Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Anzelm o Położyć kres patologii
  bardzo o Wolne tematy (58 – …
  Emilian58 o Schiller na liście Ukraiń…
  prostopopolsku o Żydowska kloaka przetacza się…
  bryś o Co nam zrobili ruskie
  Us o Wolne tematy (58 – …
  revers o Wolne tematy (58 – …
  Piotr B. o Położyć kres patologii
  Józef Bizoń o Rosyjski archeomodernizm
  prostopopolsku o Schiller na liście Ukraiń…
  Piotr B. o Schiller na liście Ukraiń…
  bryś o Turbina wkracza na scenę
  J o Globalny przekręt zadłużeniowy
  Carlos o Położyć kres patologii
  kontra o Wolne tematy (58 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Stan wielkiego ogłupienia i jego skutki

Posted by Marucha w dniu 2021-02-09 (Wtorek)

Socjotechniczne metody, którymi wdraża się adekwatne programy trafnie opisuje dr Robert Cialdini w swej książce zatytułowanej „ Influence; the Psychology of Persuasion”.

„Większość ludzi żyje w nieświadomości, odnośnie do otaczającego świata i co gorsze w nieświadomości co do własnej świadomości. Można odnieść wrażenie, że ta nieświadomość daje ludziom przyjemne poczucie bezpieczeństwa. Ludzie nie muszą myśleć, mają uporządkowany przez telewizję świat. Są zadowoleni ze swojego zniewolenia i histerycznie reagują, gdy wiedza o świecie zakłóca ich błogostan.”

Powyższy cytat z artykułu, do którego link jest następujący:
>https://prawy.pl/112720-czy-swiatowa-finansjera-zniewala-caly-swiat-rothschildowie-bank-rezerwy-federalnej-i-system-bretton-woods/
w sposób lapidarny, ale niezwykle trafny opisuje przyczyny dramatu WIELKIEGO OGŁUPIENIA,w jakim znalazła się Ludzkość.

Ci z obywateli, którzy nie zajmują się przeżuwaniem strawy medialnej z idiot tube (telewizji) i aspirują do grona uświadomionych, koncentrują się na teatrzyku politycznym, który funduje im rządząca światowa oligarchia przy pomocy będących na jej usługach rodzin mafijnych zwanych oficjalnie „partiami politycznymi”. „Partie” owe pilnie baczą by w swych „politycznych sporach” nie wykraczać poza czwartorzędne zagadnienia, które mają odwracać uwagę opinii publicznej od spraw priorytetowych.

Stan taki trwa już od wielu dziesięcioleci, ale dopiero teraz stopień otumanienia obywateli osiągnął taki poziom, że szatan, którego utożsamia na ziemi światowa oligarchia, uznał za sposobny czas do ostatecznej rozprawy z Ludzkością. Pretekstem do tego stała się fałszywa pandemia covida. Przy jej pomocy, a właściwie wprowadzanej z jej powodu „prewencji sanitarnej”, oligarchia spodziewa się osiągnąć trzy główne cele: zniszczenie małych i średnich (czytaj niezależnych) przedsiębiorstw, depopulację przy pomocy „szczepionek”, oraz totalne zniewolenie na chińską, komunistyczną modłę .

Socjotechniczne metody, którymi wdraża się adekwatne programy trafnie opisuje dr Robert Cialdini w swej książce zatytułowanej „ Influence; the Psychology of Persuasion”.

Analizując obecny stan „walki z pandemią”, w porównaniu do opisanych w książce „siedmiu stopni perswazji”, można oszacować jak blisko doprowadzono Ludzkość do globalnej rzeźni.

Frakcjonowanie: Zmusza się obywateli do kilkukrotnego podporządkowania się tym samym restrykcjom; za każdym razem (każdą kolejną falą pandemii) zwiększając stopień ich dolegliwości. Takie ćwiczenie zwiększa spolegliwość społeczeństwa.

Stopniowanie: Przekonuje się wpierw obywateli do akceptacji drobnych niedogodności, jak miesiąc „lockdown’u” w celu eliminacji wirusa. Potem przedłuża się tą sytuację, ogranicza aktywność społeczną , „kasuje” święta i uroczystości religijne, itd. Namawia się do „dobrowolnego” szczepienia, aby z czasem przekształcić ten proces w bezwzględny wymóg sanitarny.

Konfuzja: Utrzymuje się ludzi w ciągłym stanie niepewności, co chwila zmieniając rygory, restrykcje i inne wymogi. Niekończący się wysiłek dostosowywania do zmieniającej się jak w kalejdoskopie „nowej rzeczywistości” wyczerpuje siły witalne, które mogłyby być spożytkowanie do walki z oprawcą.

Repetycja: Powtarzanie w nieskończoność, 24 godziny na dobę, tych samych „wiadomości”, „statystyk” i innych „informacji”, we wszystkich środkach masowego przekazu, uwiarygadnia kłamstwa, zgodnie z tezą hitlerowskiego ministra propagandy Goebbelsa, o tym że „kłamstwo powtórzone wiele razy staje się prawdą”.

Iluzja wyboru: Daje się obywatelom „alternatywy”, jak na przykład „wybór” pomiędzy „szczepionkami” Pfizera, Moderną i AstraZeneca.

Iluzja Socjalnej poprawności: Publicznie nagłaśnia się opinie celebrytów, „autorytetów moralnych” i innych znanych osobników odnośnie jedynie słusznych zachowań socjalnych.

No i na koniec, najnośniejszy argument we wszystkich post-komunistycznych społeczeństwach:

Niedostatki zaopatrzenia: Ta wspaniała wersja „szczepionki” jest dostępna tylko „spod lady”, za grube pieniądze i tylko dla „najcenniejszych jednostek”.

Miast konkluzji, namawiam każdego do oszacowania przy pomocy powyższych parametrów odległości jaka dzieli Ludzkość od bram globalnej jatki.

Dr Ignacy Nowopolski
https://drnowopolskiblog.neon24.pl/

Komentarzy 40 do “Stan wielkiego ogłupienia i jego skutki”

 1. “Żetonowe życie” w lichwiarskim kasynie w niewolniczym kołowrotku i na wiecznym „dorobku”…

  Od zakończenia II żydowskiej wojny światowej finansowanej przez nowojewYorski lichwiarski kartel do chwili obecnej przez cały ten czas i od zawsze My Polacy byliśmy i wciąż jesteśmy na ciągłym niekończącym się „dorobku” i im bardziej i ciężej pracujemy, to coraz bardziej jesteśmy jakimś „cudem” zadłużeni, jak również coraz mniej jesteśmy w posiadaniu, bowiem w dalszym ciągu słuszna większość nie zauważyła, ze cały majątek PRL-u, żydzi wywieźli wagonami, a teraz to, co pozostało wywożą już taczkami…

  A to, że żydzi od 666 lat Nam Polakom Polskę na „plecach” wynoszą…, to z grzeczności pominąłem…, ale jeszcze na dodatek, nam żydzi wprowadzą wszelkiego rodzaju limity na wodę, gaz i elektryczność wstawiając do mieszkań „automaty na karty” elektroniczne…pod szyldem „oszczędności” lub „ocieplenia planety”…I wciąż Nam Polakom za mało dostawania w dupę od żydów poprzez wszelakich na nasz rachunek „przekrętów” od „pewexów”, „afer węglowych, miedziowych, ziemniaczanych”, „amber-gold’ów”, „frankowiczów” itd., a teraz jeszcze dołożą podatek „katastroficzny”…od wszelkich nieruchomości…

  Zarzucono mi, że „dziesięcina” była i jest podatkiem „przymusowym”, to oświadczam, że „dziesiecina” nigdy nie była takim podatkiem, a jedynie darowizną miłosierdzia dla potrzebujących. I tak np: rolnicy powinni wspomagać głodnych (kuchnie szkolne, internaty studenckie, domy dziecka itd.) taką właśnie „dziesięciną”.

  Zakłady produkujące odzież, czy przedsiebiorstwa budujące mieszkania, powinny ofiarować „dziescięcinę” swojej produkcji na potrzeby potrzebujących (domy dziecka, izby dziecka itp.) mając na uwadze, że żadne z nich nie będą obciążane jakimkolwiek podatkiem finansowym ze strony Narodowego Rządu, który będzie godnie i sprawiedliwie zarządzał naszym wspólnym Narodowym Majątkiem w oparciu o fundament niezbywalnego Prawa Naturalnego i niezbywalnego Prawa Wolnej woli przynależnego każdemu Czlowiekowi (Polce i Polakowi) na terenie własnej Ojczyzny Matki naszej Żywicielki.

  I dotrwaliśmy do czasów w których posiadacze oczu nic nie widzą i uszów, które nic nie (chcą) słyszą, a śmierć ze „żmijowego plemienia” ściele się grubo w diabelskiej niegodziwości, ale w dalszym ciągu zgodnie z wolną wolą u większości i wobec tego, należałoby wprowadzić parę nigdy nieusuwalnych DEKRETÓW do każdej kolejnej Konstytucji RP na terenie Całej naszej Ojczyzny przez wszystkich Urzędników Narodowych powołanych do zarządzania całym majątkiem Narodu Polskiego (materialnym, intelektualnym i prawnym).

  Oto niektóre najważniejsze z bardzo ważnych kwestii, które winny być niezwłocznie wpisane:

  Całkowity zakaz hodowli i dystrybucji produktów GMO (genetic modification organism) z wszelkimi chemiczno-biologicznymi „modyfikacjami”…

  Całkowity zakaz handlu ludźmi i ich częściami.

  Całkowity zakaz uprawiania lichwiarskiego procederu finansowo-spekulacyjno-zadłużeniowego przez wszystkie podmioty gospodarcze i finansowe na terenie Naszej Ojczyzny.

  Całkowity zakaz sprawowania wladzy przez Urzędnika Narodowego na którym (której) nie będzie ciążyła kara 25 lat pozbawienia wolności i calkowity przepadek mienia całej Jego (Jej) Rodziny.

  Całkowity zakaz mordowania nienarodzonych dzieci, a „uciążliwość” kobiet 9-ciu miesięcy stanu błogosławionego zostanie godziwią kwotą finansową wynagrodzona.(np: 200.000 zł.

  Całkowity zakaz nakładania jakichkolwiek podatków finansowych i opłat skarbowo-celnych na członków Narodu Polskiego w Polsce i poza Polską powracających do własnej Ojczyzny.

  I tutaj nasuwa się (przynajmniej powinno nasunąć się) pytanie, czy którykolwiek z tzw., „polityków” partyjnych od zakończenia II żydowskiej wojny światowej choć o jednym z powyższych przeze mnie do usankcjonowania Dekretów wspominał lub wspomniał???… Ależ NIE !!!, bo byłoby to wręcz niezgodnę z talmudyczną doktryną kodeksu postępowania wobec nas „gojów” Polaków jako swego rodzaju „bestii w ludzkich skórach”

  Oczywiście, z wiadomych przyczyn pominąłem również bardzo kwestie dotyczące systemu cyrkulacji środków finansowych (gotówki i monet), modelu utrzymania równowagi tychże środków w cyrkulacji i ich wprowadzania z ich konsupcją (wycofywaniem), zlikwidowaniem problemu z tzw., „wyparciem gorszego” pieniądza i zastąpieniem go „lepszym pieniądzem”, systemem zarządzania środkami należacych do całego Narodu Polskiego itd., itd., itd.,…

  Jeśli obecny prezydent żyd „juda” publicznie miał czelność oświadczyć, że My Polacy żyjemy razem z żydami, (podobno) tworzymy razem historię na terenie Polski i ją budujemy, to wypadałoby zapytać: „Czy ktoś widział żyda pracującego na roli? Czy ktoś widział żydów budujących obiekty mieszkalne? Czy ktoś widzial żydowską restaurację w której spożywaliby posiłki żydzi razem z Polakami???… A czy może ktoś miał okazję czytać polski tekst w żydowskiej gazecie czy oglądać polską sztukę w żydowskim teatrze???… Moich tekstów też nie ujrzycie ani nie przeczytacie na żydowskich stronach internetowych i od ponad 28 lat zdarzyło się to tylko 2 (dwa) razy…po uprzednim przez nich „ocenzurowaniu”…

  Czy my Polacy żyjemy w naszej Ojczyźnie wśród żydów, czy żydzi żyją wśród Nas???… I póki jeszcze zostało Nam, w większości dyplomowanym idiotom i słusznej części „certyfikowanym kretynom” chwilę czasu, by odpowiedzieć na te „światłe” praliżujące pytanie zanim żydowskie kurwy wywiozą resztki naszego narodowego majątku na taczkach i nie otworzą obozów koncentracyjnych pod satelitarnym „napięciem” GPS-u „obsługującego” podskórne elektroniczne gadżety…

  „I zawsze znajdzie się taki, który będzie chodził pośród Nas, nie mając żadnej oficjalnej władzy. I będzie patrzył na ból każdego z Nas, by widzieć jak szybko ma go zdjąć z Naszych Serc i z Naszych ciał…”…Problem tylko tkwi w tym, czy „garstka bogatych ma żyć wiecznie, a okradany tłum będzie wciaż umierał w niekończącej nań nadzieji???”…,

  Ale jest realna możliwość „kreatorów”elektronicznego bogactwa do szybkiego ich pozbawienia…i błyskawicznego ich pozbycia się…, bo złodzieja się nie okrada, od złodzieja odbiera sie swoją własność…
  ===============================
  „jasiek z toronto” – Jan Ogonowski

  (Tam, gdzie strach jest większy od gniewu, nadejdzie niewolnictwo).

  (E-mail: jasiek80@outlook.com

  http://polskawalczaca.com (Niezależny Uniwersytet Internetowy)

  P.S. „Łatwo zaprosić złodzieja do swojego domu, ale bardzo trudno się go pozbyć…Podobnie jak z pieniędzmi: łatwo powierzyć swoje pieniądze złodziejowi, ale bardzo trudno je od niego odebrać”. (łatwo to sprawdzić)….

  Być może Pan Bóg nie bez powodu przyzwolił sługom diabła do posłużenia się szczepionkowej truciźnie do tego, by „gawiedziowe bydło” wreszcie otworzyło swoje maślane „ślepia” i przystąpiło do „konkretnych” działań przeciwko temu diabelskiemu szaleństwo…, ale Kto to może wiedziec napewno?…

  Napewno, to Polska od zawsze Kochała twardych, uzbrojonych i bezkompromisowych facetów…i im tylko oddawała swoją majętność i w gorącej miłości do nich i o wyjątkowo niepowtarzalnym języku jakim nas Wszystkich Polaków bezwarunkowo obdarzyła …

  P.S. Motto: …”I czyż to nie najlepsza jest śmierć za prochy naszych przodków, których droga do Wolności mierzona była cmentarnymi krzyżami i gorącą wiarę w Pana Boga???”…

 2. NICK said

  P. Jaśku.
  Bez komplementów ale bądź, pisz, nie rozglądaj się po Gajówce zbytnio.
  Bądź sobą.

  Wielu z Nas wyważa: jak to napisać by trafiło do większości.
  To się nie da.

 3. Boydar said

  Dopóki Pan Jasiek publicznie nie przysięgnie że muzycy zostają to ja się pod tym nie podpiszę, bo to jest tylko eliminacja wypaczeń.

  Zgodnie z Bożym Zamysłem i ustalonymi prawami natury to właśnie owe wypaczenia samoczynnie wyeliminować mają toksyczny czynnik. Jak alkohol drożdże w zacierze. Zdechną wszystkie.

  A my dostaliśmy od Stwórcy antidotum żeby i 40 volt nam nie zaszkodziło. Co nawet Policja drogowa czasem wykazuje.

  To jak będzie, Panie Jaśku ?

 4. Re: 3 Boydar…
  Moge zapewnic, ze Zaden Polak ani zadna Polka NIGDY nie beda obciazeni jakikimkolwiek podatkiem finansowym, a lichwiarski kartel (lichwiarski system) zydowski zostanie ZLIKWIDOWANY a reszta to sama sie ustabilizuje i sila rzeczy wyeliminuje w sposob naturalny.
  wraz „z muzykami”…(choc nie wiem co by to oznaczalo)…
  ====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczca.com

 5. Boydar said

  Idzie Pan Jasiek w zaparte. Ja nie chcę żeby obchodzono dni judaizmu. Ani w Kościele ani w Polsce. Dopóki żyd będzie zalegał hurtem między Odrą a Bugiem nic się z tym zrobić nie da. W najlżejszym przypadku niech wraca skąd przyszedł. Bo są też inne opcje.

  Pan nie chce żyda z Polski usunąć, Pan chce z żyda zrobić Polaka i żeby się lichwą nie trudnił. Ale ja nie chcę ! I to ja decyduję, bo to mój kraj i moje państwo, tutaj mieszkam i to ja jestem Polakiem, mimo że tylko Chachłem.

  To, że moje stanowisko w tej kwestii chwilowo nie ma mocy sprawczej nie ma wpływu na bieg zdarzeń, co ma być to będzie. Będę optował żeby muzycy zostali; aczkolwiek nie wszyscy.

 6. I*** said

  (1) Jasiek z Toronto

  Wszakże obywatel Boydar ostatnio ćwierkał o wspólnej (nawet tysiącletniej) historii Polaków i żydów – a przecież wiadomo, jak było… żydzi żyli odrębnie w swoich wspólnotach i często nie znali języka polskiego. Wyjątek stanowili ci, którzy (z różnych powodów) przynajmniej na pozór asymilowali się z Polakami.

 7. Re: 5 Boydar…
  Ile jeszcze razy musze naokraglo powtarzac wszelakim „boydarom” nie tylko tutaj w Gajowce, ale na innych forach i czatach, ze „jasiek z toronto kocha zydow i bedzie ich bardziej kochal, jesli beda zydzi zyc u siebie i za swoje…”…

  I qurwa wszystko na ten temat. Koniec. Kropka…
  Czy to tak trudno zrozumiec??
  =========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 8. plausi said

  W dobie socjotechniki

  może należy nawet mówić o socjoinżynierii:

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/04/12/jak-dokonac-internowania-pol-miliarda-ludzi#Inzynieria

  wszystkie procesey są w jakimś stopniu sterowane wg. wyników badań. Nie tylko jak w powyższym linku, także takie zjawisko:

  https://marucha.wordpress.com/2021/02/07/handel-dziecmi-szokujacy-dokument-panstwo-interweniuje/

  inżynieria społeczna obejmuje także dzieci. Gdy rodzice nie znajdują innej możności przeżycia, to sprzedają swe potomstwo.

 9. Re: 8 Palusi
  Gdyby kazda kobieta w ciazy otrzymalaby za urodzenie wlasnego dziecka i gdyby go nie chciala, a otrzymalaby kwote 200.000 zlotych, to bardzo watpie, aby nawet pomyslala o jego zamordowaniu.
  Skutek bylby taki, ze kobiety robilyby dobry interes z Panstwem Polskim rodzac dzieci dla nas Wszystkich Polakow…
  Z grzecznosci pomine kwestie finansowe..
  ======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 10. Anucha said

  To nie żydzi są problemem .
  Problemem jest finansjera żydowska.

  Nie każdy żyd jest finansistą.
  Ale każdy finansista jest żydem.

  Uważam, że to jest problem.
  Finansjera rabuje, rujnuje i morduje.

  Muzycy niech sobie rzępolą.

 11. Lily said

  Znaczy TO,ze wszyscy pozostali SA to ?.

 12. Anucha said

  To!
  Znaczy,że finansjera na swoim pasku ma więcej szabesgoi jak żydów.

 13. Re: 12 Anucha
  Nie jest zadnym problemem swiadczyc uslugi i byc opodatkowanym przez lichwiarzy (tzw. „urzad skarbowy”), ale problemem jest swiadczenie uslug i nie pozwolic na opodatkowanie wlasnych rak…
  Nie jest problemem zarobienie pieniedzy, ale problemem jest by te ciezko zarobione pieniadze nie byly opodatkowane przez zwyklych zlodzieji.

  Nie jest problemem byc „ruchanym” przez zlodzieji, ale problemem jest jak „wyruchac” zlodzieji… (lub sie „ich” pozbyc)…

  Dla przypomnienia: od ponad 20 lat swiadczylem uslugi (pracowalem dla siebie) i moje rece wykonujace prace nie byly opodatkowane, a z tzw., „urzedem skarbowym” jak do tej pory nic mnie nie laczylo ani nie laczy…

  I pewnie ktos zapyta: „A dlaczego nie rozliczalem sie i nie rozliczam z „urzedem skarbowym???”…(w Kandzie)..
  I prosta odpowiedz: „Bo ten zydowsko-lichwiarski system okradania znam jak wlasna kieszen…”

  =============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Chcesz pracowac u siebie i dla siebie by nikt nie opodatkowal Twoich rak czy glowy???..
  Mam bardzo prosta i skuteczna recepte zupelnie bezplatnie jak bezplatnie u mnie byly i sa ksiazki w wersji elektronicznej… E-mail: jasiek80@outlook.com

 14. AlexSailor said

  To nie żydzi są problemem, masoni, lewacy, niemcy, Rosjanie, czy USmeni, a nawet Chińczycy.
  Problemem są Polacy.
  Trzeba tylko krytycznie spojrzeć.

  Konrad Mazowiecki sprowadził Krzyżaków do Polski, bo sobie wykalkulował, że oni będą za niego robić i walczyć, a on zyski będzie liczył i nowe ziemie przyłączał.
  Skończyło się – wiadomo.
  Pod Ujściem skapitulowała przed Szwedem potężna armia dysponująca bronią zdolną ich wdeptać w ziemię, bo „myślała”, że pod królem szwedzkim uzurpatorem będzie miała jeszcze lepiej, niż pod Janem Kazimierzem.
  Na Litwie skapitulowała druga taka armia, z tą różnicą, że jeszcze lepiej wyćwiczona i zaprawiona w bojach, po prostu zawodowcy.
  Ba, zdecydowana większość szlachty dopuściła się zdrady, z ojcem króla Jana III bodajże włącznie.
  Efekt – 1/3 ludności zginęła, kraj ograbiony, miasta i wsie spalone, do dziś część się nie podniosła.

  ŻYDZI NAM TO ZROBILI????

  Odsiecz Wiedeńska.
  Moim zdaniem, było to coś najgłupszego z punktu widzenia polskich interesów, co mogliśmy zrobić.
  Zamiast na Wiedeń, trzeba było iść na Królewiec i w końcu załatwić Gdańsk.
  Czas był sprzyjający.
  A po upadku Wiednia lub pobiciu Turków, pojawić się na polu walki, najlepiej zajmując arcybogaty Śląsk i w zależności od sytuacji uderzyć na Turka z tyłu lub kibicować mu w marszu na głębokie Niemcy lub Włochy.
  W razie „konieczności” udzielić schronienia papieżowi w Polsce.
  Wiadomo z jakimi koncesjami by się to wiązało.

  Skoro już o Prusach wspomniałem.
  Szlachta i mieszczanie pruscy 2 razy w odstępie 20 lat wysyłali do króla poselstwo z ofertą, że oni sami zdradzieckiego elektora księcia załatwią bez złotówki kosztów i jednego żołnierza z Polski, ale chcą tylko zapewnienia, że zostaną włączeni do państwa polskiego.
  Dwa razy odeszli z kwitkiem.

  ŻYDZI NAM TO ZROBILI???

  Ten serial mogę ciągnąć do dziś.

  Były wybory do sejmu na jesieni 2019r., startowała Konfederacja, co do której oczywiście można mieć zastrzeżenia, jak do wszystkiego, ale już sama jej konstrukcja dawała jakieś nadzieje (złożona z 3 jednoznacznie określonych ideowo partii).
  Co sobie wybrali Polacy?
  PIS znany z 4 laty szaleńczych rządów, a na drugim miejscu PO, to jest tych, którzy w przeciwieństwie do PICU też kradną, ale się tym nie chwalą, tylko wstydzą.
  Owszem, wybory można było oszukać i pewnie oszukano, ale o 1%, może 2%, a nawet 4%.
  ALE NIE WIĘCEJ, bo się nie da.

  I CO ŻYD ZA NAS GŁOSOWAŁ??
  Oczu i uszu pozbawieni zostali na czas wyborów rodacy???

  No dobrze, ale przecież była powtórka wyborów i wybierano prezydenta widząc co się dzieje w związku z fake pandemią, a skala przekrętów i kłamstw biła już tą POwską.

  I kogo wybrali sobie Polacy na prezydenta????
  Pomijam skoligacenie rodzinne tak nie lubiane przez niektórych.

  I CO, KTOŚ ZA NAS WYBIERAŁ??

  Problemem są Polacy, a nie wszyscy i wszystko do okoła.
  Można w Szwecji było nie zamykać kraju – można.
  Na Białorusi podobnie.

  Gdybyśmy my tak zrobili, to nasza gospodarka by kwitła,
  odrobilibyśmy z 10 lat opóźnienia we wszystkim w stosunku do pozostałych.
  Ba, kapitały z nowymi gorącymi polskimi patriotami oczekującymi na obywatelstwo spływałyby do Polski z całej Europy i całego świata.
  Łącznie z technologiami, know-how, kontaktami, kontraktami, itp.

  ALE NIE, lepiej 500+ (dzieci jednak nie pojadą na wakacje – przepraszam gospodarza za złośliwość) i głupawa, pseudopatriotyczna, czy raczej patridiotyczna narracja pociągnęła, nieprawdaż?

 15. Re: 14 Sailor…
  Przez 666 lat zmijowe plemie sralo na nasze „podworko”, a my durne Polaki jak „ciele w namalowane wrota” otumanieni na wlasne zyczenie i za wlasne pieniadze biernie patrzylismy jak to „gowno” rosnie i rosnie…
  Coz, wyglada na to, ze to juz ostatnia chwila, by wziac „widly” i „taczki” i wywalic to wszystko, co sie przez te lata nazbieralo…No i nam to przypadlo… Czy sie uda? To zalezy od Nas Wszyskich czy chcemy byc wolnymi Polakami czy pozostaniemy jedynie zredukowanym „podatkowym bydlem…”..
  ============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 16. UZA said

  ad.13) „I CO ŻYD ZA NAS GŁOSOWAŁ??
  Oczu i uszu pozbawieni zostali na czas wyborów rodacy???”

  Co racja, to racja ! Nie zamierzam usprawiedliwiać „Ż”, którzy wiele w świecie i u nas namieszali, ale ani oni, ani nawet sam diabeł nic by nie zdziałali bez pomocy głupich, samolubnych, leniwych, zawistnych i pazernych gojów, którzy w swoich durnych kalkulacjach weszli na złą drogę w nadziei, że się nachapią. Takich mamy polityków i takich wyborców. To nie dotyczy tylko Polaków, chociaż muszę z przykrością stwierdzić, że Rodaków można kupić najtaniej. Nawet nie trzeba dawać szklanych paciorków, wystarczą gładkie frazesy i obiecanki.

  Mimo, że zawsze mocno dostawaliśmy w d…, niczego się nie nauczyliśmy – jak to pisał Kochanowski pozostaliśmy głupi i przed, i po szkodzie. Można Polaków zdradzać, okradać, pluć na Nich, a Oni nic, dalej się garną do tych, na których się wielokrotnie zawiedli i od nich oczekują ratunku. Istnieje u nas takie niepisane prawo, żeby ufać i pomagać obcym, a swoich zwalczać i ośmieszać.

  W naszym narodzie uwidacznia się też słuszność tezy, iż ludzie „są zadowoleni ze swojego zniewolenia i histerycznie reagują, gdy wiedza o świecie zakłóca ich błogostan”. Chociaż gołym okiem widać bezsens plandemicznych restrykcji, ich niekonsekwencję i nawet statystyczną nieskuteczność, mimo dokuczliwości terroru i zniewolenia, wiele osób rzuci się ochoczo na bliźniego bez maseczki i będzie walczyć o miejsce w kolejce do „wyszczepień”.

 17. wspaniały said

  konfederacja to jest nowe wcielenie kor-u, unii wolności i pis-u
  a Polak i przed szkodą i po szkodzie głupi…

  ————
  I jeszcze PZPR, ZSL i KPN.
  Admin

 18. rycho08 said

  Ad.13 A-S

  „…większość szlachty dopuściła się zdrady, z ojcem króla Jana III bodajże włącznie”

  Nie ojcem a samym „bohaterem” Janem III, który przez pół roku był wrogiem własnej ojczyzny.

  O polakach i żydach pisałem jak Pan wielokrotnie – winnismy sobie sami.

  Brak nam świadomości narodowej na której grają jak chcą różne anglożydy od 4-ch stuleci.
  Ostatnie działania: to opluwanie PRL-u, gloryfikacja zachodu i nienawiść w stosunku do Rosji (w przypadku Rosji niezmiennie od 400 lat).

  Nie wyplączemy się z tego; Polacy zawsze wybierali sobie największe kanalie na swoich przywódców i tak to trwa do dzisiaj.

 19. Piotr B. said

  Pani Uza i inni…ale ktus tych muzykow,rolnikow i robotnikow nad Wisla nauczal 1000 rokow albo wiecej jak nadstawiac 2-POliczek.A tym spodobalo sie nadstawianie POliczka a nawet doo..py…Wiec wala wszyscy jak w kacza dooope od wiekow…taka jest dola wiejskigo glupka.

 20. Marucha said

  Przestańcie pieprzyć.
  Polak nie nadstawia „drugiego policzka” z powodów religijnych
  .
  TAKI CHUJ!
  Polak go nadstawia, bo jest idiotą.

 21. Marucha said

  I jeszcze proszę się ODPIERDOLIĆ od wielkiego wojownika, Jana Sobieskiego.
  Do otworu w dupie mu nie dorastamy, Pierdoleni mądrale z perspektywy kilku wieków.

 22. rycho08 said

  Wojownik może i znaczący, ale jako polityk pi..a.

  Kleił się do żabojadów a ci go dymali. (jak dzisiaj nas konikrady)

 23. Piotr B. said

  Swieta racja…nie z powodow religijnych,tylko leb ma ciagle przez tysiaclecie skierowany na vatykanowo,bo tam POniosly jego koniki jego wywalczone zloto…Jakos Szwajcarom,Szwedom,Norwegom a nawet Rosjanom ta ulomnosc nie dokucza.

  ———–
  Nie pie*dol Pan. Polak nadstawia dupy NIE DLATEGO, że mu Watykan kazał, albo że tak stoi w Piśmie Świętym.
  Admin

 24. Boydar said

  Szwajcaria, Szwecja, Norwegia a nawet Rosja nie była unym obiecana.

 25. Marek said

  Były wybory do sejmu na jesieni 2019r., startowała Konfederacja, co do której oczywiście można mieć zastrzeżenia, jak do wszystkiego, ale już sama jej konstrukcja dawała jakieś nadzieje (złożona z 3 jednoznacznie określonych ideowo partii).
  Co sobie wybrali Polacy?
  ===

  Pan Alex powyżej ma rację.
  Gdyby Konfederację poparli przynajmniej tzw przedsiębiorcy małych i średnich firm, nie wspominając o ich pracownikach, Konfederacja byłaby silnym ugrupowaniem w parlamencie.
  Konfederacja ma najlepszy program dla polskich przedsiębiorców. przynajmniej na papierze.

  Ale nie. Poparli popisowców i lewaków.
  No to jesteśmy w doopę ruchani i bardzo dobrze.
  Widać polaczki lubią żydowskie kootasy.

  ————-
  To na pewno Watykan za tym stoi.
  Admin

 26. plausi said

  Elita, piąta Achillesowa Polaków

  Ad 22, Rycho08 2021-02-10 (Środa) @ 13:58:01
  przytacza dość symptomatyczny przykład Jana III Sobieskiego. Być może, uszło to uwadze, ale Jan III całe swe życie, ożeniony z Francuzką, starał się o zdobycie tytułu francuskiego księcia. To jest symptomatyczne dla elity szlacheckiej w Polsce.

  Zostać księciem francuskim udało się dopiero królowi Stanisławowi Leszczyńskiemu.

  Ta postawa elity w Polsce chyba najlepiej definiuje jej związek z Polską i jej ludnością. Generacje jurgieltników jakie nastąpiły dokonały reszty.

  Elita w Polsce miała przy tym dość niezwykłe upodobania, o których nawet żydowski pisarz Heine czuł się zobowiązany dać sprawozdanie:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/gadz/#Heine

  a nie był to przecie jedyny Heine, który dla Polski coś uczynił:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Efrai

  Z elitą w Polsce jest trochę podobnie jak z rewolucją w Rosji: 95% przywódców rewolucji tzw. bolszewików było pochodzenia żydowskiego, czystki przeprowadzone przez Dżugaszwili musiały mieć z natury rzeczy charakter antysemicki, ale podobnie było z prześladowaniem tychże w czasach nazistowskich:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#HoloSamo

  Zajrzałby jednak ktoś do księgowości nazistowskiej nieco dokładniej, to musiałby stwierdzić, że zyski z tzw. „holokaustu” przeszły prawie bez wyjątku w koszerne ręce.

  Polacy posługują się spreparowaną dla nich historią, która z ich przeszłością niewiele ma wspólnego, a wpojone im pojęcie bohaterstwa jest w języku polskim synonimem idiotyzmu, a nawet zbrodni.

  https://marucha.wordpress.com/2021/02/08/skrepowano-im-rece-a-nastepnie-wprowadzono-do-stodoly-i-spalono-zywcem/#comment-941430

  Wydaje nam się, że jednym z warunków sensownego podejścia do problemów współczesności, jest stworzenie polskiej nauki historii, a co najpilniejsze stworzenia pojęcia polskiego bohaterstwa i pojęcia społeczeństwa polskiego. Iluzja, że można się w tym oprzeć na kościele katolickim, rozwiała się już przed wiekami. Odstraszająca tym bardziej jest postać tzw. „polskiego papieża”.

  Oznacza to, że niezbędny jest nowy polski ruch umysłowy, nowa polska elita umysłowa, który by uporządkował wiekowe zaniedbania. Inaczej czeka nas los sąsiadów, których określa się coraz częściej „kraina U”. Stan jest bowiem katastrofalny, zresztą nie tylko w Polsce, po tym jak pod pałą tzw. „pandemii” internowano całą ludność kraju, patrz link w 8. Plausi.

 27. Piotr B. said

  Odsylam Pana Marka do 24….Jak nawet Pan Boydar tak pisze ,to co maja myslec drobni przedsiebiorcy albo ich pracownicy…Obiecana to szwiete!!

 28. Boydar said

  Przecież nie Watykan obiecał. Nie wiadomo kto, na pewno rabinem był wielce przebiegłym.

  A Watykan zbeszcześcili w pierwszej kolejności.

  Niczym się Pan od muzułmaństwa nie różnisz które w zgwałconą kamieniami rzuca.

 29. Boydar said

  A Pan Gajowy się myli, bo właśnie że z powodów bardzo religijnych.

  Nadstawiają mianowicie, bo wierzą, że jakoś to będzie. I pod owym „jakoś to będzie” ukryta jest cała religia. Temat na dysertację.

  ———-
  Jeśli o chodzi o taką „religię”, to może i racja.
  Nie ma ona jednak NIC wspólnego z Biblią i Kościołem.

  Mimo to co jakiś czas różni $%#@ nawiedzeńcy obwiniają właśnie nauczanie biblijne, Kościół, chrześcijaństwo, Watykan itd. o to, że kazali Polaków nadstawiać drugi policzek.
  Gówno prawda.
  Admin

 30. Piotr B. said

  Panie Boydar szkoda czasu na swary…Gospodarz pitoli o tym P,S.i biblii jakby tylko lon o tym wiedzial.Z koniem nie chce sie kopac bo pysk ma nie niewyparzony.Ale czy to te ludy ktore wymienialismy wyzej nie uczyly sie z tej biblii?Tylko tlumaczono im nie PO vatykansku.Bo niestety biblie trzeba tlumacvzyc ciemnemu ludowi.Sam dyskutuje ze znajomymi ksiezmi,jeden ma nawet doktorat z biblistyki.

 31. Marucha said

  Różne antykatolickie kulwy korzystają z każdej okazji, by przypisać Kościołowi i naszej religii winę za skretynienie Polaków i wszelkie inne niepowodzenia.
  Szczególnie ulubionym stał się frazes o „nadstawianiu drugiego policzka”. Podobno Polacy tak go sobie wzięli do serca, że pozwalają się każdemu kopać w dupę i przyjmują to z radością.

  Śmieszne jest samo przypuszczenie, że Polacy w ogóle znają Pismo Święte czy bodaj elementy Magisterium. Jeszcze śmieszniejsze jest twierdzenie, że biorą je sobie do serca i kierują się nimi w życiu.

  Tracę cierpliwość do tych bredni a także tych, którzy je powtarzają.

  PS. I jakoś przez stulecia nastawianie drugiego policzka nie było przeszkodą w odpieraniu agresji islamu czy karaniu zbrodniarzy.

 32. NICK said

  Kto?
  Z was nadstawia?
  Bo nie Sobieski raczej.

  Zresztą. Policzek możecie nad-stawiać.
  Sens?

  Dolny. Lewy. Półdupek.
  Tak powiedziałem dawno temu dziewczynie nie-rok-ującej gdy zapytała… .
  Mniejsza o to.

  Kolejna zaś?

  RZEKŁA.

  Czy Mogę Cię pocałować?
  I. Drżała.
  I. Czekała.

  Nawet się zaśmiała na „ciąg” dalszy.

  Dostawszy pocałunek we czółko.
  Tak jakby ojcowski. Poszła.
  Tam. Skąd przyszła.
  Nie wiem czy była rozumna.

  Są różne policzki.
  [I, ‚kobiety’, wtyczki]
  A są i Emilie P.
  Są Platery.
  Stale twarde nawet.
  A. Platerowane.

  Źle zrozumiano przesłanie.
  Można ‚zaliczyć’ policzek pierwszy.
  Drugiego się NIE nadstawia… .

 33. Boydar said

  Panie Gajowy

  Sformułowanie „… Kościołowi i naszej religii …” wobec „… śmieszne jest samo przypuszczenie, że Polacy w ogóle znają Pismo Święte czy bodaj elementy Magisterium …” są wzajemnie sprzeczne. Bo albo – albo. Chyba że Ciotka Statystyka miałaby tu coś istotnie do powiedzenia.

  Ja uważam natomiast, że próba oceny charakteru czy poglądów obecnych Polaków w obecnej sytuacji musi spalić na panewce. Powód jest prozaiczny bez względu na opcję – 1)Polaków niema, 2)siedzą w katakumbach. Co może nie oznacza że po piwnicach, tymczasowo opuszczonych przez żydów, ale że zwyczajnie i twardo trzymają japy na kłódkę, czekając na rozwój wypadków. Wiele razy mieli okazję zamilczeć, vide powstania, nie skorzystali ze skutkiem tragicznym. Czemu więc mieć za złe, że wreszcie wyciągnęli wnioski ?

 34. Marucha said

  Re 33:
  Nie widzę tu sprzeczności.

  Natomiast widzę kurewskie ataki na katolicyzm, że niby ubezwłasnowolnił Polaków i że wszelkie wady i kretyństwa Polacy zawdzięczają wierze w Jezusa Chrystusa,
  Jakbym przypier… łopatą, to by nie było co zbierać.

 35. Boydar said

  Ja to sobie myślę, że tak jak na średnim poziomie nie ma w nas dobrej wiary, tak i ataki na nią nie odnoszą większego skutku, zupełnie jak woda po prezydencie. Cóż bowiem przeszkadza niewierzącemu że ktoś inny sra na to czy tamto.

  Ale wiara nie ma jednego poziomu, co wyraźnie zaznaczyłem. Człowiek zaś ma taką dziwną właściwość, że nie tylko potrafi zapałkę na sześćdziesiąt cztery podzielić ale jeszcze uważa że tak jest po gospodarsku i wygodnie.

  Jak napisałem Panu o „jakoś to będzie” to Pan oponował. Jestem jednak przekonany, że tam „coś” jest – bez najgłębszego poziomu wiary w Bożą Opaczność taka postawa nie miałaby miejsca. Nie wiem jak jest u innych nacji, ale byłby to ciekawy przyczynek do analizy.

  Produktem ubocznym postaw wygodnych i asekuranckich jest jednak grzech. Nie mamy bowiem prawa bezczynnie przyglądać się dziejącemu się złu. Bo może się zdarzyć, że „kiedy przyjdą po nas, nie będzie już nikogo”. I oczywiście nie tylko dlatego.

 36. rycho08 said

  Oj naiwny ten Boydar..

  „2)siedzą w katakumbach. Co może nie oznacza że po piwnicach, tymczasowo opuszczonych przez żydów, ale że zwyczajnie i twardo trzymają japy na kłódkę, czekając na rozwój wypadków. Wiele razy mieli okazję zamilczeć, vide powstania, nie skorzystali ze skutkiem tragicznym. Czemu więc mieć za złe, że wreszcie wyciągnęli wnioski ?”

  Co watek to gorzej:
  – wyciągnęli wnioski – czekając w gotowości na rozkaz ataku na Rosję,
  – trzymają japy na kłódkę – atakując Białoruś i Rosję,
  – vide powstania – jaki był udział Polaków w ich wywołaniu? (żeby nie było.. identyczny jak obecnie przy atakowaniu Rosji, Białorusi, Jugosławii, Iraku, Afganistanu…)

  Admin,
  Pan zgubnie utożsamia katolicyzm/chrześcijaństwo z watykanizmem, który od tysiąca lat wykorzystuje Polaków do walki z prawosławiem.

 37. Boydar said

  Panie Rychu, ja jestem niezmiernie szczęśliwy że Panu z wątku na wątek lepiej. Bo ja już taki ogólnorzyczliwy jestem.

 38. rycho08 said

  Pańskie szczęście cieszy, natomiast trochę martwi rzyczliwości… i brak odwagi przy wynurzeniach.

 39. Marucha said

  Re 36:
  Co to jest „watykanizm”?

 40. Anucha said

  Robim co możem.

  Czyli niech każdy uderzy się w pierś.

  Nasze wpisy na gajówce nie mogą wprawiać nas w samozadowolenie.
  To jest ogromna praca i wysiłek Gospodarza.

  My którzy bzniemy od czasu do czasu jakąś głupotę, nie popadajmy w samozachwyt.

  W kraju chodzę bez maseczki, jeszcze nie założyłem jej ani razu. Moja rodzina również. Nawet jej nie mam przy sobie. Poza krajem używam bandany, jeżeli jestem zmuszony. Inaczej nie zrealizuję załadunku lub rozładunku
  Z każdym spotkanym znajomym, staram się poruszać temat aktualnej sytuacji.
  Podaję adresy niezależnych mediów.Jeżeli nadarzy się okazja np. w kolejce, rozmawiam o tym z obcymi ludźmi.
  W firmie którą prowadzi żona, panie które pracują i ich rodziny bez maseczek.
  W witrynach i drzwiach wejściowych nie ma propagandy covidowej.
  Na terenie firmy nikt nie zmusza klientów do noszenia masek.
  I to wszystko, wiem ,że powinienem zrobić coś więcej.
  Myślę o wlepkach, plakatach , może jakieś napisy na aucie osobowym.

  Jakieś napisy na murach.

  w stylu
  „kocham żydów , zadusiłbym ich z miłości” 🙂

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: