Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Anzelm o Między prawdą, mitem, ideologi…
  prostopopolsku o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  bryś o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  bronek o Filozoficzny wymiar Specjalnej…
  Jack Ravenno o Wolne tematy (59 – …
  prostopopolsku o Struktura muzyki
  Jack Ravenno o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  Wojtek. o Policja twierdzi, że „wracają…
  rzeczpospolitapolska o Struktura muzyki
  AlexSailor o Rosjanie Południowi, nie …
  revers o Gotowana na twardo globalistyc…
  zagobasum o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  AlexSailor o Rosjanie Południowi, nie …
  AlexSailor o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  AlexSailor o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Globalizacja, depopulacja i…reszta

Posted by Marucha w dniu 2021-01-18 (Poniedziałek)

Globalizacja – powtarzana przez wszystkie przypadki, stała się brzydkim słowem. Za pojęciem globalizacji kryją się wszelkie spiski, wszystkie zagroźenia i wielka niewiadoma przyszłości. Czym jest zatem globalizacja?

Kiedy pojawił się na kuli ziemskiej pierwszy człowiek, jedni mówią, że w dolinie Tygrysu i Eufratu, a inni mówią, że w Afryce, ten człowiek od razu rozpoczął globalizację. Wiadomo przecież, że dziś w każdym zakątku Ziemi są ludzie, a nie tylko tam gdzie był raj. Wspinają się na najwyższe szczyty, włażą w każdą podziemną szczelinę, nic przed człowiekiem się nie ukryje.

Jako narzędzia globalizacji, czyli opanowania świata człowiek używał łodzi, okrętów, samolotów, aby tylko jak najszybciej opasać Ziemię powiązaniami i uzależnić od siebie. Najpierw Magellan, potem Kolumb, a potem wszyscy inni. Maleńka Portugalia stała się właścicielem ogromnej Brazylii. Anglia stała się imperium „nad którym nie zachodziło słońce”. Francja też nie pozostała w tyle podbijając Afrykę. Rosja roztoczyła panowanie na dużej części Azji.

I oto do pierwotnych narzędzi globalizacji, człowiek dołaczył; telegraf, telefon, radio, a ostatnio internet z wizualnymi właściwościami, jakimi daje skype.
Dzisiejsza globalizacja nie jest niczym nowym, jest tylko kolejnym etapem tamtej dawnej. Młody Polak, kolega moich dzieci, urodzony, wychowany, wykształcony i zatrudniony Kanadzie, mieszka w Polsce. Poznał dziewczynę, ożenił się i ona chce mieszkać w Polsce. Trudno, on ma teraz daleko do pracy, bo pracuje ciągle w Kanadzie, ciągle w tej samej firmie.

[Sprytna manipulacja, jeśli ktoś nie zauważył… ale wgłębienie się w temat zostawiam społeczności gajówki – admin]

Depopulacja.

Depopulację ja rozumiem jako wymieranie masowe ludności. W historii, pomijając śmierć z powodów chorób, oraz w czasie wojny na frontach, to powodem depopulaccji była śmierć głodowa. Taka śmierć głodowa była w Irlandii, kiedy pola ziemniaczane opanowała zaraza. Był głód w czasie Wielkiego Kryzysu przed wojną, był „głodomór” na terenach sowieckich, był głodomór w czasie wojny, w okupowanym Leningradzie i w czasie wojny w innych krajach. Pewien Niemiec mówił mi, że on w czasie wojny, będąc podrostkiem, zawsze miał przy sobie łyżkę, bo był ciągle głodny i liczył, że uda mu się dołączyć do tych co jedzą.

Kiedyś Brytyjczycy w Indiach przejęli ogromne tereny na uprawę herbaty, z braku innych upraw, z braku żywności, śmiercią głodową zmarły tysiące Hindusów. Czy ktoś się zastanawiał skąd w Europie jest bawełna? Z Afryki do Ameryki do pracy na polach bawełny, dowieziono tysiące mieszkańców Afryki, którzy masowo umierali w czasie tego transportu. Były masowe głodowe śmierci w Chinach, w latach 50-tych ub. wieku i później, kiedy ludzie zjadali wszystko co żyje, poczynając od myszy i szczurów a kończąc na wróblach. Czy to były te dawne dobre czasy?

A teraz o co chodzi z tą depopulacją?

Rozumiem, że ktoś ocenił, że ludzi jest za dużo, więc należy mniejszyć zaludnienie. Załóżmy, że to prawda. [Jasne, załóżmy… własne wypowiedzi tych lucyferian nie wystarczą – admin]

Jeżeli Bill Gates chce mniej ludzi, to będzie miał mniej klientów, mniej będzie kupców na jego komputer i jego szczepionkę. To samo dotyczy innych bogatych, mniej będzie „niewolników” do pracy i mniej do wyzyskiwania. Mniejsze będą podatki i dochody „dla władzy”.

[Co za beznadziejne brednie… – admin]

Jeżeli dzisiesza pandemia jest zwykłą grypą i jest to tylko manipulacja ludżmi przez „grupę ludźmi, która rządzi światem”, to oni ponoszą ogromne straty. Nie jest zbyt mądra ta „grupa ludzi”. Ich bogactwa siedzą w portch nierozładowane, produkcja jest wstrzymana, fabryki stoją a ludzie ustawiają się w kolejkach tam gdzie dają bezpłatną żywnośc. Nie da się wyzyskiwać bezrobotnych, nie da się zniewolić ludzi, kiedy oni siedzą w domach i nie pracują. Możliwe, że dużo umrze, ale kto będzie miał z tego korzyść? Grabarze? Umrzeć można tylko raz i tylko raz na jego śmierci zarobić.

[Czy Pani AnnaPK słyszała, o ile miliardów wzrosły majątki najbogatszych podczas „pandemii”, czy zgrywa naiwną? – admin]

…reszta.

Dzisiaj usłyszałam coś co ma sens.
>http://www.youtube.com/watch : „Jestem przerażony tym, co ten nowy trend robi dla naszego kraju. Nie mogę tego naprawić, ale mogę pokazać, jak się przygotować i prosperować w nadchodzących latach…”

Przerażenie Portera Stransberry wynika z tego, że do władzy doszli Demokraci i będą robić socjalizm. Będą wprowadzać bezpłatne leczenie, bezpłatne kształcenie, będą bydować tanie mieszkania dla bezdomnych i inne takie kosztowne rzeczy. Wprowadzą dawanie pieniędzy bez pracy: czyli „basic income”. A wszystko to będą robić zabierając pieniądze innym, czyli tym co te pieniądze mają. Jak to zrobią, a no poprzez podniesienie podatków, podniesienie różnych opłat tak, że „nikt nie będzie miał żadnej własności, ludzie nie będą nic posiadać na własność”. Przeraża go amerykański dług, który trzeba spłacać dla zagranicy. A z czego? On w tym widzi koniec Ameryki.

Porter Stransberry mówi o czymś, co w Europie nazywa się „ekonomią dobrobytu”. W krajach skandynawskich już to jest, a w tej Finlandii ludzie są szczęśliwi i się nie buntują, nie protestują i nic od nikogo nie proszą.

I dlaczego ci Finowie są szczęśliwi? Klimat u nich surowy, to nie Włochy, bogactw też nie mają za dużo. Premier Finlandii nie była zadowolona, że UE w dużych ilościach drukuje pieniądze aby wspierać kraje dotknięte epidemią, a szczególnie Włochy, którym się na dodatek rozpada infrastruktura. Premier powiedziała, że ” my sami płacimy własne długi i nam się tunele też nie zapadają”.

Kraje, byłe „demoludy” też przeszły pewien okres w którym właściwie nie istniała żadna własność. W Polsce była prywatna ziemia, ale reszta? Niektórzy to wspominają z rozrzewnieniem.

Tak, to może być strach dla tych co są bogaci, co za pomocą pieniędzy rządzą światem. Jeżeli tak, to kto kogo tu straszy i czego należy się konkretnie bać?

AnnaPK
http://niepodległy.pl

Komentarzy 5 do “Globalizacja, depopulacja i…reszta”

 1. Leo said

  Nieco przerażające jest czytać, jak mała Ania wyobraża sobie sprawy… ale za to tekst jest dobrym przykładem na to, dlaczego Eskimosi wybrali feminizm i „prawa kobiet” jako jedno z narzędzi zniszczenia naszej cywilizacji.

 2. Wgłębianie się w coś, co jest puste w środku, nie daje możliwości tarcia.

 3. Peryskop said

  AnnaPK mąci jak Noami Klein też z Canada

 4. Voodoosch said

  Pani Ania nie zrozumiała chyba, że depopulacja (w większości) ma dotyczyć krajów najbiedniejszych, których nie stać na nowe technologie, więc wpływów z nich tyle co nic. Depopulacja ma także dotyczyć ludzi starych, z których pieniędzy się nie robi, a wręcz odwrotnie, na tych starych trzeba sporo płacić. Poza tym kwestia pieniędzy nie będzie problemem jeżeli wszystkie firmy na świecie będą franczyzami wielkich korpo. Pan Microsoft ogarnął to najlepiej. No i do tego wszystkiego dochodzi coroczna szczepionka na kaszel dla 2 może 3 miliardów ludzi. Pani Ania jest zaślepiona, albo chce za taką uchodzić.

 5. https://www.odkrywamyzakryte.com/covid-19-zniewolenie-ludzkosci/
  https://marucha.wordpress.com/2021/01/18/czy-fundacja-gatesow-stanowi-globalne-zagrozenie/
  ttps://www.pch24.pl/doktor-bodnar—wyleczylem-amantadyna-ponad-tysiac-pacjentow,81440,i.html#ixzz6k2CKnpcS

  Donald Trumpf został uleczony w Koronowirusa metodą Doktora Bodnara z Przemyśla: JA LECZĘ KORONOWIRUSA W CIĄGU 48 GODZIN, i faktycznie Prezydent Trumpf powrócił do Białego Domu po 48 godzinach.
  W Pierwszej Wojnie Światowej Niemcy użyli przeciw US Army Grypy Hiszpańskiej ze STRASZNYM SKUTKIEM ŚWIATOWYM. Trzeba się więc zapytać, DLACZEGO HISZPANKA OSZCZĘDZIŁA WEHRMACHT ??? – Otóż dlatego, że Niemcy, DOKONUJĄC ZAMACHU NA LUDZKOŚĆ, byli zabezpieczeni przed tą groźbą Farmakologicznie BODNAREM czyli Amandatyną. W Norwegii stwierdzono, że Niemcy w I.WŚ mieli zamiar wywołać epidemię wąglika z Norwegii ze względu NA ANGLIĘ.
  KAŻDY RABIN JEST JEZUITĄ, bo sakra przechodzi z Ojca Na Syna. Anglicy stwierdzili, że Homoseksualizm Mózg kobiety w ciele mężczyzny, co powoduje Wstręt do Kobiet. Dlatego już w starożytności Żydzi wynaleźli zapładnianie bab spermą w z dupy cherubina i obcinanie niewolnikom penisów, a powstanie Bar Kohby było z powodu edyktu Hadriana Zakazującego obcinania niewolnikom penisów.
  Rockefeller i Gates są jezuitami czyli homoseksualistami. Władymir Władymirowicz powiedział, że szczepionki Gatesa ZROBIĄ Z EUROPEJCZYKÓW MAŁPY. Symliński powiedział WIĘCEJ, bo złapał Gatesa na Deklaracji, że Jego Szczepionki są PERMANENTNE czyli Uzależniające TRWALE – a to znaczy, że jest to Depopulacja i ELIMINACJA Spermy Niejerozolimskiej. Zostaną tylko Żydzi, którzy będą się leczyć Amandatyną ZAKAZANĄ dla gojów – że walczy tylko Bodnar, jak DZIECI broniące Przemyśla przed Austriakami, którzy wysłali mężczyzn na front włoski.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: