Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Po COVID-19, elity planują kolejną pandemię na lata 2025-2028

Posted by Marucha w dniu 2021-02-08 (Poniedziałek)

Wszystko wskazuje na to, że COVID-19 może być tylko początkiem dłuższej listy projektowanych pandemii, mających pomóc w ostatecznym zaprowadzeniu „nowego, światowego ładu”.

Specjaliści z Johns Hopkins Center, opracowali scenariusz nowej epidemii, który opublikowali w dokumencie „The SPARS Pandemic 2025-2028”. Problem w tym, że ci sami ludzie razem z Billem Gatesem organizowali w październiku 2019 roku symulację pandemii koronawirusa pod nazwą „Event 201.”. Jak wiadomo 2 miesiące później, wybuchła epidemia wirusa SARS-CoV-2, który wywołuje chorobę COVID-19.

Teraz analitycy przewidują kolejne zagrożenie dla zdrowia i życia. Nazwali je „SPARS”. To skrót od „ostrego zespołu oddechowego św. Pawła.”

Wirus SPARS, według ich przewidywań ma mieć wydłużony okres inkubacji (od siedmiu do dziesięciu dni). Osoby zakażone będą go rozprzestrzeniać nawet przez tydzień, zanim same wykażą objawy choroby. Będzie to skutkować tym, że izolowanie chorych na SPARS, okaże się mniej skuteczne, niż izolowanie pacjentów zakażonych innymi, lepiej rozpoznanymi chorobami układu oddechowego.

Zachorowalność i śmiertelność z powodu SPARS, miałyby być dużo wyższe u dzieci niż u dorosłych. Bardziej narażone byłyby także kobiety w ciąży i osoby z przewlekłymi chorobami układu oddechowego, takimi jak astma i rozedma płuc.

Przy okazji najpewniej ciągle będą się pojawiały nowe mutacje COVID-19, który, jak do tej pory było utrzymywane, bardziej atakuje osoby starsze.

Tak więc już wkrótce do starszych, dołączyć mogą dzieci. Przepis na depopulację w zasadzie gotowy. Z całą pewnością na SPARS raczej się nie skończy.

Źródło:
>http://https://www.centerforhealthsecurity.org/our-work/pubs_archive/pubs-pdfs/2017/spars-pandemic-scenario.pdf

Marcin Kozera
https://zmianynaziemi.pl/

 

Click to access spars-pandemic-scenario.pdf

autor: Marcin Kozera (2021-02-07 17:29)

Komentarzy 5 do “Po COVID-19, elity planują kolejną pandemię na lata 2025-2028”

 1. plausi said

  Plan mordu masowego

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/

  „Jeśli jest coś, co w następnych dziesięcioleciach potrafi zabić dziesięć milionów osób, to jest bardzo prawdopodobnie raczej wysoce zakaźny wirus niż wojna ”

  Plan jest przygotowywany od dziesięcioleci, „pandemi” WHO pod tytułem „świńska grypa” była tylko niedojrzałą próbą, w „pandemii” „Covid-19” wykorzystano doświadczenia tej próby:

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/04/12/jak-dokonac-internowania-pol-miliarda-ludzi#Prehi

  Jak widać artykuł odpowiada przesłaniom z innych źródeł.

 2. D-T said

  Zacytuję:
  Nawet Instytut Roberta Kocha i inne autorytety zdrowotne nie mogą przedstawić decydującego dowodu na to, że nawiedza nas nowy wirus o nazwie SARS-CoV-2. Już samo to sprawia, że ​​rozmowa o niebezpiecznych mutacjach wirusów staje się nieodpowiedzialnym podsycaniem strachu, a tak zwane testy SARS-CoV-2 PCR stają się zdecydowanie bezwartościowym przedsięwzięciem. We wniosku o badanie, które wykazało całkowitą izolację i oczyszczenie cząstek uważanych za SARS-CoV-2, Michael Laue z jednego z najważniejszych przedstawicieli „panikdemii” COVID-19 na świecie, niemiecki Instytut Roberta Kocha (RKI ) odpowiedział, że: Nie znam dokumentu, który by stwierdzał wyizolowanie wirusa SARS-CoV-2.
  .http://niepodległy.pl/948/poszukiwania-fantomatycznego-koronaswirusa-/

 3. bryś said

  A gdzieś napisali że teraźniejszy teatrzyk się skończył?

  „Przepis na depopulację w zasadzie gotowy.” – Znaczy się, że teraz na covita ktoś umiera w nadmiernych ilościach?

 4. UZA said

  „Teraz analitycy przewidują kolejne zagrożenie dla zdrowia i życia. Nazwali je „SPARS”. To skrót od „ostrego zespołu oddechowego św. Pawła.””

  Nudni są ci ich analitycy. Ciągle tłuką kolejne wersje tego samego – MERS, SARS, SPARS. I jeszcze musieli wciągnąć do sprawy świętego Pawła. Podobno to od nazwy szpitala, ale ichnie szpitale mają też innych patronów. A może by tak, dla odmiany, MADS (Maimonides Acute Diarrhea Syndrome) ? Pfizer mógłby przygotować szczepionki w czopkach, Chińczycy zaś udostępniliby światu swoją technologię pobierania wymazów i pałeczki. Wszyscy byliby zadowoleni i my też byśmy zyskali – zamiast namordników kazaliby nosić pieluchy, a to trudniej sprawdzić. Policjanci baliby się oskarżeń o molestowanie.

 5. zen said

Sorry, the comment form is closed at this time.