Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Homolka o Soros i Biden kontra Neta…
  Lily o Soros i Biden kontra Neta…
  kot policyjny o Psy policyjne w Kalifornii oka…
  Maverick o Wolne tematy (25 – …
  Gość o W Konfederacji każdy ma r…
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  Dziennik 1925 Andre… o Będziemy drugą Japonią?
  JW o Będziemy drugą Japonią?
  Maverick o Wolne tematy (25 – …
  Krzysztof M o Kłamstwo założycielskie czyli…
  Katon o Wolne tematy (25 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Szczepionka i suwerenność

Posted by Marucha w dniu 2021-01-10 (Niedziela)

Zamiast zajmować się często irracjonalnymi i kompromitującymi teoriami spiskowymi na temat tego jak to przy pomocy szczepionki globaliści chcą urządzić nam ludobójstwo – powinniśmy przyjrzeć się bliżej realnym zagrożeniom związanym z walką z Covid-19.

Oto szefowa Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen ostrzegła kraje członkowskie przed zamawianiem szczepionek przeciwko Covid-19 w ramach umów bilateralnych, mówiąc, że podważa to wysiłki UE jako całości.

„Jedyne ramy, w jakich negocjujemy, to cała wspólnota 27 państw. Robimy to razem i żadne państwo członkowskie na tej wiążącej podstawie prawnej nie może negocjować równolegle ani mieć równoległego kontraktu” – powiedziała von der Leyen dziennikarzom w Brukseli.
[Jaka „podstawa prawna, stara ruro? – admin]

Wiadomość ta przeszła w Polsce bez echa, zarówno sfery rządowe, tak ponoć czułe na kwestię suwerenności i zapędów Brukseli do narzucania swojej woli, jak i zastępy zwolenników teorii spiskowych – nie zwróciły na to uwagi.

Odezwał się jednak, jak było do przewidzenia, niezawodny Viktor Orban. Na falach Radia Kossuth poinformował, że prowadzi rozmowy z innymi dostawcami szczepionek. „Jeśli będziemy polegać tylko na zachodnich szczepionkach, ograniczenia będą musiały zostać utrzymane jeszcze przez kilka miesięcy. Jeśli gdzie indziej znajdziemy bezpieczną i sprawdzoną szczepionkę, możemy przyspieszyć ten proces”.

Potwierdził, że Węgry prowadzą negocjacje z producentami szczepionek w Chinach, Rosji i Izraelu w sprawie ewentualnych zakupów. „Brytyjczycy, zamiast na to pozwolić Brukseli, sami wynegocjowali i są teraz w znacznie lepszym stanie” – powiedział Orban. Sytuacja ze szczepionkami „prowadzi do fundamentalnej kwestii, że tylko te prawa powinny zostać przeniesione do Brukseli, co do których jesteśmy pewni, że będą tam lepiej zarządzane” – zakończył Orban.

Bruksela, która była krytykowana w czasie tzw. pierwszej fali pandemii, że nic nie robi, tym razem zajęła się szczepieniami, ale robi to w swoim stylu – monopolizując i biurokratyzując, przy okazji czyniąc kolejne kroki w kierunku przekształcenia UE w państwo federalne. Narzucenie wszystkim państwom UE jednolitej polityki szczepionkowej jest tego wyrazem i Orban to dostrzegł. Jest to zresztą zgodne z jego strategią utrzymywania równowagi między Zachodem i Wschodem.

Jan Engelgard
https://myslpolska.info/

Komentarzy 28 do “Szczepionka i suwerenność”

 1. revers said

  Tak komisarze unijni z zamierzonych 500 mln., zwiekszyli dawki toksycznych szczepionek do 600 mln sztuk zamowionych szczepionek, jakie za tym ida wziatki lepiej nie mowic.

  Merkel chce Niemcow ostanich szczepic na 27 krajow unijnych.

  W dodatku grupa przodujacych w nauce naukowcow nie daja zadnych szans wirusowi covid bo tych wirusow nie ma, lub ich istnienie nie jest udowodnione.

  https://telegra.ph/Alle-f%C3%BChrenden-Wissenschaftler-best%C3%A4tigen-COVID-19-existiert-nicht-07-03?fbclid=IwAR3xcRsKZVUhAvnjS-SluduiXpM8xo_a8vM5xKRnulPjKU-6bzrid_pg0-E

 2. bardzo said

  Jakim prawem, panie Admin? Tym:

 3. wojdabejda said

  Wystarczy grupa śmiałków, świadomych Polaków-Lechitów aby ocalić Naród
  Polski przed zagładą ! To w nas Polakach-Lechitach tkwi ogromna BOSKA
  siła i moc zdolna pokonać zło, które zagnieździło się w Naszej
  Sławiańskiej wspaniałej Ojczyźnie !!! Uwierzmy w siebie i w sprawczą MOC
  naszych myśli, Naszych wspaniałych lechickich-sławiańskich SERC !
  Kochany Rodaku-Polaku-Lechito, nie kupuj żadnych dowodów tożsamości u
  Vama, czy Potockiego ani tym bardziej u żydowskiego okupanta ani
  londyńskiego sądu arbitrażowego ! Wystarczy, że sam napiszesz własny akt
  uwolnienia z sideł prawa kanoniczno-morskiego i podpiszesz
  własnoręcznie czerwonym długopisem Twoje imię i nazwisko rodowe ( z domu
  ). Więcej szczegółów w artykułach: https://wojdabejda.wordpress.com/2020/05/11/przebudzilismy-sie-jestesmy-swiadomi-ukrywanej-przed-nami-tajemnicy-z-metryka/https://wojdabejda.wordpress.com/2021/01/05/niechaj-akty-wolnosci-przyspiesza-zamkniecie-sieci-watykanu-i-kowidowych-oszustow-nwo/

 4. Odkręć said

  W swym orędziu z dnia 16.09.2020 Frau Ursula von der Leyen pośrednio przyznała, że to oni wywołali pandemię, że to nie jest katastrofa, która zadziała się nagle, tylko plan.

  https://ec.europa.eu/commission/presscorner/detail/pl/SPEECH_20_1655

  To nasza szansa na wprowadzenie zmian według planu – a nie wywołanych katastrofą lub pod naciskiem ze strony reszty świata.

  Szansa, abyśmy wyszli z obecnej sytuacji silniejsi, tworząc możliwości dla świata jutra, a nie tylko przygotowując się na nieprzewidziane wydarzenia świata z przeszłości.

  Mamy wszystko, czego potrzebujemy, aby tego dokonać. Pozostawiamy za sobą dawne wymówki i wygodny stan rzeczy, które nas zawsze ograniczały. Mamy wizję, mamy plan, mamy inwestycje.

 5. revers said

  ks.Kneblewski: ” Otrzymałem dzisiaj sms-a od młodej żony w stanie błogosławionym z prośbą o modlitwę za jej męża, który pracuje w sorcie mundurowym, a którego szantażują i grożą wyrzuceniem z pracy, jeżeli – podobnie, jak pozostali – nie da się zaszczepić. Szymuś, jestem dumny z Ciebie, a tych bandytów, jak mam nadzieję, czeka Norymberga!

  – napisał duchowny. ”

  https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,26668973,ks-roman-kneblewski-o-przymusie-szczepien-tych-bandytow.html?fbclid=IwAR1F7qAc_fiIbH1syWYIRor2y0Su_rNR5iOQpyJd9Z-QWld5YvCIAA2fVzk

 6. revers said

  Papież Franciszek powiedział w wywiadzie telewizyjnym dla komercyjnej włoskiej stacji Canale 5, że w przyszłym tygodniu zaszczepi się przeciwko koronawirusowi. Szczepionkę nazwał „etyczną” i konieczną. Odrzucanie jej określił jako „samobójczy negacjonizm”.

  https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/szczepienia-przeciw-covid19/news-papiez-franciszek-zaszczepie-sie-przeciwko-covid-19-w-przysz,nId,4976584

 7. wow said

  Nie wiem czy szczepionka mRNA na covid jest szkodliwa czy nie, obawiam się że do końca może nie wiedzieć tego nikt ponieważ jest to lek eksperymentalny. Niepokoi mnie jednak wyśmiewanie „teorii spiskowych” przez redakcję Myśli Polskiej. Trochę poczytałem o tych szczepionkach i jest przecież spora krytyka, tylko poza mediami „głównego ście..nurtu”, nikt też racjonalnie nie potrafi wytłumaczyć naganiania ozdrowieńców na szczepienia i ludzi 30 czy 40 paro letnich, których szansa zejścia na covid jest mniejsza niż zgonu wskutek upadku ze schodów. Może rzeczywiście chodzi o depopulację? już teraz mówi się, że szczepienia będą powtarzane co roku (sic!)

 8. revers said

  Dworczyk: czekaja nas szczepienia co rok!

  https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/8064906,michal-dworczyk-covid-19-szczepionka-pfizer-koronawirus.html

  Akurat Pfizer w u Brytoli zostal zawieszony. Fachowcy z branzy pracujacy w klinikach, mowia ze dopiero za 3 lata beda znane skutki szczepien na covid.

 9. Ryotaro said

  Zatrzymałem się na pierwszym akapicie, serio. GlobHomo samo zapowiada depopulację, postawili nawet Georgia Guidestones z sugestią utrzymywania populacji poniżej 500 milionów.

  Poziom Gajówki bardzo się obniżył przez ostatnie parę dni, zarówno artykuły jak i nowi komentujący.

 10. Kar said

  >5 Revers/Norymberga

  – Norymberga, byla gudel-przekretem (..tak jak i Auschwitz, i wiele innych zbeszczeszczonych przez roosevelthazarska holote). Czolowka wyselekcjonowanych „sadzila-oskarzonych-swoich”.., zamykla im geby na wieki wiekow, zacierala slady swoich bestialskich wystepkow.

 11. Birton said

  a za Hitlera to Niemcom lepiej nie było, albo normalniej?

 12. Birton said

  ad 9
  ma Pan zastrzeżenia, podwyższaj Pan poziom swoją osobą

 13. . said

  wow @

  „Niepokoi mnie jednak wyśmiewanie „teorii spiskowych” przez redakcję Myśli Polskiej. ”

  Ich oraz innych nacjo-„niezależnych” redaktorów, ludzi popierających konfę, księży tradycjonalistów itp.

  Plandemia pokazuje kto jest kto.

  Ciekaw jestem czy się zaszczepią?
  Czy takiemu np. Adamowi Śmiechowi po szprycy będzie do śmiechu.

  ———-
  Adam Śmiech do szczepień nie namawia, przeciwnie – więc o co chodzi?
  Admin

 14. „Zamiast zajmować się często irracjonalnymi i kompromitującymi teoriami spiskowymi na temat tego jak to przy pomocy szczepionki globaliści chcą urządzić nam ludobójstwo – powinniśmy przyjrzeć się bliżej realnym zagrożeniom związanym z walką z Covid-19”.

  No… to un poucza nas, czemu to my [wg unygo barany zajmujące się bzdetami] powinniśmy siem przyglundać. Cóż… Beee, Engelgardzie Janie, panie, czarny baranie!

 15. A tu spotkanie zorganizowane przeze garbulców pomniejszych dla gargulców, na którym ci ostatni bardzo ciepło i serdecznie przyjęli pomysł bezobjawowych objawów i przygotowali grunt do ostatecznego objawienia światu nieplanowanej plandemii. Wuhało i chinole szczerze rozbawieni ustalili podział łupów. Patronowała im szczególna w swym rodzaju figurka.

 16. A tu ślepka, które nie mogą kłamać, boć to katolik jest, filantrop z urodzenia i troszczyciel o cudze dobra, do tego geniusz medyczny. Teoria spiskowa? Mówią, że gadał ongiś o tzw. depopulacji… To nieprawda! A nawet gdyby to była prawda, to un na pewno co innego mniał na myśli, a spiskowe tełoretyki jedne wyjeni to sobie z kóńtekstu, żeby odwrócić ludzką uwagę od „realnych problemów covidowych”. I jeszcze spiskujom tełoretycznie, że w bardzo szerokim aspekcie są to problemy davidowe, felerowe, że taka je współczesna fiolkowo-tabletkowa mendycyna! Ziółkami by was paśli!

  A ja, zwykły baran pospolity nie chcę przynależeć do tej parchatej jelyty! Nie pozwolę włazić z buciorami w moje życie tej awangardzie! Tak, panie Engelgardzie, stróżu aniele w luckowym kościele!

  ————
  Proszę nie pieprzyć na temat p. Engelgarda, nawet jeśli jego niektóre opinie mniej nam się podobają.
  Proszę trzymać język na wodzy, a nie chlabzdrać nim nieodpowiedzialnie.
  Admin

 17. Marucha said

  Re 9:
  Ma Pan rację.
  Proponuję przejście na inne forum.

 18. revers said

  Z sieci: „Ludzie jest źle. Rozsyłajcie gdzie tylko możecie tą informacje. Mam kontakt z dziewczyną po świeżym szczepieniu na COV. Jest tragedia.
  Wklejam cała rozmowę z nią:
  Musicie to przekazać wszyskim znajomym. To jest wasza misja aby wszyscy się dowiedzieli. Nie możecie tego nie zrobić. Została zmuszona do szczepienia jako służba medyczna. Wszyscy którzy to przyjęli mają to samo.
  Od razu po szczepieniu źle się poczułam zawroty w głowie, ból głowy, ucisk w klatce piersiowej, brak powietrza i kłócie w sercu, przeszło po jakiejś 0,5 h. Po dwóch godzinach od szczepienia wróciły wszystkie poprzednie dolegliwości, plus doszedł kaszel, katar, biegunka, wymioty i ból oraz paraliż lewej strony (tu gdzie miałam szczepionkę) noga, ręka, pośladek, plecy i kark dodatkowo. Dostałam temperatury i wysokiego ciśnienia. Pod wieczór doszedł ból brzucha. Taki stan utrzymywał mi się ponad dobę, zdecydowałam się pojechać na SOR, tam zrobili mi badania oraz tomografię głowy. Wyszły tam zmiany demielinizacyjne, które pojawiają się przy stwardnieniu rozsianym. Lekarz powiedział, że mogłam mieć je wcześniej, ale szczepionka mi je uaktywniła.
  Co najgorsze nie jestem jedyną dziewczyną z………… w którym pracuję i też się szczepiły, mają podobne objawy tj. biegunka, ból i zawroty głowy, ból brzucha, opuchnięta ręka i jej okolice (pacha bark lewa pierś), mdłości.
  Teraz leżę pod kroplówką żeby wypłukać tą chemię ze swojego organizmu i piję bardzo dużo wody. Nie wiem co mi wszczepili, ale na pewno ścierwo przed którym ludzie powinni się chronić. Modlę się, żeby mi to przeszło bo mam dopiero 20 lat i całe życie przede mną. Skoro mój młody organizm tak źle zareagował, boję się pomyśleć co będzie ze starszymi ludźmi, a zwłaszcza seniorami. Zrobili z nas króliki doświadczalne przez co wykończą naród. Teraz jest trochę lepiej, chociaż czuję, że cała lewa strona nadal nie funkcjonuje tak jak powinna, ucisk w klatce nadal pozostał tak jak i kaszel, ale najgorszy do zniesienia jest ból głowy. Mam nadzieję, że ludzie wolą się nauczyć na cudzych błędach niż przekonać się na własnej skórze.”

  ktos z gajowych moze poswiadczyc?

 19. Siekiera_Motyka said

  Ursula von Plagiat

  „Hanowerska Szkoła Medyczna w środę powiedziała, że minister obrony Ursula von der Leyen splagiatowała część swojej pracy dyplomowej, ale pozwoliła jej zachować doktorat, ponieważ nie było żadnego „umyślnego oszustwa”.

  Von der Leyen została przyłapana na politycznej burzy w związku z doniesieniami mediów, że splagiatowała część swojej pracy doktorskiej, co wcześniej doprowadziło do obalenia innych niemieckich polityków wysokiego szczebla.

  Przetłumaczono z http://www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)”

  .https://www.thelocal.de/20160310/med-school-top-minister-plagiarized-her-thesis

 20. Siekiera_Motyka said

  Ad. 18 – Podejrzewa się glikol polietyleny. Używany w kremach lub pastach do zębów ale NIGDY nie był używany będąc wstrzykiwany w organizm.

  https://www.gov.uk/government/publications/regulatory-approval-of-pfizer-biontech-vaccine-for-covid-19/information-for-healthcare-professionals-on-pfizerbiontech-covid-19-vaccine
  ” 6. Pharmaceutical particulars

  6.1 List of excipients

  This vaccine contains polyethylene glycol/macrogol (PEG) as part of ALC-0159.”

  .https://aacijournal.biomedcentral.com/articles/10.1186/s13223-016-0172-7

  „Wniosek

  Potencjalne zagrażające życiu reakcje nadwrażliwości na ukryte molekuły, takie jak makrogol, mogą być niedodiagnozowane. Coraz częściej zgłaszano przypadki natychmiastowej nadwrażliwości typu PEG. Należy zwiększyć świadomość na temat potencjału alergennego PEG, a odpowiednie oznakowanie produktu ma kluczowe znaczenie dla zapobiegania nadwrażliwości za pośrednictwem PEG.”

  Nikt nie „zwiększa świadomość” o tym środku chemicznym !!!

 21. Wielka Kopa Tatry said

  A kto pisał, że te szczepionki mają służyć depopulacji? Jeśli niezaszczepieni mają być terroryzowani na każdym kroku, to nie jest mało ważny temat.

 22. Siekiera_Motyka said

  „W praktyce 2,8% biorców szczepionek zgłaszało problemy zdrowotne powodujące obezwładniające skutki , do tego stopnia, że nie byli w stanie pracować lub wykonywać nawet najmniejszych normalnych czynności w życiu codziennym. ”

  Pytanie: Jak długo to trwało ?

  .https://www.corvelva.it/en/approfondimenti/notizie/covid19/cdc-primi-dati-sugli-effetti-collaterali-del-vaccino-covid-19.html

 23. Zerohero said

  Te teorie nie są ani absurdalne ani irracjonalne. No chyba, że redaktor wyobraża sobie ludzi padających trupem zaraz po szczepieniu. Ale to może działać inaczej. np. lekarz Wolfgang Wodarg ostrzega, że białko S wirusa jest podobne do białka z łożyska.
  To zbyt wielka operacja by tłumaczyć ją zyskiem firm farmaceutycznych.

 24. Marek said

  Zięba o szczepionce mRNA i gamaretrowirusach – zagrożenia:

  https://www.bitchute.com/video/OdrPlvhr1h9o/

  pierwsze 20 min filmu

 25. . said

  „Adam Śmiech do szczepień nie namawia, przeciwnie – więc o co chodzi?
  Admin”

  Wystarczy, że pojechał po tych co są przeciw.
  Tak się nie robi.

 26. NICK said

  Tak Zerohero.
  To zbyt wielka operacja.

  JEST.

  By tłumaczyć.
  Komukolwiek i cokolwiek.

  Lubelak ma czasu dużo a jak się postara i postarzeje?
  Może prościej Nam przedstrawi.
  Staraj się Lubelaku.

  Jesteś wartością.

  I nie jesteś kumplem. 🙂 .
  „Tak bardzo bym chciał”.
  Tra-la-lala.
  Koniec.

  Wczoraj.
  Od wczoraj mam wokół siebie 32 kobietyGMO. 93 % zmienionych/zatrudnionych/wyszczepionych.
  Przechodzę nad tym do dziennego porządku.
  Pomimo, iż bardzo się starałem i całe tomy materiałów im drukowałem/tłumaczyłem.

  Generalnie i po ludzku dość normalne istoty.

  Dzisiaj wypytałem je.
  Która się poddała „kura” „racji”.

  Koniec.
  Teraz Wy mnie możecie zarazić.

  Z netu.
  Mówi szczur do szczura:
  Jesteś zaszczepiony na Sars?
  Coś Ty!
  Czekam na wyniki badań na ludziach!

 27. revers said

  Juz w hipermarkecie mialem normalna reakcje, maske pan wloz, Odp.: nie mam kominiarke. Choc dzwonilem w dzwoenk stoiska po sklep by obudzic personal obslugi piekarni, i ubiec rowniez spiacego przy ladzie sklepowej pana Kowidowskiego – nie wiedial gdzie pszycisk na dzwonek i ze sie dzwoni.

  I z kim tu chleb piec lub o chlebie mowic? jak temat maseczek i szczepien w glowach.

  Do tego idzie fala bankructw na zachodzie domow towarowych i domow mody.

  Ciekawe w co beda niedlugo ubieraly sie panie, panowie z sanepidu i wielkomiejskie pindry i celebrytczynie. Chyba tylko w stroje wieczorowe uszyte z setek chinskich maseczek jednorozaowych od stop po glowe.

  Z chinskich maseczek stringi, majteczki i sukienki, leginsy i podobne, dla gostkow garinitury na miare.

 28. A tu o szczepieniach dzieci:

  https://childrenshealthdefense.org/defender/unvaccinated-children-healthier-than-vaccinated-children/

  Są to porównania dzieci szczepionych i nieszczepionych.

  Wstawiam to dlatego, że teraz zapomniano nie tylko o innych problemach zdrowotnych niż ten zmyślony „Covid”, ale też o innych szczepionkach.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: