Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Anucha o Nasz nowy, narodowy sport
  lewarek.pl o Raz na moście, raz pod mo…
  revers o Czy tragiczne losy gwiazd świa…
  Marucha o Wolne tematy (47 – …
  revers o Po decyzji Sądu Najwyższego…
  minka o Zamiast osądzać Rosję, Zachód…
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  minka o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Kanalizacja i szczepienia

Posted by Marucha w dniu 2021-01-06 (Środa)

Współczesna Polska tonie w radykalizmach. Dwie strony jakiegokolwiek sporu stają od razu na przeciwległych słońcach w pozycjach bogów i możliwość nie tylko osiągnięcia porozumienia, ale i w ogóle jakiejkolwiek dyskusji – a nie tylko wzajemnego obrzucania się błotem, które jest w istocie tylko współistniejącym w jednej przestrzeni i czasie, krzykiem dwóch monologów, bez punktów wspólnych – jest wykluczona. Wszędzie brak głosu rozsądku – głosu tzw. środka.

[Niestety, z niektórymi nie ma żadnej możliwości dyskusji. Absolutnie żadnej. Np. z gównogłowymi covidianami – admin]

Podobnie wygląda sytuacja ze szczepionkami. Konflikt dotyczy wszystkich szczepionek, ale na podorędziu mamy konkretny, najświeższy konflikt o szczepionki na Covid-19.

I znów – jedni, w tym władze państwowe optują za szczepionkami powszechnymi, niektóre środowiska agitują za obowiązkowym szczepieniem, rząd zaś jak na razie przymus wyklucza, jednak zamierza „promować” szczepionych, bądź pozbawiać niektórych możliwości nieszczepionych, co pachnie antykonstytucyjną dyskryminacją.

Druga strona, której co do zasady przewodzą zaprawieni w bojach antyszczepionkowcy, czyli przeciwnicy wszelkich szczepień obowiązkowych, podważający nie tylko sam obowiązek, ale i łączący z ideą szczepionek tezy o niecnych celach wszechświatowych sił, które poprzez szczepionki pragną ludzi czy to wymordować, czy podporządkować sobie, czy też manipulować.

Głosu środka nie słychać. Bez wątpienia przymus szczepienia przeciw Covid-19 w chwili obecnej, kiedy szczepionki są przygotowane na hurra i nie wystarczająco sprawdzone klinicznie, nie byłby dobrym rozwiązaniem, ale takie stanowisko nie oznacza w żadnym wypadku ideologicznego sprzeciwu wobec szczepionek jako takich.

Stolica Apostolska wydała 21 grudnia br. „Notę nt. moralnego korzystania z niektórych szczepionek przeciwko COVID-19”. Watykan stwierdza, że jeśli nie są dostępne szczepionki przeciwko Covid-19 „etycznie nieskazitelne” jest „moralnie akceptowalne” zaszczepienie się za pomocą tych, które używają komórek od płodów pozyskanych w wyniku aborcji. Nie może to stanowić legitymizacji, nawet pośredniej, praktyki aborcyjnej.

Kongregacja apeluje do firm farmaceutycznych i rządów o produkcję i stosowanie etycznie akceptowalnych szczepionek [apel skazany na powodzenie… – admin]. Kongregacja Nauki Wiary przypomina zarazem, że szczepienie nie jest obowiązkiem moralnym, stąd też musi być dobrowolne. Podkreśla jednocześnie obowiązek dążenia do dobra wspólnego, które „w przypadku braku innych środków powstrzymania lub nawet zapobieżenia epidemii, może zalecać szczepienia, szczególnie w celu ochrony najsłabszych i najbardziej narażonych”. (za Vatican News)

Zatem Watykan, choć nie uważa szczepień za obowiązek moralny, widzi w nich drogę do osiągnięcia dobra wspólnego, a mając na uwadze ich niedoskonałość, rozszerza do maksimum granice kompromisu moralnego w ich stosowaniu.

Tymczasem nasi antyszczepionkowcy w swej radykalnej odmianie widzą w szczepionkach samo zło. Ujawnia się tutaj ich ideowe pochodzenie od sekt postprotestanckich (zwłaszcza amerykańskich), negujących współczesną medycynę i postęp w medycynie, jak np. Świadkowie Jehowy.

Kierunek ten, przypominający w swojej negacji nowoczesności, radykalny ruch Luddytów (od mitycznego tkacza Neda Ludda) – którzy w Anglii z początku XIX w., w obronie swoich rzemieślniczych zakładów pracy dawnego typu, walczyli z rewolucją przemysłową i postępem niszcząc nowoczesne maszyny – jest o tyle bardziej niebezpieczny, że dotyczy życia ludzkiego w skali masowej.

Naturalnie, broniąc idei szczepionek nie należy popadać w skrajność. Monitoring szczepień, unikanie błędów i nieszczęśliwych sytuacji, MUSI być obowiązkiem naukowców i całej współczesnej medycyny. Nie należy także ulegać monopolom i oligopolom koncernów farmaceutycznych. Jednak zdawanie sobie sprawy z niedoskonałości szczepień, jak każdego dzieła ludzkiego, nie może zaślepiać w drugą stronę i nie może prowadzić do całkowitej negacji szczepień, które bez najmniejszych wątpliwości przyniosły w ciągu ostatnich już bez mała 200 lat ogromny pozytywny skutek dla całej ludzkości, obok aseptyki i antyseptyki oraz antybiotyków. Wiele chorób dziesiątkujących ludzkość odeszło w zapomnienie. Pośród najbardziej zasłużonych naukowców blaskiem jaśnieje nazwisko francuskiego katolika, doktora Ludwika Pasteura, „męża naprawdę wielkiego nauką i wielkiego miłością Boga i Kościoła”, jak pisał „Przewodnik Katolicki” w 1923 r.

W Polsce niepodległej, przed wojną i do lat 60-tych przeprowadzano szczepienia w systemie akcyjnym (czyli akcji przeciwko konkretnej chorobie, bez atrybutu regularności). Od lat 60-tych istnieje Program Szczepień, dzielący je na obowiązkowe i zalecane. Jest to wielkie osiągnięcie polskiej medycyny, przecież praktycznie ogromna większość z nas, w tym również obecni antyszczepionkowcy, przeszła przez ten program.

Negacja szczepionek przypomina nie tylko Luddytów, ale i rozmaite wystąpienia z przeszłości kwestionujące, bardzo podobnie do antyszczepionkowców, jakikolwiek postęp przy użyciu argumentacji o śmiercionośnych sprzysiężeniach i w oparciu o pseudonaukowe dane.

 

Filtry Warszawskie

Przykładem absurdalnego myślenia tej kategorii ludzi jest broszura autorstwa F.R. z 1900 r. „Kanalizacja miasta Warszawy jako narzędzie judaizmu i szarlatanerii w celu zniszczenia rolnictwa polskiego oraz wytępienia ludności słowiańskiej nad Wisłą”. Tytuł mówi wszystko. Anonimowy autor przekonuje, że „siły przymusowego postępu”: „wymyśliły straszliwe narzędzie w postaci kanalizacji. Ten straszliwy wynalazek został stworzony właśnie w tym jednym celu, aby zniszczyć polskie rolnictwo”. Przekonywał „o zupełnej nieszkodliwości dla ludzi nieczystości kloacznych” i pytał: „I gdzie tu przypuszczać istnienie mikrobów chorobotwórczych – chyba wymarzonych w pustych głowach pismaków brukowych lub przewrotnych mózgach ludzi złej woli”.

W każdym razie kanalizacja warszawska oraz nawozy inne niż ludzkie ekskrementy służą żydostwu oraz niemieckim i francuskim naukowcom i filozofom, do wyniszczenia polskiej, słowiańskiej ludności nad Wisłą.

Nie doczytałem tylko, w jaki sposób zagłady unikną Żydzi stanowiący 35% ludności Warszawy. Co więcej, przeszukiwanie bogactw internetu pozwala znaleźć (na upartego, ale co tam!) powiązanie spisku kanalizacyjnego z wrogą działalnością Niemców i szczepieniami. Takim „dowodem” jest np. obwieszczenie władz okupacyjnych niemieckich o przymusowych szczepieniach ochronnych nie-niemieckiej ludności m. Warszawy przeciw tyfusowi brzusznemu w dniach – spójrzmy na datę końcową – 1.06 – 31.07.1944 pod rygorem kar finansowych i aresztu, podpisane przez Szefa Policji 25.05.44. Ciekawe, jaki był stosunek władz podziemnych do tego oraz odzew ludności Warszawy?

Antyszczepionkowcy, przeciwnicy kanalizacji, czy jakiegokolwiek innego postępu, których sprzeciw wynika na ogół ze strachu i braku zrozumienia, a może i niewiedzy, mają coś do zaproponowania oprócz negacji? Tak, dla jednych panaceum jest tzw. medycyna naturalna, dla drugich ludzkie fekalia, dla trzecich powrót do produkcji ręcznej. Wspólny mianownik – hasło powrotu do Króla Ćwieczka.

A jak ktoś wykaże nielogiczności w ich rozumowaniu, to kończy się tak, jak w przypadku wieszczących kolejne końce świata albo jak wytłumaczenie znachorki „naturalnie leczącej” Rozalię w noweli „Antek” Bolesława Prusa, po spaleniu nieszczęsnej dziewczynki w piekarniku: „Wy może myślicie, że dziewuszysko od gorąca tak sczerwieniało? To tak z niej choroba wylazła, ino że trochę za prędko, więc i umorzyła niebogę. To wszystko przecie z mocy boskiej”. No, właśnie, tłumaczenie pyszne i nieweryfikowalne. Amen.

Adam Śmiech
Myśl Polska, nr 1-2 (3-10.2021)
https://myslpolska.info

Komentarzy 26 do “Kanalizacja i szczepienia”

 1. Jerzy said

  W sprawie szczepionek zawsze polecam sprawę lekarki z Wielkiej Brytanii oskarżonej przez Główną Radę Lekarską GB przed sądem lekarskim za kwestionowanie skuteczności szczepień opisanej tutaj https://wolnemedia.net/szczepionki-nie-sa-konieczne-do-zachowania-dobrego-zdrowia/

 2. Jerzy said

  https://www.youtube.com/watch?v=2B3Z3K3cJfs&t=1836s Tutaj wywiad z polską lekarką „zaciągniętą ” przed sąd lekarski za wypowiedź dot. szczepień na posiedzeniu sejmowej komisji ds. zdrowia.

 3. bez komentarza

 4. bryś said

  Antyszczepionkowcy, przeciwnicy kanalizacji, czy jakiegokolwiek innego postępu, – zapomniał o płaskoziemcach.

  „medycyna naturalna, dla drugich ludzkie fekalia, dla trzecich powrót do produkcji ręcznej.” – bardzo inteligentne porównanie.

  Poziom „polskich myśli” równa. Jak by to Pan Nick napisał do rymu, do gówna.

 5. bryś said

  O czym tu dyskutować?

  -Chcemy wstrzyknąć Ci i twoim dzieciom nieprzebadaną substancję, o nie podanym do końca składzie, o nie wiadomym działaniu i powodującą nie przewidywalne powikłania.

  – Dobrze, ale tylko połowę. (kompromis)

 6. revers said

  przy okazji kanalizacji stanu lekarskiego, Izba Lekarska pozbawila prawa wykonywania zawodu dr Martynowską, dr Jaśkowsiego i dr Czerniaka …

  https://www.cda.pl/video/6439145df/vfilm?fbclid=IwAR0p0VjaJtqzbVSeOh3XnLzs6WZzsaz6LMhG6juFT9BTfOgR0OBwf_jkwrw

  wstrzymano sprzedaz wielu alternatywnych srodkow medycznych jak amatadyna.

  Tylko pld. afrykanski seedzia Najwyzszy Mogoeng wypowiedzial sie o szatanicznicznej szczepionce ktora teraz aplikuje sie ludziom na zaszadzie kija i marchweki.

  Mogoeng: „If there is a vaccine with 666, I want God to destroy it. If there is any vaccine meant to corrupt the DNA of people, I’m asking God to interrupt it. Any clean vaccine, they must produce it quickly,” he said.

  https://www.africanews.com/2020/12/11/south-africa-chief-justice-under-fire-for-calling-covid-19-vaccine-satanic/

 7. UZA said

  „Wszędzie brak głosu rozsądku – głosu tzw. środka”.

  Tak mnie poruszyły błyskotliwe wywody Autora, że postanowiłam zaproponować „głos środka”. Jest to kompromisowa propozycja wykorzystania zakupionych szczepionek bez jakichkolwiek komplikacji, NOPów, protestów i bez konieczności wypłacania odszkodowań z pieniędzy podatników.
  Skoro wiadomo, że zabójczy koronawirus szerzy się na cmentarzach (co spowodowało nawet konieczność zamknięcia tychże cmentarzy w dniu Wszystkich Świętych), a zmarłym szczepionka nie szkodzi (bo im już nic zaszkodzić nie może), to szczepmy nieboszczyków. Wystarczy porozsyłać partie szczepionek do zakładów pogrzebowych – lodówki już tam mają. Koncerny będą zadowolone (tak czy owak dostaną kasę), szczepionki się nie zmarnują , a my będziemy mogli bez przeszkód odwiedzać groby naszych bliskich. No i nikt się nie wepchnie do kolejki.
  Nawet eksperci powinni być zadowoleni. Oni przecież twierdzą, że przechorowanie tzw. covida nie stanowi przeciwwskazania do zaszczepienia, a przecież łatwo wykazać, że zmarły przechorował ( można wszystkim wpisywać covid jako przyczynę zgonu, co pewnie i tak się robi). Szczepionka – zgodnie z zapewnieniami autorytetów – okaże się bezpieczna i skuteczna. I to nie w marnych dziewięćdziesięciu ale w stu procentach.

 8. Boydar said

  Panu Śmiechowi pozostało jedynie wykazać, że dr Joseph Mengele (nie kupił dyplomu, uczciwie zapracował) też chciał dobrze. W trakcie badań wstrzykując więźniom fenol. Uważał bowiem za swój naukowy obowiązek spróbować, co żydoszkopów w karierze władców szwiata wesprze. Testował różne substancje, nie mniej wymyślne niż szczepionka pfizera ale nie np. gnojówkę. Bo co do gnojówki to skądś miał pewność, że pomaga. Może od Anglików a może od dr Shiro Ishii z jednostki nr 731 .

  Wychodzi na to, że robimy nie tylko za króliki doświadczalne ale de facto jesteśmy więźniami. A jeżeli nie będziemy wierzgać to jutro dostaniemy dodatkową porcję zupy z brukwi. O ile przeżyjemy eksperyment i flaki nam nie zgniją.

 9. Piskorz said

  re 3 P. Agnieszka cyc ma dobry..ps Nie mówi się proszę panią, tylko proszę pani. Poza tym szkoda czasu i atłasu na tłumoki!!

 10. Okadwa said

  Adam nomen omen Śmiech o czasach co to nie do śmichu pisze…
  I sugeruje co karawana i tak pójdzie dali tedy ni ma co psów spuszczać.
  Nie spuszczać?… przecie od tego one są coby szczekały na nowego i obcego.
  I my się zasadzili…
  No wtenczas z mańki siurpryza wyszła:
  Obcy sługom swoim psie papiery i na ujadanie pozwoleństwo dali!
  Tudzież na narodowe hau-hau.
  We w telewizji my widzieli… kulturę i sztukę obszczekiwali a od czci odsądzali.
  Minister I
  – Zniknięcie tych szczepionek spowodowało niemały zamęt…
  Minister II
  – To zamęt grubymi nićmi szyty…
  Premier
  – To wszystko każe nam powiedzieć mocno i stanowczo…

  I tu przerwał bo artyści się rozpłakali a pokajali.
  A nieudany zakup respiratorów?
  … to furda.

 11. Ryotaro said

  Nie wiem, co ten artykuł tutaj robi. Jak ktoś ma własną ziemię i dobrze się odżywia to z automatu wie, że kupa dobrze nawozi. Toaleta kompostująca.

  Mamy dwie cywilizacje konkurujące ze sobą- aryjską, słowiańsko-wedyjską, żyjącą w całkowitej harmonii z naturą i babilońską, udawanych Żydów. Oni lubią żyć na kupie jak w mrowisku, a potrzebna jest im cywilizacja jak najbardziej słaba, otumaniona, upośledzona i chora, by swoje rządy wprowadzać. I po to masowa kanalizacja, wylęgarnia szczurów- bo przestrzeń niewolników w tym feudalizmie par excellence ma być ścisle ograniczona.

  Stąd komunistyczne klitki w wielkiej płycie zamiast dworków, godnych domostw i przestrzeni. Stąd oblewanie wszystkiego betonem, fałszywy Żyd się po prostu Natury boi jak ognia.

  Szanowny Panie Gajowy, tekst wysłałem na @. Pozdrawiam

 12. revers said

  Poki jeszcze saady przyjmuja pozwy na nie covidowa medycyne, mozna probowac jak Jerzy Zieba w „niezaleznym od covida saadzie”.

  „Jerzy Zięba złożył pozew o ochronę dóbr osobistych przeciwko szefowi Naczelnej Izby Lekarskiej, prof. Andrzejowi Matyi. Chodzi o wspólne oświadczenie, opublikowane w lutym br. przez prof. Matyję i Głównego Inspektora Sanitarnego, przestrzegające przed terapiami Zięby, ogłaszanymi na Facebooku. Pozywający domaga się przeprosin, zadośćuczynienia i zasądzenia kwoty 10 tys. zł na cel społeczny.”

  Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/jerzy-zieba-pozwal-prezesa-naczelnej-izby-lekarskiej-za-ostrzezenie-przed-ukrytymi-terapiami

 13. Kowalski3 said

  Ad. 2 – Jerzy – wszystko ładnie i pięknie, ale na koniec jednak mleko się wylało,

  bo pani Lekarz, odwołała się do swojego mistrza – twórcy HOMEOPATII,

  i to wyjaśnia dlaczego siłę przebicia tej Pani, bo jak nie chcecie medycyny mengele to,

  już na tacy podaje się wam medycynę z jeszcze wyższej półki, prosto z lóż piekielnych . . .

  Przeżyje już nie najmocniejszy, a najostrożniejszy i doinformowany.

 14. Ramirez said

  Szczepionki są teoretycznie doskonałym wynalazkiem, ale jednocześnie równie doskonałym sposobem kontrolowania i ogłupiania stada ludzkiego. Stąd te „dziwne” agresywne nielogiczności w aplikowaniu tych specyfików. Stąd fałszowanie badań dowodzących „nieszkodliwości” szczepień. A wystarczy samodzielnie przeliczyć dane z np badania nad MMR w Danii w latach 1990-2000 (opublikowane w 2002), żeby wykazać bezspornie, że ta jedna tylko szczepionka powoduje wzrost ciężkich uszkodzeń mózgu o 35-50%, oraz co oczywiste ogólne obniżenie IQ u wszystkich pozostałych. Oficjalne cyferki są okej, ale „zapomniano” uwzględnić, że autyzm itp ujawniają się przeciętnie ponad 5 po szczepieniu, a zbieranie danych zakończono w 2000. U dzieci z 2 ostatnich 2-letnich okresów po prostu choroba nie miała szansy się ujawnić. Wcześniejsze okresy ujawniają gwałtowny wzrost liczby okaleczeń. Grupa kontrolna niezaszczepiona pochodzi w 90% z pierwszego okresu, i w niej wszystkie dzieci do końca badania były prawidłowo diagnozowane. „Badacze” nie są kretynami, kłamali całkowicie świadomie. A skoro kłamali w tym miejscu, mam pewność że kłamali w każdym innym. Dlaczego tak? To proste – od lat odnotowywano wzrost inteligencji ludzi (efekt Flynna) osiągający maksimum u dzieci urodzonych w połowie lat 70-tych, co zmierzono po osiągnięciach szkolnych w latach 80-tych. Trzeba było temu szybko zaradzić, no i zaradzono przez wprowadzenie nastrzyknięć neurotoksynami pod pretekstem szczepień. Od tego czasu IQ spada szybciej niż wzrastał. Plebs nie może być zbyt inteligentny, a przeciwnie, musi być głupi, posłuszny i niepyskujący Rasie Panów.

 15. Patryk said

  Promowanie osób, które się zaszczepią jeszcze bardziej zniechęci przeciwników. W Polsce od listopada/grudnia już powinna trwać intensywna kampania społeczna. Już powinien być podany plan szczepień. Ale nie rozpiska, kto będzie szczepiony na początku a kto na końcu. Ci, którzy mają być szczepieni na końcu już powinni wiedzieć, w jaki sposób i gdzie mogą się zapisać na szczepienie. Jak zostaną poinformowani, że nadeszła ich kolej etc…Na razie wiemy tylko, że najpierw szczepi się personel medyczny…i celebryci 🙂

  ——
  Panie Patryk, idź Pan w diabły ze swoimi szczepieniami.
  Admin

 16. Ryotaro said

  Ad. 16 widzę, że jesteś nowy tutaj

 17. https://www.thepolishtelegraph.co.uk/wiadomosci/artykul/1289-polka-z-uk-poddala-sie-dobrowolnemu-szczepieniu-po-ktorym-doznala-paralizu

  Wyrazy szacunku i uznania, laurki, kwiaty i medale dla takich osób, które, co prawda nieświadomie, ale przyczyniają się do ratowania życia pozostałych potencjalnych ochotników.

 18. Leo said

  To działa tak: nazwijmy to „szczepionką” i od tego momentu każdy, kto jest podejrzliwy w stosunku do naszego preparatu, jest nagle przeciw nauce, ciemniakiem zaprzeczającym szczepionkom, mimo dowodów na ich dobroczynność itd. Bo ludzie nie potrafią już myśleć.

 19. Lily said

  JAK wiemy sa TACY,ktorym (z wyzszej rasy)
  za CIASNO na TEJ PLANECIE.

  Zrodlo;www.umcensored.co.nz

  „The world has 6.8 billion people…
  that’s headed UP to about 9 billion.
  NOW if we DO,a really great JOB
  on NEW VACCINES,HEALTH CARE REPRODUCTIVE HEALTH SERVICES,
  We COULD LOWER That by perhaps
  10 to 15 percent”.
  Bill GATES, member of Bilderberg Group.

 20. . said

  Lily @

  Film niedostępny.

  Ale jest kopia tu:

  ps. dałem linka jednemu gnojkowi to powiedział, że to foliarstwo i że te słowa nie padły. Inni mówią, że znają angielski i on mówił co innego. Jeszcze inne barany powiedziały, że co prawda bill chce zmniejszyć populację ale przecież im nic nie zrobi. bla bla bla.
  Dla mnie to już nie są ludzie. Szympansy są inteligentniejsze.

 21. . said

  (1:14)

 22. Ramirez said

  Pozostaje mi zacytować, co na temat szczepionki na covid mówi nauka:

  „Ze względu na podobieństwo między scyncytynami a białkiem kolczastym SARS-CoV-2, przeciwciała wytworzone po przyjęciu szczepionki na COVID-19 mogą spowodować reakcję krzyżową przeciwko syncytynom, powodując alergiczne, cytotoksyczne i/lub autoimmunologiczne skutki uboczne wpływające na zdrowie i rozrodczość człowieka.”

  http://cioz-dobrostan.pl/covid-19/szczepionka/szczepionka-badania-plodnosc-syntycyna/

  O ile zakład, że tak właśnie będzie? Przecież towarzystwo szykujące nastrzykiwanie całej (białej) ludności od lat głosi wszem i wobec konieczność wyludnienia Planety, w szczególności wyludnienia Europy.

 23. Ryotaro said

  Ad. 20
  usunęli Ci ten filmik, ale tu masz cały ten „wykład”. 4minuty 30 sek

  Ad. 23 Tam jest 157 złowieszczych sekwencji kodujących DNA

 24. NICK said

  Komentarz subiektywny i okólny.
  Nie pierwszy w temacie „myśli- polskiej”.
  Zresztą, P. Bryś (5), napisał za mnie.

  Od początku tacy byli.
  Albo [lepiej] się skrewili.
  Był tu taki tam obraz-ek.

  żyd pieniążek trzyma;

  sprawdza, gryzie, zęby traci
  ale dalej się bogaci.

  Nic? się go nie ima?

  Hostii żydzie nie ugryziesz.
  Miałeś wszystko! Dokąd idziesz..?.. .
  Był tu taki tam… obrazek… .

  P.S.
  Wedle moich wyliczeń inflacja za 2020, w dawnej Polsce, to 11, 12%. Nie znam oficjalnej.
  Ze stu tysięcy PoLiN zostało ci poniżej 90 tysięcy.

  Ostrożne me szacunki na rok bieżący to 250%.
  Klasa średnia i mikrośrednia zniknie w połowie.
  A z tego, z połowy, 5% dosłownie i nikt się tego nie dowie.

  Przymierzcie się do tych, subiektywnych stwie-rdzeń.

 25. Birton said

  ad 7
  reasumując: żydomasońska, polskojęzyczna Naczelna Izba Lekarska , żydomasoński Episkopat Polaka , żydomasoński rząd Morawera i wszystko jasne

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: