Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  wanderer o Największa pułapka pozytywnego…
  Boydar o Największa pułapka pozytywnego…
  Greg o Wolne tematy (62 – …
  Ale dlaczego? o Największa pułapka pozytywnego…
  Ale dlaczego? o Największa pułapka pozytywnego…
  Jasnowidz z Jasnej G… o Minister zdrowia i statys…
  osoba prywatna o Wolne tematy (62 – …
  Carlos o Specjalna jednostka zajmuje si…
  Ale dlaczego? o Największa pułapka pozytywnego…
  seler o Wolne tematy (62 – …
  Zenon_K o Największa pułapka pozytywnego…
  Kwal o Unia blokuje Węgrom wypłatę pi…
  Boydar o Wolne tematy (62 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (62 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (62 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 553 obserwujących.

W czasie IIWŚ niemieccy żołnierze brali Pervitin, a dziś „polska policja”…

Posted by Marucha w dniu 2021-02-06 (Sobota)

W trosce o nasze bezpieczeństwo

Tym, którzy wbrew zarządzeniom wydanym w trybie informacji na pasku telewizyjnym podczas transmisji telav-izji publicznej (domy też są publiczne) otworzyli swoje lokale, rzucane są wszystkie możliwe kłody pod nogi.

Reżimowy zarząd, nie może pozwolić sobie na nieposłuszeństwo a co za tym idzie, przede wszystkim na utratę wizerunku.

W ruch więc (oprócz giermków z milicji bijących się w konkursie o „Złotą Pałę 2021” z milicyjnymi giermkami z Anglii, Holandii, Francji i Australii), wkraczają jeszcze kolaborantki z sanepidu, służba celno-skarbowa oraz – uwaga! – odważni strażacy, ściągający do tej pory kotki z drzewa i pomagający staruszkom ugasić pożar z liści na podmiejskim Pracowniczym Ogródku Działkowym „Emeryci i Latawiec”.

W krakowskim klubie, zjawia się służba celno-skarbowa, na czele z nienachalnym z urody funkcjonariuszem, sumiennie i z radością wykonującym rozkazy swoich przełożonych. W chwili wejścia do klubu, wiadomym się staje, że ten resortowy pracownik systemu, za punkt honoru stawia sobie „wykrycie nieprawidłowości” podczas kontroli. Jak obiecał, tak się stało. Jest zbrodnia – musi być i kara.

Kolaborantki z sanepidu odważnie, bo w asyście zwartych oddziałów milicyjnych giermków z zespołu „Gazowsze”, wkraczają na parkiety otwartych lokali. Bynajmniej nie po to by zakręcić kolaborancką nóżką, ale by sprawdzić czy aby na pewno przestrzegane są wszelkie nakazy i zakazy a tym samym zadbać o nasze bezpieczeństwo a nieposłuszeństwo wobec zarządu surowo ukarać.

W służebnym wypełnianiu rozkazów zarządu, prym jednak wiodą pretendenci do „Złotej Pały 2021”. Dzielnie walczą o nią w Rybniku, używając wobec rozentuzjazmowanego tłumu kryminalistów bez maseczek i wywrotowców z klubu Face 2 Face granatów hukowych, ręcznych miotaczy gazu oraz metalowych pał.

Co ciekawe, w rybnickiej akcji nie uczestniczyli milicjanci z Rybnika, tylko specjalnie do tego ściągnięty oddział prewencji z Katowic.

We Wrocławiu w jednym z pałowozów, milicyjny giermek w stopniu sierżanta Wojciech Matusik, schwytawszy banitę, kilkukrotnie narusza jego nietykalność cielesną. Następnie, „powziąwszy informację” iż jego wyczyn został utrwalony za pomocą urządzenia rejestrującego dźwięk i obraz, daje upust swojej władzy nad filmującym go proletariuszem.

Matusik, nieprzytomny ze zdenerwowania opuszcza pałowóz i przez zaciśnięte zęby, czując w piersiach moc nadaną mu przez ustawodawcę, rozpoczyna jej sprawowanie nad nieposłusznym obywatelem POLAND REPUBLIC OF 0000079312.

W pierwszej kolejności, wydaje rozkaz okazania dowodu osobistego celem zweryfikowania numeru obozowego jego posiadacza oraz sprawdzenia na milicyjnym urządzeniu inwigilującym, zwanym pieszczotliwie „bębnem”, historii wszelkich popełnionych przezeń nieposłuszeństw.

Następnie, jak z rękawa sypie wobec pojmanego kryminalisty numerami artykułów i paragrafów, które złamał on w przeciągu pierwszej minuty od opuszczenia przez Matusika radiowozu.

Trudno jednak uchwycić znaczenie wypowiadanych przez dzielnego giermka słów, gdyż jego aparat mowy nie nadąża za kłębiącymi się w głowie myślami. Jedno jest pewne – w przypadku niezastosowania się przez pojmanego do poleceń sierżanta, „poweźmie on wobec niego środki przymusu bezpośredniego”.

Dzielny wojak Wojciech z radością przypomina, że gdyby jednak podczas zastosowania tych środków zrobił krzywdę pojmanemu, to i tak za to nie odpowie, ponieważ cytuję: „TAKIE JEST PRAWO”. Wokół całego zdarzenia, krąży z oczyma jak kucający wilk za krzakiem, nieprzytomny giermek Skrobała, próbujący jąkając się bronić swojego prawa do wizerunku.

Kilka ulic dalej, milicyjni giermkowie chcący dorównać swoim kolegom z Rybnika, tarasują wejście do klubu Boogie. Paru z nich postanowiło zabawić się w milicyjną grę „człowiek trampolina”, skacząc po ciele i głowie jednego z obecnych tam klubowych wywrotowców. Kiedy „człowiek trampolina” przestał działać i nie można się już było zbyt elastycznie od niego odbijać, postanowiono wśród krzyków tłumu, zanieść go do pałowozu i spróbować tam naprawić.

Następnego dnia, komendant wrocławskiej milicji z klubu „Pinokio” oświadcza, iż: „działania były stanowcze i skuteczne” oraz, że „nikt nie został poszkodowany” a człowiek trampolina „symulował”… W tych samych słowach odnosi się do wydarzeń z Rybnika tamtejszy komendant, również członek tego samego klubu:” Interwencja była skuteczna i doprowadziła do przywrócenia ładu i porządku publicznego”.

Głosowanie na uczestników konkursu „Złota Pała 2021” nadal trwa!

Wyjście na prowadzenie naszej dzielnej milicji możliwe będzie tylko dzięki pierwszej ofierze śmiertelnej – oczywiście symulującej.

Pomóżmy naszym reprezentantom sięgnąć po statuetkę! Nagrywajmy, udostępniajmy, lajkujmy, róbmy „lajfy”, krzyczmy: ”Zabiłeś go! Odpowiesz za to przed sądem! To niezgodne z konstytucją”.

Dziwne to czasy, kiedy na bramkach do lokali stoi uzbrojona po zęby milicja, skarbówka kasuje wejściówki, służba celno-skarbowa obsługuje bar, sanepid lepi pierogi na zapleczu a bohaterski tłum, przygląda się zabawie w „człowieka trampolinę” i udostępnia z niej relacje na żywo…

Oczko mu się odkleiło. Temu misiu…

Autor: Nina Maj
https://politywatory.com

Komentarzy 7 do “W czasie IIWŚ niemieccy żołnierze brali Pervitin, a dziś „polska policja”…”

 1. E no niemożliwe..w Polsce ….

 2. JerzyS said

  Ciekawe, że mamy pretensje do policji, lub rządu,

  a nie do posłów ,.
  którzy mogą ucywilizować sytuację w jedno posiedzenie!

 3. Pervitin

  z niem. Wikipedia
  „Redukwał zmęczenie, głód i ból. Na krótko udzielał pewności siebie, poczucia siły i niezwykłej szybkości. Do oddziaływań obocznych należały zmiana osobowości, psychozy i paranoia.”

  Jest rzeczą możliwą, pewne zachowania na to wskazują, że siły policyjne otrzymują przed operacją na obywatelach środki dopingujące o działaniu podobnym do Peritinu. Byłoby rzeczą ważną spróbować uzyskać informacje na ten temat od aktywnych policjantów, czy nie są za pomocą środków dopingujących przygotowywani do akcji przeciwko suwerenowi.

 4. Piskorz said

  re 3 Wystarczy dobra pamięć /nie dotyczy to młodych/ + logika. Jeśli za babci-komuny ORMO+milicja coś dostawali..To- czemu teraz nie..?”!

 5. zen said

  Niemcy wygrali wojnę w 39 roku, naszprycowani niemiłosiernie, z wodzem włącznie. Oni zarzucają Polakom złodziejstwo, celując krwawym paluchem w nas – wojna to rabunek i powszechny mord, w tym Niemcy nie mają sobie równych co najmniej od czasów Hodona, dlatego banksterzy finansowali obie strony konfliktu, trzymając krwawe pieniądze w banku jakim jest Szwajcaria dla wszelkiej maści psychopatów, jej fałszywa neutralność jest respektowana przez wszystkich. Tzw. elity zachodu to rura septyczna – zwykli ludzie mordują się, „elita” spija nektar.
  Gdyby nie krew Rosjan przelana w Polsce, już by nas nie było jako narodu, pomimo ofiar polskich z ręki żydowskich siepaczy.
  Adolf miał zbudować zbudować tysiącletnią Rzeszę, a jego opętanie i szaleństwo ujawniło narodowy charakter Niemców.
  Osobisty lekarz Hitlera był Żydem i śmierdział niemiłosiernie, na co skarżyło się otocznie wodza.. Adolf ponadto miał mikropenisa oraz spodziectwo.

  https://www.cda.pl/video/193926be

  https://xlm.pl/ksiazka/lordowie-hitlera-sojusz-brytyjskiej-arystokracji-z-trzecia-rzesza

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Mikropenis
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Spodziectwo

 6. Noo i jak ładnie testowano narkotyki na własnych żołnierzach!!
  https://rebelianci.org/489245

 7. Zarządcy policji biorąPrzykład z hegemona/?
  https://ciekawostkihistoryczne.pl/2018/06/22/amerykanscy-doktorzy-mengele-stany-zjednoczone-przez-dziesiatki-lat-przeprowadzaly-nieetyczne-eksperymenty-na-ludziach/

Sorry, the comment form is closed at this time.