Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Emilian58 o Koniec twierdzy Europa i pierw…
  Krzysztof M o Twój kot się na ciebie obraził…
  prostopopolsku o Putin morduje ryby
  Anucha o Piskorski i Radzikowski o Andr…
  Stiopa o Putin morduje ryby
  revers o Atomowy front na Zaporożu
  ! o Czego najbardziej boją się kot…
  Tadeusz Kaktus o Wolne tematy (58 – …
  ! o Czego najbardziej boją się kot…
  ! o Co nam zrobili ruskie
  Enya o Twój kot się na ciebie obraził…
  adsenior o Wolne tematy (58 – …
  Enya o Putin morduje ryby
  Piskorz o Piskorski i Radzikowski o Andr…
  Piskorz o Los generała Antona Denik…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Podwójne standardy Mateusza Morawieckiego

Posted by Marucha w dniu 2021-01-18 (Poniedziałek)

Pan premier Mateusz Morawiecki,

Ze zdumieniem przeczytałam, że kolejny raz stosuje Pan nieelegancką praktykę wtrącania się w wewnętrzne sprawy innego państwa.

Tym bardziej jest to rażące, że wytyka Pan różne wewnętrzne sprawy jedynie wybranym przez siebie państwom – np. Białorusi i Rosji – a jednocześnie milczy Pan w przypadku rażącego łamania praw człowieka przez państwa, które robią to w sposób szczególnie okrutny i bezprawny.

W tym kontekście przypomnę, że jakoś nigdy nie wytknął Pan Izraelowi, że mordują na okupowanej przez siebie ziemi Palestyńczyków. A mordują Palestyńczyków na potęgę, zagarniając przy tym ich ziemię i domy. Zastanawia też, dlaczego nie zareagował Pan, gdy w Kapitolu USA z zimną krwią zastrzelono Ashli Babbitt, weterankę amerykańskiej armii (przecież Pan uwielbia amerykańskich żołnierzy, skąd zatem to milczenie?).

Ale wróćmy do Pana najnowszego wpisu na Facebooku (spieszmy się korzystać z fejsa, tak szybko banują). Panie premierze, utyskuje Pan, że «zatrzymanie Алексей Навальный to kolejna próba zastraszenia demokratycznej opozycji w Rosji». Po czym w BEZCZELNY sposób apeluje do władz Rosji o uwolnienie zatrzymanego.

Dlaczego użyłam przymiotnika «bezczelny»? Ponieważ wy sami (wy, w sensie aparat państwowy PiS) bezprawnie aresztowaliście Mateusza Piskorskiego, trzymając go za kratkami bez aktu oskarżenia, by zastraszyć Polaków, którzy mają inne zdanie od waszej władzy (np. nie chcą u siebie okupacji amerykańskich żołnierzy, życzliwiej spoglądają na współpracę ze Wschodem, itp.).

Jak można mieć taki tupet, by apelować o uwolnienie Nawalnego, podczas gdy hańbiąco się milczało, kiedy pierwszy więzień polityczny III RP Mateusz Piskorski był bezprawnie przetrzymywany w areszcie bez aktu oskarżenia?

Przypominam, że nawet ONZ apelowało na forum międzynarodowym o uwolnienie Piskorskiego, bo cały świat wiedział, że złamaliście prawo trzymając go w areszcie. Wsadziliście go za kratki, bez przedstawienia dowodów na jego winę. A gdy świat zaczął się upominać o uwolnienie bądź jakiekolwiek dowody, prokuratura wysmarowała żenujący “akt oskarżenia”, w którym zarzucono Piskorskiemu m.in. wpływanie na opinię publiczną. Przecież to nie jest przestępstwo, nie znajduje się taki zapis w polskim kodeksie karnym; każdy dziennikarz i publicysta to robi, tj. wpływa na opinię publiczną.

W międzyczasie wykombinowaliście, że jest “szpiegiem” (tylko jakoś dowodów brak!), po czym po trzech latach wypuściliście za kaucją. Pierwszy w historii przypadek na świecie, że oskarżony o szpiegostwo, na które nie ma dowodów, wychodzi za kaucją. Polska stała się pośmiewiskiem na arenie międzynarodowej.

Panie premierze, cały świat wie, że zamknęliście Piskorskiego za niewygodne dla waszej władzy poglądy oraz by przy okazji zastraszyć innych Polaków. Dlatego nie ma Pan moralnego prawa wytykać teraz Rosji Nawalnego.

[Premier Morawiecki jest Żydem i jako taki stosuje żydowską etykę, żydowską moralność i żydowską logikę. Ktoś czegoś nie rozumie? – Admin]

Agnieszka Piwar
https://myslpolska.info/

Komentarzy 7 do “Podwójne standardy Mateusza Morawieckiego”

 1. bronek said

  Właśnie – dlaczego ludzie nabierają się ciągle na te podwójne standardy – w wykonaniu jednych i tych samych – jak dzieci w teatrze kukiełkowym?
  Czy nie mamy tutaj do czynienia z jakimś wirusem, który atakuje mózg – a taki zaatakowany mózg (jego właściciel) – nabiera się bez końca na te podwójne standardy?

 2. Marucha said

  Re 1:
  Mamy do czynienia z oczywistym faktem, że większość ludzi jest nieuleczalnie głupia.

 3. Piskorz said

  re art się upominać o uwolnienie bądź jakiekolwiek dowody, prokuratura wysmarowała żenujący “akt oskarżenia”, w którym zarzucono Piskorskiemu m.in. wpływanie na opinię publiczną””….skurwysyństwo do potęgi entej..!!

 4. Ale dlaczego? said

  To tylko kundel i agent Usraella…
  Udowadniał to wielokrotnie.

 5. Birton said

  ” O szkodliwości żydowina Morawera i innych antypolskich żydowinów banderowskich” – tak zapewne napisałby dziś Stanisław Staszic, autor : „O przyczynach szkodliwości Żydów” .

  Click to access O_przyczynach_szkodliwosci_zydow.pdf

 6. Ta kartka była w życzeniach noworocznych na ten rok.

 7. Gdy po rocznym śledztwie FBI, Interpol i ONZ uwolniły moje czeki spod Protestu to syn dowódcy sowieckiego Komanda Śmierci, które nazywało się Solidarność Walcząca ZLIKWIDOWAŁ w Polsce system czekowy, że zostałem z mymi czekami Bez Kredytu.
  Okazało się jednak, że czeki są w Polsce realizowane, ale dla spermy jerozolimskiej.
  *************
  http://wandaluzja.pl/?p=p_373&sName=46.-ann-ben

  ZGROMADZENIE OGÓLNE Organizacji Narodów Zjednoczonych. Rok 2020.

  OSKARŻAM Jurysdykcję Republiki Federalnej Niemiec, Wydział Narkotyków i Przestępczości Zorganizowanej ONZ, Wydział Prawny ONZ, Wydział Karny ONZ, Komisarycznego Sekretarza Generalnego ONZ i Ministerstwo Sprawiedliwości III Rzeczpospolitej Polski o Spisek, Zamach i Zbrodnię Przeciw Ludzkości. ZBRODNIĄ tą jest Satelitarna Detekcja Złota.

  W początku marca 1989 r. wyjechałem do RFN, aby złożyć zeznania w sprawie Satelitarnej Detekcji Złota. Zeznanie moje nie zostało przyjęte a ja zostałem ukarany przez MSW w Bonn grzywną 11 tysięcy DM za Kłamstwo Sądowe, którą to karę Potwierdził Najwyższy Sąd Administracyjny RFN w Karlsruhe.

  Po przymusowym powrocie do Polski zostałem internowany w najostrzejszym rygorze, a reżim III RP oraz inne rządy kradły moje tantiemy, które są bardzo duże: http://www.wandaluzja.com// była np. Najpoczytniejszą i Najdroższą w USA, ale nie płacono mi, gdyż była zarejestrowana jako SĄDOWA. Została ona ZLIKWIDOWANA po 10 latach na skutek śledztwa FBI, Interpolu i ONZ, które UWOLNIŁO moje czeki spod Protestu, ale sprzedano ją dla HUAWEI, gdyż wejście na nią było przez planszę Huawei’a, choć zastrzegałem jej Nierejestrowalność czytelniczą i Bezpłatność. Huawei OKALECZYŁ moją Wandaluzję a przy majstrowaniu przy kluczu: https://www.wandaluzja.pl// wyskoczyła mi Niemieckojęzyczna Wandaluzja na serwerze w Hesji, o której nie wiedziałem. Oszusta Światowego można bowiem Okradać i Rabować.

  Sprawę UJAWNIŁ Bank Atlantycki w roku 2017, Protestując czeki na kapitał mego ojca listą Oszustów Światowych ONZ. Bank Atlantycki przekazał moją sprawę do FBI, gdyż kapitał został złożony przez marszałka Broz-Tito na paszport amerykański mego ojca. ROCZNE śledztwo FBI, Interpolu i ONZ uwolniło moje czeki spod Protestu, ale zostały one Ponownie Zaprotestowane przez Bank Światowy i Międzynarodowy Fundusz Walutowy, które NIE UZNAŁY śledztwa FBI, Interpolu i ONZ, powołując się na WYDZIAŁ NARKOTYKÓW I PRZESTĘPCZOŚCI ZORGANIZOWANEJ ONZ.

  Wpisaniem mnie na listę Oszustów Światowych wydziału Narkotyków i Przestępczości Zorganizowanej ONZ ZAKAMUFLOWANO bowiem Satelitarną Detekcję Złota. Ponieważ zrobiono to BEZ Przesłuchania i Powiadomienia Mnie to był to SĄD KAPTUROWY a ja zostałem w Polsce Ubezwłasnowolniony jako Tajny Więzień i poddany tajnej policji, która okrada mnie, rozpuszcza o mnie bezsensowne plotki i kradnie moje dokumenty.

  Wpisanie mnie do Narkotyków i Przestępczości Zorganizowanej było spowodowane tym, że jestem autorem minireaktora URSZULA SIPIŃSKA, który jest produkowany w kilku krajach Bez Mego Nazwiska. Sprawę tą załatwił agent KGB Kozina-Fanchini, który woził po Europie narkotyki TONAMI i kopulował Urszulę Sipińską, która mnie nie znała, na Moim Paszporcie.

  Załączam Pismo Przewodnie dla organów ONZ; http://www.turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/81-prawo-i-przestepczosc/331-capo-di-tutti-capi-z-katowic-i-zabojstwo-jana-kuciaka; czek podpisany przez ONZ i FBI, aby nie został UKRADZIONY przez Nieuczciwych Urzędników Państwowych, jak Wy to nazywacie, oraz mój dowód osobisty numer …

  Ponieważ mój komputer jest monitorowany przez FBI i ONZ to całą moją korespondencję MACIE. W ING Banku Śląskim kazano mi napisać Oświadczenie: JESTEM ŚWIADOMY OSZUSTWA BANKU ŚWIATOWEGO I MIĘDZYNARODOWEGO FUNDUSZU WALUTOWEGO, czego kopię noszę zawsze przy sobie.

  Żądam natychmiastowego skreślenia mnie z listy Oszustów ŚWIATOWYCH i realizacji załączonych czeków, zaprotestowanych przez Bank ŚWIATOWY i Międzynarodowy Fundusz Walutowy.

  TAJNY WIĘZIEŃ Organizacji Narodów Zjednoczonych, Juliusz Prawdzic-Tell.
  ************
  Na te pisma nie otrzymałem odpowiedzi, gdyż Lista Oszustów Światowych jest sprawą Prokuratora Generalnego III.RP, którym jest gangster polityczny Zbigniew Ziobro.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: