Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Był sprinterem, kiepskim sprinterem. Ale doszedł do wniosku, że jest kobietą i…

Posted by Marucha w dniu 2021-02-03 (Środa)

Nowy prezydent USA, Joe Biden, wydał przed kilkoma dniami wyrok śmierci na kobiecy sport.

Prawie natychmiast po objęciu stanowiska, podpisał prezydenckie rozporządzenie, które – między innymi – zmusza wszystkie szkoły i uniwersytety otrzymujące państwową pomoc finansową do akceptowania udziału biologicznych chłopców i mężczyzn w sportowych konkurencjach jako dziewczyny i kobiety, gdy tylko oświadczą, że „czują się” dziewczynami lub kobietami.

Rozporządzenie obejmuje także dostęp do toalet, pryszniców, szatni itd. Po prostu, ktokolwiek uważa, że jego rzeczywisty „gender” jest inny niż jego płeć biologiczna, ma wszelkie prawa i przywileje należne tej płci, do której sam się zaliczył. Nierespektowanie jego woli to „dyskryminacja”. A oskarżenie o dyskryminację to jak oskarżenie w średniowieczu o herezję i czary naraz.

Oznacza to w praktyce, że dwumetrowy i stukilogramowy miotacz kulą, pchający marne 16 metrów kulą 7 kilogramową, może zdobywać złote medale pokonując z łatwością dziewczyny, które przez lata harowały na wyniki na poziomie światowym. Wystarczy, że dostanie do ręki kobiecą kulę 4 kilogramową. Oznacza to także, że bardzo przeciętny sprinter, biegający 100 metrów w 10.7 sekundy, z łatwością ustanowi nowy rekord świata kobiet zostawiając za sobą znakomite zawodniczki, biegające w czasie koło 11.0 sekund. Marny skoczek wzwyż na poziomie 2.10 metra, będzie bez wysiłku rekordzistą świata kobiet, bijąc rekord słynnej Stefki Kostadinovej, który trwa już od 33 lat. Przykłady można mnożyć bez końca. Jest ich tyle, ile kobiecych konkurencji we wszystkich sportach.

Najlepszym przykładem jak to działa w praktyce, jest słynna sytuacja ze stanu Connecticut, gdzie dwóch biologicznych chłopców, uważających się za dziewczyny, zgarnęło w mistrzostwach stanowych praktycznie tyle medali (15), w ilu tylko konkurencjach lekkoatletycznych zdecydowało się wystartować.

Gdy biologiczni mężczyźni zaczną konkurować z kobietami jako kobiety, kobiecy sport nie będzie miał dla prawdziwych, biologicznych kobiet najmniejszego sensu.

Świat sportu jest w szoku. Popierająca politycznie Bidena, słynna tenisistka Martina Navratilova, oraz amerykańska zdobywczyni złotych medali olimpijskich w pływaniu, Donna de Varona, próbują walczyć i apelują do Bidena o zmianę rozporządzenia. Zostają oskarżane o „transfobię”. Navratilovej nie pomaga fakt, że jest lesbiką i aktywistką ruchu gejowskiego. Ale to żadna nowość: jej zdroworozsądkowe, logiczne podejście do tego tematu już dawno zrobiły z niej osobę znienawidzoną przez fanatyków ideologii gender.

Zresztą sportowcy protestujący przeciwko zarządzeniu Bidena, które będzie miało kolosalny wpływ nie tylko na kobiecy sport w USA, ale na całym świecie, widzą tylko sportowy aspekt tej koszmarnej decyzji.

Musimy jednak zdawać sobie sprawę, że to tylko fragment dużo większego obrazu. To – oczywiście – jest totalne szaleństwo, podważające znacznie więcej, niż elementarny rozsądek. Obserwujemy tu triumfującą ideologię gender w całej swojej odrażającej bezwzględności. Likwidując istotność biologicznej płci, ideologia gender nie ma zamiaru niszczyć kobiecego sportu. To tylko tak się złożyło, że proces destrukcji zaczyna się od zadania ciosu wszystkim kobietom uprawiającym wyczynowy sport i wszystkim kobietom, które chciałyby zajmować się sportem w przyszłości. Stwarzając warunki, w których kobiecy sport musi umrzeć.

On jest tylko przypadkową ofiarą. Gra toczy się o znacznie większą stawkę. Prawdziwym celem likwidacji znaczenia biologicznej płci, czyli głównym punktem ideologii gender, jest zniszczenie tzw. „tradycyjnej rodziny”, czyli najważniejszego osiągnięcia ludzkości. Nie zapominajmy o tym.

Autor: Paweł Jędrzejewski
tysol.pl
https://www.magnapolonia.org

Ciarki chodzą po człowieku, gdy pomyśli, ile jeszcze zła wyrządzi światu ten pierdolony dziadyga…
Admin

Komentarzy 12 do “Był sprinterem, kiepskim sprinterem. Ale doszedł do wniosku, że jest kobietą i…”

 1. D-T said

  Popierająca politycznie Bidena, słynna tenisistka Martina Navratilova, oraz amerykańska zdobywczyni złotych medali olimpijskich w pływaniu, Donna de Varona, próbują walczyć i apelują do Bidena o zmianę rozporządzenia.
  I bardzo dobrze. Oby wszyscy lewaccy wykolejeńcy boleśnie odczuli na swojej skórze „pozytywne” aspekty swoich poglądów. Bóg, lub jak kto woli – natura nie bez powodu używa dwojga płci, i żadna ustawa raczej nie będzie w stanie tego skorygować, analogicznie do praw fizyki które mają w głębokim poważaniu poprawność polityczną i modę – nie uginają się pod naporem żydowskich argumentów.

 2. Anucha said

  Ja też czuję się kobietą.

  Jestem dymany przez żyda.
  A do emerytury tyle co młodej kur..wie.

 3. Byku said

  Co na to feministki?

  Ciekawe czy nasze krajowe aktywistki zgodzą się aby zniewieściali przejęli ich organizację?

  Nikt nie protestuje?

 4. bryś said

  100 lat temu biskupi niemieccy:

  1. Gimnastyka odbywać się powinna oddzielnie dla obu płci pod kierunkiem nauczyciela dla chłopców, a nauczycielki dla dziewcząt. Ubiór gimnastyczny nie powinien w niczym obrazić uczuć wstydliwości. Boiska dla gimnastyki dziewcząt powinny być osłonione przed widzami z zewnątrz. Gimnastyki popisowej i wyścigów u kobiet i dziewcząt należałoby raczej zaniechać.

  2. W łazienkach powinny być odrębne oddziały dla płci męskiej i żeńskiej. Kąpiele dzieci szkolnych mają się odbywać pod dozorem osoby starszej tej samej płci, co przestrzegać należy także przy kąpaniu na wolnym powietrzu.

  4. Sport uprawiać należy w granicach zdrowia, dobrych obyczajów i charakteru dziecka. Nie wolno dla sportu zaniechać obowiązków niedzielnych. Przestrzega się przed wspólnymi wycieczkami chłopców i dziewcząt.

  5. Stosunki towarzyskie i gościnność powinny być skromniejsze. Zbytkowanie nie jest zgodne z duchem katolickim. Modne i przesadne tańce nie są dozwolone.

  7. Teatry i obrazy ruchome powinny podlegać surowej ocenie pod względem ich wpływu na moralność publiczną.

  8. Nieprzystojność ubioru zaznacza się w zbytecznym odsłanianiu i uwydatnianiu kształtów ciała. Zgoła zabroniony jest wstęp do kościoła w takim stroju kobietom, dziewczętom i dzieciom, a tym mniej wolno im w takich ubiorach zbliżać się do Stołu Pańskiego. Powinnością niewiast katolickich jest starać się o wytworzenie przyzwoitego i pięknego ubrania.

  10. Organizacje katolickie, władze i prasa, zważając na dobro ogółu, powinny popierać przestrzeganie tych reguł skromności chrześcijańskiej.

  http://www.ultramontes.pl/biskupi_niemieccy_o_skromnosci.htm

  Dlaczego akurat biskupi niemieccy? Nie odbiegali wówczas niczym od normy KK, znalazłem ich list jako pierwszy. Takich nauczań jest na internetach więcej. Sport kobiecy wypływa bezpośrednio z ruchów emancypacyjnych, a co do decyzji Bindena, koń jaki jest, każdy widzi.

 5. bryś said

  Takie tam z zamierzchłej przeszłości ciekawostki, ponieważ jest to cytowanie z cytowania, można poszukać źródeł jak ktoś ma więcej czasu. Ale te słowa poniższe nie wydają się nieprawdopodobne.

  International Review of Freemasonry, 1928

  Religia nie obawia się ostrza sztyletu, może jednak zaniknąć w wyniku zepsucia. Nie ustawajmy w jego szerzeniu: sport, higiena, sanatoria. Stroje chłopców i dziewcząt muszą odsłaniać coraz więcej ciała. By uniknąć zbyt gwałtownej reakcji, powinno się postępować metodycznie: NAjpierw obnażmy ich do łokci, potem do kolan, następnie całkowicie obnażmy ramiona i nogi, później, wyższe części ciała, klatkę piersiową, etc., etc.

  Dekret Kongregacji Soboru wydany na polecenie Piusa XI:

  „trzymać swoje córki z daleka od publicznych zawodów gimnastycznych i konkursów; a jeśli zmuszone są one do uczestnictwa w takich pokazach, niech dopilnują, aby były w pełni i skromnie ubrane. Niech (rodzice) nigdy nie pozwalają swym córkom na noszenie nieprzyzwoitych strojów”, „jeśli zgorszenie jest poważne, można im nawet zabronić wstępu do kościoła.”

  https://www.fronda.pl/blogi/chcialbym-ci-przekazac-wazne-wiadomosci/skromny-ubior,17564.html

 6. Kowalski3 said

  Bryś-podobnie Biskupi polscy, aż do wojny toczyli nieustanny bój

  ze związkiem nauczycielstwa i klubami sportowymi o
  przestrzeganie zasad absolutnego podziału żeńsko-męskiego w szkołach, klubach sportowych.

  Koedukacja była zakazana dla Katolików! Ale kto o tym dzisiaj nawet pomyśli

 7. kuba said

  jedna w tym korzysc to to ze jako facet obecnie pracujacy moge sobie pojsc 5 lat wczesniej na emeryture jako kobieta ?? :))) patologie beda niestety coraz wieksze

 8. Boydar said

  Kto pamięta Pana JO i Jego ziejące krocze. Znaczy się krocze nie było Jego, no ale.

 9. revers said

  no czasami byl katolikiem ortodoksem, nawet zebral pieniadze na ikone.

  Teraz napewno jako prawdziwy katolik ortodoks poszedl by na msze bez maseczki nawet w 10 jojow.

 10. Miet said

  „Ciarki chodzą po człowieku, gdy pomyśli, ile jeszcze zła wyrządzi światu ten pierdolony dziadyga…
  Admin”

  Bardzo trafna uwaga, Panie Adminie.
  On już pobił Stachanowa – podpisuje i podpisuje. Ile jeszcze podpisze to trudno przewidzieć.
  Jestem przekonany, że nawet nie czyta tego co podpisuje.
  😀

 11. Boydar said

  Może w iskrówce było natychmiast wqurwić żabę; faktycznie dużo czasu nie ma.

 12. marekofl said

  Panie Admin, stawiam orzechy przeciwko dolarom, ze ten „stary dziadyga” nie wiedzial co podpisal. Nie zebym go bronil. Ale czlowiek majacy demencje , jest najlepszym prezydentem dla ludzi ktorzy „pociagaja za sznurki ” zza sceny. Deep state to cos na ksztalt rzadzacych w Unii Europejskiej. Zboczek siedzi na zboku. Zrobia wszystko zeby wywrocic naturalny porzadek swiata.

Sorry, the comment form is closed at this time.