Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Czy tragiczne losy gwiazd świa…
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Gość o Tożsamość Ukrainy
  Andre Chmi. o Czy tragiczne losy gwiazd świa…
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  NC o Tożsamość Ukrainy
  ojojoj o Ławrow: nazywanie NATO sojusze…
  ojojoj o Upały i irracjonalizm z b…
  ojojoj o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  Marcin o Wolne tematy (48 – …
  I*** o Upały i irracjonalizm z b…
  I*** o Upały i irracjonalizm z b…
  Mietek o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Co należy robić, gdy wiemy już niemal wszystko?!

Posted by Marucha w dniu 2021-01-08 (Piątek)

Już nie tylko na naszych oczach, ale z nami wszystkimi, jako chcianymi lub niechcianymi uczestnikami, dzieją się wydarzenia, które nie tylko definiują świat na nowo ( najbardziej świadomi z nas wiedzą bowiem od wielu lat, że żyjemy w ” nowym wspaniałym żydowsko-anglosaskim świecie”).

Te wydarzenia po wschodniej, jak i zachodniej stronie Atlantyku, na północ i na południe od równika nieodwołalnie wymagają od każdego z nas reakcji na bezprawie, przemoc, upadek wszelkich zasad społecznych i politycznych, które propagowano jak trwałe, nienaruszalne zasady nie tylko tzw. liberalnej demokracji, ale jako zasady odpowiedzialności rządów przed obywatelami swoich państw, którym bez żadnych skrupułów i zahamowań ogłoszono wprost, że są ludźmi zbędnymi, że przyszłość jaką im się szykuje jest cyfrowym obozem koncentracyjnym zorganizowanym według scenariusza atawistycznego strachu i segregacji według skali akceptowanego niewolnictwa.

Podsumujmy co wiemy:

1. Świat jest igraszką psychopatycznych jednostek, które w osłonie niemal anonimowych „funduszy” (Black Rock, Vanquard, Fidelity, State Street ) terroryzują i okradają świat i zdecydowały zamienić go w cyfrowy obóz koncentracyjny, a społeczeństwa w neo-feudalnych niewolników.

2. Złamana została dotychczasowa hierarchia i prestiż światowych mocarstw. Nie istnieje już żadne państwo mogące być punktem odniesienia dla społeczeństw szukających ładu w światowym chaosie. Wielcy zostali niemal w pełni skompromitowani i zdezorganizowani (chaosowi usiłują opierać się jedynie Chiny). Mali się nie liczą będąc sterroryzowani i szantażowani. Rozsądek polityczny mieszka w „państwowych rezerwatach” (Białoruś, Iran)

3. Polska jako samodzielne państwo jest całkowitą atrapą, w której nie obowiązują zasady prawa, gdzie kłamstwo, obłuda i bezkarność władzy państwowej jest powszechnością. Wszyscy politycy zarówno parlamentarnych partii rządzących, jak i opozycyjnych, są jawnymi antypolakami i przestępcami lub współsprawcami przestępstw wobec państwa i narodu.

4. Ustrojowe instytucje państwa (sądy, prokuratura, szkolnictwo, służba zdrowia, wojsko i policja, administracja państwowa i samorządowa, media) są skompromitowane i współuczestniczą w zbrodniach przeciwko narodowi i państwu polskiemu.

5. Zdecydowana większość polskiego społeczeństwa nie może być określana mianem narodu polskiego ze względu na zniszczoną świadomość narodową oraz poddanie się tresurze medialno-konsumpcyjnej, a ostatnio sterroryzowana strachem.

[Autor ładnie to ujął, i kulturalnie. Wulgarny gajowy określa je kupą g…a – admin]

6.Nie ma złudzeń, że odpowiedzialność za Polskę i walkę o odzyskanie państwa i ocalenie narodu muszą podjąć stosunkowo nieliczne, świadome, zorganizowane i zdeterminowane środowiska. Cywilna Armia Powstańcza – poparta przez pozostające dotychczas w mniejszości, świadome zagrożeń i chaosu, kadry polskich resortów siłowych – musi powstać jak najszybciej.

O tym co robić. Napiszemy wkrótce.

WPS
https://wiernipolsce1.wordpress.com/

Komentarzy 20 do “Co należy robić, gdy wiemy już niemal wszystko?!”

 1. Wladca said

  Nalezy sie modlic.Rozwiazanie jest.No coz,Troche kosztuje…Ale ojciec Rydzyk Tez zaczynal skromnie.Nie znaczy to jednak,ze jest on super,ale jest skuteczny,prawda?Bez funduszy nic nie ruszy.A potem zobaczymy…

  ————-
  Powiedzieć,  że nie jest „super” – to jakby nic nie powiedzieć.
  Admin

 2. UZA said

  „Bez funduszy nic nie ruszy”.

  To jest zasada naszych wrogów. Oni zawsze dysponowali funduszami i starali się z ich pomocą zdobyć władzę nad światem. Jeśli chcemy się im przeciwstawić, to nie możemy przyjąć ich reguł, bo wtedy nie mamy szans. Oni mają nieporównanie więcej kasy niż my i wprowadzili taki system, że im wciąż przybywa, a nam ubywa. Musimy działać inaczej i tymi skromnymi zasobami, które nam jeszcze pozostały gospodarować mądrzej. Sposobem jest dawanie, wymienianie się z innymi rzeczami i usługami. Przecież człowiek nie potrzebuje aż tak wiele. Mamy jeszcze kościoły, parafie i one mogą stanowić zaczątki samoorganizacji. Skoro nieprzyjaciel robi wszystko, żeby nas podzielić i rozproszyć, to właśnie powinniśmy się łączyć. Oczywiście, modlić się też trzeba – bez Boga ani do proga.

  Jeśli chodzi o Ojca Rydzyka, to nie uważam, żeby był skuteczny. Moim zdaniem wcale nie pokonał Systemu, lecz raczej stał się Jego narzędziem, wodzonym za nos. Właśnie dlatego, że uwierzył w możliwość ogrania przeciwnika na jego boisku, według jego reguł.

 3. Marucha said

  Re 2:
  Moim zdaniem Rydzyk DOŁĄCZYŁ do Systemu.
  Ta jego przyjaźń z Jojne Danielsem mówi sama za siebie.

 4. Boydar said

  No chyba że jest szwagrem fryzjera i potrafi w pokera. Wątpić trudno.

 5. JanuszT said

  Ad 3. Pan Gajowy

  I to od dawien dawna ten kapłan dołączył do systemu. Jak widzimy bardzo mu to się opłaca.
  Napisałbym, że to bardziej biznesmen niż ksiądz.

 6. Stanisław Potocki said

  „Chaosowi usiłują opierać się jedynie Chiny”-ale być może dlatego,że rządzącym na świecie psychopatom podoba się chiński model trzymania społeczeństwo za przysłowiowe gardło i całkowita kontrola poszczególnych ludzi poprzez np. miliardy kamer z systemem rozpoznawania twarzy,połączony z systemem punktowym każdego obywatela. Kontrola 24/h. Człowiek jako niewolnik

 7. Kowalski3 said

  to że Ks.Rydzyk w obronie swoich zabawek poszedł na każdy układ,

  stało się, tak, ewidentnie i jednoznacznie, zaraz po referendum akcesyjnym, kiedy to zniknął na miesiąc i wrócił już zupełnie ”nowy”.

  Ale cala historia powstania radia ma tyla wątków, że czyste to nie było od samego początku.

  Taka czujka, na każdy wypadek, a jak się zapisała w historii RP, to tylko nasi wnukowie porozbierają – może, kiedy będą wolni.

  Sposób traktowania KK w kontekście SWII jest tu lakmusem wyborowym!

  Piszę to z autopsji nie z ploteczkowa.

 8. I*** said

  (3) Marucha

  Hm, hm… „dołączył”?! :-)))

  Swego czasu „urwał się” swoim braciszkom zakonnym (gdzieś w Niemczech) – potem wypłynął nagle z kasą, doznał „iluminacji” i założył ten ośrodek manipulacji polskimi katolikami… całe to przedsięwzięcie jest elementem (systemowej) układanki od samego początku. :-)))

  ——
  Nie wiem, jak to było. Patrząc z zewnątrz – zmienił się mniej więcej od czasu reaktywacji B’nai B’rith w Polsce.
  Admin

 9. Greg said

  Też uważam, że Rydzyk to ustawka, oczywiście druga po ,,śwJPII”
  Można rozwinąć temat, ale za późno, mleko rozlane (raczej szambo) !
  Ratuj się kto może, możliwymi dostępnymi środkami.

 10. Kar said

  – zmienił się mniej więcej od czasu reaktywacji B’nai B’rith w Polsce.
  Admin
  ___________

  – czy ON nie zdobyl ostrogi u Kiszczaka…??..ot taki Mr Jekyll and Mr Hyde, po polskiemu..Jeden i drugi wyhynął z utkanej mgly mlecznej

  ———-
  Nie wiem, nie chcę zgadywać. W latach 90-tych był dla mnie nadzieją…
  Admin

 11. Carlos said

  Gajowy ma racje. RM bylo narodowym radiem. Telefony o sluchaczy sensowne ,nikt nie wylaczal dzwoniacych. Nawet Olbrychski narzekal w ktorejs ze swoich ksiazek, ze RM jest antysemickie. Dzis wiemy kim jest „intelektualista” aktor, ale wtedy byl w opozycji antykomunistycznej i na poczatku przemian, niejednego takiego bohatera podziwialismy. Niezapomne telefonow p. Haliny Zamel , lekarki z malego miasteczka, osoby wyksztalconej i zyciowo obytej. Byly tez telefony krytykujace PIS, jak pana Leszka z Oliwy. I tak jak Giertych, Rydzyk przeszedl na ich strone, bo to sie zwyczajnie oplaca. Swoja droga, zawsze denerwowal mnie sposob narracji Rydzyka. A jak przyjezdzal do Chicago, to w mediach lokalnych, ciagle mowil o pieniadzach,ktore potrzebuje na rozwoj RM. I polaczkowie dawali, bo przeciez polonia chicagowska to odbicie polactwa 500+.

 12. Marucha said

  Re 11:
  Tak było.
  Podobną historię ma Gazeta Polska. Z dość sensownego pisma zrobiła się szmata.

 13. Boydar said

  Bo to trzeba klientelę zanęcić

  ———–
  Łatwo jest to mówić po fakcie.
  Admin

 14. Boydar said

  Bo jak ja staram się ludzi przekonać, że trzeba patrzeć nie na to co mówi taki jeden z drugim tylko czego nie mówi, to mi natychmiast teorię spiskową przylepiają i że Boydar nawiedzony. A to jedyna skuteczna metoda na unych. Diabeł się nawet za Matkę Boską potrafi przebrać.

 15. WPS to specyficzne środowisko. Katolicy nie mają tam czego szukać.

  Należy spytać Pawła Ziemińskiego ile od samego początku jego działalności zostało rozbitych z jego udziałem inicjatyw organizacyjnych Polaków.

 16. Greg said

  Re.15 Józef Bizoń
  W tym wypadku ma Pan rację, Ziemiński i Pani Rzeuska czują nieukrywaną niechęć, żeby nie powiedzieć nienawiść wobec religii katolickiej.
  Brylują często w Głosie Obywatelskim i przestałem ich słuchać, taką widocznie mają rolę do spełnienia.
  Wiadomo, że budowla na piasku wcześniej czy później runie…(Głos Obywatelski).
  Szkoda mi tylko Andrzeja Ponety, bo wygląda na uczciwego faceta.

 17. NICK said

  Tytuł.
  Nic nie wiemy ze sprawek tutejszych.

 18. Boydar said

  Ależ wiemy, od małego Jasia – „z kim chce, plosę Pani”.

  I to jest pewnik oraz wynikające z niego konsekwencje.

  Rosyjskie pojęcie czasu różni się nieco od naszego, stąd nieporozumienia 🙂

 19. . said

  To co? „Szczęść Boże” albo „chrześcijańskie korzenie banderowców” lepsi niż Rzeuska?

  Szczerze to wolałbym elitę Konfy składającą się właśnie z takich ludzi jak ona. Byłaby lepszą formacją niż jest.

 20. Boydar said

  I nach’uj Kropie taka formacja ? Żyda z Polski wygoni ?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: