Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Greg o Dugin: nowa epoka
  Listwa o Dugin: nowa epoka
  Boydar o Wolne tematy (68 – …
  bronek o Na trupie Polski wejdziemy do…
  Listwa o Dugin: nowa epoka
  Listwa o Dugin: nowa epoka
  Anucha o Wolne tematy (68 – …
  Marucha o Tak kot przekazuje ważną wiado…
  Miro o Wolne tematy (68 – …
  JanuszT o Fikcja z reparacjami
  JanuszT o Fikcja z reparacjami
  JanuszT o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Anucha o Co powiedział Prezydent Federa…
  UZA o W kierunku głębi
  JanuszT o W obronie Sikorskiego
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Covidowa saga cd. – placebo dla wybrańców

Posted by Marucha w dniu 2021-02-08 (Poniedziałek)

Już dziś istnieje pilna potrzeba ochrony od ewentualnych niespodzianek najcenniejszych istot naszej planety.

W miarę globalnego wdrażania uniwersalnego programu „szczepień” przeciwko mitycznemu covidowi, akumuluje się coraz więcej faktów świadczących o szkodliwości, tej „szczepionki”, którą w USA dopuszczono do rozpowszechniania wyłącznie pod adekwatną nazwą „eksperymentalnego biologicznego preparatu”.

Podstawową cechą klasycznej szczepionki, jest wprowadzenie do organizmu osłabionych patogenów w celu stymulacji produkcji rodzimych przeciwciał, podczas gdy „covidowa szczepionka” wkomponowuje się do DNA pacjenta powodując, co? No właśnie co? Prawda o tym wyjdzie na jaw dopiero z czasem, o ile w ogóle pozna światło dzienne.

Tymczasem już dziś istnieje pilna potrzeba ochrony od ewentualnych niespodzianek najcenniejszych istot naszej planety. Sposób na to jest bardzo prosty, a opisuje go szczegółowo cytowany artykuł:
>https://christiansfortruth.com/more-evidence-israelis-are-using-placebo-covid-vaccines-and-have-changed-pcr-test-to-prove-vaccines-are-working/.

Jest nim użycie placebo w zastępstwie „szczepionki” :
>https://www.medonet.pl/psyche/psychologia,efekt-placebo—na-czym-polega–znaczenie-efektu-placebo-dla-medycyny,artykul,71727368.html .

Metodę tą zastosowano w odniesieniu do wszelakich oficjeli, celebrytów i innych cennych jednostek społecznych, oraz jedynego wybranego społeczeństwa, jako całości. Mowa tu o Izraelu, w którym pozytywne rezultaty szczepienia przerosły wszelkie oczekiwania.

W odniesieniu do szczegółów tego „sukcesu” kieruję zainteresowanych do cytowanej publikacji, ograniczając swoje tłumaczenie jedynie do konkluzji artykułu:

„Wszystkie te wspaniałe rezultaty w odniesieniu do Izraela można łatwo wyjaśnić poprzez zastosowania placebo miast szczepionki i modyfikacji standardów PCR, które fałszywie pokazują fakt skuteczności szczepienia. Czynność ta będzie powtórzona za kolejne pół roku.

Trudno potępiać Izraelczyków za aplikowanie swoim obywatelom bezpiecznej szczepionki placebo, tak postąpiłby każdy odpowiedzialny rząd, w szczególności w stosunku do starszych niedobitków Holocaustu. Poddawać ich niebezpiecznym medycznym eksperymentom przy pomocy niesprawdzonej szczepionki byłoby niemoralne. I dlatego też stosowne prawa międzynarodowe zostały ustanowione już po II Wojnie Światowej.

Niestety fałszywe izraelskie rezultaty zostaną użyte do przekonania setek milionów gojów, do tego, że szczepionka jest bezpieczna i efektywna. W rezultacie czego wiele osób umrze lub zostanie inwalidami.”

No cóż, być może autor artykułu nie jest świadomy tego, że powyższy rezultat jest właśnie celem całej mistyfikacji!

http://drnowopolskiblog.neon24.pl

Komentarzy 8 do “Covidowa saga cd. – placebo dla wybrańców”

 1. ? said

 2. UZA said

  „Trudno potępiać Izraelczyków za aplikowanie swoim obywatelom bezpiecznej szczepionki placebo, tak postąpiłby każdy odpowiedzialny rząd, w szczególności w stosunku do starszych niedobitków Holocaustu.”

  Nie tylko trudno potępiać, należałoby wręcz pochwalić, bo rząd powinien dbać o powierzonych mu obywateli (wszystkich, bez względu na wiek). Oczywiście, w naszych warunkach jest to marzenie ściętej głowy…

  Jeśli zaś chodzi o możliwość wykorzystania izraelskich „rezultatów” do przekonania setek milionów gojów o bezpieczeństwie i efektywności „szczepionki”, to ci, którzy zadali sobie trud poczytania o eksperymentalnym specyfiku, warunkowo dopuszczonym do stosowania na terenie Unii, nie dadzą się łatwo nabrać (ich przypuszczenia wyraża właśnie publikacja Christians for truth). Z kolei ci, którzy uwierzyli zapewnieniom celebrytów i telewizyjnych autorytetów, już są przekonani i dawno zapisali się do wyszczepień. Sądzę, że zdania większości już są ugruntowane. Problemem jest tylko to, po jakie środki „perswazji” sięgną lokalne rządy w stosunku do tych, którzy się szczepić zdecydowanie nie chcą. Im nas więcej, tym bardziej jesteśmy bezpieczni.

 3. NICK said

  Jest taka potrzeba i są chronione.
  Śmiem przypuszczać, że zwłaszcza we Polin i nie są to Polacy.

  W kontekście.
  Hekatomba Polaków jawi się gorszą niż myślałem… .
  Natomiast holocaust żydów i im podobnych… .
  Hm.

  Teraz wiem kto TU przyjdzie w ilości nie do ocenienia.
  Być może nawet pod koniec tego roku.

  Do tych pustych, wyremontowanych kamienic.
  Do tych nowych, wielkich osiedli.

  I tak zatem, PRL nie był taki dobry a wojnę przegraliśmy z kretesem.
  PRL był jakimś oddechem ale to My się dusimy.
  No tak. Nawzajem.

 4. UZA said

  Tak mi przyszło do głowy, że może teraz wszyscy dostają placebo. Organizatorzy przecież dobrze wiedzą, że na tym etapie w kolejce do wyszczepień ustawia się ich publiczność, ufni niewolnicy. Dzięki owym posłusznym, łatwowiernym owcom będzie można zakończyć z pozytywnym wynikiem etap testów klinicznych. Potem nam powiedzą, że już nie ma eksperymentu, szczepionka została sprawdzona i będzie obowiązkowa. Wtedy zacznie się prawdziwa jazda, chyba, że będzie nas wystarczająco dużo do stawienia oporu (i nie zabraknie nam mądrości ani męstwa). Oczywiście niewolnicy, zwłaszcza starzy, chorzy, niezdatni do pracy, też są przeznaczeni do eliminacji. Nieprzyjaciel nie zna uczucia wdzięczności – wymyśli nowe mutacje, wirusy czy po prostu szczepienia przypominające, uzupełniające itp.

 5. Lily said

  „THE WORLD HAS 6.8 BILLION PEOPLE…
  THAT’S HEADED UP TO ABOUT 9 BILLION.

  NOW IF WE DO A REALLY GREAT JOB ON
  NEW VACCINES, HEALTH CARE, REPRODUCTIVE HEALTH SERVICES,

  WE COULD LOWER THAT BY PERHAPS
  10 – 15 PROCENT”.

  Bill GATES-Member of BILDERBERG GROUP.

  TERAZ,
  wiecie dlaczego w III.R.P, OBCINA
  SIE FUDUSZE NA SLUZBE ZDROWIA.

 6. NICK said

  UZA.
  Stosujecie uprawdzanie.
  Lubelak ma rację.
  Co do was.

  Po pierwsze nie są to szczepionki, wedle definicji starej, UZO. I t.d. .
  I do czego to przyszło. 🙂 .

 7. UZA said

  ad.6) „Po pierwsze nie są to szczepionki, wedle definicji starej, UZO. I t.d.” .

  Oni (rządy i media głównego nurtu) nazywają to szczepionką. Ja posłużyłam się ich językiem, zakładając, że każdy zrozumie, co miałam na myśli. Pan najwyraźniej zrozumiał, skoro podniósł Pan, że to nie są szczepionki w tradycyjnym znaczeniu. Problem polega na tym, że w gruncie rzeczy nie wiemy, co znajduje się w poszczególnych buteleczkach. Możemy tylko powiedzieć, co powinno w nich być, według zapewnień producenta. Pojawiają się jednak wątpliwości, co potwierdza treść artykułu.
  Jeśli Pan ma jakieś konkretne argumenty przeciwko moim przypuszczeniom , to proszę je przedstawić w sposób zrozumiały, zamiast jakichś dziwacznych insynuacji („stosujecie uprawdzanie”).

 8. NICK said

  Ależ wiemy, UZO co jest w „buteleczkach”.
  Brakuje jeszcze li tylko kontroli nad Centralnym Układem Nerwowym i powiązaniami.
  Kwestia tzw. „czasu”.
  Np. 5G.
  xG.
  Brakuje wpływu na MÓZG, rozumiany. I to co za nim stoi.

  Lecz.

  Powtórzę.

  Gradację.

  Bóg.
  Stworzyciel. Trójca.
  Święta.

  Dusza.

  Ciało.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: