Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Lily o Wolne tematy (67 – …
  Us o Operacja na Ukrainie a globaln…
  Emilian58 o Fiskus coraz częściej zagląda…
  Piotr B. o Operacja na Ukrainie a globaln…
  NICK o Operacja na Ukrainie a globaln…
  revers o Operacja na Ukrainie a globaln…
  Greg o Wolne tematy (67 – …
  NICK o Operacja na Ukrainie a globaln…
  Emilian58 o Operacja na Ukrainie a globaln…
  Piotr B. o Operacja na Ukrainie a globaln…
  NICK o Wolne tematy (67 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Jack Ravenno o Wolne tematy (67 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Yagiel o Wolne tematy (67 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 621 obserwujących.

Wielkie szprycowanie, czyli lucyferianie w akcji

Posted by Marucha w dniu 2021-01-26 (Wtorek)

Pierwszy w Polsce przypadek śmierci po szczepieniu

Rozpoczęła się wielka akcja mordowania Polaków za pomocą specjalnie do tego celu opracowanych trucizn zwanych „szczepionkami”.

Od pierwszego dnia szczepienia (27.12.2020 r.) do Państwowej Inspekcji Sanitarnej zgłoszono 375 niepożądane odczyny poszczepienne, z czego 314 miały charakter łagodny -czyli zaczerwienienie oraz krótkotrwała bolesność w miejscu wkłucia.

Na liście powikłań poszczepiennych (link powyżej) w pozycji 361 podano śmiertelny przypadek, dotyczy on mężczyzny z Oleśnicy, który po „wyszczepieniu” wyzionął ducha!

[Link był nieprawidłowy – admin]

Żadne media ogólnopolskie nie poinformowały o tym przypadku, zaś opis zejścia po szczepieniu stwierdza: gorączka, spadek ciśnienia tętniczego, tachykardia, 3 razy wzywano zrm, pacjenta nie hospitalizowano, zatrzymanie krążenia, zgon /20.01.2021 godz. 20:30 /

Zauważmy, że dotychczas zaszczepiono tylko zwanych Medyków, a więc osoby w wieku przedemerytalnym, zdrowe i bez chorób towarzyszących, pracujących w służbie zdrowia. Zgon „medyka” z Oleśnicy nastąpił po pierwszym szczepieniu, zaś przed kolegami nieboszczyka drugie szczepienie, po którym „dopiero się zacznie”! Doświadczyła tego połowa pracowników szpitala w Zgierzu.

Połowa medyków ze szpitala w Zgierzu (około 200 osób) skarży się na bardzo złe samopoczucie po drugiej dawce szczepionki na koronawirusa. (więcej tutaj: https://lodz.wyborcza.pl/lodz/7,35136,26715019,po-drugiej-dawce-szczepionki-na-koronawirusa-ludzie-czuja-sie.html )

Ale to dopiero przedbiegi! Prawdziwe powikłania i masa zgonów dopiero przed nami! Od 25 stycznia zaczynają się szczepienia staruszków w wieku powyżej 80 lat, ludzi którzy w ogóle nie powinni być szczepieni, zgodnie z zaleceniem producenta szczepionek!

Jesteśmy świadkami zbrodni, w najlepszym przypadku zbrodni polegającej na masowym eksperymencie medycznym przeprowadzanym na narodzie polskim, bez informowania ludzi, że jest to eksperyment medyczny!

[Eksperyment – albo celowe ludobójstwo – admin]

Garstka ludzi świadomych tego co się w Polsce wyprawia, przygląda się temu ze zdumieniem i przerażeniem, nie mogąc uwierzyć, że miliony ich rodaków straciło instynkt samozachowawczy i wbrew informacjom napływającym z całego świata o ogromnej ilości zgonów po zaszczepieniu i dużej ilości różnych powikłań „pcha się” w łapy „szprycowników, którzy w najlepszym wypadku ich okaleczą, zaś w najgorszym uśmiercą!

Nie potrafię tej samobójczej głupoty zrozumieć!

Anthony Ivanowitz
24.01.2021 r.
>http://www.pospoliteruszenie.org

https://anthony.neon24.pl

Komentarzy 14 do “Wielkie szprycowanie, czyli lucyferianie w akcji”

 1. Greg said

  Odgrzewam stary kotlet.

  ,,Jeśli będziemy walczyć w tej bitwie na poziomie fizycznym to przegramy”

  .https://www.youtube.com/watch?v=MkU3YNpbNoE

 2. bryś said

  Powikłania mogą wychodzić latami i trwać całe życie.

  https://stopnop.com.pl/smierc-covid/

  Zostaliśmy poinformowani przez rodzinę, że 20 stycznia 2021 r. dobę po szczepieniu na COVID-19 zmarł podopieczny domu pomocy społecznej na zachodzie Polski. Była to osoba starsza z historią powikłań poszczepiennych w dzieciństwie, z chorobami współistniejącymi, na które chorowała od lat, a których rodzina nie wiąże ze śmiercią. Lekarz stwierdził nagły zgon o przyczynie nieustalonej, co bardzo poruszyło bliskich, którzy chcą poznać prawdę. Ponadto opiekun prawny nie wyraził świadomej zgody na szczepienie.

  Wyjaśnienie tej sprawy jest szczególnie ważne w przypadku szczepionki dopuszczonej warunkowo, gdy producent sam zastrzega że nie są znane wszystkie działania niepożądane.

 3. bryś said

  Kolejny przykład nowomowy: “normalne skutki uboczne”

  https://www.bibula.com/?p=122374

  Fauci po przyjęciu szczepionki “całkowicie opadł z sił”. Aż 80% szczepionych przechodzi przez te męki, ale to “normalne skutki uboczne”…

 4. Ryotaro said

  Fauci nie jest tak głupi, by się zaszczepić tym syfem. Jest znacznie bardziej inteligentny niż prezentuje dla gojów. Fragment z jego pracy o hiszpance, w której mówi jasno: śmierci powodowały maseczki i infekcje bakteryjne nimi spowodowane, a bezmaseczkowi grzebali maseczkowców. https://ibb.co/6sRTZRT

 5. osoba prywatna said

  Wicedyrektor organizacji promującej szczepienia dla CNN: „Nie dziwmy się doniesieniami o śmierci seniorów po zaszczepieniu. To normalne zjawisko”
  https://wprawo.pl/wicedyrektor-organizacji-promujacej-szczepienia-dla-cnn-nie-dziwmy-sie-doniesieniami-o-smierci-seniorow-po-zaszczepieniu-to-normalne-zjawisko/

  Udar mózgu i zaburzenia rytmu serca wśród reakcji po szczepieniu na Covid-19. Lista NOP opublikowana przez Ministerstwo Zdrowia
  https://wprawo.pl/udar-mozgu-i-zaburzenia-rytmu-serca-wsrod-reakcji-poszczepiennych-w-polsce-lista-nop-opublikowana-przez-ministerstwo-zdrowia/

 6. osoba prywatna said

  Czy my ludzie ( w tym Polacy) zasługujemy na jakikolwiek szacunek, po tym co sobą zaprezentowaliśmy i prezentujemy nadal w czasie „pandemii” i „epidemii” covid-19??
  https://anthony.neon24.pl/post/160029,lucyferianie

 7. UZA said

  „Czy my ludzie ( w tym Polacy) zasługujemy na jakikolwiek szacunek, po tym co sobą zaprezentowaliśmy i prezentujemy nadal w czasie „pandemii” i „epidemii” covid-19??”

  Tu właśnie tkwi istota rzeczy, bo w tym, że sataniści chcą nas ogłupić i wymordować, nie ma nic dziwnego. W końcu ich szef – Diabeł był od początku kłamcą i mordercą. Ci, którzy się do Niego garną, nie mogą być lepsi – swój do swego po swoje. Dlaczego jednak zwykli ludzie i to także starsi Polacy, którzy już 40 lat temu odkryli, że telewizja kłamie, teraz ufają telewizji bardziej niż Panu Bogu i ustawiają się w kolejkach do udziału w eksperymencie medycznym – oto jest pytanie.

 8. Greg said

  Doskonała ironiczna diagnoza zidiocenia Covid-iańskiego.

  http://popotopie.blogspot.com/2021/01/jestesmy-swiadkami-pojawienia-sie-nowej.html

 9. Birton said

  szczepią 80+ czyli w większości schorowanych i półżywych ze starości staruszków, a ci idioci walą jak w dym po wakcynę na nieśmiertelność, jak sądzą w swej głupocie.
  Łk 12,20: Bóg rzekł : „Głupcze, jeszcze tej nocy zażądają twojej duszy od ciebie; komu więc przypadnie to, coś przygotował?”

 10. revers said

  Prawo farmaceutyczne a bezprawne realia w rp

  https://www.lexlege.pl/prawo-farmaceutyczne/art-55/

 11. zen said

  „W polityce nic nie dzieje się przypadkowo, a jeśli, zostało to zaplanowane”
  „Odstrzał” ludzi pokładających nadzieję w innych ludziach, w tym przypadku w diabelskiej szczepionce, ale nie polegających na Bogu, to sąd nad nimi. Jeśli ktoś nie słyszy głosu sumienia, czyli Boga, usłyszy głos diabła i jego popleczników z demonicznych mediów. Poniższy film porusza min. kwestię dziennikarskiej niezależności, która jest podobna do tej w Polsce, agenci CIA są kierowani do mediów w USA od lat 50-tych. CIA jest tak federalna (Wiki twierdzi coś przeciwnego) jak Federal Reserve Bank, który jest korporacją banków prywatnych, okradających nie tylko Amerykanów.

  https://www.bitchute.com/video/6zBOr9d0gDUq/

 12. revers said

  W konsekwencji falszywej pandemii podaje sie masowo pacjentom lek pavulopodobny , oslabiajacy miesien sercowy Succinylcholin i srodek do narkozy Propofol, powodujac masowa smiertelnosc wsrod osob dotknietych covidem lub choroba wspoistniejaca. Czli masowe mordy i egzekucje.

  https://www.bild.de/news/ausland/news-ausland/chefarzt-soll-corona-patienten-totgespritzt-haben-um-betten-freizubekommen-75083910.bild.html?fbclid=IwAR1UuK1maj-E6ZSOluFX6rVZREyzvdvbdKpdXqZG0_YMcVfUOHOiuGred2U

 13. revers said

  7 medykow skarzonych niesprawdzona szczepionka na covid w tarnowskim szpitalu …

  i ktp roznosi wirusy, panie Simon? z wrocka karlowatego …

 14. revers said

  Byly szef sanepidu Dr Hałat:” Ludzie, którzy promują szczepionkę Pfizera to bezwzględna mafia

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: