Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o Wolne tematy (42 – …
  Marucha o Uwaga na Google Maps! Popularn…
  Boydar o Kobieta aresztowana za brak ma…
  Boydar o Kobieta aresztowana za brak ma…
  amexpo o Odszkodowanie za “Ognia”
  aro o Kobieta aresztowana za brak ma…
  Antares o Uwaga na Google Maps! Popularn…
  Niedźwiedź o Wolne tematy (42 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (42 – …
  ella o Wszyscy pochodzimy ze wsi…
  osoba prywatna o Wolne tematy (42 – …
  Boydar o Kobieta aresztowana za brak ma…
  Lily o Kobieta aresztowana za brak ma…
  Lily o Kobieta aresztowana za brak ma…
  Lily. o Kobieta aresztowana za brak ma…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

Lucyferianie

Posted by Marucha w dniu 2021-01-26 (Wtorek)

Czy my ludzie ( w tym Polacy) zasługujemy na jakikolwiek szacunek, po tym co sobą zaprezentowaliśmy i prezentujemy nadal w czasie „pandemii” i „epidemii” covid-19??

Obłęd kowidowy zafundowany całemu światu przez światowy rząd lucyferiański, pokazał prawdziwe oblicze ludzkości, w tym oblicze nas Polaków. Dzięki kowidowemu zajobowi możemy obejrzeć się w lustrze, a obraz ten przeraża i śmieszy jednocześnie!

Co w tym lustrze widzimy?

Zgraję żałosnych leniwych durni, którzy dali się oszukać i ogłupić telewizyjnej propagandzie, jakoby zaatakował nas wyjątkowo śmiertelny wirus covid-19, podczas gdy ten wyjątkowo śmiertelny wirus atakuje nas co roku od tysięcy lat i nazywa się wirusem grypy sezonowej!

Kłamstwo kowidowe można zdemaskować w ciągu kilku minut posiłkując się powszechnie dostępnymi danymi statystycznymi.

W roku 2020 na kowida (czyli grypę) zmarło ok 5 tysięcy osób u których kowid był jedyną przyczyną zgonu. Co roku umiera w Polsce ok 400 tysięcy ludzi, więc te 5 tysięcy zmarłych na kowid stanowi …1,25%. w ogólnej liczbie zgonów!

W rzeczywistości zgonów kowidowych było zdecydowanie mniej, gdyż statystyki w tym zakresie są masowo fałszowane. 5 tysięcy zmarłych na kowid (przy założeniu, że jest nas Polaków ok 38 milionów) stanowi …0,013% całej populacji!

Nawet jeśli przyjmiemy, że na kowida (wraz z chorobami towarzyszącymi) zmarło ok 35 tysięcy osób (co jest oczywistym szwindlem statystycznym, ponieważ osobom zmarłym na inne choroby „dopisuje” się kowida), to nadal liczba zgonów jest statystycznie nie istotna w całej populacji,gdyż oznacza, że zmarli stanowili …0,092% ludności Polski.

Jeśli przypomnimy sobie, że prawdziwe epidemie które nawiedzały Europę wcześniej zabijały w niektórych państwach nawet 80% ludności, to dopiero na tym tle widać wyraźnie jakim prostackim oszustwem jest epidemia i pandemia covid-19.

I na to oszustwo dało się nabrać miliony Polaków, z których co drugi ma jakieś wyższe studia!

Tysiące polskich lucyferian zatrudnionych w mediach, dzień po dniu tłoczy w głowy Polaków brednie kowidowe, zaś ci popuszczają w portki ze strachu, gdyż z głupoty i intelektualnego lenistwa nie chce się im spojrzeć do rocznika statystycznego

Tysiące tak zwanych „naukowców” i tak zwanych „lekarzy” wspiera lucyferian medialnych, siejąc panikę i przerażenie, zaś garstka uczciwych medyków pokazujących prawdę, jest niszczona i ośmieszana przez lucyferian medialno- medycznych!

Miliony ogłupionych Polaków zakrywa usta i nos brudnymi, cuchnącymi, zaplutymi i zasmarkanymi szmatami, gdyż uwierzyli lucyferianom lekarsko-naukowym, że brudna szmata założona na twarz „wyłapuje” kowidy. Czyli uwierzyli, że biologiczne szambo jakim jest brudna szmata, pełna wszelkich znanych medycynie patogenów, jest zdrowotnym dobrodziejstwem.

Służbę zdrowia, która w całości stała się bandą „łowców skór”. Gdy w roku 2007 wybuchła w Łodzi afera kryminalna „łowców skór” (lekarze i pielęgniarze z łódzkiego pogotowia mordowali pacjentów, aby ich zwłoki „sprzedać” firmom pogrzebowym), napisałem jakże prorocze słowa: „Jeśli kilkuset pracowników łódzkiego pogotowia uznamy za reprezentatywną próbę socjologiczną polskiego społeczeństwa (co nie jest dużym błędem metodologicznym!), to uznać należy, że jako społeczeństwo jesteśmy zdolni do mordowania innych ludzi, jeśli wiązałoby się to z jakimiś korzyściami finansowymi!!! ..

(Cały artykuł tutaj: http://www.pospoliteruszenie.org/lowcy%20skor.htm )

Medycy z łódzkiego pogotowia mordowali ludzi za 300-400 zł licząc od „skóry”, współcześni robią to samo już za 60 zł od „łebka” – gdyż tyle otrzymują za „zaszczepienie” ogłupionego Polaka, który po szczepieniu może wyzionąć ducha, o czym owi medycy dobrze wiedzą.

Współcześni łowcy skór wykończyli już kilkadziesiąt tysięcy ludzi odmawiając ich leczenia! Pani Martynowska (jedna z nielicznych uczciwych lekarzy) nazwała swoich kolegów po fachu hienami cmentarnymi!

Setki tysiące Polaków ustawiło się w kolejce do szczepień nie wiedząc co zawierają szczepionki i jakie będą długookresowe konsekwencje zdrowotne ich przyjęcia, pomimo tego, że z całego świata napływają informacje o zgonach i ogromnej ilości powikłań po szczepieniach.

Garstka ludzi normalnych „woła na puszczy” chcąc otrzeźwić ogłupiałą resztę, co owocuje agresją owej „reszty” w najgorszym wypadku, bądź wrogą obojętnością w najlepszym.

Czy my ludzie ( w tym Polacy) zasługujemy na jakikolwiek szacunek, po tym co sobą zaprezentowaliśmy i prezentujemy nadal w czasie „pandemii” i „epidemii” covid-19??

Czy zasłużyliśmy na inny los niż nam szykują światowi i krajowi Lucyferianie?

Anthony Ivanowitz
26.01.2021r.
http://www.pospoliteruszenie.org

https://anthony.neon24.pl

Komentarzy 25 do “Lucyferianie”

 1. baca said

  przecież wiara w covida kompletnie niczym sie nie różni w religine dogmaty – tak więc zgodnie z moim wiosennym założeniem, ofiarami obu obłędów są… dokładnie ci sami… najbardziej łatwowierni…
  przypadek?
  tu nie ma przypadków tylko staranna, uporczywa propaganda, powtarzana miliony dziennie razy…
  jak ktoś uwierzył w gadające węże, niepokalane poczęcia lub zmartwychwstania, no to dlaczego miałby nie uwierzyć w śmiertelnego wirusa?

  ————
  O to chodzi, małpoludzie, że ci którzy wierzą w Boga, właśnie nie wierzą w „pandemię”.
  Stul japę.
  Admin

 2. Oni nie załatwiają nas liczbą zmarłych. Oni załatwiają nas tym, że MOŻEMY zachorować i umrzeć… Śmierć jest nieuchronna. Ale chorować, cierpieć nie chce nikt.

  MOŻEMY… Jeśli możemy, to jest to zagrożenie. I tu już nikt nie pyta, jak wielkie jest to zagrożenie, bo przecież telewizja już to powiedziała…

  Większość ludzi nie chce i nie potrafi myśleć „pod prąd”. I tego nie zmienimy.

 3. RADORO said

  Do Admina. (przepraszam, ale już nie zdzierżyłem)

  „Jak się takie teksty nie podobają, to spierdalać na inne witryny, a nie srać mi w gajówce na wycieraczkę.
  Jasne?
  Admin”
  „O to chodzi, małpoludzie, że ci którzy wierzą w Boga, właśnie nie wierzą w „pandemię”.
  Stul japę.
  Admin”

  Przepraszam, czy to jest tak po katolicku? To w imię jakiego Boga?
  A będziecie znów palić na stosie?

  Wpadałem tu czasami bo można było przeczytać fajne teksty. I komentarze. Ale coraz częstsze takie dopiski Admina mnie zniechęciły.
  Przy okazji.. na inne witryny też wchodzę a z tej spi…lę jak skończę pisać post. Ostatni zresztą na tym blogu.

  KAŻDY krytyczny głos na katolicyzm (religię) kończy się właśnie takim adminowym atakiem. Nerwowo się robi. Prawda w oczy kole?

  Ale.
  Wiem, że nie jestem usiebie, to Twój blog, lecz…

  Polska (Lechistan) to kRAJ słowiański, I taki zostanie czy się to komuś podoba czy nie,więc też nie jesteście u siebie. Może chwilowo jako okupanci.
  Katolicyzm wdarł się tu siłą za pomocą zagranicznego oręża i siłą „nawracał” słowian. Ogniem, mieczem, torturami. Oporni ginęli. Każde słowiańskie miejsce niszczył i oznaczał swoim znakiem. No kto tak znaczy teren? (nie tylko Słowian, Indian też ponawracaliście, i wiele innych narodów)
  Więc mam prośbę. Weźcie graty i s…, o przepraszam, wynoście się z naszego słowiańskiego kRAJU.
  Może być nad Jordan. Albo do Rzymu.
  A w ogólę życzę abyście szybko znaleźli się w tak upragnionym niebie i zostawili nasz kRAJ w spokoju. (ale jak obserwuję jak większość biegających do kościółka się zachowuje to mam nieodparte wrażenie że daleko im do tego)
  Słowianie sobie poradzą.

  A japy nie zamknę, najwyżej nie puścisz mojego postu.

  Serdecznie was pozdrawiam, Tak po Słowiańsku. I życzę spokoju i rozsądku, w dzisiejszych czasach wszystkim nam się przyda.

  RADORO

  Tak, wiem że Admin w Szwecji, ale większość komentujących żyje tutaj, w naszym Słowiańskim kRAJU.

 4. Joannus said

  Ad 1

  Problem jest tej natury. Takich to głupich Baców mamy więcej jak psów. Gdzie toto się wylęgło.
  Przygłup zboczeńcem pogania, albo odwrotnie, co widać wokół.
  Stąd jeden wniosek – Polska w mojej ocenie niestety jest bez przyszłości.

 5. lewarek.pl said

  A może Baca chciał nam tylko pokazać jak myślą o nas ONI?

 6. UZA said

  ad. 1) „przecież wiara w covida kompletnie niczym sie nie różni w religine dogmaty – tak więc zgodnie z moim wiosennym założeniem, ofiarami obu obłędów są… dokładnie ci sami… najbardziej łatwowierni…”

  Czy nie raczył Pan zauważyć, że covidowa histeria rozwija się w krajach najbardziej zeświecczonych ? Bezbożni Niemcy, Belgowie, Holendrzy, Francuzi wierzą w oficjalną narrację i panicznie się boją koronazarazy, tak samo niereligijni Żydzi , podczas gdy Żydzi ortodoksyjni protestują przeciwko obostrzeniom, a fanatycznie wierzący w swojego Allaha muzułmanie mają „pandemię” w głębokim poważaniu. U nas także najbardziej się boją słabo wierzący. Ze strachu nie chodzą nawet do kościoła.

  ad.2) „Oni załatwiają nas tym, że MOŻEMY zachorować i umrzeć… ”

  Mimo wszystko trudno to zrozumieć. Przecież zawsze mogliśmy zachorować i umrzeć. Zapalenie płuc nie jest niczym nowym. Jest to choroba wywoływana czynnikiem zakaźnym i bywa powikłaniem grypy. Zawsze mogliśmy złapać grypę i jakąś bakterię, a w konsekwencji umrzeć na zapalenie płuc. I każdy o tym wiedział – w dzieciństwie mamy i babcie ostrzegały, żeby nie lekceważyć grypy, bo może być zapalenie płuc. Wielu starszych ludzi (w tym obaj moi dziadkowie ) co roku umierało na powikłania grypowe. Większość słyszała o takich przypadkach, w sezonach grypowych pisano o tym w gazetach, mówiono w telewizji. I chociaż trochę też straszono, nikt nie panikował. Życie toczyło się normalnie, a telewizyjni i radiowi doktorzy dawali rozsądne zalecenia, co robić, żeby wzmocnić odporność i uniknąć choroby . Teraz zaś wielu ludzi naprawdę się mocno boi, zaś medialne „autorytety” wyzywają niewierzących ( w „pandemię”). Na moim osiedlu niektórzy nosili namordniczki zanim jeszcze wprowadzono taki obowiązek. I są to ci sami ludzie, którzy przetrwali szczęśliwie niejeden sezon grypowy, komunę i plan Balcerowicza.

 7. Ad. 3

  KAŻDY krytyczny głos na katolicyzm (religię) kończy się właśnie takim adminowym atakiem. Nerwowo się robi.

  Może pan spróbuje z muzułmanami? Są łagodni jak baranki… 🙂

  ————
  Dobrze Pan odpowiedział temu durniowi.
  Admin

 8. Marucha said

  Panie Radoro (#3)

  Pan nie zdzierżył… a co ja mam powiedzieć po prawie 15 latach prowadzenia gajówki?
  Po niezliczonych chamskich wtrętach różnych „człowieków”, którzy wiedząc, iż jest to portal katolicki CELOWO obrażają nasza wiarę? Którzy mi grożą śmiercią, ubliżają, wypisują łgarstwa na sieci…?

  Poza tym przypierdolenie komuś w słusznej sprawie – jeśli się nie da w mordę, to przynajmniej słownie – W NICZYM nie sprzeciwia się naszej wierze, o której, ewidentnie, gówno wiesz, „Słowianinie”.

 9. Boydar said

  No i jak kurwa ja mam pójść spać !!!

  Posłuchaj durny cwaniaku. Dopóki się tu żydoszkop nie wpierdolił wszystko było ok. Bo ufnemu Słowianinowi nie przyszło do głowy, że diabeł się nawet za Matkę Boską może przebrać, a co dopiero za biskupa.

  A jeżeli chodzi o palenie na stosie, to nic się nie martw, jak dasz parę złotych Maciejewskiemu to najpierw udusi.

 10. Maverick said

  „Noś maskę, lub idź do więzienia” 1918r.
  Czy historia lubi się powtarzać? TAK! Wyłącznie wtedy, gdy ludzie nie potrafią wyciągać wniosków, ze swoich błędów.
  Około 100 lat temu, „przypadkiem” pojawiła się, tzw. „pandemia” grypy hiszpanki, rzekomo od żołnierzy (wcześniej zaszczepionych💉), wracających z wojny, zupełnie jak ten 👑świrus, który „przypadkiem” pochodzi od zmutowanych nietoperzy, w pewnym tajemniczym laboratorium🦇 w Chinach.
  A czy wiecie, do kogo należy to laboratorium w Wuhan? 🙂
  NIE?
  Dołącza do nas, coraz więcej świadomych ludzi, dlatego przypomnę tu pewną ilość zbieżności, przypadków i powiązań:
  A więc…
  Chińskie laboratorium w Wuchan, należy właściwie do Glaxu, które PRZYPADKOWO należy do Pfizera, producenta szczepionki RNA na C-ovid. Który zarządza finansami Black Rock, który PRZYPADKOWO zarządza finansami Open Fundation Society – Georga Sorosa.
  Które PRZYPADKOWO jest zainteresowane francuskim AXA, który PRZYPADKIEM jest chińskim warsztatem z niemiecką firmą Wintertur, został PRZYPADKOWO kupiony przez sojusz Niemiec i przypadkowo, jako wielki akcjonariusz na Avantgarde, który jest akcjonariuszem Blackrock, który kontroluje banki centralne i zarządza 1/3 światowego kapitału inwestycyjnego, który PRZYPADKOWO jest wielkim akcjonariuszem Microsoft Teams – zdalne nauczanie i Apple, którego właścicielem jest Bill Gates, który PRZYPADKOWO jest akcjonariuszem Pfizer i obecnie pierwszym sponsorem WHO…
  Ale to z pewnością, są tylko „przypadki” i jakieś teorie spiskowe 🤷‍♂️
  No dobrze, zatem wróćmy jeszcze do roku 1918.

  Czy wiedzieliście, że już wtedy ludzie mieli identyczny reżim, z noszeniem kagańów, zachowaniem odległości, zakazem spotykania się, przemieszczania, nakazem szczepienia💉 itd.!
  I jak myślisz, od czego faktycznie zginęło wtedy około 50 milionów ludzi???🤔
  👉💉 🤫🤫🤫
  Jeszcze nie wiesz???
  OK.
  A co jest od ZAWSZE prawdziwą przyczyną, umieralności wśród ludzi???
  Hmm🤔 Czyżby słaby układ odpornościowy i nadmierny strach, np. przed chorobą WIDMO📺???
  Jakby ktoś jeszcze nie wiedział, to przypomnę, że tzw. 👑wirusy, są ZNANE od lat 60-tych XX wieku jako te, które powodują zwykłe przeziębienia („common cold”). Dziś na „👑wirusa” chorują objawowo i umierają jedynie ludzie, których odporność została wcześniej zniszczona, np. przez neurotoksyczne szczepienia💉 m. in. przeciw grypie. Mamy zatem epidemię USZKODZEŃ UKŁADU ODPORNOŚCIOWEGO, u ludzi otrutych szczepieniami, a nie epidemię wirusa!
  Czy już zrozumieliście (zauważyliście), że nieustanne, podsycanie przez media📺 tej 👑wirusowej mantry i straszenie ludzi nakazami, zakazami i mandatami, służy jedynie wymuszaniu histerycznej legislacji, aby zmęczeni psychicznie tym wszystkim, w końcu przyjęli ten medyczny eksperyment💉 i zaakceptowali nowy porządek świata- nową normalność.
  Ludzi, całkowicie uzależnionych od banków i korporacji.
  Zastanówmy się 🤔, ludzie teraz walczą o swoje biznesy, OK i bardzo dobrze, ALE,… dlaczego nie walczą przede wszystkim o swoją WOLNOŚĆ, od tych, którzy im ją ewidentnie próbują odebrać??? 🤷‍♂️
  Chcą się otwierać, ale dalej na zasadach antyludzkiego reżimu narzuconego przez polityczne marionetki – banksterów i korporacji….szczegóły, we wczorajszym wpisie:👇
  https://www.facebook.com/groups/425616271224709/permalink/1124081321378197/
  Co jeszcze powoduje, osłabienie naszego układu odpornościowego, poza tym, że sami o niego nie dbamy???👇
  💉Szczepionki, są konserwowane płynnymi komponentami żywic – pochodnymi kwasu bursztynowego i maleinowego (w ang. ulotce: succinic, succinate, maleic, maleinate) zwanymi także „buforem bursztynianowym”, które sieciują (zasychają) w tkankach w kontakcie z kwasem mlekowym, który jest znanym utwardzaczem żywic, co powoduje USZKODZENIA układu nerwowego a w konsekwencji zniszczenie odporności, autyzm, porażenia nerwowe i zgony. Rozpuszczanie żywic tworzących złogi w tkankach jest możliwe.
  Mojej rodzinie (poza mamą, bo ona już wie) i znajomym, staram się wytłumaczyć, że skoro przez kilkadziesiąt lat firmy farmaceutyczne, nie uporały się z grypą przy pomocy szczepionek, to na jakiej podstawie można sądzić, że w ciągu kilku miesięcy wyprodukowały eksperyment💉 za który NIKT nie bierze odpowiedzialności i który rzekomo upora się z C19❓🤦‍♂️
  Niestety, jak głową w mur… chociaż, u niektórych już pęka 🙂
  Na podsumowanie, zacytuję wam komentarz, z którym się całkowicie zgadzam, od Mariusz Kuca i mam nadzieję, że sami wyciągnięcie z tego wnioski:
  „Zapewne każdy z nas słyszał powiedzenie: „Historia kołem się toczy” albo „Historia lubi się powtarzać”. Skąd to się wzięło? Odpowiedź jest bardzo prosta, od co najmniej kilkuset lat światem rządzi ta sama „elita” (czyt. arystokracja), która cały czas dąży do tego samego – przejęcia całkowitej władzy. Mając w kieszeni chociażby banki, polityków czy cały przemysł farmaceutyczny sterują różnymi „wydarzeniami” na całym globie (pandemie, ataki terrorystyczne, wojny itd”. Poniżej zdjęcia z przed stu lat kiedy to szalała grypa „hiszpanka”. Coś Wam to przypomina? Zginęło wtedy 50-100mln ludzi. Zastanawiam się tylko czy rzeczywiście Ci ludzie zginęli przez grypę, czy może ta grypa była pretekstem do „czegoś” co spowodowało tyle zgonów. Patrząc na to wszystko z perspektywy dnia dzisiejszego i tego co się widzi i słyszy dookoła to odpowiedź może być tylko jedna ! Czas na kolejny atak psychopatów na ludzkość, rozpętanie kolejnej wojny i powrót do czasów niewolnictwa…”
  *****
  ‼UDOSTĘPNIAJMY, te bardzo ważne nagrania, po których wszystko staje się OCZYWISTE👇👇👇
  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=203629551490725&id=100055310440325
  👇👇👇
  https://www.facebook.com/groups/425616271224709/permalink/1120218875097775/
  👇👇👇
  https://www.bitchute.com/video/50kEYqeY68wN/
  Ps. A czy wiedzieliście, że podobny reżim miał miejsce w Polsce, w 1963r…przy okazji zapraszam do subskrypcji, mojego nowego kanału na Youtube 👇

 11. Martusia said

  Zastanawiam sie kiedy Rubbikon z tym szalenstwem zostanie zostanie przekroczony i jakie docelowo potezne sily a moze mniejszego kalibru srodki zostana  uruchomione do uleczenia globalnej zarazy? Bo czym te koziolki w finale  skoncza to wiadomo, to co dzis wydaje sie im  przewidywalne okazuje sie przekora losu –  nieprzewidywalne w adekwatne  do rytej strategii. Zdegenerowany rozum jest na to za krotki! Tak bylo zawsze i  nie ma takiego mocnego na ziemi, ktory zdolalby ta prawidlowosc  przekrecic na swoje wlasne urojenia. Z ta zaraza narazie wydaje, sie, ze jest swiatowa establiszmentowa sztama, ale jak dlugo to potrwa? Nie wierze, ze przy obecnym przyspieszeniu zachadzacych wydarzen zbyt dlugo. Trudno uwierzyc, globalni lucyferianie  tbeda sie dlugo kochaly bo kazdy z nich ma swoje wlasne skryte i jawne ambicje do globalnej wladzy, wlasna kieszen i rozbudowuje wlasne sily w celu urealnienia wytyczonych zakusow  i nie zawaha sie przed uzyciem skutecznych do tego srodkow. 

 12. bardzo said

  Panie Gajowy, znów dał się pan sprowokować. Tak nie można. Teraz on sobie siedzi i się cieszy jakby mu kto w kieszeń nasrał, że udało mu się dopiąć swego. Bo jedynym jego celem było wkurwienie pana Gajowego, a przy okazji jak największej liczby gości Gajówki.

  Oni robią z nami co tylko chcą, bo nie jesteśmy emocjonalnie odporni.

  Pozdr.

  ————–
  Ja się wcale nie wkurwiłem.
  Odpisałem, bo komentarz tego człowieka nie nosił znamion typowych dla nasrania na wycieraczkę.
  Admin

 13. bardzo said

  Martusiu, do leczenia globalnej smierdzionośnej pandemii nie zostaną uruchomione żadne środki, a przeciwnie. One te środki będą eliminowane i delegalizowane. Bo tu nie chodzi IM o to, żeby leczyć, tylko żeby wyszczepić. (dygresja – IM w ogólności nie idzie o to, żeby wyleczyć cokolwiek, ale żeby leczyć – koniec dygresji).

  Tu obserwujemy a nawet możemy zostać wciągnięci w uczestnictwo w nastrępujących etapach projektu opisanego w Apokalipsie.

  1. Oddanie pokłonu Bestii, co się przejawia posłusznym i pokornym przyjęciem środka, który modyfikuje fizyczna naturę człowieka, oryginalnie zaprojektowaną przez Najwyższą Doskonałość. W ten sposób człowiek z dzieła Pana Boga staje się dziełem Jego przeciwności.

  2. Naznaczenie oznakowaniem tych, którzy poddali się tej modyfikacji, czyli odczłowieczeniu. Najprawdopodobniej ów paszport wyszczepionkowy odbity będzie na dłoni, albo na czole. Kto się nie podda procedurze, będzie wyłączonym ze społeczności z pozbawieniem prawa do życia. Zło będzie utrzymywało, że to na własne zyczenie poszkodowanego.

  I w ten sposób nienormalność stanie się normalnością, a konsekwentnie……..

  Dobranoc.

  sc.

  p.

 14. bardzo said

  Dał się Pan sprowokowac, panie Gajowy. Teraz jest u Was godzina wpół do trzeciej w środku nocy, a Pan nie może spać. Ja pana całkowicie rozumiem, bo też mam niski punkt dymienia, ale ja wiem do czego służy taki kwadratowy guzik z napisem off. Czasami warto z niego skorzystać.

  Pozdrowienia przez Wielką Wodę.

  ——
  W moim wieku człowiek budzi się w nocy, aby iść na siku. Czasami dwa razy. Wtedy nieraz podejdę do laptopa, bez nerwów. I tyle.
  Admin

 15. bryś said

  Martusia: „Zastanawiam sie kiedy Rubbikon z tym szalenstwem zostanie zostanie przekroczony” – a co? Stan dzisiejszy już Pani zaakceptowała?

 16. revers said

  wg. pana Kluski idzie nowy Komunizm …

  .https://www.youtube.com/watch?v=iokuJFlB2kA&fbclid=IwAR0yBgWQMz5lMSwznLpu5JdFT-EuJQpHKQH4kxZ5mEq-DVC7QzEy2i-TJkk

  czyli zniszczenie klasy sredniej, wszystko niby ma lezec w opatrznosci boskiej.

 17. joanna111 said

  Właśnie moja Mama i mój Mąż zmarli na Covid – Mama 1 stycznia, mąż 23 stycznia.
  Piszę to dla przemyślenia – nie jest to taka zwykła grypa.
  Powoduje też komplikacje jak np niewydolność nerek, których nie ma w grypie.

 18. Greg said

  Mój Ojciec i Matka zmarli na Covid-a już 10 lat wstecz.
  Mieli również komplikacje których nie ma w grypie.
  Piszę to dla niedowiarków, ha,ha.

 19. Okadwa said

  Wstawaj Ojczyzno, wróg w granicach,
  Kagańcem nam odbiera twarz.
  Przywróćmy dzieciom radość życia,
  Przywróćmy życie jeszcze raz.

  Ino że jest tak:
  Za komuny nosiła i nosił oporniki we w kieszeniach.
  To taki środkowy palec był natenczas… śmieszny?… ale był.

  A było i tak…

  … i wszyscy wstali.

 20. revers said

  re17

  https://www.bild.de/news/ausland/news-ausland/chefarzt-soll-corona-patienten-totgespritzt-haben-um-betten-freizubekommen-75083910.bild.html?fbclid=IwAR1UuK1maj-E6ZSOluFX6rVZREyzvdvbdKpdXqZG0_YMcVfUOHOiuGred2U

  wlasnie w Wloszech eksumowali ciala dwoch osob zmarlych na covida i nerki ..

  po sekcji zwlok okazalo sie ze zmarlym na covid byl podawany lek pavulopodobny zwiatczajacy miesnie w tym miesnie serca Succinylcholin i srodek do narkozy Propofol.

  A wszystko to poto zeby uwolnic lozka szpitalne i podnisc statystyki covidowe.

  Lekarzowi glownemu zastosowano areszt domowy, beda badane kolejn przypadki covidomizmu.

 21. Marcin said

  Obecni tzw. rodzimowiercy prowadzeni są na paseczku żydostwa a jak nie są to stoją zazwyczaj po tej samej stronie. Ci durnie nie za bardzo rozumieją o co tak naprawdę toczy się walka.

 22. Marucha said

  Re 21:
  Nie inaczej. Splugawili nasze słowianskie tradycje swą tępotą.

 23. Marucha said

  Re 17:
  Powiedziano Pani, że zmarli na Covid. Czy aby na pewno? Skala fałszowania przyczyn zgonu osiągnęła niespotykane szczyty…
  „Zwykła grypa” może mieć takie konsekwencje (za żydopedią):

  Ze strony układu oddechowego:

  zapalenie płuc – wywołane bezpośrednio przez wirusa grypy daje objawy pogarszającego się kaszlu, utrzymującej się gorączki i hipoksji[12][15]. Wtórne bakteryjne zapalenie płuc, szczególnie gronkowcowe, niesie ze sobą dużą śmiertelność[15]. Jest przyczyną 25% zgonów chorych na grypę[12].
  zapalenie zatok obocznych nosa
  zapalenie krtani
  zapalenie tchawicy[16]
  zapalenie oskrzeli
  zaostrzenie przewlekłych chorób układu oddechowego takich jak astma oskrzelowa[16] czy POChP
  zainicjowanie astmy oskrzelowej
  ropień płuca lub ropniak opłucnej[16]
  niewydolność oddechowa w przebiegu tych chorób[16]

  ze strony układu krążenia:

  zapalenie mięśnia sercowego[12][16]
  zapalenie osierdzia
  nagły zgon sercowy
  dekompensacja przewlekłej niewydolności krążenia

  ze strony ośrodkowego układu nerwowego:

  napady drgawkowe (zwłaszcza u dzieci pod postacią drgawek gorączkowych, najczęstsze powikłanie neurologiczne grypy)[17]
  encefalopatia (drugie pod względem częstości powikłanie neurologiczne grypy)[16][17]
  zespół Guillaina-Barrégo[17]
  splątanie, nasilenie zmian otępiennych u osób starszych
  zapalenie mózgu lub zapalenie opon mózgowych
  ostre rozsiane zapalenie mózgu i rdzenia[17]

  ze strony innych narządów:

  ostre zapalenie ucha środkowego
  zapalenie mięśni[12]
  rabdomioliza[12]
  ostra niewydolność nerek[16]
  zapalenie spojówek
  zaostrzenie lub dekompensacja różnych chorób przewlekłych (np. cukrzycy, padaczki)[17][18]

  sepsa[16][18]
  zespół Reye’a (w przypadku podawania kwasu salicylowego)

 24. NICK said

  Gospodarz.
  „Skala fałszowania przyczyn zgonu osiągnęła niespotykane szczyty…”
  TAK.

  Znam, nieco bliżej, trzydziestu?, medyków.
  Wszyscy ci, tu znajomi, we Bydgoszczy, się wyszczepili. Bydło.
  „Aa, ja tam nie wiem”. „Boję się”. „Skoro wszyscy tak mówią”. „Profesorowie w telewizji”. „dane podawane nie kłamią”.

  I.

  „Chcę dalej pracować, utrzymać się finansowo”. „Na tele-poradach nie tracę”.

 25. Voodoosch said

  Ad. Radoro,
  Nie wiesz co to jest katolicyzm, więc po co
  pier😊😊😊lisz głupoty.
  Przykładowo ; każdy atak (nawet słowny) na moją rodzinę kończy się podobnymi skutkami jak atak na katolicyzm na gajówce. Poczytaj, zrozum i się wypowiadaj. To nie jest jakiś portal gdzie wypisujesz pier*oły i każdy ma przytaknąć i być „tolerancyjnym” do jakichś spier***onych wypocin. Tylko jak walisz bzdety to zostaniesz sprowadzony na ziemię i obśmiany. Zanim coś napiszesz, pomyśl.

Sorry, the comment form is closed at this time.