Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  lewarek.pl o Skwer Bohaterskiego Mariupola,…
  revers o Wolne tematy (49 – …
  Lily o Wolne tematy (49 – …
  lewarek.pl o Ostateczny cel Rosji – b…
  Don Mac o Banderowska propaganda
  revers o Wolne tematy (49 – …
  lewarek.pl o Ostateczny cel Rosji – b…
  Ramirez o Skwer Bohaterskiego Mariupola,…
  Yagiel o Wolne tematy (49 – …
  QxQx o Ostateczny cel Rosji – b…
  revers o Ostateczny cel Rosji – b…
  Marucha o Ostateczny cel Rosji – b…
  Yagiel o Ostateczny cel Rosji – b…
  Marucha o 5.07. Kowidki wracają. Je…
  Miro o KE pracuje nad przekazaniem Uk…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 618 obserwujących.

To co istotne, jest niewidoczne dla oczu. Antoine de Saint – Exupery

Posted by Marucha w dniu 2021-01-07 (Czwartek)

Młodzież tego nie pamięta, ale zaszczepienie jest dziś, jak kiedyś wstąpienie do PZPR. Chcesz dziś polecieć do Madrytu – zaszczep się, chciałeś wtedy przydział na mieszkanie – wstąp do PZPR, chcesz dziś korzystać ze służby zdrowia – zaszczep się, chciałeś talon na samochód – zapisz się do PZPR.

[Chyba jednak łatwiej było wymigać się od członkostwa w PZPR. A zaszczepienie nie daje ŻADNYCH przywilejów, tylko odrobinę luzuje niektóre restrykcje – admin]

Większość ludzi zupełnie tego nie rozumie, nie pojmują tego że nigdy nie było ani socjalizmu, ani komunizmu. Obie ideologie to narzędzia wykorzystujące ludzi bardzo słabo wykształconych, wcześniej odpowiednio „uświadomionych”, że są krzywdzeni, wykorzystywani, deptani, że należy im się znacznie więcej niż mają (roszczeniowość), że mogą sobie stworzyć państwo sami, w którym nie będą ciężko pracować, ale żyć dostatnio.

Opisywałem ten mechanizm w artykułach „The Matrix Has You” oraz „Nauka przekleństwem ludzkości”, ta technika jest jedną z najważniejszych w całej gamie technik manipulacji społeczeństwem, wypracowanych przez socjologię i socjo-psychologię.

To wszystko zostało zaplanowane, zaprojektowane w detalach na uniwersytetach przez ludzi świadomych co tworzą.

Potrzeba przynależności oraz bycia akceptowanym przez grupę są szczególnie istotne dla życia każdego człowieka. Naśladowanie zachowania zastępuje racjonalne myślenie najczęściej wtedy, gdy brak nam odpowiedniej wiedzy lub nasza logika jest niewystarczająca do pełnego zrozumienia aktualnej sytuacji. Można tak sterować masami, że wszyscy będą zachowywać się tak samo, jedni drugich będą pilnować by zachowywali się w ten sam sposób. To jest jak pandemia właśnie, tyle tylko że pandemia ideologiczna.

Ludzie są zarażani wykładniczo, jak podczas biologicznej pandemii i im więcej ludzi zostaje zakażonych, sformatowanych tym choroba szybciej postępuje. Kiedy liczba zakażonych osiągnie „demokratyczną większość” narzuca ona swoją wolę mniejszości i tę mniejszość albo zmusza do przyjęcia wzorca zachowań albo brutalnie eliminuje ze sformatowanego społeczeństwa.

Macie mnóstwo takich przykładów, Polska po 1945 roku, Rosja po rewolucji w 1917 roku. Ci którzy to organizują, zazwyczaj służby specjalne, wojskowi, policjanci, przede wszystkim agenci obcych państw , zagranicznych wywiadów, płyną na tej fali społecznego buntu na szczyt, ta fala ich wynosi do rządzenia.

Kiedy tylko otumaniony lud powierzy im władzę natychmiast tworzą sieć, strukturę władzy. Na jej czele stoją najwyżsi oficerowie wojska, służb, policji, ci którzy pod przykrywką tajności tworzą związek zbrojny wymierzony w ogłupione społeczeństwo. Błyskawicznie opanowują strategiczne pozycje w państwie: wojsko, służby, policję, sądownictwo, prokuraturę, wolne zawody, aparat urzędniczy, przejmują kontrolę nad usługami i przedsiębiorczością, i czerpiąc z powierzonej im władzy, przez dystrybucję stanowisk, posad, tytułów naukowych, awansów, przywilejów, koncesji, pozwoleń i dóbr majątkowych tworzą armię podległych im ORKÓW, nikczemnych ludzi, pozbawionych moralności, ludzi cynicznych i brutalnych, gotowych za awans materialny i zawodowy, za wydźwigniecie ich z biedy i nizin społecznych na każdą podłość. To jest wyrachowana, podła, pozbawiona jakiejkolwiek ludzkiej cechy strategia zdobywania władzy i bogactwa dla zmyłki nazywana rewolucją społeczną. Może to się komuś wydawać śmieszne ale barany i kury gospodarzem zagrody czynią wilka.

Jesteście świadkami tego procesu, rozejrzyjcie się wokół, jak łatwo jest rządzić masą ludzi słabo wykształconych, jak łatwo zmusić ją do noszenia maseczek, czy przestrzegania idiotycznych, wręcz absurdalnych ograniczeń. Ten sam mechanizm obserwowaliście podczas protestów „błyskawic”. Grupa cwaniaków z rodowodem z WSI i SB próbowała wykorzystać słabo wykształconą młodzież, odpowiednio „zmotywowaną” tak samo „wyedukowaną” jak te masy robotniczo – chłopskie którym grupa oligarchów wmówiła, że jak obalą zamożnych i bogatych to będzie sprawiedliwie po równo.

Chciałbym zwrócić Waszą szczególną uwagę na ogromne podobieństwo w zachowaniu się mas na różnych kontynentach. W ten sam sposób ogłupieni zostali mieszkańcy Europy Środkowo-Wschodniej, Azji, wielu krajów Afryki, a przede wszystkim Ameryki Łacińskiej. Ludzie na całym świecie są tak samo naiwni i podatni na propagandę.

Ten sam proces zachodzi dzisiaj w USA. Przez lata tworzono w USA , na wzór mas rosyjskich, polskich, czy chińskich kolorowy zasób imigrantów, zaczyn nadchodzącej rewolucji. Od lat Czarni, Latynosi są chytrze dopingowani do walki z amerykańskim państwem i jego instytucjami. Ta przemoc policji wobec kolorowych nie jest przypadkiem, akcja zawsze prowokuje reakcje. Zróżnicowanie majątkowe pozwala wykreować masowe postawy roszczeniowe Czarnych i Latynosów, towarzyszy temu gigantyczna akcja w mediach uświadamiająca kolorowych, że są gorsi, rasowo upośledzeni.

Tli się w USA zarzewie rewolucji, którą, jak te w Rosji, Chinach, Polsce, prowadzą Ci sami ludzie, elita amerykańska skupiona w Zakonie Skull And Bones. W jakim celu organizują u siebie rewolucję „socjalistyczną”? Przeciwko komu, kogo chcą pokonać rękoma Czarnych i Latynosów? Białych, przywiązanych do kraju Amerykanów, którym Ameryka dała dom i pracę, bezpieczeństwo i spokojne, dobre życie.

Rewolucja w 1917 roku odbyła się pod hasłem walki z kapitalistami, kułakami i burżujami, ta odbędzie się po to by WSZYSCY BYLI TAK SAMO BIEDNI, chodzi więc o sprowadzenie klasy wyższej, średniej do poziomu najbiedniejszych w USA, o odebranie im własności, pozbawienie podmiotowości. Oni przecież dobrowolnie nie zgodzą się oddać dorobku życia, nie zrezygnują z państwa i jego instytucji które gwarantowało im pracę, dobre wynagrodzenie, bezpieczeństwo, ochronę własności i szereg wolności , przede wszystkim prawo do broni.

Dariusz Nejman
https://politywatory.com/

Komentarzy 16 do “To co istotne, jest niewidoczne dla oczu. Antoine de Saint – Exupery”

 1. bardzo said

  Panie Gajowy, ten człowiek między wierszami pisze cholerną prawdę, niestety przykrą. A gdzieniegdzie wyraża się wprost. Jemu wolno, nazwisko go w pewnym stopniu chroni. Wśród nich też bywają ludzie. U Orwella zresztą też. Tyle że u Orwella prole mieli rząd w dupie, a ideologiczny terror dotyczył partyjnych.

  To jest bardzo dobry artykuł do prostego człowieka.

 2. Piskorz said

  re art Tli się w USA zarzewie rewolucji,…..Chyba już od 1970 r. Powoli, powoli..Mała rewolucja, korupcja, rewolucja…itd aż dojdzie do 2 wojny domowej jak pisze Th. Chittum w swojej książce. Tylko kwestia czasu…legalni i nielegalni emigranci będą dobrym katalizatorem, zresztą nie tylko oni…już o tym pisałem.

 3. „To, co istotne, jest niewidoczne dla oczu”.

  Niewidoczne dla oczu… Cóż… jeśli ktoś widoczy świat tylko oczyma…

  „… ten człowiek między wierszami pisze cholerną prawdę…”

  On (ten człowiek) nawet nie wie, co to jest pisanie między wierszami. I żadnej Ameryki też nie odkrył. Napisał po prostu o rzeczach oczywistych, nie nazywając (prawie nie nazywając, lub fałszywie nazywając) owych manipulatorów ludzkimi masami po imieniu.

  Ja piszę o unych na przykład zbiorowo: nochalofagusy, parchifallusy, garbulce; a imiennie: Szyldy i Felery; mniej znacznych maszkaronów, będących ychnimi służalcami nazywam: gargulcami, szydziakami, sznoblowatymi parchaczami itp.; a te całe „elity” są dla mnie jelytamy, kukłami, pacynkami, pajacami ze wszystkimi przynależnymi unym epitetami.

 4. Jan Breczko said

  .https://www.youtube.com/watch?v=nji5zvkuuFg

  nuBOSZ PIETIA -JUST THINK ABOUT your surname
  or about w ieslaw urynna or about karbo sokołow
  nie wiem ze dobrze zjem jak mawiał turoń

 5. . said

  Latynosom, dokładnie Meksykanom należy się osiem stanów do których sprzedaży zostali zmuszeni po podstępnie wywołanej przez USA wojnie.

  Może taka wojna domowa II w USA byłaby na rękę wielu narodom na świecie, które miałyby okazję zrobić u siebie porządek, bo nikt by się do nich nie wtrącał.

 6. bronek said

  Póki co tam rewolucja trwa i zaczęła się na dobre od szkół i uniwersytetów. Jednak tam chodzi o likwidacje Białej Ameryki w ogóle – podobnie w Europie Zachodniej – likwidację Białej Europy.

 7. rycho08 said

  „…wtedy przydział na mieszkanie – wstąp do PZPR, chcesz dziś korzystać ze służby zdrowia – zaszczep się, chciałeś talon na samochód – zapisz się do PZPR.”

  Kim jest autor – chu,kiem który poznał PRL słuchając Maciara czy innych pis,zielców?

 8. Kowalski3 said

  Tak moi drodzy,

  nawet wymiary nam zredukowali, bo

  dla Św. Pawła są 4!

  Pomijając oczywiste, to mierzyć można tylko z punktu odniesienia,

  a więc, nie ma tylko długości i szerokości, ale

  jest Wysokość i GŁĘBOKOŚĆ!!!

  Bo patrząc z punktu człowieka,

  droga ma jednak swój kres,

  albo w Niebie,

  albo w piekle!

  Dlatego Trójca Jest całością,

  a reszta jest POZA!

  A w Niebie już nie ma długości i szerokości , bo ….

  itd., itp., it pobłogosławione!

 9. Boydar said

  @ Pan Bardzo

  Jak Ludź to pisał Makuszyński. A „ten człowiek” kwiczy jak zarzynana świnia – bardzo prawdziwie i prawie szczerze.

  Za późno, judaizm to nie klocki lego które można zgarnąć ze stołu i ułożyć od nowa. Rzekome „wypaczenia” okazały się genetyczną degeneracją którą można usunąć tylko siekierą i ogniem. Czy dwa tysiące lat to wystarczający okres próby ? Jak dla mnie bezapelacyjnie tak !

 10. UZA said

  „Młodzież tego nie pamięta, ale zaszczepienie jest dziś, jak kiedyś wstąpienie do PZPR. Chcesz dziś polecieć do Madrytu – zaszczep się, chciałeś wtedy przydział na mieszkanie – wstąp do PZPR, chcesz dziś korzystać ze służby zdrowia – zaszczep się, chciałeś talon na samochód – zapisz się do PZPR.”

  Ja nie zaliczam się do młodzieży i pamiętam życie w PRL-u. Dlatego oburza mnie powyższe porównanie. Owszem, cwaniacy i karierowicze, którzy dla zysku wstąpiliby nawet do Piekła, mogli się wtedy załapać na różne dobra, bo swoją przynależność do PZPR potrafili „dobrze” wykorzystać. Dziś jest tak samo, tylko nazwy partii się zmieniły. Z drugiej strony, za tzw. Komuny mieszkania dostawali też ludzie, którzy do Partii nie należeli. W praktyce przynależność do PZPR miała znaczenie dla awansu na stanowiska kierownicze. Jeśli ktoś nie miał takich ambicji mógł spokojnie żyć jako bezpartyjny. Nie musiał się obawiać, że z tego powodu odetną mu dostęp do przychodni czy nie zoperują wyrostka.
  Nawiasem mówiąc, ludzi słabo wykształconych jest teraz więcej niż za tzw. Komuny. Peerelowskie szkoły, nawet programy radiowe i telewizyjne reprezentowały wyższy poziom niż to, co obserwujemy obecnie.

 11. Marucha said

  Re 10:
  Autor czerpie informacje chyba z filmów, bo na pewno nie z autopsji.
  Znałem też członków PZPR, którzy absolutnie żadnych korzyści z tego nie mieli.

 12. Jak media urabiały umysły prostaczków przez lata, to wszyscy cicho siedzieli… Te błahostki wcale nie były błahostkami…

  Jesteście bez szans, bo nie widzicie rzeczy szkodliwych przed szkodą.

  Jesteście bez szans, bo wasza odwaga cywilna nie istnieje.

  Jesteście bez szans, bo nie potraficie odróżniać dobra od zła.

 13. Panie KrzysztofieM, więcej wiary! Nie wszyscy siedzieli cicho, chociaż wiedzieli o strasznych metodach uciszania przeze unych. Nie wszyscy sobie też błahostkowali szczurze sztuczki i podchody. Są jeszcze ludzie, którzy widzieli, widzą i widzieć będą w sensie rozumienia rzeczy, a nie tylko ich oglądania, czy jak mi się to nazwało widoczenia. Jest jeszcze mnóstwo ludzi, którzy mają odwagę cywilną widoczną, lub takich, u których taka odwaga wzbiera się ostatnio do uwidocznienia. Jest jeszcze sporo ludzi, którzy potrafią nie tylko odróżnić dobro od zła, lecz także i przede wszystkim wszystkie konsekwencje z takiego rozróżnienia wynikające. Więcej wiary! Niedźwiedź śpi mocno i zazwyczaj długo. Trochę trudu i czasu wymaga też jego przebudzenie. Ale… kiedy już takie niedźwiedzisko wylezie z barłogu, rozprostuje kości, poprzeciąga zaspałe ścięgna i mięśnie, przetrze ślepia, rozezna się w temacie i ruszy swoje ociężałe cielsko, to żaden parch nie bydzie mioł prawa do dalszygo zużywania tlenu, a jego kradziune piniendze, ani jego sztuczki psu na budę się nawet nie zdadzą. Wiem, uny myślom, iże ten sam ograny kawałek mogą powtarzać w nieskończoność, bo wystarczy, że podmienią aktorzyny, ubiorą w trochę inne łachmany i sprawa załatwiona. Nie. Nie tym razem. Za daleko wepchali parchate łapska. Za bardzo się odkryli.

 14. UZA said

  ad.12) „Jesteście bez szans, bo nie widzicie rzeczy szkodliwych przed szkodą.

  Jesteście bez szans, bo wasza odwaga cywilna nie istnieje.

  Jesteście bez szans, bo nie potraficie odróżniać dobra od zła.”

  Pisze Pan w drugiej osobie, więc rozumiem, że Pana te niedoskonałości nie dotyczą. Pan wszystko widział i wiedział zawczasu. Jest Pan mądry jak sowa i dzielny jak lew. Jakie są zatem Pańskie szanse ? Pisze Pan do nas z innego wymiaru, czy z innej planety ? A może należy Pan do globalnej elity, która nam – prostaczkom zgotowała ten los ?

 15. Ad. 14

  Pan wszystko widział i wiedział zawczasu.

  Przepraszam.

 16. Ad. 13

  Też bym tak chciał.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: