Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Anzelm o Między prawdą, mitem, ideologi…
  prostopopolsku o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  bryś o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  bronek o Filozoficzny wymiar Specjalnej…
  Jack Ravenno o Wolne tematy (59 – …
  prostopopolsku o Struktura muzyki
  Jack Ravenno o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  Wojtek. o Policja twierdzi, że „wracają…
  rzeczpospolitapolska o Struktura muzyki
  AlexSailor o Rosjanie Południowi, nie …
  revers o Gotowana na twardo globalistyc…
  zagobasum o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  AlexSailor o Rosjanie Południowi, nie …
  AlexSailor o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  AlexSailor o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Czy Fundacja Gatesów stanowi globalne zagrożenie?

Posted by Marucha w dniu 2021-01-18 (Poniedziałek)

Czy Fundacja Billa i Melindy Gates jest zagrożeniem o globalnym znaczeniu? Pozytywnie na to pytanie odpowiada Józef Białek autor wydanej przez wydawnictwo Wektory książki „Czas sodomy. Czyli zamach na cywilizację”.

Zdaniem Józefa Białka Fundacja Billa i Melindy Gates realizuje jako ”słup” politykę Fundacji Rockefellera. Sam Bill Gates, oficjalnie twórcy Microsoft firmy będącej monopolistą systemów operacyjnych w komputerach osobistych, jest zwolennikiem depopulacji, czyli drastycznego ograniczenia liczby ludzi na planecie Ziemia (więc trudno uwierzyć, że ma dobre intencje, promując nieprzebadany i bardzo możliwe, że bardzo szkodliwy mutagen zwany szczepionką na Covid).

Niejasną kwestią jest to, czy Bill Gates jest krewnym Fredericka Taylora Gatesa doradcy Rockefellera, twórcy Fundacji Rockefellera, pomysłodawcy zniszczenia tradycyjnej medycyny, by zastąpić naturalne leki lekami chemicznymi produkowanym z ropy, na której wydobycie w USA miał monopol Rockefeller.

Jak informuje Józef Białek, Bill Gates założył swoją fundację w 1994 roku – w tym, jak to zrobić doradzał mu Rockefeller. W 2000 roku Bill Gates połączył dwie swoje fundacje z fundacją swojej żony. Dziś Fundacja Billa i Melindy Gates ma kapitał w wysokości 50 miliardów dolarów.

Jednym z hojnych sponsorów Fundacji Billa i Melindy Gates jest Warren Edward Buffett, który fundacji tej przekazał 3,5 miliarda dolarów – analizując operacje Buffetta na giełdzie przed nadejściem ”pandemii” można podejrzewać, że wiedział doskonale o tym, że będą problemy z Covidem.

Od 2013 Fundacja Billa i Melindy Gates współpracuje z Fundacją Clintonów.

Według autora „Czasu Sodomy” Bill Gates jest promowany na autorytet od 2005 roku, dzięki czemu mógł się w 2010 roku opowiedzieć, za globalną zmianą. Do celów Fundacji Billa i Melindy Gates autor „Czasu Sodomy” zaliczył: depopulacje, aborcje, sterylizacje. Nie dziwi więc, że Fundacja Billa i Melindy Gates wspiera amerykańskiego i globalnego potentata w mordowaniu nienarodzonych dzieci Planned Parenthood – od 1998 roku do 2006 Fundacja Billa i Melindy Gates przekazała Planned Parenthood 33 miliardów dolarów, a od 2009 do 2015 1,5 miliarda.

W opinii Józefa Białka Fundacja Billa i Melindy Gates ma też odpowiadać za finansowanie sterylizacji nieświadomych tubylców w czasie szczepień w Indiach — Fundacja Billa i Melindy Gates przekazała na te szczepienia 450 milionów dolarów, w wyniku szczepień 500.000 miało doznać porażenia.

Od 2017 roku szczepienia te miały być kontynuowane w Kongo, Afganistanie i na Filipinach – szczepienia te wywołały wzrost odsetka chorych na polio w populacji. Fundacja Billa i Melindy Gates miała też sfinansować szczepienia na HPV u 23.000 złotych dziewcząt w Indiach – u 1500 z nich wystąpiły niepożądane dla zaszczepionych skutki uboczne w postaci zgonów lub sterylizacji. W czasie szczepień na malarię w Afryce w 2010 w wyniku szczepień 6000 niemowląt zginęło 150, a 1000 kolejnych miało niepożądane skutki uboczne. Po szczepieniach na zapalenie opon mózgowych 50 z 1000 dzieci zostało sparaliżowanych. Szczepienia przeciwko błonicy, tężcowi i krztuścowi wśród dzieci w Afryce zabiły więcej dzieci niż same te choroby.

Zdaniem Józefa Białka wielokrotnie twierdzący, że jest zwolennikiem depopulacji, Bill Gates ofiarował WHO (Światowej Organizacji zdrowia), która w interesie producentów szczepionek ogłosiła pandemię Covid, darowiznę w wysokości 10 miliardów dolarów. Fundacja Billa i Melindy Gates wspiera wiele organizacji na rzecz szczepień i jest założycielem jednej z firm, które chcą wyprodukować szczepionki na Covid.

Do ”pandemii” Fundacja Billa i Melindy Gates była doskonale przygotowana – 18 października 2019 roku w Nowym Jorku Fundacja Billa i Melindy Gates była współorganizatorem „Event 201″, podczas którego ćwiczono reakcje na pandemie – ”pandemia” Covid przypadkowo rozgrywał się zgodnie ze scenariuszem owego panelu.

Fundacja Billa i Melindy Gates kontynuuje Zieloną Rewolucję — Zielona Rewolucja była trwającym od 1940 do 1970 roku programem Fundacji Rockefellera, Fundacji Forda, USA i ONZ, którego celem było wprowadzenia upraw GMO (roślin genetycznie modyfikowanych) i zwiększenie użycia w rolnictwie nawozów sztucznych i chemicznych środków ochrony roślin. Skutkiem Zielonej Rewolucji było zatrucie środowiska. Fundacja Billa i Melindy Gates razem z Fundacją Rockefellera narzuciły Afryce GMO.

Rzekoma troska o zdrowie nie przeszkadza Fundacji Billa i Melindy Gates w inwestowaniu w Coca Cole, McDonald’s, PepsiCo, Burger King, KFC (producentów napojów i żywności, którzy oskarżani są sprzedaż niezdrowych produktów spożywczych prowadzących do epidemii otyłości, cukrzycy i nadciśnienia) oraz w Monsanto (monopolisty w produkcji GMO).

Jan Bodakowski
https://prawy.pl

Komentarzy 14 do “Czy Fundacja Gatesów stanowi globalne zagrożenie?”

 1. Katarzyna T said

 2. Kula said

  LIKWIDACJA tych ;;;imitacji ludzkich Pozwoli wrocic calej Spolecznosci Swiatowej do Normalnosci.
  Jesli ktos uwaza ze to co jest napisane jest niemoralne.To znaczy ze idzie w ramie w ramie z zbrodniarzami (Covidovymi).
  I dazy do Swiatowej rewolucji w imie Nowego Porzadku Swiatowego ……….Czyli zydowskiego zamordyzmu wzgledem ;;;GOI

 3. revers said

  Microsoft, Salesforce, Oracle pracuja nad paszportem szczepionkowym.

  Gates na pewno nie sprzedal wszystkich swoich udzialow w Microsofcie, cos tam zostawil kontrolnego jak w wielu innych firmach i niby panstwach, zaalicznych juz do spolek kapitalowych, chocby 1 miliarad dla nierzadu Morawieckiego.

  https://www.cnbc.com/2021/01/14/microsoft-salesforce-and-oracle-working-on-covid-vaccination-passport.html

 4. Nawet nie wiadomo, od czego zacząć. Wymienię zatem tylko to, co mi się przypomni.

  Jak nazwać potwora, który ma obsesję na punkcie niszczenia ludzkich plemników, aborcjonowania dzieci i wyludnienia planety?

  1. Zabawa w wydmuchiwanie moszny za pomocą urządzenia ultradźwiękowego o wysokiej częstotliwości.
  2. Produkcja śmiercionośnych i chorobonośnych szczepionek. Cel – ubój „bydłą” na masową skalę, zwany depopulacją. To nie są tylko „te” szczepionki. To są w tej chwili wszystkie szczepionki, a jest ich od chuja.
  3. GMO, czyli na przykład „jaja zombie” i cała masa chemii w tzw. żywności modyfikowanej genetycznie i traktowanej trucizną, zwaną pestycydami.
  4. EarthNow i 5G, czyli szpiegowanie wszystkich i wszystkiego w czasie rzeczywistym.
  5. Mikroczypy i paszporty szczepionkowe, czyli znakowanie „bydła”.
  6. Przekupstwa, szantaże i inne dostępne środki do szerzenia korupcji wśród polityków, wysokich duchownych, dziennikarzy, lekarzy, etc., etc., w celu rządzenia światem.
  7. Kontroluje un globalne wiadomości i cenzurę. To un je największym fundatorem „FactChecker’s”. To un rozkazuje mendialnym szydziakom z pejs-zbuka i innych podobnych ychnich tworów.
  8. To un zatrudnił studentów BLM do liczenia głosów w wyborach. Na dobry początek tych hamerykańskivh.
  9. Jedną z pierwszych osób, które pogratulowały Joe Bidenowi jego fałszywego zwycięstwa prezydenckiego wew łostatni łykend był kto? Ano, miliarder filiantrop, eugeniusz eugeniki Bill Gates, który szczerze mówiąc będzie tym, który faktycznie ma w kieszeniach całą administrację demenciaka.
  10. Czy un je najważniejszym żydem [katolikiem] na planecie? Nie, pirsze sum szyldy i felery.

  Gdybym chciał tu wkleić tylko materiał, jaki udało mi się zebrać na tego parchacza, to Gajówka by się rozpękła. Gdyby chcieli go sądzić w takich warunkach, w jakich normalnie się sądzi, to musiałoby się zająć tą efemerydą dziesiątki tysięcy biegłych i co najmniej trzy pokolenia sędziów.

  Une wszystkie gadziny jadą na tym specyfiku:

  A jak powstaje to cudo droższe od złota, to już każdy normalny człowiek wie.

  Mój wyrok w tej sprawie znacie. Nie, nie opinię. Żal tylko, że ten, który ochlapał mu mordę tortem, nie miał pod ręką czegoś… no wiecie przecie.

 5. Kazek said

  Tutaj promuje wodę do picia zrobiona z gówna

 6. plausi said

  Fundacja globalnej zbrodni

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/

  Link i portal zawiera parę sprawdzonych informacji n.t. tego demona pandemii wypuszczonego z ampułki.

 7. revers said

  Meksykanski kardynal okreslil gatowskie praktyki szczepionkowe i nanochipowe dosadniej za szataniczne, ale ktory katolik z najajsniejszej nie podda sie tej kuracji?

  https://de.rt.com/amerika/111939-mexikanischer-kardinal-covid-19-impfstoffe/?fbclid=IwAR0a5V-QChe3lOay00jHFqVCCkjcvfle_EWvbodf0JXNp7ypfcjngxRWMbM

  Co na to nase purpurowe z Kurii, episkopatow i vatykanowe od Franka?

  przyjac szczepionke jak komunie nowemu panu Lucyferowi? zamiast Chrystusa Jesusa?

 8. Janko said

  Prosta odpowiedź na pytanie.
  Tak, Fundacja Gatesów stanowi globalne zagrożenie.
  To przestępcy przeciwko ludzkości. I tyle.

 9. plausi said

  Ostrzeżenie

 10. plausi said

  Nie daj Gates’owi żadnej szansy.

 11. Boydar said

  Wujek dawno nie żyje a prusactwo i szkopizm się nie zmieniło. Ubijecie Gatesa a reszta żydów tylko przyklaśnie – uff, udało się, i tak się z nami nie chciał dzielić !

  Takie cóś jak Hitler czy Gates rośnie tylko na określonej glebie. Zakażonej zarodnikami oczywiście ale ph, mikroelementy struktura muszą być właściwe. A nawet gdy zarodników nie ma to przecież wiatr i ptaki momentalnie naniosą. Więc zacząć trzeba od podłoża. Ja, doświadczony ogrodnik amator to mówię z pełną odpowiedzialnością.

 12. https://www.odkrywamyzakryte.com/covid-19-zniewolenie-ludzkosci/
  https://marucha.wordpress.com/2021/01/18/globalizacja-depopulacja-i-reszta/
  https://www.pch24.pl/doktor-bodnar—wyleczylem-amantadyna-ponad-tysiac-pacjentow,81440,i.html#ixzz6k2CKnpcS

  Donald Trumpf został uleczony w Koronowirusa metodą Doktora Bodnara z Przemyśla: JA LECZĘ KORONOWIRUSA W CIĄGU 48 GODZIN, i faktycznie Prezydent Trumpf powrócił do Białego Domu po 48 godzinach.
  W Pierwszej Wojnie Światowej Niemcy użyli przeciw US Army Grypy Hiszpańskiej ze STRASZNYM SKUTKIEM ŚWIATOWYM. Trzeba się więc zapytać, DLACZEGO HISZPANKA OSZCZĘDZIŁA WEHRMACHT ??? – Otóż dlatego, że Niemcy, DOKONUJĄC ZAMACHU NA LUDZKOŚĆ, byli zabezpieczeni przed tą groźbą Farmakologicznie BODNAREM czyli Amandatyną. W Norwegii stwierdzono, że Niemcy w I.WŚ mieli zamiar wywołać epidemię wąglika z Norwegii ze względu NA ANGLIĘ.
  KAŻDY RABIN JEST JEZUITĄ, bo sakra przechodzi z Ojca Na Syna. Anglicy stwierdzili, że Homoseksualizm Mózg kobiety w ciele mężczyzny, co powoduje Wstręt do Kobiet. Dlatego już w starożytności Żydzi wynaleźli zapładnianie bab spermą w z dupy cherubina i obcinanie niewolnikom penisów, a powstanie Bar Kohby było z powodu edyktu Hadriana Zakazującego obcinania niewolnikom penisów.
  Rockefeller i Gates są jezuitami czyli homoseksualistami. Władymir Władymirowicz powiedział, że szczepionki Gatesa ZROBIĄ Z EUROPEJCZYKÓW MAŁPY. Symliński powiedział WIĘCEJ, bo złapał Gatesa na Deklaracji, że Jego Szczepionki są PERMANENTNE czyli Uzależniające TRWALE – a to znaczy, że jest to Depopulacja i ELIMINACJA Spermy Niejerozolimskiej. Zostaną tylko Żydzi, którzy będą się leczyć Amandatyną ZAKAZANĄ dla gojów – że walczy tylko Bodnar, jak DZIECI broniące Przemyśla przed Austriakami, którzy wysłali mężczyzn na front włoski.

 13. https://navdanyainternational.org/publications/gates-to-a-global-empire/?fbclid=IwAR084knTlgKVrJ6fcaQ41jHy1UqoVYGLa6ezD0ldFkebbb6i0521chytiHo

  Raport gromadzi dowody i rzuca światło na niebezpieczeństwa związane z filantropijnym kapitalizmem, który przyśpiesza przejmowanie przez korporacje naszych nasion, rolnictwa, żywności, wiedzy i globalnych systemów opieki zdrowotnej, manipulowanie informacjami i erozję naszych demokracji. W ciągu ostatnich 30 lat wyłoniła się jako główna siła, która jest w stanie wykoleić międzynarodowy program i pchnąć naszą przyszłość i przyszłość naszej planety w kierunku wymarcia i załamania ekologicznego. W całym raporcie widzimy, jak wzorce technokratycznego rozwiązania, napędzane przez bezbożny sojusz między wielkimi kapitałami, instytucjami naukowymi i technologicznymi oraz państwami, są wcielane przez Fundację Billa i Melindy Gatesów i wprowadzane do przyśpieszonych działań poprzez rozwój filantropijny. Poprzez swoje różne inicjatywy, pod organizacje, programy rozwoju i mechanizmy finansowania, Gtesowie tworzą skomplikowaną sieć rozległej władzy i wpływów, przesłoniętą przez wszystkie jej oddzielne wątki. Raport dotyczy dużej części tej sieci władzy. Potęga, która celowo ignoruje przeszłe niepowodzenia tych samych technologii, które chcą promować, i która ignoruje wszelkie potencjalne problemy, jakie mogą przynieść ich inicjatywy, siła skupiona głównie na zysku i ekspansji rynkowej. Ten kryzys demokratyczny jest szczegółowo analizowany przez czołowych ekspertów i przywódców ruchów społeczeństwa obywatelskiego, takich jak Vandana Shiva, Farida Akhter, José Esquinas Alcàzar, Nicoletta Dentico, Fernando Cabaleiro, Seth Itzkan, Dru Jay, Satish Kumar, Jonathan Latham, Aidé Jiménez- Martínez, Chito Medina, Zahra Moloo, Silvia Ribeiro, Adelita San Vicente, Ali Tapsoba, Jim Thomas, Timothy A. Wise. Raport liczy na udział organizacji międzynarodowych i ruchów krajowych, takich jak ETC Group, Community Alliance for Global Justice / AGRA Watch, Soil4Climate, Bioscience Resource, GM Watch, Naturaleza de Derechos – Argentyna, Masipag – Filipiny, Terre à Vie – Burkina Faso, UBINIG – Bangladesz.

  Click to access GATES-TO-A-GLOBAL-EMPIRE-REPORT-SYNTHESIS-13.10.2020-3.pdf

 14. https://www.money.pl/gospodarka/bill-gates-chwali-bidena-i-ostrzega-przed-katastrofa-6600252291263456a.html

  Dekapitacjo to za mało. Publicne dercie pasów zywcem z posolyniem ji plasterkowanie. Tak zeknył roz całki mundry górol.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: