Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  errorous o Zabójstwo Roberta Kennedy…
  Emilian58 o Ukraina: pomoc humanitarna z P…
  Emilian58 o Cała para w gwizdek
  Emilian58 o Podłość nad podłościami
  Listwa o Wolne tematy (59 – …
  Yagiel o Wolne tematy (59 – …
  Emilian58 o Endlösung dla nieszczepionych”…
  Yagiel o Wolne tematy (59 – …
  corintians o Endlösung dla nieszczepionych”…
  Kojak o Money, money, money…!
  re1truth2 o Wolne tematy (59 – …
  re1truth2 o Wolne tematy (59 – …
  revers o Wolne tematy (59 – …
  Carlos o Zabójstwo Roberta Kennedy…
  Carlos o Zabójstwo Roberta Kennedy…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 617 obserwujących.

Globalny paszport szczepień

Posted by Marucha w dniu 2021-01-18 (Poniedziałek)

Oczekuje się, że paszporty na szczepionki, wprowadzone pośpiesznie jako produkt uboczny pandemii COVID-19, staną się “powszechnie dostępne” w pierwszej połowie 2021 roku. Brian Behlendorf, dyrektor wykonawczy Fundacji Linuksa, powiedział CNN Business: “Spokojnie, kujony pracują”.

Linux Foundation nawiązała współpracę z IBM, COVID-19 Credentials Initiative i CommonPass, cyfrowym „paszportem zdrowia”, w celu opracowania aplikacji do uwierzytelniania szczepionek, które będą stosowane na całym świecie.

Jeśli inicjatywa zakończy się sukcesem, prawdopodobnie będziesz musiał wyświetlić w telefonie zaświadczenie o szczepieniu pokazujące, kiedy i gdzie zostałeś zaszczepiony, wraz z rodzajem szczepionki, aby dostać się do samolotu lub wziąć udział w wydarzeniu w pomieszczeniach, jak na przykład koncert.

“Jeśli nam się to uda, powinieneś móc powiedzieć: Mam w telefonie zaświadczenie o szczepieniu, które otrzymałem, gdy byłem zaszczepiony w jednym kraju, z całym zestawem jego własnych praktyk w zakresie zarządzania zdrowiem … które stosuję, aby dostać się do samolotu do zupełnie innego kraju, a następnie przedstawiłem w tym nowym kraju zaświadczenie o szczepieniu, abym mógł pójść na ten koncert, który odbywał się w pomieszczeniach zamkniętych, na którym frekwencja była ograniczona do tych, którzy wykazali, że mają szczepionkę”, powiedział Behlendorf.

Koncepcja konieczności przedstawiania dowodu dobrowolnej procedury medycznej w celu podróżowania lub uczestniczenia w wydarzeniach publicznych jest bezprecedensowa w Stanach Zjednoczonych, ale jest prezentowana jako środek ochrony zdrowia publicznego.

W rzeczywistości Twoja wolność w prowadzeniu normalnego, codziennego życia jest zagrożona, chyba że wyrazisz zgodę na szczepienie przeciwko COVID-19. A to może być dopiero początek.

Co musisz wiedzieć o CommonPass

Projekt Commons i Światowe Forum Ekonomiczne stworzyły Common Trust Network, która opracowała aplikację CommonPass, która ma pełnić rolę paszportu zdrowia w najbliższej przyszłości.

Aplikacja umożliwia użytkownikom przesyłanie danych medycznych, takich jak wynik testu na COVID-19 lub dowód szczepienia, który następnie generuje kod QR, który pokażesz władzom jako paszport zdrowia. Proponowane wspólne ramy „bezpiecznego ponownego otwierania granic” na całym świecie obejmują:

1. Każdy kraj musi opublikować swoje kryteria badań przesiewowych w zakresie zdrowia przy wjeździe do kraju przy użyciu standardowego formatu w oparciu o wspólne ramy.
2. Każdy kraj musi zarejestrować zaufane placówki, które przeprowadzają testy laboratoryjne COVID-19 na potrzeby podróży zagranicznych i podają szczepionki wymienione w rejestrze CommonPass.
3. Każdy kraj będzie akceptował status badań przesiewowych od zagranicznych gości za pomocą aplikacji i usług opartych na systemie CommonPass.
4. Identyfikacja pacjenta ma być pobierana w czasie pobierania próbek i/lub szczepień z zastosowaniem międzynarodowej normy.
5. Ramy systemu CommonPass zostaną zintegrowane z procesami odprawy pasażerów i rezerwacji hotelowych.

Ostatecznie platforma CommonPass zostanie zintegrowana z już istniejącymi aplikacjami do ochrony zdrowia, takimi jak Apple Health i CommonHealth. Jeśli chcesz podróżować, Twoja osobista karta zdrowia zostanie oceniona i porównana z wymogami wjazdu do danego kraju, a jeśli ich nie spełnisz, zostaniesz skierowany do zatwierdzonego miejsca przeprowadzania testów i szczepień.

Podstawy CommonPass zostały przedstawione w białej księdze The Rockefeller Foundation z 21 kwietnia 2020 r. i są częścią wdrażania globalnego nadzoru i kontroli społecznej znanej jako „Wielki Reset”.

Według CNN „linie lotnicze, w tym Cathay Pacific, JetBlue, Lufthansa, Swiss Airlines, United Airlines i Virgin Atlantic, a także setki systemów opieki zdrowotnej w Stanach Zjednoczonych i rząd Aruby” już nawiązały współpracę z Common Trust Network i ich aplikację CommonPass.

Aplikacja CommonPass, nadchodzą inteligentne karty

CommonPass to tylko jeden z przykładów aplikacji, które są opracowywane w celu śledzenia osobistych informacji zdrowotnych i przekształcania ich w cyfrowy identyfikator zdrowia, który będziesz musiał zeskanować, aby móc wykonywać codzienne czynności. IBM opracował Digital Health Pass, za pomocą którego firmy mogą oceniać wszystko, od wyników testów na koronawirusa i szczepień po indywidualną temperaturę.

Jeśli nie masz telefonu komórkowego, nie będziesz zwolniony z konieczności okazywania swoich poświadczeń zdrowotnych. Firmy, które są częścią inicjatywy COVID-19 Credentials Initiative, pracują nad kartą inteligentną, która działa jak cyfrowe poświadczenie zdrowotne, które można łatwo przedstawić, nawet jeśli nie masz smartfona lub stabilnego połączenia internetowego.

28 sierpnia 2020 r. Irlandia jako jedna z pierwszych rozpoczęła krajową próbę nowej inicjatywy Health Passport Ireland, aby śledzić i wyświetlać wyniki testów COVID-19 – i ułatwiać zwiększone testy COVID-19 dla firm i opinii publicznej, a także wyświetlać status szczepień COVID-19.

Od tego czasu inicjatywa zmieniła nazwę na Health Passport Europe, i stwierdza, że system ten będzie wkrótce wykorzystywany na całym świecie w podróżach międzynarodowych. Oprócz podróży i turystyki, Paszporty Zdrowia będą wykorzystywane do celów związanych z opieką zdrowotną, imprezami, fabrykami i biurami, a nawet w szkołach i ośrodkach opieki nad dziećmi.

Tak więc, aby osiągnąć „wolność”, w której musisz prowadzić normalne, codzienne życie, wystarczy wykonać badanie lub zaszczepić się na COVID-19, poprosić administratora zdrowia o utworzenie konta paszportu zdrowia na Twoje nazwisko, pobrać aplikację na telefonie, otrzymać wyniki testu COVID-19 na swój telefon (i przeprowadzić ponowne badanie w razie potrzeby), a następnie wyświetlać swój status COVID-19 i historię szczepień, kiedy tylko zostaniesz o to poproszony.

Dla tych, którzy nie zostali przetestowani, Health Passport Europe stwierdza, że nadal można od razu korzystać z technologii, pobierając aplikację Skaner paszportów zdrowotnych i używając go do skanowania innych, gdy jest to konieczne.

Poprzez skanowanie innych osób w celu uzyskania ich statusu COVID-19, “daje to ogromne bezpieczeństwo Tobie i Twojej rodzinie przez całe życie, na przykład podczas korzystania z usług, w czasie podróży, podczas imprez, w pracy i w wielu innych sytuacjach.”

Specjalne traktowanie “Takie samo jak w przypadku obowiązkowego szczepienia”.

Chociaż wiele krajów sugerowało, że szczepionka COVID-19 nie będzie obowiązkowa, to jednak poprzez nadanie szczególnych przywilejów zaszczepionemu, takich jak możliwość podróżowania, uczestniczenia w imprezach towarzyskich, a nawet wejścia do miejsca pracy, w gruncie rzeczy sprowadza się ona do tego samego.

„Równie ważne jak szczepienia są dla nas wszystkich: brak specjalnego traktowania zaszczepionych” – powiedział gazecie Bild am Sonntag niemiecki minister spraw wewnętrznych Horst Seehofer. „Rozróżnienie między zaszczepionymi i nieszczepionymi byłoby tym samym, co obowiązkowe szczepienie”.

Mimo to Thomas Mertens, szef niemieckiej Stałej Komisji ds. Szczepień (STIKO), stwierdził, że paszporty szczepionkowe mogą pewnego dnia być wykorzystywane do zapewniania dostępu do podróży, restauracji, koncertów i kin, a także mogą być wymagane przez niektóre firmy.

„Są to prywatne umowy zawarte przez właściciela restauracji, linie lotnicze i organizatora koncertu” – powiedział gazecie Die Welt. „Myślę, że coś takiego jest możliwe. Nie jestem prawnikiem i ostatecznie prawnicy będą musieli o tym zdecydować”.

Seehofer stwierdził jednak, że chociaż rząd nie może powstrzymać firm przed żądaniem szczepień ich klientów, był wyraźnie temu przeciwny: „Mogę tylko przed tym ostrzec. Specjalne traktowanie zaszczepionych podzieli społeczeństwo”.

Tymczasem Hiszpania, która planuje zaszczepić 2,3 mln w okresie 12 tygodni, prowadzi rejestr osób, które odmawiają przyjęcia szczepionki COVID-19 i zamierza się nim podzielić z innymi krajami w Unii Europejskiej. Chociaż szczepionka jest dobrowolna, krajowy system opieki zdrowotnej wzywa obywateli, co ułatwia śledzenie tych, którzy odmawiają.

W 2018 r. Komisja Europejska opracowała wniosek dotyczący zacieśnienia współpracy w zakresie zwalczania chorób, którym można zapobiegać dzięki szczepionkom, w tym wspólne działania na rzecz zwiększenia zasięgu szczepień, stwierdzając: “Programy szczepień stają się coraz bardziej kruche; w obliczu niskiego poziomu przyjmowania szczepionek, wahań związanych ze szczepieniami, rosnących kosztów nowych szczepionek oraz niedoborów w produkcji i podaży szczepionek w Europie”.

Wydaje się, że udostępnianie prywatnych informacji zdrowotnych, w tym tego, kto nie przyjmuje szczepionki COVID-19, jest częścią tego wspólnego działania.

Śledzenie

Jeszcze rok temu trudno byłoby wyobrazić sobie powszechną akceptację dla aplikacji na telefony komórkowe, które gromadzą informacje o szczepieniach i przekształcają je w paszport zdrowotny, który może wkrótce okazać się potrzebny, aby podróżować lub uczestniczyć w imprezach rekreacyjnych, takich jak koncerty, a nawet chodzić do szkoły lub iść do pracy. Ale w kontekście pandemii nagle staje się to konieczne dla zdrowia publicznego.

“Zaszczepiony”? Pokaż nam swoją aplikację” – czytamy w nagłówku New York Timesa z 13 grudnia 2020 r., w którym stwierdza się, że linie lotnicze United, JetBlue i Lufthansa planują wprowadzić w najbliższych tygodniach system CommonPass. “To dopiero początek starań o cyfrowy certyfikat Covid-19, który wkrótce może zostać przyjęty przez pracodawców, szkoły, obozy letnie i miejsca rozrywki” – dodał Times.

Rzeczywiście, dr Brad Perkins, dyrektor medyczny Commons Project Foundation, dodał: „Prawdopodobnie będzie to nowa normalna potrzeba, z którą będziemy musieli się uporać, aby kontrolować i powstrzymać tę pandemię”.

Sprawienie, by paszporty zdrowotne stały się nową normą, było w rzeczywistości częścią planu przez cały czas projektu Commons, który rozpoczął opracowywanie oprogramowania śledzącego dane medyczne na długo przed pandemią COVID-19. „Jednak wzrost przypadków wirusów na całym świecie tej wiosny przyspieszył jego pracę”, donosi The New York Times.

Nie chodzi o chorobę zakaźną

Obecnie, we współpracy ze Światowym Forum Ekonomicznym, CommonPass stanowi początkowy etap masowego monitoringu i śledzenia, pod przykrywką ochrony wszystkich przed chorobami zakaźnymi.

Jest on częścią Wielkiego Resetu i czwartej rewolucji przemysłowej, której nakrętki i śruby sprowadzają się do transhumanizmu. W przeszłości plan ten był określany jako “nowy porządek świata” lub “jeden porządek świata”. Wszystkie te określenia odnoszą się jednak do planu, który ma ten sam ostateczny cel.

Jak wyjaśnił dziennikarz James Corbett, dla tych, którzy zapomnieli o tym, czym był/jest Nowy Porządek Świata, jest to “centralizacja kontroli w mniejsze ręce, globalizacja [i] transformacja społeczeństwa poprzez orwellowskie technologie inwigilacji”.

Innymi słowy, jest to technokracja , w której my, ludzie, nie wiemy nic o rządzącej elicie, podczas gdy każdy aspekt naszego życia jest monitorowany, śledzony i manipulowany dla ich korzyści. Śledzenie i śledzenie wyników testów COVID-19 i szczepień to podstawa nadzoru biometrycznego śledzenia, które ostatecznie zostaną powiązane ze wszystkimi innymi dokumentami medycznymi, identyfikatorem cyfrowym, bankowością cyfrową i systemem kredytów społecznościowych.

Co można zrobić? Informowanie i dzielenie się swoją wiedzą jest pierwszym krokiem do ochrony swojej wolności.

Źródło: https://www.greenmedinfo.com/blog/apps-now-being-developed-global-vaccine-passport

https://nieznane.com.pl/

Komentarzy 12 do “Globalny paszport szczepień”

 1. Maasteer said

  Qrvy jedne, niech sami się wyszczepią zbrodniarze!

 2. Wladca said

  Amerykanie!Zrobcie rewolucje w Ameryce.Tak jak w 1789 r Francuzi w Paryzu.Tylko Wy macie jeszcze bron w domach i mozecie zrobic z niej uzytek.Wylaczcie wszedzie prad elektryczny,podpalajcie wszystko co ma Zwiazek z Wall street i nieludzkim Systemem.Zrobcie noc Dlugich nozy a uwolnicie przynajmniej siebie i czesc swiata od zla.Teraz albo nigdy!!!!

 3. Kwal said

  Ad.3. Złem tego świata są żydzi…ale to zrobi tylko Pan Bóg…

 4. kto tu kogo zabija najbardziej said

  https://www.ilfattoquotidiano.it/in-edicola/articoli/2021/01/08/morti-covid-cosa-dicono-i-dati-in-italia-93-mila-decessi-sul-2019/6058758/ …..szacunkowe nadwyżki zgonów w krajach zachodu powyżej 8 mln za 2020 do wartości maksymalnych (najuczciwsze) lat poprzednich lub nadwyżki uśrednione zawyżone*, liczone per capita 1 MIEJSCE 𝐏𝐎𝐋𝐒𝐊𝐀 66 tys zgonów i 300 mld kredytów od wiosny 2)Włochy ok 93 tys 3)Hiszpania 70-80 tys 4)Belgia ok *18 tys 5) Czechy ok 15 tys 6)Portugalia ok *12 tys 7)GB – *76 tys 8) Austria ok *9 tys 10)Holandia ok 13 tys [[[ kraje gdzie obostrzenia są najłagodniejsze lub nie do wyegzekwowania 10) 𝐅𝐑𝐀𝐍𝐂𝐉𝐀 ok 54 tys – na nasze 30 tys 11)𝐒𝐙𝐖𝐀𝐉𝐂𝐀𝐑𝐈𝐀 *7 tys -na nasze 31 tys 12)𝐒𝐙𝐖𝐄𝐂𝐉𝐀 6 tys – na nasze 22 tys ]]] 13 ) Niemcy ok 15 tys (nieliczni co poza nami mieli szczepienia BCG)…………… https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-w-polsce,liczba-zgonow-w-polsce-w-2020-roku–najwiecej-od-ii-wojny-swiatowej,artykul,28238714.html …… Poza tym że ponad połowę śmierci dodatkowych zachodu stanowią domy starości, u nas dużo mniej liczne, to jest tam udowodnione zjawisko ubogacania statystyk nadśmiertelności przez imigrantów. Jeśli w Sztokholmie na ok 400 tys zakażeń zmarło 800 osób (łącznie z tymi co przestali chodzić do lekarzy), z czego 600 w domach starców, a imigranci poprawiali statystyki to proszę policzyć ile razy wyższa jest śmiertelność władzy Pi$u nad realną śmiertelnością koronawirusa ……………… https://www.statista.com/statistics/525353/sweden-number-of-deaths/

 5. NC said

  Nie ma takiej aplikacji, której nie można zhakować.

 6. Re: Artykul…
  Curwy zydowskie juz „wpadly” na pomysl zakazu sprzedazy paliwa do samochodow jesli kierowca nie bedzie posiadal „certyfikatu szczepienia”…
  Sami zobaczycie na wlasnych dupach, ktore jeszcze sa „przyspawane” do krzesel jak zydowskie „curwy” beda skutecznie „umilac” wszystkim „gojom” zycie…

  Jeszcze nie jestescie wkurwieni??? Cierpliwosci…Wkurwienie napewno nadejdzie…
  ========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 7. JACEK said

  Będziemy jak psy ,koty,tudzież inna gadzina, albowiem ,żeby gdziekolwiek wyjechać, potrzebować będziemy świadectwa zdrowia(szczepienia).Świat schodzi na psy,a my razem z nim!

 8. Ad. 2

  Amerykanie!Zrobcie rewolucje w Ameryce.Tak jak w 1789 r Francuzi w Paryzu.

  Co będzie Wandeą? … Francuzi byli ogłupieni – inaczej rewolucji by nie było. (Teoria, a raczej praktyka „pożytecznych idiotów”.)

 9. W said

  Ad.2 Rewolucja francuska zapoczątkowała to co mamy teraz.

 10. Kwal said

  Ad.9. Wspaniale to ująłeś W…dzisiaj to są już tylko skutki…

 11. Voodoosch said

  Ludzie (ludzie heh) przyzwyczaili się do podatków, gdzie około połowa wyplaty jest im po prostu zabierana (nieoficjalnie nawet 80%). Przyzwyczaili się, że żeby zbudować lub kupić dom to trzeba się zadłużyć na 30 lat. Przyzwyczaili się, żeby dostać pracę muszą założyć konto w banku (kompletna inwigilacja zarobków).
  Nawet przyzwyczaili się, że ich emerytura, która pochodzi z ich podatków jest po raz kolejny opodatkowana (!).
  Przyzwyczaili się też (nawet są dumni) że zabijanie dzieci w brzuchach to rodzaj antykoncepcji i że jest to kompletnie normalne. Przyzwyczaili się że USA wymordowało więcej ludzi w wojnach niż nazistowskie Niemcy, ba wielu pała platoniczną miłością do JuEsEj. Przyzwyczaili się do plucia na własną religię i tradycję, sami plują.
  To jak? Nie przyzwyczają się do kolejnej aplikacji na swoim Smartphonie?

 12. Ad. 10

  Ks. Michał Poradowski „Dziedzictwo rewolucji francuskiej”. Polecam.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: