Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  1956 o To Wojna
  Józef Bizoń o „Nigdy więcej” zamordyzmu!
  OutsiderR o Polska przygotowuje się na „in…
  1056 o To Wojna
  1956 o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  Emilian58 o Wolne tematy (68 – …
  Jack Ravenno o To Wojna
  Marguar o To Wojna
  Emilian58 o To Wojna
  minka o O pożytkach z sentencji
  Jack Ravenno o To Wojna
  Jack Ravenno o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  Waldemar Bartosik o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
  Waldemar Bartosik o O pożytkach z sentencji
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Po COVID-19, elity planują kolejną pandemię na lata 2025-2028

Posted by Marucha w dniu 2021-02-08 (Poniedziałek)

Wszystko wskazuje na to, że COVID-19 może być tylko początkiem dłuższej listy projektowanych pandemii, mających pomóc w ostatecznym zaprowadzeniu „nowego, światowego ładu”.

Specjaliści z Johns Hopkins Center, opracowali scenariusz nowej epidemii, który opublikowali w dokumencie „The SPARS Pandemic 2025-2028”. Problem w tym, że ci sami ludzie razem z Billem Gatesem organizowali w październiku 2019 roku symulację pandemii koronawirusa pod nazwą „Event 201.”. Jak wiadomo 2 miesiące później, wybuchła epidemia wirusa SARS-CoV-2, który wywołuje chorobę COVID-19.

Teraz analitycy przewidują kolejne zagrożenie dla zdrowia i życia. Nazwali je „SPARS”. To skrót od „ostrego zespołu oddechowego św. Pawła.”

Wirus SPARS, według ich przewidywań ma mieć wydłużony okres inkubacji (od siedmiu do dziesięciu dni). Osoby zakażone będą go rozprzestrzeniać nawet przez tydzień, zanim same wykażą objawy choroby. Będzie to skutkować tym, że izolowanie chorych na SPARS, okaże się mniej skuteczne, niż izolowanie pacjentów zakażonych innymi, lepiej rozpoznanymi chorobami układu oddechowego.

Zachorowalność i śmiertelność z powodu SPARS, miałyby być dużo wyższe u dzieci niż u dorosłych. Bardziej narażone byłyby także kobiety w ciąży i osoby z przewlekłymi chorobami układu oddechowego, takimi jak astma i rozedma płuc.

Przy okazji najpewniej ciągle będą się pojawiały nowe mutacje COVID-19, który, jak do tej pory było utrzymywane, bardziej atakuje osoby starsze.

Tak więc już wkrótce do starszych, dołączyć mogą dzieci. Przepis na depopulację w zasadzie gotowy. Z całą pewnością na SPARS raczej się nie skończy.

Źródło:
>http://https://www.centerforhealthsecurity.org/our-work/pubs_archive/pubs-pdfs/2017/spars-pandemic-scenario.pdf

Marcin Kozera
https://zmianynaziemi.pl/

 

Click to access spars-pandemic-scenario.pdf

autor: Marcin Kozera (2021-02-07 17:29)

Komentarzy 5 do “Po COVID-19, elity planują kolejną pandemię na lata 2025-2028”

 1. plausi said

  Plan mordu masowego

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/

  „Jeśli jest coś, co w następnych dziesięcioleciach potrafi zabić dziesięć milionów osób, to jest bardzo prawdopodobnie raczej wysoce zakaźny wirus niż wojna ”

  Plan jest przygotowywany od dziesięcioleci, „pandemi” WHO pod tytułem „świńska grypa” była tylko niedojrzałą próbą, w „pandemii” „Covid-19” wykorzystano doświadczenia tej próby:

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/04/12/jak-dokonac-internowania-pol-miliarda-ludzi#Prehi

  Jak widać artykuł odpowiada przesłaniom z innych źródeł.

 2. D-T said

  Zacytuję:
  Nawet Instytut Roberta Kocha i inne autorytety zdrowotne nie mogą przedstawić decydującego dowodu na to, że nawiedza nas nowy wirus o nazwie SARS-CoV-2. Już samo to sprawia, że ​​rozmowa o niebezpiecznych mutacjach wirusów staje się nieodpowiedzialnym podsycaniem strachu, a tak zwane testy SARS-CoV-2 PCR stają się zdecydowanie bezwartościowym przedsięwzięciem. We wniosku o badanie, które wykazało całkowitą izolację i oczyszczenie cząstek uważanych za SARS-CoV-2, Michael Laue z jednego z najważniejszych przedstawicieli „panikdemii” COVID-19 na świecie, niemiecki Instytut Roberta Kocha (RKI ) odpowiedział, że: Nie znam dokumentu, który by stwierdzał wyizolowanie wirusa SARS-CoV-2.
  .http://niepodległy.pl/948/poszukiwania-fantomatycznego-koronaswirusa-/

 3. bryś said

  A gdzieś napisali że teraźniejszy teatrzyk się skończył?

  „Przepis na depopulację w zasadzie gotowy.” – Znaczy się, że teraz na covita ktoś umiera w nadmiernych ilościach?

 4. UZA said

  „Teraz analitycy przewidują kolejne zagrożenie dla zdrowia i życia. Nazwali je „SPARS”. To skrót od „ostrego zespołu oddechowego św. Pawła.””

  Nudni są ci ich analitycy. Ciągle tłuką kolejne wersje tego samego – MERS, SARS, SPARS. I jeszcze musieli wciągnąć do sprawy świętego Pawła. Podobno to od nazwy szpitala, ale ichnie szpitale mają też innych patronów. A może by tak, dla odmiany, MADS (Maimonides Acute Diarrhea Syndrome) ? Pfizer mógłby przygotować szczepionki w czopkach, Chińczycy zaś udostępniliby światu swoją technologię pobierania wymazów i pałeczki. Wszyscy byliby zadowoleni i my też byśmy zyskali – zamiast namordników kazaliby nosić pieluchy, a to trudniej sprawdzić. Policjanci baliby się oskarżeń o molestowanie.

 5. zen said

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: