Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  rocznik57 o Upadek cywilizacyjny Polski
  lewarek.pl o Prof. Mearsheimer: „To Zachód…
  Marucha o Szymowski prześwietla premiera
  Zima o Pierwszy pozew za zmuszenie do…
  Kronika o Wolne tematy (10 – …
  NyndrO o Wolne tematy (10 – …
  telewizjapolska24 o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Czaruś o Wolne tematy (10 – …
  NyndrO o Wolne tematy (10 – …
  lewarek.pl o Szymowski prześwietla premiera
  walthemar o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  NyndrO o Wolne tematy (10 – …
  gnago o Szymowski prześwietla premiera
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Marucha o Prof. Mearsheimer: „To Zachód…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Z życia zdziczałych tubylców

Posted by Marucha w dniu 2021-02-06 (Sobota)

Powróćmy do sprawy Polaka zamordowanego m.in. przez żydowskiego… pardon, brytyjskiego sędziego. – admin

Kiedy ten felieton ukaże się w druku, prawdopodobnie będzie już po wszystkim, bo Polak będący pacjentem szpitala w Plymouth, prawdopodobnie nie wytrzyma tak długo bez jedzenia, a zwłaszcza bez wody.

Wygląda bowiem na to, że Angielczykowie potraktowali sprawę prestiżowo, jako że w operację zamordowania pacjenta zaangażowali się nie tylko tamtejsi wracze, ale i niezawisłe sądy. Nie chcą stracić prestiżu, więc nie chcą nawet słyszeć o przekazaniu Polsce człowieka, któremu rząd na tę okoliczność wydał nawet paszport dyplomatyczny.

Ma to swoje konsekwencje, ale o tym potem, a na razie zatrzymajmy się nad uzasadnieniem tego angielskiego uporu. Oficjalnie i tamtejsi wracze i tamtejsze niezawisłe sądy twierdzą, że to tylko przerwanie uporczywej terapii, a nie eutanazja.

Prawda jest jednak inna, bo uporczywa terapia ma miejsce wtedy, kiedy pacjent jest na trwale podłączony do aparatury podtrzymującej życie, a w razie odłączenia od niej, natychmiast by umarł. Tymczasem R.S. – bo takie są inicjały pacjenta – nie jest do żadnej takiej aparatury podłączony; oddycha samodzielnie, a rurka, która wystaje mu z nosa, służy do dostarczania płynnego pożywienia i wody bezpośrednio do żołądka. Jest to zabieg podobny do tego, jaki służba więzienna stosowała za pierwszej komuny wobec więźniów podejmujących strajk głodowy.

R.S. oczywiście żadnego strajku nie ogłosił, toteż szpital powinien karmić go i poić w taki sposób, jaki jest w jego stanie możliwy – ale to nie jest żadna „uporczywa terapia”, tylko zwyczajna pielęgnacja. Tymczasem wracze ze szpitala w Plymouth zamierzają zaprzestania pielęgnacji, to znaczy – dostarczania swojemu pacjentowi pożywienia i wody – w celu pozbawienia go życia, a niezawisły sąd pozwolił im na to w tak zwanym „majestacie prawa”.

W tym przypadku nie mamy zatem do czynienia z żadną „uporczywą terapią”, którą można by przerwać, tylko ze zwyczajną eutanazją. Interesująca przy tym jest okoliczność, że ponieważ sam R.S. o „dobrą śmierć” prosić swoich oprawców nie może, to podpierają się oni gorącymi prośbami rodziny – ale też nie całej.

Myślę, że pewne światło na to rozdwojenie w rodzinie rzuciłaby informacja, czy R.S. nie był przypadkiem ubezpieczony na życie i kto ewentualnie byłby uprawniony do świadczeń z tego tytułu. Bo – jak to w swoim czasie zauważył francuski prof. Lucjan Israel – często bywa tak, że to nie pacjent nie może znieść swoich cierpień, tylko rodzina, albo – ubezpieczalnia.

Jak bowiem wyliczył, koszty opieki nad człowiekiem, jakie ponosi ubezpieczalnia w ciągu ostatnich 6 miesięcy jego życia, są takie same, a niekiedy nawet wyższe od kosztów poniesionych na opiekę nad tym człowiekiem przez cały wcześniejszy okres jego życia. Rachunek ekonomiczny wymaga tedy, by ten ostatni okres był jak najkrótszy, a najlepiej – żeby nie było go wcale.

Tego oczywiście nie można głośno mówić, toteż skolektywizowane demokracje socjalistyczne opracowały specjalną terminologię, skierowaną na ukrycie istoty rzeczy za parawanem patetycznych i ociekających obłudnym współczuciem sformułowań w rodzaju „dobrej śmierci”. Wracze, którzy te wyroki wykonują, chyba jednak nie są do końca pewni swoich racji, bo próbują podpierać się orzeczeniami niezawisłych sądów. Te zaś tak się ostatnio rozdokazywały, że nie tylko uzurpowały sobie prawo do zabraniania ludziom wypowiadania niewygodnych opinii, ale nawet – do decydowania o tym, które życie zasługuje na ochronę prawną, a które nie.

To jest fenomen godzien rozbiorów, bo wystarczy, że taki jeden z drugim przebieraniec założy sobie pióropusz, przyprawi rogi, założy na siebie jakiś „śmieszny, średniowieczny łach”, albo przystroi sobie łeb jakąś przepoconą, śmierdzącą i zawszoną peruką, a już wszyscy wstają żeby uczcić ich entree i padają na twarz przed ich rozstrzygnięciami.

Tymczasem znaczenie tych przebierańców „wyrasta z lufy karabinu”. Jak mówi poeta: „Ale ty wyjść nie możesz. Tobie by wyjść nie dali. Bo za drzwiami jest siła. Potęga z żelaza i stali. Kiedy tak drżysz zajączku u stóp mistycznej drabiny, za drzwiami stoją ludzie mający karabiny.”

Ale karabiny mają wszyscy: i demokraci i bolszewicy i naziści – a istotne różnice między nimi właśnie zanikają, albo już zanikły. Bo przecież bolszewicy też – podobnie zresztą, jak „naziści” – upodobali sobie w decydowaniu, kto „zasługuje” na życie, a komu ten radosny przywilej nie przysługuje.

Nawiasem mówiąc, sytuacja R.S. jest pod pewnymi względami podobna do losu ojca Maksymiliana Kolbego, bo i on został skazany na śmierć głodową w oświęcimskim bunkrze, a chociaż bezpośrednią przyczyną jego śmierci był zastrzyk fenolu w serce, jaki zrobił mu któryś ze znudzonych oczekiwaniem na „siły natury” oprawców, to i bez tego umarłby z głodu i pragnienia. Dokładnie taki sam los, z łaski wraczy ze szpitala w Plymouth i z łaski tamtejszego niezawisłego sądu wypadł panu R.S. – a z tego punktu widzenia nie jest aż tak istotne, czy bunkier głodowy jest w Auschwitz, czy w szpitalu w Plymouth i czy wyrok wydał komendant, SS Obersturmbannfuhrer Rudolf Hoess, czy też jakiś angielski przebieraniec – bo i skutek i nawet motywacja są identyczne.

„Naziści” na tym tle wypadają nawet korzystniej, bo oni w zasadzie nie patroszyli swoich ofiar, żeby potem handlować wydartymi z ich, żywych jeszcze ciał, częściami zamiennymi, podczas gdy obecnie, w epoce kanibalizmu technologicznego, jest to praktyka coraz bardziej powszechna, a nawet – uświęcona. „Porwały mnie plemiona zdziczałych tubylców, zbrojnych w maczugi światła, strzały laserowe, ponaddźwiękowe dzidy, kobaltowe proce, paraboliczne bębny, flety bioplazmy, wtórujące podskokom sztucznych serc lub krwawych, wydartych z piersi trupów jeszcze nie ostygłych.”

Jak widzimy, ideologia „praw człowieka” aż tak bardzo nie różni się w skutkach od innych, a od ideologii do polityki już tylko krok. Ponieważ rząd bardzo się zaangażował w ratowanie R.S. ze szponów angielskich wraczy i tamtejszych niezawisłych sądów, to partyjnicze onieprzytomnienie najwyraźniej rzuciło się na mózgi przedstawicielom obozu zdrady i zaprzaństwa.

Wielce Czcigodny poseł Pupka, na pytanie, czy on by tego człowieka ratował, odparł krótko: nie! Ciekawe, co by powiedział, gdyby Naczelnik Państwa pozostawił R.S. na pastwę losu? Pewnie rozdarłby sobie kalesony w geście świętego, oburzenia.

Tymczasem życie Wielce Czcigodnego posła Pupki wcale nie zasługuje na większą ochronę, niż życie R.S. Wielce Czcigodny bowiem nie tylko zużywa kurczące się zasoby planety, ale w dodatku przetwarza je, zanieczyszczając ją codziennie jakimś kilogramem kału i litrem moczu.

Biorąc pod uwagę średnią długość życia, daje to grubo ponad 27 ton gówna i 273 hektolitry szczyny. Taki to ludzkość ma z niego pożytek.

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl

Komentarze 3 do “Z życia zdziczałych tubylców”

 1. wanderer said

  Mene, tekel, phares…

  Te krolestwo zaczelo swoj upadek.

  A upadek bedzie gleboki i bolesny,

  Jak kazdego miejsca ktorego porzucaja zydzi.

 2. reflektor said

  Panie Stanisławie, wszak na guwnie wyrastają najpiękniejsze róże, a na czszynach (rozcieńczonych 1:10) najsmaczniejsze ogórki (autentycznie).

  Pozwólmy im s….ć. (więcej nic)

  „La primavera mostrerà chi ha cagato dove”. Wiosna pokaże, kto gdzie nas===ał.

 3. https://pbs.twimg.com/media/EtpYlAGWgAA8SgU?format=jpg&name=medium
  Rząd niedawno obciął ogromną sumę pieniędzy na leczenie onkologiczne!!Lekarze będa musieli losować kogo leczyć!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: