Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Wolne tematy (9 – 2021)

Posted by Marucha w dniu 2021-02-02 (Wtorek)

Nielegalni uchodźcy z Chile, podczas przekraczania granicy Meksyku z USA zostawili w rzece na pastwę losu swoją dwuletnią córeczkę. Meksykańscy żołnierze i urzędnicy imigracyjni uratowali dziecko.

Rodzice się po nią nie zgłosili.
A zwierzęta ratują swe potomstwo z narażeniem życia…

Poprzednie: https://marucha.wordpress.com/2021/01/30/wolne-tematy-8-2021/
Następne: https://marucha.wordpress.com/2021/02/05/wolne-tematy-10-2021/

Gajowy Marucha

Komentarzy 216 do “Wolne tematy (9 – 2021)”

 1. bronek said

  „A zwierzęta ratują swe potomstwo z narażeniem życia…”
  Koniec cytatu.
  Jeżeli wszystko odwrócono do góry nogami – a odwrócono – to otrzymaliśmy antykulturę, antycywilizację i antyczłowieczeństwo więc:
  antyczłowiekowi w tym temacie – nie przystoi zachowywać się jak zwierzęta.

 2. Zbyszko said

  Cywilizacja chińska, którą nam tutaj chcą zaprowadzić tym całym „Jedwabnym szlagiem”, poza już totalnym zniszczeniem indywidualnej polskiej przedsiębiorczości, posegreguje Polaków wg ich przydatności do operatorów wózków widłowych, przepakowywaczy i monterów, bo jak nam zapowiadają zwolennicy tej afery na skalę światową, powstaną w Polsce montownie (ciekawe czy na zasadach panujących obecnie w Chinach, czyli 7/16-18)…

  Czy produkty codziennej potrzeby nie mogą być produkowane regionalnie, czy nawet lokalnie, tak jak to było w PRL-u?, czy trzeba je wozić przez całą kulę ziemską, by nienażarte korporacje mogły jeszcze więcej zrobić?
  Czy jest to takie trudne do zrozumienia?, przez tych upośledzonych (korupcją i nie tylko) decydentów?

 3. zen said

  To powinno być memento życia każdego Polaka.

  http://ruch-obywatelski.com/absurdy/udzial-zydow-w-zagladzie-zydow-czyli-judenraty-w-gettach/

 4. . said

  Mówiłem kilka miesięcy temu, że tak zrobią.

  https://innemedium.pl/wiadomosc/w-simpsonach-odkryto-przepowiednie-dotyczaca-stroju-kamali-harris#comment-190044

  Tak samo jak Trump z arabusami przy rzeźbie kuli ziemskiej w Simpsonach w 2002 roku. Wydarzenie miało później miejsce w 2017.

  Co tam jeszcze było w tej kreskówce?
  Budynki w kilku miastach USA, które wybudowano kilkanaście lat po emisji odcinka. Pseudopandemia. Stary Simpson przyjęty do loży masońskiej. Itd.

  Mówią, że Matt Groening to mason. Ci co stoją za nim i za produkcją napewno.

 5. Kar said

  ..Meksykańscy żołnierze i urzędnicy imigracyjni uratowali dziecko…
  __________________

  – niecodzienne-skrajniewypaczone.., smierdzi mi tu;..Timur i jego druzyna !

 6. Voodoosch said

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/holandia-juz-wkrotce-wprowadzi-do-uzytku-pigulki-umozliwiajace-popelnienie-samobojstwa

  Pogułki na śmierć. Nieźle. Kiedy jedzenie zmarłych?

 7. Bezpartyjna said

  My już niestety nawet zapałek nie produkujemy. W Polsce rządzą same obce i przekupne frakcje polityczne a rdzenni Polacy są zupełnie wyuatowani i dlatego jest tak jak jest.

  „Przemówienie Xi Jinpinga na forum Davos wyraźnie akcentowało fakt, że Chiny dążą do przewództwa światowego. Oczywiście inwestycje jakie Chiny ponoszą w różnych częściach świata są olbrzymie…”

  https://an40na.neon24.pl/post/160145,czy-chiny-juz-sa-swiatowym-liderem

 8. lewarek.pl said

  5.
  Pigułki na śmierć – kapitalna sprawa!
  Ile problemów da się przez to rozwiązać.
  To nawet lepsze niż powszechne posiadanie broni. Działa cicho i estetycznie.

 9. Boydar said

  @ Pan Kar

  – „były majtki brudne …” pamięta Pan ?

  @ Pan Zen

  Gajówki nie wyścigną 🙂

 10. Yagiel said

  Pani Bezpartyjna/6 – że Polacy wyautowani…
  Raczy Pani przyjąć wzajemność, tj. film z autu właśnie, gdzie Polacy: Franc Zalewski i Ziggy Bakowski pokazują w Turcji pozostałości Cywilizacji może tożsamej z Pierwotną Mezopotamią tudzież Pierwotnym Egiptem tudzież…:
  Cywilizacja Globalna sprzed potopu/bombardowania meteorytami ok 12800 lat temu ! Tak, bo dr Franc Zalewski domyśla się celowego bombardowania tej CG Maszynami tnącej skały/kamienie 12800 lat temu – także w Ogrodzieńcu naszym: tam spadły czy trafiały meteoryty, gdzie były jej centra – może 12, może 15…
  Z tego, po 1. fala tsunami/potop, zostawiający 4-10metrowe warstwy czystego mułu
  po 2. przechył Globu (widoczny w różnym orientowaniu piramid przed-potopowych i po-potopowych)
  po 3. zlodowacenie, zima nuklearna na ok. 3-4 tys lat…

  Jeśli chce Pani popatrzeć w oczy tamtym BezPartyjnym

  Kiedy dr Franc odkopie pierwszą Maszynę -12800, będzie ciekawie. A może Sama Przyleci – ?

 11. bardzo said

  Taka ciekawostka apropo.

  Dla ilustracji komentarza nr 1 (Bronek), cytat ze sztuki teatralnej autorstwa Williama Szekspira (Wiluś Trzęsigruszka)

  ANNE:
  No beast so fierce but knows some touch of pity.

  RICHARD:
  But I know none, and therefore am no beast.

  ANNE:
  O, wonderful, when devils tell the truth!

  Co się przekłada mniej więcej tak:

  Żadna bestia (zwierzę) nie jest tak okrutna, aby nie mieć w sobie choć śladu litości. Ale ja nie mam, zatem nie jestem bestią.
  O, jak wspaniale gdy szatan mówi prawdę.

 12. . said

  Gdzie są teraz te nadwiślańskie mózgi, które twierdzą, że Ameryka Łacińska nie jest przez masoństwo niszczona? Bo jakie trzeba mieć sumienie/czy raczej ich brak żeby zostawić dziecko narażając je na śmierć byleby przedostać się za granicę i nie dać się złapać?
  W Polsce jest takie przekonanie, że kraje na południe od USA aż do granicy Antarktydy to katolickie republiki i nie ma w nich żadnych problemów, raj na Ziemi. A tak nie jest. Wenezuela gnębiona bez przerwy. Ostatnimi lata to samo było w Boliwii. Tzw. „strajk kobiet” to nic w porównaniu z tym co ostatnio działo się w Argentynie! W Kolumbii nadal grasują kartele narkotykowe. W południowej części Meksyku tak samo, a na północy tego kraju grasują bandy, w których ręce nie chciałbym wpaść. Kim jest burmistrz miasta Meksyk a kim prezydent tego kraju oraz kim było kilku ostatnich prezydentów Peru i co robili (zwłaszcza Japończyk)? Kogo w polityce zagranicznej popiera Bolsonaro z Brazylii? A te obozy „antykowidowe” z Argentyny widzieliście? Lepsze niż te niemieckie kontenery przywiezione ostatnio do Polski.
  Piszę to jako człowiek mający do tamtej części świata i do Latynosów pewne sympatie ze względu na ich otwartość, kulturę, ładne kobiety, historię i co najważniejsze katolicką przeszłość, której resztki tlą się jeszcze gdzie nie gdzie. Niestety wielu młodych Brazylijczyków przechodzi na protestantyzm. Zjawisko pojawiło się niedawno, ileś lat temu i przybiera na sile.
  Ekonomicznie w wielu miejscach też nie jest różowo. Sympatie często socjalistyczne, czasami skrajnie kapitalistyczne.
  Masoństwo nie pozostawiło tej części świata w spokoju. Była ziemią katolicką to się uwzięli tak jak na Hiszpanię z której zrobili bastion obyczajowego lewactwa. Une jak gołębie na dachu – obsrały cały świat, każde miejsce. No ale tysiące Polaków słuchających np. takiego Atora z youtuba wiedzą lepiej…

  Latynosi emigrują do USA. Tereny ośmiu stanów tego kraju należało dawniej do Meksyku. Po prowokacji jankesów wykończony ekonomicznie wojną Meksyk został zmuszony, żeby im te ziemie sprzedać. Może teraz czym więcej ich tam przyjedzie tym szybciej ten Babilon wywołujący nieustannie wojny i napędzający NWO się zawali?

  Jeszcze inna kwestia: Dlaczego Meksykanki przebywające w obozach dla imigrantów w USA były gwałcone, bite i przymusowo sterylizowane i po co stany budują mury i zasieki na granicy z México podczas gdy nie przeszkadza im przyjmować kolesi w arafatkach i turbanach? Tak! Bo oni też przyjeżdżają do USA. Żółci Azjaci również.

 13. . said

  „A zwierzęta ratują swe potomstwo z narażeniem życia”

  W wilczej rodzinie to nawet osobniki ze starszych miotów pomagają basiorowi i waderze wychowywać młodsze rodzeństwo.

  Zwierzęta (oczywiście nie wszystkie ale często) łączą się w pary na całe życie i nie skaczą w bok.

  To tak dla przypomnienia dla tych co przed ołtarzem przysięgali a potem rosewood.

 14. jestnaoku said

  Totalitaryzm w Ameryce. Według ekspertów nowoczesnych ideologii totalitarnych tworzenie państwa totalitarnego w Stanach Zjednoczonych jest bliskie ukończenia
  https://naoku.info/totalitaryzm-w-ameryce/

 15. Bezpartyjna said

  Panie Yagiel witam,

  Doktora Franca Zalewskiego czasami słucham, np. o Baalbeck. Odsłucham sobie powyższy vlog, ale jutro gdyż dzisiaj mamy niskie ciśnienie i jestem jakaś niemrawa a kawy na wieczór nie piję.

  Jak będzie Pan miał ciekawostki to się polecam na przyszłość a z kolei jak ja coś dobrego odsłucham to także wkleję – historia magistra vitae est.

  Życzę miłego wieczoru

 16. Boydar said

  U żyda wszystko jest odwrotnie niż u normalnego człowieka. Diabła mają na ołtarzu, Bogiem gardzą.

  W artykule, wybitni specjaliści żydowscy wylistowali specyfiki pomagające w zapobieżeniu tragedii. Wprawdzie napisali, że ich stosować nie należy, ale skoro w założeniu covid ma nas wytłuc jak najwięcej to co mieli napisać ?

  https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-zalecenia-dotyczace-leczenia-covid-19-w-domu-kiedy-nalezy-ud,nId,5025303

  Skoro informacja została formalnie zdementowana, nic już nie stoi na przeszkodzie aby z niej skorzystać.

  Tam jest wzmianka o lekach antywirusowych, że też nie. I tak mi przyszło do głowy, że może to jedno prawda ? Skoro do tej pory wirusa nie wyizolowano (tak twierdzi nauka) to może przyczyna jest banalna – to nie jest wirus ! Proszę przypomnieć sobie terapię antybiotykową ordynowaną przy różnych „wirusówkach”, przecież antybiotyk wirusa nie zwalcza. Ale zwalcza za to zabójcze infekcje bakteryjne, namnażające się hurtem po zawirusowaniu naszego organizmu. I to one stanowią istotne zagrożenie a nie sam wirus. Ja tam się nie znam, to tylko senne rojenia. Tak czy owak za żydem nie trafi – ich „lekarze i aptekarze” mają mordować chrześcijan i skutecznie mordują, i to jedno jest pewne.

 17. Kwal said

  Moi Drodzy. Popieram Polskich Przedsiębiorców w ich walce o odszkodowania od Skarbu Państwa ale muszą Oni sobie zdawać sprawę, że idą na walkę z Państwem Polskim. Walka ta będzie bardzo długa i trudna, żeby nie powiedzieć wręcz niemożliwa do wygrania…
  W Komunie człowiek jako jednostka jest nikim i niczym i zawsze jest na pozycji przegranej…
  Polska jest krajem bezprawia…

 18. Greg said

  ,,Tak czy owak za żydem nie trafi – ich „lekarze i aptekarze” mają mordować chrześcijan i skutecznie mordują, i to jedno jest pewne”

  Ludzie opamiętajcie się i czytajcie ,,Protokoły….czy ..coś tam !

  ,,Mędrców” ,ha,ha,…DIABELSKICH !

 19. Siu said

  Wszyscy w tym kraju mają płacić podatki tylko nie banki. Właśnie weszła ustawa zwalniająca obce banki do płacenia podatku w Polsce. Zwolnienie ma moc prawną do 2047 roku.
  Nosz kurr…mać!!!

  Click to access D20202348.pdf

 20. osoba prywatna said

  Żywność fermentowana – dla zdrowia człowieka!
  https://radioklinika.pl/zywnosc-fermentowana-dla-zdrowia-jelit/?utm_source=mailpoet&utm_medium=email&utm_campaign=Newsletter-Radiokliniki

 21. osoba prywatna said

  IDIOCI NA UNIWERSYTETACH
  https://naoku.info/idioci-na-uniwersytetach/

 22. bardzo said

  Osobo Prywatno (nr 20): Fermentowane zboże jest podstawą do sporządzania tradycyjnego słowiańskiego napoju znanego dziś pod nazwą piwo.
  Świetny artykuł i wart polecenia.

 23. Bezpartyjna said

  „Szef kuchni restauracji, która otworzyła się 4 marca 2020 roku, napisał list otwarty do wicepremiera Jarosława Gowina. Jasno daje w nim do zrozumienia, że jeśli gastronomia nie zostanie teraz otwarta, to nie uda się jej już otworzyć nigdy, gdyż branża upadnie. W dosadny sposób ocenia także kompetencje rządu…
  A Wy? Decydujecie o naszym losie w najlepsze, a w mojej kuchni nie powierzyłbym Wam do obierania nawet chrzanu…”

  https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://krowoderska.pl/nowohucki-kucharz-do-wicepremiera-gowina-otworzcie-gastronomie-albo-na-wiosne-nie-bedziecie-mieli-co-otwierac-list/&ved=2ahUKEwiznuGN_8vuAhUotYsKHQGWBTQQFjAAegQIARAB&usg=AOvVaw18D1ITkr40WnW4d-1jtplY

  Toż to nie ma co się w listy kurtuazyjne bawić tylko porządnie uderzyć pięścią w stół, jednakże do tego trzeba mieć ikrę.

 24. JanuszT said

  NIE KAŻDY WEJDZIE DO PRZYSZŁOŚCI https://politywatory.com/2021/02/02/nie-kazdy-wejdzie-do-przyszlosci/ przez @wordpressdotcom

 25. Jan said

  Wezwanie do postu i szczególnej modlitwy w pierwszy piątek lutego (5.II.2021).

  Ja, Jezus Chrystus Król Polski i Bóg w II Osobie Trójcy Przenajświętszej, wzywam wszystkich do postu w pierwszy piątek lutego w intencji: „Przebłagania Trójcy Przenajświętszej i Matki Bożej za grzechy Narodu Polskiego”, a wieczorem również w ten jeden dzień w tej samej intencji o godzinie 20:00: Różaniec święty (Tajemnice Chwalebne) oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  ​Na „to” Polsko błogosławi Wam całe Królestwo Boże, liczymy na was.
  Chrystus Król Polski i Wszechświata

  ​ Przypominamy, że po Koronacji Jezusa na Króla Polski w Świebodzinie 31.X.2020r. wiele osób realizuje wołanie Króla Polski i modli się codziennie o godz. 20:00 w intencji dziękczynnej za przyjętą Intronizację. W tym ciągu modlitw jeden dzień ma być wyjątkiem, jeśli chodzi o treść intencji.
  Gdy nadejdzie dzień 5 lutego 2021 w tym dniu zawieszamy intencję dziękczynną za Intronizację, a pościmy cały dzień (różne formy postu) oraz o godz. 20:00 odmawiamy Różaniec (Tajemnice Chwalebne) i Koronkę do Bożego Miłosierdzia w intencji „Przebłagania Trójcy Przenajświętszej i Matki Bożej za grzechy Narodu Polskiego”.

  Z wielką odpowiedzialnością przyjmujmy Wielki Apel Chrystusa Króla Polski o post, o modlitwę różańcową i koronkę do Bożego Miłosierdzia za Polskę w pierwszy piątek lutego. Prosimy wszystkie Domy Modlitwy św. JPII, całe „Przymierze Bożej Miłości”, wszystkie wspólnoty religijne działające w naszej Ojczyźnie i wśród Polonii, wszystkich wyznawców Chrystusa o szczególną mobilizację duchowo-osobową, poprzez powyższą ofiarę postno-modlitewną.

  Przekazujmy tą informację jeden drugiemu, gdzie się tylko da i twórzmy 5 lutego w naszych domach największe w dziejach Polski „Modlitewne Zjednoczenie Narodowe”. Zbudźmy się ze snu i przystąpmy do wspólnej „platformy” modlitewnej. Ta „formacja” nigdy nie zawiedzie i wierzymy mocno, że ochroni Polskę. Do każdej rodziny niech dotrzeć ta informacja.

  Domy Modlitwy św. JPII

 26. Bezpartyjna said

  Porażka polskiej armii w symulowanej wojnie. Ćwiczenia wykazały klęskę w pięć dni.

  https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.wykop.pl/link/5928921/wyniki-rzadowej-symulacji-niepokoja-polska-przegrywa-wojne-w-piec-dni/&ved=2ahUKEwjDnI6PhczuAhVqk4sKHclrBZsQFjAAegQIARAB&usg=AOvVaw36IE-ZrHLW-b3VGeSD7_uq

 27. Wielka Kopa Tatry said

  12. :)Czyli najspokojniej w regionie jest na Kubie, oraz było w Wenezueli, przed atakiem masonstwa na nią. Niech żyje socjalizm!

 28. ross01 said

  https://gorlice.naszemiasto.pl/gorlice-20-zlotych-mandatu-i-zlamany-nos-za-brak-maseczki/ar/c1-8117759
  Sytuacja z Małopolski. Klient ok. 30 lat przyszedł w ostatnią niedzielę (handlowa) do sklepu bez maski. W sklepie ten klient został najpierw zaczepiony przez osobnika w wieku ok. 60 lat (Covidina) za to że nie miał maseczki. Dodatkowo groził wezwaniem Policji za zakłamanie „OBOWIAZUJACEGO PRAWA” (sic). W trakcie wywiązała się słowna potyczka. Ostatecznie starszy osobnik (Covidina) nie wytrzymał i uderzył młodszego klienta w taki sposób że złamał mu nos. Następnie Covidian uciekł na m przyszła wcześniej wezwany patrol Policji. Klient bez maseczki dostał mandat za jej brak w kwocie 20 zł natomiast sprawca pobicia uciekł.
  CO ZA KRAJ, CO ZA LUDZIE!

 29. ross01 said

  Oczywiście chodziło o złamanie a nie „zakłamanie” prawa oraz uciekł zanim a nie ” na m”. Przepraszam za błąd.
  P.S. Faktycznie może powinniśmy zakłamać obowiązujące prawo i gremialnie Ci co noszą maski – by je zdjęli.

 30. lewarek.pl said

  26. Bezpartyjna
  Porażka polskiej armii w symulowanej wojnie. Ćwiczenia wykazały klęskę w pięć dni.

  Jaką klęskę?
  To bardzo dobry wynik.
  Pięć dni aż nadto wystarczy, żeby rząd i kto będzie przytomny w sejmie i senacie spakował się i uciekł za granicę.
  Tak jak i nasze F-16, dla których na wypadek wojny jest plan ewakuacji do Niemiec.

 31. b said

  Pięć minut !!!

 32. Wielka Kopa Tatry said

  Dawno nie zaglądalem w innym celu niż sprawdzenie pogody i widzę, że na interii uszczelnili cenzurę, kilka sekund i nie ma komenta.

 33. https://marucha.wordpress.com/2021/01/26/wolne-tematy-7-2021/ Ad. 229: https://energia.sl.pl/malbork/land_an_der_weichsel_1943.jpg

  W poście https://marucha.wordpress.com/2021/01/30/wolne-tematy-8-2021/ Ad. 106// wykazałem, że PIERWSZĄ Kaplicę Malborską Św. Anny zbudowała Anna Prawdzicowa a II. Krzyżacy przez POGRUBIENIE muru kaplicy Anny. To jest dobrze udkolumentowane stratygraficznie: BIULETYN HISTORII SZTUKI, 1/2017, str. 6//
  Otóż tytułowa Madonna z Dziecięciem zdaje mi się być portretem Anny Prawdzicowej PO WYGNANIU BOLESŁAWA ŚMIAŁEGO. Byłbym wdzieczny za stratygraficzne zweeyfikowanie tego.

  Z tej strony Maruchy ZNIKNĘŁĄ Deklaracja Franklina Delano Roosevelta, że POLACY WYWALCZYLI USA. Chodziło to o TRZY Dokonania, które Bez Polaków nie były Możliwe: Dolar Stadnickiego; przesunięcie przez Pułaskiego granicy z Apallachów na Missisipi i aneksja Luizjany Francuskiej przez Tadeusza Kościuszkę przez pozyskanie wszytkich Murzynów i Indian oraz zadanie klęski francuskej armii kolonialnej na Haiti, która pilnowała Francuskiego Imperium Kolonialnego.
  Jeśli Deklaracja Roosevelta została usunieta po proteście Prezydenta Bidena to GRATULUJĘ zwycięstwa OSZUSTA WSZECHCZASÓW Chima Salamona z Leszna nad Ralfem Stadnickim z Gdańska. Chaim Salamon jako agent Stadnickiego zorgnizował Herbatkę Bostońską za pieniądze plantatorów z Południa oraz spalił Nowy Jork rękami gangsterów irlandzkich za ich pieniądze. Wykupił się jednak od stryczka pieniędzmi Stadnickiego, którego kapitał ZDEFRAUDOWAŁ.
  Potem paradował w stroju AMERYKAŃSKIM, w kalesonach w pasiaki krakowskie, liliowym żakiecie i cylindrze z flagą USA na otoku a Amerykanie fetowali go jako WUJA SAMA. Po otwarciu – w tym stroju – giełdy nowojorskiej Zgodził się kandydować na urząd Prezydenta, ale został oskarżony przez swego pryncypała o Defraudację Kapitału i postawiony przed Sądem Seneckim, który skazał go na WYWŁSZCZENIE. Ponieważ gmina żydowska uznała wyrok to umarł w Foladelfii jako nędzarz.

 34. Boydar said

  Niemal idealna

  https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-podrobiona-szczepionka-pfizera-z-niemal-identyczna-zawartosc,nId,5025557

  Różnica polega na braku kawałków wyskrobanych dzieci, rtęci, aluminium i formaliny. Na rynku występują niedobory tych materiałów bo wszystko co było wykupiła bigpharma na pniu.

 35. osoba prywatna said

  Kiedy się TO skończy? Gdy zaczniemy sobie TO uświadamiać…
  https://zbigniew1108.neon24.pl/post/160171,kiedy-sie-to-skonczy-gdy-zaczniemy-sobie-to-uswiadamiac

 36. osoba prywatna said

  Zakazane piosenki – Teraz jest LOCKDOWN
  .https://www.youtube.com/watch?v=m1UbVSCMyt0&feature=youtu.be

 37. osoba prywatna said

  Polska: 17 osób zmarło tuż po szczepieniu na COVID-19 – ministerstwo wie tylko o 4
  https://stopnop.com.pl/smierc-covid/

  STOP NOP wygrało w sądzie z Ministrem Zdrowia
  https://stopnop.com.pl/wygrana-wsa/

 38. Boydar said

  Chyba mam zadatki na sadystę.

  https://biznes.interia.pl/podatki/news-niemcy-podatki-od-psow-bija-rekordy,nId,5025297

  Każdego „radnego” ustalającego podatek od psa, dałbym na karmę dla lisów. Żywcem !

 39. zen said

  Przez lockdown Żydy chcą przejąć Polskę, dlatego tak drastyczną formę i ograniczenia narzucają Polakom ich lokaje w Polsce – to oczywiste, ale trzeba ludziom to pokazywać, ponieważ nie wszyscy rozumieją to co czytają lub słyszą. Czy politycy żydowscy rządzący Polską, zostali przekupieni przez Sorosa? – mówił o tym prezydent Łukaszenko – jeśli tak to zasługują na pluton…..

 40. Marucha said

  Re 39:
  Uświadamianie Polaków NIC nie daje, bo ślepo wierzą oni w kłamstwa, a nienawidzą prawdy i tych, którzy ją im głoszą.

 41. osoba prywatna said

  Globalne ludobójstwo w imię dobrze pojętej pragmatyki
  https://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/160146,globalne-ludobojstwo-w-imie-dobrze-pojetej-pragmatyki

 42. osoba prywatna said

  Obawiam się, że tej konkretnej rozgrywki nikt i nic już nie zatrzyma, a Sanhedryn osiągnie zamierzone cele. Ma do dyspozycji wszystkie ku temu narzędzia…
  https://zagozda.neon24.pl/post/160142,rubikon-przekroczony

 43. Marucha said

  Re 5:
  Panu śmierdzi…
  Proszę zajrzeć tu, ale przez proxy, bo dostęp z Europy jest zablokowany:

  >https://www.nydailynews.com/news/world/ny-toddler-abandoned-rio-crande-rescued-mexico-us-border-20210201-3dbl7ipbq5dufl5b2tq55gjk7e-story.html
  >https://www.victoriaadvocate.com/ap/international/mexican-soldiers-rescue-toddler-abandoned-in-rio-grande/article_8cbfa2ea-7e96-57f7-85f8-418084613df9.html

  Bez proxy:

  >https://www.msn.com/en-us/news/world/migrants-abandon-toddler-in-rio-grande-cross-into-us-while-soldiers-rescue-her-officials/ar-BB1dhxYT
  >https://www.570news.com/2021/01/31/mexican-soldiers-rescue-toddler-abandoned-in-rio-grande/
  >http://herald-zeitung.com/news/ap_news/article_6b161e04-0037-5bf0-acdb-a2d2fb5b3a9c.html

 44. BYŁA Cywilizacja Judeo-chrześcijańska, ale ja zniszczyłem ją jako formułę Talmudyczną. Poparł mnie Sankt Petersburg książką TALMUD A CHRZEŚCIJAŃSTWO. Prawdopodobnie skutkiem tego była Herezja Rosyjska, że Mojżesz otrzymał od faraona Jechnatona-Jehowy ziemię OD TROI NA ZŁOTYM ROGU DO WENECJI, ale nie popłynął do Anglii, nie zbudował Stonehenge i nie spłodził z DZIEWICAMI Anglików. Mapa tej Herezji została wykasowana z mego komputera i SERWERA.
  Teraz jest cywilizacja ŁACIŃSKA. Wykazałem, że Cywilizacja Łacińska wzięła się z hipotecznego wykupienia Rzymu przez banki aleksandryjskie za Złoto Mojżesza z konwencji Pelopsa z Poznania z wezyrem hyksoskiego Egiptu Józefem. Cywilizacja Łacińska to jest Żydowski Monopol Złota. Mason Nowojorski i Wielki Mason Polski, żyd chazarski Julian Tuwim zaśpiewał w Kwiatach Polskich: CAŁE ZŁOTO ŚWIATA W PIWNICACH SYNAGOG. Teraz już nie, bo w Izraelu, który został założony na Skarbiec Rotszyldów. Rotszyldy maja bowiem spermę jerozolimską, bo są z żydowskiego haremu największego wampira seksualnego Augusta Mocnego od Piasta Kołodzieja.
  Ja jestem Cywilizacja Sarmacka ze względu na babski monopol złota, POTRZEBNY do zastąpienia faszystowskiego środka Antykryzysowego (Keynesa-Paderewskiego) w postaci Nacjonalizacji Złota BABSKIM MONOPOLEM ZŁOTA, WYMUSZAJĄCYM grę papierami wartościowymi. Ponieważ gra papierami wartościowymi jest grą w Technologie, która jest Największą Strategią, to zapełni to skarbce bardziej od zmuszania Żydów do łykania złota.

 45. Głos Prawdy said

  Kreml ma dość patrzenia na to, co robi i jak zachowuje się pacjent Niemieckiej kliniki Aleksiej Nawalny i co wyrobiają jego zwolennicy. Cierpliwość władz rosyjskich się skończyła i Nawalny został osadzony wczoraj na 3.5 lat kolonii ogólnego reżimu. Warto zauważyć, że dyplomaci wielu krajów przyjechali na salę sądową samochodami ambasadorskimi.
  Biorą przykład z Łukaszenki, ten wsadził wszstkich i ci to samo robją.

 46. Głos Prawdy said

  32 lub 34 pracowników konsularnych przyszło na salę sądową, aby wywierać presję na władzę, ale to nie zadziałało. Nawalny zachowywał się bardzo nie pieknie. Jak mówią świadkowie, krzyczał, ponieważ najwyraźniej nie sądził, że zostanie uwięziony. Całą swoją działalność przez lata poziocyonował się jako niedotykalny, że GO nikt nie dotknie, ponieważ Zachód wstawi się za nim.

 47. Aleksis said

  AD32. Od tego roku cenzura jest jak za Bismarka i Hitlera razem wziętych. Wczoraj napisałam u nich:
  Naiwni są ci którzy myslą, że NWO nadejdzie w dalekiej przyszłości.
  Nwo już jest i coraz bardziej zacieśnia petlę na naszych szyjach. Zwszystko zaczęlo się z nastaniem 2000roku. Nic nie dzieje sie bez przyczyny. Bin Laden, World Center to poczatek. Poszerzanie UE. Mirocin, Smoleńsk. Zacieśnianie cyfryzacyjnej pętli. Zmuszanie do zakladania kont osobistych i poczatkowo dobrowolne posiadanie kart z stosowaniem róznego rodzaju zachęt. Obecnie dobrowolny przymus. Nie masz karty, blika pałć słono za konto. Elektroniczny powód osobisty i paszport. Obecnie nawet legitymacja dla niepelno-sprawnych i studentów w formie elektronicznej. Globalne korporacje. Przykład B+C EKOEnergy ktora zajmuje się wywozem odpadów komunatnych. Zarząd składa się z członków wielu krajów za wyjatkiem Polski. Albania, Bułgaria, Grecja, UK, Rumunia, Słowacja, Finlandia, Włochy i wiele wiele innych. Od 1 marca oplaty za wywóz śmieci wzrosnie u nas o 150%. I tak brzuchaci mają darmowe komponenty, darmową iłę roboczą do segregacji i grubą kasę z tytułu opłat za wywóz śmieci. I chwalą się na swojej stronie ze wspierają akcję przeciw paliwom kopalnianym. Czym jeszcze sie zajmują? Produkcją olejów napędowych z.. no zgadnijcie z czego?? A także fotowoltaniką. jednym słowem nowa światowa religią-Ekologią. Tak samo ENEA której główna siedziba znajduje sie we Włoszech. Jak myslisz jak długo ten komentarz wisiał na interii?
  Jak myslisz? Czy kogoś z osób z którymi próbowałam o tym mówić to intersuje? Mają mnie za wariatkę.

 48. Boydar said

  https://biznes.interia.pl/praca/news-dyscyplinarka-za-covidowe-klamstwa,nId,5024872

  Sofizmat. Jeżeli ogłoszono (nie ważne, zasadnie czy nie) stan pandemii, to z urzędu wszyscy przebywamy „w miejscu występowania wirusa SARS CoV-2”. Pytanie się o to jest tendencyjnie forsowanym debilizmem.

  A ludzie to łykają jak młode pelikany.

 49. Yagiel said

  ad Marucha@40, Zen@39 – ludobójstwo na Polakach pod pretekstem wirucha

  Wychowany jestem w PRLu, gdy słowo ‚ludobójstwo’ dotyczyło Wietnamu/wojny: militarne ludobójstwo np. napalmem, więc oczywiście byłem przeciw; jak przeciw ludobójstwu hitlerowskiemu na Polakach, Żydach, Rosjanach…
  słuchałem przemów. gen. Powell’a w ONZ (kt. potem rzekomo się wstydził), że trzeba zabić „ludobójcę” Saddam’a – wierzyłem mu; ale gdy nie znaleziono i nie pokazano broni chemicznej… gdy zaatakowali Serbię…
  11 września zobaczyłem w tv obrazki z NY-WTC i pomstowałem na ludobójców (tym bardziej, że syn Szurkowskiego, że ludzi skakali z bar. wysokich okien w moje oczy…) – ale dowiedziałem się, że Silverstein kupił i ubezpieczył… a FBI miesiącami przyglądało się, jak grupa Saudyjczyków ćwiczy tylko starty samolotowe…
  wiem, jak emocjonalnie zmuszono Amerykanów, jak łatwo do I WŚW, do II WŚW, do Korei, do Wietnamu, do Al Kaidy, do… – ludobójstwo wojenne przekształcone w LUDOBÓJSTWO DOMOWE RZĄDU NA WŁASNYCH OBYWATELACH – „rządów” na smyczach światowych psychopatów i zbrodniarzy – kiedy to wiem, w pogardzie mam psycholi i ich manekiny typu Morawiecki, Szumowski, Niedzielski, ale… i królów i wodzów, kt. pchali w bój kolejne pułki, kolejne armie posłusznych… po nic. Nicponich.
  Zastanawiam się nad Polakami-katolikami i P-lewakami, kt. równie ochoczo noszą namordniki i walczą o bycie wyszczepionymi… Trudno mi ich szanować czy nawet żałować – mimo że czuję się chrześcijanem: są rozsądni czy łatwowierni, załatwo-wierni?
  są jak na piasku COLOSEUM chrześcijanie? bo są też jak na widowni COLOSEUM rzymianie – PO/PiS dziś – na mój widok kciuki w dół. Jeśli trafię na piasek, pod igłę. Po co COLOSEUM i ROMA ?

  Ta cywilizacja, to społeczeństwo, ten naród wart jest odsiania plew od ziarna – robię to od zawsze jako nauczyciel, jako ojciec; czy mam patrzeć obojętnie na odsiewanie wiruchem/zabijaniem lockdown’owym cyrkowej publisi ? Ci staruszkowie nadal dają Rydzykowi i oszustowi na wnuczka, nadal wierzą telewizji!; ci młodzi nadal wpieprzają hamburgery z coca-colą, jednocześnie gapiąc się w smartfony/fejsbuki lub Sylwestra w Zakopanem – nie w oczy swoich dzieci, nie prowadząc ich za rękę… Ten naród wart jest odsiewu – lecz czy banksterskiego? wiruch-szczepionką-5G? W Wielkich Miastach tak. Prowincja-wieś przetrwa.

  Zastanawiam się: po co żyją miastowi? po co ta cywilizacja COLOSEUM-COVID ? po co IR czy Sumer z WM? Ten miejski nad-miar jest bez-sensu, ci ludzie są ćwiartki, ósemki, szesnastki, dające swe życie, emerytury na gostka, kt. dostaje maybachy od bezdomnego… – kim są ? czym żyją? zbyt licznie… Wystarczały powodzie, trzęsienia ziemi, wulkany – zarazy i szturmy… Ludobójstwo szturmów – ludobójstwo obron. Likwidacja nadmiaru. Bo sens nie należy do liczby z zerami. (skąd one?)

  Z mamą jestem serdecznie, beznamordnikowo, chyba że idziemy do sklepu… Beznamordnikowo wbrew całej reszcie rodziny: 4 pokolenia w namordniki/wyszczepienie ! 40 pokoleń w n/w ! Ma mi być szkoda po-Ljachów/po-Lechów ? 400 pokoleń w wodę/muł ! Bo po co to miasto Uruk ? Król jego był uk czy nieuk ? A Abraham, kt. wyszedł i poszedł był… ?
  Nie rozumiał król Rzeki czy Burzy? Rozumiał – rozumieli poddani. Rozumieli Nil – i co? Dziś-zaraz Erytrejczycy wysuszą dolny Nil i Egipt… Rozumiemy Wisłę/Wandal – nie rozumiemy wirusów-wandalów: że są w nas wojną. Że kto się podda, umrze pewniej niż w walce, może i szybciej. W poddaństwie, w mieście anty-biotyki, w hierarchii BPh ma być bezpiecznie – na ich łasce ma być bezpiecznie? Na łasce iber-Kain’ów ?
  nie wiem, czy Morawiecki chciał być Kain – jest. Nie wiem, czy carek Jarek – jest. Cze Merkel? Czy Gates? I ci…
  Gdyby był pozostał tylko Adam, tylko w Eden…
  I gdyby Eden pozostał tylko jeden – daleko stąd…
  Gdyby… – trza walczyć. (Przedtem myślą wyjść z WM. Są tacy.)

  Już nad-miar słów. Marucho.

 50. revers said

  Uwaga! Dementujemy podłe kłamstwa Nawalnego oraz polskich i zachodnich stacji telewizyjnych!

  https://brapolros.ru/2021/01/29/uwaga-dementujemy-podle-klamstwa-nawalnego-oraz-polskich-i-zachodnich-stacji-telewizyjnych/?fbclid=IwAR1ppuNvba920Hi65x_x_37Y7Gh_FzJVCBiY-goqlHufMYTOCuj3OwGwUv4

  ktos z niezaleznych dzienniakrzy zdementuje te fake news kierujac Melchiora Wankowicza principiami zawodowymi dziennikarza faktow , nie topornej, betonowej propagandy?

 51. Bezpartyjna said

  „dziś trzeci rozdział pracy Pani profesor Lucyny Kulińskiej pt. Refleksje nad polityką Drugiej Rzeczpospolitej wobec mniejszości ukraińskiej…”

  https://kresywekrwi.neon24.pl/post/160174,czy-ukraincy-byli-krzywdzeni-w-dziedzinie-edukacji

  Odpowiedni komentarz jednego z internautów, z którym całkowicie się zgadzam:

  „Nie wolno nam Polakom milczeć gdy pseudo polski rząd i PIS, PO, SLD, PSL i inni w sejmie i senacie bezczelnie milczą.
  ❗❗❗

  Dla takich ukraińskich bestialskich zbrodni których dopuścili się na dzieciach, kobietach, starcach, mężczyznach na ludności cywilnej nie ma I nie będzie nigdy usprawiedliwiania ani przebaczenia.

  O zapomnieniu nie może być mowy, bo to by było wynazanie z pamięci własnych matek, ojców, braci i sióstr nam najbliższych sercu ludzi.

  Dla ukraińskich zwyrodnialców nie będzie nigdy przebaczenia.”

 52. Bezpartyjna said

  Ad. Lewarek.Pl

  Ja też mam takie wątpliwości odnośnie podanych 5-ciu dni, myślę, że 1,5 dnia to byłby już sukces. Według mnie 4 godziny wystarczy wrogowi na zajęcie całej wschodniej Polski a kolejne 4 na zachodnią. Tyle w temacie.

 53. podczaszy said

  Nawalny Miał być wielkim opozycjonistą i prezydentem a został Ryszardem Petru człowiekiem memem
  https://brapolros.ru/2021/02/02/latajacy-cyrk-nawalnego

  Centrum Analiz Strategicznych
  http://www.scas.pl
  nowa konstytucja
  http://nowakonstytucja.org.pl/zespol-poselski-na-rzecz-nowej-konstytucji/

  grający w golfa prezydent USA jest cool, ale prezydent Rosji grający w hokeja, to zgrywa i populizm.
  https://brapolros.ru/2021/01/31/prezydent-tez-czlowiek/
  stalingrad
  https://brapolros.ru/2021/02/02/2-lutego-1943-r-wielkie-zwyciestwo-stalingrad-wyzwolony/

  Zachodnia propaganda, która zalała wówczas Polskę i była nadawana przez Radio Wolna Europa, sprawiła, że miliony Polaków przestały myśleć. Wierzyliśmy w obcych, którzy pluli na polski rząd spoza naszego kraju.

  Uważaliśmy, że trzeba wypędzić „Rusinów” z Polski, zmienić ustrój socjalistyczny na kapitalizm, a wtedy z nieba spadnie manna, a z drzew pieniądze będą zrywane jak liście.

  Ilekroć odważyłem się coś skrytykować, zawsze słyszałem te same słowa; dlaczego nie wrócisz do swojego kraju, słyszę je do dziś. Dyskryminacja, rasizm i ksenofobia to drugie imię w Kanadzie i USA!
  https://brapolros.ru/2021/02/03/polak-z-kanady-zwracajacy-sie-do-rosjan-list-otwarty/

 54. Boydar said

  Znaczy się jakiego wroga ma Pani na myśli który miałby nas zaatakować od wschodu i jeszcze wejść ze swoją armią ?

 55. Boydar said

  „… dla ukraińskich zwyrodnialców nie będzie nigdy przebaczenia …”

  Dobrze, słusznie i naukowo, ale mam pytanie – a co z tymi niemieckimi, którzy tu i ówdzie się przemykali, pilnując żeby wszystko szło zgodnie z planem ?

 56. I*** said

  (48) Boydar

  Nieważne, obywatelu, nieważne…

 57. podczaszy said

  Według niego, jeśli ktoś decyduje się na walkę z korupcją, to sam musi być „krystalicznie czysty”. Jednak w przypadku Nawalnego, jak wspominał białoruski przywódca, on sam ma nieczyste sumienie, co powoli wychodzi na światło dzienne!.
  Piotr Bolo Radtke
  https://brapolros.ru/2021/01/29/lukaszenka-porownal-protesty-w-rosji-i-na-bialorusi/

  Reaktywacja zbrojeniówki rosyjskiej oraz realny wzrost poziomu życia, tego nie da się zatuszować. Zachód toczy pianę a Federacja Rosyjska prężnie się rozwija.
  https://brapolros.ru/2021/01/29/nosil-wilk-razy-kilka-poniesli-i-wilka/

  http://agnieszkas.neon24.pl/post/160170,bialy-wojownik#comment_1756215
  Nawalny chyba faktycznie jest psychicznie chory na co wskazuje nie tylko lit we krwi ale jego zachowanie.

  Jeszcze przed rozprawą oświadczył że „przywykłem do tego że większość obowiązujących praw mnie nie dotyczą”.

  Nikt normalny przenigdy nie wyartykułowałby tego publicznie nawet gdyby była to prawda.
  A Nowalny wyartykułował.https://www.youtube.com/watch?v=1uuYCk5ZGt8
  Widać jest w fazie pobudzenia a to wyłącza krytyczne myślenie.

  Podczas wczorajszej rozprawy Nowalny dostał ataku histerii.Krzyczał na prokuratora i sędziów,

  Kłamał w sposób absurdalne bo twierdząc że europejski sąd uchylił wyrok rosyjskiego sądu w związku z czym on (nowalny) nie czuł się w obowiązku dopełniać warunków wynikających z warunkowego zawieszenia kary.

  Kiedy uświadomiono mu że mówi nonsensy wpadł w szał i pozwolił sobie wykrzyczeć konstatacje:”jak mam rodzinę,swoje sprawy i nie mam czasu na wasze zakichane procedury”
  .https://www.youtube.com/watch?v=6lYnK4cEB34

  List otwarty polskich lekarzy, naukowców i pracowników służby zdrowia do polskich władz oraz mediów
  https://www.petycjeonline.com/list_otwarty_polskich_lekarzy_naukowcow_i_pracownikow_suby_zdrowia_do_polskich_wadz_oraz_mediow?s=79790678

  List otwarty polskich lekarzy, naukowców i pracowników służby zdrowia do polskich władz oraz mediów
  http://neon24-wiadomosci.neon24.pl/post/160162,nadeslane-pieniadze-pandemia-i-inne-przekrety

 58. Bezpartyjna said

  Panie Boydarze,

  na razie nie mam konkretnego państwa na myśli, jednakże podając tekst o symulacji, kierowałam się głównie ewentualną możliwością i stanem obronności naszego kraju, które na chwilę obecną prawie równa się zeru. Lądowy sprzęt wojskowy to całkowity złom, marynarki nie mamy, garstka starych oraz wysłużonych samolotów, Obrony Cywilnej brak, posiadanie broni palnej przez Polaków mizerne. Jako państwo straciliśmy możliwość obrony wszystkich naszych granic już na przełomie lat 1992-1994 r.

  Jeszcze do trzech lat wstecz posiadałam powiedzmy ładną kolekcjonerską zabawkę, ale po wprowadzeniu przez PIS-dzielców nowych przepisów, pozbyłam się jej, bo uznałam,że lekarzy psychiatrów nie będę dorabiać. A teraz bardzo, ale to bardzo żałuję mojej pochodnej decyzji. Zresztą plan Pis-dzielców miał na celu poprzez wprowadzenie takiej noweli, zniechęcić część Polaków do posiadania zabawek i udało im się to. Uważam, iż jeżeli mi kiedyś wydano pozwolenie i przeszłam odpowiednie badania, to owo zezwolenie powinno być ważne do końca życia bez zbędnych formalnosci. Tak jak podobnie jest z prawem jazdy, jednakże i przy tym za jakiś czas nierząd ma pogrzebać i wydawać je na czas określony – wiadomo chodzi o zysk państwa z tyt. wydania nowego dokumentu i dorabianie konowałów.

  I tyle mam do powiedzenia w powyższych kwestiach.

 59. Bezpartyjna said

  „Dobrze, słusznie i naukowo, ale mam pytanie – a co z tymi niemieckimi, którzy tu i ówdzie się przemykali, pilnując żeby wszystko szło zgodnie z planem ?”

  Ależ przytoczony artykuł był poświęcony Ukraińcom a nie Niemcom 😮

 60. zen said

  ad 40. Właściwie ma Pan rację. Biblia mówiąc o tym, że szatan jest „bogiem tego świata” nie wskazuje jakoby miał ostateczną władzę na ziemi. To wyrażenie przekazuje jedynie, że szatan w konkretny sposób panuje nad ludźmi niewierzącymi. W 2 Koryntian 4.4 niewierzący wypełnia polecenia szatana: „bóg świata tego zaślepił umysły niewierzących, aby im nie świeciło światło ewangelii o chwale Chrystusa, który jest obrazem Boga.”
  Plan szatana dotyczy promowania fałszywej filozofii w świecie, która zwodzi niewierzących od prawdy ewangelii. Filozofie szatana są niczym forteca, w której uwięzieni są ludzie, a z której można się uwolnić jedynie z pomocą Chrystusa.
  Możemy zapytać z jakiego powodu niektórzy ludzie nie otrzymali daru zbawienia – Ew. Jana 1.12. – odpowiedź kryje się w tym, że szatan, bóg tego świata, skusił ludzkość, aby podążyła za nim, zaplanował działanie, w którym niewierzący go naśladują, a ludzkość trwa w zwiedzeniu. Nic więc dziwnego, że Pismo Święte nazywa szatana kłamcą – Jana 8.44
  Jeśli niewierzący podążają za kłamstwem, są osądzani już teraz, ponieważ ci, którzy mają usłyszeć Ewangelie, słyszą ją – „Moje owce słuchają mojego głosu”
  Szatan ma moc i władzę nad niewierzącymi, dlatego celem wściekłego ataku diabła są wierzący w Boga i Chrystusa.

  Mateusz 24:22. „22 Gdyby ów czas nie został skrócony, nikt by nie ocalał. Lecz z powodu wybranych ów czas zostanie skrócony” – ten fragment dotyczy również filmu poniżej.

  Pseudo ludzie liczący na to, że wyeliminują Polaków fizycznie z ich terytorium, przeliczą się jak wszyscy ci, którzy chcieli władać tym padołem w przeszłości, ale dostaniemy mocno w tyłek!

 61. Bezpartyjna said

  „W oczekiwaniu na “Neue Polnische Ordnung” Morawieckiego.

  … odkąd Naczelnik Państwa przestał być szeregowym posłem i przejął bezpośrednio resorty siłowe, to siedzi w tym oficjalnie od kupra po kaczy dziób. A przypomnijmy sobie podpisanie się rządu Morawieckiego pod Zielonym Ładem dla Europy (likwidacja kopalń) czyli zrealizowanie planu partii zawodowego pederasty Biedronia, usiłowanie wdrożenia tzw. piątki dla zwierząt czyli likwidacji polskiego rolnictwa, dodajmy do tego luzowanie obostrzeń będących własnością obcego kapitału galerii handlowych i irracjonalne wydawałoby się utrzymywanie obostrzeń wobec hoteli, gastronomii czy stoków narciarskich będących polską własnością … rządzą nami zdrajcy i zaprzańcy…”

  https://macgregor.neon24.pl/post/160182,w-oczekiwaniu-na-neue-polnische-ordnung-morawieckiego

 62. Bezpartyjna said

  „Pseudo ludzie liczący na to, że wyeliminują Polaków fizycznie z ich terytorium, przeliczą się jak wszyscy ci, którzy chcieli władać tym padołem w przeszłości, ale dostaniemy mocno w tyłek!”

  Patrząc na dzisiejsze polactfo – mam bardzo duże obawy o naszą przyszłość i nie są one pezpodstawne, chyba, że na zasadzie każdy głupi ma szczęście.

 63. osoba prywatna said

  Maska może przydać się nawet w takiej sytuacji:

  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5374695292572764&id=219856014723410&refid=17&_ft_=mf_story_key.391283688827068%3Atop_level_post_id.391283688827068%3Atl_objid.391283688827068%3Acontent_owner_id_new.100038363198895%3Aoriginal_content_id.5374695292572764%3Aoriginal_content_owner_id.219856014723410%3Athrowback_story_fbid.391283688827068%3Apage_id.219856014723410%3Aphoto_id.1035783543597528%3Astory_location.4%3Aattached_story_attachment_style.video_inline%3Atds_flgs.3%3Aott.AX_TmdDAbCfyN2i4%3Athid.100038363198895%3A306061129499414%3A2%3A0%3A1614585599%3A-5773722834056662157&__tn__=H-R

 64. osoba prywatna said

  W trosce o nasze bezpieczeństwo.
  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1049283748928856&id=100015417210170

 65. Bezpartyjna said

  Koronawirus zaczyna być nudny…

  https://an40na.neon24.pl/post/160181,koronawirus-zaczyna-byc-nudny

  A w zasadzie tekst jest o istniejącym, bądź wydumanym pałacu Putina.

  Gdybym była carycą Rosji, taką np. Alexandrą Wielką to miałabym kilka a nie jeden pałac. Zazdrośnicy kurza twarz 😉

 66. Bezpartyjna said

  „SpaceX, poniosło wczoraj kolejne niepowodzenie w testach swoich pojazdów kosmicznych. Podczas lotu próbnego prototypu rakiety Starship SN9, doszło do eksplozji. Pojazd wybuch w końcowej fazie lotu, gdy podchodził do lądowania…”

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rakieta-starship-nalezaca-do-spacex-eksplodowala-po-starcie

  A taka była ładna, amerykancka 🗼

 67. Bezpartyjna said

  „Osoby odpowiedzialne za szczepienia na COVID-19, łamią „Kodeks Norymberski” i powinny być sądzone jak „ludzie Hitlera”

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/osoby-odpowiedzialne-za-szczepienia-na-covid-19-lamia-kodeks-norymberski-i-powinny-byc

  Tylko kto Unych postawi przed sądem międzynarodowym?

 68. osoba prywatna said

  Na Słowacji coraz ciekawiej.
  https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/bez-ujemnego-testu-na-koronawirusa-nie-zatankujesz-auta-nowe-obostrzenia-na-slowacji/8wq2xbf?fbclid=IwAR2EwPAqRT_sNPLuymnxnnXdQo9q49rZDoLLEyB3gfFSGjw78bREQHkzBXw

 69. osoba prywatna said

  Wrocław zasłynie! Źrenice „Policjanta” jak pięciozłotówki nie reagują na światło, chory czy…?
  .https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=IEQmPNb0B6c&feature=share&fbclid=IwAR07yocxEnyK2n5RZzyvqiyvmPGJ24arxHK7sL5p-62DOk8fOpK_v8R_5co&ab_channel=STUDIOPOLAK%C3%93W

 70. Wielka Kopa Tatry said

  Adolf był dobrym malarzem

 71. Bezpartyjna said

  Znalezione w necie.:)

  „O dziadku Jarku

  Na Żoliborzu, w małym domeczku
  pomiędzy ludźmi – ot po sąsiedzku,
  sam, bez teściowej, dzieci i żony,
  mieszkał staruszek pewien zmarszczony.
  Jako, że kotów hodował parkę
  pokrytą sierścią miał marynarkę.
  Do tego jeszcze w skarpetkach dziury
  co dopełniały obraz ponury.
  Cicho się jakoś po świecie plątał,
  ni prawa jazdy, ni w banku konta…
  Z rodziny został sam, z bratanicą
  – co wielokrotną była dziewicą.
  Miał ten staruszek do władzy parcie
  i o tę władzę walczył zażarcie.
  Wreszcie na przekór całemu światu
  zbudował sobie partię frustratów,
  która na skutek losu przekory
  w końcu wygrała w Polsce wybory
  i bez wątpienia za ich przyczyną
  okropnie nam się dziadek „rozwinął”.
  Realizując swój pomysł śmiały
  podporządkował sobie Kraj cały.
  Rozdawał „stołki” i kasę dzielił
  tłumacząc reszcie obywateli,
  że choć jest kiepsko i gorzej będzie
  to on ich dobro wciąż ma na względzie,
  nie czerpiąc z tego korzyści żadnych
  – sam skromny, biedny i nieporadny.
  Aż nagle szarym styczniowym świtem
  w świat poszły wieści niesamowite,
  że to nie tylko dom i dwa koty
  lecz jeszcze kilka miliardów złotych ….
  tak pomalutku do grosza grosik…
  biedny dziadunio Polsce „zakosił”.
  Więc dziś mądrzejsi tym doświadczeniem
  na przyszłość czujni bądźmy szalenie
  i nauczeni dzisiejszą chwilą
  wciąż pamiętajmy – pozory mylą!!”

 72. osoba prywatna said

  Pożar 1666 roku
  https://bb-i.blog/2021/01/30/pozar-1666-roku/

 73. Bezpartyjna said

  „Wydaje się, że od strony gospodarczej sytuacja w Polsce nie wygląda źle – ocenił prezydent Andrzej Duda, otwierając w środę w Pałacu Prezydenckim, poświęcone pandemii i jej wpływowi na gospodarkę, spotkanie Rady Przedsiębiorczości…”

  https://wpolityce.pl/gospodarka/537644-prezydent-spotkal-sie-z-przedsiebiorcami-nie-wyglada-to-zle

  Baju, baju będziem w raju, ależ Juda ma bujną wyobraźnię – po kolejnych podwyżkach „danin” zamiast miski ryżu będziemy jeść pół miski.

 74. osoba prywatna said

  Emisja programu „kuchenne rewolucje” trwa nieprzerwanie od 06.03.2010 roku. Prowadzi go zacna Żydówka Magda Gessler. W tym czasie wyprodukowano 287 odcinków programów. W tym czasie Gessler odwiedziła 302 lokale. Objechała całą Polskę wzdłuż i wszerz, wizytowała nieruchomości w każdym wartym uwagi mieście i miasteczku na mapie Polski.
  https://www.facebook.com/photo?fbid=4910340935706102&set=a.1109759502430950

 75. osoba prywatna said

  Hubert Czerniak TV – Sposoby na KACA / Jak leczyć?
  .https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR0QiHGOZt0XxL4ZEsxeBWIwqYAO8I8gpgJBiyevkgPdZ6-y-TES_p0Ps9g&v=hKdGQo2pfck&feature=youtu.be

 76. Yagiel said

  Zwracam uwagę na opowieść red. Badowskiego:
  Komentarz tygodnia: brakujące ogniwo
  .https://www.youtube.com/watch?v=5TTL4OhZi_M
  tym ogniwem jest Peter Daschak/Daszak, na smyczy dra Fauci/BPh od 15 lat… Obaj pilnują – teraz u Biden’a, a raczej: teraz Biden’a – żeby PLANdemia trwała z planowanymi ich sukcesami… Aż dziwne w tym kontekście jest coś w dokumentach UE o nie-przymusie, NIE-przymusie szczepień! Ale o tym jest wpis w temacie „Wirusy i wisusy”/Józef Bizoń@8

  Oraz na wywiad w RadioWnet:
  „Polska rozpocznie światową rewolucję energetyczną? Tadeusz Bąk: Ta technologia nie emituje smogu!”
  .https://www.youtube.com/watch?v=5gM8L70qP8o
  może i tak, choć większe szanse ma typowe, rutynowe już utrącanie polskich wynalazków… Zostanie podkupiony i pod zagramaniczną firmą okaże się światowym Cudem…? W każdym razie wtedy nawet zbędni ludzie z Wielkich Miast, o ile rozdzielają śmieci, staną się mniej szkodliwi – bardziej po coś ?

  Morał z powyższego: wolno żyć nieszczepionym – mądrze poza WM.

  A wiersz żoliborski ładny, Pani Bezpartyjna, acz nazbyt optymistyczny…
  (…)
  I nauczeni dzisiaj, jak nie raz,
  wiemy: z ręką karmiącą nie zadzierać!

 77. osoba prywatna said

  Dziewiarstwo kreatywne.

 78. Greg said

  To już było w Gajówce.
  Wklejam dla przypomnienia zwolennikom energii JĄDROWEJ !

 79. zen said

  Pani Bezpartyjna – ja nie liczę na ludzi, lecz na Tego, który przysiągł na samego siebie, bo nie ma nikogo Wyższego, że to co zapowiedział, spełni się tak jak inne proroctwa – powątpiewanie w moc Boga, jest aktem braku wiary. Politycy mnożą problemy, nie rozwiązują ich, pokładanie w nich nadziei jest naiwnością!

  „Wiara jest gruntem tych rzeczy, których się spodziewamy i dowodem rzecz niewidzialnych” – BG.

  „Wiara jest miłością niewidzialnego, ufnością w niemożliwe, nieprawdopodobne” – von Goethe
  Czy ludzie posiadają Biblię? Jeśli tak, to każdy trzyma w ręku Słowo Boże, które jest „żywe, skuteczne i ostrzejsze niż wszelki miecz obosieczny, przenikające aż do rozdzielenia duszy i ducha, stawów i szpiku, zdolne osądzić zamiary i myśli serca” – Hebrajczyków 4:12.
  Biblia ma nieprawdopodobną moc, każdy wierzący, który wie jak używać Biblii, może wydobyć z pochwy potężny, duchowy miecz – jeśli ma Biblię, to ma moc Bożą.
  Na mocy autorytetu Świętego Pisma ewangelia jest „mocą Bożą ku zbawieniu każdego, kto wierzy”
  – Rzymian 1:16. Jeśli usłyszałeś i uwierzyłeś ewangelii, to przyjąłeś moc Bożą. Należy do ciebie i możesz z niej korzystać zawsze, gdy tylko chcesz. Możesz uwolnić moc ewangelii na każdego, zawsze i wszędzie. Głoszenie krzyża wydaje się głupie dla idących na zagładę, lecz dla tych, którzy są zbawieni jest mocą Bożą – 1Kor 1:18. Gdy głosisz ewangelię, uwalniasz przesłanie, które zawsze zmienia stan rzeczy, masz moc Bożą.
  Ja to robię, ponieważ to obowiązek każdego kto jest pewny, że jest chrześcijaninem – to działa lecz do tego potrzebna jest wiara, która też jest darem Bożym – wiara jest również aktem wolnej woli, wyborem, wartością samą w sobie….
  Gdy uwierzyłeś, czy przyjąłeś Ducha Bożego? Sam Jezus zapowiedział, że Jego uczniowie otrzymają moc po tym, gdy Duch Święty zstąpi na nich – Dzieje 1:8. Było to wyraźne odniesienie do wydarzenia ze święta Zielonych Świąt. Pięćdziesiątnica to był dzień, w którym Duch Święty rozpoczął chrzest Jego dzieła w kościele – Dz. 11:15-16. Gdy Chrystus został ukrzyżowany, jego uczniowie uciekli z Jerozolimy w obawie o swoje życie, po otrzymaniu Ducha, odważnie głosili prawdę o Jezusie tym, których wcześniej bali się!

  Czytanie Biblii jak każdej innej książki mija się z celem, jest niezrozumiała dla „uczonych w piśmie i faryzeuszy”, czyli wszelkiej maści zakłamanych ludzi różnego autoramentu, oraz cwaniaków, którym wydaje się, że wszystko już wiedzą.

  https://www.fuw.edu.pl/~pniez/Droga/Artykul_Proba/PL-HR-FulfilledProphecy.htm

 80. osoba prywatna said

  W Internecie nic nie ginie.

  .https://www.facebook.com/elzbieta.seroka.792/videos/973530679797470

 81. NICK said

  OP.

  wszystko zginie.

  pisz i drukuj.

 82. Bezpartyjna said

  Panie Zen,

  b. interesująco napisane, ale my żyjemy na łez padole a Królestwo Niebieskie jest gdzie indziej, jedynie nasza Wara napawa nas nadzieją i otuchą na lepsze życie po śmierći … a tam chyba (tak mi się wydaje) nie ma podziału na państwa i obywateli.
  Pisząc miałam na myśli życie doczesne.

 83. Bezpartyjna said

  Oczywiście miało być słowo – Wiara

 84. Wielka Kopa Tatry said

  Przejazd przez Tarnów czerwiec 1987

 85. osoba prywatna said

  Fabrycznie nowy Polonez. Obok fabrycznie nowego Malucha..

  https://motoryzacja.interia.pl/motofani/oldtimery/news-fabrycznie-nowy-polonez-obok-fabrycznie-nowego-malucha,nId,5025151#iwa_source=worthsee

 86. Wielka Kopa Tatry said

  Rzeszów 1989

 87. Wielka Kopa Tatry said

  „Emisja programu „kuchenne rewolucje” trwa nieprzerwanie od 06.03.2010 roku. Prowadzi go zacna Żydówka Magda Gessler.”

  Zawsze mnie wkurzalo jakim tonem ona mówi do tych ludzi, swołocz żydowska.

  ————
  Zwykła, typowa, żydowska chamówa. Jakich pełno w mediach, polityce, organizacjach.
  Admin

 88. Wielka Kopa Tatry said

  Warszawa w 1982 roku

 89. mariola said

  witam Gajówkowiczów!
  przekazujecie różne treści : ciekawe, inspirujące i jednocześnie dołujące, proszę Was nie straszcie i tak już zastraszonego ludu ,np. tajemniczą chorobą,
  strach powoduje wiele złego w organizmie „przestraszonego” ,taka jednostka czy jednostki „nakręcają się” potem wzajemnie i opowiadają jak to już ,np. bez-objawowo chorowali albo zachorowali na jakieś choróbsko i wmawiają sobie ,że przeszli covida, medycyna im w tym pomaga,
  jednostka przestraszona to jednostka ,którą można zmanipulować
  Chodzi mi o to żeby po prawie każdej „trudnej”(można lub powinno się) informacji pisać słowa pozytywne , utwierdzające jednostkę w swojej wyjątkowości i niepowtarzalności
  albo podkreślać ,że dokonany wybór życiowy jest wyłącznie ich decyzją , która zrodziła się w ich własnym umyśle ,że nie można nikogo za nic obwiniać
  TRZEBA ZACZĄĆ OD SIEBIE
  TRZBA ZAJRZEĆ W GŁĄB WŁASEJ DUSZY
  trzeba zrozumieć i pokochać SIEBIE inaczej nie pojmiemy tego co się wokół nas dzieje

  mimo wszystko dziękuję za przekazywane treści, czytam je wybiórczo nie ze wszystkimi się utożsamiam,
  odwiedzam też inne fora „drugiego obiegu” lecz bez logowania tylko jako gość

 90. Podczaszy said

  Szymon Hołownia

  Celebryta nie jest wiarygodny, a co istotniejsze, nie stanowi żadnej nowej jakości.

  Program proponowany przez niego i związanych z nim ludźmi nie odbiega od agend różnych polityków „wystruganych z banana”, jak Macron we Francji, Trudeau w Kanadzie czy Ardern w Nowej Zelandii.

  „Trzecia droga”, którą de facto reprezentuje, jest faceliftingiem starych ideologii, mających pomóc zbudować „elitom” ekonomicznym i zorganizowanym grupom interesu tzw. kapitalizm nadzoru, dziś chętnie określany mianem zrównoważonego rozwoju, kapitalizmu interesariuszy, inkluzywnego, włączającego itp.

  Polega on na realizacji programów finansjery i korporacji Big Tech, wiodących prym w Czwartej Rewolucji Przemysłowej oraz na ciągłym zadłużaniu obywateli, wprowadzaniu coraz większego fiskalizmu i ograniczaniu wolności w związku z rozbudowaną rolą rządów, które nie są już subsydiarne i realizują konkretne wytyczne globalistycznej polityki.

  By upowszechnić nieakceptowane propozycje, tworzy się think tanki, kształci liderów i promuje agentów zmian,
  przesuwających tzw. okno Overtona,
  chcąc doprowadzić do szerszej akceptacji niepopularnych pomysłów.

  Potem realizują je politycy, wskazując, że tego chcą obywatele.

  Globalni progresiści podkreślają, że to, co jest radykalne dla jednego pokolenia, może być już normalne dla następnego.

  Trzeba jedynie znaleźć twarze, celebrytów, aktywistów, którzy pomogą w „pchnięciu” niepopularnych idei.

  I taką właśnie twarzą wydaje się być Szymon Hołownia.
  Od lat zaangażowany w szkolenia dla liderów, promujących Agendę dla zrównoważonego rozwoju 2030. W końcu jest jej oficjalnym ambasadorem.
  https://www.pch24.pl/szymon-holownia—progresista–ktory-rozprawi-sie-z-fundamentalistami-,81668,i.html

 91. bryś said

  Mariola – tak spytam z ciekawości. Jak szanowna Pani tu trafiła?

 92. Podczaszy said

  ksiądz Dariusz Józef Olewiński z Archidiecezji Wiedeńskiej.

  Analiza teologiczna objawień w Gietrzwałdzie
  http://teologkatolicki.blogspot.com/2021/02/analiza-teologiczna-objawien-w.html

  Jak widać, są to we większości osoby w międzyczasie szeroko znane, obecnie wręcz słynne, przez ten film wypromowane, jak ksiądz Chmielewski, ksiądz Glas, ksiądz Pelanowski, ksiądz Skwarczyński.

  Wszyscy oni są znani z powiązań z tzw. charyzmatyzmem (zwłaszcza x. Bashobora, x. Porcu, x. Cadeddu, x. Maniparambil)
  względnie tzw. neokatechumenatem (o. Pelanowski), a także z rzekomymi objawieniami prywatnymi:
  x. Chmielewski i x. Glas regularnie promują fałszywe objawienia z Medjugorje,
  x. Skwarczyński twierdzi, że sam otrzymuje objawienia prywatne.
  Świecki teolog Łaszewski uchodzi za znawcę objawień fatimskich i ogólnie prywatnych, co jest akurat chwalebne, jednak wydaje się nie odróżniać odpowiednio fałszywych od autentycznych.
  http://teologkatolicki.blogspot.com/2021/02/faszywe-proroctwo.html

  Warto przypomnieć, że regularnie głoszący herezje dominikanin ksiądz Szustak uważa się jakby za syna duchowego tych dwóch „misjonarzy” (więcej tutaj), którzy zresztą praktykują skandaliczne – nawiązujące do żydowskich zwyczajów – zachowanie podczas liturgii:
  .https://www.youtube.com/watch?t=635&v=22JvBPDgd_k

 93. Marucha said

  Re 89:
  Pani Mariolu,
  Staramy się ukazywać rzeczywistość, jaka jest. Nikogo nie zastraszamy. Powiem więcej – próbujemy ośmieszać zastraszanie ludzi „morderczym covidem” (oczywiście w starciu z bezmyślnym, ogłupiałym społeczeństwem nie mamy szans…).

 94. Bezpartyjna said

  Pani Mariolu,

  a Stańczyk na dworze królowej Bony po utracie Smoleńska był radosny (nawiązuję do mistrza Matejki i jego obrazu).

  My jako naród ciągle jesteśmy przed utratą „Smoleńska” albo po jego utracie – dosłownie i w przenośni.

  Proszę spojrzeć poniżej.

  content://com.android.chrome.FileProvider/images/screenshot/1612384589063-92463849.jpg

 95. Bezpartyjna said

  Może teraz wyjdzie mi lepiej z obrazem!

  https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://artsandculture.google.com/asset/sta%25C5%2584czyk/4AHFtRqeObzoRw%3Futm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dkp%26hl%3Dpl%26avm%3D2&ved=2ahUKEwiI063IyM7uAhVPs4sKHfdwA4cQu_MBKAB6BAgCEAE&usg=AOvVaw3yaecouiYEjI7waA-Pv_VO

 96. Boydar said

  Panie Zen, teraz ja do Pana, i też bezpartyjny.

  Tak czy owak tekst spod (79) promuje Pan, i to jest fakt bezsprzeczny. A on, jest bardzo specyficznie skonstruowany. Zaczyna się od cytatu z Goethego, który za autorytet przez nas uważany być nie może, a sam cytat też jest mocno wątpliwy w swej wymowie. Masakra zaczyna się później. Otóż zalecane jest nam czytanie Pisma Świętego w miejsce wiary i ufności Bogu. Nie ma zalecenia bezpośredniego ale takie są wnioski. Identyczne metody zaobserwować można u jehowców. Pomijam kwestię, że zdecydowana większość obecnych ludziów jest umysłowo niesprawna. Ulotka informacyjna pfizera napisana jest dość prostym językiem a i tak stoją w kolejce do iniekcji. To co niby miałoby im dać czytanie np. Starego Testamentu.

  Wstawka o tępych faryzeuszach też jest fałszywa. Byli i są gnidami ale nie są tępi, oni dużo lepiej i dokładniej niż my wiedzą, co w Piśmie stoi i o co naprawdę chodzi. Tyle że nie ma z tego władzy ani pieniędzy, no i nie daje im to żadnego usprawiedliwienia, wręcz przeciwnie. Więc stanowczo to odrzucają.

  Reasumując, nie podoba mi się to bardzo bardzo.

 97. Podczaszy said

  Zarzuty, że Nawalny jest prześladowany wyłącznie za swoją działalność polityczną, zostały obalone przez Europejski Trybunał Praw Człowieka: Strasburg nie uznał motywów politycznych w sprawie Yves Rocher (to Nawalny złożył tam skargę).
  http://niepodległy.pl/947/-wspomaganie-rosji-po-przez-bialy-dom-w-waszyngtonie-/

  2021.02.02 17:58 20:48
  Davos w Monachium
  redaktor Jarosław Ruszkiewicz
  Czyli jak Rosja widzi przyszłość Świata

  Wystąpienie Putina w Monachium jest więc dowodem wejścia Rosji w nową (hybrydową, informacyjną) Wojnę Ojczyźnianą. A oto jego przemówienie w Davos – podsumowujące wyniki tej wojny. Coś w rodzaju nowej Jałty (konferencja jałtańska odbyła się też przed ostateczną kapitulacją Niemiec).
  http://niepodległy.pl/945/davos-w-monachium/

 98. revers said

  re97

  a niby dlaczego finansowe przekrety i podatkowe Nawalnego maja jako pafka czleka wszedzie traktowac?

  W skurs Nawlanemu poszedl sam Makron, ktory zarzaadal od NIemiec i unitow natychmiastowego przerwania dokonczenia budowy Nord2 nitki gazowej.

  Za to saad w Moskwie odwiesli za caloksztalt zaszla sprawe karna zakonczonaa wyrokiem 3 lat wizienia w kolonii karnej – i tak bedzie Nawalny wylaaduje w kolonii karnej, moze nakreci film o palacu wieziennym Putina w celi.

 99. Bezpartyjna said

  Słów kilka o śmierci Benjamina Rothschilda.

  „Benjamin pokazał się w polityce. Tak więc prezydent Francji E. Macron jest protegowanym Rotschildów. Uważa się, że Benjamin był szczególnie odpowiedzialny za jego awans na urząd prezydenta.”

  https://wps.neon24.pl/post/160189,walentin-j-katasonow-o-smierci-jednego-z-rothschildow

 100. revers said

  W Natural News i innej prasie drugiego obiegu pisze sie o „Kanibalizmie Medycznym” i kodach kanibali medycznych

  WI-38,
  MRC-5,
  HEK-293,
  PER.C6.

  „Tak więc istnieje wiele takich linii komórkowych, które są obecnie wykorzystywane do opracowywania różnorodnych leków, od szczepionek po terapie mukowiscydozy”.

  https://odkrywamyzdrowie.pl/post/kanibalizm-medyczny-poroniona-tkanka-plodowa-jest-rutynowo-wykorzystywana-w-szczepionkach-kowidowych

  lub medyczna tyrania …

  https://medicaltyranny.com/2021-02-02-aborted-fetal-tissue-coronavirus-vaccines-spike-proteins.html

 101. . said

  Bezpartyjna @

  „Istnieje wiele pośrednich oznak, że Rotschildowie byli zaangażowani w przygotowanie globalnej prowokacji COVID-19. Przypomnę okładkę noworocznego (na rok 2019) magazynu The Economist, części imperium Rothschildów. Następnie, według ekspertów od rozszyfrowania ezoterycznych okładek tego magazynu, czytelnicy otrzymali wskazówkę o zbliżającej się pandemii wirusowej. Okładka przedstawiała czterech jeźdźców Apokalipsy. Jeźdźca, którego uważano za „zarazę”, przedstawiano w koronie (czytaj: koronawirus), a jeździec pod imieniem „wojna” przypominał amerykańską Statuę Wolności, a jego twarz zakryta była medyczną maską”

  Takich aluzji było mnóstwo. Od filmów i seriali, przez komiksy, kreskówki, wypowiedzi polityków, papieża itd.
  Wszystko zaplanowane i wprowadzone w czyn.

 102. Podczaszy said

  Dane dotyczące śmiertelności szczepionkowej kowidowej

  Do 29 stycznia 2021r zarejestrowano 18 zgonów szczepionkowych, które nastąpiły wkrótce po zaszczepieniu danej osoby przeciwko koronawirusowi.

  W dwóch przypadkach badania pośmiertne wykluczyły taki związek przyczynowy, a w dwóch innych szczepionkę podano w trakcie rozwijającej się !!! i w ostatecznym efekcie śmiertelnej infekcji koronawirusowej.

  Pięć kolejnych osób zmarło najprawdopodobniej 😀 na nabyte wcześniej inne ciężkie choroby. Dziewięć zgonów jest nadal badanych, ale „na razie nic nie wskazuje na ich związek ze szczepieniem” 😀
  wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-szczepienia-przeciw-covid-19-w-austrii-302-osoby-zglosily-sk,nId,5027335

 103. Podczaszy said

  Pan częścią dziedzictwa i kielicha mego:
  To właśnie Ty mój los zabezpieczasz. Ps 16:5

  Część dziedzictwa mego

  Na okoliczność XXV Dnia życia konsekrowanego

  W dniu 2 lutego, Kościół celebruje Oczyszczenie NMP i Ofiarowanie Naszego Pana Jezusa Chrystusa w Świątyni. Święto, zwane również Matki Boskiej Gromnicznej, ponieważ w trakcie liturgii poświęcane są świece, jest początkiem maryjnych obrzędów o charakterze pokutnym.

  W zamierzchłych czasach w Rzymie, uroczystość rozpoczynała się procesją z kościoła Św. Adriana na Forum do Bazyliki Matki Boskiej Większej na Eskwilinie. Papież odziany w czarne szaty liturgiczne przemierzał ten szlak boso.

  Dopiero reformy Jana XXIII z 1962 nadały temu wydarzeniu „wymiar chrystologiczny”. Dusza ukorzeniona w solidnej doktrynie i zdrowej duchowości nie traktuje czci oddawanej NMP jako pomniejszenia chwały Syna, ponieważ wyłącznie On jest zródłem całej wspaniałości jaką sławimy w Niej.

  Zgodnie z regułami starego prawa, kobiety Izraela miały zakaz zbliżania się do Świątyni przez 40 dni od rozwiązania.

  Po tym okresie były zobowiązane do złożenia całopalnej ofiary oczyszczającej, składającej się z jagnięcia oraz synogarlicy lub gołębicy na odpuszczenie grzechów.

  Wraz z oczyszczeniem kobiety, która wydała na świat dziecko, starożytny nakaz wymagał aby pierworodni synowie, którzy w/g Boskiego nakazu mieli byc ofiarowani Bogu, zostali wykupieni za sumę 5 szekli.

  Rytuały te oczywiście nie obowiązywały ani NMP, która poczęła bez najmniejszego śladu grzechu i która zachowała dziewictwo przed, w trakcie i po narodzeniu Syna ani Jego samego, który jest Odkupicielem całej ludzkości.

  Jednak za radą Najwyższego dokonała tych aktów posłuszeństwa Prawu i z własnej woli ukazała pokorę Matki i Jej Boskiego Syna.

  Tym samym, Druga Świątynia Jerozolimska została uświęcona i dokonało się proroctwo Aggeusza, który zapowiadał obecność”upragnionego przez wszystkie nagrody”, który uwolni język Symeona w kantyku Nunc dimittis.

  W tym dniu Kościół Święty w swoim tradycyjnym rycie, ofiaruje swoje dzieci Bożemu Majestatowi, konsekrując je dla służby Bożej w obrzędach Świętej Tonsury oraz święceń niższych.

  Podczas ceremonii obcięcia włosów jako symbolu pokuty oraz odrzucenia próżności tego świata, śpiewana jest antyfona wyjęta z Psalmu 16 „Pan częścią dziedzictwa i kielicha mego:
  To właśnie Ty mój los zabezpieczasz” Te wspaniałe słowa ogłaszają, że Pan Bóg jest gwarantem naszego dziedzictwa i Tym który nam przywraca wszystko co utraciliśmy wraz z grzechem adamowym.

  Kleryk odziany w białą komże deklamuje: Indue me, Domine, novum hominem, qui secundum Deum, creatus est in iusticia et sanctitate veritas( odziej mnie Panie jako nowego człowieka stworzonego zgodnie z wolą Bożą w sprawiedliwości i świętości prawdy)

  Czynimy tak gdyż tylko w świetle Prawdy, boskiego atrybutu Trójcy Przenajświtęszej może płonąć płomień prawdziwego Miłosierdzia. Braterskie miłosierdzie, które łaczy nas ze wzajemnością pociąga za soba Boże Ojcostwo, bez którego będzie zaledwie okaleczoną filantropią, humanitarnym solidaryzmem i posępnym masońskim braterstwem.

  18 stycznia, Kongregacja dla Instytutów Życia Konsekrowanego i Stowarzyszeń Życia Apostolskiego, opublikowała list skierowany do wszystkich konsekrowanych męszczyzn i kobiet.

  Ktokolwiek, kto spodziewał się, że ten dokument promulgujący XXV dzień życia konsekrowanego będzie zawierał jakieś doktrynalne, moralne czy duchowe odniesienia do tajemnicy Oczyszczenia NMP i Ofiarowania Pana Jezusa w Świątyni, z pewnością poczuł się rozczarowany.

  Co więcej, ktoś kto przeczytał ten napisany zimną biurokratyczną prozą tekst, mógł dojść do przekonania,
  że jest on dziełem jakiejś ponurej orwellowskiej kancelarii z Ministerstwa Prawdy
  a nie rzymskiej dykasterii, która przewodzi wszystkim kapłanom katolickim na świecie.

  Wystarczy jednak spojrzeć na podpisy pod tym dokumentem. Widnieją tam dwa nazwiska; Prefekta Kongregacji Joao Braz de Aviz oraz jego Sekretarza Jose Rodrigues Carballo, dwóch niepowtarzalnych gwiazd, które błyszczą na firmamencie bergogliańskiej kurii.

  Jest pewnym zdziwieniem a z pewnością ulgą, że adresatom tego listu zaoszczędzono obelg, którymi Rodrigues Caballo potraktował zakonnice w dniu 21 listopada 2018 roku, zwracając się do nich
  ” Jesteście dorosłymi kobietami. Zachowujcie się jak dorosłe a nie jak cudzołożnice”

  List Kongregacji jest kolejnym przykładem poprawności politycznej w którym hierarchowie z Domu Św. Marty,
  strzelają perskim okiem do postulatu równości płci, tak bliskiego współczesnemu prostowaniu mysli( jestesmy na etapie nowej wersji orate fratres w zreformowanym rycie oraz lektorek i akolitek) oraz wszelkim znamion nowomowy.

  Dokument ten nawet wykracza poza temat aby wspomnieć o pandemii, czytamy o ” uniwersalnych dążeniach do braterstwa”, ” o nowej wizji braterstwa i międzyludzkiej przyjazni” oraz wzywa osoby konsekrowane aby stały się ” architektami uniwersalnego braterstwa i strażnikami wspólnego domu” , „braćmi i siostrami wszystkich bez wzgledu na wyznanie” sic!

  List kończy bezbożne wezwanie o światową religie wyjęte z Fratelii Tutti” ”

  Snujmy marzenia jako jedna ludzkość, jako wędrowcy stworzeni z tego samego ludzkiego ciała, jako dzieci tej samej ziemi, która wszystkich nas gości, każdego z bogactwem jego wiary czy jego przekonań, każdego z jego własnym głosem, wszystkich jako braci!”

  Jakie są wiec praktyczne propozycje Kongregacji dla osób konsekrowanych? Jak zamierza wspomagać Zgromadzenia Zakonne w wierności ich charyzmatom, Świetej Regule, Konstytucjom ich Świętych założycieli? Oto wzniosłe słowa Prefekta:

  „Istnieje zatem zagadnienie utworzenia metod towarzyszenia, przekształcania i stwarzania; rozwoju projektów kultury spotkania i dialogu pomiędzy róznymi ludzmi i generacjami, poczynajac od własnej wspólnoty wyznaniowej a następnie sięgając do każdego zakątka świata i każdego stworzenia, ponieważ jeszcze nigdy jak podczas obecnej pandemii, nie doświadczyliśmy tego jak wszystko jest ze sobą powiązane, połączone i we wzajemnej relacji”

  Światowe Forum Ekonomiczne, promotor Wielkiego Resetu, nie mogło tego wyrazić lepiej. Co z tego, że Święci Teresa z Avila, Dominik, Klara, Franciszek Salezy i inni Święci założyciele

  są porzuceni w zgorszeniu przez systematyczne niszczenie ich zgromadzeń,

  gdy głos Stolicy Apostolskiej cieszy się poklaskiem elity globalistycznej , haniebnej sekty i wrogów Chrystusa.

  Cóż to „tworzenie metod towarzyszenia, przekształcania i stwarzania” oznacza jesli nie zaproszenie do odrzucenia wierności fundamentalnym charyzmatom, re-edukacji opornych i naginanie nieposłusznych siłą? Coż to jest „rozwój projektów kultury spotkania i dialogu pomiędzy różnymi ludzmi i generacjami” jesli nie wprowadzanie indeferentyzmu i posoborowego ekumenizmu?

  Oto przygnębiająca wizja życia religijnego, pozbawiona nadprzyrodzonego bodżca, który jest w rekach tych którzy powinni Go strzec jako cennego skarbu Kościoła. Wizja w której jest możliwe istnienie” jako bracia i siostry bez względu na wyznanie”, bez życia religijnego, bez Chrztu a za tym bez Odkupienia, bez Kościoła, a zatem i bez Boga.

  W tych kryzysowych czasach zrozumieliśmy już, że ci postawieni szczycie hierarchii odłączyli się od tych nad którymi winni sprawować pieczę. Tzw. pandemia pokazała, że rządzący są posłuszni rozkazom ponadnarodowych sił, obywatele pozbawiani swoich praw, jakakolwiek forma sprzeciwu jest cenzurowana lub traktowana jak zaburzenie psychiatryczne, zgodnie z najnowszą narracją.

  To samo dzieje się w Kościele; najwyższa hierarchia posłuszna jest tym samym siłom i pozbawia wiernych ich praw, cenzuruje tych którzy nie zamierzają wyrzec się swojej wiary i nie godzą się na niszczenie Kościoła przez Jego Sługi. Jao Braz de Avis jest dokładnie w tym samym szeregu co Jorge Maria Bergoglio i obaj gorliwie wspierają establiszment Nowego Porządku Świata.

  Jest to bolesna rzeczywistość, której musimy codziennie stawiać czoła i dlatego musimy się modlić, pościć, czynić pokutę, wzywając na pomoc Boga i NMP. W tym nadprzyrodzonym boju, uczestnictwo osób konsekrowanych jest sprawą zasadniczą.

  Dlatego bardziej niż kiedykolwiek jest dziś koniecznym aby konsekrowane dusze odkryły ofiarny wymiar ich powołania, oddając się w ofierze całopalnej na przebłaganie. To przecież leży w centrum powołania duchownego jak i w sercu każdego kto nazywa siebie Chrześcijaninem: podążanie za Chrystusem aż na krzyż aby zasiąść po Jego prawicy w Wieczności.

  Przeto zapraszam tych, którzy mają ten przywilej bycia wybranymi do stanu doskonałości aby modlili się z ponownym zapałem, pościli z gorliwością i pokutowali. Na koniec proszę Ducha Świętego aby natchnął te sługi Kościoła, które zeszły z właściwej drogi aby udzielił im daru skruchy i łaski wybaczenia.

  ksiądz Arcybiskup Karol Maria Viganó, Nuncjusz Papieża
  https://remnantnewspaper.com/web/index.php/fetzen-fliegen/item/5258-archbishop-vigano-on-candlemas
  2 luty 2021
  tłumacz Sławek125

 104. rewos said

  ad99
  Pisza ze w klinice Wiedenskiej w ktorej przebywal ostanio Kulczyk rowniez nie natrafiono na zadne lekarskie lub kliniczne metryki, czy informacji lekarskiej o smierci Kulczyka.

  kto wydal swiadectwo zgonu Kulczyka?

  A Benjamin Rotszyld ma szanse odrodzic jako mesjasz ludzkosci lub jego brat robioaacy za jesuska klimatycznego.

  A jak to wyglada w praktyce? BIP Swiatowy , produkcja swiatowaspadl o 74 tryliony usd, ok7% za to swiatowe zadluzenie niby suwerennych panstwewek wzroslo o 255 Trylionow usd.

  Do kiedy i na ile mozna zyc na kreche w Karczmie Rotszyldow pod nazwa Rzym?

  Dlatego tez taka nagonka na wielki reset, gdzie mozna by bylo jescze bardziej zadluzyc ludzkosc i uciac profity malych zuczkow, malych przedsiebircow.

  Sam Bezos melduje po drugiej fali pandemii o powiekszeniu majatku o 196 mld. osd w globalnych obozach pracy Amazon Inkorporejszen.

  Czyli ok.100 mld pro fale „pandemii” dla gawiedzi i dowus toksycznego zarcia pod zamkniete drzwi na lockdown..

 105. Podczaszy said

  Dwóch mężczyzn w indonezyjskiej prowincji Aceh zostało publicznie ukaranych 77 uderzeniami rattanowego kija w plecy po tym jak sąsiedzi donieśli władzom o ich intymnych stosunkach. W tym islamskim kraju seks homoseksualny jest zakazany tylko w tej jednej prowincji.
  national-geographic.pl/artykul/77-uderzen-kijem-dla-pary-gejow-publiczna-egzekucja-w-indonezji

 106. Podczaszy said

  1 lutego 2021 18:41/w Informacje, Polecamy, Polska
  Radio Maryja

  Nie udało się uratować fermy norek na Pomorzu.

  Hodowca stracił cały majątek (ok. 10 mln zł) i nie może liczyć na odszkodowanie,

  mimo zapewnień o nagrodzie. Nagroda to nie są odszkodowania. To coś uznaniowego, a mówimy o wywłaszczeniu – powiedział red. Marek Miśko w rozmowie z Mateuszem Rzepeckim z portalu Radia Maryja. Dyrektor Polskiego Związku Futrzarskiego podkreślił, że to nie jest państwo prawa. To się w dawnych czasach nazywało bolszewizmem, wskazując, że cała sytuacja wygląda na inspirację z zagranicy.
  https://www.radiomaryja.pl/informacje/nasz-wywiad-m-misko-o-uboju-norek-z-podejrzeniem-zakazenia-na-pomorzu-rolnik-zostal-wywlaszczony-dawniej-nazywalo-sie-to-bolszewizmem/

 107. leśnik said

  Panie Boydar.
  Nie wiedzą. I nie wiedzą co odrzucają. „…gdyby bowiem Go poznali, nie byliby pana chwały ukrzyżowali. „Z Biblią jest tak że każdy przewrotny człowiek bierze z niej co chce według swojej miary. Ale nie weźmie tego co Bóg przez nią mówi i daje. Nie ma takiej możliwości. Jest warunek że trzeba wezwać imienia Pańskiego i oddać Mu pokłon, czyli uniżyć się. Wtedy jest możliwy dostęp do łaski, prawdy i chwały Bożej. Bóg tak ustanowił aby przed Synem Bożym zgięło się każde kolano i nie ma innego pośrednika między Bogiem a ludźmi. Tak więc oni mają szlaban na zrozumienie i poznanie. Ale swoim własnym zrozumieniem mogą szkodzić i przeszkadzać tym którzy by chcieli i mogli poznać prawidłowo. Niestety..

 108. leśnik said

  Popełniłem błąd w cytacie ale nie zmienia to jego sensu..

 109. Piskorz said

  !!! Z mojej poczty…/info!/..Witaj 🙂

  Rada Europy wydała rezolucję, w której są następujące zapisy:

  „7.3.1 dopilnować, aby obywatele zostali poinformowani, że szczepienie NIE jest obowiązkowe i że nikt nie jest politycznie, społecznie lub w inny sposób naciskany, aby się zaszczepić, jeśli sami nie chcą tego zrobić;
  7.3.2 zadbać o to, aby nikt nie był dyskryminowany z powodu braku szczepienia, z powodu możliwego zagrożenia dla zdrowia lub braku chęci szczepienia”.

 110. Piskorz said

  re 105 wskazując, że cała sytuacja wygląda na inspirację z zagranicy””…..co do- tego to chyba nie może być wątpliwości..!!!

 111. marteczka said

  https://brandnewtube.com/watch/doctors-and-nurses-giving-the-covid-19-vaccine-will-be-tried-as-war-criminals_7tNEBnZogbdlEXu.html

  Setki przypadków śmierci poszczepionkowej – dr Coleman. Obejrzyjcie proszę do końca… Czuję strasznie bezradna…

 112. marteczka said

  Black Lives Matter nominowane do pokojowej nagrody Nobla.

  https://www.theguardian.com/world/2021/jan/29/black-lives-matter-nobel-peace-prize-petter-eide-norweigan-mp

  https://www.bitchute.com/video/Bam6eZX78Ojg/

 113. revers said

  Za to pentagon i NATO zagrzewaja niezwyciezona armie rp do prewencyjnej napasci na obwod kalingradzki, gdzie niby 45 tys rzezimieszkow polskich z now „wuderwaffe” w 5 dni ma zajac broniony 50 tysieczny garnizon kalingradzki.

  https://de.rt.com/europa/112634-analysten-russland-nato-krieg-konnte/

  Do tego ktos juz puscil pare nagran na stacji kolejowej z Gizycka na smarcie kolumne wojsk jak najbardziej propolskich ale z Bundeswehry.

  Oj brd te wojska koronne, tym razem w odwroconej kolejnoci litwaiki i poalaki , jako spica i bundewehra jako kolejne „wunderwaffe”, ktore kazda onuce zamieni w pyl gwiezdny.

 114. osoba prywatna said

  Słowianie w starożynej bitwie nad Dołężą 1300 r.p.n.e.
  .https://www.youtube.com/watch?v=p2cIHOtHMDw

 115. osoba prywatna said

  Wspomaganie ROSJI po przez Biały Dom w Waszyngtonie
  https://alfax-2020.neon24.pl/post/160184,wspomaganie-rosji-po-przez-bialy-dom-w-waszyngtonie

 116. Piskorz said

  !!! Jakiś czas temu Bajor postanowił dać się lepiej poznać swoim fanom i założył Instagram. Często wstawia tam filmiki, na których opowiada krótkie anegdoty ze swojego życia. Jedna z nich dotyczy domu, w którym mieszka wokalista. A KOGO TO OBCHODZI ?! INFO DLA GÓWNIARZERII ..

  Bajor zdradził, że w pewnym momencie swojego życia miał 33 mieszkania. Niestety nie zdradził szczegółów, w jaki sposób udało mu się nabyć tyle lokali. Wolał się skupić na historii domu, w którym mieszka do dziś.
  PANIE MARUCHA, CZY LUDZIE NIE MAJA NAWALONE W TYCH ŁBACH /33 LOKALE/..!?

 117. Piskorz said

  !!! Info z port. niem, Wzrost ataków na chrześcijan na całym świecie..19 der 50 Länder, in denen Christen am schlimmsten verfolgt werden, liegen in Afrika. Vier afrikanische Länder gehören gar zu den „grausamen Top Ten“
  19 krajów z 50 /gdzie chrześcijanie są najgorzej prześladowani znajdują się w
  Afryce. 4 kraje afr. należą do „okrutnej top 10”.

 118. Boydar said

  https://www.onet.pl/informacje/stacja7/chuck-norris-krytykuje-aborcje-to-szalone-ze-bardziej-ceni-sie-bambusowe-slomki-niz/1dykh6f,30bc1058

 119. JanuszT said

  W czasie IIwś niemieccy żołnierze brali Pervitin, a dziś „polska policja”… https://politywatory.com/2021/02/03/w-czasie-iiws-niemieccy-zolnierze-brali-pervitin-a-dzis-polska-policja/ przez @wordpressdotcom

 120. revers said

  re109

  Pieknie, tylko rownolegle istnieja rozne ACTA, RODO, czyli prawa o zachowaniu prywatnosci i wylacznosci danych i nikt nie dowie sie czy szczpionki byly obozwiakowe i zdrowe, czy wymuszone i niezdrowe.,

  To mozna bylo zaobserwowac podczas wypowiedzi podebnej komisji unijnej d.s. lekwo i szczepionek o wysokiej zdrowtnosci szczepionek, nawet tych eksperymentalnych i dl wszystkich z nie obowiazku.

  Ale zaraz na czacie fb na zywo pojawila szie podaczs konferncji epp 3 pan nowa komorka organizcyna Phenix unijny, ktory mail za zadanie moderowac na zywo arbitalne wypoweidzi pan komisarek unijnych, czyli jak zawsze na zyczenie lobbystow z big farmy o zdrowotnosci i obowiazkowosci tychze medykamentow.

 121. Yagiel said

  ad Prywatna Osoba@114 – „Słowianie w starożynej bitwie nad Dołężą 1300 r.p.n.e.”… okazali się zwyciężcami i hegemonami Europy, co potwierdzają tezy Wandaluzji. I co jest pomostem dziejowym do wiedzy/odkryć dra Franca Zalewskiego.
  Z obecnego kryzysu wyjdziemy z Prawdziwą Wiedzą i Chwałą.

 122. osoba prywatna said

  Uszy Duszy #48 WIADOMOŚCI Z NORMALNOŚCI 03.02.21
  .https://www.youtube.com/watch?v=aczlvsozqmM

 123. Bezpartyjna said

  Ostatnie doniesienia pokazują, że spekulacje o tym, że Jan Kulczyk żyje, wcale nie są aż tak absurdalne

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/ostatnie-doniesienia-pokazuja-ze-spekulacje-o-tym-ze-jan-kulczyk-zyje-wcale-nie-sa-az-tak

 124. osoba prywatna said

  Witt: Francuscy lekarze wystąpili z otwartą frondą wobec rządu. Są zastraszani przez władze

 125. Bezpartyjna said

  OECD: Polska w ciągu następnych 40 lat musi drastycznie podnosić podatki.

  „Jeżeli Polska chciałaby kontynuować obecną politykę wydatkową, zachowując poziom zadłużenia, nie ma innego wyjścia jak drastycznie podnosić podatki w ciągu następnych 40 lat do poziomu 15 proc. całego PKB”, sugerują analitycy OECD. Spośród państw OECD jedynie Słowacja musiałaby jeszcze bardziej niż Polska zwiększyć wpływy podatkowe…”

  Read more: https://www.pch24.pl/oecd–polska-w-ciagu-nastepnych-40-lat-musi-drastycznie-podnosic-podatki,81789,i.html#ixzz6lWHAlzRH

  https://www.pch24.pl/oecd–polska-w-ciagu-nastepnych-40-lat-musi-drastycznie-podnosic-podatki,81789,i.html#ixzz6lWH0DlU9

 126. Bezpartyjna said

  Przerażające jak łatwo dali się zmanipulować: 94% lekarzy w Polsce zaszczepiło się eksperymentalnym preparatem

  “94 proc. wszystkich lekarzy zaszczepiło się już na COVID-19” – powiedział szef KPRM Michał Dworczyk. Lekarze należą to tzw. grupy zero i “Będziemy się starali jak najszybciej tę grupę zero zaszczepić, tak by ten proces w lutym się zakończył” – zadeklarował minister…”

  https://www.bibula.com/?p=122608

  A może pan Dworczyk manipuluje Polakami? Zresztą w ogłupialym narodzie wszystko jest możliwe.

 127. Boydar said

  https://www.o2.pl/informacje/nastolatka-przylapaly-kamery-szkody-siegaja-2-mln-zlotych-6604169297648192a

  W dobie plandemii to zrządzenie losu.

  – Icek, a jak ty zrobisz grad ?

  ————-
  Bystry Pan jesteś…
  Admin

 128. Piskorz said

  re 123 Francuscy lekarze wystąpili z otwartą frondą wobec rządu”…..dla mnie nic nowego. Mam info z 1 ręki…tzn http://www.egaliteetreconciliation.fr Jest tam co poczytać i posłuchać..+ ciekawa literatura do zamówienia.

 129. Piskorz said

  re 125 Przerażające jak łatwo dali się zmanipulować: 94% lekarzy w Polsce””
  Od lekarzy abstrahując….wystarczy wyjść na ulicę i zobaczyć tych klownów z tymi onucami na ryjach…obrzydzenie na sam widok !!

 130. Boydar said

  „Najchętniej odrąbałbym im te durne lekarskie łby zawierające bezużyteczną substancję, jaką są ich g*wniane, bezlitosne ‚lekarskie’ mózgi, z licencją na zabijanie”

  https://wiadomosci.wp.pl/jerzy-z-skazany-wpis-pograzyl-znanego-znachora-6604226496297536a

  „lekarze i aptekarze” poczuli dyskomfort ? Czyżby zapomnieli że są jedynie uczynieni ? Wierzgają przeciw ościeniowi, ha ! Chyba nie zorientowali się jeszcze, że wypaczenia już nie.

 131. Bezpartyjna said

  „A Wczoraj izraelskie buldożery przejechały się po wsi palestyńskich Beduinów w dolinie Jordanu, tj. na terytorium palestyńskim, które izraelski reżim apartheidu chce anektować. Chodzi o wieś już raz zlikwidowaną, w listopadzie ub. roku, do której mimo wszystko wrócili mieszkańcy. Maszyny budowlane rozbiły fundamenty, namioty, toalety koło Chumsa al-Baka na Zachodnim Brzegu. Misja Unii Europejskiej w Palestynie wybiera się tam dzisiaj, by zobaczyć, co się stało…”

  https://strajk.eu/izraelczycy-niszcza-kolejna-palestynska-wies-dolina-jordanu-tylko-dla-zydow/

 132. Boydar said

  „Teściu, żyjesz ? Żyję, ale co to za życie !”

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/ostatnie-doniesienia-pokazuja-ze-spekulacje-o-tym-ze-jan-kulczyk-zyje-wcale-nie-sa-az-tak

 133. osoba prywatna said

  Cwi Migdal – organizacja przestępcza założona w Buenos Aires w latach 90. XIX w. przez stręczycieli, alfonsów i właścicieli domów publicznych specjalizujących się w przemycaniu kobiet ze wschodniej Europy. Członkami organizacji byli w większości Żydzi z ziem polskich[1].
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Cwi_Migdal

 134. Piskorz said

  !!!! Nie x pisałem, że Rosjanie dobrze wiedzą czego chcą…

  Из комментариев: „Надо создавать свою власть – Советы Народных Депутатов! Долой капитализм!..” „НАДО выходить не за Навального, а ПРОТИВ путина и олигархов! /!!!!! wyk. moje !/.!

 135. Piskorz said

  re 133 Dobrze ,że to zostało przypomniane….należy dodać, że ÓWCZESNE SPOŁECZEŃSTWO TAM…specjalnie było informowane, że wszystkie te kobiety…to- Polki /sic!!/ Wiem na 100 %..! ps A poza tym…to mało- kto wie o tej „organizacji”..!!

 136. osoba prywatna said

  Wielki głód w Galicji. Umarło 10% ludności, matki pożerały własne dzieci
  https://wielkahistoria.pl/wielki-glod-w-galicji-umarlo-10-ludnosci-matki-pozeraly-wlasne-dzieci/

 137. Boydar said

  A co z pracownikami izraelskich „agencji ochrony”, sprawującymi nadzór na obiekcie ? Chociaż, tu nic nie ma do weryfikacji, są bez zarzutu, dokładni i stanowczy od małego

  https://biznes.interia.pl/praca/news-kontrolerzy-ruchu-lotniczego-i-pracownicy-zatrudnieni-na-lot,nId,5029635

 138. Lily said

  Re 133;Osoba Prywatna
  „We THE PEOPLE”(my ludzie) M.M.

  „KTO RATUJE JEDNO ZYCIE.
  RATUJE CALY SWIAT”. Weiss.
  Weiss,kawaler Orla Bialego,z rak A.Dudy.

  „RATUJE JEDNO ZYCIE”.
  CZYJE/ KOGO ZYCIE ?.

 139. osoba prywatna said

  „Zniszczenie Warszawy było tak ogromne, że aż nieprawdopodobne – odbudowa miasta stanowiła dzieło prawie metafizyczne” „Gdyby nie była to indywidualna decyzja, po pierwsze, Bolesława Bieruta, a po drugie, Józefa Stalina, Warszawy by nie odbudowano.”
  https://kmiec.neon24.pl/post/160197,spotkania-z-polska-ludowa-pod-niebem-warszawy

 140. Boydar said

  https://zielona.interia.pl/eko-technologie/news-naukowcy-uzyli-fal-dzwiekowych-by-zwiekszyc-opady-deszczu,nId,5029517

 141. Bezpartyjna said

  Skoro Trybunał Konstytucyjny uznał, że „byt człowieka zaczyna się z chwilą poczęcia”, to przeszedłem na emeryturę 9 miesięcy po osiągnięciu wymaganego przepisami wieku – stwierdził mieszkaniec Dzierżoniowa i złożył w ZUS wniosek o przeliczenie otrzymywanego świadczenia.

  https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://biznes.radiozet.pl/News/ZUS-wniosek-o-przeliczenie-emerytury-za-9-miesiecy-zycia-prenatalnego&ved=2ahUKEwjt7MTt4tDuAhWQHHcKHQsBAlcQFjAAegQIAxAC&usg=AOvVaw3HXPPCvFl8zc9bXstKewYk

 142. Boydar said

  Bystrzy to byli starzy tego gówniarza. Zobaczymy jak im pójdzie dalej.

 143. Joannus said

  Ad 121 Yagiel

  ” I co jest pomostem dziejowym do wiedzy/odkryć dra Franca Zalewskiego.”

  Wiedza i odkrycia dra Franca Zalewskiego, oby nie okazały się ostatecznie tak wiarygodnymi, jak jego dowodzenie, iż pochód na Moskwę wojsk Napoleona nie miał miejsca.

 144. Greg said

  Potrzebuję pełnego tekstu wklejonego kiedyś (niedawno) w Gajówkę.
  ,,Tam gdzie przejdzie żyd, rzeki się odrybiają” itd. itp!!!

 145. zen said

  Film pokazujący upadek człowieczeństwa – dla ludzi o mocnych nerwach – ile w tym reżyserii, nie wiem, podobno dokumentalny, obejrzałem pół godziny….

  https://www.cda.pl/video/66161787d

 146. Boydar said

  Panie Yagiel, „my” to znaczy kto ? Przecież nas już nie ma. Skończyliśmy się w momencie gdy wyszło, że nie potrafimy już własnych dzieci wychować na ludzi. I to jest jedyne kryterium !

  Kafel powtarzał – elity rodzą się wciąż. A my je albo zabijamy albo pozwalamy zabijać.

  Moja prywatna wiedza jest relatywnie gigantyczna. Posiadam też nieprzeliczone zasoby o niej świadczące. Mam lat sześćdziesiąt, nie dużo nie mało.
  Zdałem sobie jakiś czas temu sprawę, że jestem nach’uj pridatny, komukolwiek. A w trumnie nie robią bocznych kieszeni.

 147. Boydar said

  Już tylko Chrystus jest moją nadzieją

 148. osoba prywatna said

  „Nie chcę już żyć”, powiedziało dziecko do swojej matki. Rząd niemiecki dusi przyszłość swoich obywateli
  https://www.ekspedyt.org/2021/02/02/nie-chce-juz-dluzej-zyc/

  Szczepionkowy apartheid? Stop szantażom!
  https://www.ekspedyt.org/2021/02/02/szczepionkowy-apartheid-stop-szantazom/

 149. osoba prywatna said

  Kontrola szpitala w Jeleniej Górze, dyrektor uciekł…

 150. revers said

  A te 28 Jelenie przegonione klaadami na kruchy lood kto uratuje?

  Jelenie zginęły na zamarzniętym jeziorze. „Podejrzewamy zbieraczy poroża, mamy wiarygodne informacje”

  https://tvn24.pl/pomorze/scienne-jelenie-zginely-na-zamarznietym-jeziorze-mysliwi-podejrzewaja-zbieraczy-poroza-5008723?fbclid=IwAR0NYg6oRNHZfsLXceh3qOS7fBoHiBLxt91YGjSCZMCu9tRHFq4ZqYNdlOo

  I na co tu liczyc, na pansstwo prawa, opiekunow zwierzat i porozy, nienarodzonych i seniorow z opcja podania miesznki pavulonowo-narkozowej jako szczepienia na covid.

  Kazde zycie jest kruche jak lood, nawet w bardzo cywilizowanym swiecie, gdie miejce maja tylko psychopaci i socjopaci.

 151. Ad. 114: https://youtu.be/p2cIHOtHMDw
  Ad. 121: Yagiel said – 2021-02-04 (Czwartek) @ 14:28:51
  Ad. Prywatna Osoba@114 – „Słowianie w starożytnej bitwie nad Dołężą 1300 r. p.n.e.”… okazali się zwycięzcami i hegemonami Europy, co potwierdzają tezy Wandaluzji. I co jest pomostem dziejowym do wiedzy/odkryć dra Franca Zalewskiego.
  Z obecnego kryzysu wyjdziemy z Prawdziwą Wiedzą i Chwałą.
  **************
  Piszę o tym m.in. na stronach: http://wandaluzja.pl/?p=p_100&sName=28.-lechiada i http://wandaluzja.pl/?p=p_248&sName=12.-swiatowa-wojna-wanow-z-asami //
  Ja połączyłem bitwę nad Dołężą z kamienną groblą forteczną Szczecin-Dąbie, ŚWIADCZĄCĄ o zagrożeniu od strony morza. Groblę tą odatowano metodą C-14 na „około” 1500 lat pne.

 152. osoba prywatna said

  CZY BĘDZIE PRZEŁOM W LECZENIU AMANTADYNĄ?
  .https://www.youtube.com/watch?v=W2DGM9oBDMM

 153. NICK said

  Podatki od psów. (38).

  Gmbh. Rosną.

  Polacy, póki co, psy (i inne) nabywają co.by się móc nie mocą swą przespacerować.
  500 bez + metrów.

  Potem obowiązkowe i liczne szczepionki dla psa… . Różne inne opłaty. Łącznie z utylizacją. [norki-syndrom]
  Kolejny biznes.

  Nie kupujcie psów. Waszego kolejnego podatku.

  Yagiel. (49).
  Przeczytane.

  NIE wolno nazywać kalkstein’a „Naczelnikiem Państwa”. (61).
  Ukujcie wreszcie: zły namiestnik bo pokolenia następne będą mu hołdować; we krypcie na Wawelu.

  Mariola. (89).
  TU jest dążenie do Prawdy a strach sieją „globaliści”.

  (.) 101.
  Coś tak właśnie.

  Podczaszy. (102).
  Zgonów wcześnie poszczepiennych i powiązanych ściśle jest około 1.5%.
  To są dane zebrane i oficjalne. (źródła to agendy rządowe, WHO…).
  Oficjalne.
  Prof. Majewska mnoży to przez 10 do 20 razy.
  I słusznie.
  Poważne a dotychczas nie-śmiertelne powikłania pomijam. Multum. Widzę to obok mnie.
  Następstwa późniejsze są łatwe do ocenienia.
  Cóż mi?
  Współczuć?

  Chyba sobie i Nam.
  Nie potrafimy… .
  (?)

  Piskorz. (129).
  Dworczyk powiedział.
  [Złamas i wuj nie jedyny]
  Nie dodał, że wyszczepiło się 94% z zapisanych. Do szczepienia.
  Nie usprawiedliwiam.
  Nikogo.
  A zwłaszcza lekarzy.
  Tak.
  Czas to po raz kolejny napisać.
  Dobrych uczniów.
  Dr Mengele. Lekarzy.

  Refleksja osobista.
  Zauważam, prakty-kując.
  Błędów we sztuce lekarskiej jest TYLE, obecnie.
  Oj!

 154. Boydar said

  Początek niezły

  https://wiktor-smol.neon24.pl/post/160198,targaly-nim-milosc-pozadanie-i-zdrada

  zakończenie nienaturalnie banalne

  To jest właśnie alternatywa, jedna, Panie Smol. Znaczy się ta opisana wyżej. Bo faktycznie to jest ich więcej, i nie są alternatywami.

 155. marteczka said

  Aleksander Sołżenicyn o swojej książce.

  http://www.renegadetribune.com/secret-history-the-gulag-archipelago/?doing_wp_cron=1612448243.3187921047210693359375

 156. podczaszy said

  Jezus a przywódcy innych religii.
  Arcybiskup Sheen, z książki „Życie Jezusa Chrystusa” (str. 19-24).

  „Historia jest pełna ludzi, którzy twierdzili, że przychodzą od Boga albo że byli bogami, albo że przynoszą przesłanie od Boga – Budda, Mahomet, Konfucjusz, Chrystus, Laozi i tysiące innych, aż do człowieka, który ustanowił nową religię tego właśnie dnia.

  Rozum podpowiada, że jeśli którykolwiek z tych ludzi faktycznie przyszedł od Boga, najmniejszą rzeczą, jaką Bóg mógłby zrobić, by poprzeć jego roszczenie, to wcześniej zapowiedzieć Jego przyjście.

  Rozum ponadto upewnia nas, że jeśliby Bóg tego nie zrobił, wówczas nic nie przeszkodziłoby oszustowi pojawić się w historii i powiedzieć: ‚Przychodzę od Boga’ albo ‚Anioł pojawił mi się na pustyni i przekazał mi to przesłanie’. W takich przypadkach nie byłoby obiektywnego, historycznego sposobu sprawdzenia posłańca. Miałby tylko swoje słowo na potwierdzenie i oczywiście mógłby się mylić.

  Przy pomocy takiego probierza można ocenić pretendentów (a na tym wstępnym etapie Chrystus nie jest większy od innych).

  Sokrates nie miał nikogo, kto przepowiedziałby jego narodziny.

  Budda nie miał nikogo, kto wcześniej ogłosiłby go i jego przesłanie albo powiedział o dniu, kiedy usiądzie pod drzewem.

  Nie zapisano imienia matki Konfucjusza i miejsca jego urodzenia ani nie podano ich ludziom na wieki przed jego przybyciem, aby wiedzieli, że jest posłańcem Boga, kiedy faktycznie nadejdzie.

  Jednak w przypadku Chrystusa było inaczej. Dzięki proroctwom starotestamentowym Jego przyjście nie było niespodziewane. Nie ma przepowiedni o Buddzie, Konfucjuszu, Laozim, Mahomecie czy kimkolwiek innym; ale istnieją przepowiednie dotyczące Chrystusa.

  Septuagincie, odnajdujemy wyraźnie zapowiedziane dziewicze narodziny Mesjasza; proroctwo 53 rozdziału Księgi Izajasza o oswojonym z cierpieniem Słudze Pańskim, który odda swoje życie jako ofiarę za grzechy swojego ludu; perspektywa chwalebnego, wiecznego królestwa rodu Dawida – w kim, jeśli nie w Chrystusie znalazły te proroctwa swoje wypełnienie?

  Z czysto historycznego punktu widzenia istnieje tutaj wyjątkowość, która wyróżnia Chrystusa spośród wszystkich innych założycieli światowych religii. I gdy tylko faktycznie doszło do historycznego wypełnienia tych proroctw w osobie Chrystusa, nie tylko ustały proroctwa w Izraelu, ale również nastąpiło umorzenie składania ofiar, gdy prawdziwy Baranek Paschalny został złożony w ofierze.

  Skierujmy się ku świadectwu pogańskiemu.

  Tacyt, przemawiając w imieniu starożytnych Rzymian, mówi: ‚Ludzie byli ogólnie przekonani, zgodnie z wiarą w starożytne proroctwa, że Wschód miał zapanować i że z Judei wyjdzie Pan i Władca świata’.

  Swetoniusz w swojej relacji o życiu Wespazjana opisuje rzymską tradycję w ten sposób: ‚Starą i stałą wiarą na całym Wschodzie było to, że według bez wątpienia pewnych przepowiedni Żydzi mieli zdobyć najwyższą władzę’.

  Chiny spodziewały się czegoś podobnego, ale ponieważ znajdowały się po drugiej stronie świata, wierzono tam, że wielki Mędrzec narodzi się na Zachodzie.

  Roczniki niebiańskiego cesarstwa zawierają takie stwierdzenie:
  ‚W 24 roku Chao-Wang dynastii Zhou, w 8 dniu czwartego księżyca, na południowym zachodzie pojawiło się światło, które oświetliło pałac królewski.

  Monarcha uderzony jego wspaniałością przepytywał mędrców. Pokazali mu księgi, w których to cudowne zjawisko oznaczało pojawienie się wielkiego Świętego Zachodu, którego religia miała być wprowadzona w ich kraju.’

  Wyczekiwali Go Grecy, gdyż Ajschylos w swoim Prometeuszu w okowach, na sześć stuleci przed Jego przyjściem, napisał:

  ‚A tej męki końca
  nie spodziewaj się pierwej, aż mozołów twoich
  z dobrej woli bóg jakiś nie weźmie na siebie (…)’.

  W jaki sposób mędrcy ze Wschodu wiedzieli o Jego przyjściu? Prawdopodobnie na podstawie wielu proroctw rozpowszechnianych po świecie przez Żydów, jak również dzięki proroctwu skierowanemu do nich przez Daniela na stulecia przed narodzinami Chrystusa.

  Cycero, po zrelacjonowaniu przepowiedni starożytnych wyroczni i sybilli o ‚Królu, którego musimy uznać, by być zbawionym’, pyta w oczekiwaniu: ‚Na jakiego człowieka, na jaki okres czasu te przepowiednie wskazują?’ Ekloga IV Wergiliusza przywołała tę samą starożytną tradycję o ‚Dziewicy’ i ‚chłopięciu, które się rodzi, by wieki ustały żelazne’.

  Swetoniusz przytaczał współczesnego mu autora, z którego wynika, że Rzymianie tak bali się króla, który miał zapanować nad światem, że zlecili zamordowanie wszystkich dzieci narodzonych w tym roku – nikt tego rozkazu nie spełnił, z wyjątkiem Heroda.

  Nie tylko Żydzi oczekiwali narodzin Wielkiego Króla, Mędrca i Zbawiciela, ale również Platon i Sokrates mówili o Logosie i uniwersalnym Mędrcu, który ‚ma dopiero nadejść’.

  Konfucjusz mówił o ‚Świętym’, sybille – o ‚Powszechnym Królu’, grecki dramaturg o zbawicielu i odkupicielu, który uwolni człowieka od ‚wrodzonego przekleństwa’.

  To wszystko było po pogańskiej stronie oczekiwań. To, co oddziela Chrystusa od wszystkich innych ludzi, to fakt, że najpierw Go oczekiwano, nawet poganie tęsknili za jakimś zbawcą albo odkupicielem. Sam ten fakt odróżnia Go od wszystkich innych przywódców religijnych.

  Drugim wyróżniającym Go faktem jest to, że gdy tylko się pojawił, dokonał wyłomu w historii z taką siłą, że podzielił ją na dwie części, rozdzielając ją na dwa okresy: jeden przed Jego przyjściem i drugi po nim.

  Nie uczynił tego Budda ani żaden z wielkich hinduskich filozofów. Nawet ci, którzy kwestionują Boga, muszą datować swoje ataki według Niego: Anno Domini tyle a tyle albo tyle a tyle lat po Jego przyjściu.

  Trzecim faktem oddzielającym Go od innych jest ten: każda inna osoba, która przyszła na ten świat, przyszła nań, aby żyć. On przyszedł nań, aby umrzeć. Śmierć była przeszkodą dla Sokratesa – przerywała jego nauczanie.

  Ale dla Chrystusa śmierć była celem i wypełnieniem Jego życia

 157. podczaszy said

  Radykalna ustawa zaproponowana przez rząd francuski, zgodnie z którą osobom niezaszczepionym odmówiono by dostępu do podstawowych usług, takich jak transport publiczny, została pod znakiem zapytania po masowych reakcjach.
  https://www.liberty.news/2020-12-31-france-forced-postpone-health-dictatorship-vaccine-legislation.html

  Proponowane prawo nakłada na obywateli obowiązek posiadania dowodu negatywnego wyniku testu COVID lub „leczenia zapobiegawczego, w tym podania szczepionki”, w celu „uzyskania dostępu do transportu lub do niektórych miejsc, a także do pewnych czynności”.

  Jednak rząd został zmuszony do opóźnienia ustawodawstwa po gwałtownych protestach.

  Francuski minister zdrowia Olivier Véran publicznie odłożył ogłoszenie projektu ustawy we wtorek wieczorem.

  „Ponieważ trzeba ufać, że Francuzi pójdą i zaszczepią się z własnej woli, ponieważ wciąż jesteśmy w stanie kryzysu sanitarnego… rząd nie przedstawi tekstu [Zgromadzeniu Narodowemu] przez kilka miesięcy, zanim wyjdziemy z kryzysu”- stwierdził Véran.

  Ustawa została skrytykowana przez polityków z całego spektrum, a konserwatywny poseł Fabien Di Filippo określił ją jako „szantaż szczepionkowy”.

  Lider RN Marine Le Pen nazwała podjęte środki szczepionkowe jako „zasadniczo totalitarne”.

  „Z drugiej strony, ta ustawa nie ma na celu wprowadzenia obowiązkowych szczepień, ale uniemożliwi każdemu, kto jej nie przestrzega, prowadzenie życia towarzyskiego” – powiedziała.

  Rzecznik partii RN, Sebastien Chenu, nazwał ten plan „dyktaturą zdrowia”, podczas gdy centrysta senator Nathalie Goulet powiedziała, że “projekt był „atakiem na wolności publiczne”.

  Guillaume Peltier, zastępca lidera centroprawicowej partii LR, ostrzegł, że prawo pozwoli rządowi „uzyskać wszelkie uprawnienia do zawieszenia naszych wolności bez kontroli parlamentarnej”.

  Francuski program szczepień, który ma się rozpocząć w niedzielę, nie będzie obowiązkowy, ale większość 55% obywateli twierdzi, że nie przyjmie szczepionki.

  Jak już wcześniej podkreślaliśmy, Francja nałożyła jeden z najbardziej rygorystycznych lockdownów w Europie, a obywatele muszą wypełniać formularz za każdym razem, gdy opuszczają swój dom.
  http://www.ekspedyt.org/2021/01/02/pis-rozwaza-apartheid-narodowy/

 158. I*** said

  (153) Nick

  Załgana „gnida dworska” – manipulacja szyta zbyt grubymi nićmi, ale liczą na niekumatych… :)))

  A ilu faktycznie lekarzy zapisało się na te „wyszczepienia” (nie wnikając w powody etc.)? – 94% nic nie mówi o konkretnej liczbie… ale propagandowo brzmi zachęcająco!

 159. podczaszy said

  Rada Europy zakazuje szczepień przymusowych
  https://www.churchmilitant.com/news/article/council-of-europe-prohibits-mandatory-vaccination

  Stolicy Apostolskiej grozi naruszenie rezolucji zakazującej dyskryminacji

  STRASBOURG, Francja ( http://www.ChurchMilitant.com ) – W środę Rada Europy (RE) przyjęła dekret zakazujący obowiązkowych szczepień przeciwko COVID-19, uderzając w kraje europejskie i wpływowych globalistów, którzy rozważają przymusowe szczepienia obywateli.

  Rezolucja 2361 (2021) nakazuje rządom zapewnienie, „aby obywatele byli informowani, że szczepienie NIE jest obowiązkowe i że nikt nie jest politycznie, społecznie lub w inny sposób naciskany, aby się zaszczepić, jeśli sami nie chcą tego zrobić”.

  „Aby móc uczestniczyć w Apostolskiej Podróży Ojca Świętego Franciszka w Iraku, konieczne jest poddanie się szczepieniu przeciwko COVID-19 w odpowiednim czasie” – zapowiedział Watykan, który ma status obserwatora w RE.
  bloger AlterCabrio
  http://www.ekspedyt.org/2021/02/02/szczepionkowy-apartheid-stop-szantazom/

  https://polfejs.net/read-blog/143_jak-doszlo-do-zidiocenia-sorry-zlewaczenia-stanow-zjednoczonych-czyli-hodowla-gl.html

  https://polfejs.net/read-blog/171_ostatnia-refleksja-przed-opuszczeniem-facebooka.html

  https://foxexclusive.com/17477/michael-yeadon-no-need-of-vaccine-covid-19-pandemic-effectively-over/

  https://rumble.com/vbfcsj-dr.-mike-yeadon-pfizers-former-vice-president-and-chief-scientist-for-aller.html

  https://citizenfreepress.com/breaking/professor-of-molecular-genetics-issues-chilling-warning-on-covid-mrna-vaccines/

 160. podczaszy said

  Stany z lockdownem odnotowują średnio więcej zgonów z powodu zakażeń
  https://lockdownsceptics.org/2021/02/03/latest-news-274/#lockdown-states-suffer-more-covid-deaths-on-average
  W rzeczywistości w stanach z blokadą odnotowano średnio o 5,6% więcej zgonów niż w stanach z brakiem blokady (pomarańczowe słupki).


  Jeśli cokolwiek to sugeruje, to właśnie że lockdown pogorszył sytuację. W każdym razie nic nie wskazuje na to, że to pomogło.
  http://www.ekspedyt.org/2021/02/02/nie-chce-juz-dluzej-zyc/

 161. podczaszy said

  Poszukiwania fantomatycznego „koronawirusa”
  Jarosław Ruszkiewicz

  „GENOM WIRUSA” TO NIC INNEGO JAK MODEL KOMPUTEROWY
  https://off-guardian.org/2021/01/31/phantom-virus-in-search-of-sars-cov-2/

  Cały genom wirusa SARS-CoV-2 nigdy nie został zsekwencjonowany, a zamiast tego został „złożony” w komputerze.Kalifornijski lekarz Thomas Cowan nazwał to „naukowym oszustwem”. I jak dotąd nie jest jedyny!
  http://niepodległy.pl/948/poszukiwania-fantomatycznego-koronaswirusa-/

 162. Jan said

  BIOLOGICZNA BROŃ BINARNA CZYLI ŚMIERĆ Z OPÓŹNIONYM ZAPŁONEM. Dr. Lee Merrit

 163. Boydar said

  Pani dr Merrit (162) jest dumna z walki z Al-Ka’idą. Byłaby jeszcze bardziej dumna gdyby dowiedziała się kto Al-Ka’idę stworzył i po co.

 164. Piskorz said

  !!! Mikrobiolog Bhakdi opuszcza Niemcy,bo już ma dobrze robią koła pióra..
  „Die Gefährlichkeit eines Virus kann nur daran gemessen werden, wie viele Tote gefordert werden durch die entsprechende Infektionskrankheit. Und die Antwort ist schlicht und einfach, daß dieses Virus nicht mehr Tote fordert als eine mittelschwere Grippewelle.“ Robi to jak piszą na port. z żalem..
  ” Niebezpieczeństwo virusa może być mierzone tylko ilością ofiar śmiertelnych spowodowanych przez odpowiednią chorobę infekcyjną. I odpowiedź jest jasna i prosta, że ten virus NIE POWODUJE WIĘCEJ ZGONÓW NIŻ ŚREDNIO-CIĘŻKA” FALA GRYPY. ps Reszta na http://www.zuerst.de

 165. zen said

 166. Ad. 151:
  W Gdańskim Urzędzie Konserwatorskim mówiono mi, że gdy odbudowywano spichlerz DALEKA DROGA na Wyspie Spichrzy to „zbiegli się rzeźbiarze”, ale pale fundamentowe i dźwigary były TAK SKAMIENIAŁE jakby miały wiele tysięcy lat ??? Stwierdzono, że są z ŻELBETU – więc Czyżby Była To Przebudowa Niemiecka? Próbki dano na UGd, gdzie stwierdzono, że są PRZEDKRZYŻACKIE. Wobec tego zawieziono je na UJ, gdzie orzeczono, że są z lat 2100-2300 pne – czyli z egipskiej kultury pucharów dzwonowatych ??? Wyspa Spichrzy była datowana historycznie na Zygmunta Augusta.
  Niemcy stwierdzili, że kamienna grobla forteczna w Szczecinie: Łasztowania-Dąbie została zbudowana ze SKANDYNAWSKIEGO kamienia balastowego. Znaczyło to, że na Łasztowni wyładowywano skandynawski kamień balastowy i ładowano wełnę czeską, żelazo śląski i pszenicę, której w Skandynawii NIE UPRAWIANO. Tak więc jak Berlinki na śluzie Nowomiejskiej we Wrocławiu w roku 1242 – których nazwa pojawia się dopiero w XIV wieku – świadczą o wielkotowarowym transporcie pszenicy do Szczecina, tak skandynawski kamień BALASTOWY świadczy, że tą pszenicę odbierano w Szczecinie statkami balastowymi czyli KOGAMI.
  Niemcy zauważyli MĄDRZE, że w Gdańsku skandynawskiego kamienia balastowego NIE MA ??? czego polskie Barany nie powtórzyły. Otóż muszę przypomnieć Baranom CZESKIM, że w Gdańsku Nie Ma skandynawskiego kamienia balastowego z tej racji, że statki skandynawskie przywoziły jako Balast OSMUND I RUDĘ SKANDYNAWSKĄ dla metalurgii kaszubskiej i powiślańskiej: Najpierw do Płocka a potem do Torunia, aż metalurgia Powiślańska została zniszczona przez Szwedów za pieniądze Cromwella i Mazarina. I dlatego większość Szwedów pochodzi z Mazowsza, bo królowie szwedzcy wyobrażali sobie, że jak zaimportują polskich roboli to w Szwecji będzie Tak Dobrze JAK W POLSCE. Przy metalurgii powiślańskiej nie powstałaby też Mocarstwowa Anglia.
  I jeszcze to, że Kogi budowano TYLKO W GDAŃSKU, gdyż kilku- czy kilkunastotonowe miecze kilowe odkuwano tylko w Oliwie. Przed wojną stwierdzono też, że przepływanie Morza Północnego na drakerach było NIEMOŻLIWE, toteż Skandynawowie musieli pływać do Ameryki Na Kogach.

 167. Joannus said

  Oto przewidywania carycy Katarzyny względem Polski i Polaków, jak aktualne mimo upływu grubo ponad dwóch stuleci.

  ”Nie można zaanektować ich państwa, bo trzeba byłoby się dzielić z Prusami, Austrią, Turcją i Bóg wie jeszcze z kim; narzuca to europejska równowaga sił. Po drugie nie można tego zrobić od ręki, gdyż są to znakomici żołnierze, a cały naród gdy otwarcie zagrożony, przypomina wściekłego wilka w nagonce. Zbyt dużo by to kosztowało, należy więc zdemoralizować ich do szpiku kości.

  Trzeba … rozłożyć ten naród od wewnątrz, zabić jego moralność… Jeśli nie da się uczynić zeń trupa, należy przynajmniej sprawić, żeby był jako chory ropiejący i gnijący w łożu…

  Trzeba mu wszczepić zarazę, wywołać dziedziczny trąd, wieczną anarchię i niezgodę…

  Trzeba nauczyć brata donoszenia na brata, a syna skakania do gardła ojcu.

  Trzeba ich skłócić tak, aby się podzielili i szarpali, zawsze gdzieś szukając arbitra.

  Trzeba ogłupić i zdeprawować, zniszczyć ducha, doprowadzić do tego, by przestali wierzyć w cokolwiek oprócz mamony i pajdy chleba. Będą Oni walczyć długo, bardzo długo, nasze prochy przepadną, ale przyjdzie czas gdy sami sprzedadzą swój kraj, sprzedadzą go jak najgorszą dziwkę.

  My rozpoczniemy ten proces Panin! Korupcją „milczących psów”, którzy będą nimi rządzić. Bogactwem i głodem, które biednych podjudzą przeciw możnym, tych drugich zaś napełnią takim strachem i podłością, że uczynią wszystko dla zachowania swego bogactwa.

  Zepsujemy ich kultem prywaty, złodziejstwa, rozpusty, wszelaką demoralizacją i wiodącym ku niej alkoholem.

  Stworzymy tam nową oligarchię, która będzie okradać własny naród nie tylko z godności i siły, lecz po prostu ze wszystkiego, głosząc przy tym, że wszystko co czyni, czyni dla dobra ojczyzny i obywateli.

  Niższe szczeble tych krwiopijców będą uzależnione od wyższych w nierozerwalnej strukturze formalnej i nieformalnej piramidy.

  Trzeba będzie starać się, by w piramidę wpasowany był każdy zdolny i inteligentny człowiek, by zechciwiał w niej i spodlał.

  Niedopasowywalnych szaleńców, nieuleczalnych fanatyków, nałogowych wichrzycieli i każdą inną wartościową jednostkę wyeliminujemy operacyjnie. Zadanie to jest wielkie Panin, lecz i efekty będą wielkie.

  Polska zniknie w samych Polakach!

  Wtedy właśnie, gdy będzie wydawało się im, że mają wolność. Ale ja tego nie doczekam Panin, zaczniemy jednak ten proces, a wiesz dlaczego nienawidzę tego kraju? – Dlaczego Pani? Zapytał Panin. – Dlatego, że jestem kobietą, i nienawidzę dziwek, które udają święte.

  Ja jestem prostytutką Panin, a to honor, gdy się jest do tego cesarzową. – I dlatego jeszcze Panin, że ze zdrajców robili oni zawsze bohaterów. – I dlatego jeszcze Panin, że nigdy nie chcieli się z nami zjednoczyć przeciw Rzymowi, a byli naszymi braćmi Słowianami, zdradzili nas Panin. – I dlatego Panin kiedyś zginą, unicestwią się sami!..”

 168. osoba prywatna said

  Oto do jakiego bezczelnego kłamstwa dopuszczają się pseudoznawcy zwani lekarzami i profesorami.Kłamią i oszukują Polaków w żywe oczy.
  https://heksogen.neon24.pl/post/160210,jawna-dyskredytacja-leku-ratujacego-zdrowie-i-zycie

 169. Boydar said

  Komentarze (21)
  1h temu
  Bismarck Jezus nie był Żydem bo wtedy jeszcze był inny podział , Maria pochodziła z Nazaretu czyli była z Samarii , była Samarytanką . To dzisiaj dalej odrębna grupa , która w większości zasymilowała się z resztą Żydów … Samarytanie byli bardzo nieufni i niechętni dla obcych . Dlatego gdy jeden z nich pomógł Jezusowi powstała przypowieść o ” Dobrym Samarytaninie ” . Jak wiadomo pochodzenie w tamtych narodach dziedziczy się po matce , z tego wynika , że Jezus był Samarytaninem . Często na Jezusa mówiono „Nazarejczyku” choć urodził się w Betlejem w Judei . Czyli pilnowano wtedy skrupulatnie jaka w kim krew płynie . To tak jak by np . Urodził się w Polsce ale był Kaszubem . Kaszubi to Słowianie ale nie z grupy Polonijnej ( Mazowszanie , Wielkopolanie , Kujawiacy , Lechici itd … )

  https://wielkahistoria.pl/jezus-chrystus-w-nazistowskiej-propagandzie-i-nauce/?fbclid=IwAR3cZxMo5RocpB39ZbtIZhNM6sdJdqc71URUhVk8UZF95s6I6Wv1tJYnWFA/

  Wuj Adolf kombinował jak koń pod górę. Wystarczyło powiedzieć, że Chrystus był dobrym człowiekiem, i wszyscy pojęliby, że w żadnym wypadku żydem być nie mógł.

 170. Anucha said

  żyd kombinuje co by goj nic nie miał i był szczęśliwy.
  Ostatnio jakaś minister duńska przekonywała jaki to cymes , gdy nic nie posiada się na własność.
  Wszystko będzie można wypożyczyć od korporacji.

  Otóż może tak być, że goj nic nie będzie miał. Ale szczęście będzie możliwe tylko wtedy , kiedy będzie można wypożyczyć panią minister z gołą doopą i wybatożyć za kolejne żydowskie hagady.

 171. osoba prywatna said

  Luty, czego nas uczy?
  .https://www.youtube.com/watch?v=KZmFilDtG4I

 172. bryś said

  Raczej nieaktualne – „europejska równowaga sił” – w skali globalnej są już raczej pomijalne, a jak nie to za 2 pokolenia. W samej Europie rzydzi robią co chcą. Czy tworząc nowe prawa, czy ignorując stare. Dla Rosji możemy być tylko jakimś mglistym sentymentem. Coraz mniej Polaków zna ten kraj i ma jakieś kontakty z Rosjanami. A co do podobieństwa do wściekłego wilka, chyba bezzębnego i do tego w kagańcu. Co najwyżej mogącego kogoś obślinić.

 173. osoba prywatna said

  Nadciąga GŁÓD? Były poseł UJAWNIA szokujące fakty ws. wywłaszczania Polaków! K. Tołwiński w MN!
  .https://www.youtube.com/watch?v=3oGOCTTbGN8

 174. zen said

  Obecna sytuacja najbardziej zagraża nam Polakom.

  https://www.cda.pl/video/59269406e

 175. Yagiel said

  ad Boydar@146 – bardzo ciekawy optymistyczny wpis:
  „jestem nach’uj pridatny, komukolwiek” – nie komukolwiek, lecz żonie i dzieciom: Ród to już COŚ, biologia 🙂
  a co do smutku Kafela – tak, to jest dramat: nasze dzieci, ale… 1. nie ilość, a jakość: 95% i tak jest, brzydko mówiąc, na przemiał, tj. lepiej, żeby ich nie było; 2. z mojich dzieci córka poszła w cywilizację, ale – czy ja w jej wieku nie? każdy ma swoje tempo dochodzenia do mądrości… jeszcze z nią pogadam.
  Lecz ogólnie to smutna racja: cywilizacja to psucie dzieci, tj. psucie Ludzi małych ciałami… Wczoraj uczennica – na lekcji o bajkach – mówi mi, że kiedy miała 5 lat i babcia opowiadała jej bajki, to „byłam taka głupia! co ja tam rozumiałam… nie pamiętam!” – nakrzyczałem na nią, że nie wolno tak o sobie/dziecku mówić ani myśleć! to, że to powiedziałaś teraz, to już jest szansa, objaw mądrości… I ma zadzwonić do Babci i zapisać bajkę od niej. I nam przeczytać.
  Dziś będą lekcje z innymi – o to samo chodzi. Żeby odchorować to psucie nas szkoły-studia-media, żeby się z tego odtruć i gdzieś tak około 40.-50. zacząć być, jak dziecko MĄDRE: kto ma 60 lat, ten ma 6… kto 40 lat, ten ma 4… Wiek przed-TALMUDowy to jednak PRAWDA ! mamy Ją w sobie.
  Nawet w TORA: co nie jest zabronione – np. bronić się przed Kain’im – to jest dozwolone. Wolno nam nie być Kain…
  Coś tam jednak mamy z cycków mamy wyssane: systko z sysków; jak i mama/żona coś tam jednak ma z… uja 😉 z ujów, nie z ciulów! Uje nasze bardzo mądre są! Znaczy My 😉

  ad Joannus@143 – wszystko, co powiedziane jest w historii, to powiedziane jest, gdy dzieje, dzianie się ‚wtedy’ mogło być ciut inne… Tu na Gajówce jest opis pożaru Londyn’1866, a Pan wspomina o pożarze Moskwy’1812 – to jest palenie historii/cywilizacji czy dziejów/Prawdy, zupełnie jak Warszawy’1944 ? Nie mamy już Prawdy-Warszawy – no, jeden kościół na skarpie nad-Wiślanej – zna Pan ? No i piwnice: piwnic nie zburzyli, choć zawalili – piwnice są, jak były… A na czym były?
  Żeby się w Iraku dokopać podłóg Szumerów, trzeba kilkanaście metrów piasku i gruzu zdjąć! A pod te podłogi – jakie tam mitrea? jakie tam Bazyliszki i Zwierciadła? Jakie tam głazy – jak! wycięte?
  Miasta się podnoszą z pokolenia na pokolenie, Lasy się podnoszą – jakie te Lachy mają korzenie głębokie…! Nam się też jeszcze podnoszą – z korzenia jak głęboko ?

  Jeśli dr /a nie było łatwo w Egipcie i potem/ Franc Zalewski pokazuje nam przed-potopowe ślady na kamieniach, głazach, MEGAgłazach – ślady maszyn! to nie bądźmy głupsi od siebie samych sprzed potopu szkoła-studia-media… Wyryte w nas są ślady Tamtych Maszyn Tamtej Cywilizacji -1280 lat – oraz pytanie: po co było drapać Te Skały? Te Góry po co drążyć?
  Pytania w nas – o sens – to pytania Zwyciężców czy Pokonanych ? Mądrych czy Głupich ?

 176. Boydar said

  I tylko Panu Janowi umknęło, że jest to (167) w całości autorstwa Łysiaka. Niby drobiazg a cieszy.

 177. Boydar said

  Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło 🙂

  https://wiadomosci.wp.pl/rzadowa-grafika-uznana-za-nieprawdziwa-o-czym-naprawde-pisali-amerykanscy-naukowcy-6604567921195584a

  Moja teściowa się załamie, nach’uj jej teraz trzy szuflady maseczek i dwieście litrów płynu do dezynfekcji.

  Ona nie wie, że można zamiast płynu do spryskiwaczy, rewelacja !

 178. osoba prywatna said

  Potop
  https://bb-i.blog/2021/02/04/potop/

 179. Lily said

  Re 173; Zen
  ILU ludzi, zadalo sobie TAKIE PYTANIE.

  CO ROBIA ZBRODNIARZE WOJENNI.
  (Ich DZIECI,WNUKI,PRAWNUKI) KTORZY
  PO II.W.S,WYJECHALI DO USA?.
  CZY STALI SIE SZLACHETNYMI i
  CIERPIA Z POWODU T E G O,co ZROBILI ?.
  NIEKTORYM SFIKSOWANO SMIERC.

  „Mowia obeznani w TEMACIE,ze
  POZMIENIALI CALE SWOJE ZYCIORYSY,
  i NADAL CZYNIA Z L O”.

  BO ZLO PRZECHODZI w GENACH, z
  POKOLENIA NA POKOLENIE.

 180. revers said

  Makow – Umrzeć na nogach lub żyć na kolanach?
  4 lutego 2021 r.

  right-crisis.jpeg
  Covid jest sztuczką, aby przejść cabalist bankierów centralnych długoterminowy cel, wywłaszczenie i zniewolenie ludzkości.

  Twój wybór: Bądź wspólnikiem w swoim samobójstwie lub walcz.

  autorstwa Dr Henry Makow

  Nie możesz zrozumieć bieżących wydarzeń, jeśli nie docenisz, że nasi „przywódcy” są agentami kartelu banków centralnych satanistycznych (Cabalist) (Rothschildów). Ich celem jest zniszczenie cywilizacji zachodniej.
  https://www.translatetheweb.com/?ref=TVert&from=&to=pl&a=https%3A%2F%2Fwww.henrymakow.com%2F2021%2F02%2Fhumanity-last-stand.html

 181. zen said

  Sowieci umieszczali swoich oponentów politycznych w psychuszkach, lecząc ich w najlepszym raju na ziemi ze złudzeń bycia wolnym. Dzisiaj tym samym osobnikom etnicznej zaszłości, Skowyt 19 posłuży do rozprawy z przeciwnikami wszelkiej maści, będą nas „leczyć” według uznania miejscowego Sanhedrynu, budując jeszcze raz nowy raj na ziemi dla opornych, którzy nie chcą żyć według ich maniakalnych i schizofrenicznych reguł. Dzisiaj zbrodnia planowana jest na naszych oczach w pudle dla idiotów – bezkarność mordercy powoduje jego bezczelność i bezwzględność – nazywa się to powszechnymi szczepieniami.

  https://killuminati.pl/nowe-wytyczne-dla-policji-masz-covid-19-bedziesz-na-sile-leczony/

 182. Boydar said

  Zaraz zaraz (taka duża bakteria od obywatela Selera), z Oświęcimia niektórzy mieli szczęście wyjść żywi !

  https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-ulotki-porownujace-szczepienia-do-auschwitz-brat-bylego-lide,nId,5029683

 183. Piskorz said

  re 167 gdyż są to znakomici żołnierze, a cały naród gdy otwarcie zagrożony, przypomina wściekłego wilka w nagonce””…….ta kurewka caryca o tym to wiedziała, zresztą wujek Adolf też..! I dlatego „przemyśliwał”, aby z Polakami iść na Rosję…to on o tym myślał nie my.

 184. Krasnaja Armia Wsiech Silniej said

  Pamięta Chińczyk, rozumie Żyd, Armia Czerwona wszystkich zwycięży Nawet Berlin od Czerwonej Gwiazdy W czterdziestym piątym dostał „pizdy”. Grożnie kroczą furażerki z butami, Okręty podwodne płyną pod lodami, I chuj, że mało armat i pocisków, Możemy łopatą walnąć po pysku. Ryczą samoloty i walą czołgi, Kombat, jo, ojczulek, ojczulek kombat Od północnych gór aż po Czarne Morze Pognamy wroga, wsadzimy na rożen. Ryczą samoloty i walą czołgi, Kombat, jo, ojczulek, ojczulek kombat Od północnych gór aż po Czarne Morze Armia Czerwona.wszystkich zmoże. Żeby się bali wrogowie-pedały, Asy lotnictwa w niebo wzleciały. Jebać Amerykę, pierdolić NATO! Razem dostaną w dupę od strojbatu A jeżeli wróg się do nas dobierze, To „ruski specnaz” wnet go rozjebie Żegnajcie wówczas śmigłowce i czołgi, Tylko gównem będą śmierdzieć po nim dołki. Ryczą samoloty i walą czołgi, Kombat, jo, ojczulek, ojczulek kombat. Od północnych gór aż po Czarne Morze Pognamy wroga, wsadzimy na rożen. Ryczą samoloty i walą czołgi, Kombat, jo, ojczulek, ojczulek kombat Od północnych gór aż po Czarne Morze Armia Czerwona wszystkich zmoże. A do każdego miejsca naszej planety W trzydzieści minut dolatują rakiety. I każdemu psu, bladź, wyrwiemy kutasa.. Chwała Ci, Rosjo, ojczyzno nasza!

  Tekst pochodzi z https://www.tekstowo.pl/piosenka,krasnaja_plesien,_1050_1088_1072_1089_1085_1072_1103___1040_1088_1084_1080_1103___krasnaja_armia_.html

 185. Lily said

  MINELA WLASNIE 7 ROCZNICA,
  WSPOLNYCH OBRAD RZADZACYCH,
  w III.R.P, i Izraelskiego KNESSETU w Krakowie.
  A.DUDA. TO PIERWSZY PREZYDENT,
  poobradowy..
  M.MORAWIECKI. TO PIERWSZY PREMIER
  poobradowy.

  OBAJ POMAZANCY J, Kaczynskiego,
  dla ktorego w codziennym postepowaniu
  jak sam MOWI,o sobie.
  ‚NAJWAZNIEJ JEST UCZCIWOSC”.

 186. Podczaszy said

  Ludzie, którzy są „znani i lubiani”, będą prowadzić kampanię w obawie przed niskim zainteresowaniem szczepionkami koronawirusowymi

  Szefowie służby zdrowia planują zwerbować celebrytów i „wpływowych” ludzi cieszących się dużą popularnością w mediach społecznościowych, do dużej kampanii mającej na celu przekonanie ludzi do zaszczepienia się przeciw covid, w obliczu obaw przed niskim zainteresowaniem.

  Ministrowie i NHS England sporządzają listę „bardzo rozsądnych” sławnych twarzy w nadziei, że ich rady dotyczące szczepień zdobędą powszechnie zaufane, dowiedział się Guardian.
  bloger AlterCabrio
  https://www.ekspedyt.org/2020/12/06/breakdance-czyli-taniec-wyszczepianiec/

  Dyrektor medyczny Moderny: zaszczepieni dorośli nadal mogą zarazić niezaszczepionych COVID-19

  Szczepionki „nie pokazują, że zapobiegają potencjalnemu przenoszeniu tego wirusa… i zarażaniu innych.”
  https://www.fastcompany.com/90579773/moderna-chief-medical-officer-vaccinated-adults-could-still-infect-the-unvaccinated-with-covid

  Izraelka M. Linial (profesor biochemii na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie) wyraziła podobne odczucia: „Opracowanie klasycznych szczepionek trwało 10 lat. Nie sądzę, by świat mógł czekać na klasyczną szczepionkę”.

  Ale zapytana, czy od razu przyjmie szczepionkę, odpowiedziała: „Nie wezmę jej od razu – prawdopodobnie nie przez co najmniej następny rok” – powiedziała JPost. „Musimy poczekać i zobaczyć, czy to naprawdę działa”.

  Świetnie. A więc „profesor biochemii” nie przyjmie szczepionki, ale dla zwykłych ludzi, takich jak ty i ja, jest to w porządku?
  http://www.ekspedyt.org/2020/11/30/dlaczego-powinnismy-sobie-darowac/

  Aby uzyskać zgodę Food and Drug Administration, firmy będą musiały udowodnić, że przyjmowanie szczepionek nie ma natychmiastowych ani krótkoterminowych negatywnych skutków zdrowotnych.

  Ale kiedy świat zacznie się zaszczepiać tymi zupełnie nowymi i rewolucyjnymi szczepionkami, praktycznie nic nie będzie wiedział o ich długoterminowych skutkach. (The Jerusalem Post)
  autor: AlterCabrio
  https://www.unz.com/mwhitney/heres-why-you-should-skip-the-covid-vaccine/

  bloger AlterCabrio
  http://www.ekspedyt.org/author/alter-cabrio/

  https://clinicaltrials.gov/ct2/show/record/NCT04283461
  kowid
  https://naszapolska.pl/2020/11/30/pilne-poslowie-miazdza-ministra-zdrowia-pytaniami-o-szczepionke/

  My, w przychodniach będziemy wiedzieli, jaką dysponujemy szczepionką, ale nie będziemy mogli tej informacji przekazać pacjentowi – mówi Szymon Kopa (PZ)
  https://naszapolska.pl/2020/12/02/polacy-nie-beda-wiedziec-ktora-szczepionka-zostala-im-podana/
  covid19
  https://www.rt.com/op-ed/507587-covid19-vac

  AlterCabrio
  , 4 grudnia 2020

  „Podczas długotrwałego stresu jesteśmy bardziej przerażeni, nasze myślenie jest zagmatwane, słabo oceniamy ryzyko i działamy impulsywnie z przyzwyczajenia, zamiast uwzględniać nowe dane”

  Tym razem w menu danie na weekend. Artykuł Paula Rosenberga o cenie strachu. Cenie jaką płaci nasz organizm. Tekst ma charakter uniwersalny, ale nie da się ukryć, że pisany w kontekście obecnej sytuacji. W przypadku niedosytu informacji polecam ‘Uzupełnienia’.

  Człowiek pewien urodził się i przestraszył…
  Potem długo, długo się bał i w końcu umarł…ze strachu.

  http://www.ekspedyt.org/2020/12/04/strach-rachunek-prosze/
  fear
  https://freemansperspective.com/the-wages-of-perpetual-fear/

  bloger AlterCabrio
  , 4 grudnia 2020

  „Jeśli jest jedna rzecz, która powstrzymuje skuteczną reakcję na pandemię, to wolność” – powiedział gubernator Kalifornii Gavin Newsom.
  http://www.ekspedyt.org/2020/12/04/zagrasz-to-jeszcze-raz-sam/

  https://babylonbee.com/news/government-to-prepare-for-next-pandemic-by-stripping-rights-now

  Polska 2050, w mojej opinii AntyPolska2050, to nowy twór ludzi związanych z amerykańskim Atlantic Council (Michał Kobosko) oraz ze służbami tropiącymi za czasów PO polski patriotyzm (Jacek Cichocki).
  http://www.ekspedyt.org/2021/02/05/ostatni-pomiar-poziomu-glupoty-wsrod-polakow-nie-pozostawia-zludzen/

  Kto by przypuszczał, że rodzący się na naszych oczach totalitaryzm będzie miał „zdradziecką mordę” Jarosława Kaczyńskiego

  Minister Niedzielski najprawdopodobniej przez pomyłkę ogłosił przed terminem pojawienie się nowej mutacji (wariantu) wirusa w Czechach.

  W Czechach akurat nikt o tym jeszcze nie słyszał, bo według planu nowy “wariant wirusa” był tam zaplanowany dopiero na drugą połowę stycznia.

  Informację podaną przez Niedzielskiego zdementowała ambasada Czech.
  http://www.ekspedyt.org/2021/02/02/przeglad-wiadomosci-trwale-trendy-zamordyzmu/

 187. Boydar said

  Coś o Jaćwingach ale nie tylko

  https://www.polskieradio24.pl/39/1240/Artykul/2673976,Kolebka-panstwa-Piastow-Naukowcy-ustalili-date-budowy-palatium-na-Ostrowie-Lednickim

 188. Podczaszy said

  Wskaźnik śmiertelności Covid19 obniżono z 3,4% na 0,26%, co jest porównywalne do typowej sezonowej grypy.
  http://www.ZeroHedge.com
  USA
  2020-05-27
  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/wskaznik_smiertelnosci,p1519523424
  covid
  https://www.infowars.com/the-cdc-slashed-the-covid-19-fatality-rate-to-a-fraction-of-earlier-estimate-used-to-justify-lockdowns/
  covid
  https://www.sciencealert.com/covid-19-s-death-rate-is-higher-than-thought-but-it-should-drop
  Strażacy OSP prawie jak taksówkarze. Wożą seniorów na szczepienia
  4 lutego 2021
  https://tarnogorski.info/strazacy-osp-prawie-jak-takso/

  covid
  https://katowice24.info/w-piatek-protest-branzy-weselnej-przed-biurem-pis-w-katowicach/
  covid
  https://tarnogorski.info/na-zywo-w-katowicach-trwa-protest-branzy-weselnej/
  covid
  https://tarnogorski.info/wszystko-jasne-wiemy-ktore-biznesy-beda-mogly-sie-otworzyc-rzad-ulegl-presji/

  https://sun9-53.userapi.com/impf/zGhgtjYoj8j-JKEScrvmntGmb1kcUQM6lyeF1g/G9f39lG1810.jpg?size=668×960&quality=96&proxy=1&sign=a4f8d743d1314c17b4f08d3666cecef0&type=album

  Kreacja PR Greta Thunberg wywołuje globalny sprzeciw. Ludzie zaczynają to rozumieć teraz, wiedzą, że jest narzędziem globalistycznych elit, – Davos .
  https://pbs.twimg.com/card_img/1357355991159869440/nCkhW4mX?format=jpg&name=small

  Europa ma swój własny system zgłaszania zdarzeń niepożądanych dla leków i szczepionek, zwany EUDRA. Obecnie zawiera dane dotyczące szczepionek Covid.

  Zawiera teraz 58 000 raportów dla
  @pfizer
  w tym 295 zgonów ..

  liczba zgonów, jak i ogólne wskaźniki zdarzeń niepożądanych są znacznie wyższe niż w Stanach Zjednoczonych.

  Warto zauważyć, że było OSIEM doniesień o „spontanicznych poronieniach”, tj. poronienia. Sześc było wśród pracowników służby zdrowia …
  https://kodluch.wordpress.com/2021/02/04/04-02-2021-syria-1949-dzien-sprzatania-swiata/#comments

  Obejrzyj „Faces of Lockdowns” :
  .https://www.youtube.com/watch?v=dQHtzu6STe4

  Wskaźnik śmiertelności w Andaluzji zmniejszył się prawie o połowę po wprowadzeniu polityki dotyczącej witaminy D. Niestety, tutaj, w Wielkiej Brytanii, nasza śmiertelność wzrosła ponad dwukrotnie w tym samym okresie, pomimo pięciokrotnych szczepień.
  https://pbs.twimg.com/media/EtTs1_vXYAIptIR?format=jpg&name=small

  siła nabywcza ludności Ukrainy wynosi 1830 euro na osobę rocznie (około 8 tys złotych rocznie)
  https://adnovumteam.wordpress.com/

  Władze w Kijowie miały POPROSIĆ władze w Mińsku o nadzwyczajne dostawy energii elektrycznej z Białorusi w związku z ostatnimi awariami na Ukrainie i krytyczną sytuacją z zapasami węgla na składach ukraińskich elektrociepłowni;
  https://focus.ua/economics/473779-ukraina-poprosila-belarus-ob-ekstrennyh-postavkah-elektroenergii

 189. Lily said

  WSZYSCY,do JEDNEJ BRAMKI ?.
  http://end-oftheamericandream.com/archives/
  pope-francis-calls-for-a-new-global-political-
  authority-to-save-humanity

 190. Yagiel said

  w @175 miało być -12800 lat, ale się śpieszyłem przed lekcjami…

  Mówiliśmy m.in. o filmie „13 wojownik”: jeden Arab-poeta między vikingami – dogadali się! Bo tak sie robi politykę: taki film o przyjaźni Araba z vikingami, a 5-10 lat potem – proszę, jaka Swecja gościnna dla Arabów/muzułmanów! W filmie jedna Swe… viking-laska poleciała na Araba/Banderas’a – potem w życiu niejedna Swedka…

  Na lekcji oczywiście nie mówimy tak szczegółowo o nie-prawdzie ekranu i prawdzie życia, niemniej o tym, że filmy zapowiadają życie za 10 lat, że są reklamówkami projektów – rozmawiamy.

  Ja potem na rower, a oni – kolejne lekcje. Lecz o czym myślą – ?

 191. Bezpartyjna said

  Dla syćkich melomanów gajówkowych. Bardzo ładnie wchodzą poszczególne sekcje instrumentów, w tym saksofon.

 192. Greg said

 193. Greg said

 194. Bezpartyjna said

  Panie Piskorz,

  Jako Ziomalowi zadałam pytanie na wątku pt.: „Spotkania z Polską (Ludową) – Pod niebem Warszawy”, ale powtórzę na WT, bowiem jestem ciekawa odpowiedzi, a może Pan tam powtórnie nie zajrzeć. Oto pytanie:

  „Od wielu lat mieszkam w Falenicy , czyli w żydowskiej stolicy..!!

  I dobrze się Panu mieszka w Falenicy, tak jak mnie w żydowskiej stolycy?
  A to świetne, może gdzieś nawet przemknęliśmy obok siebie zupełnie o tym nie wiedząc. Jutro oczywiście wybiera się na falenicki bazarek.

  Miałam kilka książek o Falenicy, ale popożyczałam na wieczne oddanie i teraz mam tylko jedną, tę chyba najświeższą.” 😀

 195. Greg said

  To tyle na dziś!

 196. https://marucha.wordpress.com/2021/02/02/wolne-tematy-9-2021/

  Ad. 186: Boydar said – 2021-02-05 (Piątek) @ 13:16:50
  Coś o Jaćwingach ale nie tylko
  https://www.polskieradio24.pl/39/1240/Artykul/2673976,Kolebka-panstwa-Piastow-Naukowcy-ustalili-date-budowy-palatium-na-Ostrowie-Lednickim

  Pamiętam, że gdy kilkadziesiąt lat temu Polska Akademia Nauk badała PALATIUM na Ostrowie Lednickim to największy szkopuł był z TYNKIEM barwionym LAZURYTEM Z AFGANISTANU – zawsze wielokrotnie droższym od złota. W końcu Wykoncypowali, że Piastowie UKRADLI skarbiec awarski Karolowi Wielkiemu. To był Szczyt ITELEKTUALIZMU Polskiej Akademii Nauk, co uznałem za Fekalium Pruskie.
  GRANTOWCY poznańscy takich rzeczy nie robią, bo ODRZUCILI Barwienie Tynku Lazurytem z Afganistanu, co ja uznałem za technikę PRZEDFARBIARSKĄ, i zastosowali technikę naukową Profesora Wacława Korty z Wrocławia, że jeśli coś jest KŁOPOTLIWE to się je POMIJA, co salonowo nazywa się Zamiataniem Pod Dywan. Profesor Korta miał jednak wypisane na twarzy JESTEM JEZUITĄ czyli masonem, toteż nie dziwiła mnie jego Technika Masońska, która przejawia się KRADZIEŻĄ DOKUMENTÓW, które kiedyś niszczono a teraz odsyłane są do Izraela i UTAJNIANE. Ja jako tajny więzień Organizacji Narodów Zjednoczonych jestem ofiarą tej praktyki masońskiej. Mymi strażnikami więziennymi są: Premier Mateusz Morawiecki i minister BEZPRAWIA I SKURWYSYŃSTWA, Pobożny Żyd Zbigniew Ziobro.
  UAM jest Wyznawcą Krakowskiej Szkoły Archeologicznej szofera Hitlera Oskara Schindlera, który w czasie wojny Pracowicie szukał złota ze swymi żydowskimi terrorystami antypolskimi i Wydziałem Archeologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Gdy Redaktor Stanisław Michalkiewicz nazwał Lechiadę RZYGOWINAMI UBECKIMI z pilnowanego przez UB i Lwowiaków archiwum Sejmu Śląskiego (1944 ne – 2175 pne) to Paweł Szydłowski z USA, autor książki WANDALOWIE TO POLACY wyzwał Uniwersytet Jagielloński od RZYGACZY FEKALIAMI HITLEROWSKIMI, co ja uzupełniłem SIEG HEIL, SIEG HEIL, Moskwa Zagrożona.
  Ja nazwałem UKRADZENIE przez Piastów Skarbca Awarskiego Karolowi Wielkiemu fekaliem pruskim – co jeśli zostało POTWIERDZONE przez Sorbonę to za sprawą Bronisława Geremka i Francisa Mitterranda – ale ten elaborat Danuty Banaszak z Muzeum Pierwszych Piastów na Ostrowie Lednickim nie jest fekaliem pruskim tylko HITLEROWSKIM.
  UWAGA, z rozdziału: http://wandaluzja.pl/?p=p_233&sName=08.-romanskie-kremliny-i-emporia // ZNIKNĄŁ długi passus o Ostrowie Lednickim jako WARTOWNI I FORTECZNEJ SYPIALNI ERYCHTONOSA Z BRATYSŁAWY, ŚCIGAJĄCEGO CHĘSĘ-HANYSA-HANZĘ-HANSA-AMFIKTIONA. Mój monitor jest monitorowany przez FBI i ONZ więc nie chcę, żeby zniknął też z SERWERA, jak 2 rozdziały: Żydowskie Odrodzenie Polski i Ann Ben pierwszy.

 197. Bezpartyjna said

  Cywilizacja Polska, upadek Kościoła, kobiety.

  https://cygnus.neon24.pl/post/160213,cywilizacja-polska-upadek-kosciola-kobiety

 198. zen said

  https://kresy.pl/publicystyka/ukraincy-czy-na-pewno-bliscy-kulturowo/

 199. Bezpartyjna said

  „Naród, który nie szanuje swej przeszłości, nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.”

  Zdewastowano pomnik zamordowanych przez UPA żołnierzy WOP

  https://kresywekrwi.neon24.pl/post/160203,zdewastowano-pomnik-zamordowanych-przez-upa-zolnierzy-wop

 200. marteczka said

  Świetny jak zwykle Dave Cullen i jego rozmówczyni o QAnon czyli bolszewickiej operacji Trust w czasach Trumpa i covida.

  https://www.bitchute.com/video/lYHAlVDwaIg6/

 201. Bezpartyjna said

  Jawna dyskredytacja leku ratującego zdrowie i życie – oczywiście chodzi o leczenie amantadyną.

  https://heksogen.neon24.pl/post/160210,jawna-dyskredytacja-leku-ratujacego-zdrowie-i-zycie

 202. Bezpartyjna said

  „Nowe uprawnienia dla polskiej policji

  Od listopada do awantury domowej przyjeżdżała policja i sami decydowali czy awanturnika zostawić czy nakazać opuszczenie lokalu. Teraz wygląda to nieco inaczej. Ostatnia sytuacja z Knurowa (woj. Śląskie): mężczyzna bił żonę, zanim przyjechała policja – uciekł. Wrócił do mieszkania na drzwiach czekały na niego nakaz opuszczenia lokalu, zakaz zbliżania się i wezwanie na komendę.”

  https://oliwerkielar.neon24.pl/post/160212,polska-nowe-uprawnienia-policji

  A jak kobieta wszczyna awanturę, to co?

 203. Boydar said

  Najpierw ukradli co było do ukradzenia i rozje’bali co się dało rozje’bać. A teraz chcą żebyśmy to my za to beknęli. Najlepiej przez zbiorowe sepuku. Najnowsze tanto wiodących szwiatowych producentów dostarczą nam bezpłatnie, sfinansowane z naszych podatków, no ale bezpłatne.

  https://biznes.interia.pl/gospodarka/news-wzrost-ekonomiczny-oznacza-szkody-dla-planety,nId,5025470

  Moja teściowa akces zgłosiła, ale to już pisałem. Nie ona jedna.

 204. zen said

 205. Marucha said

  Re 202:
  Jak kobieta wszczyna awanturę?
  Zacznie krzyczeć „ratunku” na całą klatkę, podrapie sobie twarz, rozerwie sukienkę – i facet idzie siedzieć, choćby siedział cicho w łazience.

 206. zen said

  Wywiad sprzed roku.

  https://www.cda.pl/video/493980197

 207. Boydar said

  Panie Juliuszu (196)

  Nie wiem czy sprawa lazurytu jest tu najistotniejsza. Istotne jest co było przedtem. Bo jeśli faktycznie „… zaczęto /palatium/ wznosić w latach 936-985 …” to sytuacja i klimat (chrześcijaństwo) dla tak poważnej inwestycji musiały zadomowić się i usankcjonować znacznie wcześniej.

  Wbrew temu co próbują nam inseminować.

  Czytałem (już nie wiem gdzie, dawno), że tradycja czczenia Matki Boskiej Gromnicznej sięga na ziemiach polskich V-VI wieku. Między Marsylią a Krakowem jest tylko dwa tygodnie końmi.

 208. Piskorz said

  !!!! 5. Februar 2021 Z portalu http://www.zuerst.de

  Ich habe den Eindruck, dass Heinz /!/ Kissinger den Praesidenten Biden gewaehlt hat. „Alle“ Amerikaner haben nur diese Tatsache akzeptiert.
  Na port. niem. napisalem, że mam wrażenie, że Heinz Kissinger wybrał prezydenta Bidena. „Wszyscy” Amerykanie tylko zaakceptowali ten stan rzeczy.” I Niemcy to puścili..

 209. Greg said

  Ulegli Polegną.
  Od 1:26 polecam katolikom !!!

 210. Piskorz said

  re 202 A jak kobieta wszczyna awanturę, to co?” TO NIC, ODSAPNIE TROCHĘ I ZACZYNA NA NOWO…Potem poduma chwilą i krzyczy Eureka, ,mam, wiem…to pedofil. Dzwoni do papugi i ten kłapie dziobem, że jak pani nie ma innych argumentów, to robimy z niego pedofila..a ta, no- pewnie, robimy pedofila.!

 211. Bezpartyjna said

  Panie Marucha,

  ciężkie czasy nastały dla polskich mężczyzn, jeszcze 50 lat i wyginą niczym dinozaury 🐉

 212. revers said

  Zapobiegliwy Nagral, Adam Darski zamrozil swoja sperme w lodowce juz dawno przezd azteckim koncem swiata 2012 roku

  https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/nergal-zamrozil-swoja-sperme-i-trzyma-ja-w-lodowce-adam-darski-mowi-o-niej-moje/g9265yp

  takze moze beda mialy z tego zamozonego nasienia wykonawcy muzyki szatanicznej w zastosowaniu przez surogtaki pozytek w czasie i na czasie.

  Powstana przyszle pokolenia dino inaczej – dino to tez gadzet z seks szopow dla pan i panow odmiennej orientacji seksualnej.

  Pokolenie nagralaatek i tubisiow w nowej prokrecji wita was w nowym milenium gwiezdnym.

 213. Boydar said

  I ja katolikom polecam

  https://noizz.pl/lifestyle/wezcie-sprawy-w-swoje-rece-wystartowaly-zapisy-na-warsztaty-sexedpl-x-levisr-dla/vf07d5w

  Wydaje się, że tu aktualnie prawomocny wyrok konieczny nie jest. Orzeczenie już jakiś czas temu wydał sam Chrystus (Mat. 18:6)
  Tak więc, każdy katolik ma prawo a nawet obowiązek. Ale znęcać się nie wolno, ciach – i już. Można poszukać następnego. I znów – ciach, i tak do skutku.

 214. Boydar said

  Przypuszczać należy, że to też nie jest cała prawda, nie mniej jednak sprawa zaczyna się z lekka klarować

  https://www.onet.pl/informacje/kronikidziejow/w-jakim-celu-konrad-mazowiecki-sprowadzil-krzyzakow-do-polski-malo-znane-fakty/93ez969,30bc1058

 215. podczaszy said

  Rybnik. Właściciel Face 2 Face zatrzymany. Policja zablokowała drogę do lokalu
  5 lutego 2021
  Właściciel rybnickiego klubu muzycznego Face 2 Face został zatrzymany przez policję.

  Usłyszał zarzut z art. 165 Kodeksu Karnego, który mówi o sprowadzeniu niebezpieczeństwa dla zdrowia i życia wielu osób, powodując zagrożenie epidemiologiczne.

  Pamiętacie klub w Rybniku? Jego właściciel właśnie został zatrzymany przez Policję. @MyWay78547237 @lkwarzecha pic.twitter.com/MenzhimtHh

  — Konrad Kulig (@KonradKulig_) 5 02 2021

  W piątek wieczorem policja zablokowała z dwóch stron ulicę Wiejską, na której zlokalizowana jest dyskoteka.
  https://tarnogorski.info/wlasciciel-klubu-face-2-face/

  Szpitale tymczasowe w woj. śląskim świecą pustkami! Na 500 łóżek ZAJĘTYCH jest niespełna 40
  5 lutego 2021
  https://tarnogorski.info/szpitale-tymczasowe-na-sla/

  http://facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fandzej.juda%2Fvideos%2F218328476371402%2F&show_text=0&width=269#

 216. Piskorz said

  !!!
  Zahamowanie rozwoju gospodarczego, wzrost bezrobocia, rozszerzanie się obszarów ubóstwa, pogłębianie dysproporcji materialnych generują wielki dramat szeregu krajów i setek milionów ludzi. W szczególności dotyka on krajów i ludzi mających wcześniej słabą pozycję ekonomiczną i socjalną. Jednocześnie widoczne są usiłowania ze strony silnych krajów, ośrodków władzy i jednostek (silnych w sensie ekonomicznym i socjalnym) do przerzucania skutków kryzysu na słabszych.

  Przypomnienie tych podstawowych elementów współczesnej rzeczywistości nie jest tutaj przypadkowe. Wskazują one, że dotychczasowy doktrynalny obraz świata – powszechnego dobrobytu – jest rażąco niezgodny z rzeczywistością. Był on fałszywy od wielu lat, ale wcześniej rzadko zwracano na to uwagę. Dziś stanowi zasadniczą przeszkodę dla rozpoznania obecnej rzeczywistości. Zarówno utrwalenie tego obrazu w świadomości ludzi, jak też jego odrzucenie, nie dają szansy wyjścia z kryzysu.

  Zastraszanie ludzi również nie jest wyjściem z kryzysu, lecz próbą zachowania dotychczasowego status quo w warunkach permanentnego, dalej pogłębianego kryzysu.

  Historii jednak zatrzymać nie można, a tym bardziej „zresetować”.
  PRZYPOMINAM…O CZYTANIU…EUROPEJSKI MONITOR EKONOMICZNY.
  Tekst z tej strony.!! Prof.. Art. Śliwiński, naturalnie.

Sorry, the comment form is closed at this time.