Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  re1truth2 o Wolne tematy (24 – …
  Liwiusz o Jak rosyjska ropa umknęła…
  zbigi o Ruska baba, czyli co dale…
  Liwiusz o Zielone ludziki
  Liwiusz o USA nastawiają przeciwko sobie…
  revers o Wolne tematy (24 – …
  Liwiusz o Chiny, Rosja, świat. Rok …
  B o USA nastawiają przeciwko sobie…
  mironik o Wolne tematy (24 – …
  Greg o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Zielone ludziki
  revers o Hillary Clinton: Konflikt na U…
  Greg o Wolne tematy (24 – …
  Marek o USA nastawiają przeciwko sobie…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Rozważania na co dzień: Pandemia a siła przypadku

Posted by Marucha w dniu 2021-01-10 (Niedziela)

Jeden zarażony wirusem nietoperz z Wuhan, którego skonsumowała pewna przygodna Chinka, zaraził cały świat!.

Oceniając po ilości „maseczek” w miejscach publicznych, jakieś 99% obywateli ogląda na co dzień „idiot tube” (po angielsku: telewizja), przez co jest solidnie zakotwiczone w realiach otaczającego świata. Pozostały procent ulega mirażowi „teorii spiskowych”.

Trudno polemizować z przekonaniami przygniatającej większości „rozumnego” społeczeństwa. Dlatego pozwalam sobie zacytować pogląd angielskiego publicysty rozważającego, z tej perspektywy, jeden aspekt naszej obecnej sytuacji (https://www.thetruthseeker.co.uk/?p=224580).

Parafrazę tego krótkiego artykułu zamieszczam poniżej:

„Chińskie biologiczne laboratorium w Wuhan jest własnością Glaxosmithkline, który zupełnie przypadkowo jest również posiadaczem firmy Pfizer, która z kolei produkuje szczepionkę przeciw wirusowi, który incydentalnie wymknął się z powyżej wymienionego laboratorium, które przypadkiem zostało założone przez dr Fauci, dyrektora amerykańskiego Center for Disease Control (amerykański SANEPID) , który to incydentalnie promuje wspomnianą szczepionkę.

Koncern Glaxosmithkline przypadkowo zarządzany jest przez finansistów Black Rock, którzy również całkiem przypadkowo kierują finansami fundacji Sorosa „Open Fundation Society”.

Również przez przypadek Soros jest właścicielem firmy Winterthur, która przypadkiem wybudowała wspomniane na wstępie laboratorium w Wuhan i została wykupiona przez niemiecki Allianz, którego udziałowcem jest incydentalnie Vanguard, który to również przypadkowo jest udziałowcem wymienionego uprzednio Black Rock, który to incydentalnie mieni się być kontrolerem banków centralnych i zarządza jedną trzecią globalnego kapitału inwestycyjnego.

Z zupełnego przypadku, Black Rock jest również głównym akcjonariuszem firmy Microsoft, której właścicielem jest przypadkowo Kill (Bill) Gates, który z kolei posiada udziały firmy Pfizer, która sprzedaje cudowną szczepionkę i przypadkowo jest głównym sponsorem Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

No teraz już wszystko jasne, że dziełem czystego przypadku było to, że jeden zarażony wirusem nietoperz z Wuhan, którego skonsumowała pewna przygodna Chinka, zaraził cały świat!”

Podobny „przekrój” zagadnienia można by przeprowadzić, w każdej innej sprawie związane z mityczną „pandemią” i „wielkim resetem”, a rezultaty okazałyby się identyczne.

Siła przypadku jest równie bezgraniczna, jak siła głupoty mieszkańców naszej planety, którzy bez słowa sprzeciwu pozwalają się prowadzić ku zagładzie grupce psychopatycznych „Wybrańców”.

I warto na koniec zacytować powiedzenia Marii Konopnickiej, że „bezgraniczne są ludzka głupota i Boskie miłosierdzie”!

Ignacy Nowopolski
http://drnowopolskiblog.neon24.pl/

Komentarzy 15 do “Rozważania na co dzień: Pandemia a siła przypadku”

 1. Marucha said

  Nawiasem mówiąc – blog Ignacego Nowopolskiego jest zablokowany na pejsbuku. Nie można doń linkować.
  Nie wiem, czy nie chodzi o cały Neon14.pl

  —————
  PS
  Cały Neon24.pl jest zablokowany. Rzydy już się nię krępują. Mogą zablokować Trumpa, to co im jakiś Neon24 będzie szurał…

 2. Boydar said

  Trudno też stwierdzić, jakim zbiegiem okoliczności Chińczyk o tym wszystkim nie wie. Nie tylko zresztą Chińczyk, wywiady i kontrwywiady WSZYSTKICH państw z listy ONZ. Bo pragnę zauważyć, że w służbach specjalnych nawet państwa Gabon idioci nie występują.

  I o tym już p. dohtor nie wspomniał. No ale, my też musimy się wykazać jakąś aktywnością intelektualną.

  ————-
  Pan dr. tylko zacytował artykuł innego autora.
  Admin

 3. Kar said

  – to bedzie juz jutro, gotowy..?

 4. Boydar said

  Qurcze, nie zwróciłem uwagi. W takim razie sorry i forward

 5. Ad. 1

  Kłótnia w rodzinie. I druga strona barykady. – Tych dwóch rzeczy lepiej nie lekceważyć.

 6. Idzie na wojnę. Pytanie tylko, czy uny żrom siem pomniendzy na serio, czy tylko dla pucu? Bo jeśli to drugie… Kowid to je mały luj, za mało to widowiskowe i mało skuteczne – wojna to je to, co czosnkogryzki lubiom najbardziej. Czekajmy na wystąpienie trzeciej siły, tej spoza teatralnych desek. Spodziewam się, że przeprowadzi ona piorunujący atak i wykurwi pojebów raz na zawsze z tej umęczonej planety. Że co… że wykluczone? Pokusa zostania zbawcą ludzkości jest zbyt wielka, żeby nie było na ten awans chętnych. Wew pierwszej kolejności som une, ale to już wiemy. Uskutecznienie i uprzedzenie ychnich zamiarów „uszczęśliwienia” ludzkości poprzez przyniesienie szczęścia prawdziwego, to dopiero gratka, czyż nie?

 7. @1.Tak Panie Gospodarzu. Cały Neon24 jest blokowany na FB jakiś miesiąc temu chciałem coś udostępnić i lipa. A co do tego tekstu to wnioskuje że to jakaś kumulacja tych przypadków.Ale kto tam będzie zwracał na to uwagę „póki jest wódka i zakąska”.

 8. wojdabejda said

  naszych myśli, Naszych wspaniałych lechickich-sławiańskich SERC !
  Kochany Rodaku-Polaku-Lechito, nie kupuj żadnych dowodów tożsamości u
  Vama, czy Potockiego ani tym bardziej u żydowskiego okupanta ani
  londyńskiego sądu arbitrażowego ! Wystarczy, że sam napiszesz własny akt
  uwolnienia z sideł prawa kanoniczno-morskiego i podpiszesz
  własnoręcznie czerwonym długopisem Twoje imię i nazwisko rodowe ( z domu
  ). Więcej szczegółów w artykułach:> https://wojdabejda.wordpress.com/2020/05/11/przebudzilismy-sie-jestesmy-swiadomi-ukrywanej-przed-nami-tajemnicy-z-metryka/https://wojdabejda.wordpress.com/2021/01/05/niechaj-akty-wolnosci-przyspiesza-zamkniecie-sieci-watykanu-i-kowidowych-oszustow-nwo/

 9. Napiszę tu kilka słów o tym, co myślę. Postaram się, żeby ubrać moje przemyślenia w najdelikatniejsze słowa, jakie przychodzą mi do głowy.

  1. Tak, to jest artykuł innego autora.
  5. Bardzo mądre spostrzeżenie.
  8. I tu się trochę rozpiszę.

  „Ubrał się diabeł w sutannę i ogonem na mszę dzwoni”.
  Myślę sobie, że żydowisko jest bardzo zdesperowane, bo okręca się, wije, plącze jak mało kiedy. Potworzyło toto różne portale z przydomkami „polska”, „narodowa” itp., umieściło weń przekupne kreatury i sieje poprzez nie zamęt. Owo żmijowe kłębowisko natworzyło „opozycjonistów”, zatrudniło niezliczonych mendialnych agentów wpływu oraz tysiące troli. Potworzyło po co? Ano, żeby tworzyć zamęt, chaos, podziały, odwracać uwagę. Przecież nie tylko ja widzę od dawna, jak to parch pluje na parcha, organizuje „protesty” wobec samego siebie. Wygląda to rzeczywiście jak kłótnia w rodzinie. Są ci „mądrzy i prawi”, bez których szwiata siem podobno nie zbawi; som też „głupi i kulawi”, niby my, „reprezentowani” w sieci poprzez stado troli, nawiedzonych, oszustów, przebierańców i innych pojebów. Tworząc lub wynajmując takie wojdabejdy, wandaluzje, czy inne, majom une w zamiarze uprzedzenie, ośmieszenie, zniechęcenie, obżydzenie jakichkolwiek zalążków autentycznych dociekań, analiz i ruchów przeciwstawnych. Proces ten podobnym jest do tzw. teorii spiskowych. Wśród poważniejszych person tego typu są „buntownicy” mendialni, czyli wpuszczacze w maliny, jak icki, johnsy, brauny, engelgardy. To już jest cięższy kaliber. Wszystkie te une stwory gadajom, co człowiek chce usłyszeć, żeby wygasić jego wkurwienie, no… bo już ktoś się tym zajął. A gówno zajął! Nic nie robi, tylko pierdoli oklepane farmazony, odkrywa odkryte, namawia do buntu celem rozpoznania sił przeciwnika, stosuje „petycje”, zbiera dane.

  Czerwonym długopisem… kurwa! Nie masz tyle domów wariatów, w których można by to całe kudłajstwo poumieszczać, gdy wreszcie nastanie czas sprzątania, chyba… że zaadoptuje się do tego celu ogrody zoologiczne, ogłaszając amnestię dla niewinnych zwierząt.

 10. Marucha said

  Re 9:
  „Nie masz tyle domów wariatów, w których można by to całe kudłajstwo poumieszczać”

  Starczy miejsca. Ale nie w domach wariatów, bo to nie są ludzie chorzy umysłowo.
  W dołach z wapnem niegaszonym.

 11. . said

  „namawia do buntu celem rozpoznania sił przeciwnika, stosuje „petycje”, zbiera dane.”

  bingo!

 12. UZA said

  ad.9) „Myślę sobie, że żydowisko jest bardzo zdesperowane, bo okręca się, wije, plącze jak mało kiedy (…) namawia do buntu celem rozpoznania sił przeciwnika, stosuje „petycje”, zbiera dane”

  Rozpoznanie wydaje się prawdopodobne. Nie rozumiem jednak skąd desperacja. Z ich punktu widzenia wszystko się przecież układa. Mają w swoich szponach i media, i rządy, nawet Kościół (hierarchię) , nie mówiąc o sektach. Protestującym (nie tak znowu licznym ) brakuje determinacji, cenzura w Sieci idzie pełną parą, niezależne wydawnictwa ledwo zipią. Klasa średnia ginie w oczach, wolni przedsiębiorcy bankrutują . Wygląda na to, że już całkowicie spacyfikowali ogłupioną i zdemoralizowaną ludzkość. Powinni więc być weseli i zrelaksowani, a oni tymczasem wcale nie sprawiają takiego wrażenia. Miotają się, wiją i plączą jak szaleni. Zupełnie tak, jakby nie byli pewni swego.

  ————
  Nam się wydaje, że uny się miotają, wiją i plączą.
  A oni po prostu coraz dalej przesuwają granicę tego, co dla nas jest akceptowalne – i odnoszą sukcesy.
  Admin

 13. revers said

  Z sieci covidovianki pisza po szczepieniu: ”

  Ludzie jest źle. Rozsyłajcie gdzie tylko możecie tą informacje. Mam kontakt z dziewczyną po świeżym szczepieniu na COV. Jest tragedia.
  Wklejam cała rozmowę z nią:
  Musicie to przekazać wszyskim znajomym. To jest wasza misja aby wszyscy się dowiedzieli. Nie możecie tego nie zrobić. Została zmuszona do szczepienia jako służba medyczna. Wszyscy którzy to przyjęli mają to samo.
  Od razu po szczepieniu źle się poczułam zawroty w głowie, ból głowy, ucisk w klatce piersiowej, brak powietrza i kłócie w sercu, przeszło po jakiejś 0,5 h. Po dwóch godzinach od szczepienia wróciły wszystkie poprzednie dolegliwości, plus doszedł kaszel, katar, biegunka, wymioty i ból oraz paraliż lewej strony (tu gdzie miałam szczepionkę) noga, ręka, pośladek, plecy i kark dodatkowo. Dostałam temperatury i wysokiego ciśnienia. Pod wieczór doszedł ból brzucha. Taki stan utrzymywał mi się ponad dobę, zdecydowałam się pojechać na SOR, tam zrobili mi badania oraz tomografię głowy. Wyszły tam zmiany demielinizacyjne, które pojawiają się przy stwardnieniu rozsianym. Lekarz powiedział, że mogłam mieć je wcześniej, ale szczepionka mi je uaktywniła.
  Co najgorsze nie jestem jedyną dziewczyną z………… w którym pracuję i też się szczepiły, mają podobne objawy tj. biegunka, ból i zawroty głowy, ból brzucha, opuchnięta ręka i jej okolice (pacha bark lewa pierś), mdłości.
  Teraz leżę pod kroplówką żeby wypłukać tą chemię ze swojego organizmu i piję bardzo dużo wody. Nie wiem co mi wszczepili, ale na pewno ścierwo przed którym ludzie powinni się chronić. Modlę się, żeby mi to przeszło bo mam dopiero 20 lat i całe życie przede mną. Skoro mój młody organizm tak źle zareagował, boję się pomyśleć co będzie ze starszymi ludźmi, a zwłaszcza seniorami. Zrobili z nas króliki doświadczalne przez co wykończą naród. Teraz jest trochę lepiej, chociaż czuję, że cała lewa strona nadal nie funkcjonuje tak jak powinna, ucisk w klatce nadal pozostał tak jak i kaszel, ale najgorszy do zniesienia jest ból głowy. Mam nadzieję, że ludzie wolą się nauczyć na cudzych błędach niż przekonać się na własnej skórze.”

 14. NICK said

  Tak. Admin. (12).
  Revers. (13).
  Niewykluczone.

  Jeżeli prawda to po internecie jest.
  Inaczej. Jeżeli nieprawda to i tak jest po internecie.

  Blogi zagrażają demokracji?
  No nie?
  Adminie?

 15. Birton said

  żydostwo już się niczego nie boi- przykład uziemienie PREZYDENTA USA na fejsach, próba impeachmentu, uwięzienie „faszystów”, którzy weszli na Kapitol, no i oczywiście zaszczepić kogo się da, 2x do roku i co roku do końca świata, majątki zlockdownowanych przejąć za 10%

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: