Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  wanderer o Największa pułapka pozytywnego…
  Boydar o Największa pułapka pozytywnego…
  Greg o Wolne tematy (62 – …
  Ale dlaczego? o Największa pułapka pozytywnego…
  Ale dlaczego? o Największa pułapka pozytywnego…
  Jasnowidz z Jasnej G… o Minister zdrowia i statys…
  osoba prywatna o Wolne tematy (62 – …
  Carlos o Specjalna jednostka zajmuje si…
  Ale dlaczego? o Największa pułapka pozytywnego…
  seler o Wolne tematy (62 – …
  Zenon_K o Największa pułapka pozytywnego…
  Kwal o Unia blokuje Węgrom wypłatę pi…
  Boydar o Wolne tematy (62 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (62 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (62 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 553 obserwujących.

W oczekiwaniu na “Neue Polnische Ordnung” Morawieckiego.

Posted by Marucha w dniu 2021-02-05 (Piątek)

Folksdojczy od cholery, ale jak potrzebne jest profesjonalne tłumaczenie z nazistowskiego na nasze, to ślimaczy się tygodniami.

Trzeba było zapłacić parę ojro Tuskowi, to sam by to zrobił i rząd warszawski już by dawno wiedział, co myśli w tej sprawie i co zamierza.

W oczekiwaniu na ten ważki dokument, Grzegorz Braun, goszcząc wczoraj [2.02] u Tomasza Sommera:
>https://www.youtube.com/watch?v=h74R8cSO7zA
przedstawił dokument może mniej ważny, choć niewątpliwie z „nowym polskim porządkiem” Morawieckiego całkowicie zgodny, a przy tym ciekawy choćby ze względu na firmującą go instytucję, czyli … Deutsche Bank:
>https://www.db.com/poland/pl/content/konzept-zycie-po-covid19.html

„Mamy nadzieję, że raport Konzept przyczyni się do lepszego zrozumienia zmian, w jakie świat nieuchronnie wkracza” – zmiany są nieuchronne, a przecież jak powiada Hegel: „wolność to uświadomiona konieczność” [w orginale Freiheit ist die Einsicht in die Notwendigkeit – niemiecki idealizm poraża prefiguracją nazistowskiego realizmu].

Odsyłam Czcigodnego Czytelnika do linkowanej rozmowy, a tu zwrócę tylko uwagę na na stronę 74 i nast., cytuję:

(ACHTUNG!!!) „Gotówka nie jest odporna na wirusa.
Covid-19 może stać się katalizatorem umożliwiającym pełniejsze przyjęcie płatności cyfrowych do powszechnego użytku. Globalny rozwój tej choroby zmusza poszczególne państwa do ponownego zastanowienia się nad korzystaniem z gotówki, która może być nośnikiem wirusów. Podczas pandemii korzystanie z gotówki postrzegane jest przez wiele osób jako jeden z potencjalnych czynników ryzyka. Aby wzmocnić zaufanie społeczne, banki centralne podjęły działania na rzecz powstrzymania rozprzestrzeniania się wirusa, obejmując banknoty kwarantanną, izolując je i dezynfekując. Obecna sytuacja prawdopodobnie przyczyni się do nasilenia głosów wzywających rządy, banki centralne, konsumentów i przedsiębiorstwa do przechodzenia na płatności cyfrowe.”

Ajajajaj, kiedy nasz żydłaczący minister finansów posługujący się nazwiskiem Kościński wezwał niedawno Polaków do wyjęcia gotówki spod materacy i przekazania jej bankom, wielu z nas zareagowało zdroworozsądkowo, wyjmując oszczędności z banków i chowając je pod materace.

„Płatności fizyczne: wektor transmisji patogenów
Fizyczne mycie gotówki jest uzasadnione, ponieważ nie ma większych wątpliwości, że banknoty i monety mogą być wektorem transmisji patogenów, tak samo jak komary”.

Mycie gotówki czyli „money laundering” – do niedawna równie gorąco praktykowane przez banki i korporacje jak werbalnie potępiane, a tu proszę, jest uzasadnione.

Gdyby kolanowiarus nie istniał, to starsi i mądrzejsi musieliby go wreszcie wymyślić. (Co za czasy, w których odosobnionym głosem rozsądku w kwestiach szczepionek i plandemii mówi Edyta Górniak).

To, że międzynarodowi bandyci są bandytami jest tautologią, więc dziwić się można co najwyżej tym, którzy się temu dziwią. Ale że polskojęzyczny rząd przyjął i podpisał się pod tą zbrodniczą agendą, to to akurat mnie przeraża – nie tylko wstawiony nam na fasadę po uprzednim namaszczeniu podczas koszernej kolacji u Jojny Danielsa Morawer, ale przecież odkąd Naczelnik Państwa przestał być szeregowym posłem i przejął bezpośrednio resorty siłowe, to siedzi w tym oficjalnie od kupra po kaczy dziób.

A przypomnijmy sobie podpisanie się rządu Morawieckiego pod Zielonym Ładem dla Europy (likwidacja kopalń) czyli zrealizowanie planu partii zawodowego pederasty Biedronia, usiłowanie wdrożenia tzw. piątki dla zwierząt czyli likwidacji polskiego rolnictwa, dodajmy do tego luzowanie obostrzeń będących własnością obcego kapitału galerii handlowych i irracjonalne wydawałoby się utrzymywanie obostrzeń wobec hoteli, gastronomii czy stoków narciarskich będących polską własnością … rządzą nami zdrajcy i zaprzańcy.

Redaktor Michalkiewicz od dawna szydzi, że duopol POPiS-u podzielił się rolami i podczas gdy jedni drapują się na płomiennych obrońców monopolu na patriotyzm, to drudzy na europejsów, dla których wyrzeczenie się polskości-nienormalności jest powodem do dumy (nie wiedzą durnie, w jakiej pogardzie mają ich poklepujący ich po plecach Niemcy, Francuzi czy nawet słynący dziś już tylko z czekoladek i pedofilii Belgowie).

Tymczasem te teatralne rekwizyty mylą dziś już chyba tylko wyjątkowo mało spostrzegawczych – obecne różnice programowe i pragmatyczne między PO a PiSem są mniej istotnie niż onegdysiejsze między frakcjami Chamów i Żydów w PZPR.

W dawnych czasach bardzo często silni monarchowie usiłowali realizować własną, np. dynastyczną agendę wbrew wspólnemu dobru powierzonej im przez Opatrzność domeny (w naszej historii była to np. jagiellońska polityka dynastyczna wbrew interesom Korony i Wlk Księstwa, czy choćby spiskowanie króla Władysława IV Wazy z kozakami celem wywołania wojny z Turcją, co doprowadziło do zgoła nieoczekiwanego obrotu spraw i tragedii zarówno Rzeczpospolitej jak i szeroko pojętej Rusi).

Dziś nie mamy do czynienia z autonomicznymi decyzjami rządzących wbrew interesom narodu – gorzej, to tylko fasadowe marionetki, liczące co najwyżej na posady super-kapo w szykowanym nam przez starszych i mądrzejszych Konzentrationslager Polen/Polin. Czy czasem nie z tego powodu pan premier posyła swoje pociechy do żydowskiej szkoły – żeby mogły biegle porozumiewać się w języku nowych panów?

Jak pisałem w podsumowaniu poprzedniego tekstu: zostaliśmy sami i tylko na nas samych możemy liczyć. Dlatego żeby nie skończyć w orwelliańskiej zupie jak swarliwe warzywa z wierszyka Brzechwy, powinniśmy – uważam – odsunąć dziś na dalszy plan nasze różnice religijne czy ideologiczne i jako Polacy stać za sobą murem w kwestii wolności gospodarczej, wolności osobistej i zachowania rodzinnej własności.

I pamiętajmy co w przypływie niesłychanej szczerości stwierdzili nasi wrogowie, że wolą pogromy od bojkotu gospodarczego – doskonale wiedzą, jakie powinny być priorytety.

MacGregor
https://macgregor.neon24.pl

Komentarze 2 do “W oczekiwaniu na “Neue Polnische Ordnung” Morawieckiego.”

 1. Kar said

  ..do Glownego obrazka (warto rozpropagowac na dworcach PKP/PKS); ..trudno byloby przejsc obok obojetnie, i nie palnac slowo..wpada gladko w oko. Jest przyjemny, nadwyraz opiekunczy (dla barankow pod piecza ZUS). Pobudza chuda wyobraznie. Rzutuje pozytywnie na motywacje-i obowiazkowo na przyszlosc (nasza/Wasza).

  100% zagwozdka, zaraz, nad glowa w lozku !. Suma sumarum; daj Boze wiecej sprosnych okazji jak w/w !

 2. Boydar said

  Panie MacGregor. Po pierwsze, wśród Polaków nie ma różnic religijnych ani politycznych. A po drugie, to gdzie Pan ostatnio widział jakiegoś Polaka ? Bo jeśli to prawda to wieje optymizmem.

Sorry, the comment form is closed at this time.