Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Leo o Walka z wiatrakami – wal…
  Zbigniew Kozioł o Wolne tematy (11 – …
  revers o Wolne tematy (11 – …
  Dziennik 1925 Andre… o Walka z wiatrakami – wal…
  revers o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
  Krzysztof M o Wolne tematy (11 – …
  Ale dlaczego? o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
  Siekiera_Motyka o Walka z wiatrakami – wal…
  revers o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
  revers o Jak były rektor KUL ułożył mod…
  Carlos o Wolne tematy (11 – …
  Szczepan Zbigniewski o Kultura przeciw tradycji
  revers o W domu wisielca
  UZA o Walka z wiatrakami – wal…
  Marek o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Handel dziećmi? Szokujący dokument, państwo interweniuje.

Posted by Marucha w dniu 2021-02-07 (Niedziela)

Państwowa Komisja ds. Przeciwdziałania Pedofilii zwróciła się do Prokuratora Krajowego aby dociec, czy wydarzenia przedstawione w najnowszym filmie Patryka Vegi wydarzyły się naprawdę i czy da się ukarać winnych. Reżyser kilka dni temu wrzucił do sieci dokument „Oczy diabła” o handlu dziećmi.

„Państwowa Komisja ds. Pedofilii zwróciła się do Prokuratura Krajowego z prośbą o udzielenie informacji, czy prowadzone są czynności mające na celu wyjaśnienie przedstawionych w wyżej przywołanej produkcji okoliczności, które wskazują na możliwość popełnienia szeregu przestępstw – w tym nadużyć seksualnych wobec małoletnich poniżej lat 15” – możemy przeczytać w komunikacie komisji, cytowanym przez TVP Info.

Sprzedają niechciane dzieci

Chodzi o wydarzenia przedstawione w najnowszym filmie Patryka Vegi. Reżyser tym razem nie nakręcił filmu sensacyjnego, z czym głównie jest kojarzony. Wrzucił na platformę YouTube produkcję dokumentalną – jak wcześniej bracia Sekielscy.

„Oczy diabła” to ponad godzinny dokument, w którym reżyser osobiście przepytuje osoby związane z procederem sprzedaży dzieci do domów publicznych i na organy. Pokazuje, jak handlarze „urabiają” kobiety będące w trudnej sytuacji, aby pozbyły się niechcianych dzieci.

Film można obejrzeć tutaj:
>https://www.youtube.com/watch?v=YuoRwKZzu5M

Dokument nakręcony jest w dość charakterystycznej ostatnio dla Vegi manierze moralnego wzmożenia. Reżyser już w „Botoksie” z 2017 roku jednoznacznie opowiedział się po stronie Kościoła i ochrony życia poczętego. W swoim dokumencie również cytuje Biblię, pyta swoich rozmówców o to, czy nie boją się piekielnej kary.

To zirytowało niektórych komentatorów. Vega twierdzi, że najzupełniej realnie skontaktował się z nim ktoś ze światka przestępczego i udzielił mu informacji. Dowiadujemy się, że w Europie działają cztery burdele z nieletnimi, w tym jeden… w Trójmieście (dlatego sprawą żywo zainteresowały się organy ścigania).

Matki, które mafia typuje do tego, by namówić do sprzedaży niechcianego dziecka na organy, głównie kusi perspektywa zarobku, ale również pozbycia się ciężaru. Nierzadko i te kobiety padają ofiarą przestępców, którzy nie tylko sami nie wywiązują się z „transakcji”, ale też sprzedają do domów publicznych wyrodne matki.

Vega szokuje przy tym cennikiem za ludzkie organy, przedstawia też wizję świata, gdzie w porywaniu i handlu ludźmi uczestniczą… sataniści i muzułmanie. To dość stereotypowy obraz świata. Czy prawdziwy?

To się dzieje!

– Obejrzałam film „Oczy diabła” i pomyślałam, że nareszcie ktoś ma odwagę nazywać rzeczy po imieniu. Nie chcę komentować krytycznych uwag widzów, ale jako osoba, która zajmuje się tym tematem na co dzień, nie miałam wrażenia, aby cokolwiek w tej produkcji było przerysowane czy robione na siłę – powiedziała Agata Witkowska z Fundacji Czas Wolności zajmującej się przeciwdziałaniem handlowi ludźmi, pytana przez portal Noizz o to, czy Vega w swoim dokumencie koloryzuje.

Działaczka stwierdziła, że ten film może wydawać się nam szokujący, ponieważ w Polsce niewiele mówi się o handlu ludźmi, zdaje nam się, że problem ten dotyczy odległych, ubogich krajów. Wiele kobiet w zakładach karnych, które odbywają spotkania z fundacją, deklaruje na przykład, że chętnie poddałoby się operacji np. usunięcia i sprzedaży jakiegoś organu. Nie zdają sobie sprawy, że to okrutny proceder, który często kończy się śmiercią „operowanej” osoby. Oświadczyła też, że najczęstszym motywem sprzedaży dzieci przez matki jest chęć zarobku lub wciągnięcie w mafijne układy tak mocno, że nie ma już wyboru.

https://pl.sputniknews.com/

Komentarzy 46 do “Handel dziećmi? Szokujący dokument, państwo interweniuje.”

 1. zen said

  Kanibalizm tzw. elit daje zatrważający obraz stanu psychicznego pewnej grupy „ludzi”, którzy są zdolni do każdej potworność, niszcząc niewinność i życie małych dzieci. Swoją pozycję zawdzięczają kultowi zła – pedofilia i gwałt na dziecku to otwarta droga do władzy i kokosów. Ofiary z dzieci składał lewicowy premier UK Wilson, Edward Heath…. ostatnimi czasy Jimmy Savile z pochodzeniem właściwym. Podobne praktyki ukróciła Inkwizycja w przeszłości! Ted Gunderson, prezenter w tym filmie, został otruty.

  https://wolnemedia.net/rytualne-morderstwa-i-ofiary-z-dzieci-w-czasach-dawnych-i-dzis/

 2. osoba prywatna said

  W czasie II wojny światowej Niemcy ukradli ponad 200 tysięcy polskich dzieci i dokonali ich zgermanizowania. Po wojnie nie więcej niż 20 proc. z nich została odnaleziona i powróciła do Polski. Pozostałe nigdy nie dowiedziały się o swoim polskim pochodzeniu. Nic dziwnego, że dzisiaj od 2 do 3 milionów Niemców i Austriaków ma w sobie polską krew. O tej wstrząsającej historii opowiadam Państwu w moim dzisiejszym filmie. Gorąco zapraszam do oglądania.

 3. Gra na organach

  „związane z procederem sprzedaży dzieci do domów publicznych i na organy”

  Gra o organy jest w Polsce uregulowana ustawowo, także Twoje organy czytelniku. Zgodnie z ustawą o „o pobieraniu, przechowywaniu i przeszczepianiu komórek, tkanek i narządów ” z dnia 1. lipca 2005. roku.

  http://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20051691411/O/D20051411.pdf

  Ustawa ta zadecydowała, pewnie nawet bez Twojej, czytelniku, wiedzy, że wszystkie Twoje organy stały się własnością firmy o nazwie POLTRANSPLANT, która „działa na podstawie Zarządzenia Ministra Zdrowia z dn. 2 lipca 2010 r. (Dz. Urz. Ministra Zdrowia z 21 lipca 2010 Nr 9 poz. 58) z późn. zmianami (Dziennik Urzedowy Ministra Zdrowia z dn. 19 stycznia 2016 r. poz. 10).  ”.

  Co prawda stworzono możliwość zaprzeczenia użycia własnych organów przez zgłoszenie tego w POLTRANSPLANCIE, ale

  1. nie jest to proste, jedno takie postępowanie trwa już od wielu lat, gdyż POLTRANSPLANT odmówił skreślenia z listy dawców, także Sąd Apelacyjny odmówił wydania decyzji zmuszającej POLTRANSPLANT do skreślenie z listy dawców.

  2. w nagłej potrzebie kto tam będzie sprawdzał, czy umierający, medycyna ma swoje sposoby na tworzenie umierających, jest skreślony z listy dawców czy nie, gdy takie fajne organy są do dyspozycji, a potrzebujących niemało. To przecie moralność lekarzy łatwo zwycięży i zdecydują się raczej ratować czyjeś życie, a nie pytać czy wolno wykroić.

  Zasady funkcjonowania w Polsce i zrozumienie prawa, jeśli chodzi o organy, te najwyższe, ilustruje przykład szczepień:

  https://marucha.wordpress.com/2021/01/31/list-otwarty-polskich-lekarzy-naukowcow-i-pracownikow-sluzby-zdrowia-do-polskich-wladz-oraz-mediow-2/#comment-940390

  A jakby tak połączyć szczepienie, jako przygotowanie do oddania organów, z transplantacją, to byłby naprawdę niezły Geszeft. A na taki Geszeft to już dawno wpadli fachowcy od Geszeftów. Słynna klinika „Medicus” w Prisztinie (Kosowo), która dostarczała głównie serbskie organy do Izraela, gdzie medycyna przeszczepów jest bardzo rozpowszechniona, została założona przez utalentowanego Geszefciarza.

  Szanowni Państwo, ustawa o Waszych organach została przyjęta przez sejm/senat w roku 2005, dokładnie 14 miesięcy po anszlusie do UE, ówcześni namiestnicy Polski zadbali o zapewnienie dostaw organów na potrzeby nie tylko UE, jak widać dostawy dzieci nie są jeszcze ustawowo uregulowane, dlatego muszą pospolici przestępcy brudzić sobie ręce. Miejmy nadzieję, że wobec wielkiego zapotrzebowania na dzieci do różnych celów, niezorientowanym radzę poszukać w Wikipedii hasło „Marc Dutroux”, odpowiednia ustawa regulująca dostawy dzieci zostanie równie sprawnie zatwierdzona w sejmie i senacie przez przedstawicieli band, którzy tworzę ten PO.PiS demokracji a sekundują im nie mniej demokratyczni przestępcy z SLD, PSL, SP i zjawisk na potrzeby etapu jak Palikokoty, Kukizki, Nowocześni czy ci od nowej kreacji Hołowni. To, że patriotyczny rząd i sejm obecnie decyduje o losie polaków, nie powinno sprawiać trudności, jak link powyżej świadczy o operatywności premiera i ministra zdrowia.

 4. AlexSailor said

  Pewnie wsadzą reżysera.

 5. AlexSailor said

  Proszę zauważyć jeszcze jedno. Jakie siły i środki są wykorzystywane do walki z marginalnym zjawiskiem uśmiercania dzieci pod pozorem kalectwa przed narodzeniem (tak, było to nadużywane),
  czy w ogóle w walce przed zabiciem przez zdemoralizowane, najczęściej lewackie matki, a jak niewiele mówi się o problemie przedstawionym w filmie.
  Ba, wystarczy pomyśleć.

  Przypomnę jeszcze, że matka zabijająca w Polsce dziecko nienarodzone nie podlega żadnej odpowiedzialności karnej, a jedynie może być świadkiem w sprawie przeciw innym.
  Nie ma też zupełnie żadnych ograniczeń w wyjeździe do sąsiedniego kraju i zabiciu tam dziecka.
  No, teraz może jest, stąd te protesty wariatek na ulicach.

  Niemniej jak to się ma do zbrodni pokazanych w filmie.

 6. revers said

  re3

  -Marc Dutroux wychodzi na wolnosc z wiezienia 11 Maja 2021 takze boojcie sie maediatorzy lbtqplusp i dyplomacji lbtqplusp

  -Działacz LGBT Richard Grenell za Mosbacher? „DGP”: USA rozważa zmianę ambasadora w Warszawie

  https://www.tvp.info/50540043/richard-grenell-za-georgette-mosbacher-dziennik-gazeta-prawna-usa-rozwaza-zmiane-ambasadora-w-warszawie-wieszwiecej?fbclid=IwAR0oToTsqpKGzJzyRhwfwweUP0GrFEPLK6xLl5cF_4zWqGgeYUNldJxBtUo

  -Bedzie wiekszy popyt na organy jak Izrael lepiej zarzaadzzi 5 mld dodatkowo od Obamy, teraz od Bidena na pejsate Zdrowie

  https://theintercept.com/2016/07/31/as-israel-prospers-obama-set-to-give-billions-more-in-aid-while-netanyahu-demands-more/

  Nie liczac na opieke nad straszymi w wierze, dodatki od Niemiec ca 1 mld rocznie, czy od Polniakow z 400 mln..

 7. kobra said


  http://www.historycy.org/index.php?s=b1e75d296afa5fd96818974a0c387d95&act=Attach&type=post&id=24543

 8. Piskorz said

  re 2 Za babci-komuny poznałem p. A. Twardeckiego. który potem opisał swoje wspomnienia w książce „Szkoła janczarów”. Wywieźli go z Wielkopolski. Tam w Reichu miał swoją niem. rodzinę /chyba w Koblencji/, rodzina ta traktowała go- b. dobrze. A tymczasem biologiczna matka szukała
  syna. I znalazła…co oni potem przeżyli, to- trudno opisać. Pan Twardecki przyjechał do Poznania..i zobaczył obcą mu kobietę, to- była jego matka. On pracował potem w stolicy w ISM, jak moi Niemcy w czasie prelekcji usłyszeli jego niemiecki..uszom nie wierzyli. Nic nie mówiłem, bo jeszcze nie wiedziałem kto to jest…dowód polski, pracuje j.w. i ten super niemiecki.

 9. Piskorz said

  re 6 -Marc Dutroux wychodzi na wolnosc z wiezienia 11 Maja 2021″…kiedyś na port. belgijskim miałem b. dużo info na ten temat. A świadkowie, którzy cokolwiek widzieli/słyszeli…to kończyli śmiercią tragiczną /jeden np pod pociągiem/. Wiele szych z tego regionu było zamieszanych w porwanie Melissy i jej koleżanki,i zamordowanie. Zresztą były też inne ofiary…innych bandytów.

  ————
  Chyba jeszcze nie. Na razie chce tego jego adwokat.
  A powinno się go zatłuc rurami.
  Admin

 10. revers said

  Juz nauke gender, lbtqpluspierscienie wpisuja sobie w akademie dyplomatyczne, gdzie wykladaja miedzy innym kwasniewski, Sikorski i wielu innych pro gendrow i lbtq

  https://diplomats.pl/about-the-program/?fbclid=IwAR0FSyorktm-Rkqni3KTE5jM1nXlYxf1FerfPVJ-6Fl3WqWoW1RlxyvIFC0

  A uhonorowanie zachodniej szkoly dyplomacji byl wystep ambasadorow z Polski, Litwy i 3-ciego kraju unijnego w nielegalnym marszu pro Nawalnego w Moskwie.

  dla zmylenia przeciwnika , czyli rosjan uzywa sie nawalnego malzenstwo ze niby bedzie dbac o relacje chlopak-dziewczyna
  w Rosji, ale w tle juz pussinki riotowe maja juz caly repertuar anty putinowski, i anty wielko rosyjski, spiewaja pro nawaalnego piesni.

  Pussi Riot znane sa z orgi seksualnych w museach rosyjskich, oraz wystepow an oltarzach cerkiewnych, tylko na Kubaniu dostaly od kubanskich kozakow pejcze na doppe, zeby za bardzo nie rozpuscily sie.

  Jak widac kozackie pejcze nie pomogly, nadal pracuja pussinki na destabilizacje Rosji..

 11. Voodoosch said

  Ten film to jest „fejk”. Proceder, o którym opowiada reżyser jest jak najbardziej prawdziwy i prawdopodobnie wszystkie historie w tym filmie również wydarzyły się naprawdę ale sam film jest ustawiony i spreparowany. Dlaczego Vega nie mógł iść torem wszystkich tych filmów o seryjnych mordercach z lat 70tych i 80tych i zrobić po prostu opowieść o tym co się dzieje w zachodniej europie. Po co ustawki pseudo aktorów z zamazynymi twarzami itp. Wystarczyłyby osoby (prawdziwe), które miały kontakt z takimi sytuacjami – pracownicy socjalni, policjanci, rodziny zagubionych dzieci. Można było z tak istotnego tematu zrobić film, żeby świat się pochylił. A tu co? Łajno ala gazeta „detektyw”.
  Nikt by nigdy z takiego światka nie gadał ze znaną mordą. Żaden pośrednik by nie sprzedawał historii swojego „chlebodawcy”. Jedna wielka ściema. Ważny temat, utopiony w pysze reżysera.

 12. Panie Voodoosh. Patryk Vega zrobił dobry, potrzebny i pożyteczny film. Czy to autentyk, nikt z nas nie wie i nie będzie wiedział, my małe robaczki nie dorastamy do wielkiej wiedzy, Ale spójrzmy na kilka szczegółów. Pan Patryk deklaruje przywiązanie do pana Boga i przynależność do Kościoła, ale z drugiej strony, spójrz pan, cały podziargany. A na jego karku widnieje prominentnie napis, który zupełnie nie licuje z powagą człowieka pobożnego, a tym bardziej odpowiedzialnego reżysera. Nie mnie osądzać, być może owe inskrypcje dał sobie wytatuować za czasów młodości chmurnej i durnej, ale nie powinien ich eksponować przy powoływaniu się na chrześcijański światopogląd. Tak misie wydaje, chociem za mały i za głupi aby się w kwestiach ważnych wypowiadać autorytatywnie, ale cóż, takie pozostało pierwsze wrażenie.

 13. NC said

  POLTRANSPLANT
  Kto jest właścicielem tej firmy?

 14. Voodoosch said

  Ja nie neguję ważności czy potrzeby tego filmu. Tylko, jeśli wyjdzie na jaw, że film został spreparowany, zamazane postacie to aktorzy, to ośmieszy on cały proceder. Ludzie wyczują fałsz w filmie i automatycznie machną ręką na problem handlu dziećmi – „bo przecież ten film był oszukany”. Mimo, że historie w nim zawarte prawdopodobnie są prawdziwe.

 15. Dinozaur said

  Ad 9:

  Pani Michelle Martin , małżonka Pana Dutroux została skazana w 2004 roku na 30 lat , 2012 wypuszczona za dobre sprawowanie.
  Dla przypomnienia – kariera jednego z Wielkich Europejczyków , związanego z karierą Państwa Dutroux:
  Pan Melchior Wathelet albo Melchior Wathelet Senior (* 6. März 1949 w Petit-Rechain) jest belgijskim politykiem Centre Démocrate Humaniste.
  Ukończył prawo i ekonomię na Uniw. Lüttich oraz posiada tytuł Master of Laws (Harvard University).
  1992 jako belgijski minister sprawiedliwości zarządził wypuszczenie skazanego za uprowadzenie i zgwałcenie pięciu dziewczynek Pana Marca Dutroux .
  Od 19. 09 1995 do 6. 10 2003 sędzia Trybunału Europejskiego.
  2012 został Prokuratorem Generalnym Trybunału Europejskiego, do 6. 10 2018 .
  Działalność polityczna:
  1977–1995: Członek Belgijskiej Izby Reprezentantów
  1980–1995: Członek Rady Walonii
  1980–1981: Sekretarz Stanu Wallonii
  1982–1985: Minister Wallonii – nowee technologie, drobne przedsiębiorstwa, lasy
  1985–1988: Premier Walonii
  1988–1995: Vicepremier, minister sprawiedliwości
  1995: 5: Vicepremier, minister obrony Belgii

 16. Wartość POLTRANSPLANTu

  Ad 13, NC

  „POLTRANSPLANT
  Kto jest właścicielem tej firmy?”

  Trudno jest ocenić wartość, ale każdy organ w sprzedaży detalicznej kosztuje pardzeisiąt tysięcy dolarów na rynku Izraela, UE czy USA. przy 35 milionach dawców, wcale nie mało, ale czytałem, że wartość organów jednego człowieka, jeśli uwzględnić, że się zedrze mu skóre, skóra jest też organem do transplantacji, osiąga na rynku do 2 milionów dolarów. Jeden wniosek dla każdego Polaka, jeśli jest prawie uśmiercony (śmierć kliniczna) to osiąga swą największą wartość dla państwa (jako dawca organów).

  Kto jest właścicielem tego majątku organów można jedynie przypuszczać, pewnie ten sam, kto stał się właścielem Polaków po tym, jak zaprowadzono dla nich po PRL tzw. Wolną Polskę. Ach, jakże obłudna może być semantyka języka narzuconego przez okupanta !

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/

  Niestety, z reguły nie jest ten aspekt okupacji zbyt doceniany.

 17. Piskorz said

  re 2 Warto znać nazwisko Roman Hrabal. Po wojnie był on pełnomocnikiem rządu PRL do spraw rewindykacji dzieci polskich. B. dużo zrobił w tej materii. Zmarł w Katowicach, pochodził z Ukrainy. Napisał kilka książek na ten temat. Ja czytałem „Lebensborn, czyli źródło życia”, warto było. B. zaangażowany w swoją działalność.

 18. pamiętający said

  Przypomnijmy, że jakże „święty” JPII dawstwo organów jest aktem miłosci, zresztą wbrew tradycyjnemu nauczaniu Koscioła. Podobnie wielce konserwatywny Joseph Ratzinger złożył oświadczenie o dobrowolnym dawstwie organów – zrobił to jednak w wieku, kiedy nie było już ryzyka, że ktoś te jego organy zechce wykorzystać.

  I jak tu się dziwić, że w Pol in jest prawo czyniące każdego domniemanym dawcą?

 19. revers said

  A czy o dawcach organow nie upomnieli sie purpurowi z episkopatow? od prymasa Glempa poczawszy po roznych Dziwiszow z tekami sb.

  Tylko juz nikt nie policzy dziesiatki tysiecy dziecikow i malolatow wjezdzajacych z falami uchodzcow do uni europejsow.

  Nie tak dawno kwitl handel dziecmi z Nigerii do Irlandii pod roznymi doboczynnymi organizacjami zrob dobrze „sobie”.

  Z koleji zachodnie dzieci jak nastolatka jeszcze Greta Thunberg uzywana jest do roznych klimatycznych przekretow i pandemii inaczej.

  https://www.o2.pl/informacje/swiat-mial-tego-nie-zobaczyc-greta-thunberg-przez-przypadek-nacisnela-enter-6604614754134592a?fbclid=IwAR1dY2meYVV_1n8bGfr2ILWvdpdsOQM5VQwBre6PG3Maf38VC4BsJSeR_-Q

  Prowadzcy PsyOp, wypisujac w internecie elaboraty w opcji hiden dla publiki co ma mowic i gdzie dziecko z szwecji.

 20. Przemysław Jakub said

  Marc Dutroux? To ten zwyrodnialec, co dostarczał dzieci do zamku Chateau de Amerois do „zabaw” dla monarchów belgijskich i innych degeneratów w garniturach. W latach 90-tych wyszło to na jaw i na ulicach były masowe protesty.

  ——
  On to.
  Powinien być zatłuczony pałkami.
  Admin

 21. Piskorz said

  re 20 Widziałem filmiki i czyt. teksty. Belgowie byli tak wkurwieni, że policja z trudem obroniła jego i jego sukę /za co dostała tyle ?/ lat. !! Miałem b. długi art. z sieci, ale koleś coś mi spieprzył . Było sporo trupów wśród świadków..

 22. plausi said

  „Dzieci niewolnika

  są automatycznie własnością tego samego właściciela… ”

  https://marucha.wordpress.com/2021/01/28/szalom-robaczki/#comment-939869

  pozwolimy sobie przypomnieć, abyśmy pozostali w świecie realnym. Polacy w swej masie uznali, że przywrócenie im cech człowieczeństwa nie odpowiada ich życzeniom:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  Za to równie masowo wynieśli na piedestał świętości JP II, o którym takie piękne wspomnienia ma 17, Pamiętający 2021-02-08 (Poniedziałek) @ 11:05:57. Nic dodać, nic ująć JP II był świętym , jak swierdzamy świętym od globalizacji a pewnie i wstrzykiwanie Polakom mRNA uznał by za czyn święty, jak i inne:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

  i jak to motłoch na placu przed bazyliką w Watykanie wył: „santo subito”. Tak też został espresowo uznany za świętego. Czyż temu motłowi nie należałoby postawić pytania: „gdzie się pchasz w zagnojonych buciorach chamie do demokracji ?”

 23. Zbyszko said

  Nareszcie!… jest to ukoronowanie 5-cio letniej już walki o dzieci, pana Pawła Bednarza.

  Już w 2010 roku, tylko w województwie śląskim zginęło 1100 dzieci. Są to dane ze statystyk policyjnych. Z tych statystyk wynika, że ten cały zbrodniczy proceder zaczął się rozwijać od czasu naszego „odzyskania” wolności, a lawinowo od czasu otwarcia granic…

  Niestety, to nasze „odzyskanie” wolności, przepłaciły swoim życiem, od tamtego czasu, setki tysięcy dzieci.

  Ale, czy gdyby Pan Bóg zostawił tym wytatuowanym, zepsutym do cna Plakom te dzieci, to miałyby one szanse na zbawienie?, czy zostałyby one wychowane na gorliwych katolików?
  Obejrzyjmy w sezonie grilowym wychodzące z hipermarketu wytatuowane chyba na całym ciele rodziny, z wózkami wypełnionymi colą, czipsami, alkoholem itd i przyczepionymi do tych wózków ich dziećmi. Czy te dzieci mają jakiekolwiek szanse na zbawienie?
  Zachęcam do przeczytania
  https://marucha.wordpress.com/2019/06/20/to-pan-bog-zabiera-do-siebie-te-wszystkie-teraz-male-dzieci/

  Jest tylko jeden problem, czy tam na szczytach władzy, jest wola rozprawienia się z tym tematem?, czy po tym teraz zbulwersowaniu opinii publicznej nie zostanie on wyciszony?
  Bo jak pokazuje praktyka walki pana Pawła Bednarza, wierchuszka nie za bardzo przejmowała się tym tematem.
  Miejmy nadzieję, że tzw opinia publiczna tym razem nie zawiedzie.
  Chociaż, jak znam życie…

 24. Re: Artykul…
  Wystarczy wprowadzic przez Tymczasowy Rzad Komisaryczny pare Dekretow do obecnej zydowskiej konstutucji i nie bedzie sie nikomu „oplacalo” nawet pomyslec o dokonaniu niegodziwosci…wobec kogokolowiek…
  Tak wiec, „ubolewanie” nad skutkami wszelkich „problemow” jest jedynie ich komentowaniem…
  ====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com (Niezalezny Uniwersyte Internetowy) – „Zetonowe zycie….”…

 25. revers said

  Jak Biden wysle swoich dyplomatow od lbtqplus to bedaa dopiero rowniejsze plcie i sprawniejsze pierscienie pedofilskie.

  Prywatnie Carpenter ma męża, z którym wychowuje dwójkę dzieci. Należy do zdecydowanych zwolenników równości i aktywnie popiera postulaty społeczności LGBT. Nowy ambasador USA w Polsce byłby symbolem zmiany światopoglądowej linii w Białym Domu. Joe Biden zapowiedział m.in. memorandum z deklaracją wspierania społeczności LGBT pod groźbą kar finansowych.

  https://www.salon24.pl/newsroom/1111169,doradca-bidena-zostanie-ambasadorem-usa-w-polsce-ma-meza-i-dwojke-dzieci

 26. UZA said

  Ad. 11 „Ten film to jest „fejk”. Proceder, o którym opowiada reżyser jest jak najbardziej prawdziwy…”

  Odniosłam dokładnie takie samo wrażenie. Pan V. do tej pory produkował opowieści dla niewybrednej publiczności postępackiej – odwołując się do stereotypów zapełniających jej wyobraźnię (okropne klechy pławiące się w zbytkach i wynaturzonej rozpuście). Teraz , dla odmiany, rzucił coś dla publiczności prawackiej, również bazując na stereotypach – tym razem ukształtowanych o oparciu o sensacje związane z „Pizzagate”, aresztowanym milionerem Epsteinem i słynną sprawą „mamy Madzi”. Pojawia się nawet wątek, powiedzmy, islamosceptyczny – bo jeden z bohaterów opowiada, że dziecięce burdele prowadzą muzułmanie.

  Mamy więc w filmie wredną „madkę”, która chce się pozbyć niechcianego dziecka i jest gotowa sprzedać je choćby „na części” czy do „użytku” pedofilów. Jest druga równie okropna baba – trochę starsza – która „madce” pomaga i czerpie zyski z pośrednictwa. No i najgorszy z najgorszych – handlarz dziećmi, który z ujmującą szczerością i odpychającym cynizmem zdradza dzielnemu reżyserowi śledczemu wszystkie tajemnice brudnego interesu, nawet takie, których nie powinien znać – np. o zakamuflowanych w dziecięcych burdelach salach operacyjnych, gdzie dogorywającym ofiarom zboczeńców pobiera się narządy do przeszczepów (to nawiązanie do elektryzujących kiedyś „opinię publiczną” opowieści o prywatnej sali operacyjnej w rezydencji Rockefellera). Lecz, zastanówmy się, kto pokazywałby takie miejsca skromnemu podwykonawcy z Polski ? Kto by go wtajemniczał we wszystkie szczegóły funkcjonowania „interesu” ? Przecież w organizacji przestępczej każdy trybik machiny wie tylko tyle, ile powinien wiedzieć dla wykonania zadania. Ten, kto wie za dużo i za dużo gada, jest likwidowany.

  Siebie szanowny Autor obsadził w roli bogobojnego obrońcy dzieci, a nawet swego rodzaju odkupiciela, bo oto wykupuje (jak można się domyślać – własnym sumptem) nowonarodzoną dziewczynkę – Marcelinkę z łap zbrodniczego kartelu. Dziękujemy Ci, P.V. ! Muszę przyznać, że – przynajmniej dla mnie, bo niektóre wpisy dowodzą, że inni to kupili – Pan V. jest w tej roli mało przekonujący. Pomijając już Jego piekielny wygląd (tatuaże, uroda przypominająca innego pana V. – La Veya), mowa ciała jakoś rozmija się z mową ust. „Madka”, „pośredniczka” i „handlarz” też sprawiają takie wrażenie, jakby wypowiadali wyuczone kwestie (może ich zresztą w ogóle nie wypowiadają, tylko lektorzy odczytują teksty z kartki czy ze smartfona) , niby posługując się językiem literackim, ale okraszonym obowiązkowymi wulgaryzmami.

  W sumie otrzymujemy kolejny obraz odrażającego polactwa: cynicznego, zepsutego do szpiku kości, wyzutego nie tylko z zasad, lecz nawet z podstawowych instynktów. I jak tu nie wierzyć Grossowi ? Pedagogika wstydu połączona z demoralizacją przynosi rezultaty – wielu Polaków już wierzy, że jesteśmy jakimiś bestiami.

 27. Boydar said

  Vega jest jak płatny morderca. Dostał zlecenie to rżnie. Jemu jest obojętne kogo.

  Nie jest jednak obojętne, od kogo takie zlecenie można przyjąć. Tu mamy okoliczność stron kompetentnych i umocowanych, realizujących aktualną dyrektywę pk. „wypaczenia nie”.

 28. Ale dlaczego? said

  W temacie pedofilli w Belgii, crntrum EU jest niezapomniany film, z którego jasno wynika, że mafia pedofilska w tym kraju ukręciła łeb śledztwom i ma się… dobrze:

 29. rycho08 said

  Filmu nie widziałem i nie mam zamiaru oglądać. Nie znoszę barbarzyństwa na ekranie, jak również tego co robi Vega.
  Jakiekolwiek motywy nim kierowały, i w jakiej formie to przedstawił nie ma znaczenia wobec tematu, który jest wydarzeniem prawdziwym i należy wszelkimi sposobami go upubliczniać.
  Obawy typu – „Ludzie wyczują fałsz w filmie i automatycznie machną ręką na problem handlu dziećmi”(14) są nieistotne wobec czegoś czego opisanie ludzkim językiem nie wydaje się możliwe.

  Bo jeśli nie on to kto…?
  Gdyby był jednym z wielu wtedy Wasze argumenty miałyby zasadnienie. (UZA, Boydar, Voodoosch i in.)

 30. UZA said

  ad.29) „Bo jeśli nie on to kto…?
  Gdyby był jednym z wielu wtedy Wasze argumenty miałyby zasadnienie”

  Właśnie o to chodzi, że on jest jednym w wielu ( pracowników pionu masowej „kultury”). Sam problem krzywdzenia dzieci jest natomiast znany od dawna i był wielokrotnie sygnalizowany – powyżej (wpis nr 28) ma Pan przykład. To jedna z tych okropności, o których wszyscy wiedzą, że są. Ci, którzy powinni działać też wiedzą i nic nie robią. Teraz pewnie także nic nie zrobią, no może System poświęci jakieś płotki. To by tłumaczyło przedsięwzięcie Pana V. i hałas wokół sprawy. Później na miejsce ewentualnie aresztowanych przyjdą następni i „interes” będzie się kręcił. Zahamować to piekielne koło może tylko upadek satanistycznych „elit”. „Nasze” Państwo ma za krótkie łapki – nawet gdyby chciało, nie dosięgnie głównych winowajców. Nie ma się co łudzić.

 31. rycho08 said

  „Zahamować to piekielne koło może tylko upadek satanistycznych „elit”

  Ma Pani jakiś pomysł na realizację swego założenia a może już coś Pani robi w tym celu – NIE?!

  To niech Vega robi to co robi.

 32. I*** said

  Patryk Vega, urodzony jako Krzemieniecki, z wykształcenia socjolog – „filmowy socjopata” (określenie jednego z internautów) studiował w niepublicznej uczelni (utworzonej w 1997 roku Collegium Civitas PKiN w Warszawie, to coś w rodzaju michalkiewiczowskiej „wyższej szkoły gotowania na gazie”).

  Chce być drugim Pasikowskim – choć formalnego, filmowego wykształcenia nie ma, to robi te swoje antypolskie, odrażające, komercyjne filmiki dla idiotów… z „błogosławieństwem” parchatej wladzy. Znaleźli się „sponsorzy”, którzy pomogli zadebiutować młodemu (22 lata), marzącemu o światowej sławie (temu miała służyć zmiana nazwiska na bardziej znane w świecie, jak Suzanne Vega), reżyserowi z pierwszorzędnymi korzeniami. :)))

  Krótko mówiąc – kto ogląda jego fabularne, filmowe wypociny… ten sam sobie szkodzi. :)))

 33. Boydar said

  Trzeba uwzględnić, że po pewnej dawce wchłoniętego judaizmu, jest mało rzeczy które mogą zaszkodzić.

  Takich parapetów jest większa połowa, gdyby tak nie było, nie byłoby jak jest.

  (nie uwzględniłem braku rury z ciepłą wodą, sorry)

 34. revers said

  ad28

  a reszcie uni, chocby w irlandii tam w omach dziecka i wychowku dzieciakow az roi sie od eksperymentow medycznych

  https://naszapolska.pl/2021/02/09/skandal-w-irlandii-producent-szczepionek-prowadzil-nielegalne-eksperymenty-medyczne-na-dzieciach/?fbclid=IwAR0Lz0zsP62cCCgZsnool_e3vLeMqV-Igxp3EMBQ79vX0XtbObhAJdU9Ffc

  m.in. testowane sasczepionki ktore pozniej uzywane saa w polsce, czyli poliniaki czy chca , czy nie chca na mocy sprezenia zwrotnego znanemu panu Kossowskiemu sa uwiklanii w martyrologie dzieci.

 35. Ktoś said

  Handel dziećmi? Szokujący dokument, państwo interweniuje.

  raczej PATRZY KTÓRĘDY BEZPIECZNIE zamieść tę macę (jak wszelkie inne tego typu sprawy) POD DYWAN

  nie zdziwi mnie SAMOBÓJSTWO weekendowe Vegi

 36. UZA said

  ad. 32) „…choć formalnego, filmowego wykształcenia nie ma, to robi te swoje antypolskie, odrażające, komercyjne filmiki dla idiotów… z „błogosławieństwem” parchatej wladzy.”

  I to błogosławieństwo, zwłaszcza medialne, najwyraźniej wystarczy, żeby zrobić w Polin karierę i stać się autorytetem.
  Pan Admin nie ma złudzeń co do Rodaków i nieraz dawał temu wyraz w Gajówce, a ja zawsze miałam nadzieję, że jednak życie czegoś Polaków nauczyło. Niestety ! Coraz częściej się ostatnio przekonuję , że niektórzy nasi współplemieńcy są absolutnie niereformowalni. Wystarczy, żeby diabeł założył ornat i zadzwonił ogonem, a już pędzą na mszę. Co więcej, zaatakują każdego, kto by miał jakieś wątpliwości. Zawsze to samo. Po prostu ręce opadają (ludziom opadają, bo diabeł tylko swoje kosmate łapy zaciera).

 37. Boydar said

  To ja już w końcu nie wiem co mam wiedzieć, czy un dobrze że temat upublicznił czy niedobrze.

 38. rycho08 said

  UZA (36)

  „Wystarczy, żeby diabeł założył ornat i zadzwonił ogonem, a już pędzą na mszę. ”

  Są to sprawy tak ważne, że i diabłem należy się wspomóc.

 39. Ale dlaczego? said

  Vega to zdaje się facet myślący wyłącznie o tzw. sukcesie. Czyli temat drastyfzny to dla niego dobry temat.
  Co nie zmienia raktu, że przyczyni się lepiej do zaiteresowania tematem i w efekcie reakcji tzw. czynników niż materiały lepiej oparte na faktach osób nieznanych ogółowi społeczeństwa.
  W terminologii wojny. Tu wojny z pedofilią i zbrodniami na dzieciach.
  „Wróg naszych wrogów jest naszym sprzymierzeńcem”.

 40. NICK said

  Wspomagaj się Rychu ale nie TU.
  Podpisał już deklaracje?
  Cyrografki?

  Wycofaj się z tego.
  Nawet sztucznie.
  Prawdziwości ci brak.
  Piekiełko. Tyle.

  [Przypomniał mi się Sergiusz Piasecki i „Siedem pigułek lucyfera”]

  I nie wiesz NIC o Stwórcy… .

 41. NICK said

  Artykuł.
  „Szokujący dokument, państwo interweniuje.”
  Jakie Państwo i czyje.

  „Państwowa Komisja ds. Przeciwdziałania Pedofilii zwróciła się do Prokuratora Krajowego aby dociec, czy wydarzenia przedstawione w najnowszym filmie Patryka Vegi wydarzyły się naprawdę i czy da się ukarać winnych.”
  I. Czy. Da. Się.
  Kpią, z niektórych powyżej.

  Vega to proste jak cep narzędzie do PRZYZWYCZAJANIA, co niektórych, którzy go bronią.
  Przyzwyczajania do faktów. Nie do obrony dzieci.

  Dyskutujcie dalej.
  A Vega zażera się podatkami/synekurami.
  Kpi.

  {lepszy rydz; mniejsze zło; matrioszka; rockefeler; żydy…}

 42. I*** said

  Naiwnością (w najlepszym razie) jest myśleć, że ten film faktycznie przyczyni się do jakichś realnych działań „naszego” rządu na rzecz ratowania polskich dzieci z rąk handlarzy ludzkim towarem.

  Chodzi tylko o poprawienie wizerunku koszernych rządzących – tak, jak w przypadku chorego Polaka z Wielkiej Brytanii… jak wiadomo, sprawa była mocno nagłośniona (gdy człowiek już umierał), wtedy „polski rząd” w blasku fleszy ruszył „bohatersko” na pomoc. Efekt tego całego szumu pomocowego był taki, że Polak zmarł z głodu, ale za to rządowi podniosły się słupki! Specjaliści od pijaru mogli triumfować!

 43. Boydar said

  Film, bez względu jakim jest gniotem, może stanowić doskonały pretekst, do reakcji różnych. Napisałem wyraźnie – „może”. Czy będzie, zależy od rozwoju sytuacji.

 44. rycho08 said

  Nick,(41)

  „Vega to proste jak cep narzędzie do PRZYZWYCZAJANIA…”

  Przyzwyczajania – do czego – do mordowania dzieci??? POTRAFISZ???

  Walnij się w łeb baranie.

 45. plausi said

  Mając 7z miliardów niewolników

  w tym parę miliardów dzieci,

  44, rycho08

  my byśmy tak gorąco 41, NICK nie zaprzeczali. Inżynieria społeczna jest stale w użytku.

  https://marucha.wordpress.com/2021/02/09/stan-wielkiego-oglupienia-i-jego-skutki/

 46. NICK said

  Rycho.
  Milcz.

  Albo spierdalaj.

  Dobra, cicho, Nick.

  SYSTEM POLTRANSPLANTU.
  [Znowu multum kasy.]

  Nie przewiduje braku zgody na pobranie narządu.

  Tu już nie chodzi o definicje, choćby śmierci.
  (Prof. Talar)

  Vide.
  Nie zauważacie powszechnych krematoriów?
  Nie ma ich w waszym mieście?
  Sztuczny Covid do pieca?
  Bo zaraża?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: