Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Znamie „Bestii” – biblijna wizja czy oficjalny plan NWO?

Posted by Marucha w dniu 2021-01-11 (Poniedziałek)

Teorie na temat tego iż rozprzestrzeniający się wirus został wyprodukowany sztucznie i miał służyć do wprowadzenia zamordyzmu i rządu światowego zataczają koło już od pewnego czasu. Istnieją jednak powody aby sądzić, że plany globalistów zostały przewidziane dużo wcześniej. Wzmianki na ich temat, miały pojawić się nawet w Apokalipsie św. Jana.

Mało kto nie słyszał chyba plotek o tym jakoby w Chinach aresztowano 8 osób, które jeszcze w grudniu przed wybuchem epidemii ostrzegały w mediach społecznościowych przed koronawirusem. Zatrzymano ich pod zarzutem „szerzenia niepotrzebnej paniki i dezinformacji”.

Czy jednak strach nie był celem całej tej akcji? Ostatni rok pokazał dobitnie, że doktryna szoku, jest realizowana na naszych oczach. Jej zwieńczeniem, może być natomiast długo wyśmiewany projekt oznakowania ludzkości.

Aby zrozumieć sedno obaw związanych z tym projektem, należy przenieść się na moment do Chin. Już od wielu lat, dochodziło tam do wielu „nowatorskich” projektów, dotyczących technik inwigilacji obywateli. Zdecydowanie najbardziej groźnym z nich jest jednak system dyktowania kwarantanny wprowadzony w marcu 2020. Nie tylko pobiera on dane osobowe użytkowników aplikacji, ale udostępnia ich lokalizację, najbliższemu posterunkowi policji. Wszystko to w imie bezpieczeństwa oraz „ułatwienia” dostępności do sklepów, komunikacji miejskiej i wielu innych usług.

Już po blisko roku, pojawiły się jednak pierwsze branże, które pozostaną niedostępne dla ludzi bez kodu QR. Skanowanie cyfrowego kodu symbolizującego status zdrowia, stało się dziś OBOWIĄZKOWE dla pasażerów, korzystających z usług taksówek w Pekinie. To samo tyczy się usług takich jak Uber lub lokalny Didi Chuxing. Kierowcy będą mogli odmówić świadczenia usług tym, którzy odmówią pokazania i zeskanowania swoich kodów QR.

Warto nadmienić, że jeszcze 23 listopada 2020 roku, ambasada Chin w Stanach Zjednoczonych opublikowała zawiadomienie, wymagające od przybyszy uzyskania kodu QR z aplikacji Alipay Health Code, w celu wejścia na pokład samolotu do Chin. Nowy wymóg wszedł w życie 1 grudnia 2020 roku.

Twórcy Alipay Health Code twierdzą, że program wykorzystuje duże zbiory danych do automatycznego wyciągania wniosków na temat tego, czy ktoś jest zagrożony zarażeniem. Po tym, gdy użytkownicy wypełnią formularz w Alipay z danymi osobowymi, oprogramowanie generuje kod QR w jednym z trzech kolorów. Zielony kod umożliwia jego posiadaczowi nieograniczone poruszanie się. Osoba z żółtym kodem, może zostać poproszona o pozostanie w domu przez siedem dni. Kolor czerwony oznacza natomiast bezwarunkową dwutygodniową kwarantannę.

Nie ma chyba złudzeń, że w miarę upływu czasu kolejne branże chińskiej gospodarki zamkną się dla ludzi bez stosownego koloru na kodzie QR. Tym samym, „dobrowolna aplikacja” staje się koniecznym elementem życia i funkcjonowania w społeczeństwie. Czy trudno jest sobie zatem wyobrazić rozprzestrzenienie tej technologii na inne kraje? A co za tym idzie ograniczenie dostępu do podstawowych usług dla wszystkich „kolorowych” ludzi. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nawet najbardziej bandyckie zagrywki światowych rządów, są dopuszczalne ze względu na społeczne przyzwolenie.

Wynika ono z tak zwanej „doktryny szoku”. Zjawisko to zostało opisane przez Naomi Klein w 2007 roku w książce pt. Doktryna szoku: jak współczesny kapitalizm wykorzystuje klęski żywiołowe i kryzysy społeczne. Badaczka opisuje w niej, jak elity czerpią zyski z tzw. „kapitalizmu katastroficznego”. Mowa tu o wdrażaniu „dzikich” reform, na które w normalnych warunkach nigdy nie zgodziłoby się żadne społeczeństwo. O tym, że „doktryna szoku” faktycznie może zmieniać oblicze świata, mogliśmy się przekonać chociażby po wybuchu kryzysu gospodarczego w Azji Południowo-Wschodniej, w roku 1997 i po atakach na World Trade Center we wrześniu 2001 roku.

To właśnie zamachy na WTC odpowiadają za potęgę obecnych systemów inwigilacyjnych, za izraelskiego Pegasusa, który może się włamać do każdego urządzenia i wykraść każde dane, po System Oceny Obywateli w Chinach.

Zmiany dziejowe maja miejsce na naszych oczach, a już wkrótce możemy obudzić się w rzeczywistości, w której dostęp do „normalnego” stylu życia, będzie reglamentowany przez widzimisię władz kraju. Nie wyjdziemy do sklepu, galerii handlowej, ani nawet na klatkę schodową, ponieważ nie zrealizujemy jakiegoś życzenia władz. W 2021 roku, są to „dobrowolne” szczepienia na COVID-19, które już teraz mają zwiększać uprawnienia szczepionych ludzi, ale kto wie co przyniosą kolejne lata.

Jaką rolę w tym wszystkim pełni Apokalipsa świętego Jana? Aby to wytłumaczyć musze zacytować jej 13 rozdział zatytuowany

„Bestia druga, czyli Fałszywy Prorok, na usługach pierwszej”:

15 I dano jej, by duchem obdarzyła obraz Bestii,
tak iż nawet przemówił obraz Bestii
i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici,
którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii.
16 I sprawia, że wszyscy:
mali i wielcy,
bogaci i biedni,
wolni i niewolnicy
otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło
17 i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia –
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.

Przepowiednie biblijne to oczywiście mocno grząski temat wymagający dużej wiedzy i determinacji. Zarysowany w Apokalipsie obraz brzmi jednak na tyle znajomo, że każdy z nas widzi chyba jasne paralele. Jest to rzeczywistość, w której ludzie rozmawiają przez „obrazy”, a korzystanie z nich jest konieczne w przeżyciu. Świat w którym bez tak zwanego „znamienia bestii” nikt nie będzie w stanie niczego kupić ani też sprzedać. Brak znajomości „imienia bestii” bądź też liczby jej imienia oznacza zupełne odcięcie od społeczeństwa.

Można mówić co się chce o biblijnych przekazach, ale obraz zarysowany przez Apostoła brzmi jak dystopijna wizja nadchodzącej przyszłości. Słynne „znamię bestii” wyśmiewane od lat przez zwolenników prostego świata, nie musi być koniecznie czipem RFID. Wystarczy uzależnić ludzi od posiadania telefonów komórkowych, dzięki stosownej aplikacji, która pod pozorem ułatwień w poruszaniu się, zaciśnie pętle na szyi każdego z nas. Być może kiedyś w przyszłości i „dla wygody” stopniowo wprowadzi się w życie kontrowersyjny póki co projekt czipowania, lecz jak narazie nie jest to konieczne.

Jednak potrzeby globalistów z łatwością mogą realizować telefony komórkowe co widać na przykładzie Chin ale nawet i Polski z naszą aplikacją Protego Safe. Nasz polskojęzyczny premier Morawiecki przyznał zresztą w czerwcu ubiegłego roku, że „na naszych oczach wykuwa się Nowy Porządek Świata”.

Droga do świata, w którym ludzie zaszczepieni i niezaszczepieni zaczną być traktowani jak obywatele różnych kategorii jest już na horyzoncie. Zmiany nie będą następowały raptownie i zapewne wielu z nas nawet ich nie zauważy. Czy da się je jednak zatrzymać? O tym przekonamy się już w nadchodzących latach.

https://innemedium.pl/

Komentarzy 46 do “Znamie „Bestii” – biblijna wizja czy oficjalny plan NWO?”

 1. abc said

  OT
  Widzę że przedsiębiorcy się już jakoś jednoczą i otwierają biznesy nie patrząc na „władzę”. Od kilku dni ruszyła akcja #otwieramy
  https://www.facebook.com/hashtag/otwieramy

  Trzymam kciuki, ale co Ja tam mogę, tylko bez maski chodzić na mieście.

 2. Boydar said

  „… ludzie zaszczepieni i niezaszczepieni zaczną być traktowani jak obywatele różnych kategorii …”

  Jeżeli chodzi o tych zaszczepionych to zbyt długo to nie potrwa, inaczej nie miałoby sensu 🙂

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Volenti_non_fit_iniuria

 3. Re: Artykul…

  Jak sie zaprosilo „bestie” 666 lat temu do swojego Kurnika, to nie nalezy sie niczemu juz dziwic, a tymbardziej „prawami bestii”…, ktora zostawi po sobie „troche pierza i kaluze krwi w Kurniku”…

  Tak wiec „rachunek za 666 letnia glupote (niewiedze)” bardzo powaznie wzrosl i trzeba za nia zaplacic… i to bardzo bolesnie…

  Zreszta, „masochizm” wsrod slusznej wiekszosci naszej „gawiezdzi” jest bardzo popularny, to po „zaczipowaniu” nawet nic nie „poczuje”…
  =======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  (Niezalezny Uniwersytet Internetowy)

 4. Voodoosch said

  Żeby sprostować.
  Żaden nowy wirus nie został wyprodukowany i wypuszczony w Chinach. To bajka z amerykańskiego scenariusza i rozpowszechniona przez internet (Contagion z roku 2011). W filmie jest nawet pomysł z nietoperzem.
  Koronawirusy są znane od lat 60. Co się wydarzyło w 2020? Grupa naukoFców prowadzona przez Billów Gatesów i podobnych wybrała sobie jeden, z kilkudziesieciu wirusów, które krążą wokół nas od wielu wielu lat i stwierdziła, że teraz to jest ten zabójczy. Media i politycy zrobili resztę rozdmuchując problem którego po prostu nie ma. Chciałbym zobaczyć prawdziwe dane ile osób zmarło w 2020 w poszczególnych krajach i czy te liczby są znacznie większe niż w latach poprzednich. Sądzę że nie są. Jestem ciekaw czy w 2020 roku zmarło więcej niż 450tys osób czyli tyle ile w 2018.Prawdopodbobnie dostęp do tej informacji będzie bardzo skomplikowany, bo na razie dane podawane przez GUS dotyczą tylko jakichś okresów „od do”. Tak zmanipulowanymi danymi to można przedstawić co się chce. Myślę, że w 2020 (biologicznie i wirusologicznie) nie wydarzyło się nic innego niż w latach poprzednich. Tak to jest jak ludzie biorą to co jest podawane w tv za świętą prawdę. Odmóżdżona tłuszcza, która prowadzi siebie i myślące jednostki na potępienie.

 5. bronek said

  Cóż – mogą skracać smycz – bo owijają kokon wokół ludzkości na Ziemi od zawsze. Ubezwłasnowolnili ludzkość poprzez cały szereg działań, poprzez przejęcie pieniądza, szkół i uniwersytetów, Kościoła – steru państw, niektórych państw bezpośrednio a niektórych pośrednio – demoralizacji, wykorzystywania rozwoju nauki i technologii do dalszego ubezwłasnowolniania ludzi, etc., etc. Jednak uwaga! Une to robią w głównej mierze naszymi, własnymi rękami i tu leży klucz do odwrócenia tego stanu rzeczy. Inaczej depopulacja i odczłowieczanie człowieka – jest nieuchronne.

 6. Kar said

  – Adolf, winien dostac mlaszczacego pogrobowegoklapsa w du’pe za wypuszczenie-pofolgowanie „bestii”

 7. zen said

  „Przepowiednie biblijne to oczywiście >mocno grząski< temat wymagający dużej wiedzy i determinacji" – takie wyrażenie znamionuje totalnego ignoranta, przynajmniej w sprawach wiedzy biblijnej – czasem jednak lepiej milczeć…..

  Biblia napisana jest dla ludzi, którzy słuchają głosu Boga, inaczej można ją przeczytać tysiąc razy i pozostaniemy zaślepionym głupcami. natomiast kabaretem są tzw. archeolodzy i uczeni próbujący w sposób "naukowy" dochodzić prawdy o Chrystusie!

  "Nikt nie przychodzi do mnie, jeżeli mój Ojciec go nie pociągnie", "Moje owce słuchają mojego głosu", "Ja jestem drogą prawdą i życiem" – czy Chrystus przechwalał się?

  Tacy właśnie głusi i ślepi ludzie wypowiadają się na jej temat, na temat proroctw – "wiara nie jest rzeczą wszystkich ludzi" – niektórym można mówić o Bogu i Chrystusie, patrzą tak jakby mówił do ściany, ponieważ nie wszyscy ludzie są zbawieni (zbawienie nie działa automatycznie, człowiek musi okazać posłuszeństwo!), nawet ci którym się wydaje, że podążają drogą do Chrystusa, często ulegają emocjom, lub zostali przekonani intelektualnie do tego, że wierzą w Boga. Jeśli za tym nie ma serca, nasza wiara jest martwa, nie ma w tym szczerego oddania i posłuszeństwa Bogu, oraz zasadom moralnym, czyli przykazaniom – przykazania to nie są pobożne życzenia lecz nakazy, inaczej nasza wiara jest bezsensowna, mówimy, że wierzymy, a swoim postępowaniem zaprzeczamy własnym deklaracjom.

  ''Dlatego też Bóg Go nad wszystko wywyższył, wywyższył i darował Mu Imię ponad wszelkie imię, aby na imię JEZUSA zgięło się każde kolano istot niebieskich i ziemskich i podziemnych. I aby wszelki język wyznał, że Jezus Chrystus jest Panem – ku chwale Boga Ojca'' – Filipian. 2:9-11

  I nie ma w żadnym innym zbawienia, gdyż NIE dano ludziom pod niebem żadnego innego imienia, w którym moglibyśmy być zbawieni'' – Dzieje.4:12.

  Jehowici i Żydzi nie oddają czci Synowi i dlatego nie oddają czci Ojcu! Maja sztywne kolana, nie zginają ich na imię Pana Jezusa. Nie modlą się do Zbawiciela, nie dziękują Mu, nie wyznają Imienia Jezusa Chrystusa jako swego Pana, oni głoszą inne imię, niezgodne z biblijnym przesłaniem, są fałszywym prorokiem!

  Marek 12: 24-34. Jeden z uczonych w Piśmie zbliżył się do Jezusa i zapytał Go: Które jest pierwsze ze wszystkich przykazań? Jezus odpowiedział: Pierwsze jest: Słuchaj, Izraelu, Pan Bóg nasz, Pan jest jeden. Będziesz miłował Pana, Boga swego, całym swoim sercem, całą swoją duszą, całym swoim umysłem i całą swoją mocą. Drugie jest to: Będziesz miłował swego bliźniego jak siebie samego. Nie ma innego przykazania większego od tych. Rzekł Mu uczony w Piśmie: Bardzo dobrze, Nauczycielu, słusznie powiedziałeś, bo Jeden jest i nie ma innego prócz Niego. Miłować Go całym sercem, całym umysłem i całą mocą i miłować bliźniego jak siebie samego daleko więcej znaczy, niż wszystkie całopalenia i ofiary. Jezus widząc, że rozumnie odpowiedział, rzekł do niego: Niedaleko jesteś od królestwa Bożego. I nikt już nie odważył się więcej Go pytać.

  Ludzie budują swoje zbawienie na innych ludziach, a nie na skale, którą jest Jezus Chrystus, dlatego tyle złych rzeczy dotyka nas codziennie! Gdyby tylko zechcieli zgiąć kolano przed Bogiem i Synem, szlag by trafił naszych wrogów natychmiast!

  W historii ludzkości wielu ludzi podawało się za nauczycieli, obdarzonych szczególną mądrością – Budda czy Konfucjusz… Zakładali szkoły filozoficzne i religie, głosząc, że posiadają prawdę, niedostępną dotąd innym. Jednak żaden z nich nie mógłby podać choćby kilku szczegółowych proroctw wypowiedzianych wcześniej, które by wypełnił. Inaczej jest w przypadku Jezusa Chrystusa – jego życie i śmierć zostały przepowiedziane setki lat wcześniej, gdy przyszedł, nie mogło być wątpliwości, że właśnie on jest kimś wyjątkowym, posłanym przez Boga, przynoszącym ludzkości szczególne objawienie i przesłanie od Ojca.
  Bóg stworzył świat i człowieka, chce żeby każdy człowiek mógł Go poznać, doświadczyć Jego miłości i działania w swoim życiu. Dał ludziom wskazówki, jak mają żyć – miłość do Boga i bliźniego. Nikogo jednak nie zmusza do posłuszeństwa, dając wolny wybór każdemu, czy chce mu służyć, czy nie. Człowiek buntuje się wobec Boga i sprzeciwia Jego woli, przez to rani Boga i bliskich co nazywa się grzechem. Dlatego ludzkie sposoby zbliżenia się do Niego – filozofia, etyczne postępowanie – są nieskuteczne, gdyż nie zmieniają tego ludzkiego pragnienia do życia na Boży sposób. Człowiek żyjący w grzechu nie może zbliżyć się do Boga, dopóki nie uwolni się od niego, ponieważ grzech oddziela nas od Boga – poczuł to dosłownie Chrystus na Krzyżu mówiąc – Abba (zdrobniale ojczulku) mój, czemuś mnie opuścił!
  Jezus jest Bożą drogą poznania człowieka. Zgodził się umrzeć jako rekompensata za nasz grzech. Mimo iż ten, kto grzeszy, powinien być odrzucony przez Boga, to Jezus został zabity i odrzucony w zastępstwie każdego człowieka. Każdy, kto uwierzy w niego, iż jest Synem Bożym, umarł za jego grzech i zmartwychwstał, otrzyma już teraz zbawienie – przebaczenie grzechu i nowe życie od Boga.

  Jeśli odrzucimy ofertę wiecznego Stworzyciela, pozostaje mam wieczna śmierć i zagłada sprzed oblicza Boga! Szatan jest zbyt głupi aby dorównać Wiekuistemu Bogu, jest tylko stworzeniem, któremu pop******ło się w głowie z powodu pychy! Był sługą Bożym a stał się niższym od zbawionego człowieka, dlatego pogardza tymi, którzy skamlą przed nim o srebrniki – człowiek Jezus zrodzony z kobiety pokonał diabła – cóż za poniżenie i ośmieszenie dla tego, który chciał dorównać Najwyższemu!

 8. Piskorz said

  re 4 Grupa naukoFców prowadzona przez Billów Gatesów i podobnych wybrała sobie jeden, z kilkudziesieciu wirusów, które krążą wokół nas od wielu wielu lat i stwierdziła, że teraz to jest ten zabójczy. „P. VOOD. I TO JEST STRZAŁ W 10…!! JESTEM GŁĘBOKO O TYM PRZEKONANY….ps..Gdybym ja był.. na ich miejscu i miał takie bandyckie zamiary….zrobiłbym to samo.!!

 9. Kowalski3 said

  Zen – tylko takie małe dopieszczenie, otóż

  największym upokorzeniem dla, ojca kłamstwa, który rodzi już tylko śmierć, jest to, że

  najpierw łeb mu zmiażdży Kobieta, zrodzona z w ciele, z krwi i kości,

  Bogarodzica Mariam, aby oczyścić drogę dla swego Syna.

  Osobnik L! nie chciał dorównać Stwórcy, on chciał go zdetronizować, i zająć jego miejsce,

  inaczej być nie mogło, bo pycha nie ma Pana! – ma tylko lustro samouwielbienia . . .

 10. AlexSailor said

  ad 4 @Voodoosh

  Co tu komentować. 1000/1000. Nawet, jak coś grzebali przy tak wybranym wirusie, to po to, by był mniej niebezpieczny albo poddawał się pięknie leczeniu czymś banalnie prostym.
  Chinina, amantadyna, pewnie jeszcze ze 100 podobnych.
  Dane są dostępne. Dokładnie potwierdzają to, co Pan napisał.

  Żeby nie tylko potakiwać.
  Proszę zauważyć, że w historii coś takiego pewnie nie raz już było („hiszpanka”) i jak łatwo można ludziom coś wmówić.

 11. Marcin said

  „Słynne „znamię bestii” wyśmiewane od lat przez zwolenników prostego świata, nie musi być koniecznie czipem RFID”.

  Biblia jest tu chyba precyzyjna i na pewno chodzi o coś co będzie na czole i na prawej ręce a czy to będzie chip wcale nie jest przesądzone.
  Może mają już coś lepszego.

 12. Listwa said

  @ 7 zen

  To pana tekst? Dobre, wymaga jedynie kilku poprawek.

  „Jezus jest Bożą drogą poznania człowieka”
  – to nie pasuje i niejasne

  „Każdy, kto uwierzy w niego, iż jest Synem Bożym, umarł za jego grzech i zmartwychwstał, otrzyma już teraz zbawienie – przebaczenie grzechu i nowe życie od Boga”
  – to zdanie ma powazny brak. Po pierwsze brakuje tu wspomnienia chrztu, a jest on konieczny oraz za życia ziemskiego nikt nie otrzymuje zbawienia.

  „Jeśli za tym nie ma serca, nasza wiara jest martwa, nie ma w tym szczerego oddania i posłuszeństwa Bogu”
  – jeśłi nie ma łaski uświęcającej. Serce to i do pedofilii można mieć, zbawienie nie pochodzi z serca człowieka. lecz jest wyłącznie darem Pana Boga.

  „Jehowici i Żydzi nie oddają czci Synowi i dlatego nie oddają czci Ojcu!”
  – tak własnie jest. I każdy kto tak czyni bez względu kim jest.

  „człowiek Jezus zrodzony z kobiety pokonał diabła – cóż za poniżenie i ośmieszenie dla tego, który chciał dorównać Najwyższemu!”
  – Jezus Chrystus jest Bogiem i szatan nie jest w stanie nawet palcem ruszyć, Jezus Chrystus stał się za na ofiarą przebłagalną, która zniwelowała potężny i słuszny gniew Pana Boga. Do tego przyczynił się też szatan i to dodaje jemu klęski i goryczy, gdyż miał wszystkich.
  Matka Boża jest od niego potężniejsza i to jego kolejny powód do wycia.

 13. Listwa said

  @ 11 Marcin

  Znamię Bestii o którym mówi Apokalipsa, to będzie czymś nawiązującym do sakramentalnego chrztu.
  Żaden czip, nawet najdoskanalszy nie przestanie być materialnym produktem.

  Gdy ktoś nie będzie chciał przyjąć znamienia Bestii lub liczby jej imienia, to mogą wyłączyć czip, aby taki ktoś nie mógł kupowac i sprzedawać.

 14. . said

  „Znamię Bestii o którym mówi Apokalipsa, to będzie czymś nawiązującym do sakramentalnego chrztu.
  Żaden czip, nawet najdoskanalszy nie przestanie być materialnym produktem.”

  Sens nie w tym czy kupi czy nie kupi, ale że każdy kto to przyjmie (cokolwiek to będzie) zgodzi się w ten sposób na panowanie antychrysta. Przyzna mu rację.

 15. Boydar said

  Ja z kolei porównałbym to do podpisania volkslisty

 16. Birton said

  Jezus o Żydach – J8:44 : „Wy macie diabła za ojca ” i wszystko jasne , oto Bestia.

 17. Re: 15 Boydar

  „Faust” tez podpisal „volksliste” …podobnie jak masoni z „wyzszej polki” podpisuja „cyrografy”…ale w dalszym ciagu niczego nie „przyjeli”… „Przyjecie” a „podpisaniem” jest jednak spora roznica…choc skutek po „drugiej stronie: jest podobny…,

  Jesli dokonanie takiego „aktu” jest dobrowolne w/g niezbywalnego prawa wolej woli podpisujacego to w dalszym ciagu lucyfer nie lamie tego prawa boskiego Prawa i Pan Bog nie bedzie ingerowal…i Jest Obserwatorem tego, jak ludzie dokonuja dobrowolnego wyboru…

  Jesli natomiast bedzie przymus przyjecia „znamienia bestii” wbrew wolnej woli Czlowieka, to wtedy sie zacznie…konkretna ingerencja z Nieba…
  ==========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 18. Boydar said

  Panie Jaśku, a cóż Pana tak poruszyło w tym moim komentarzu ???

  „Przyjąć” to wziąć, z własnej woli. Ale w innym kontekście to już niekoniecznie – „na plecy wziął dwieście batów”, „skazaniec przyjął śmiertelny zastrzyk”. Bydło na westernach było znakowane wypalaniem znaku właściciela, nikt go nie pytał.

  Pański (16) nie wnosi nic nowego ani nawet nie stanowi polemiki do mojego. Co z jednej strony dobrze o Panu świadczy ale z drugie rodzi pytanie jak na wstępie. Czyżby Panu też coś kiedyś podsunięto ?

 19. Re: 17 Boydar.

  Jedynie uporzakowalem proces myslenia o „WOLNEJ WOLI” i nic ponad to.
  To co wydaje sie dla bardzo wielu zlamaniem niezbywalnego prawa Wolnej Woli to w swietle Prawa Naturalnego nie jest.

  Podobnie jest z wolnoscia – jak mozna rozpoznac Wolnego Czlowieka. Dla wielu jest wymiar ilosci gotowki w kieszeni, dla innych mowic i robic co sie chce, a jeszcze dla innych wolnosc poruszania sie…itd. itd. itd. I Wszyscy sa w bledzie… I dlatego sa ludzie ktorzy wiedza co mowia i sluszna wiekszosc ludzi, ktorzy mowia co wiedza..

  Nie, nie zamierzam polemizowac…

  Owszem, podsunieto mi dosc lukratywna kwote bym stal sie „politcznie poprawnym” obywatelem Kanady…, ale ze doskonale wiedzialem jaki bedzie tego skutek, wiec nie wyrazilem zainteresowania, bo „srebrniki” by sie „rozeszly” a kurwa by zostala do konca zycia…

  No to w „nagrode” zamordowano mi Zone… Nie chce juz wiecej do tego wracac…i powtarzac bez konca…
  Na razie probuje sie pozbierac piszac teksty…
  ======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S.
  „Dla Reprezentanta Narodowego vide Polityka (Urzednika) odpowiedzialnosc za „niewlasciwe decyzje” (delikatnie mowiac) 25 lat pozbawienia wolnosci i calkowity przepadek mienia miaterialnego calej jego (jej) rodziny NATYCHMIAST przestaje byc smieszne…i moze szybko „odebrac nagrode swoja”…za „stalowymi firankami”…

  Dla Sedziow, Lekarzy i Nauczycieli mam inne „ciekawsze” do zlozenia publicznie DEKLARACJE…by Sedziom, Lekarzom i Nauczycielom nie przyszlo do glowy ZLE wydawac wyroki, ZLE leczyc ani ZLE nauczac…a z „ekonomistami” sam sobie bez zadnego problemu poradze…bez pomocnikow…

  To moze na tyle…
  ==========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com
  (Niezalezny Uniwersytet Internetowy)

 20. Boydar said

  Ok, znaczy się z Żoną nie ok. Smutno czytać.

 21. NICK said

  Nie masz Panie Jaśku sędziów sprawiedliwych, lekarzy leczących i nauczycieli nauczających odpowiednio i odpowiedzialnie.

  Z dziesięć lat temu miał Pan załamkę.
  Któreś ze służb nachodziły.
  Ech.

  Nie był to koniec a zwłaszcza nie żałosny.
  I nigdy nie będzie.
  Jest Pan, poprzez niezależność i we trwałości poglądów, wzorem.
  Dziękuję.

 22. Moze napisze tak, aby nie przedluzac.

  Jesli w dalszym ciagu nikt nie wyciagnal wnioskow z tego co napisalem nt calkowitego zlikwidowania wszelkich podatkow dla Polek i Polakow na terenie Polski (naszej Ojczyzny), to swiadczy o tym, ze swiadomosc Narodowa jest na poziomie1-2%…

  Jesli napisalem, ze Kazdy Urzednik Narodowy reprezentujacy Interes Narodowy (Polakow) bedzie podlegal karze 25 lat pozbawienia wolnosci i calkowitym przepadkiem mienia materialnego calej jego (jej) rodziny i w dalszym ciagu nikt nie wyciagnie wnioskow, to moge jedynie napisac na zakonczenie: „Ja jestem tylko poslancem ktory tylko proponuje, a ten Ktory przyjdzie, to wyegzekwuje bardzo bolesnie i bardzo szybko… „…

  Wielkie Cierpienie jest juz tuz za rogiem: bankructwa, brak srodkow finansowych, komornicy wywalajacy ludzi na ulice i przejmujacy sprzet rolniczy itd. itd. itd…z 5 G i 6 G do „obslugi” bio-czipow, ktorymi zostanie sluszna wiekszosc dobrowolnie zaczipowana…

  Owszem, jest alternatywa na unikniecie Wielkiego Cierpienia…, ale szansa na powodzenie takiego „uniku” jest jak 3.2% do 96.8%, lub Pan Bog moze dokonac Cudu…

  ======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 23. Kowalski3 said

  No może jednak jest jedna kwestia, Panie Jaśku, że to fundamentalne podjęcie DECYZJI,

  nie opiera się na . . .O S Z U S T W I E ! ! !

  Tak, m.in., dokonują Kapłani warunkowego błogosławieństwa, dla tych, którzy choć pozornie,

  popełnili samobójstwo, to jednak, nikt nie wie co go do tego doprowadziło.

  Więc jest taka możliwość, że np. ten biedak, został do tego, DUCHOWO! – zmuszony,
  bo wcześniej, nieopatrznie, poprzez oszustwo demoniczne, został przekonany, że

  kwadrat jest owalny, a trójkąt, okrągły jak wielokąt . . .

  Sądy Boże są tak niebotyczne, że lepiej dajmy sobie siana, zanim w nie wejdziemy, wtargniemy!

  Mamy wystarczająco dużo ziemskich danych, by dla naszego Dobra, rozpoznać, czy

  to nas Zbawi, czy raczej NIE!!! – mamy naprawdę dosyć wiele danych . . .

 24. Re: 23 Kowalski3

  Hiob o wiele wiecej stracil i bolesnie cierpial, aniezeli wszyscy razem wzieci „samobojcy”..i jednak nie dal sie „wykiwac” przez „demonicznego oszusta”…,ktory „przedstawial” mu „owalny kwadrat czy okragly trojkat”…, a jednak nie smial porwac sie na wlasne zycie ziemskie… Ciekawe dlaczego…Nieprawdaz???….

  Jakie wiec wniosek wyciagnal Pan z mojego powyzszego tekstu? Co jest dla Pana intrygujace, zastanawiajace czy ciekawe???… To mnie bardziej interesuje tutaj i teraz…Ma Pan wszelkie dane – informacyjne”…

  Co Pan wiec widzi???…
  =========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 25. Kowalski3 said

  Panie Jaśu, znamy się tyle lat, oczywiście czatowo, to co napisałem dotyczy losów sumienia, a nie tragedii spuszczanych na nas przez zdiaboloną nację. Oszukane sumienie podejmuje błedne decyzje i tylko o to mi chodzi.

 26. Re: 25 Kowalski3.

  A tak sie ciekawie zapowiadalo. No coz…

  Zadna tragedia przez „zmijowe plemie” nie byla spuszczana na Nas Polakow wbrew naszej Wolnej Woli…jesli juz…

  Tragedia jest to, ze wciaz sami oszukujemy swoje sumienie (jako Narod Polski) szukajac na „sile” winnych naszych nieszczesc, ktore SAMI na siebie sprowadzilismy i wrecz wyrazilismy na to zgode w formie milczenia i formie werbalno-tekstowej… i najwyzszy czas sie do tego FAKTU przyznac wyzwalajac sie od wlasnej hipokryzji. (to w odpowiedzii na panski tekst powyzej)…

  A wracajac do sumienia, to tak „miedzy nami” powiem „cus Panu na ucho”…
  „Kazdy Czlowiek rodzi sie (zostaje powolany do zycia) z jednym SUMIENIEM (jedna Dusza), ktore NIE da sie OSZUKAC czy „wykiwac”… To Rozum Czlowieka korumpuje Sumienie i sprzeniewierza sie Samemu Stworcy, wiec nie ma tutaj mowy o zadnym oszustwie, a o swiadomej korupcji.

  Tak, wiem, ze latwiej jest napisac jako skrot myslowy: „Oszukane sumienie” czy „wina jest tego czy tamtego”…bo jest to bardzo wygodne i jakze „usprawiedliwiajace”…

  Zycze Dobrego Dnia
  ======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 27. . said

  „Jesli natomiast bedzie przymus przyjecia „znamienia bestii” wbrew wolnej woli Czlowieka, to wtedy sie zacznie…konkretna ingerencja z Nieba…”

  Z tego co pamiętam to jest napsiane, że każdy kto znamienia nie będzie chciał przyjąć zostanie zamordowany.

 28. Listwa said

  @ . 27

  Oczywiście że nie każdy będzie zamordowany.
  Wg Apokalipsy będą tacy, którzy będą zwalczać znamię Bestii i liczbę jej imienia i ostatecznie zwyciężą.

 29. NICK said

  To chciałem napisać, Listwo.

 30. Boydar said

  Z prostej arytmetyki wynika, że nie każdy kto nie przyjmie – zginie. Bo to byłby rzeczywisty finis coronat opus. Tych zamordują a reszta trafi do piekła, no i co, całe dzieło stworzenia psu na budę bo tak się żydom zamamiło.

  Trzeba Apokalipsę przeczytać i spróbować się wczuć, bo autentycznego zrozumienia to nawet nie proponuję.

  Jeżeli napisane jest „będzie ucisk jakiego nie było i nie będzie” to znaczy że przyjdzie też czas bez ucisku, i tu nie chodzi o Niebo.

  Św. Jan zaleca też ucieczkę z miejsc próby. Wie, że nie każdy, nawet dobry i wierzący Bogu ma siłę charakteru i woli Hioba, zwłaszcza w aspekcie szantażu np. losem najbliższych.

  Czyli nie wszyscy.

 31. . said

  No tak, małe pardon.

  Jest napisane, że kto nie zgodzi się na znamię na tego zostanie wydany wyrok śmierci.

  I wielu zostanie zamordowanych. Bo gdyby czas nie został skrócony to wszystkich by wyrżnięto.

  A ilu ocaleje? Czy Pan Jezus znajdzie wiarę gdy przyjdzie?

  Zwyciężą? Nie zwyciężą. To Bóg zwycięży na samym końcu.

 32. Re: 28 Listwa…

  Wlasnie (po przeczytaniu) natychmiast nasunelo mi sie pytanie: „A ktorzy nie zostana zamordowani???”

  Ci ktorzy nie przyjeli „zamienia Bestii???”…

  Owszem, jest to tylko „czesc” prawdy. Otoz, zamordowani beda ci, ktorzy mimo ostrzezen nie usluchali Tych, co publicznie pisza i mowia o SKUTKACH przyjecia „znamienia Bestii”… i calkowicie te ostrzezenia „olewaja” z roznych powodow: lukratywnej pracy, majatku, znajomosci, ukladow, pozycji spolecznej, itd. itd. itd. (co dzieje sie w chwili obecnej i na oczach Nas Wszystkich).

  Ostatnie ostrzeznie bedzie juz bezposrednio przez Poslancow z Nieba, ktorzy wskaza bezpieczne miejsca, by uniknac wscieklosci „Bestii”…. I wtedy, wszyscy ci, ktorzy nie posluchaja, bo np: musza isc do pracy, bo kredyty, obowiazki sluzbowe, kariera, itd. itd. zostana krwawo przymuszeni do przyjecia „znamienia Bestii” i to rowniez kwalifikuje sie do wyrazenia w/g wolnej woli na kare na jaka sie ci nieposluszni zgodzili…

  Tylko w jednym przpadku Armia Nieba podejmie konkretne dzialania, kiedy ci wszyscy, ktorzy posluchali i wykonali polecenia, a zostali jakims „trafem” odkryci lub zlapani przez „zolnierzy Bestii” i beda przymuszani wbrew wlasnej woli, to wtedy Armia Nieba ruszy z niesamowita sila przeciwko „Bestii” i jej zolnierzom…

  To moze na tyle…

  P.S. Moglbym posluzyc sie przykladem z mojego prywatnego zycia, kiedy kobieta mimo ostrzezen, prosb i zaklinania nie wybrala drogi do zapowiedzianej smierci, a mimo wszystko dokonala takiego wyboru…
  Podobnie stanie sie z Czlowiekiem, ktory nie jest posluszny (nie slucha ostrzezen) Panu Bogu… a na dodatek za wszystkie swoje bledy ma jeszcze czelnosc obwiniac Pana Boga…, ale nigdy samego siebie…I to jest wlasnie tragedia dla Czlowieka…
  =======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com (Niezalezny Uniwersytet Internetowy)

 33. Re: Errata –

  jest: Moglbym posluzyc sie przykladem z mojego prywatnego zycia, kiedy kobieta mimo ostrzezen, prosb i zaklinania nie wybrala drogi do zapowiedzianej smierci, a mimo wszystko dokonala takiego wyboru…

  A powinno byc:
  Moglbym posluzyc sie przykladem z mojego prywatnego zycia, kiedy kobieta mimo ostrzezen, prosb i zaklinania wybrala droge do zapowiedzianej smierci, a mimo wszystko dokonala takiego wyboru…

 34. . said

  „Wg Apokalipsy będą tacy, którzy będą zwalczać znamię Bestii i liczbę jej imienia i ostatecznie zwyciężą
  „Jeżeli napisane jest „będzie ucisk jakiego nie było i nie będzie” to znaczy że przyjdzie też czas bez ucisku, i tu nie chodzi o Niebo.”

  Według Obajwienia św. Jana i tego co napisał św. Paweł to bestia zrobi wojnę ze świętymi i zwycięży ich. Tak jest napisane. Po czym przyjdzie Król Królów czyli Pan Jezus i bestię jedną z drugą pokona (w sensie pozbawi władzy bez walki samym tchnienem ust Swoich).

  A to ja tak jeszcze prosto z mostu przy okazji:
  Czy pan Boydar uważa, że gdy bestie zostaną pokonane to nastąpi tysiącletnie królestwo i wspaniałe czasy już tu na Ziemi a dopiero poten paruzja? Tak twierdzą ale… to protestanci ponoć. Oczywiście niczego nie implikuje.

 35. Prosze, zwroccie Wszyscy baczna uwage:

  Czy w chwili obecnej rozrozniacie tych co chodza w „maseczkach” od tych ktorzy ich nie nosza?

  Ano wlasnie.

  Czy bedziecie (czy bedzie Wam dane) rozrozniac tych, ktorzy przyjeli „znamie Bestii” od tych, ktorzy takiego „znamienia nie beda mieli???”..

  Wkrotce dane bedzie Wam widziec na wlasne oczy, kiedy zaszczepieni „szczepionka z nano-czipami” beda najpierw widoczni poprzez scaner ultra-fioletowy, a potem beda widoczni bez uzycia skanera na podczerwien czy ultrafiolet.

  A potem ci ktorzy mimo wszelkich niedogodnosci nie wyraza zgody na „znamie Bestii” w formie bio-czipa pod skora (czola lub reki) beda rozrozniac tych, ktorzy bez problemu robic beda zakupy, wsiadac do pociagu, smolotu, czy beda regulowac swoje rachunki przejsciem przez odpowiedni skaner i drzwi swojego mieszkania otwierac bez zadnego klucza…

  No to tak, ale jeszcze troche czasu przed nami…na rozmyslania…
  ===========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 36. Boydar said

  Co będzie to ja nie wiem i nawet nie chcę wiedzieć. Dla mnie życiem jest walka. Potem niech się dzieje Wola Nieba.

  Niezależnie, uważam że Apokalipsa rozpoczęła się już dawno, żeby nie powiedzieć na samym początku. Bo każdy początek jest również początkiem końca.

  Żeby próbować dociec co będzie później, trzeba by mieć pewność po co Bóg stworzył człowieka. Niewątpliwie dla towarzystwa. Ale to nie może być wszystko w temacie, bo dobrze wiedział że z większości to nie dla Niego żadna kompania. Myślę, że wszystkie niezbędne wskazówki w Biblii są (np. pierwsze przykazanie), tylko ja po grecku nie kumam, po hebrajsku ani aramejsku również, Poza tym, trzeba by mieć oryginał. Albo chociaż rękopis Popowskiego.

  A o tym że istnieją na szwiecie protestanci i kim są, to ja się z Gajówki dowiedziałem, proszę więc głupio nie fantazjować.

 37. wanderer said

  „Jeżeli napisane jest „będzie ucisk jakiego nie było i nie będzie” to znaczy że przyjdzie też czas bez ucisku, i tu nie chodzi o Niebo.”

  Rozumuje podobnie.

 38. Listwa said

  . @ 34

  Rozdz 15

  2 I ujrzałem jakby morze szklane, pomieszane z ogniem1,
  i tych, co zwyciężają Bestię i obraz jej,
  i liczbę jej imienia,
  stojących nad morzem szklanym,
  mających harfy Boże.
  3 A taką śpiewają pieśń Mojżesza, sługi Bożego2,
  i pieśń Baranka:
  «Dzieła Twoje są wielkie i godne podziwu,
  Panie, Boże wszechwładny!
  Sprawiedliwe i wierne są Twoje drogi,
  o Królu narodów!

  Rozdz 18

  «Ludu mój, wyjdźcie z niej2,
  byście nie mieli udziału w jej grzechach
  i żadnej z jej plag nie ponieśli:
  5 bo grzechy jej narosły – aż do nieba,
  i wspomniał Bóg na jej zbrodnie.
  6 Odpłaćcie jej tak, jak ona odpłacała,
  i za jej czyny oddajcie podwójnie:
  w kielichu, w którym przyrządzała wino, podwójny dział dla niej przyrządźcie!
  7 Ile się wsławiła i osiągnęła przepychu,
  tyle jej zadajcie katuszy i smutku!

 39. Listwa said

  @ 34 # 37 Wanderer

  „Jeżeli napisane jest „będzie ucisk jakiego nie było i nie będzie” to znaczy że przyjdzie też czas bez ucisku, i tu nie chodzi o Niebo.”

  – trzeba się dowiedzieć a nie rozumować. Jest napisane .

  Ewangelia wg św. Mateusza:
  „20 A módlcie się, żeby ucieczka wasza nie wypadła w zimie albo w szabat. 21 Będzie bowiem wówczas wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd i nigdy nie będzie. 22 Gdyby ów czas nie został skrócony, nikt by nie ocalał. Lecz z powodu wybranych ów czas zostanie skrócony”

  Jest tu mowa o konkretnym szczególnym ucisku „jakiego nie było od początku świata aż dotąd i nigdy nie będzie.”

  Ponadto wyrywając pojedyńcze zwroty z całości zawsze zrobi się błąd subiektywnej interpretacji

  .

 40. Kowalski3 said

  No i dlatego czas będzie musiał być SKRÓCONY – bo nikt by nie wytrwał!!!

  Czas leci jak, jak, pęknięta sprężyna, co powinien każdy już widzieć,

  gra toczy się tylko o to, Kto pozwoli się uratować, tak – POZWOLI !

  Bo widać jak na dłoni, że każdy dyktuje warunki, a mało komu przychodzi do głowy powiedzieć,

  Bądź Wola Twoja . . .

 41. Re: 40 Kowalski3

  Jest mozliwe przyprowadzic „osla” do wodopoju, ale niemozliwe jest, aby zaczal pic wode…

  Tak wiec, mozliwe jest uratowanie Czlowieka, ktory pragnie byc uratowany, ale niemozliwe jest uratowanie Czlowieka, ktory nie wyparl sie samego siebie…(bo jest sparalizowany: pycha, chciwoscia, zazdroscia, majatkiem, kariera, itd. itd.)…
  =================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. „Zacznij dziekowac Panu Bogu za przezyty dzien dzisiejszy i modl sie…, abys otworzyl oczy w dniu jutrzejszym”…

 42. Greg said

  @34
  ,,Według Obajwienia św. Jana i tego co napisał św. Paweł to bestia zrobi wojnę ze świętymi i zwycięży ich.”

  Niestety, tak się stanie.
  Nie tylko Nowy Testament o tym mówi.

  Jedną z najciekawszych i najważniejszych ksiąg Starego Testamentu jest Księga Daniela.
  Jej treść łączy w sobie przeszłość, teraźniejszość i przyszłość (koniec czasów ostatecznych, wielki ucisk i Tysiącletnie Królestwo).
  Niewierność Izraela wobec Boga stała się przyczyną wielkiej tragedii tego narodu.
  Obecnym Izraelem jest Kościół, patrząc na jego stan, odpowiedź.na pytanie…… co może się stać? nasuwa się sama.

  Na skutek prześladowania ze strony antychrysta poniesie śmierć męczeńską tak wielka liczba ludzi, że nikt ich nie będzie w stanie zliczyć.

  Jest jednak coś pocieszającego w tym wszystkim.

  Choć antychryst zawładnie całym światem i zostanie mu dana władza nad wszystkimi plemionami i ludźmi i językami i narodami, to jednak ,,rąk jego ujdą: Edom, Moab i główna część Amonitów”
  Będzie to JEDYNE miejsce na ziemi, Boża enklawa, eschatologiczne miasta schronienia (ucieczki) do których antychryst nie będzie miał dostępu.
  Będzie to szczególne miejsce azylu przygotowane przez Boga dla nawróconej resztki wybranego ludu.

  ,,Kto czyni nieprawość, niech nadal czyni nieprawość, a kto brudny, niech nadal się brudzi, lecz kto sprawiedliwy, niech nadal czyni sprawiedliwość, a kto święty, niech nadal się uświęca” (Obj.22,11)

  ,,Żaden bezbożny nie będzie miał poznania, lecz roztropni będą mieli poznanie”

  ,,Ohyda spustoszenia na miejscu świętym, którą przepowiedział prorok Daniel” (Mat.24,15), będzie (JUŻ JEST!) szczególnym znakiem rozpoznawczym Wielkiego Ucisku !

  Finał szatańskiej rebelii, będzie dla rebeliantów STRASZNY.

 43. Listwa said

  @ 42 Greg

  „Obecnym Izraelem jest Kościół”
  – Kościółł katolicki jest nowym narodem wybranym, nie nowym Izraelem.
  Różnica istotna.

 44. Boydar said

  Zawsze był 🙂

  A „tamto” to była podpucha, takie „spróbuj, jeśli potrafisz”.

  Obawiam się, że trzeba wrócić do zasad gramatyki; już tam Pan Bóg wiedział, co robi, jak i po co.

 45. Sarmata said

  Moja diagnoza współczesnego świata jest taka: „obrok ludziom w dupie skacze.

  Człowiek wyszedł od Boga Stwórcy z rozumem i wolną wolą po to aby mógł powrócić z czcią, miłością i wdzięcznością do wiecznej służby.
  Jak pisało w 1890 roku jezuickie wydawnictwo Civilta Cattolica: “Jeśli jakiś kraj oddala się od Boga, poddaje się rządom żydów”.

  Kiedy Bóg chciał stworzyć rybę, przemówił do morza.
  Kiedy Bóg chciał stworzyć drzewa przemówił do ziemi,
  ale – kiedy chciał stworzyć człowieka przemówił do samego Siebie „ Uczyńmy człowieka na nasz obraz i podobieństwo”
  Jeśli wyjmiesz rybę z wody traci życie, a kiedy wyrwiesz drzewo z ziemi ono również przestaje żyć.
  Tak samo kiedy człowiek jest odłączony od Boga – umiera.
  Bóg jest naszym środowiskiem naturalnym. Zostaliśmy stworzeni, by żyć w Jego obecności. Musimy być z Nim połączeni, bo tylko w Nim istnieje życie.

  Pamiętajmy, że Bóg bez człowieka jest zawsze Bogiem, ale człowiek bez Boga jest niczym.

 46. Re: 45 Sarmata

  Jestem mile zaskoczony.
  ===================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com
  (Niezalezny Uniwersytet Internetowy)

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: