanych (Dz. U. z 2019 r. poz. 706 oraz z 2020 r. poz. 322) lub zawierającego taki organizm, podmiot odpowiedzialny do wniosku, o którym mowa w art. 10, dołącza również raport oceny ryzyka związanego ze stosowaniem produktu leczniczego zawierającego lub składającego się z organizmu genetycznie zmodyfikowanego. 2. Raport zawiera: 1) opis produktu leczniczego; 2) kopię zgody ministra właściwego do spraw środowiska lub kopię zezwolenia wydanego przez właściwy organ innego niż Rzeczpospolita Polska państwa członkowskiego w sprawie zamierzonego uwolnienia organizmu genetycznie zmodyfikowanego do środowiska; 3) informacje objęte wnioskiem o wydanie zgody na zamierzone uwolnienie organizmu genetycznie zmodyfikowanego do środowiska, o których mowa w art. 36 ustawy z dnia 22 czerwca 2001 r. o mikroorganizmach i organizmach genetycznie zmodyfikowanych, w tym: a) dane o organizmie genetycznie zmodyfikowanym, w szczególności charakterystykę: – dawcy, biorcy i organizmu rodzicielskiego, jeżeli występuje, – wektora, – organizmu genetycznie zmodyfikowanego, b) informacje o interakcjach między organizmem genetycznie zmodyfikowanym lub kombinacją organizmów genetycznie zmodyfikowanych a środowiskiem, w tym: – charakterystykę oddziaływań środowiska na przeżycie, rozmnażanie i rozprzestrzenianie organizmów genetycznie zmodyfikowanych, – oddziaływanie i potencjalny wpływ organizmów genetycznie zmodyfikowanych na środowisko, – informacje o możliwości krzyżowań, c) informacje o wynikach poprzedniego zamierzonego uwolnienia tego samego organizmu genetycznie zmodyfikowanego lub tej samej kombinacji organizmów genetycznie zmodyfikowanych do środowiska, 08.12.2020 objętego zgodą na zamierzone uwolnienie organizmu genetycznie zmodyfikowanego do środowiska; 4) ocenę zagrożenia przygotowaną dla uwalnianych do środowiska organizmów genetycznie zmodyfikowanych; 5) dokumentację, na podstawie której została opracowana ocena zagrożenia, wraz ze wskazaniem metod przeprowadzenia tej oceny; 6) techniczną dokumentację zamierzonego uwolnienia organizmów genetycznie zmodyfikowanych do środowiska; 7) program działania na wypadek zagrożenia dla zdrowia ludzi lub środowiska; 8) wyniki wszelkich badań przeprowadzonych w celach badawczo–rozwojowych; 9) plan monitorowania zagrożeń wynikających z obrotu produktem leczniczym zawierającym lub składającym się z organizmu genetycznie zmodyfikowanego, z określeniem czasu obowiązywania tego planu, oraz dane, które umieszcza się w Charakterystyce Produktu Leczniczego, oznakowaniu opakowań oraz ulotce dla pacjenta; 10) sposób informowania opinii publicznej o zagrożeniach związanych z dopuszczeniem do obrotu produktu leczniczego; 11) dane i podpis autora raportu.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: