Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Wladca o Premier wzywa do wojny z …
  Bezpartyjna o Premier wzywa do wojny z …
  niepostepowyoszolom o Polska wzywa do demilitaryzacj…
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  ojojoj o Premier wzywa do wojny z …
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  ojojoj o Afera
  Jack Ravenno o Wolne tematy (38 – …
  Jack Ravenno o Co właściwie napisał Mora…
  zorard o Premier wzywa do wojny z …
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  Mietek o Kreml nigdy się nie naucz…
  revers o Kreml nigdy się nie naucz…
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 615 obserwujących.

Pod pozorem walki z rzekomą pandemią…

Posted by Marucha w dniu 2021-01-17 (Niedziela)

Ci, którzy sami nazwali się światowymi elitami z pomocą tych, których społeczeństwa wybrały do sprawowania rządów w pozornie demokratycznych wyborach oraz mianowani przez nich na różnorakie funkcje nominaci, wytoczyli wojnę prawom człowieka, prawom obywatelskim, konstytucjom i podstawowej rzeszy ludzkości.

Ta wojna toczona jest za pomocą szykan i represji zwanych „ograniczeniami”. Szykan całkowicie absurdalnych, niespójnych i absolutnie nieskutecznych, gdyby zastosować je do zwalczania jakiejkolwiek rzeczywistej, a nie pozornej pandemii. Szykan, które zaowocowały paraliżem służby zdrowia, epidemią psychoz, nerwic i samobójstw. Eksplozją liczby zgonów z powodów nieleczonych chorób przewlekłych, odłożonych operacji, zabiegów i załamaniem więzi społecznych.

Jedynym sposobem przeciwstawienia się złu, które aplikują nam z rzekomą troską nad naszym i naszych bliskich zdrowiem, jest całkowite i natychmiastowe zignorowanie WSZYSTKICH OBOSTRZEŃ.

[Sęk w tym, że większość mikrocefali całkowicie zgadza się z obostrzeniami, popiera ich stosowanie, a niektórzy by je nawet zaostrzyli – admin]

Tylko powszechny sprzeciw wobec pozaprawnych, pozakonstytucyjnych i łamiących prawa człowieka represji, ich totalne odrzucenie, daje szansę na wygranie tej wojny, która ciągle jest na etapie wstępnym i której konsekwencje mogą być przerażające nie tylko dla nas, ale też dla naszych dzieci i wnuków, dziś nie zdających sobie sprawy z tego co wokół się dzieje.

Swoistym paradoksem jest to, że oni tej wojny nie są w stanie wygrać bez współdziałania ze strony ofiar. To współdziałanie widzimy na każdym kroku. Duża część społeczeństw, wbrew elementarnym faktom, dała sobie wmówić ową „pandemię”, a następnie karnie pozwoliła założyć sobie na twarze kagańce nie chroniące przed niczym, dała siebie i swoich bliskich zamknąć w aresztach domowych, pozwoliła zamknąć sobie firmy i pozbawić się źródła utrzymania, pozwoliła pozbawić własne dzieci normalnej edukacji i kontaktów z rówieśnikami, dała sobie wmówić, że jakiekolwiek normalne życie, spotkania z rodziną i przyjaciółmi, wypoczynek, relaks i kontakt ze świeżym powietrzem jest dla niej zagrożeniem.

Ci wszyscy, którzy ulegli najpierw panice, a później represjom, postawili się w roli inwentarza, dla którego przeznaczono pracę, następnie wizytę w paśniku zorganizowanym w Biedronce bądź Lidlu, a następnie zamknięcie w zagrodzie, czyli własnym domu lub mieszkaniu.

Łatwość z jaką to uczyniono, już od marca, nieustająco budzi moje niepomierne zdziwienie. To co wyczyniają dziś ze społeczeństwami, przypomina tresurę wykastrowanych lwów na cyrkowej arenie, kiedy sadystyczny treser z batem, zagania potężne acz niezbyt mądre zwierzęta do wyczyniania idiotycznych sztuczek ku uciesze gawiedzi.

Smutnym jest to, że owe lwy po prostu łapą nie przetrącą treserowi karku. Dziś, wszystkim tym, którzy nadal ochoczo wysługują się oprawcom, chciałbym przypomnieć, że tak naprawdę, również oni i ich bliscy są, bądź z dużym prawdopodobieństwem, będą ofiarami tego co się właśnie wyczynia. Zignorowanie w kwietniu lub maju idiotycznych „obostrzeń”, niezgoda na noszenie masek i zamknięcie w domach, owocowałaby tym, że dziś nikt już nie pamiętałby o jakiejkolwiek „pandemii”, a oprawcy już dawno rakiem wycofaliby się ze swoich pomysłów…

Źródło: Zjednoczeni dla Polski – Ruch Społeczny
https://politywatory.com

Komentarze 24 do “Pod pozorem walki z rzekomą pandemią…”

 1. Lockdown w Niemczech – https://wiernipolsce1.wordpress.com/2021/01/16/lockdown-w-niemczech/

 2. cep said

  Your account is restricted for 20 hours
  Your previous posts didn’t follow our Community Standards, so you can’t do things like post or comment.
  Jan 15, 2021
  Your comment didn’t follow our Community Standards on harassment and bullying
  Facebook

 3. revers said

  Jaka walka? ludzie sami jak za dobrego prtlu, od 4 rano w mrozie czekaja w dlugich kolejkach przed pzychodniami by wyszczepic sie jedna na 30 dostrczonych szczepionek w dniu szczepionkowym

  https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/lodz/koronawirus-w-polsce-kolejki-do-szczepien-govplwebszczepimysie/dgb00kk?utm_source=fpfakt&utm_medium=social&utm_campaign=fanpage

  przcie gotowi pozabijac sie o szczpionke w kolejkach przed SORami. Frekwencja na szczepionkowych kamikaze dopisuje, i nie ma obawy ze chetnych zabraknie.

  jeszcze jak letnie terminy na wyjazdy na saksy i urlopy zagraniczne przyjda, to cala noc bed czekac na swoja dole szczepionkowa.

  A to ze pisza sobie na forach i fb ze nigdy nie zaszczepia sie to mozna przymknac oko, stadniej latwiej i odporniej.

 4. walthemar said

  Te zachowanie ”Ktos” przetestowal na pewnej ”grupie” po 39r
  a teraz nauczony doswiadczeniem z przeszlosci stosuje na wiekszej grupie
  I teraz jestesmy w czarnej D.. bo nie jestesmy zorganizowani
  Jak barany idacy komory nazywanej teraz ”Osrodek Zdrowia” o ironio

 5. JerzyS said

  Chętnie wysłuchałbym wytłumaczenia się każdego posła,
  z udziału w tej zbrodni na Narodzie i gospodarce!

  Kto zapyta swojego czcigodnego posła?

  Kto zapyta swojego Przewielebnego Pasterza?

 6. Boydar said

  „… Jak barany …”

  „nie, nie wysiadamy, my jedziemy do ziemi obiecanej”

  No, i dobrze, bon voyage !

  Może dzięki tej niezłomnej pewności wyjdzie na Pana NICK’a i faktycznie zostanie osiem, dobra i psu mucha.

  ————
  To tak, jakby mówiono o współczesnych Polakach.
  Admin

 7. Greg said

  Dobre. Hubert Czerniak….Co nas czeka?! Świat gorszy od wizji Orwella i Wellsa.

  .https://www.youtube.com/watch?v=oJNdQEfaAxw

 8. Greg said

  Tu już nie jest do śmiechu i zapewne diabeł stuknie kopytami ze złości.

  W obliczu postępującego SZALEŃSTWA.

  .https://www.youtube.com/watch?v=TCAPPaPVBIU

 9. UZA said

  ad.3) „…od 4 rano w mrozie czekaja w dlugich kolejkach przed pzychodniami by wyszczepic sie”

  To jest zdumiewające i przerażające. Wielu z tych staruszków boi się pójść do kościoła, choć biorąc pod uwagę wiek (80+), powinni myśleć przede wszystkim o szczęśliwości wiekuistej. Tymczasem w kolejce, na mrozie mogą stać i to godzinami. Panu Bogu nie ufają, ale święcie wierzą telewizyjnym ekspertom.

 10. Boydar said

  telewizyjni obiecali im ziemię

 11. ? said

  Z twitera:

  Jaras
  @Jaras07260509
  co niektórzy będą musieli przeprosić ludzi którzy według nich opowiadali teorie spiskowe. W Nowym Jorku jest projekt ustawy, która pozwala umieszczać ludzie w aresztach, ale nie domowych, decyzję o tym podejmuje gubernator
  .https://twitter.com/Jaras07260509/status/1350897424613711874

  Assembly Bill A416
  2021-2022 Legislative Session
  Relates to the removal of cases, contacts and carriers of communicable diseases who are potentially dangerous to the public health
  https://www.nysenate.gov/legislation/bills/2021/a416

 12. UZA said

  ad. 10) „telewizyjni obiecali im ziemię”

  W gruncie rzeczy obiecali im tylko, że będą mogli chodzić do przychodni, do doktora (teraz tylko teleporady). Pod tym względem dla wielu zainteresowanych (szczepieniami) seniorów nastąpi powrót do starej normalności. A ziemia, owszem, będzie – na trumnie.

 13. Boydar said

  No przeca właśnie mówię. Tyle że najsamprzód ich zapewne spopiołują. Niewykluczone też, że po gospodarsku i ekonomiczno ekologicznie dodadzą następnie ten popiół do kompostu. Więc prawda, ale nie do końca.

 14. Żydowski czołowy dziennik The New York Times sugeruje, że lepsze od noszenia maseczki jest… noszenie dwóch maseczek nałożonych na siebie.

  „Trenerzy sportowi, prezydent-elekt, nawet obeznani z naukową wiedzą senatorzy tak robią”. – pisze NYT – „W czasie gdy liczba przypadków koronawirusa szybuje w skali globalnej, niektórzy najbardziej prominentni ludzie zaczynają używać podwójnych maseczek, czyli stosują się do tego co potwierdzają naukowe badania”. – manipuluje NYT.

  Na dokładkę, NYT podpiera się stwierdzeniem jednej z tzw. ekspertek: „Jeśli zastosujesz kilka warstw, to zaczynasz otrzymywać całkiem wysoką skuteczność w blokowaniu wirusów”.

  Po zachwalaniu noszenia dwóch – a nawet więcej – maseczek, nawet New York Times przyznaje w końcu, że ten sposób ma jednak jeden poważny mankament: „Ryzykujemy jednak, że będzie trudno oddychać”.

  My proponujemy zastosowanie 100-warstwowych maseczek, które będą miały „całkiem wysoką skuteczność”, a nawet skuteczność stuprocentowa, zarówno w blokowaniu wirusów, jak i blokowaniu oddychania. Osiągnięty zostanie cel „najwyższej skuteczności”, a ofiary niedotleniania trafią pod respiratory. Zarobi przy tym szpital oraz – co najważniejsze – powiększą się statystyki „ofiar koronawirusa”.

  Oprac. http://www.bibula.com
  2021-01-17

  ___________________

  Albo…
 15. https://www.bitchute.com/video/-DqQAVqDr_s/

 16. https://www.greenmedinfo.com/blog/apps-now-being-developed-global-vaccine-passport

  https://nieznane.com.pl/globalny-paszport-szczepien/#more-365
  ______________________________________________________________________

  Śmierć to za mało!

 17. https://www.naturalnews.com/2021-01-14-compilation-of-recent-stories-covid-vaccine-injuries-deaths.html

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/najnowsze-historie-i-filmy-o-skutkach-szczepionki-covid-i-zgonach-2021-01

 18. https://pl.sputniknews.com/swiat/2021011713683372-media-dowiedzialy-sie-o-naciskach-na-regulatora-ue-przy-zatwierdzeniu-szczepionki-pfizer/

 19. Adrem said

 20. A gdy skończą się pozory…

 21. Boydar said

  Czy to nowe wyposażenie PUK ?

 22. revers said

  re15

  z tymi maseczkami to nie takie proste, bo juz w pejsoszwabiii zarzadzono certyfikowanne maseczki FP95, ktore nie sa takie tanie bo cena startuje od 5 euro, ca 40 zlp wzwyz do 600 euro, anawet 600 euro.

  te tansze maseczki w cenie ok 5 euro oczywiscie wykupione, te drozsze alles exklusiv, plus Oberfartuszko lekarska instrukcja jak w pod ekierka i cyrklem ulozyc na reszcie ludzkiej twarzy trapezoidalna maseczke.

  Do tego nawet certyfikowane maseczki maja swoja trwalosc i skutecznosc ochronny do 8 godzin.

  I rub kase dla nich, do tego ustaw maseczke na twarz w klin nosorozca, a moze Oberelefanta z skladu pocelany w Nuembergu.

 23. NICK said

  Humory dopisują.
  No cóż.
  Totalna okupacja.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: