Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Gość o Tożsamość Ukrainy
  Andre Chmi. o Czy tragiczne losy gwiazd świa…
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  NC o Tożsamość Ukrainy
  ojojoj o Ławrow: nazywanie NATO sojusze…
  ojojoj o Upały i irracjonalizm z b…
  ojojoj o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  Marcin o Wolne tematy (48 – …
  I*** o Upały i irracjonalizm z b…
  I*** o Upały i irracjonalizm z b…
  Mietek o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  revers o Syria uznaje republiki lu…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Kolejny annus horriblis na horyzoncie

Posted by Marucha w dniu 2021-01-08 (Piątek)

Dla Globo Cap, warunkiem sine qua non depopulacji i przekształcenia wyselekcjonowanych jednostek w bio-elektronicznych niewolników, jest atomizacja społeczeństw.

Stary rok zakończył się w III RP inauguracją „szczepień” przeciw mitycznemu wirusowi. Początek był skromny, ale zbrodniarze administrujący naszą Ojczyzną nie powiedzieli przecież ostatniego słowa. W miarę zwiększenia liczby „szczepień”, rosnąć też będzie liczba zachorowań i zgonów z tą trucizną związanych, wywołując wśród ludzi dodatkową porcję histerii, ponieważ te „przypadki” zakalikowane zostaną przez medialną maszynę propagandową, jako „ofiary wirusa” .

Wyczerpujący obraz autentycznego znaczenia „szczepień” oraz innych „metod zapobiegawczych” daje artykuł prof. Zielińskiego, wieloletniego specjalisty z dziedziny genetyki :
>https://stolikwolnosci.pl/wywiad-z-prof-romanem-zielinskim

Ale nie tylko próba masowej eksterminacji ludności w powyższym wykonaniu powinna martwić społeczeństwo. Najbardziej podatnymi na inżynierię społeczną są dzieci, stanowiące o przyszłości ludzkości. Poniższe wideo bez słów, w wyłącznie graficzny sposób, dogłębnie ilustruje ten problem, a za razem dramatyzm sytuacji w jakiej znalazły się niewinne, nie podejrzewające niczego, dzieci:

Dla Globo Cap, warunkiem sine qua non depopulacji i przekształcenia wyselekcjonowanych jednostek w bio-elektronicznych niewolników, jest atomizacja społeczeństw. Najłatwiej dokonać tego na dzieciach, pozbawiając je naturalnej skłonności do socjalizacji. Jeśli uda się im dożyć wieku dojrzałego, tak ukształtowane osobniki, pozbawione będą jakiejkolwiek kohezji, a składające się z nich społeczeństwo de facto przestanie istnieć.

I to stanowi główny cel globalnej oligarchii w odniesieniu do najmłodszej części społeczeństwa. Niestety jej rodzicom nawet do głowy nie przychodzi taka myśl. Sami, w praktycznie stu procentach, wypełniają obłędne wymogi noszenia kagańców i „dystansu socjalnego”. Wszystko wskazuje na to, że uznali już ten „styl życia” za nową, całkowicie naturalną, normę.

Ignacy Nowopolski
https://drnowopolskiblog.neon24.pl

Komentarze 3 do “Kolejny annus horriblis na horyzoncie”

 1. Pinokio;) said

  W jaki sposób rodzice będą autorytetem dla swojej pociechy
  Młody dzieciak popatrzy na świat wokoło i co go powstrzyma przed korzystaniem okularów wirtualnej rzeczywistości Właśnie Jesteśmy świadkami powstania rynku zbytu na ten artykuł
  W internecie jest pełno ofert sprzedaży.

 2. Boydar said

  Gdyby w „zamierzchłych” latach wieku ubiegłego byłby pan dohtor zajrzał (dohtor to mógłby nawet zaglądnąć) do pierwszego z brzegu getta, to by dohtora dopiero oświeciło, co można ustanowić „nową, całkowicie naturalną, normą”.

 3. UZA said

  „Kolejny annus horriblis na horyzoncie”

  Kolejny annus horribilis już mamy a na horyzoncie rysuje się kolejny anus mundi.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: