Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Yagiel o Wolne tematy (67 – …
  Lily o Wolne tematy (67 – …
  Us o Operacja na Ukrainie a globaln…
  Emilian58 o Fiskus coraz częściej zagląda…
  Piotr B. o Operacja na Ukrainie a globaln…
  NICK o Operacja na Ukrainie a globaln…
  revers o Operacja na Ukrainie a globaln…
  Greg o Wolne tematy (67 – …
  NICK o Operacja na Ukrainie a globaln…
  Emilian58 o Operacja na Ukrainie a globaln…
  Piotr B. o Operacja na Ukrainie a globaln…
  NICK o Wolne tematy (67 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Jack Ravenno o Wolne tematy (67 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 621 obserwujących.

Globalny obóz koncentracyjny

Posted by Marucha w dniu 2021-01-26 (Wtorek)

Za sto lat w podręcznikach do historii znajdą się przypisy, w których wstrząśnięci autorzy i badacze dziejów będą stawiać pytania typu: «Jak to możliwe, że w XXI wieku, przy imponującym rozwoju technologicznym, ludzkość była jednocześnie tak głupia i opętana, że pozwoliła na niszczenie i mordowanie własnych narodów?

Jak to możliwe, że mając dostęp do wiedzy o strasznych totalitaryzmach z przeszłości, ludzie nie tylko nie wyciągnęli wniosków np. z obozów koncentracyjnych, ale pomagali przy tworzeniu kolejnych obozów zagłady, tym razem na skalę globalną?»

Przyjdą czasy, kiedy historycy i filozofowie stwierdzą: «Naziści i komuniści razem wzięci, to była igraszka w porównaniu do tego, co zafundowała ludzkości Organizacja Narodów Zjednoczonych [ONZ], przy haniebnym udziale rządów większości państw świata i bierności narodów, które były zbyt daleko od Boga, by zawalczyć o przywrócenie Jego Praw».

Dorosłych ludzi wierzących w kłamstwa polityków i mediów już mi nie żal. Głupota bierze się ze zła, a bierność i/lub powtarzanie kłamstw to współudział w zbrodni. Rewolucja pożera własne dzieci, więc wkrótce sami zejdą z tego świata. Trudno, mam ich gdzieś (wiem, daleko mi do wzorowej chrześcijanki).

Skoro dorośli ludzie odrzucili etykę i nie korzystają z narzędzia jakim jest rozum, nich przepadną. Ale zawsze będę reagować na mordowanie nienarodzonych dzieci, które w niczym nie zawiniły.

Przypominam, że w katolickiej (?) Polsce, za zgodą Sejmu RP nadal morduje się w naszym państwie dzieci, a wyrok Trybunału Konstytucyjnego orzekający, że zabijanie z przyczyn eugenicznych jest niezgodne z Konstytucją RP, wciąż nie został opublikowany.

Za mordowanie dzieci odpowiada przede wszystkim rząd Zjednoczonej Prawicy, który ma większość parlamentarną i w każdej chwili mógłby przerwać rzeź niewiniątek, ale tego nie robi. Księżom i biskupom, którzy dopuszczają się świętokradztwa podając Eucharystię tym politykom, chcę tylko przypomnieć, że piekło istnieje naprawdę.

Tymczasem przedsionek piekła będziemy mieli zaraz tu, na ziemi. 2020 rok to była jedynie rozgrzewka. Triumf zła przypadnie na najbliższe 10 lat. Nie wymyśliłam sobie tego, wszystko znajduje się w międzynarodowych dokumentach, które są powszechnie dostępne. Problem w tym, że mało kto ma dostęp do własnego mózgu.

A zatem, zajrzyjmy do ogólnie dostępnej Agendy na rzecz zrównoważonego rozwoju 2030 – oficjalnie poprzedzonej sformułowaniem «przekształcamy świat» – zawierającej Cele Zrównoważonego Rozwoju, która została przyjęta przez wszystkie 193 państwa członkowskie ONZ Rezolucją Zgromadzenia Ogólnego 25 września 2015 roku w Nowym Jorku. Dokument jest kopalnią wiedzy o totalitaryzmie jaki dla nas przygotowano – wystarczy tylko zdekodować zawarte w nim treści. Dziś przytoczę tylko dwa punkty – konkretnie te, które postulują, by ukatrupić większość ludzi na świecie.

Cel nr 3 Agendy brzmi: «Zapewnić wszystkim ludziom w każdym wieku zdrowe życie oraz promować dobrobyt». Na pierwszy rzut oka brzmi pięknie. A teraz to zdekoduję.
Cel nr 3 jest oczywiście utopią, gdyż nie da się wszystkim ludziom na świecie zapewnić zdrowego życia. Wynika to z grzechu pierworodnego (ale kto dziś wierzy w Boga?). Człowiek jako istota skażona grzechem pierworodnym zawsze będzie podatny na choroby, wirusy, itp. Z historii dobrze wiemy, że wiele strasznych chorób udało się w znacznym stopniu wyeliminować lub ograniczyć (dżuma, trąd, cholera, tyfus, itp.), ale wciąż pojawiają się kolejne wyzwania (nowotwory, depresja, mutacje wirusów, itp.).

Jednak szaleńcy globaliści – którzy zaprzedali duszę diabłu – uparcie dążą do realizacji celów zawartych w swojej popapranej utopijnej Agendzie. Dedukcja prowadzi do bardzo konkretnego wniosku. Otóż, ogłoszenie fałszywej pandemii miało dać zielone światło do wprowadzenia całej masy obostrzeń i restrykcji, które w konsekwencji prowadzą m.in. do samobójstw przedsiębiorców (głównie tych nieuwikłanych w rządową i korporacyjną pajęczynę) i wreszcie przyspieszają zgon starych, najsłabszych i najbardziej schorowanych ludzi.

Szczególnie przeraża fakt, że wskutek restrykcji umierają oni często w samotności, odcięci od najbliższych, a więc przede wszystkim zabija się ich dusze. Lucyfer cieszy się jak cholera. [Odcięci również od sakramentów świętych; dawniej robiło to żydowskie NKWD – admin]

To co zaobserwowaliśmy w 2020 było zaledwie początkiem, ale już wiemy, że od jesieni znacznie wzrosła śmiertelność, lecz nie na COVID-19 (tutaj statystka umieralności jest na poziomie innych wirusów z poprzednich lat). Wzrost śmiertelności nastąpił z powodu paraliżu służby zdrowia, w tym odwołanych operacji, zaniechania leczenia ludzi przewlekle chorych, spadku odporności spowodowanego stresem podsycanym przez sianie paniki i strachu, itp.

Do tego już teraz dochodzą poszczepienne powikłania i związane z tym kolejne zgony. A wszystko po to, by zrealizował się cel nr 3: czyli wszyscy ludzie na świecie – którzy ostatecznie przeżyją! – mieli zdrowie życie. Globaliści nie chcą tego osiągnąć lecząc (ten przywilej tylko dla wybranych), lecz całkowicie eliminując słabszych, chorych i ich zdaniem niepotrzebnych ludzi. Przy okazji skorzystają instytucje typu ZUS.

Oczywiście w utopijnym świecie globalistów nie ma miejsca dla ludzi z Zespołem Downa czy innymi niepełnosprawnościami, ani nawet dla tzw. “gorzej urodzonych” (np. z nizin społecznych, ze słabszymi genami, itp.) – wszak cel nr 3 postuluje także, by «promować dobrobyt».

Dlatego globaliści wymyślili cel nr 5 Agendy, który zakłada osiąganie równości płci oraz wzmocnienie pozycji kobiet i dziewcząt. Pod tym celem znajdują się wskaźniki promujące m.in. antykoncepcję i aborcję. Reasumując: chodzi o zapewnienie kobietom i dziewczętom na całym świecie zrównoważonego dostępu do aborcji. I właśnie dlatego mamy teraz w Polsce rewolucję pod hasłem «To jest wojna!».

Na ulicach polskich miast wstrętne babsztyle podżegają do zabijania niewinnych dzieci (powinny za to gnić w więzieniu, ale rząd nic z tymi babami nie robi, bo de facto działają razem). Inicjatorki “Strajku kobiet” domagają się już nie tylko “prawa” do mordowania dzieci z Zespołem Downa, który TK uznał za niezgodny z prawem, ale żądają wręcz aborcji na życzenie dla wszystkich “Julek”.

Na koniec pragnę zauważyć, że politycy i prokuratorzy niereagujący na rewolucję pod hasłem «To jest wojna!» mają w głębokim poważaniu polskie prawo.

Pozostaje mi przypomnieć Art. 117. Kodeksu karnego: § 1. Kto wszczyna lub prowadzi wojnę napastniczą, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 12, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności. § 3. Kto publicznie nawołuje do wszczęcia wojny napastniczej lub publicznie pochwala wszczęcie lub prowadzenie takiej wojny, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Czy nasze państwo zasługuje na ocalenie, skoro morderczynie wypowiedziały wojnę niewinnym dzieciom, a mężczyźni nie potrafią (nie chcą?) wyegzekwować prawa i skutecznie stanąć w obronie tych dzieci?

Agnieszka Piwar
https://myslpolska.info/

Komentarzy 12 do “Globalny obóz koncentracyjny”

 1. zmęczony niedorzecznościami said

  Po co publikować takie teksty?

  Autokara przede wszystkim dała wyraz swojemu pobudzeniu emocjonalnemu z powodu rozwoju sytuacji. Treści w nim mało, a dużo naładowanych emocjonalnie słów. Niechby lepiej wyżaliła się swojej najlepszej psiapsiółce zamiast spamować portal „Myśl Polskiej”. Choć czytając to, co nam admin serwuje z tamtego portalu, zastanawiam się, czy to wszystko nie jest spam.

  Sytuacja jest niewątpliwie krytyczna, ale w ten sposób na pewno do niczego nie dojdziemy!

  —————-
  Jak się takie teksty nie podobają, to spierdalać na inne witryny, a nie srać mi w gajówce na wycieraczkę.
  Jasne?
  Admin

 2. plausi said

  Razem w obozie koncentracyjnym

  ale przecie razem.

  https://marucha.wordpress.com/2020/10/24/byly-minister-zdrowia-antycovidowcy-do-izolacji-lub-zakladow-psychiatrycznych/#comment-923016

  To jest w końcu „Całkiem zwyczajny totalitaryzm ”

  https://bialczynski.pl/2020/12/29/1-przyklad-szwecji-pokazuje-wielkie-covidowe-klamstwo-nie-gorzej-niz-bialorusi/#comment-66434

  Czyż nie jest to kolejny już sukces, począwszy od wielkiej prywatyzacji Sorosa im. Balcerowicza w Polsce, milionów Polaków zrzeszonych w NSZZ i walczącach bez zastanowienia o Wolną Polskę, którą w końcu wywalczyli ?

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  Czyż nie powinniśmy tym milionom polskich patriotów złożyć serdeczne dzięki ?

  Internowanie miliardów mieszkańców Ziemi w ramach globalnego samointernowania jest bezspornie ogromnym sukcesem inżynierii społecznej i kręgów umiejących tę inżynierię zastosować.

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/04/12/jak-dokonac-internowania-pol-miliarda-ludzi#Inzynieria

  Nie przypadkowo jest to głównie inżynieria finansowa, ale ta jest w końcu podstawą.

 3. gnago said

  Nie nie ma miejsca na takich ludzi z zespołem Downa. Tragiczny wynik zaniedbań matki w czasie ciąży- niewłaściwa ,trująca dieta brak kwasu foliowego etc.
  I tu nie wina osoby ale systemu zdrowotnego tak jak zajęcie protetyka stomatologicznego u młodej matki po połogu

  ————
  Co Pan chciał właściwie powiedzieć?
  Admin

 4. UZA said

  „Za sto lat w podręcznikach do historii znajdą się przypisy, w których wstrząśnięci autorzy i badacze dziejów będą stawiać pytania…”

  Obawiam się, że za sto lat w ogóle nie będzie podręczników historii. Wstrząśniętych autorów i badaczy, zadających jakieś pytania, też już nie będzie. Nie wiadomo nawet, czy ten świat przetrwa . O ile tak, to niedobitkom ludzi lub humanoidalnym chimerom administracja Planety będzie wgrywać w mózgi (czy biologiczne odpowiedniki twardych dysków) programy umożliwiające realizację wyznaczonych zadań.

  Po co jakieś szkoły ? Po co historia ? Już dzisiaj historię zastępuje hagada. Nie ma znaczenia jak naprawdę było, ważne jest jak powinno być – zgodnie z aktualnymi wytycznymi. Hagada mówi np., że to Polacy wywołali II Wojnę Światową w celu wymordowania „Ż”, a znów biali Amerykanie mieszkają w domach odebranych Murzynom . Tak ma być i jeśli ktoś temu zaprzeczy, to usuną mu konto na fejsbuku.

  A poza tym, to zamiast różańca lepiej jest codziennie powtarzać 10 razy: „szczepionki są bezpieczne i skuteczne” , a po każdej dziesiątce : „UNIA, rządy, uczeni i lekarze obronią nas przed straszną pandemią, jeżeli będziemy posłuszni”. Być może Papież Franciszek wkrótce zaprezentuje opinii publicznej nowe wersje modlitw.

 5. Rząd nierządu said

  Ad.1
  Zmęczony niedorzecznosciami(?)

  Autorka ma racje. Sytuacja nie tylko w Polsce, staje sie dramatyczna.
  Szkoda społeczna jaką obecnie wyrzadzają nierządy państw – jest nie do opisania.I trudno przewidziec skutki.
  Te francowate rządy, na które głosowało kupę naiwnych, i taka sama rozeźlonych na rządy poprzednie – zrobiły zamach na życie publiczne.
  Wszystkie te bestialskie kryminalne rządy zbierają podatki, które mają zapewnić między innymi ochrone zdrowia publicznego – bo tak pisze w każdym prawodawstwie..

  Jest to otwarta wojna ze społeczeństwem, które utrzymuje pasożytów.
  Sam zakaz prowadzenia działalności gospodarczej , o
  ktorą tak walczyla dla nas ubecja, jest zbrodnią wobec społeczeństwa: wobec matek i dzieci, którym odbiera sie wolność osobistą, dostęp do nauki i do lecznictwa.
  Goebels by na to nie wpadł.

  W Polsce zabrania sie dzieciom jeździć na sankach???!!!!
  Policja rozpędza bawiące sie dzieci?
  Policja zapędza ludzi do domu pod groza jakichs idiotycznych kar pieniężnych i dzieciom zabrania chodzic do szkoly??
  Nie bylo epidemii – kto dał prawo ogłosić pandemie?
  I to bez ogłoszenia stanu wyjątkowego policja nie ma prawa przepędzać ludzi z ulicy i zabraniac im chodzic do pracy
  To nie tylko prywatni obywatele ale wszystkie przedsiebiorstwa i drobne biznesy zwiększają dług osobisty i biznesowy.
  Kiedy Jerzy Urban powiedzial, ze „Rząd sie wyżywi”- Polacy byli oburzeni, bo widac Covid -19 jest mniej zarazliwy niz glupota polskich samobójców.
  Urban powiedzial prawde.
  Rząd w Polsce urządził Goeringowskie polowanie na polskie społeczeństwo.

  I teraz jakiś geringowski fagas ma pretensje do osób, ktore narzekają”?? To narzekać tez rząd zabronił?
  Ta znieczulica społeczna przeraza.
  To do Jaruzelskiego mielismy wieksze pretensje

  Wywolywanie strachu u ludnosci jest zbrodnią . Bo ten strach przynosi kleptokracji zza oceanu miliardy dolarow dziennie a ofiarom polowania – społeczną psychoze strachu; szkody społeczne sa nie do przewidzenia.

  Rząd nie tylko nie wywiązuje sie ze swoich zobowiązań. Podatnik płaci na utrzymanie pasozytow, których bardziej interesuje, czy Krym nalezy do Rosji niz czy polskie dzieci mają co jesc i czym sie leczyc.

  ————-
  Ten facet tylko pierdnął w gajówce i się już prawdopodobnie więcej nie pokaże. Tak to zwykle bywa.
  Admin

 6. Birton said

  ad 4
  a mówią, że to Żydzi amerykańscy przygotowali II Wojnę Światową, by stworzyć, po wymordowaniu biedoty żydowskiej , powojenne Przedsiębiorstwo Holocaust i potrzebowali pół-Żyda Adolfa Hitlera, który by im tą czarną robotę odwalił

 7. ? said

  W Niemczech chyba już zaplanowali odgórnie lockdown i obostrzenia do 31 grudnia 2021. Poniżej oficjalna strona dziennika ustaw federalnych…
  .https://twitter.com/Arachnidualny/status/1354055492012822528

 8. Marek said

  Otóż, ogłoszenie fałszywej pandemii miało dać zielone światło do wprowadzenia całej masy obostrzeń i restrykcji, które w konsekwencji prowadzą m.in. do samobójstw przedsiębiorców (głównie tych nieuwikłanych w rządową i korporacyjną pajęczynę) i wreszcie przyspieszają zgon starych, najsłabszych i najbardziej schorowanych ludzi.
  ===
  Już za samo użycie słów „fałszywa pandemia” – należą się słowa szacunku dla autorki, która publikuje pod własnym nazwiskiem.

 9. zen said

  Za sto lat ten świat nie będzie nawet wspomnieniem, ponieważ wydarzenia przyspieszyły radykalnie, potwierdzając szczególnie proroctwa Apokalipsy i Księgi Daniela. Prawdę mówiąc, cała Biblia obnaża upadłego człowieka i diabelski system – gdyby tylko ludzie zechcieli ją poznać i realizować w życiu, pokój Boży zawitałby do każdej rodziny i dużej rodziny zwanej Polska – Biblia jako Słowo Boga, bardzo długa instrukcja skierowana do ludzi, nie jej fragmenty.

  „Naród, który nie chce być rządzony przez Boga, będzie rządzony przez tyranów” – William Penn.

 10. NICK said

  Zen.
  Pozostań kim jesteś.

 11. Yagiel said

  ad Rząd NIerządu@5 – wiem, że ciut przydługo, ale nie jestem Sabałom.

  „Autorka ma rację. Sytuacja nie tylko w Polsce, staje się dramatyczna.”
  Dramatyczna to ona była w 2 poł. XIXw., kiedy prusacka, a właściwie City of London+prusacka Big Pharma oduczała ludzi ziół, vitamin, zdrowia na rzecz swej produkcji/chemii nam aplikowanej – wtłaczała ludziom propagandę, że co naturalne to złe, zabobon… Dziś, kiedy BPh wyhodowała sobie pokolenia człowieków na haśle „Co naturalne to złe! Naturalna odporność to twój wróg!” – sytuacja jest już tragiczna! Lu… Znaczy człowieki boja się już własnej odporności, boją się swobody i trudu tej swobody: bo ona wymaga mądrości! 150 lat państwowej/BPh meeedukacji, ogłupiania zrobiło swoje… W Tatrach też?
  Większość ludzi to człowieki hodowlane: nie przeszkadza im życie w ZOO-city – na ich oko przecież lew w ZOO nie różni się od lwa na sawannie; z ptakami już trochę trudniej: trudno nie zauważyć, że mają skrzydła – tylko po co? pewnie żeby pomachać do ludzi, żeby okruchy… Większość zwierząt w ZOO rozmnaża się, ale mniej chętnie, niż ludzie. To zadziwiające, że lu… człowieki rozmnażają się tym chętniej, im w gorszych warunkach żyją – jakieś favele, jakieś obozy namiotowe – byle tylko jakieś humanitarne jedzenie dali, trochę wody, byle zaszczepili – ale po co dzieci płodzić? na jaki świat, na jakie życie? Tego pytania nie ma w zestawie humanitarnej pomocy… Może na części/organy zamienne dla potrzebujących bogatych? Oj-tam oj-tam!
  Dutki miłe som! Dramatycznie czy już tragicznie?

  „Jest to otwarta wojna ze społeczeństwem, które utrzymuje pasożytów.” – Ze społeczeństwem człowieków jako dawców pracy/podatków i dawców organów? Aha! I dawców głosów na psiej zasadzie „Daj głos! – Hau! Wow!” Z kim wojna więc? Z mniejszością społeczną ludzi – to wojna wewnątrzspołeczna już, dlatego tragiczna. Bo, jak powiada Korwin Mikke, demokracja jest głupia, bo większość ludzi jest głupia! Zatem – żałować tej większości?
  Mniejszość jest mądra – walczy ta mniejszość? Daje przykład gazda Pitoń, jak walczyć, zwyciężać mamy…

  Gazda Pitoń i tacy jak on to n i e człowieki klatkowe, ZOO-człowieki – to Gospodarze na Swoim! Takie Maćki z Bogdańca, takie Zbyszki Zmądrzałe z Jagienkami, wychowujące dzieci swe, Dziedziców: do Wolności/Ślebody Mądrej.
  Bo do Wolności/Mądrości trzeba w y c h o w a ć – tego nie ma w ZOO/ONZ, w PiSprogram… A czy to jeszcze jest w Polsce, w RzeczyPospolitej’2021 Gospodarzy na Swoim? Jest jeszcze Taka RzPlita ? Co ma w głowach Gospodarska/Gazdowska Mniejszość?
  Tu trudny wątek, wiem, że trudny dla Polaków, bo pokazuje wojnę/zdradę wewnątrzpolską człowieków z ludźmi: II WŚW, Powstanie Warszawskie: zdrada dowódców – heroizm żołnierzy i ofiara cywilów… Dowódcy, w większość wyhodowani przez CofL/BPh – odpowiednikiem ich dziś są Morawiecki/PiS i… Kaczyński? – omotali 50 tys inteligentnej, patriotycznej młodzieży Warszawy i posłali w „bój” bez broni: „atakowali” np. pociąg pancerny hitlerowców na Dw. Gdańskim… w kilka godzin 300 mniej!
  Dlaczego tacy inteligentni, patriotyczni synowie i córki inteligencji polskiej – tak raczej prawicowej, jak raczej lewicowej – dali się ogłupić i posłać w samobójczy „bój”? Dlaczego tak łatwo, tak masowo maturzyści niepodległości dali się zlikwidować ?
  Jeśli oni dali się ogłupić i zlikwidować – tym bardziej dziś człowieki polskie/słoiki dały się ogłupić i… likwidowanie ich trwa.
  I likwidowanie Was, Pitońe: napuszczanie na Was: boście rozmawiali w 39 z hitlerowcami abo z Niemcami!
  Z kim dziś chcecie rozmawiać – z CofL/BPh/NWO znaczy także z szejkami/Arabami? Semitom-bogaczom się sprzedać?
  Baczcie, z kim rozmawiacie… Wiem, macie baczenie. Lecz dodam
  Pytanie o ceprów: żałować ich, człowieków z ZOO wypuszczanych na chwilkę w Góry, do Egiptu czy… już nie? nigdy? Jest ich nad-miar! Nawet Górale, Gazdowie na Swoim, dali się omotać tym nad-miarem TURYSTÓW: po co Wam aż tyle turystów-debili t. „Sylwester w Zakopanem”? Gazdowie, po co Wam aż tyle dutków i aż tyle oddanych w podatkach komu? dla kogo…? Staliście się niewolnikami dutków/turystów ? Nie całkiem, powiadacie? Ale chcecie zarabiać na ZOO-człowiekach, na mentalnych debilach, tak? Na łowieckach zarobek Wam nie wystarcy? Cy/Czy Wy mądrzejsi od tych, kt. poszli w bój bez broni, w samobójczy, w Powstaniu Warszawskim ? Aż tak Wam niezbędny Prezydent z Warszawy, taki nowy Bór-Komorowski? Piesek smyczowy szpiegów /i/ iber-Semitów ?
  Taktyka, rozumiem… Patriotyzm polski wymaga Jednej Polski od Tater/Gór do Bałtyku – słusznie. Wspólnego Gospodarzenia od Bugu do Odry. Lecz czy oznacza to uzależnianie się, trwanie w uzależnieniu od ceprów-turystów z ZOO-Wa-wa czy z ZOO-Łódź czy z ZOO-Świnoujście? Bo może to uzależnienie od pasożytów na nich żerujących – więc i na Was w Górach?
  W Warszawie nie ma mądrej władzy – jest tylko ZOO człowieków: zarząd, dokarmiacze i sklatkowani niewolnicy… Kościelisko, Wisła czy Szczyrk mentalnie stoją znacznie wyżej, niż Warszawa, Poznań czy Gdańsk – pomyślcie więc, kogo zapraszacie…?
  Zapraszając „Władzę” z Warszawy – zapraszacie pasożytów, kt. tę „władzę” wyhodowali i mają za psy: Pałac Namiestnikowski to dokładnie to, co jest w nazwie: klatka w ZOO, jedna z setek, tysięcy w Global-ZOO zarządzanym przez Pasożytów z BPh/CofL/ONZ/WHO…
  A wśród nich nie ma czasem tych Arabów, tj. szejków, kt. mają taką ochotę wykupić Zakopane i inne polskie uzdrowi… niegdyś uzdrowiska, bo dziś wczasowiska ? Szejkom swoje odsprzedacie, oddacie? To do jakiej „ślebody” wychowacie swoje dzieci ? W jakim powietrzu każecie im rozwijać, rozpostrzeć Orle Skrzydła ? Nie zahaczą o minarety meczetów ?

  „Wywoływanie strachu u ludności jest zbrodnią” – zgoda: u ludności/człowieków łatwo wywołać strach i bezmyślność. Lecz zbrodnią jest też wywoływać bez-strach patriotów, jak w 44r. w Warszawie… Skrajności te się spotykają, łączą w jedną tragedię – łączą się w klatkach mentalnych, w mental-ZOO – nie na Swobodzie Myślenia! Nawet największe drapieżniki potrafią się bać – i słusznie. Bo potrafią myśleć, przewidywać…
  Jeśli jest już Globalny Obóz Koncentracyjny, tj. raczej Globalne ZOO – to nie ma Gazdów Pitońów, nie ma Gospodarzy na Swoim. Lecz są przecież! Umieją przewidywać, czytać ze zrozumieniem i pisać zaproszenia i – co będzie za 100 lat ? czyje?
  Co/czyje będzie miesiąc, za III falę FAKEdemii? za tydzień ? To jest ważne! W Kościelisku i na Żoliborzu.
  Psy Wilkom niepotrzebne – owce ? Nie-ko-nie-czne…
  Konieczne przeczytać w „Akademii Pana Kleksa” OPOWIEŚĆ MATEUSZA SZPAKA: co było, zanim szpakiem się stał… Zanim strzelił do Wilka…
  I rzecz jasna warto znać Sabałową Nutę.

 12. Niktoś said

  Odnośnik bez komentarza (niestety tylko po angielsku ). Mówią jak to już w 2014 planowano plandemię, lockdown, maseczki i wszelkie inne obostrzenia.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: