Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

NWO

Posted by Marucha w dniu 2021-01-29 (Piątek)

Miał powstać już wcześniej. Po to była pandemia świńskiej grypy.
Ale wtedy coś poszło nie tak.
I trzeba było zatrzymać plan.

A potem kolejnych 10 lat przygotowań.
Praca nad mediami, przygotowywanie rządów, zarządców szpitali. I drugie podejście.

Tym razem skuteczne.

Mija niedługo rok, a świat nie przejrzał na oczy. Ludzie pokornie czekają na powrót do czegoś, co nigdy już nie nastąpi

Nie będzie już świata jaki znamy.
Nie ma pandemii. To medialna reklama.
Bajka dla mas.

Zasłona do wprowadzania zmian.

Szczepionka to broń.
Ma niszczyć odporność i sterylizować.
Potem dostaniesz CHIP.

Cyfrowa waluta.
Gwarantowany dochód podstawowy.

Docelowo zostanie garstka ludzi.
Pod pełną kontrolą…

Jeden kraj. Jeden język, jeden rząd.

Zero własności prywatnej. Zero dziedziczenia. Zero rodzin. Kontrola umysłu.

Sterowanie przez AI. Zakaz upraw i hodowli. Sztuczne jedzenie.

Leki i szczepienia.
Zero więzi międzyludzkich.
Miasta getta.

Autonomiczne auta. Niewolnictwo. Narody uśpione.

Kolejne kroki w realizacji, a ludzie nie widzą. Czekają. Komentują. Uciekają od tematu. A plan się realizuje.

Po drodze jeszcze trochę zamętu i chaosu. Po drodze głód. I kolejne pandemie. A na koniec będzie, jak zapisano w dokumentach. Jeśli narody się nie obudzą

Autor: Jerzy Makara
https://politywatory.com

Komentarzy 17 do “NWO”

 1. Marek said

  Wg GUS w Polsce w 2020 zmarło 477 tys, tj o 67 tys więcej aniżeli w 2019.
  Brawo.
  Na dzisiaj mamy wg propagandy tzw ofiar kowidowych ok 36 tys, z tego około 1/5 zmarła na kowida bez chorób współistniejących.

  Wniosek. Wyłączenie służby zdrowia, zamknięcie gospodarki, zakazy, nakazy i inne nonsensy wygenerowały kilkadziesiąt tysięcy zgonów.
  Koorwy popisowe, dotarło do was, co robicie?
  Nie będzie – przepraszam.
  Mateusz ewangelista i spółka, módlcie się o łagodny wyrok.

 2. Voodoosch said

  Takie zmiany były już bardzo często w przeszłości i przeważnie przechodziły bez problemów. Teraz będzie tak samo. To tylko pokazuje jak ogłupiała masa może sprowadzić na wszystkich nieszczęścia. Ale to już takie nasze, ludzkości przeznaczenie. 90% ludzi to są bezduszne, bezmózgie owce, którym można wszystko wmowic no a te 10% ma po prostu przerąbane. I nigdy jeden nie podoła dziesięciu, chyba że ma jaja ze stali bierze kałacha i wali we wszystko dookoła. To się jednak nie wydarzy, bo nawet z tych 10% nie znajdzie się nikt z jajami, bo to nie te czasy. Za wygodnie. Tak więc zostaje się dostosować i próba pozostania normalnym na tyle na ile to możliwe.

 3. Boydar said

  Na działanie przychodzi konieczność kiedy umiera nadzieja.

  Poza tym, jeżeli nie będziemy mieli innego wyjścia, kiedy inne środki zawiodą, trzeba będzie się pomodlić o sprawiedliwość; teraz nie, bo jeszcze mamy wybór. I wtedy nas Pan Bóg wysłucha. .

  Bo nie po to stworzył najlepszy ze światów żeby jakieś chuje posrane robiły mu burdel na maksa. Tak to nie będzie, bo być nie może.

  Bogu trzeba wierzyć praktycznie. Co żadnym grzechem wedle mego rozumienia nie jest. Trzeba tylko dobrze myśleć, rzekłbym nawet – po bożemu.

 4. zen said

 5. D-T said

  Z jednej strony – trochę szkoda ludzi, ale obserwując zachowania wielu z nich, myślę że depopulacja to dobry sposób na pozbycie się roszczeniowych darmozjadów i całej rzeszy pasożytów przekonanych o swojej wyjątkowości spowodowanej nadmiarem bogactwa pochodzącego w głównej mierze z okradania i oszukiwania tych którym zawdzięczają wszystkie wygody i żywność.
  Wszystkie te plany NWO okazać się mogą bronią obosieczną – na pewnym etapie ich wdrażania. Ciekawe kto wtedy będzie błagać o śmierć (jak to w ichnich przepowiedniach stoi).

 6. Lily said

  Re 4;Zen
  Niejaki Boris Johnson,jakie MA KORZENIE?.

 7. NICK said

  „kiedy inne środki zawiodą, trzeba będzie się pomodlić o sprawiedliwość;kiedy inne środki zawiodą, trzeba będzie się pomodlić o sprawiedliwość; kiedy inne środki zawiodą, trzeba będzie się pomodlić o sprawiedliwość; teraz nie,
  Lubelaku!
  (3).

  Teraz?
  Nie?

 8. Nina said

  A tak to się wszystko rozkręca. Wszystko. co jest związane z wymydloną pandemią. Ba! Szkoli się na specjalnych spędach łajdaków, którzy wykorzystują mendia do siania paniki wśród ludzi. Recepta jest gotowa. Oto ona. Tak sie kręci ten światek łgarzy

 9. Voodoosch said

  Boris Johnson ma korzenie masońskie.

 10. Piskorz said

  re 6 Korzenie korzenne…z Rosji dokładnie. Już pisałem. ps I ta fryzura…jakby piorun w miotłę strzelił..[

 11. kalo said

  Ostatnia jest zemsta

 12. PLAN „PANDEMII” – dokonanie zmiany genetycznej ludzkości

  „pandemia świńskiej grypy. … A potem kolejnych 10 lat przygotowań.” Wprowadzenie korektury i szczegółowy instruktarz namiestników krajów świata jak mają postępować z ludnością w celu realizacji planu.

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/04/12/jak-dokonac-internowania-pol-miliarda-ludzi#Prehi

  Wstrzykuje się ludności nie jakąś szczepionkę, a jedynie materiał mRNA, który ma zmanipulować funkcjonowanie komórek organizmu. To już nie jest żaden eksperyment globalny, jak niektórzy to określają, ale globalna manipulacja genetyczna ludzkości.

  Wyciąg z oficjalnego dokumentu dla biorących udział w masowej manipulacji genetycznej:
  „Kancelaria Prezesa Rady Ministrów Ministerstwo Zdrowia

  Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego
  przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19

  Kwestionariusz należy wypełnić przed wizytą u lekarza. (tzn. zanim udzielono jakichkolwiek wyjaśnień, w szczególności terminów fachowych) Odpowiedź na poniższe pytania pozwoli lekarzowi zdecydować, czy można u Pani/Pana wykonać w dniu dzisiejszym szczepienie przeciw COVID-19.

  Oświadczam, że dobrowolnie wyrażam zgodę na wykonanie szczepienia przeciw COVID-19
  Potwierdzam, że zostały mi przekazane informacje dotyczące tego szczepienia i je zrozumiałam/zrozumiałem. …

  Data i podpis

  Zarówno w tym kwestionariuszu jaki i w ulotce dla pacjenta nie wymieniono nawet, że chodzi o materiał mRNA,dla materiału mRNA używa prezes Rady ministrów i minister Zdrowia pseudonimu „szczepionka”. Chodzi o ewidentne wprowadzanie Polaków w błąd w celu wyłudzenia od nich podpisu pod zgodą na dokonanie na nich zabiegu genetycznego.

  Powyższy tekst nie jest chroniony prawem autorskim i może być rozpowszechniany i publikowany bez jakikolwiek ograniczeń, ale bez jakichkolwiek skreśleń.
  Autor: PostoPoPolsku. Link: https://pppolsku.wordpress.com

 13. NICK said

  Nihil novi.
  Pieczętuję.

 14. […] kwiecień 2020 – Gates tak określa plany pandemii: «Wenn es etwas gibt, was in den nächsten Jahrzehnten mehr als zehn Millionen Personen töten kann, dann ist es sehr wahrscheinlich eher ein hochansteckendes Virus als ein Krieg» (Jeśli jest coś, co w następnych dziesięcioleciach potrafi zabić dziesięć milionów osób, to jest bardzo prawdopodobnie raczej wysoce zakaźny wirus niż wojna ) . – https://www.nzz.ch/wirtschaft/coronavirus-bill-gates-der-mann-der-die-pandemie-kommen-sah-ld.1551317 . 14.11.2020 Cel szczepionek Billa Gatesa . Bill Gates ma jasny cel, tak oficjalnie ustala cele jego szczepionek i opieki lekarskiej reprodukcji od min 4:34 (tylko 40 sek) . . https://www.youtube.com/watch?v=JaF-fq2Zn7I&t=4m34s . Jego szczepionki i opieka lekarska reprodukcji, chodzi o ciążę, płodność, kastrację, pozwolą zmniejszyć pogłowie ludzkie jedynie o 10-15%, ale czy to MWF wystarczy ? No, to trzeba będzie zastosować inne metody likwidacji ludzkości. .   PLAN „PANDEMII” – dokonanie zmiany genetycznej ludzkości   tekst został opublikowany 2021-01-30 (Sobota) @ 11:40:52 […]

 15. Maverick said

  Polecam ten odcinek jak działa kabalarska hucpa.

 16. Temat najważniejszy

  Ad 15, Maverick 2021-01-31 (Niedziela) @ 07:43:43

  Godne uwagi są wypowiedzi od 52:47

  https://www.youtube.com/watch?t=52m47

  Jeśli chodzi o całe wprowadzenie, to istotnie rejestruje się państwa jako przedsiębiorstwa i stosuje wobec nich prawo handlowe, aby je zręcznie eksploatować w obecnym systemie pieniądza lichwiarskiego, n.p.

  III RP tzw. „Wolna Polska”

  https://www.sec.gov/Archives/edgar/data/79312/999999999520001069/9999999995-20-001069-index.htm

  czy RFN

  https://www.deutsche-finanzagentur.de/

  zaciągająca kredyty pod zastaw mieszkańców tego państwa.

  Ale Maverick poruszył tu temat, żaden ważny temat z tych tzw. ważnych, to jest temat najważniejszy. Chodzi bowiem o to, jak jest zorganizowany świat. Co prawda wiadomo jest, że jest zorganizowany od wieków jako globalne imperium, ale chodzi m.in. o to, jakie są struktury prawne, które decydują o sposobie działania jednostek organizacyjnych tego imperium. Jako podstawowe prawo obowiązuje prawo handlowe, prawo międzynarodowe możemy przywoływać do woli, w ostateczności decyduje prawo handlowe. To wiąże się z możliwością działania organizacji (w rodzaju n.p. państwa) w dziedzinie międzynarodowej, prowadzenia handlu.

  Dominacja korporacji nad państwami w imperium globalnym, jaką od pewnego czasu można stwierdzić, wiąże się ich siłą ekonomiczną, które w dziesiątkach przypadków jest większa, niż siła pojedynczych państw. W efekcie mamy nie zwykły kapitalizm, gorzej mamy kapitalizm korporacyjny. Wyrazem tej dominacji korporacji są takie zjawiska jak TTIP czy CETA.

  Kto funkcjonalnie decyduje o interpretacji tego prawa nie potrafimy powiedzieć, czy prezentacja w wideo ma jakiś z tym związek, sądzimy, że tak, ale nie stanowi opisu rzeczywistej sytuacji.

  Jakie są wpływy struktur finansowych, które określa się jako MWF

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#MWF

  w globalnym imperium, bardziej popularne określenie „lichwiarska międzynarodówka” powinno odpowiadać w znacznej mierze MWF. Wpływy są niemałe, skoro kraje BRICS już od dziesięciolecia usiłują utworzyć nowy system pieniężny, jak dotąd bez skutku, muszą nadal podporządkować się dyktatowi globalnego systemu, wywieranego przez system dolara.

  Jest rzeczą zrozumiałą, że zasady globalnego imperium odgrywają decydującą rolę w zjawiskach na świecie, ignorowanie tej zależności nie prowadzi do żadnych sensownych wyników rozważań.

 17. niestety said

  Jutro zaczyna się dzisiaj

  Nowy Porządek Świata
  cierpliwie,
  po kroku,
  obejmuje pozycje
  nie szukając mroku.
  W białego dnia promyku,
  tak, w słonecznym blasku,
  usidla społeczeństwa
  w nowych praw
  potrzasku.

  Bywa,
  że ktoś się burzy,
  (uczciwy? narwany?),
  robi zamęt,
  próbuje odwlec
  wielkie zmiany,
  ale popiskiwanie…
  teraz
  nie zaszkodzi
  przyszłej
  wielkiej zmianie.

  Nowy Porządek Świata
  cierpliwie,
  spokojnie,
  zaczeka,
  da wykrwawić
  się w braterskiej wojnie,
  okraść do cna,
  lub strzelić samobója
  w piątek,
  ma czas,
  przecież to jest
  zmian
  ledwie
  początek.

  A, ci,
  co od swych Bogów
  oczekują cudu,
  najpewniej
  nie poznali dokładnie
  Talmudu.

Sorry, the comment form is closed at this time.