Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Jack Ravenno o Prof. Bogusław Paź: Prezenty m…
  Jack Ravenno o Kim jest człowiek niezaszczepi…
  Olo o Pogarsza się sytuacja na rynku…
  Zenon_K o Kto rządzi światem?
  osoba prywatna o Wolne tematy (59 – …
  Krzysztof M o O szkodliwości demokracji…
  Greg o Wolne tematy (59 – …
  niepostepowyoszolom o Kto rządzi światem?
  Carlos o Wolne tematy (59 – …
  prostopopolsku o Kto rządzi światem?
  Carlos o Piskorski i Radzikowski o Andr…
  Anzelm o Wykład internetowy profesora N…
  Krzysztof M o Pogarsza się sytuacja na rynku…
  osoba prywatna o Wolne tematy (59 – …
  Zenon_K o Kto rządzi światem?
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 617 obserwujących.

WHO – globalna władza i korupcja

Posted by Marucha w dniu 2021-01-15 (Piątek)

Światowa Organizacja Zdrowia jest instytucją o tak wielkich kompetencjach, że można uznać ją za wzorzec tego, na czym miałaby polegać władza globalna.

WHO nie tylko może sugerować poszczególnym państwom pewne rozwiązania, ale wręcz narzucać je. Państwa narodowe nie mają w zasadzie żadnej suwerenności w tak istotnej dziedzinie, jaką jest ochrona zdrowia i życia.

WHO może podejmować i narzucać samowolne decyzje dotyczące:

▪️ przestrzegania warunków sanitarnych, w tym ustalania okresów kwarantanny i sposobów przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się chorób;
▪️ określania standardów międzynarodowych związanych ze stawianiem diagnoz lekarskich;
▪️ wyznaczania standardów dotyczących bezpieczeństwa i higieny produktów przetwórstwa biologicznego, farmaceutycznego i innych podlegających obrotom w handlu międzynarodowym;
▪️ reklamowania i informowania o nowych produktach przemysłu farmaceutycznego, chemicznego itp.

WHO nie tylko jest organizacją o wielkich uprawnieniach. Jest też jedną z najbardziej skorumpowanych organizacji na świecie. Żyjąc z pieniędzy prywatnych darczyńców, w rodzaju Fundacji Gatesów, największego obecnie sponsora organizacji, a także gigantów farmaceutycznych, jest w zasadzie instytucją do wynajęcia, realizująca cele swoich sponsorów. Jako taka, jest doskonałym narzędziem sprawowania globalnej władzy.
Chciałbyś wiedzieć, jacy ludzie zajmują się twoim zdrowiem? Oto kilka informacji na temat ostatnich szefów WHO:

Margaret Chan – pochodząca z Hongkongu, była dyrektorem generalnym WHO przez dwie kadencje w latach 2006-2017. Odpowiedzialna była m.in. za ogłoszenie w 2009 roku fikcyjnej pandemii świńskiej grypy i próbę wymuszenia na wielu krajach świata zakupu szczepionek produkowanych przez firmy sponsorujące WHO.

To za jej kadencji zamieniono też definicję terminu „pandemia”, tak aby móc ogłosić ją w 2009 i 2020 roku. Popierana przez chiński rząd Chan wielokrotnie twierdziła, że na świecie należy wprowadzać chińskie wzorce:

„Chiny są coraz częściej postrzegane na świecie jako wzór modelu dla wielopoziomowego rozwoju”, mówiła. Wytrwale również broniła reżimu Korei Północnej. Po wizycie w tym kraju stwierdziła, że system zdrowotny Korei Północnej powinien być wzorem dla innych państw, a dzięki mądrej polityce władz w ogóle nie występuje tam problem otyłości.

Tedros Adhanom Ghebreyesus – pochodzący z Etiopii dyrektor generalny WHO od 2017. Człowiek bez wykształcenia medycznego, wywodzący się z etiopskiej partii komunistycznej Tigrajski Ludowy Front Wyzwolenia.

Oskarżany był o tuszowanie epidemii cholery w Etiopii w roku 2006, 2008 i 2011, marnotrawienie płynących z zagranicy funduszy na walkę z AIDS, zrujnowanie etiopskiego systemu ochrony zdrowia (był przez wiele lat ministrem zdrowia), a także doprowadzenie do podporządkowania Etiopii Chinom (Etiopia od 2000 roku zasłużyła się u chińskich instytucji finansowych na ponad 12 miliardów dolarów). Adhanom aktywnie działa na rzecz upowszechnienia swobodnego dostępu do aborcji, cieszy się też wielkim zaufaniem Fundacji Clintonów i Fundacji Gatesów. Odegrał istotną rolę w inicjowaniu i prowadzeniu Operacji Pandemia 2020.

Więcej na temat korupcji w WHO pisze Soren Ventegodt w artykule Why The Corruption of The World Healt Organization (WHO) is The Biggest Threat to the World’s Public Health of Our Time (Dlaczego korupcja w WHO jest największym zagrożeniem zdrowia publicznego w naszych czasach), J Integrative Med Ther. 2015, vol. 2, Issue 1.

Źródło: Operacja pandemia. Globalna psychoza i nowy totalitaryzm
>https://capitalbook.com.pl/pl/p/Operacja-pandemia.-Globalna-psychoza-i-nowy-totalitaryzm-Marek-A.-Zamorski/4339

https://politywatory.com

Komentarzy 17 do “WHO – globalna władza i korupcja”

 1. Siekiera_Motyka said

  „Aktualizacja (1630ET): W czymś, co można opisać jedynie jako nieco niepokojący obrót wydarzeń, eksperci ds. Zdrowia z Wuhan w Chinach wezwali Norwegię i inne kraje do zawieszenia stosowania szczepionek COVID-19 opartych na mRNA produkowanych przez firmy takie jak Pfizer , zwłaszcza wśród osób starszych (po opisanym poniżej wzroście liczby zgonów w Norwegii)”

  .https://www.zerohedge.com/covid-19/norway-sounds-alarm-over-vaccine-risks-elderly-frail-after-23-deaths#comment-stream

 2. D-T said

  W Chinach „dzięki mądrej polityce władz w ogóle nie występuje problem otyłości„.
  No genialne. Wystarczy miska ryżu, a chorowitych można szczepić zdalnie uniwersalną szczepionką 7,62mm.
  Przewraca się w główkach zbyt bogatym, przekonanym o swej bezkarności. Postawy antyspołeczne to główny problem bogaczy.

 3. JMP said

  Ad #2: Nie w Chinach a w Korei Północnej. Przed napisaniem komentarza należy uważnie przeczytać, co się komentuje!

 4. D-T said

  #3. JMP
  Wrzucam ich do wspólnego worka. Stąd Chiny.

 5. źródło „As of Thursday, Norway has reported 23 deaths in connection with vaccination.”

  Ad 1. Siekiera_Motyka opiera się na tym doniesieniu.

  Doniesienie pochodzi z chińskiego globaltimes.cn (Huánqiú Shíbào)

  https://www.globaltimes.cn/page/202101/1212915.shtml

  google.com (Pfizer’s mRNA vaccine Norwegian deaths) prezentuje głównie doniesienia z Azji !! Nie ma żadnych tego typu doniesień z zachodnich mediów gównego nurtu.

  Albo
  A. chodzi o czystą propagndę Azajatów, którzy walczą o rynek dla swych szczepionek, albo

  B. media gównego nurtu otrzymały kaganiec i zakazano im publikować niemiłych dla producentów mRNA szczepionek wieści.

  Proszę sobie wybrać odpowiedź.

  Bez wojny się nie obejdzie, bowiem imperium globalne znajduje się w przebudowie

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/

  i Azjaci chcą też się jak najlepiej ustawić po tym jak USA zezłomują swe lotniskowce albo sprzedadzą je swym następcom.

 6. W SWEJ KSIĄŻCE DR RAUNI LUUKANEN KILDE („BRIGHT LIGHT ON BLACK SHADOWS” ) „JASNE ŚWIATŁO W CIEMNOŚCI TUNELU ” NAPISANEJ W 2011 ROKU PO FŁSZYWEJ I NIEUDANEJ ŚWIŃSKIEJ PANDEMII I WYDANEJ W 2015 R W MOMENCIE JEJ ZAMORDOWANIA PREWIDZIAŁA ROK KORONA WIRUSA W 2020 R . pONIŻEJ FRAGMENTY 2 ROZDZA ŁÓW :

  ROZDZIAŁ V: NOWY PORZĄDEK ŚWIATA (NWO) I TERRORYSTYCZNE AKCJE

  „W maju 2009 r odbył się międzynarodowy Kongres w Ettlingen w okolicy Karlsruhe w Niemczech ,na temat ” nie śmiertelnej ” broni. Brali tam udział reprezentanci z 20 krajów z dziedzin takich jak fizyka, medycyna, militaria, policja, przemysł zbrojeniowy itp. będący na najwyższym poziomie jak np. Rosyjska Akademia Nauk. Także były obecne TI ( osoby -obiekty „badawcze”) ” nieśmiertelna bronią” , która może być śmiertelna jeżeli w tym celu jest użyta. „Nie śmiertelna ” broń znowu użyta ” do góry nogami” z fałszywą informacją i fałszywym użyciem słowa – „narodowe „bezpieczeństwo. ”

  Jednym z najbardziej ciekawych wykładów był wykład płk. (emeryt) dr. Johna Alexandra , ogólnie znanego z dziedzin : parapsychologii . Geopolityki, z doświadczenia bliskiej śmierci, kontroli umysłu itp. Odpowiedział on na pytanie zadawane na całym świecie – kto „oni” są – rządzący światem spoza scen , wydający rozkazy dla prezydentów , premierom , rządom, wywiadom, wojskom , systemom sprawiedliwości ( którzy „muszą” być ” posłuszni: w przeciwnym razie …..). Narysował w powietrze pole . W środku był sygnał NWO- Nowy Porządek Świata , w prawym rogu ILLUMINATI, z gwiazdą Dawida , na lewo CIA,FBI,TI5-Brytyjski wywiad. Oni są „ONI”- powiedział. Organizacje odpowiedzialne za świat jakim jest teraz. Oni są za formalnymi rządami i ich reprezentanci wydają rozkazy które muszą być wykonywane- we wszystkim.

  Poprzednio czytałam że rząd USA jest „własnością korporacji” – a jest tylko fasadą jak wielu innych które były zawładnięte przez ludzi i organizacje posiadające wszystkie masowe media i ogólno światowe bogactwo.”

  ROZDZIA VII : ŚWIATOWA ORGANIZACJA ZDROWIA I SZCZEPIENIA

  Większość ludzi nie wie że WHO – Światowa Organizacja Zdrowia jest tylko sekretariatem. To znaczy że nie może wydawać nikomu poleceń czy rozkazów. Tak uzgodnili ze sobą członkowie WHO na ogólnym zebraniu w maju. Jednakże finansowe wsparcie i NGO -Nierządowe Organizacje także wydają się być wyraźnie widoczni w jej działalności. David Rockefeller Trust z NY ze swymi miliardami maja dużo do powiedzenia. WHO powstała w Genewie w 1948 roku.

  W 2005 roku nastąpiła wielka zmiana w charakterze jej działalności. Jeżeli Świat jest zagrożony groźna epidemią , WHO może wydawać rozkazy dla narodów członków organizacji.. Było to długo planowane aby ustawić kontrolę zdrowia narodów pod rozkazami WHO, co oni nadal starają się zrobić, jak dotąd , szczęśliwie dla nas -na próżno. Big Pharma jest oczywiście za tym aby sprzedawać globalnie więcej i więcej leków i szczepionek.

  Pierwszą realną próbą było oszustwo na wielką skalę z świńską grypą. Oszustwo stulecia służby zdrowia. Podrabiana epidemia wyprodukowana przez farmaceutyczne firmy jest w tej samej lidze z WHO dla zrobienia szybkiego zysku z jednoczesnym stworzeniem zagrożenia dla zdrowia publicznego. Znowu – wszystko jest do góry nogami. Francuska Akademia Medycyny ostro skrytykowała masową kampanię szczepień przeciwko świńskiej grypie.

  Zostało zainicjowane parlamentarne dochodzenie w sprawie oszustwa o świńskiej grypie. Podkomitet Rady Europy reprezentujący 47 krajów , kierowany przez Dr. Wolfganga Wodarga zbadał wybuch świńskiej grypy i nazwał to jednym z największych skandali w medycynie w tym wieku, Potem już przestał kierować tym pod komitetem.

  Jest to interesujące – zwłaszcza że miał on racje. Ujawnianie prawdy do wiadomości publicznej może być niebezpieczne dla czyjejś kariery lub czyjegoś zdrowia.

  http://www.infonurt3.com

 7. Bohdan said

  W SWEJ KSIĄŻCE DR RAUNI LUUKANEN KILDE („BRIGHT LIGHT ON BLACK SHADOWS” ) „JASNE ŚWIATŁO W CIEMNOŚCI TUNELU ” NAPISANEJ W 2011 ROKU PO FŁSZYWEJ I NIEUDANEJ ŚWIŃSKIEJ PANDEMII I WYDANEJ W 2015 R W MOMENCIE JEJ ZAMORDOWANIA PREWIDZIAŁA ROK KORONA WIRUSA W 2020 R . pONIŻEJ FRAGMENTY 2 ROZDZA ŁÓW :

  ROZDZIA VII : ŚWIATOWA ORGANIZACJA ZDROWIA I SZCZEPIENIA

  Większość ludzi nie wie że WHO – Światowa Organizacja Zdrowia jest tylko sekretariatem. To znaczy że nie może wydawać nikomu poleceń czy rozkazów. Tak uzgodnili ze sobą członkowie WHO na ogólnym zebraniu w maju. Jednakże finansowe wsparcie i NGO -Nierządowe Organizacje także wydają się być wyraźnie widoczni w jej działalności. David Rockefeller Trust z NY ze swymi miliardami maja dużo do powiedzenia. WHO powstała w Genewie w 1948 roku.

  W 2005 roku nastąpiła wielka zmiana w charakterze jej działalności. Jeżeli Świat jest zagrożony groźna epidemią , WHO może wydawać rozkazy dla narodów członków organizacji.. Było to długo planowane aby ustawić kontrolę zdrowia narodów pod rozkazami WHO, co oni nadal starają się zrobić, jak dotąd , szczęśliwie dla nas -na próżno. Big Pharma jest oczywiście za tym aby sprzedawać globalnie więcej i więcej leków i szczepionek.

  Pierwszą realną próbą było oszustwo na wielką skalę z świńską grypą. Oszustwo stulecia służby zdrowia. Podrabiana epidemia wyprodukowana przez farmaceutyczne firmy jest w tej samej lidze z WHO dla zrobienia szybkiego zysku z jednoczesnym stworzeniem zagrożenia dla zdrowia publicznego. Znowu – wszystko jest do góry nogami. Francuska Akademia Medycyny ostro skrytykowała masową kampanię szczepień przeciwko świńskiej grypie.

  Zostało zainicjowane parlamentarne dochodzenie w sprawie oszustwa o świńskiej grypie. Podkomitet Rady Europy reprezentujący 47 krajów , kierowany przez Dr. Wolfganga Wodarga zbadał wybuch świńskiej grypy i nazwał to jednym z największych skandali w medycynie w tym wieku, Potem już przestał kierować tym pod komitetem.

  Jest to interesujące – zwłaszcza że miał on racje. Ujawnianie prawdy do wiadomości publicznej może być niebezpieczne dla czyjejś kariery lub czyjegoś zdrowia.

 8. Siekiera_Motyka said

  Uwaga Uwaga !!!

  Zgłaszane działania niepożądane po szczepionce na kowid-19 per. 14 stycznia 2021 r

  W związku ze szczepieniami odnotowano 23 zgony. Do tej pory oceniono 13 z nich. Częste działania niepożądane mogły przyczynić się do ciężkiego przebiegu u słabych osób starszych.

  Opublikowano: 14.01.2021

  .https://legemiddelverket.no/nyheter/meldte-bivirkninger-etter-koronavaksine-pr-14-januar-2021

  A w Polsce cicho. To samo w Anglii gdzie 1/3 starszych osób powyżej 80-tki zaszczepiono !!!!

 9. Sprostowanie

  Ad Bohdan Szewczyk 2021-01-16 (Sobota) @ 08:26:19
  „W maju 2009 r odbył się międzynarodowy Kongres w Ettlingen”, w maju 2011 6-te Europejskie Sympoczjum, odbywa się co 2 lata.

  https://www.ka-news.de/region/ettlingen/Ettlingen~/Krieg-ohne-Tod-Ettlinger-Kongress-zu-nicht-toedlichen-Waffen;art6012,625644

  Chodziło o „”6. European Symposium on Non-Lethal-Weapons” vom 16. bis 18. Mai tauschen sich 150 Experten aus 20 Nationen in der Stadthalle Ettlingen über die Entwicklungen nicht-tödlicher Waffen aus”

  „rząd USA jest „własnością korporacji” ” świat jest własnością prywatną,

  https://marucha.wordpress.com/2020/10/08/maseczki-i-zaklecia/#comment-920972

  na ogół 10% ludności jest posiadaczem 2/3 całej ziemi, to taka reguła demokracji, że tylko 10% profitują z systemu, obowiązująca od starożytoności.

  „Dr. Wolfganga Wodarga zbadał wybuch świńskiej grypy i … przestał kierować tym pod komitetem”

  Dr. Wodarg doprowadził do postępowania wyjaśniającego tej afery. Nawet Wikipedia (ang., niem.) przezentują go pod „Wolfgang Wodarg”, pod „Personal website” można trafić do jego strony, dość ciekawej. Na tyle ciekawej, że została mu nawet już zablokowana na parę dni przez administrację.

  WHO spełnia wymagania definicji globalnej organizacji przestępczej, ale nie byłaby w stanie zbyt wiele uczynić, gdyby nie pomoc ze strony lokalnych organizacji przestępczych, określanych też jako PPZ czyli po prostu rządów krajów, administracji i tzw. partii..

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#PPZ

  Jeśli sobie to uświadomimy, to jakoś łatwiej będzie podjąć decyzję, kiedy znowu nadejdzie spęd o nazwie: „wolnych i niezależnych wyborów”

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/polacy-bojkotuja-wybory/

  Dobrze jest przy tym uwzględnić, że oddanie głosu oznacza przyznanie pełnomocnictwa czemuś, co tej bezosobowej masy kandydatów wyłoni się jako legislatywa, a później tzw. rząd. Czy jest rozsądnie udzielać przestępcom pełnomocnictwo. To pełnomocnictwo pozwala na podejmowanie kredytów pod zastaw wyborców i innych, którzy zbojkotowali wybory.

 10. Aleksis said

  To na pierwszym zdjęciu to jest kobieta??? Wygląda jak chłop w peruce.

 11. Marucha said

  Re 10:
  Wygląda, jak stara Chinka.

 12. revers said

  A takie powinno byc podejscie lacinniakow do McDoladow, McWHO, McGates, McVatican Inkorporejszen i inne pomniejsze Pfizery, Amazony, facebooki, Merki, Biontechy.

 13. Humbold said

  Jedyna odpowiedz na to wszystko co sie dzieje w Swiecie;;;;;;;;;;
  BRAC sie ZA zydow

 14. revers said

  Zmieniaja sie tylko ministrowie Zdrowia, Farmacji i Lekow, oraz glowni inpsektorzy farmaceutycznii

  https://naszapolska.pl/2021/01/15/pawel-piotrowski-przestal-pelnic-funkcje-glownego-inspektora-farmaceutycznego/?fbclid=IwAR3hHZ9j2gygkPY4BWEOlp1wOXAKRQxKmGKsxirkQnLXVbv-XzUCSYxPoUo

  to znaczy karuzela etatowa trwa, szuka sie nowych gadajacych twarzy , latwych do skorumpowania osob, a jednoczesnie umiejacych myc rece, przed kowidem, jak i po wziatce umiejacych zatrzec slady, np. z zaginietym arkuszem excela z zakupem respitorow.

 15. bardzo said

  Jakby nie patrzeć, wyszczepionka nie jest szczepionka, a terapią, szkodliwą, ponieważ zmienia biologiczny charakter organizmu człowieczego w fazie zaprojektowania. Oczywiście, wszystko jest kwestią podejścia, także semantyki, ale nawet jeśli białe nazwiemy czarnym, to i tak będzie białe.

  Dr. Martin wyjaśnia definicję i funkcję wyszczepionek, a dr. Mikovits, która jest wirologiem, potwierdza.

  Uważam że warto zapoznać się z prezentowanym poniżej krótkim wykładem, zwłaszcza, że jest tłumaczony dość składnie na mowę zrozumiałą.

  https://www.bitchute.com/video/oo79M49M2SZa/

 16. UZA said

  „…a dzięki mądrej polityce władz w ogóle nie występuje tam problem otyłości.”

  Trzecia Rzesza rozwiązała problem otyłości dużo wcześniej – w Auschwitz czy w innych, podobnych placówkach „pensjonariusze” byli wyjątkowo szczupli. Nie wiem jednak, czy ktokolwiek – nawet Pani Margaret Chan – odważyłby się to nazwać mądrą polityką.

 17. NICK said

  Ależ.
  Nierząd .Światowy ma różne maski.
  Np. WHO.

  Żyjemy w bardzo prymitywnym teatrze.
  A żyć trzeba.
  Do Nieba.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: