Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  Boydar o Czy tragiczne losy gwiazd świa…
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Gość o Tożsamość Ukrainy
  Andre Chmi. o Czy tragiczne losy gwiazd świa…
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  NC o Tożsamość Ukrainy
  ojojoj o Ławrow: nazywanie NATO sojusze…
  ojojoj o Upały i irracjonalizm z b…
  ojojoj o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  Marcin o Wolne tematy (48 – …
  I*** o Upały i irracjonalizm z b…
  I*** o Upały i irracjonalizm z b…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Donald Trump i czas pożegnania

Posted by Marucha w dniu 2021-01-21 (Czwartek)

Końcówka jego kadencji tak jak i początek zaskoczyła wielu obserwatorów i zwykłych mieszkańców globu.

Trump rozpoczął głośnymi hasłami „America first” ! A opuści Biały Dom w środę po burzliwych niespotykanych do tej pory (mały majdan) demonstracjach i opanowaniu przez jego sympatyków Kapitolu, Wydarzenia które ze strony jego oponentów zostaną opisane jako zamieszki dziczy i przeciwko demokracji (chociaż tak naprawdę były przeciwko sfałszowanym wyborom ze strony Demokratów).

Mało tego Trump odchodzi w czasie gdy nie tylko jego przeciwnicy polityczni z partii demokratycznej przegłosowali by postawić Trumpowi oskarżenie o nawoływanie do rozruchów, ale mieli też wsparcie kilku Republikanów którzy także przyłożyli się w sprawie impeachmentu i to w ostatnich tygodniach jego urzędowania.

Trump czuje się zdradzony przez ludzi którzy należą do Republikanów i przez lata byli jego współpracownikami. Po zablokowaniu jemu dostępu do konta na FB i Twitterze, zapanowała cisza. Nie ma jego publicznych wystąpień na jego ulubionym Twitterze.

Uwaga – po raz pierwszy w historii Stanów Zjednoczonych urzędujący prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej został objęty cenzurą i z całkowitym zakazem umieszczania swoich publikacji i to jako głowa mocarstwa, oraz swoich opinii w sieciach społecznościowych. Brak dostępu do platform w mediach społecznościowych wywołuje niepewność co do tego, jaki będzie on miał jeszcze ewentualny wpływ po opuszczeniu Białego Domu.

W amerykańskiej tradycji ex-prezydenci organizowali zazwyczaj spotkania informacyjne by móc opowiadać o swoich politycznych sukcesach w trakcie swojej prezydentury. Trump znalazł się w niefortunnej sytuacji bo jest pierwszym prezydentem, któremu postawiono dwukrotnie zarzuty i formułę impeachmentu.

Prawdziwą goryczą dla Trumpa jest jego święte przekonanie (zapewne słusznie), że wybory zostały mu skradzione w wyniku powszechnego oszustwa.

Czy amerykańskie sądy w tej kwestii były obiektywne ? Czy nie stwierdzając oszustwa pogrążyły Trumpa jeszcze bardziej?

Mimo przeciwności Trump walczył i kontynuował otwarcie swoje oskarżenia przed zgromadzonymi ludźmi w Waszyngtonie. Jego wystąpienie doprowadziło do masowych protestów przed Kapitolem a następnie do szturmu na Kapitol. Demonstranci chcieli uniemożliwić przegłosowanie korzystne dla Joe Bidena.

Zamieszki na Kapitolu kosztowały zniszczeniami i utratą życia czterech demonstrantów i jednego policjanta. A efekt końcowy? Biden i tak uzyskał autoryzację a Trumpa postawiono w stan oskarżenia i poraz drugi impeachmentu.

Czym zapisały się cztery lata prezydentury Trumpa ? Tylko parę ważnych punktów.

■ America first, czyli  po „trupach do celu” czyli kosztem nawet sojuszników.

■ Popsute relacje z krajami Unii Europejskiej, wymuszanie, szantaże, sankcje, groźby z wyjątkiem z Polską i republikami bałtyckimi i Rumunią.

■ Popsute relacje z Rosją, przez nakładanie jak w jakimś amoku na Rosję sankcji i sabotaż budowy NS 2 i różne amerykańskie prowokacje nad i na morzu Czarnym, Bałtyku i Ochockim.

■ Popsute relacje z Chinami przez wojnę handlową, na cła, próbę wywołania w Hongkongu majdanu i oczernianie Chin za powstanie Covid -19.

■ Pogwałcenie rezolucji ONZ przez uznanie przez Trumpa i jego reżim Jerozolimy za stolicę Izraela w konsekwencji podeptanie przez Stany Zjednoczone ważnej rezolucji ONZ o bezprawnej okupacji Palestyny przez Izrael.

■ Amerykańska okupacja północno-wschodniej części Syrii i grabież na tych terenach syryjskiej ropy naftowej.

■ Morderstwo na zlecenie !, dwóch czołowych ludzi z Iranu, generała i naukowca dokonane na polecenie Trumpa lub jego administracji.

■ Zbrojenie junty w Kijowie o ideologii banderowskiej w broń śmiercionośną i ingerencje w wewnętrzne sprawy Ukrainy. Rząd w Kijowie to osobnicy służący interesom USA, którzy muszą być zaakceptowani w Białym Domu i są zupełnie zależni od poleceń i dyktatu z Waszyngtonu.

■ Pozytywnym punktem inicjatywy Trumpa, był bezpośredni kontakt Trumpa z liderem Korei Północnej Kim’em i próba osłabienia napięcia miedzy USA i Koreą Północną,

■ W sprawach wewnętrznych Stanów Zjednoczonych brak zainteresowania Trumpa sytuacją i poprawą bytu 40 milionów mieszkańców USA żyjących w nędzy i bez dostępu do opieki medycznej. Trump był niezainteresowany reakcją na pandemię covid-19, mimo że sytuacja w Stanach Zjednoczonych pogorszyła się w ostatnich tygodniach jego prezydentury, kiedy średnio dziennie umierało ponad 3000 Amerykanów. (Inna sprawa to czy faktycznie ludzie umierali z powodu koronawirusa? Czy z powodu innych chorób –  ponieważ w Stanach ponad 40 milionów żywi się jedzeniem śmieciowym, brak higieny i nie ma ubezpieczenia, a przez to istnieją zaniedbania i jest brak opieki zdrowotnej.

Pytanie jak zapamięta Trumpa historia? i jaki wpływ na przyszłość będzie miało jego dziedzictwo? W ostatnich dniach Trump się wycofał, jego obowiązki przejął wiceprezydent Pence. Trump nie pogratulował Bidenowi i według danych opuści Waszyngton przed zaprzysiężeniem Bidena

Nie wiadomo na ile wiarygodne są informacje w ABC News-Washington ale tam podają że przeprowadzona sonda w zeszłym tygodniu, pokazała, że Trumpa popiera 38%, Ciekawe czy Trump po zaznanej zdradzie przez jego sojuszników pozostanie w Partii Republikańskiej? Część członków partii uważa go za kontrowersyjnego, nie do przewidzenia i toksycznego i chce by Trump zniknął z areny politycznej i publicznej.

Czas pokaże jaka będzie przyszłość polityczna Trumpa po odejściu z Białego Domu.

Trump zapewne nie będzie patrzeć obojętnie przez okno, podpierając się łokciami na parapecie , jest przecież poniekąd nieprzewidywalnym. A mając na swoim koncie miliardy $ , może uruchomić własny portal internetowy i pisać bez ograniczeń na swoich własnych platformach w mediach społecznościowych. Jak będzie chciał to będzie mieć własny Big Tech, bo ten Big Tech który mu sprawia kłopoty, właśnie może Trumpa zmobilizować do uruchomienia swojego Twittera czy jeszcze innej formy konkurencji, a ​​ludzie będą zapewne jeszcze bardziej zainteresowani tym, co on ma tam do powiedzenia i stanie się popularny jak FB czy Twitter. .

Jak wyglądały te minione cztery lata?. Będą z pewnością zapisane jako kontrowersyjne i burzliwe i niekorzystne z punktu widzenia stabilizacji w stosunkach międzynarodowych. Trump, zapewne w swoimi mniemaniu chciał dobrze dla USA. A na pewno dla amerykańskich firm i amerykańskiego biznesu. Ale nie koniecznie dla najuboższych mieszkańców Stanów Zjednoczonych.

Alfax
http://niepodległy.pl

Komentarzy 30 do “Donald Trump i czas pożegnania”

 1. Regulator said

  Jeśli chodzi o te circa 40 mln ludzi w USA, którzy żyjących w nędzy i nie mających opieki medycznej. „Obamacare” miało tą opiekę medyczną im podarować kosztem innych obywateli. A wiec, przykład-fakt, rodzina 4 osobowa gdzie zarabia tylko ojciec, dwójka dzieci w szkole publicznej, zarobki roczne 80 tys. dolarow, roczny koszt utrzymania rodziny – 38 500 dolarow(jedzenie, prąd, gaz, paliwo, spłaty pożyczki mieszkaniowej, wydatki na dzieci, opłaty za samochód, itd.), wydatki medyczne ( lekarz, dentysta, okulista, leki, szczepienia) jeśli jest nie najgorzej to jakieś 10 000 (rodzina nie jest ubezpieczona bo jej na to nie stać, ubezpieczenie rodziny roczne mniej więcej 20 000 dolarow) podatki od zarobków (federalny, podatek stanowy, FICA) – 14 227 dolarow. Zostaje wiec 17 773. Wg. „Obamacare” taka rodzina jest karana za fakt braku ubezpieczenia medycznego na około 8 000 dolarow rocznie i pozostaje 9 770. Chcę tu dobitnie zaznaczyć, że ta rodzina po zapłaceniu kary w wysokości 8 000 dolarow rocznie (a korzystają z tego funduszu właśnie ci z tych 40 mln co żyją w biedzie i oni dostają tą opiekę medyczną kosztem np. opisanej rodziny) nadal nie ma ubezpieczenia medycznego. Mają je natomiast ci inni, biedni.
  Gdyby natomiast ta już wspomniana rodzina wykupiła ubezpieczenie medyczne za te 20 000 dolarow to kara w wysokości 8 000 dolarow odpada, odpadaja tez wydatki 10 000 dolarow na leczenia itd, a więc wyglada na to, że zostaje więcej 2 000 dolarow, ale sa to tylko pozory, bo dochodzi co najmniej 2 000 dolarow a praktycznie więcej, ponieważ dochodzi tzw, copayment „ za usługi lekarskie (ubezpieczenie pokrywa tylko 80% kosztów, a jak sie ma to ubezpieczenie to koszta rosną ze względu na to, ze ma sie to ubezpieczenie).
  I takie sa realia tzw. „Obamacare” w USA.

 2. Regulator said

  A to czego dokonał prezydent Trump, to wyeliminowanie tej kary nakładanej na ludzi zarabiających i nie mających ubezpieczenia medycznego ze względu na taki ich wybór. Na więcej mu nie pozwolono przez tzw. „demokratów”.

 3. I luj im lupę i w lyj! I Lumpowi i Lalfaksowi. Jedna cwana psychopata, druga moncicielska lurwa.

 4. I*** said

  Czyżby autor publikacji „zapomniał” o ustawie 447, którą (w interesie żydów) tak ochoczo podpisał prezydent Trump?!

  Z naszego, polskiego, punktu widzenia – to przede wszystkim zapamiętamy właśnie ten akt… szkodliwy, wręcz zbrodniczy dla nas.

 5. Carlos said

  Jako nielegalny emigrant, legalnie pracujacy ( tak, w USA bylo to mozliwe) jeszcze przed tzw. Obamacare, moglem sie indywidualnie ubezpieczyc na 5 mln $ na leczenie tylko szpitalne. Wizyty u lekarzy w razie choroby oplacalem sam. Te ubezpieczenie uratowalo mi zycie, bo firma Blue Cross & Blue Shield pozwolila mi wybrac najlepszy – w tamtym czasie (2002 r) – szpital North Western Hospital. Po reformie Obamy juz takiej mozliwosci nie mialem, wiec zostalem bez ubezpieczenia, bo fabryka w ktorej pracowalem nie miala polisy na zdrowie. Reforma Obamy zrobiona zostala , nie dla amerykanow – jak reklamowal to zalozyciel, tylko dla bogatych firm ubezpieczeniowych ( wlasciciele wiadomego pochodzenia) . Przed reforma bylo ubezpieczonych ok. 53 % amerykanow. Po reformie 100%. Kto skorzystal? Oczywiscie rzad doplacal do biedniejszych amerykanow, ale z naszych -czyli pracujacych ludzi- podatkow . Kazdy kraj – w tym i USA- stac na bezplatna Sluzbe Zdrowia, ale co by wtedy zarobili „rzymianie”? Na szczescie istniala instytucja Community Health ,ktora sponsorowala pracujacym ,nieubezpieczonym, co 3-miesieczne wizyty ( w tym leki na 3 mies) , badania w 2-ch przychodniach w Chicago i 2-3 razy w roku wszystkie potrzebne badania w szpitalu publicznym. Przez ostatnie 7 lat zrobiono mi badania, testy i inne procedury ( MRI , zdjecia) na ok. 13 tys dolarow ! ZA DARMO. Nielegalnemu emigrantowi !!! Nie wiem jak jest teraz, ale w tamtych latach ,nawet nielegalni ,jak dobrze poszukali ,znalezli darmowe uslugi zdrowotne. W Polsce maja pieniadze na muzea Holokaustu, na artystow disco-polo, ale nie maja na Sluzbe Zdrowia, choc haracz sciagaja. Na NFZ skladki zabieraja mi z 2 -ch emerytur i jakbym pracowal gdzies na 1/2 etatu, zabiora 3-ci raz. A jak wyglada Sluzba Zdrowia, kazdy mieszkajacy tu, wie. Nie moge tylko zrozumiec ludzi, ktorzy chwala dzisiejszy system , klnac na PRL. Za PRL-u mialem 2 powazne operacje, ktorych – byc moze- nie doczekalbym w dzisiejszych czasach. I kto mi tu bedzie pieprzyl, ze mielismy komune?! W Polsce ( oprocz 10 lat po wojnie) ngdy nie bylo komuny. Byl socjalizm ,ale polski. Tuz przed upadkiem, tej niby komuny, znow sprawili, ze na polkach byl tylko ocet, po to ,by ludzie sami chcieli zmienic system. By takze potem mowic: ” sami zescie chcieli kapitalizmu”. W wolnej Polsce 90% politykow rzadzacych po 89 roku, siedziala by w wiezieniu, lacznie z ” autorytetami” wystepujacymi w TV.

 6. Regulator said

  Tak, podpisanie aktu 447 było haniebne. Polska za mało sie liczy na arenie międzynarodowej. Żydzi dopinają swego i Trump poszedł im na reke. Ale im to było za mało, jak to zwykle z nimi bywa, i statystyki podaly, ze zydzi glosowali w 80% za Bidenem. Ciekawe czy Biden zacznie wojnę z Iranem. Na razie otworzył granice dla Irańczyków co może być przygotowawczym krokiem. Chociaż wielu osobom na to nie wyglada ale mnie to tak właśnie wyglada.

 7. Marcin said

  America First…ale zaraz po Izraelu. I ktoś mu to szybko przypomniał. Może nawet własna córka.
  Przebimbał 5 lat nie robiąc nic aby zrzucić z kraju wszy.

 8. jestnaoku said

  Trump pozostanie jednym z największych prezydentów USA. Jako jedyny od dekad nie prowadził i nie wywołał żadnej wojny. Był uwielbiany przez znaczną część Amerykanów. WYGRAŁ WYBORY i tylko fałszerstwo pozwoliło demokratom zainstalować Bidena, który w pierwszym dniu urzędowania wydał zarządzenie wykonawcze umożliwiające sportowcom płci męskiej, deklarującym, że są kobietami, startowanie w zawodach kobiecych, otrzymywanie stypendiów dla kobiet i przebywanie w damskich szatniach.
  https://naoku.info/biden-odrzuca-biologie/

 9. Miet said

  Ad.8.
  Dodam do Pana wypowiedzi jedno – czy znalazł się choćby jeden osobnik z polskiego niby-rządu, który by zakrzyknął -” liberum veto”?
  Albo by zawołał: – hej wy Amerykuny – wy sobie ustalajcie co chcecie ale my tutaj mamy nasz kraj i nasze ustawodawstwo.
  Był ktoś taki????
  Pytanie retoryczne.

  Ale najważniejsze, żeby było na kogo zwalić – no to trzeba na Trumpa bo podpisał.
  Każdy inny na jego miejscu zrobiłby dokładnie to samo.
  W normalnym kraju w takiej sytuacji, ambasador USA byłby wezwany na dywanik i by mu przedstawiono notę.
  W Polsce nic takiego się nie stało – bo prędzej elity polskie narobiłyby w gacie.

  No to zwalajcie na Trumpa moi mili.

 10. Miet said

  No Panie Fikcja, cała nadzieja teraz dla Pana w Bidenie.😀

 11. Maverick said

  Zapominacie o jednym, Trump był żydowskim koniem trojańskim, nie tylko ułaskawił największego szpiega dla Izraela w USA ale i dziesiątki kryminalistów żydowskich co robili machlojki na miliardy. Zasłona dymna Ameryka First nieżle nabrała naiwnych, że nawet teraz kombinują a Q-anonie, że Trump wróci i aresztuje Baiden-a. a fałszywki o Q-anonie puszczał nie kto innych jak sam Steve Pieczenik. Doszło to tego że Alex Jones zacząl kpić z Pieczenika żydowskiego speca od socjologicznych operacji. Warto przypomnieć że nie ułaskawił Snowdena czy Asange. Mógl też ułaskawić tych co poszli na capitol jak długo nie byłi związani z antyfą. Jednak tego nie zrobił. Podpuścił naiwnych wierzycieli w Q-anona, a oni teraz są nazywami domestic terrorists. Nie będą mogli latać bo znajdą się na no flight listach. Potem zostaną pozbawieni prawa do posiadania broni jako terroryści. Czyli Trump przygotował drogę żydowskim czekistom do czystek, jak dał im pozwoleniem na wojnę z kościołem chrześcijańskim. Słowem nie wesoło a naiwnych nie brakuje. Na odchotne wspomniał o przemówieniu w Polsce, bo wie że Polacy lubią ginąc za masońskie geszefty i za żydowskich banksterów bobrze podpuszczeni.

 12. Piotr B. said

  Jozio bida obsadzil wszystkie stanpwiska rzytkami..wolne tylko ma dla czyscibuta..moze by tak fikcyjnie?

 13. Carlos said

  Tak wlasnie uwazam p. Maverick. Trump zrobil w konia mnostwo jankesow i polaczkow. A kto sie nie zorientowal po przemowieniu w Polsce, ten debil. Snowdena bym odpuscil, bo w koncu byl pracownikiem CIA, ale Assange, obywatel Australii, dziennikarz? To bandytyzm USA i Trumpa, ze go nie ulaskawil. To dowod na to ,ze byl ich pionkiem ,udajac przeciwnika Deep State. Nawywijal tak w polityce zagranicznej, jak malpa w skladzie porcelany- co inni naiwni poczytuja mu za sukces. Kim szybko sie zorientowal i dal im kosza, choc mial ochote ,na poczatku wspolpracowac. ZADUFANY W SOBIE DUPEK- taka jest moja ocena Trumpa.

 14. Bogusz said

  Trump miał parę negatywnych decyzji ale i parę pozytywnych. najważniejsze , że chciał rozwalić „Deep State „. To dla tych parchatych było za dużo, dlatego jest jak jest

 15. Piotr B. said

  Najwiekszym Jego dzielem jest to ze pokazal calemu swiatu i 100 milionom amerykanow jak podlymi metodami sie to cialo posluguje.Ruszyl lawine.A ich nerwowosc bedzie coraz bardziej szalona…Zawiodl sie na czlonkach wlasnej partii i swego najbizszego politycznego otoczenia,
  a chyba nawet wojska.Ale z tymi ostatnimi nie jest takim pewnym czy gem juz zakonczony,bo juziowi jak na razie Pentagon odmawia wspolpracy.

 16. Ad 12
  Maverick

  Jestem dumny z takich Polaków jak Pan.

 17. Marucha said

  Re 9:
  Faktem pozostaje, że to Trump mianował tę bajzelmamę na ambasadora, czego nie odważyłby się zrobić wobec żadnego innego kraju.
  W czyich rękach jest polski rząd – wiadomo.
  Więc protesty – a były takie – można było na gwoździu w wychodku powiesić.

 18. revers said

  Re10
  .. I nadzieja w 11 mln. zalegalizowanych nachodzcach imigacyjnych, ktorzy sciagna Minimum 4 razy wiecej swoich pociotnych.

  Nadzzieja dla ruchu gender, czego dowodem byl nowo mianowany wice FDA.

  Bylo wczoraj widziec reakcje Fauciego jak wczoraj skakal na mownicy I cieszyl sie ze jego wirus I kochany Tedos z WHO komunista erytejsko-etiopski wraca do gry

 19. Maverick said

  https://www.facebook.com/messenger_media/?thread_id=100004145820227&attachment_id=178865600659577&message_id=mid.%24cAAAABxxgtMl9Wefpj13KKKewapzw

  Już pracują nad tym aby wprowadzić federalną licencję na posiadanie broni i wysokie podatki na broń i amo. Czyli uśpienie Q-anonem a teraz 3 kroki kabała zrobi do przodu w zakładaniu kagańca wolności i suwerenności dla wolnych obywateli świata, Trump nabrał wielu ludzi i w tym tylko był dobry. Zrobił grunt kabalarzom i jeżeli te jego zachwalenie żydowskiego szczepienia goim wam nie otwarło patrzałek to nic tego nie uczyni. To on najbardziej przyczynił się do wprowadzenia praw noahickich w USA.

 20. Piotr B. said

  Re 18…Juz dlugo nie poskacza,bo lawina rusza.Prywatny podmiot FED bedacy wlasnoscia City of London i zbudowany w 19 wieku Washington DC…
  Za pozyczke z Watykanu zaczyna sie sypac.Juzio jeszcze jakis czas bedzie to „firmowal” ale Republika powstanie czy City sie podoba czy nie
  oraz swojego prezydenta i swoje banki bedzie miala na poczatku tylko na terenie 49 stanow,ale po jakims czasie i Waszyngton DC stanie sie 50-tym.A na mownicy niech skacza,tyle im zostalo.

  ———–
  O co tu chodzi?
  Admin

 21. MatkaPolka said

  Ustawa 447
  Nie było by Ustawy gdyby było Stanowcze NIE ze strony polskich żydów
  Tymczasem jest ciche TAK ze strony polskich żydów.

  Dla mnie to spółka polskich i amerykańskich żydów – podzielą się łupami 50/50

  Warto przypomnieć – Polska już 4 razy płaciła odszkodowania
  1947 dla tych, co emigrowali z Polski do Izraela;
  1960 – zapłaciła żydom z USA 40 mln – z klauzulą, że wszystkie ewentualne przyszłe roszczenia amerykańskich żydów ma płacić USA
  2006, – mimo że sądy w USA odrzuciły roszczenia 11 żydów z New York o 65 mld– bracia Kaczyńscy wnieśli ustawę do sejmu, żeby Polska zapłaciła;
  większość polskiego Sejmu głosowała TAK – PiS, PO, PSL, Samoobrona, LPR; przeciw głosowała SLD

  Teraz już 4- ty raz – w Sejmie zablokowano projekt ustawy Kukiza…

 22. Maverick said

  To odcinek na pożegnanie Trumpa.

 23. Rodziny się nie wybiera, ale z rodziny się pochodzi.

  https://www.wikiwand.com/en/John_G._Trump

  https://www.newyorker.com/news/amy-davidson/donald-trumps-nuclear-uncle

  Tak, to stryjko Donalda. Na początku 1943 roku, podobno dwa dni po śmierci Nikoli Tesli, Federalne Biuro Śledcze nakazało Urzędowi Opiekuna Mienia Obcego zajęcie mienia Tesli. Trump został wezwany do przeanalizowania przedmiotów Tesli, które były przetrzymywane w areszcie. Po trzydniowym dochodzeniu w raporcie Trumpa stwierdzono, że nie ma tam nic, co mogłoby stanowić zagrożenie. Ot, taki bełkot. Może kiedyś prawdziwa historia pokaże, czy Tesla zmarł samotnie, kto wezwał Trumpa i dlaczego akurat jego, no i co tam patafiany tak naprawdę znalazły, i co z tym zrobiły.

  Z tymi powiązaniami Garbulców i Gargulców jest tak, jak z po pegeerowską, po folwarczną wioską – jak uwiązałbyś tylko jednego w celu wyprowadzenia i pozwoliłbyś, żeby ów chwycił za rękę jednego krewniaka i tak samo każdy następny, to mogłoby się okazać, że w wiosce ostałyby się jedynie psy i koty.

 24. Kura domowa said

  Niech mnie Gajowy zbanuje, nie pogniewam się. Nie ma znaczenia, kto jest prezydentem w Juesej. Jeśli ktoś mówi, że Trump był ok bo nie sprowokował wojny, to jest to samo co się mówiło o Stalinie, który mógł zabić a nie zabił.
  Stalin to był pikuś przy zbrodniczych USA.

 25. Miet said

  Ad.24.
  Porównanie, rzeczywiście godne kurzego rozumu.

 26. Carlos said

  Miet jest tak zaslepiony Trumpem, ze zaczynam sie zastanawiac , nad poziomem uniwersytetow, ktore ukonczyl.

 27. Miet said

  Panie Carlos, jeżeli zaślepiony, to niech Pan wskaże co powiedział Miet na temat Trumpa, co nie jest prawdziwe.
  Tylko o konkrety prosze, bez jakichś tam – widzi mi się.

 28. Met said

  Aha… Panie Carlos, jeszcze jedno, czy Pan jest pewny, że potrafi oceniać poziom jakichkolwiek uniwersytetów???
  Czy się przypadkiem Pan nie przecenia???

 29. Kowalski3 said

  ZERO – czyni zero, czyli JEST punktem odniesienia, bez tego punktu nawet

  nieskończoność jest pływającym TRUPEM – tyle na teraz, bo i po to jest ZERO!

  Ach jak miło się mądrzyć . . .

 30. Maverick said

  Dobra ocena obecnej sytuacji w USA:

  https://www.bitchute.com/video/zSaYbSMDGfA6/

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: