Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Emilian58 o Atomowy front na Zaporożu
  PK o Żydowska kloaka przetacza się…
  Bogusz o Koniec twierdzy Europa i pierw…
  Emilian58 o Koniec twierdzy Europa i pierw…
  Krzysztof M o Twój kot się na ciebie obraził…
  prostopopolsku o Putin morduje ryby
  Anucha o Piskorski i Radzikowski o Andr…
  Stiopa o Putin morduje ryby
  revers o Atomowy front na Zaporożu
  ! o Czego najbardziej boją się kot…
  Tadeusz Kaktus o Wolne tematy (58 – …
  ! o Czego najbardziej boją się kot…
  ! o Co nam zrobili ruskie
  Enya o Twój kot się na ciebie obraził…
  adsenior o Wolne tematy (58 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Łajdactwo u władzy – polityka fabrykowania oskarżeń

Posted by Marucha w dniu 2021-01-20 (Środa)

O tym, że polityka przeciwdziałania przemocy w rodzinie nie ma nic wspólnego z dbałością o dobro rodziny, ale wprost przeciwnie, ma na celu sianie chaosu i wzajemne szczucie ludzi, pisałem już nie raz.

Od pewnego czasu wszystkie artykuły na ten temat kieruję do wiadomości Prezydenta i Ministra Sprawiedliwości. Robię to dla zasady, bo wiem, że mój blog jest i tak z urzędu obserwowany. Przynajmniej mam potwierdzenie, że adresaci informację otrzymali.

Przez kilkanaście lat nękania mnie, zamykania w więzieniu, w zagrzybionych lochach Białołęki, wielokrotnym przetrzymywaniu na dołku dla zastraszenia i psychiatryzowaniu, wszystko to przy jawnie spreparowanych oskarżeniach o przemoc w rodzinie, skrupulatnie zbierałem wszelkie dowody przekrętów szajki, w nadziei, że przyjdzie czas rozliczenia.

Obaj panowie (Duda i Ziobro) mają pełną dokumentację tej historii, wraz z wynikiem (pozytywnym dla mnie) badania wykrywaczem kłamstw i opinią (negatywną) sądowo-psychologiczną oskarżycielki. Rzeczy te są zresztą publicznie dostępne na moim blogu. Jest tam dokumentacja tolerowania przez prokuraturę wielokrotnych fałszywych zeznań oskarżycielki, preparowania dokumentów, w tym postanowienia sądu i protokołów, a także otwartego działania sądów w złej wierze (sądy wydawały postanowienia o kontaktach, a jednocześnie adres córek był zastrzeżony i nie były one posyłane do szkoły, tak abym nie mógł się z nimi w jakikolwiek sposób spotkać). Publicznie dostępne są dowody rabunku mojego majątku na podstawie lewych dokumentów sądowych. Udokumentowałem też ciężkie pobicie mnie przy jednoczesnej odmowie prokuratury zajęcia się sprawą.

O tym wszystkim została wyczerpująco powiadomiona kancelaria Prezydenta Dudy a Ministerstwo Sprawiedliwości było informowanie o wszystkich przekrętach na bieżąco. Przez kilkanaście lat trwania cyrku, żaden z ministrów w sprawiedliwości nie kiwnął palcem aby ukrócić ten proceder. Tak wygląda polska, w tym pisowska, praworządność. I nie mogą – PiS i Ziobro – zrzucać winy na poprzednią ekipę, gdyż po pierwsze: bandytyzm ten rozpoczął się wobec mnie za czasów ich pierwszych rządów w latach 2005-2007, a po drugie: u władzy są z powrotem już od ponad pięciu lat i mieli aż nadto czasu żeby to bagno wyczyścić. Skoro tego nie zrobili to znaczy, że tak ma być, a chaos i bandytyzm wobec społeczeństwa jest formalną, chociaż nie całkiem jawną, polityką państwową, niezależnie od tego, która ekipa jest w danym momencie u koryta.

W lipcu 2019r wysłałem do prezydenta Dudy maila z prośbą o udostępnienie wyniku badania psychiatrycznego ministra Ziobry ze względu na zagrożenie publiczne jakie stanowi. Odpowiedzi nie otrzymałem, a sprawa jest super poważna. Poprzez wprowadzanie nowych ustaw faworyzujących rozwody w miejsce pełnych rodzin oraz poprzez zachęcanie kobiet do fałszywych oskarżeń o przemoc, pan ten świadomie generuje konflikty rodzinne.

Nie można mi zarzucić bezpodstawnych oskarżeń, gdyż publikuję dokumenty. Żaden uczciwy sąd (chociaż w Polsce trudno taki znaleźć) nie skaże człowieka wobec tak twardych dowodów niewinności (wariograf potwierdzający fałsz oskarżeń oraz opinia sądowo-psychologiczna stwierdzająca psychopatyczne zaburzenie osobowości i skłonność do kłamstw i manipulacji ze strony oskarżycielki).

Warto dodać, że na wybór biegłej psycholog nie miałem najmniejszego wpływu a nawet jej powołanie było inicjatywą sędzi. Poza tym nikt opinii biegłej nie zakwestionował, nawet sama zainteresowana będąca przedmiotem opinii.

Podobnie zresztą nie podważono jakości badania wariografem a jedynie odrzucono je, jako niedopuszczalne „bo sąd wie lepiej”. Dopuszczalne były za to zeznania psychopatki i jej matki o podobnej osobowości. Sprawa przeszła przez wszystkie możliwe etapy włącznie z Trybunałem Konstytucyjnym i nigdzie nie dopatrzono się nieprawidłowości!

Być może było tak dlatego, że fabrykowanie oskarżeń w polskich sądach jest normą z pełnym błogosławieństwem Prezydenta i Ministra Sprawiedliwości. Gdyby było inaczej to sprawa byłaby potraktowana poważnie – moje wyroki skasowane, zostałbym przeproszony a szkoda naprawiona. Podjęto by również działania aby tego typu sytuacja nigdy więcej nie mogła się wydarzyć.

Poza tym na moim blogu dokumentuję wszystkie te oszustwa sądowe od samego początku i jak do tej pory nie doświadczyłem jakiegokolwiek formalnego zainteresowania ze strony Ministra Sprawiedliwości czy Prezydenta. Gdyby ci ludzie traktowali swoje obowiązki poważnie, sprawy te byłyby wyjaśnione już dawno a skorumpowani urzędnicy wraz z oskarżycielką znaleźli się tam, gdzie ich miejsce – za kratami. Jednak nic takiego się nie wydarzyło a Ziobro idzie w zaparte i odmawia kasacji. Jest tak dlatego, że zarówno Prezydent jak i Minister sprawiedliwości trzymają parasol ochronny nad złodziejską sitwą a cała mowa o reformie sądownictwa jest fikcją i propagandą na użytek gawiedzi. W rzeczywistości zaś realizuje się politykę destabilizacji i chaosu społecznego.

W grudniu 2019 wysłałem do Prezydenta pismo z propozycją załatwienia sprawy bez nadmiernego rozgłosu, tak aby mógł zachować twarz. Oczekiwałem kasacji spreparowanych wyroków, przeproszenia mnie i naprawienia szkód. Ponownego emaila w tej sprawie wysłałem w sierpniu zeszłego roku. Odpowiedzią była kompletna cisza, a właściwie nie, odpowiedź taka najprawdopodobniej była, w postaci wczorajszej wizyty smutnych facetów z posterunku policji. Nie wpuściłem ich do domu i odmówiłem jakiejkolwiek dyskusji. Mam ważniejsze sprawy na głowie. Przypuszczam jednak, że pojawią się z powrotem aby zawlec mnie do Białołęki lub któregoś z podobnych przybytków.

Bogdan Goczyński 20.01.2021

Linki do tekstów dokumentujących tezy artykułu:
Wariograf potwierdza fabrykowanie oskarżeń
Opinia sądowo-psychologiczna oskarżycielki
Jak kradnie się polską własność!
Numer na bitą żonę
Fałszerstwa w Polsce nie są karalne
Gdy wariaci mają władzę
Email do prezydenta w sprawie fabrykowania oskarżeń
Badanie Psychiatryczne Ministra Ziobry – pismo do Prezydenta

Do wiadomości

Prezydent Andrzej Duda
Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro

https://bgoczynski.wordpress.com

 

Komentarzy 9 do “Łajdactwo u władzy – polityka fabrykowania oskarżeń”

 1. Za cały komentarz

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Panstwo

  dobrze jest to pojąć, także PPZ.

 2. „Żyd” – dobrze byłoby to po prostu pojąć. Żadna bowiem dotychczasowa próba zdefiniowania tego lepkiego zlepku trzech liter nie oddaje rzeczywistości. Próbowałem i ja to opisać na własne potrzeby i szybko przekonałem się, że zdefiniowanie zlepku 3 liter mogłoby zająć ze 12 grubych tomów. Doszedłem zatem do wniosku, że nie wszystko da się tak prosto opisać, to trzeba pojąć. Pomogła mi moja mama, rzekła bez namysłu: „żyd to nie człowiek”.

  Tak, wszelkie łajdactwo i ohyda wyłazi ze łba ….
  Zaraża ta zaraza słabych ludzi i bestie w nich budzi,
  Zabija nasze dzieci, rujnuje nasze życie i świat wspaniały
  Stworzone przecież dla naszego dobra i boskiej chwały.

 3. Petycja

  Okradli mnie
  Zabrali mi dom
  Splugawili moje dobre imię
  Fałszywie oskarżyli
  Wydali niesprawiedliwy wyrok

  Proponuję, żeby na tym poprzestano

  Do wiadomości
  ____________
  Szanowni Panowie Bandyci, którzy tym zadządzają.

 4. Panie Hajdusznik,

  Ja nie widzę wszędzie żyda, jednakże osobnicy, o których piszę to raczej nie ludzie. Co najwyżej mają podobny do nas wygląd. Normalny człowiek poza wyglądem, ma jeszcze duszę, która sprawia, że zachowujemy się właśnie po ludzku i nie robimy bliźnim świństw.

  Pozdrawiam

 5. „W lipcu 2019r wysłałem do prezydenta Dudy maila z prośbą o udostępnienie wyniku badania psychiatrycznego ministra Ziobry ze względu na zagrożenie publiczne jakie stanowi. Odpowiedzi nie otrzymałem, a sprawa jest super poważna. Poprzez wprowadzanie nowych ustaw faworyzujących rozwody w miejsce pełnych rodzin oraz poprzez zachęcanie kobiet do fałszywych oskarżeń o przemoc, pan ten świadomie generuje konflikty rodzinne.”

  Pan https://bgoczynski.wordpress.com wpadł na ciekawy pomysł. Na podstawie WŁASNYCH Wariackich Papierów wystąpił o przebadanie psychiatryczne Ministra Sprawiedliwości i Prokuratora Generalnego III.RP Zbigniewa Ziobry, wyznaczając komisarzem sprawy Prezydenta III.RP Andrzeja Dudę.
  Bardziej mi się to podoba niż apel Prezydentki Teresy Garland z Krakowa do Armii Polskiej o ARESZTOWANIE Złodziei i Antypolonusów, który OKUPUJĄ Sejm Rzeczypospolitej.
  Wytłumaczyłem jej, że jej Apel jest Bezcelowy. Kilkadziesiąt lat temu musiałem tłumaczyć Amerykanom, że MAFIA TO MASONERIA, co miało ten pozytywny efekt, że sądy amerykańskie przestały pytać o Przynależność do Mafii, na co w ciągu tu Stu Lat pozytywnej odpowiedzi nie uzyskano. Kiedyś były Policyjne Listy Masonów, które wprowadził w Szwajcarii François-Marie Arouet Voltaire-Wolter, żeby w razie obrabowania czy zmalwersowania banku nie szukać Po Omacku tylko na podstawie Listy Masońskiej, i od tego czasy ŻADEN BANK NIE ZOSTAŁ W SZWAJCARII OBRABOWANY CZY ZMALWERSOWANY. Teraz są jednak Gangsterzy Polityczni, których kariera zaczęła się według Jawaharlala Nehru w Kongu Belgijskim, w co ja Nie Wierzę.
  W książce HITLER BYŁ AGENTEM BRYTYJSKIM jest podana masońska struktura władzy: Królewięta rządzą pedofilami; Pedofile homoseksualistami; Homoseksualiści masonami a Masoni jurysdykcją, policją, armią i nauką. Jurysdykcja, policja, armia i nauka są jednak AWANSOWANE przez pedofili czyli Wampirów, o których wiedzy nie mają, toteż muszą się Podlizywać homoseksualistom jako skoneksjonowanym z wampirami.
  Taka jest kariera Gangstera Politycznego Zbigniew Zobry. Gdy Ministrem Sprawiedliwości został Ćwiąkalski to zostałem pouczony, żebym, żebym się niczego w Mojej Sprawie nie spodziewał, bo MSp w III.RP może być Tylko Kanalia, i dlatego niech Prezydentka da sobie spokój z nawoływaniem Armii do Aresztowania gangsterów politycznych, którzy mianują się Sejmem Rzeczypospolitej.
  Mafia Sycylijska czyli ANGIELSKA ma nieco odrębną strukturę. To jest loża masońska DINTOJRA czyli sąd rabinacki, bo od Olivera Cromwella mason jest niewolnikiem żydowskim. Capo od mokrej roboty jest wybierany przez Lożę podglądaną przez rabina, o której to Podglądarce wszyscy Niewolnicy wiedzą. Kto jednak wybrał Capo di Tutti Capi z Katowic to nie wiem.

 6. Lily said

  MOWI SIE,ze.
  „KAZDY RODZI SIE CZLOWIEKIEM,
  lecz NIE KAZDY NIM POZOSTAJE”.

 7. Panie Wandaluzja, Ja nie mam wariackich papierów, a jedynie próbowano zrobić ze mnie wariata.Jest to typowe dla psychopatów. Dla nich człowiek o normalnej emocjonalności to wariat.

 8. Ad. 7:
  Panie Bogdanie, wariackie papiery od Jaruzela NKWD wydaje w Polsce ZAOCZNIE, że ja moich Na Oczy Nie Widziałem, bo będą ujawnione dopiero po mej śmierci.
  Piszę NKWD, które przejęło w Polsce władzę przy Okrągłym Stole, m. in jako Sejm Rzeczypospolitej, bo według KILKULETNIEGO śledztwa Prezydenta Rzeczypospolitej Ignacego Mościckiego PARTIA KOMUNISTYCZNA TO MASONERIA ANGIELSKA.
  Masoneria Angielska zaś DLATEGO, że jest to masoneria Najbardziej Rabinacka. Anglik jest Psem Żydowskim.
  Orwell powiedział: Dla Kłamstwa Prawda jest TRUCIZNĄ.

 9. Na koniec dyskusji, może trochę późno, ale chciałbym podziękować Gajowemu za opublikowanie tekstu. W trakcie komentowania dotarło do mnie jeszcze bardziej jak skala bandytyzmu państwowego jest niedoceniana w Polsce. Przede wszystkim brak jest zrozumienia zachowania się obecnego ministra sprawiedliwości – Zbigniewa Z. Pozostawianie tego pana na stanowisku, to tak, jakby komendantem obozu harcerskiego uczynić pedofila.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: