Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Piskorz o Męczarnie szpiegów i nie …
  Piskorz o Męczarnie szpiegów i nie …
  Zdzicho o Sądy coraz bardziej zamykają s…
  Dziadzius o Sądy coraz bardziej zamykają s…
  wewewe o Wolne tematy (64 – …
  Raynold o Panele słoneczne są drogie i w…
  Maverick o Wolne tematy (64 – …
  revers o Wolne tematy (64 – …
  Lily o Wolne tematy (64 – …
  Lily o Wolne tematy (64 – …
  revers o Najgorsza oferta brytyjska od…
  Lily o Wolne tematy (64 – …
  Maverick o Antysemicki wirus w studni…
  Lily o Wolne tematy (64 – …
  revers o Chore struktury ochrony z…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 555 obserwujących.

Chroń nas Boże przed wykształconą młodzieżą

Posted by Marucha w dniu 2021-02-15 (Poniedziałek)

… przestrzega Paul Craig Roberts

Gdy byłem studentem na uniwersytecie, hasłem liberałów był cytat przypisywany Wolterowi: „Nie zgadzam się z tym co mówisz, ale będę do śmierci bronić twojego prawa, abyś mógł to mówić.”

Liberałowie użyli tego cytatu jako przyzwolenia na destrukcję rodziny, społeczeństwa, nabożeństw i systemu wiary, który utrzymywał różnorodną amerykańską populację w jedności.

Dzisiejsi liberałowie zamilczają, a nawet zamknąć chcą każdego, kto się z nimi nie zgadza. Media społecznościowe blokują i banują wszystkich, którzy wychodzą poza oficjalne wersje, a nawet pracowników, członków Kongresu i prezydenta Stanów Zjednoczonych. Amazon, Apple i Google wypierają alternatywne media, uniemożliwiając ich egzystencję tym, że im odmawiają usług. Amerykanie tracą pracę z tego powodu, że są zwolennikami Trumpa.

W ramach uniwersyteckiego życia doszliśmy do punktu, gdy „student”- nieuk, przyjęty na podstawie spełnienia kwot, ma większy autorytet, niż uznany badacz czy naukowiec. Taki para-byt może zniszczyć kogoś, kto osiągnął życiowy sukces, tylko dlatego, że ten para-byt się obraził.

Taki jest dzisiejszy zachodni świat. Kto będzie go bronić? Kto umrze za to? A co to właściwie jest? Wartości poszły precz. System wiary w rozpadzie. Propaganda kieruje naszą uwagę na Rosjan. Chińczyków i Persów. Żyjemy w Matrixie wygodnych kłamstw.

Dowodem na to, że liberałowie wytworzyli nowy ciemny wiek jest żądanie studentów Harvardu, aby uniwersytet odebrał tytuły zwolennikom Trumpa. Uczelnię już opuściła różnorodność poglądów. Ta jest celem ślepej nienawiści. Emocje rządzą. Ci, którzy mówią prawdę są „wrogami ludu”.

God Save Us From The Educated Youth ukazał się 29.1.2021 na paulcraigroberts.org

https://memron.neon24.pl/

Komentarzy 41 do “Chroń nas Boże przed wykształconą młodzieżą”

 1. Marucha said

  Dla ilustracji – oto poziom młodzieży podchodzącej do matury:

 2. Re: Artykul…

  „Biedronki”, „Lidle” i „corporacje” juz nie moga sie doczekac na „wyksztalconych” idiotow i durniow z „dyplomami” do zajmowania „stanowisk” na „kasach”, „menedzerow miotel i szufelek”, „menadzerow korespondencyjnych vide „goncow”, podmywaczy i uslugaczy…
  No niech robia „kariery”…pilnujac przy tym zawartosc lodowki u rodzicow…
  ===========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 3. Boydar said

  Swego czasu sformułowałem tezę, że człowiek do szczęścia potrzebuje Boga i drugiego człowieka. Że w takiej kolejności przekonuje się, gdy się pomyli.

  Powyższe obarczone było nie tyle błędem (gdyż jest prawdziwe) ale statystyczną niedokładnością. Gdysz bosz poniewasz, ludność na ziemi nie składa się wyłącznie z ludzi. Są jeszcze półludzie oraz parapety.

  Parapety wymagają jedynie mokrej ścierki, albo innej grubej pały i nimi zajmuję się (m.in.) komentując w Gajówce na co dzień. Tu i teraz zajmę się półludźmi.

  Otóż, podobnie do żyda, który z reguły przychodzi na ten świat z ubytkami w miózgu, a konkretnie w sumieniu, pół ludzie też mają dziury, i wcale nie myślę o kobietach, bo mężczyźni również tylko gdzie indziej. W każdym razie do bycia pełnoprawnym Człowiekiem przez duże Cze niezbędne jest załatanie tych dziur. Czymś konkretnym, żeby się nie pruło, jeszcze jakby podobne było do ludzkiego materiału to już w ogóle Kanada. Kiedyś, dawno dawno temu, braki w miózgach łatano Autorytetami. Autorytety cechowały się j.w. – były solidne i ludzkie. Najwyższym Autorytetem był zawsze Bóg. Poziom solidności był (i jest) u Najwyższego Autorytetu pierwowo miczurinskowo sorta a ludzki był wzorcowo o tyle, o ile sam człowiek stworzony został na Jego wzór i podobieństwo. Niżej stały Autorytety ziemskie klasy wyższej, potem Autorytety nauczycieli oraz równolegle Rodziców. Nawet dowódcom się zdarzało.

  Muszę tu wrócić do sprawy niezmiernie istotnej czyli do roli Ciotki Statystyki. Otóż proporcja miedzy Ludźmi, półludźmi oraz parapetami nigdy nie była równoprawna. Tak czy owak Ludzie pozostawali w mniejszości, półludzie zajmowali większą połowę a reszta to parapety i psychopaci.

  Naturalną więc koleją rzeczy Ludzie starali się naprawić tych upośledzonych, często się to udawało, czasem nie. Wszystko zależało głównie od obecności w życiu codziennym oraz akceptacji owych wymienionych Autorytetów.

  I tu wkroczyli na scenę Babci Historii pominięci w rozważaniach psychopaci. Autorytety żyjące zabili, już nieżyjące zakopali głęboko, a w puste miejsca powsadzali różne takie które nawet trudno nazwać. No i mamy to co mamy. Nieprzeliczoną armię półludzi z dziurawymi umysłami, i wcale bynajmniej nie pięknymi. O ile jeszcze niedawno głównie się mnożyli to ostatnio jakby przestali, dobra i psu mucha.

  Na podsumowanie zalecam odsłuchanie krótkiego, ale jakże rzeczowego raportu

  .https://www.youtube.com/watch?v=SScOK4I1QFY

 4. revers said

  re2

  dlaczego tak dosadnie panie Jasku z T. , ale woz jest, dating, briefing i inne tam takie tam carringi.

  Czasami tez nase wyksztalciuchy leca na urlop zagraniczny na wyspe Hula Gula, jak pozwolaa wyksztalciuchy od pandemii.

  Szczegolna popularnoscia ciesza sie w pr urlopy na Maderze, gdzie nawet Rysie i panie Szmitki z nowoczesnej odrabialy lekcje demokracji jak natolatki, mimo ze mezatki z 3 dziecmi, oczzywiscie na koszt coraz to bogatszych w wierze podatnikow.

 5. bryś said

  Młodzież – z dobrobytu sie w d…ch poprzewracało. Dobre czasy tworza słabych ludzi – jak dla mnie młodzież to do 13 lat góra, reszta to w większości roszczeniowo nastawiane pasożyty i nieroby, nawet jeśli zarabiają na jutubie. Szkoła i nauka nie są żadnym usprawiedliwieniem, bo tak naprawdę ile im zajmuje zapoznanie się z materiałem? Puszczenie ich samopas nie jest najlepszym pomysłem, chociaż ulica też wychowa, to organizacje różnego rodzaju powinny zagospodarowywać ich czas i energię dla wspólnych korzyści. Systemowo.

 6. Chroń nas Boże przed młodzieżą ogłupioną przez dzisiejsze „uniwersytety”.

 7. Irman z Polonisza said

  Boydar …pierwsza podmianka ,ta najwazniejsza ,nastepuje w momencie przymusowego zerwania Swietej Wiezi malutkiego Dziecka z BOGIEM Rodzicem , przez oddanie na wychow „janczarski „, bez milosci (Stadny ).
  Pani w zlobku staje sie „bogiem zastepczym ” potem zmieniane sa Autorytety w miare potrzeb …dlatego ZDRAda
  jest na porzadku dziennym i nikt sie z tego powodu nie wstydzi…powszechnie ..rowniez w rodzinach.
  Zdrada Dziecka..przez Oddanie w rece Oprawcow ..nie jest Aktem Milosci i to Dzieci dorosle w swiadomosci nosza.

 8. bryś said

  Panie Krzysztofie – przecież to dorośli ludzie, a że ogłupieni?

 9. Ad. 3

  dobra i psu mucha

  Oryginał brzmi: dobra psu i mucha. Pan widzi różnicę?

 10. Ad. 8

  Głupi, to głupi. A że dorośli, to tym gorzej. Dorosły swoją głupotę ma prawo szerzyć po świecie (bo dorosły). I to już nie jest zabawne…

 11. revers said

  Tylko w kompost nie dac sie zamienic, bo juz wiekszoasc wyksztalciuchow to wegetarianie dla ktorych zwierzatka to bracia, wrogowie to miesozerni anty pandemiarze, zegnajacy sie pod krzyzem i inni o odmiennych poladach w tradycji..

  https://mymodernmet.com/recompose-human-composting/?fbclid=IwAR2CrGX500wH_RhzTsJVkxY_E1AWDY4MLGGeUhFWeqyeCHHdtAMp99c2bF4

  Z ostaniej dzialnosci wyksztaciuchow z pod domu prawnika Michael van der Veena,broniacego Trumpa przed impeczmentem ..

  PRAWNIK DONALDA TRUMPA W PROCESIE IMPEACHMENT RELACJONUJE O ATAKACH, KTÓRYCH DOZNAJE ON I JEGO RODZINA W ODWECIE ZA REPREZENTOWANIE PREZYDENTA W PROCESIE. Michael van der Veen, jeden z prawników, który skutecznie bronił byłego prezydenta Donalda Trumpa w procesie senackim o impeachment, powiedział po ogłoszeniu w sobotę werdyktu, że jego rodzina, dom i kancelaria prawna są „oblężone” z powodu jego reprezentacji Trumpa.
  „Mój dom został zaatakowany. Wolałbym nie wchodzić w to, ponieważ zachęciłoby to innych ludzi do częstszego robienia tego, ale wiecie, miałem prawie 100 gróźb śmierci ”- powiedział dziennikarzom. „Mój dom został zaatakowany zeszłej nocy – rozbite szyby, farba w sprayu, naprawdę ordynarne słowa malowane wszędzie sprayem.”
  Wśród wandalizmu ktoś namalował sprayem słowo „zdrajca” na podjeździe jego domu w Filadelfii.
  Pan van der Veen powiedział, że „nie jest kontrowersyjnym facetem”.
  „Nie jestem nastawiony politycznie, że tak powiem” – powiedział. “ Jestem prawnikiem procesowym i reprezentuję interesy ludzi w sądzie. To jest to co robię. Uwielbiam to robić. Jestem rozczarowany, że [wandalizm] jest wynikiem tego, że po prostu wykonuję swoją pracę ”. Ogłosił uniewinnienie jako wielkie zwycięstwo, ale powiedział, że nadszedł czas, aby kraj się uleczył.
  „Naprawdę chciałbym, żeby ten kraj znalazł swój balans” – powiedział van der Veen Fox News.
  Powiedział o byłym prezydencie: „Polityczne polowanie na czarownice, które rozpętali wobec niego Demokraci, zostało pokonane, więc powinien być całkiem zadowolony”.

  https://www.washingtontimes.com/news/2021/feb/13/michael-van-der-veen-trump-impeachment-lawyer-says/?fbclid=IwAR3467FMBXiU9V8h6wvwYAn4iAVFXncxX9kngus8cWeJRisM20fJW_pu-oA

 12. Greg said

  Chroń nas Boże, jeżeli to….nie mistyfikacja !

 13. Ad. 12

  2:46 – To takie irytujące! 🙂 🙂

 14. Boydar said

  @ Pan Irman

  Tak, i to jest już technologia

  @ Pan Krzysiu

  Widzę widzę, chciałbym jeszcze zobaczyć jakiś konstruktywny komentarz od Pana Krzysia, taki bardziej dorosły

 15. Ad. 14

  Ten pański paternalizm, to tak urodzenia, czy od kolan? 🙂

 16. Boydar said

  Od małego

 17. D-T said

  Namnożyło się nam uczelni o kierunkach nikomu nie potrzebnych, bo czego można się spodziewać po absolwencie „zarządzania i marketingu”, albo „ekonomi” w nowoczesnym wykonaniu? Przecież wystarczyłaby odpowiedniej jakości matematyka. Szkoły „średnie” ze swoim kierunkiem „hotelarstwo” to kolejny przykład generatorów sprzątaczy ze średnim wykształceniem.
  Po bankowości można dostać tytuł „Dr. nieuk ścisłych”, bo uczelnia ta ma za zadanie wykreować możliwie dużą liczbę oszustów i naciągaczy.

 18. Marucha said

  Re 17:
  A co Pan powie o takich:
  – europeistyka
  – pies w społeczeństwie
  – doradztwo filozoficzne i coaching
  – politologia
  – wojskoznawstwo
  – psychologia transportu…

  Chciałoby się dopisać „propedeutyka hydrauliki” i „zarządzanie inwalidami”.

 19. revers said

  Jeszcze walentyki umknely uwadze ..

  re3

  a pani Prezydentowa Lodzi stanela wyzwaniu i miala poprowadzic dzieciaki z zlobkow i przedszkoli do ZOO na ogladanie penisow zwierzecych w ramach wczesnej edukacji seksualnej ledwie co po nauce chodzenia z smoczkiem a juz w Zoo miejskim.

 20. Przemysław Jakub said

  Dlatego ja po indoktrynacji w technikum nie kontynuowałem tej państwowej tresury i nie poszedłem na żadną uczelnię. Matury są na poziome szkoły podstawowej i nic one nie znaczą, tak samo, jak tytuły naukowe, które są udzielane po znajomości, często młodym gudłajom.

 21. Marcin said

  Kiedyś dawno temu, kiedy miałem w domu Tel Avizor obejrzałem z braku laku żydowską komedię produkcji amerykańskiego pt. „idiokracja”.
  Nie wiedziałem, że ta produkcja już stała się dokumentem.

 22. Kar said

  –>1/M

  nie dawalem wiary i zaraz sprawdzilem na ponad 30letniej-kobieta zadajac zdawkowe;..8×9..?? i..i…2x uslyszalem;…nie wiem…nie wiem (??) I dodala jeszcze;..no co… (??)

  – czy to jest mozliwe (??)..ech..pieski swiat!

 23. Wielka Kopa Tatry said

  Kiedyś widziałem takie nagranie, zadawali pytania z historii studentkom i jednemu chłopakowi po zawodowce, chlopak odpowiedział dobrze, baby zamiast powiedzieć „nie wiem” wymyslaly jakies głupoty😂 No ale chcą pracować po 7 godzin, a najchetniej to wcale, niech facet robi, żeby było na zakupy i podróże zagraniczne, kapitalizm psuje ludzi(zwłaszcza dziurawych😂)

  Psychologia transportu…studiuje prawie na co dzień 😂

 24. AlexSailor said

  @Greg

  I tak skończyła się cywilizacja białego człowieka w Ameryce Północnej.
  Kraj z taką jakością ludzi nie może się ostać.
  Zapewne z połowa ludzi jest tam jakoś normalna, ale to nie wystarczy, bo ich zasoby pochłoną ludzie nienormalni.

 25. . said

  Coaching to dobry kierunek. Jak sama nazwa wskazuje wiąże się z kałem.
  Mój były sąsiad jest specjalistą ds. coachingu. Kiedy lata temu podłączano kanalizację to przyszedł na podwórko i powiedział do brata, żeby rury kładł pod lekkim skosem, bo jak będzie pod ostrym t.o gówno nie spłynie tylko się przylepi. A jak jest łagodny spad to powolutku sobie spokojnie spłynie w piździet.

 26. Piskorz said

  re 5 Młodzież – z dobrobytu sie w d…ch poprzewracało”…….szczególnie tej, gdzie ani pracy, ani możliwości kształcenia się, ani możliwości dojazdu z swojej wioski czy miasteczka, gdzie diabeł mówi dobranoc, gdzie zero goni zero…RADZĘ POJECHAĆ NA PROWINCJĘ…choćby do takiego Ciechocinka i okolic /a to żadna głucha prowincja/…O Podlasiu czy Warmii/Mazurach itd.

 27. Piskorz said

  re 17 Namnożyło się nam uczelni o kierunkach nikomu nie potrzebnych””
  Same się nie namnożyły…CWANIAKI POZAKŁADALI RÓŻNE SZKÓŁKI I INNE PSEUDOUCZELNIE…a inni cwaniacy dali placet. A głupia młodzież idzie tam, bo nie ma gdzie iść..aby papier mieć.!! ps Wracając do babci – komuny..Głupia młodzież szła na ..archeologię /koniecznie śródziemnomorską/, psychologię, do- szkół filmowych,na filozofię,socjologię…gdzie na 1 miejsce było b. dużo- kandydatów…a potem 0 szans na pracę.!!! PS B. WAŻNA UWAGĄ…przed II światową…ta młodzież też nie była mądrzejsza…b. wiele osób szło na uczelnie, które nie dawały praktycznie żadnego praktycznego zawodu. Specjalnie się tym interesowałem..

 28. bryś said

  Panie Piskorz – to nie wieśniaki stanowią problem. I nie biedni małomiasteczckowi, bo ich tu zazwyczaj nie ma na miejscu – jako bardziej mobilni i zaradni są na niemieckich budowach, holenderskich truskawkach, w norwegii, hiszpani itd, itp. Przynajmiej większość którą znam. A i na miejscu też cos robią, bo nikt im nic nie da za ładne pysio.

 29. bryś said

  RADZĘ POJECHAĆ NA PROWINCJĘ…- akurat tam nie muszę jechać. :))))

 30. bryś said

  Znajomy do pomocy w szkołach szachowych, do organizacji turniejów – czasami dwa dni noszenia i układania stołów, sprzętów, sprzątania, ogólnie do pomocy ma dwóch cwaniaków 13 i 14 lat. A najzabawniejsze, że jeżdża z nim już od 2 lat. Nie są wybitnymi sportowcami, ale jeżeli chodzi o ogólnie pojętą zaradność i taki, no nie wiem spryt, umiejętność poruszania się wśród ludzi dorosłych, szacunek, no po prostu widać że chłopaki pracują. A w domach im sie nie przelewa. A tu maja dach na czas wolny, żarcie, jakieś inne profity i na prawdę to doceniają. I pracuja na to.

 31. Janko said

  – W każdej regule są wyjątki –
  Wykształcona młodzież – czy coś takiego jeszcze istnieje?.
  Wszak nauczyciele to niewykształcone dziwaczne stworzenia karmione betonem są.

 32. Isreal said

  ad1
  równamy do „zachodu” ……………

 33. revers said

  W wielu przypadkach wyksztalciuchy staja sie celebrytami , ludzmi sztuki i niby nauki, a wtedy mogaa nawolywac do zabicia Trumpa

  https://wolnosc24.pl/2017/06/15/oni-nawoluja-do-zabicia-trumpa-tragiczny-final-celebryckich-seansow-nienawisci-republikanski-kongresmen-w-stanie-krytycznym/?fbclid=IwAR3qStOqsyOPBiFC-9ptKNx_XnTG4MBVED2wLErjiISnOEduanwn9aKlm0I

  oczywiscie zaden prokurator, sedzia , wiceprezydent nie znajdzie w tym mowy niewiesci, a co dopiero grozb karalnych.

  A bylo tak ze z staraciu Trumpa z Klintonowa ze wynajety snajper osrzelal spotkanie republikanow raniac 50 osob w tym jednego senatora republikanskiego raniac bardzo ciezko.

  A mogl by Trump obwinic demokratow Obame i Klintonow za maskre z uzyciem broni snajperskiej.

  Traz Biden chce rozbroic amerykanow jak jego poprzednik Obama.

 34. Tadeusz said

  Gratuluję solidaruchom. reforma szkolnictwa się udała.

 35. Marucha said

  Re 34:
  Jakim Solidaruchom? Pan oszalał?

 36. wywrotowiec said

  do Greg
  Mozna prosic link do tego filmiku? Naprawde szokujace

 37. Bogusz said

  Polska młodzież to jedna wielka tragedia, zapytajcie ich jednak o gry komputerowe aplikacje komórkowe i różne Giga bajty , tu sa oblatani. Gdyby zabrano im komputery i komórki to świat by im sie zawalił. Strach pomyśleć jaka czeka przyszłość naszą Polskę z taką generacja przyszłych obywateli

 38. Marucha said

  Re 37:
  Niestety, ich wiedza o komputerach czy ogólne o technice jest taka sama, jak i o całej reszcie: w najlepszym razie chaotyczna, wyrywkowa, bez żadnych powiązań,
  Umieją naciskać guziki.

 39. Greg said

  Trochę nie rozumiem pytania, ale wklejam.

  .https://www.youtube.com/watch?v=rPgoCQpJL0E

 40. wywrotowiec said

  Dziekuje za link troche klikalem za nim ,ale malo efektywnie,a chcialbym sie nim podzielic bo po prostu scina z nog,a latwiej link niz link do artykulu.
  Dzieki.

 41. Boydar said

  Panie Kropa

  Rura kanalizacyjna (zbiorcza) nie może być układana ze zbyt dużym spadkiem (powyżej 4°) z powodów zasadniczo odmiennych. Ale generalnie to prawdę powiedział – gów’na mają płynąć spokojnie, choć zdecydowanie.

  Zbyt duży spadek MOŻE spowodować zasys tego co jest w syfonach. No i „trochę” wtedy czuć.

Sorry, the comment form is closed at this time.