Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezsenna o Wolne tematy (24 – …
  Sudbina Srba o Hillary Clinton: Konflikt na U…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  minka o Wolne tematy (24 – …
  Śfinks o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Rick o Chiny, Rosja, świat. Rok …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  minka o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Głos dla Bohdana Poręby

Posted by Marucha w dniu 2021-01-21 (Czwartek)

Myślę że warto byłoby wydać teksty kol. Bohdana Poręby. Mówił i pisał on wielu rzeczach, które dzisiaj są aktualne, a niektóre aktualniejsze niż wtedy.

Do dzisiaj pozostało On zaczarowany przez środowiska postKORowskie, które dominują w narracji politycznej. Dziś oddaje głos śp. kol. Bohdanowi Porębie. Przypomnę dzisiaj kilka wypowiedzi:

O tym czym była dla niego lewicowość:

„List do młodych narodowców z listopada 2002 roku (…) Musimy najpierw odrzucić narzucony nam od dawna schemat lewicy. Tej antynarodowej, antyreligijnej, w gruncie rzeczy antyludzkiej. To pseudokomuna zdominowana przez żydowską mniejszość pod płaszczykiem pięknych haseł o sprawiedliwości niszczyła naszą cywilizację. Dla Polaków lewica to prorobotniczość, proludowość, harmonia w życiu społecznym bez biegunów biedy i bogactwa. Dla nich zerwanie z tradycją, historią, religią. Ideologiczny materializm. Ciekawe, że jest on tak bliski zarówno trockistom, jak i kapitalistom. Ale to przecież dzieci jednego diabła. Myślę, że cała PRL, która musi być ochroniona w świadomości Polaków jako ograniczona, ale polska państwowość – to historia zmagania się koncepcji polskiego socjalizmu z bezpaństwowością.

Ta polska strona to przede wszystkim Gomułka i Gierek. KOR-owcom – spadkobiercom Bieruta, Bermana, Lampego – antynarodowym internacjonałom, czyli trockistom udało się wszystkie pretensje Polaków do stalinizmu przerzucić na cały okres PRL, czyli ukierunkować emocjonalnie społeczeństwo przeciwko swojemu państwu. Majstersztyk antypolskiej agentury (…) Cała historia PRL to historia zmagania się polskiego żywiołu z obcymi żywiołami. I po to Grunwald powstał, by dokończyć dzieło października 56 i marca 68. Los nasz i innych krajów środkowej Europy, jako skolonizowanych krajów doszlusowujących do poziomu trzeciego świata, został przesądzony jeszcze przed decyzją Andropowa, Gromyki, Brzezińskiego w imieniu Regana, o rozwiązaniu ZSRR”.

O stosunku do wojny:

„Za waszą i naszą niewole. Mój pobyt w Iraku” z 2003 roku: „Polska nie powinna brać udziału w amerykańskich wojnach. Nie wolno było nam napadać na Irak. Niestety rządzący Polską hołdują zasadzie „za naszą i waszą niewolę”. To jeszcze jeden dowód służalstwa wobec obcych interesów. Z państwami arabskimi łączyły nas przed 1989 rokiem zupełnie dobre stosunki. Budowaliśmy tam drogi, fabryki betonu, zakłady wapiennicze, ceramiczne, zapory, szpitale i linie przesyłowe wysokiego napięcia. Pracowało tam w sumie 14 270 polskich specjalistów. Byliśmy poważnym partnerem gospodarczym. Z kolei studenci z Iraku studiowali w Polsce. Gdy zostawali w naszym kraju, zawsze byli lojalnymi obywatelami. Ale to trzeba było zniszczyć pod wpływem przemożnego lobby Unii Wolności. Pomimo tego, że blisko 80 % Polaków było przeciwnych naszemu udziałowi w tym amerykańskim szaleństwie. Ten rząd bał się nawet zapytać Sejmu o zgodę, do czego go zobowiązywała Konstytucja. Cóż nam zostało – prosić Irakijczyków o wybaczenie. I próbować tłumaczyć naszą nieudolność i to że niezależnie od głosowań zawsze rządzą stronnicy Unii Wolności”.

O polityce USA w Mińsku (Białoruś) 25 czerwiec 2004, Międzynarodowa Konferencja „Świat w warunkach globalizacji”:

„Za naszą i waszą wolność a dziś wstyd. Hasło zhańbione, przez proglobalistyczne władze wysłaniem naszych żołnierzy do Iraku. Jak tą hańbę zmyjemy! Nie chcemy by polscy żołnierze przekupywani dolarowymi żołdami byli agresorami i mordercami niewinnych ludzi napadanych i okupowanych przez USA. Nie chcemy aby polscy żołnierze ginęli w tych brudnych agresjach amerykańskich. Nie bądźmy sługusami USA. To jest niemoralne i konfliktuje nas z wieloma przyjaznym państwami świata. Polska przestaje być postrzegana jako kraj pokojowej współpracy międzynarodowej (…) nie zamykajmy oczu na arabskie dzieci które cierpią z naszej współwiny! Odrzućmy amerykański i izraelski imperializm. Nie pozwólmy na amerykańską militaryzację słowiańskich państw. Opowiadajmy się za pokojem, za współpracą z Białorusią, Rosją, Czechami, Słowacją, Serbią. Za pokojem! Za pokojem! I na Boga odrzućmy globalizm, czyli amerykański imperializm! Ideologię tak samo złą jak niemiecki hitleryzm!”.

O patriotyzmie:

„Mimo że jestem narodowcem, a więc Dmowskiego uważam o wiele głębszy umysł, to jednak sądzę, że dzisiejsze oparcie o patriotyzm piłsudczykowski, a więc łatwiejszy jest technicznie konieczny. Taki patriotyzm odpowiada większości naszego narodu i nie zmienimy tego w ciągu jednego pokolenia. Jest to szansa na masowość. Jak my tego nie zrobimy, to zrobi to środowisko byłego PC czyli PiS-u. Dmowski będzie nam potrzebny, gdy stanie problem polityki wobec Rosji. Bo tu tradycja piłsudczykowska nie ma nam nic do zaproponowania oprócz wyprawy kijowskiej”.

I chyba jego najważniejsze przemówienie. Ono definiowało go zarówno w oczach zwolenników jak i przeciwników. Przemówienie na ostatnim zjeździe PZPR:

„Towarzysze i Towarzyszki. Przyszliśmy na pożegnanie. Jedni w skupieni, z żalem, ale i z determinacją, że oto odchodzi ktoś bliski, na kogo jednak przyszedł już czas. Inni by odtańczyć taniec radości nad świeżą mogiłą. Aż dziw bierze, że można było z kimś tak nielubianym przeżyć tyle dobrego i złego zarazem.

A nasz zmarły był postacią tragiczną, a więc złożoną. Bo złożone i tragiczne są losy polskiej lewicy. Zrodziła się ona z walk o niepodległość i sprawiedliwość społeczną w okresie zaborów. To właśnie uparta walka polskich rewolucjonistów wyprowadziła sprawę polską na arenę międzynarodową. Po drugiej wojnie światowej, w warunkach Jałty i Poczdamu, nie było innej alternatywy niż rządy komunistów. W tym właśnie upatruje źródło tragizmu partii. W oczach narodu była ona ekspozyturą interesów mocarstwa, obciążonego grzechem 17 września i zbrodnią katyńską. Jeżeli określając los partii, używam słowa tragizm, to znaczy, że kryje się za nim gorzkie poczucie dumy.

W Polsce pod władzą tej partii nigdy nie stanęły monumenty Stalina na miarę tych, jakie górowały nad stolicami państw ościennych. W Polsce nie było ani tylu, ani na taką skalę pokazowych procesów politycznych. W Polsce nie zamykano i nie przerabiano kościołów na magazyny. W Polsce zawsze pomimo zafałszowań i ograniczeń było luźniej i swobodniej w nauce, kulturze i prasie. W Polsce uchroniono wieś przed kolektywizacją.

A było to możliwe dzięki zdeterminowanej polityce niektórych polskich komunistów. Bagaż nienawiści, który na naszych barkach spoczywa, wywodzi się stąd, że w latach 1948-1956 Stalin w sekciarskich kręgach komunistów znalazł posłusznych wykonawców swojej polityki, wykorzystując ich jako instrumentarium biologicznej likwidacji najlepszych patriotów polskich wszystkich orientacji, czego symbolem było uwięzienie równocześnie Gomułki i kardynała Wyszyńskiego. Dziś problem partii, ale także i całego społeczeństwa, polega na dużej sprawności sekciarzy i ich spadkobierców w odchodzeniu od zajmowanych pozycji i błyskawicznym przegrupowaniu się na pozycje przeciwstawne. Zawsze jednak oddalonych od systemu racji, wartości, wyznawanych przez Naród Polski.

O los lewicy w naszym kraju jestem spokojny. O jej istnienie upomni się głodna rzeczywistość. Ale w enuncjacjach prasowych, w pewnych wywiadach, pojawia się myśl nowego sojuszu. Jest to sojusz pewnej części naszych głośnych reformatorów z tak zwaną lewicą laicką. Uważam, że nieszczęściem byłoby porozumienie elit ukształtowanych na kosmopolityzm. Nam osłabionym, ale doświadczonym historycznie, potrzebny jest sojusz z lewicującymi masami „Solidarności”, z Narodem, może z Wałęsą. I tu nie lekceważyłbym kandydatury towarzysza Fiszbacha, jako być może najlepszej politycznie drogi do porozumienia Polaków.

Wchodząc do wspólnego europejskiego domu, Polska musi wejść do Europy Ojczyzn. Partia wchodząc do Międzynarodówki Socjalistycznej musi wejść jako partia narodowa. Inaczej powtórzy się koszmar wasalstwa wobec międzynarodówek. Agentury, jeśli nie wobec obcych mocarstw, to obcych interesów ekonomicznych. I wtedy zostaniemy odrzuceni jako obcy przeszczep przez Naród. A przecież jesteśmy i chcemy być krwią z jego krwi i kością z jego kości”.

Łukasz Marcin Jastrzębski
Myśl Polska, nr 3-4 (17-24.01.2021)
https://myslpolska.info

Komentarzy 19 do “Głos dla Bohdana Poręby”

 1. Yagiel said

  Przytomny. Brakuje go.
  A przecież mi żal, że nie wspomniał piosenki Młynarskiego o chirurgii mózgów: z 1/4 1/8, a z tej 1/16…
  Ale popularność medialną oraz czołowe miejsca na partyjnych listach wyborczych zapewnia 1/32…

 2. Zbyszko said

  Chciałoby się powiedzieć święte słowa śp Bogdana Poręby… i można już teraz tylko pomarzyć o tym jak wyglądałaby teraz Polska, gdyby Polacy wykazali się zbiorową mądrością i nie poparli operacji specjalnej CIA zwaną „Solidarność”, a stanęli murem za Gierkiem w stowarzyszeniu „Grunwald”.

  Czy polski majątek narodowy, który pracował do Polaków, byłby do cna rozkradziony?
  Czy 8mln Polaków (liczba na rok 2016) musiałoby wyjechać ze swojej Ojczyzny za chlebem (co wielu z nich przepłaciło życiem)?, a w zamian zjechałoby do Polski miliony obcokrajowców? Czy Soros mógłby się bezkarnie panoszyć po naszej Ojczyźnie?
  Czy polskie dzieci w tysięcznych ilościach byłyby z Polski uprowadzane dla światowych zbrodniarzy na różnorakie sadystyczne pedofilskie tortury (właśnie Tramp ujawnia drastyczne filmy z pedofilskich orgii z torturami zadawanymi dzieciom, m.in przez Hilarię)?
  Czy Polska byłaby skazana na to „odzyskanie” wolności, które jest okupione grubymi milionami ofiar Polaków spauperyzowanych, doprowadzonych do ruiny, pozbawionych pracy, prawnym uprowadzaniem rodzinom ich dzieci pod różnymi pozorami itd, itp?

  Czy w tym kontekście „Solidarność” nie była organizacją zbrodniczą?
  Ilu Polaków(?) jeszcze dumnie obnosi się tym że byli w ówczesnej „Solidarności”?, a ilu jeszcze dzisiaj jest członkiem organizacji oznakowanej tym zbrodniczym logo i dumnie je nosi, przeklęte przez miliony nieżyjących już Polaków?

 3. Birton said

  żydostwo od zarania dziejów wrogie Słowianom – aksjomat

 4. Marucha said

  Re 3:
  Zwalamy na „Solidarność” to, co zrobiły Rzydy, które się do niej wcisnęły na skutek naiwności Polaków.

  Zwalmy też na Kościół istnienie pedofilii.

 5. Zbyszko said

  Marucha @5 „Solidarność”, jak dzisiaj już wiemy, była operacją specjalną CIA. Możemy przypuszczać, że poprzednie tzw opozycje także były inspirowane z tamtego ośrodka destabilizacji świata. Ten schemat działania, niezmienny od dziesiątek lat, widać dzisiaj gołym okiem na Białorusi, gdzie Łukaszenko próbuje bronić Białorusi tak jak kiedyś Gierek próbował bronić Polski i praktycznie obronił węglem, ale dobrali mu się do tzw rynku wewnętrznego.

  Pycha „Solidarności”, ale i Posoborowia stworzyły solidną bazę do działań wywrotowych w Polsce. Bez tego szerokiego ogłupionego tłumu pożytecznych idiotów (niestety jako młody szczaw, byłem jednym z nich) z tą białą szmatą z tym pijanym logo, nie byłaby możliwa tak skuteczna akcja wysadzenia Polaków od władzy.
  Gdyby Polacy nie poparli „Solidarności”, tylko „Grunwald”, to dzisiaj pewnie żyliśmy tak jak LIbijczycy za Kadafiego.

  Dlaczego ówcześni Polacy, nie wychodzili na ulice ze sztandarami „Grunwaldu”?
  Ano dlatego, że logo „Grunwald” nie było projektowane w jednej z najlepszych amerykańskich agencji marketingowych, że symbolicznie to tak właśnie ujmę i nie było to logo noszone na sztandarach przez ówczesne „autorytety” świata kultury, nauki i sztuki.
  Większość z tamtych „autorytetów” jest już dzisiaj na swoim SĄD-zie, ale niektórzy jeszcze się targują o porozbiorową szmendę…. szmaciarze!

 6. lewarek.pl said

  6. Zbyszko
  Głupiś i nienaprawialnyś.

 7. Marucha said

  Myślę, że wielu robotników protestujących np. przeciw złej organizacji pracy byłoby zdziwionych, iż okazali się narzędziem w ręku CIA.
  Postulaty pierwotnej „S” nie miały NIC wspólnego z tym, co narzucili jej tacy „solidarnościowcy” jak Michnik, Cimoszewicz, Balcerowicz, Lewandowski, Geremek itp. itd. itp. M.in. nikt nie dążył do obalenia ustroju.

 8. Pomnik żydowski w Jedwabnem

  Co prawda Polacy postawili żydostwu już pomnik tryumfu w Warszawie o nazwie „Polin”, ale to nie wystarczy, Jedwabne wymaga aby tam Polacy wystawili jeszcze większy pomnik żydowskiej podłości w Jedwabnem, gdyż Jedwabne jest może najbardziej typowym świadectwem żydowskiej podłości, podłości tych odwiecznych pasożydów, pasożydujących na naszym ludzie od bez mała tysiąclecia.

  Nie ma żadnego narodu żydowskiego, to jest zorganizowana grupa przestępcza a nie żaden naród, a synagoga jest tylko centralą organizacji przestępczej. Czyż można się dziwić, że najbardziej zbrodniczy klan się z tego środowiska wywodzi ?

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Rotsz

  —————
  A jednak mają wspólne cechy antropologiczne…
  Admin

 9. NICK said

  Gospodarzu. (8).
  Jak to mówią.
  Krótko, zwięźle i na temat.

  Prosto… (9).
  Une mają swoje inne cechy też.
  Nie tylko nosy i t.d. .

 10. Zbyszko said

  Marucha @8 panie Gajowy, ja pamiętam te czasy. Organizację pracy można by było poprawić bardzo szybko. Po prostu należało zrobić małe bezrobocie, wie pan jak szybko by się poprawiła organizacja pracy?
  Tak doradzał Gierkowi prof Kieżun, ale Gierek powiedział, że on pracował w kapitaliźmie i wie co to jest bezrobocie i jakie są koszty przede wszystkim społeczne tej przypadłości, jak cierpią na tym dzieci bezrobotnych itd
  Powiedział Gierek, że on wie o tym, że mogłoby mniej ludzi pracować na stanowiskach pracy, ale w tzw stosunku pracy człowiek jest podmiotem a nie przedmiotem.
  Gierek w swoich założeniach chciał by każdy miał pracę. Teraz wiemy, jak Polacy (nie wszyscy) mieli to gdzieś, że mają pracę i te pogardzane teraz tzw socjale, czy jak to nazywają JKM-owcy, rozdawnictwo

 11. Marucha said

  Re 11:
  Polacy zatem maja to, czego chcieli.

 12. Zbyszko said

  Marucha @12
  Dokładnie tak…

 13. lewarek.pl said

  Nie, Polacy, ci autentyczni twórcy Solidarności, którzy strajkowali w sierpniu 1980, nie chcieli tego, co mają!
  Chcieli reform ustrojowych (o obaleniu ustroju nikt wtedy nie myślał), a przede wszystkim chcieli więcej wolności. Chcieli też lepszego zarządzania gospodarką. Przez cały 1981 rok wychodziły na jaw różne szwindle, niegospodarność i niekompetencja partyjnych nominatów – demaskowaniem tego zajmowały się komisje zakładowe. To było m.in. przyczyną wrogości jaką partia żywiła do Solidarności. CIA nie miała z tym nic wspólnego i była tak samo zaskoczona Solidarnością jak wszystkie inne wywiady świata.
  Zbyszkowi, który chyba był jakimś funkiem, albo partyjnym, albo ubeckim, nie sposób tego wytłumaczyć. Ma nasrane w głowie partyjną propagandą z tamtych czasów, a być może sam ją tworzył.
  „Druga” Solidarność była już efektem spisku partyjnych liberałów z żydokomuną, nie bez udziału obcych tajnych służb, i do niej można mieć pretensje o bierność wobec niszczenia państwa przez liberałów po roku 1989. Ale te dwie Solidarności trzeba wyraźnie odróżniać! W „drugiej” Solidarności bardzo szybko zostało stłumione to, co pozostało z pierwszej.
  Po roku 1989 władzę przejęli ludzie dalecy od ideałów Solidarności, więc Solidarność nie jest właściwym adresatem pretensji dotyczących kształtu III RP.
  Natomiast co do Gierka to był on takim „socjalistycznym polskim patriotą”. Miał własną wizję Polski, bardzo uczciwą, lecz w warunkach zdogmatyzowania wszystkich procesów społeczno-politycznych nie mógł jej zrealizować. I tak dużo zrobił. Pogląd Gierka, o którym wspomina funk Zbyszko, że człowiek jest podmiotem pracy, a nie przedmiotem, to pogląd na wskroś katolicki (sic!) i nie można mu tego mieć za złe.

 14. Ad. 12

  Polacy zatem maja to, czego chcieli.

  Czy można powiedzieć o kimś nieświadomym, że ma, czego chciał? Niby od dorosłych oczekujemy świadomości, ale z tą świadomością różnie bywa…

 15. Kowalski3 said

  Nawet gangrena może w ustach słodkich jak malina – zamienić się w mowę naszą popelinę . . .

  Komuna to gangrena, propaganda to malina, a nieuchronny skutek, to

  POPELINA , albo i dużo, dużo gorzej, co widać dookoła,

  boc przeca, to te same umysły i orgie erupcji dobroczynienia . . .

  Nas dzisiaj obsiadły jak wszy meszki i inne polubowowności!

  Tylko tak ciężko rozróżnić, czy to nas cy, jakiś atomo podobny,
  jak to nas uświadomił chłop nad chłopy, ale nasz,

  Albo to nawozy stucne, albo był w szkole zbyt pilnym ucniem,

  albo to wsyćko bez te atomy . . .

  ZE WARYJOTÓW MULTUM MAMY!!!

  WIara w to, że wariat może zbudować eldorado, jest

  tak samo warta jak jego . . .

  odbicie w lustrze!

  Czyli, prosta wyprowadzona z punktu ląduje w drugim a potem już tylko

  nieuchronna, konsekwencja głupoty , lub geniusza . . .

  Ale chyba dzisiaj już widać gdzie ta prosta wylądowała, i gdzie leci dalej . . .

 16. karlik said

  Ad. 11 „Po prostu należało zrobić małe bezrobocie, wie pan jak szybko by się poprawiła organizacja pracy? ” – A po co to robić.

  W miejscowości Wuppertal na ulicy Engelsa jest muzeum Engelsa. Jest tam maszyna , która mogła zastąpić pracę 300 ludzi, nigdy nie została wprowadzona do produkcji. – .Friedrich-Engels-Allee 89-91 42285 Wuppertal. .https://www.mik-wuppertal.de/.

  Oczywiście kasa posiadaczy się zwiększy, ale życie Narodu nie..Ale kogo Naród obchodzi. Oczywiście wystarczy „narodu” dać 500+ , dobrą TV, i sport na okrągło,

 17. Bohdan Poręba został ZAMORDOWANY przez Własnego syna Macieja NIE za robienie filmu o Laudańskim, ale o robienie filmu POLITYCZNEGO. Moja Odpowiedź dla Stanisława Michalkiewicza:
  Walerian Dąbrowski z Nowego Jorku i Bohdan Poręba robili filmy o JEDWABNEM, ale przekonałem ich, żeby zrobili film WSPÓLNY. Poręba robił film na podstawie MOICH danych:
  – Warszawskie akta dowódcy plutonu egzekucyjnego Sondrommando-A w Ełku Hermana Schapera, które w Jedwabnem działało jako CIECHANÓW. Ponieważ SmerSz poszukiwał Akt Schapera to Bierut ukrył je w MSZ.
  – Bezpośrednie śledztwo JEDWABNEGO Armii Krajowej, identyfikujące ABWEHRĘ z równoczesnym spaleniem przez Wehrmacht synagogi w Białymstoku z Nabożnikami – co Leszek Bubel uzupełnił znalezieniem w niej uwierzytelnionej politycznie Karty Atlantyckiej: https://www.google.com/search?q=tajemnicza+mapa+r%C3%B3wnie+tajemniczego&oq=&aqs=chrome.0.35i39i362l3j35i19i39i362j35i39i362l4…8.4762731j0j15&sourceid=chrome&ie=UTF-8// a ja wydaniem przez Radę Polityczną Wehrmachtu ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL, podstawy prawnej Holokaustu.
  – Proces JEDWABNEGO SmerSza w Ełku w r 1946, w trakcie którego zamordowano 10 Świadków. Wszystkie Zamachy na Stalina były badane przez SmerSz.
  – Proces JEDWABNEGO Urzędu Bezpieczeństwa w Łomży w roku 1947, w trakcie którego Wymuszano Zeznania i FAŁSZOWANO je, ale już Nie Mordowano.
  – Śledztwo Gomułki-Chruszczowa w/s Planu Rzymskiego, częściowo opublikowane przez Leszka Bubla w TYLKO POLSKA.
  Wobec wymuszenia przeze mnie WSPÓLNEGO filmu o Jedwabnem Poręby i Dąbrowskiego Poręba wybierał się do Nowego Jorku – formalnie Po Pieniądze. Zaasekurował się jednak nie u mnie, ale u Rydzyka, który mianował go Zapiewajłą Godzinek, i w Ambasadzie Japońskiej, gdyż Hitler WYMÓGŁ na Japończykach KARTĄ ATLANTYCKĄ Zaatakowanie USA. W trakcie oczekiwań na pieniądze od Rydzyka Na Bilet został OTRUTY Przez Przyjaciela – wobec czego zawnioskowałem, żeby oskarżyć o mord Rydzyka i Cesarza Japonii jako Syna Abrahama, który CHODZIŁ I DUPIŁ.
  Poręba został zamordowany, gdyż zrobienie POLITYCZNEGO filmu o Jedwabnem wywoływało Wojnę z Rosja i Niemcami: http://wandaluzja.pl/?p=p_373&sName=46.-ann-ben – skan// Według Izby Lordów to Rosjanie mieli zaatakować 70 dywizjami z użyciem taktycznej broni atomowej nad Dolną Wisła a Niemcy mieli nas Bronić 40 dywizjami na MOICH Aerobusach z Brazylii Do Wisły. US Nawy miała zaś dokonać okupacji Pomorza od Odry do Wisły, gdyż Gdynia jest najlepszą bazą okrętów podwodnych na Bałtyku.

 18. Czy GRUNWALD mógł być alternatywą SOLIDARNOŚCI ??? To załatwił Edward Gierek pisząc w Przerwanej Dekadzie: KANIA NIE BYŁ BOGATY Z DOMU, I NIE KRADŁ, BO MYŚMY PATRZYLI NA RĘCE. – A TO ŻE ZOSTAŁ KREZUSEM TO PRZY ANDROPOWIE, KTÓRY FINANSAOWAŁ PRZEZ KANIĘ WŁĘSĘ.
  Sprawa sprowadza się do Satelitarnej Detekcji Złota. Najpierw sportowy banderowiec Podgorny tak nadojad Gierkowi, że ten kazał go śledzić, więc Podgornego zadenuncjowała HERETYCKA synagoga smoleńska Hadad Lubawicz jako plondrownika Satelitarnej Detekcji Złota więc Gierek kazał go wyrzucić Na Zbitą Morde. Jego następcą został jednak Andropow, który finansował Wałęsę.
  To z tej racji po mym powrocie z Niemiec Wałęsa chciał mnie ZAMORDOWAĆ – ale oskarżono mnie tylko o zbrodnie Capo di Tutti Capi.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: