Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Globalne ludobójstwo w imię dobrze pojętej pragmatyki

Posted by Marucha w dniu 2021-02-03 (Środa)

Z punktu widzenia, należącej do szatańskiego plemienia globalnej oligarchii, wdrażany program jest nie tylko „normalny”, ale wręcz „racjonalny”.

Wielu obiektywnych obserwatorów upatruje przyczyn społecznie katastrofalnych rezultatów „walki z covodem” w „błędach metodologicznych rządowych ekspertów”, „niedoinformowaniu”, „pomyłkach”, lub „panikarstwie” administracji poszczególnych państw i tym podobnych „potknięciach decydentów”.

Biorąc ich „wysiłki w walce z pandemią” za dobrą monetę, stara się doradzić, skorygować informacje i wytłumaczyć im błędy w decyzjach.

Nie jest natomiast w stanie zrozumieć, że cały scenariusz jest skrupulatnie i z pełną premedytacją zawczasu przygotowany i wdrażany z intencją „ostatecznego rozwiązania problemu ludzkości”, poprzez de facto jej biologiczną likwidację.

Paradygmat myślowy nie pozwala im zaakceptować faktu, że ktoś przy zdrowych zmysłach mógłby zaplanować takowy scenariusz.

Tymczasem z punktu widzenia należącej do szatańskiego plemienia globalnej oligarchii,  wdrażany program jest nie tylko „normalny”, ale wręcz „racjonalny”.

Jej paradygmat uznaje bowiem Ziemię, jej bogactwa i przyrodę za nadaną im odwieczną własność. Przy czym Ludzkość stanowi takie same „dobro naturalne”, jak przykładowo ropa naftowa, czy zasoby leśne. Jeśli więc, w pewnym momencie uznają populację wilków lub zająców za nadmierną, to dają polecenie leśniczym dokonania odstrzału. Takie decyzje nie wybudzają w nich żadnych odruchów emocjonalnych, nie mówiąc już o wyrzutach sumienia, o ile takie w ogóle posiadają.

Jak już szczegółowo wyjaśniłem w jednym z mych poprzednich artykułów:
>https://wordpress.com/post/drnowopolskipolskapanorama.home.blog/360
z punktu widzenia przeprowadzanej obecnie przez oligarchię „IV Rewolucji Przemysłowej” , decyzją powyższa jest nie tylko pożądaną, ale wręcz optymalną.
[Uwaga, powyższy link nie działa – admin]

Tymczasem wspomniani na wstępie uczciwi obserwatorzy, swym postępowaniem tworzą tym zbrodniarzom swoiste „alibi społeczne” i zasłonę dymną dla wdrażających w życie programu IV Rewolucji „elitom”, składającym się na obecnym etapie degrengolady, z całej plejady psychopatów, zboczeńców (Macron), sadystów (np. tow. Xi), imbecyli (np. Boris Johnson), trupów (Joe Biden) oraz renegatów z grona Ludzkości, takich jak „nasz premier” Morawiecki.

Każdy kto nie jest w stanie pojąć i zaakceptować tej przerażającej prawdy, skazany jest z góry na przegraną w obecnej globalnej wojnie z Ludzkością.

Jednym z głównych oręży w tej w tej wojnie jest „program masowych szczepień”, o którym to pisałem już niejednokrotnie:
>https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/1095564
>https://wordpress.com/post/drnowopolskipolskapanorama.home.blog/331
[Drugi link nie działa – admin]

Program ten wdrażany jest głównie w krajach Zachodu. Chińskie przeludnienie będzie likwidowane tą metodą później w miarę postępów w pełnej automatyzacji procesów produkcyjnych.

Natomiast kraje III Świata nie są tak dobrze zorganizowane jak Chiny, by móc skutecznie posłużyć się powyższą metodą. Dlatego z myślą o nich zaczyna się wprowadzać drugą po „covidzie” plagę apokaliptyczną, jaką stanowi GŁÓD.

Jednym z głównych globalnych producentów i eksporterów żywności są Stany Zjednoczone. Prócz tego globalne Agro korporacje takie jak np. Monsanto (obecnie Bayer
>https://www.forbes.pl/biznes/monsanto-placi-miliardowe-odszkodowania/x5hepvx
są pośrednio właścicielami ogromnego potencjału produkcji rolnej w takich krajach jak Ukraina, Brazylia, Argentyna i inne państwa Ameryki Południowej.

Globalne Agro korporacje zaczęły już rozwijać produkcję „syntetycznej żywności”, a jedną z pierwszych decyzji administracji Bidena jest zmniejszenie areału zasiewów o jedną trzecią, poprzez różnorakie decyzje administracyjno-represyjne w stosunku do farmerów amerykańskich oraz programu „gospodarstwo za rentę”, nieco na podobieństwo sławnego unijnego wykupu kutrów polskich rybaków.

Szczegółowe omówienie najbliższych planów i już osiągniętych rezultatów w globalnej walce z żywnością przedstawia poniższy materiał filmowy:

Wciąż otwartym pozostaje natomiast pytanie: jaką trzecią plagę ściągną na nas dzieci szatana?

Dr Ignacy Nowopolski
https://drnowopolskiblog.neon24.pl/

Komentarzy 14 do “Globalne ludobójstwo w imię dobrze pojętej pragmatyki”

 1. osoba prywatna said

 2. osoba prywatna said

  https://www.facebook.com/photo?fbid=3916219445075530&set=a.567209463309895

 3. . said

  Kiedyś zrobią ten głód i prawdziwy kryzys ekonomiczny o globalnym zasięgu. Musi się stać co napisano:

  „A gdy otworzył pieczęć trzecią,
  usłyszałem trzecią Istotę żyjącą, gdy mówiła:
  «Przyjdź!»
  I ujrzałem:
  a oto czarny koń,
  a siedzący na nim miał w ręce wagę.
  I usłyszałem jakby głos pośrodku czterech Istot żyjących, gdy mówił:
  «Kwarta pszenicy za denara
  i trzy kwarty jęczmienia za denara,
  a nie krzywdź oliwy i wina!»
  (Ap. 6:56)

 4. Bezpartyjna said

  „Wciąż otwartym pozostaje natomiast pytanie: jaką trzecią plagę ściągną na nas dzieci szatana?”

  Nie jestem wróżką, ale jeżeli ludzkości nie dopomoże Bóg, będzie to zaiste bardzo okrutna oraz masakryczna plaga.

 5. walerianda said

  Opamiętajcie się wreszcie i zamiast próżnych dywagacji odsuncie wreszcie obcych od władzy. Polska jest samowystarczalna.Jeszcze jest taka możliwość.

 6. revers said

  Ale juz rebemu Michnikowi cos wycieklo na temat masowej „umieralnosci bezobjawowej i na covid”

  https://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,26748186,szpitale-tymczasowe-na-pomorzu-to-atrapy-dlaczego-wciaz-tak.html?fbclid=IwAR2xm02BWhKvecrWNDx2baatsAgetaFEjPVnaMWxMp4iIYLw5CjNZJ1lHqw

  a w izraelskich mediach pierwszego obiegu az roi sie o pozytywnych testach na covid, po wyszczepieniu, czyli szczepionki zamist wzmacniac odpornosc na zarazenia,

  Szczepionki przeciwko covid sa nosicielami wirusa covid i mutacji covida, tylko z innymi przymiotnikami zamiast korporacyjnymi wirus Pfizera, czy Astry pisze sie eufemistycznie wirus brytyjski, wirus poludniowoafrykanski, wirus brazylijski.

  No i kasa sie zgadza, nie wylaczajac nowych szczepien biznesowych.

  https://www.haaretz.com/israel-news/thousands-of-israelis-tested-positive-for-coronavirus-after-first-vaccine-shot-1.9462478?fbclid=IwAR2pixwwgs1ISfwmviiltvUYVEY1kWRr3n3rXtHsMu-ZFtNzB32jA9cqtuE

 7. revers said

  ad1

  wsrod instrumentow i aparaturki medycznej ala owsiak z serduszkeim przebitym blyskawica wscieklych panienek pojawily sie tez instrumenty chirurgiczne do wczesniejszczego usuwania zycia zgodnie z naukami gender i aborcji na zyczenie.

  sa wsrod tych instrumentow chirurgicznych lyzki chirurgiczne, sczypce chirurgiczne, wyziernikli giekologiczne, aby szybciej i zdrowiej przekazac plod do dalszej obrobki przed farmacyjnej, szczepionkowej lub do utylizacji w zaleznosci od stanu usunietego plodu i biezacych zamowien na miesciac naprzod.

 8. zen said

  Geremek ( Berele Lewartow) powiedział w wywiadzie dla Hanny Krall, że Polacy będą szukać jedzenia po śmietnikach – to się dzieje teraz – w złu można na nich polegać!
  Gdy przejmą przemysł spożywczy, w tym restauracje, wytrują nas (taki maja zamiar) specjalnie spreparowanym żarciem z zachodu. Przykład – benzoesan sodu obecny w pożywieniu dzisiaj jako „konserwant”, w kontakcie z witaminą C w naszym organizmie tworzy benzeny, które są rakotwórcze! A śmieci chemicznych na rynku spożywczym jest multum – większość powinna być zakazana!!!

  Biblia zapowiada głód….. nawet to co stworzył Bóg, przywłaszczyli sobie – przed potopem hybrydyzacja roślin, zwierząt i ludzi oraz ich upadek moralny były powszechne, koniec znają chyba wszyscy – obecna szczepionka na Skowyt 19 zmieni nasze DNA, ludzie będą (jak przeżyją) innymi stworzeniami. Mamy również żywność modyfikowaną genetycznie:

  GMO….. „Zwierzę karmione paszą GMO, nie jest już tym samym zwierzęciem” – dr Arpad Pusztai, Rowett Institute, Aberdeen.

  „Bardzo się staramy, aby każdy zrozumiał, że skażenie genetyczne to coś zupełnie innego niż skażenia chemiczne, które przez własną głupotę rozpowszechniamy przez ostatnie 50 lat. Rzecz w tym, że chemikalia nie potrafią same się namnażać. Nawet największe skażenie chemiczne z czasem maleje, podczas gdy w technologii genetycznych modyfikacji jest dokładnie na odwrót. DNA może się w zasadzie rozmnażać samodzielnie, a więc możliwe jest, że początkowo niewielkie skażenie rozrośnie się z czasem do olbrzymich rozmiarów” – Terje Traavik. Institute of Pharmacy

  To wszystko co czynią tzw. globaliści, jest wyzwaniem rzuconym w twarz Bogu! Nie chciałbym być na ich miejscu!!! Taki Morawicki i ferajna muszą być bardzo mało inteligentni (to nawet słychać gdy mówi!), skoro pozwalają na działania sprzeczne z moralnością ludzką…. Nawet Bóg nie łamie własnych praw, czyli Żyd stoi wyżej niż Bóg? – Talmud to potwierdza, zatem to jest psychopatyczna megalomania, dlatego wkrótce zobaczą swoje miejsce w szeregu.

  http://tapnewswire.com/2020/09/ultimate-proof-covid-19-was-planned-to-usher-in-the-new-world-order/

 9. Lily. said

  Re 8; Zen
  „JESTESMY NA KRAWEDZI GLOBALNEJ
  TRANSFORMACJI.
  WSZYSTKIEGO CZEGO POTRZEBUJEMY
  TO K R Y Z Y S, i
  NARODY ZAAKCEPTUJA .

  NOWY SWIATOWY PORZADEK.

  David ROCKEFELLER (wyzasza rasa) 1991r.

  TROJCA „NOWEGO PORZADKU SWIATA”.

  N = NATO
  W = WHO
  O = ONZ

  NWO.
  BEZ KLASY SREDNIEJ. (Rules i niewolnicy)
  BEZ OBROTU GOTOWKOWEGO.
  BEZ SWOBODNEGO PRZEMIESZCZANIA SIE.
  BEZ SWOBODY ZGROMADZEN.

  To TYLKO CZTERY z calej gamy „DOBRODZIEJSTW”, jakie Nam SZYKUJA.

  ICH ZDANIEM.
  „WSZYSTKO CO ROBIA, ROBIA DLA
  DOBRA LUDZKISCI / PLANETY.

 10. Yagiel said

  ad Zen – „Nawet Bóg nie łamie własnych praw, czyli Żyd stoi wyżej niż Bóg? – Talmud to potwierdza(…)”
  Nie to, że potwierdza – twierdzi, projektuje experyment: jeśli człowieki uwierzą, już skończeni w imię „Czy jestem stróżem brata mego?” Ten experyment jest prowadzony – uwierzysz albo nie: posłuszny jesteś albo waleczny, Abel jesteś albo Kain…
  Odbywa się zatem globalne ludziobicie Abel’i płci obojej. W końcu – czy w początku – ten Bóg pozwolił Kain’owi zabić Abel’a. Lecz czy zabronił Abel’owi bronić się ? A jeśli tak
  Zostali jeszcze Adam i Ewa – spłodzili Set’a (a czy i córkę jakąś?), kt. już raczej nie taki owca, jak Abel – ? Zresztą rodzice Seta, wiedząc, co się stało: że Kain zabił i odszedł wpomiędzy Innych Ludzi – z pewnością uprzedzili Set’a, że Kain może wrócić (tacy wracają) i…
  A jeśli nawet nie uprzedzili, nie zabezpieczyli – hm, hm? – czyż nie możemy być mądrzejsi od nich ? Czyż jesteśmy bydlęta w klatce TALMUDu ? TALMUD składali Kain’ici (protoplaści prof. Zimbardo) – a my możemy być Set’ici albo i Set’iti: c o w B I B L I A n i e j e s t z a b r o n i o n e , j e s t d o z w o l o n e … Albo może-śmy zupełnie skąd inąd, mówiąc po słowiańsku: tutejsi czy tutajsi: tu-Taj’si kajsi taj’emni 😉
  Tu czy kajsi – tak czy siak – globalna pragmatyka ludziobicia sprowadza się do Abel’im-bicia przez Kain’im… Czyż jestem stróżem tych braci ? No może gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta…
  Wied’ Boh trojcu ljubit’ ! czy jak to będzie po gre… No nie! po helleńsku! – Panie Zen ? (co z chińskiego jest? czy skrót od Zenon, Hellenów imię w postaci Zen-o-doros, tj. Dzeus/Dzełs-a-dar, czyli Dzen, Panie Zen… co byłoby jasne jak dzień
  i to, że ten Bóg nie łamie własnych dzieci – choć bywa, że strąca, ok?)

  To myślenie dawne – zamiast, przeciw czekaniu „jaką trzecią plagę ściągną na nas dzieci szatana”… Autora Nowopolskiego

 11. revers said

  Kolejna grupa zawodowa nielegalnie segregowana, dyskryminowana i przymuszana do szczepień ❗❗❗REAGUJ❗ Wyślij wniosek❗
  Jak się bronić? http://www.stopnop.com.pl/pomoc
  DYREKTOR GENERALNY SŁUŻBY WIĘZIENNEJ
  gen. Jacek Kitliński
  bdg@sw.gov.pl
  Wniosek o udostępnienie informacji publicznej
  1. Jaka jest szczegółowa podstawa prawna polecenia Dyrektora Generalnego uzależniania rozwoju zawodowego, awansów i wyjazdów na szkolenia funkcjonariuszy i pracowników Służby Więziennej od zgody na szczepienie przeciw COVID-19?
  2. Wnoszę o udostępnienie kopii pisma / wiadomości w tej sprawie.
  3. Czy funkcjonariusze i pracownicy Służby Więziennej zostali w pełni poinformowani o składzie szczepionki, wszystkich poznanych i niepoznanych jeszcze skutkach ubocznych, w tym długoterminowych, a także o fakcie, że biorą udział w trzeciej fazie badań klinicznych, a Komisja Europejska dopuściła szczepionki warunkowo, z powodu m.in. nieznanych działań niepożądanych?
  4. Czy jest znana panu treść rezolucji Rady Europy, opublikowana w dniu 27 stycznia 2021 r. (2361) pr. „Covid 19 vaccines: ethical, legal and practical considerations”, która mówi, że należy
  „7.3.1 zapewnic, aby obywatele byli informowani, ze szczepienia NIE sa obowiązkowe i ze nikt nie jest pod presja polityczna, spoleczna lub w inny sposob, aby sie zaszczepic, jesli nie chce;
  7.3.2 zapewnic, ze nikt nie moze byc dyskryminowany, poniewaz nie zostal zaszczepiony, ze wzgledu na mozliwe zagrozenia dla zdrowia lub dlatego, ze nie chce byc szczepiony;”
  5. Czy znane jest Panu stanowisko prof. n. pr., specjalisty w zakresie prawa konstytucyjnego prof. Marka Chmaja w odniesieniu do skierowanego analogicznie jak ww. do żołnierzy pisma: „Pismo stanowi przykład groźby i niedozwolonej dyskryminacji w stosunku do tych żołnierzy, którzy się nie zaszczepią. Niedozwolonej, bo nieopartej na przepisach prawa, a zatem nielegalnej…. Dyskryminacja ta polega na bezprawnym dzieleniu żołnierzy na tych, który zostali zaszczepieni, i pozostałych. Tylko ci pierwsi mają szanse na rozwój kariery zawodowej i awans. Myślę, że całą sprawą powinna zająć się Komisja Sejmowa Obrony Narodowej i Rzecznik Praw Obywatelskich”. Specjalista zwraca uwagę, że „właściwe organy muszą przeanalizować, czy jest to przestępstwo nadużycia uprawnień, które jest określone w artykule 231 KK”.

 12. revers said

  A zcie sobie „Kolejna grupa zawodowa nielegalnie segregowana, dyskryminowana i przymuszana do szczepień ❗❗❗REAGUJ❗ Wyślij wniosek❗
  Jak się bronić? http://www.stopnop.com.pl/pomoc
  DYREKTOR GENERALNY SŁUŻBY WIĘZIENNEJ
  gen. Jacek Kitliński
  bdg@sw.gov.pl
  Wniosek o udostępnienie informacji publicznej
  1. Jaka jest szczegółowa podstawa prawna polecenia Dyrektora Generalnego uzależniania rozwoju zawodowego, awansów i wyjazdów na szkolenia funkcjonariuszy i pracowników Służby Więziennej od zgody na szczepienie przeciw COVID-19?
  2. Wnoszę o udostępnienie kopii pisma / wiadomości w tej sprawie.
  3. Czy funkcjonariusze i pracownicy Służby Więziennej zostali w pełni poinformowani o składzie szczepionki, wszystkich poznanych i niepoznanych jeszcze skutkach ubocznych, w tym długoterminowych, a także o fakcie, że biorą udział w trzeciej fazie badań klinicznych, a Komisja Europejska dopuściła szczepionki warunkowo, z powodu m.in. nieznanych działań niepożądanych?
  4. Czy jest znana panu treść rezolucji Rady Europy, opublikowana w dniu 27 stycznia 2021 r. (2361) pr. „Covid 19 vaccines: ethical, legal and practical considerations”, która mówi, że należy
  „7.3.1 zapewnic, aby obywatele byli informowani, ze szczepienia NIE sa obowiązkowe i ze nikt nie jest pod presja polityczna, spoleczna lub w inny sposob, aby sie zaszczepic, jesli nie chce;
  7.3.2 zapewnic, ze nikt nie moze byc dyskryminowany, poniewaz nie zostal zaszczepiony, ze wzgledu na mozliwe zagrozenia dla zdrowia lub dlatego, ze nie chce byc szczepiony;”
  5. Czy znane jest Panu stanowisko prof. n. pr., specjalisty w zakresie prawa konstytucyjnego prof. Marka Chmaja w odniesieniu do skierowanego analogicznie jak ww. do żołnierzy pisma: „Pismo stanowi przykład groźby i niedozwolonej dyskryminacji w stosunku do tych żołnierzy, którzy się nie zaszczepią. Niedozwolonej, bo nieopartej na przepisach prawa, a zatem nielegalnej…. Dyskryminacja ta polega na bezprawnym dzieleniu żołnierzy na tych, który zostali zaszczepieni, i pozostałych. Tylko ci pierwsi mają szanse na rozwój kariery zawodowej i awans. Myślę, że całą sprawą powinna zająć się Komisja Sejmowa Obrony Narodowej i Rzecznik Praw Obywatelskich”. Specjalista zwraca uwagę, że „właściwe organy muszą przeanalizować, czy jest to przestępstwo nadużycia uprawnień, które jest określone w artykule 231 KK”. ”

  Mimo deklaracji unijnych nie obowiazkowosci szczepien, co innego praktykuja rzady krajowe od Niemiec poczawszy po Polin gdzie szczepienia beda wymagane na kazdym kroku, prawo krajowe wzaniejsze w przypadku pandemii i realzacji interesu korporacji..

 13. jestnaoku said

  Śledztwo nie jest jeszcze zakończone, ale wstępne dochodzenie nie znalazło dowodów, by oskarżyć policjanta, który na Kapitolu zastrzelił Ashli Babbitt (!)
  https://naoku.info/morderstwo-ashli-babbitt-na-kapitolu/

 14. zen said

  ad 10. Pan Yagiel. Nie znam odpowiedzi na wszystkie pytania…..

  Jakuba 1: 11-15. „Niechaj nikt, gdy wystawiony jest na pokusę, nie mówi: Przez Boga jestem kuszony; Bóg bowiem nie jest podatny na pokusy ani sam nikogo nie kusi. Lecz każdy bywa kuszony przez własne pożądliwości, które go pociągają i nęcą; Potem, gdy pożądliwość pocznie, rodzi grzech, a gdy grzech dojrzeje, rodzi śmierć”

  Grzech oddziela człowieka od Boga, bowiem tylko Bóg jest święty, czyli oddzielony od grzechu, bezgrzeszny. Również Jezus Chrystus.

Sorry, the comment form is closed at this time.