Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Ale dlaczego? o Największa pułapka pozytywnego…
  Ale dlaczego? o Największa pułapka pozytywnego…
  Jasnowidz z Jasnej G… o Minister zdrowia i statys…
  osoba prywatna o Wolne tematy (62 – …
  Carlos o Specjalna jednostka zajmuje si…
  Ale dlaczego? o Największa pułapka pozytywnego…
  seler o Wolne tematy (62 – …
  Zenon_K o Największa pułapka pozytywnego…
  Kwal o Unia blokuje Węgrom wypłatę pi…
  Boydar o Wolne tematy (62 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (62 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (62 – …
  bardzo o Największa pułapka pozytywnego…
  JADAM o Izrael wciąż domaga się zmiany…
  NyndrO o Wolne tematy (62 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 553 obserwujących.

Nawalny się obnażył, Rosja vs Zachód.

Posted by Marucha w dniu 2021-02-15 (Poniedziałek)

W Telegram „Interpretator” opowiadają, dlaczego myślący ludzie zaczynają odwracać się od „głównej postaci” rosyjskiej opozycji sterowanego przez zachodnie służby specjalne trolla blogera Nawalnego.

Nawalny się obnaża.

Obecny trwający proces o zniesławienie weterana Artemenko przez Nawalnego jeszcze się nie zakończył, ale wstępne wyniki są już widoczne. Najważniejszym z nich jest ujawnienie osobowości Nawalnego. Do tego czasu starał się nie brać udziału w debatach, nie udzielał wywiadów dziennikarzom, a jak coś mówił to nie sam od siebie, zawsze czytał przemówienia na YouTube przez teleprompter (*) (pisane nie przez niego, ale przez autorów przemówień).

Nie wiedzieliśmy nic o jego poziomie inteligencji o jego codziennym życiu. Przed nami był tylko projekt medialny przez kogoś zaprojektowany. Ale teraz stał się sobą i krótko mówiąc, widzimy cynicznego, złośliwego trolla, który nie jest obciążony moralnością i intelektem. To jest taki „użytkownik myślący memami”.

Było oczywiste, jak zszokowana była grupa jego sympatyków jego chaotycznymi przemówieniami i jego obecnym chamskim, prymitywnym zachowaniem.

Prawdopodobnie jeszcze kilka takich spotkań, a ta grupa przestanie go popierać i milczeć. Bo cynizm przekroczył już wszelkie normy moralne .

Zacharowa powiedziała, kto stoi za działaniami Nawalnego.

Za działaniami Aleksieja Nawalnego w Federacji Rosyjskiej stoją potężne zagraniczne siły i finanse. O tym oświadczyła w rozmowie z TASS oficjalna przedstawicielka rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa.

„Jeśli kiedyś powiedziano nam wszystkim, że jest to historia wyłącznie wewnętrzna i nie stoją za nią żadne obce siły, to dziś doskonale widzimy, że tak nie jest, że to tylko kolejne kłamstwo.

„A siły, by tak rzec, są potężne, a finanse są ogromne, o czym świadczy rozpowszechnione niedawno nagranie wideo: o tym, jak jeden z członków tych komórek, powiązany z Nawalnym, spotkał się z brytyjskim dyplomatą – a w rzeczywistości jest to pracownik, agent brytyjskich służb specjalnych – i rozmawiali o finansowaniu ich działalności na terytorium Federacji Rosyjskiej” – powiedziała.

Chodziło o ogromne sumy, które zgodnie z planem, używając Nawalnego trzeba przeznaczyć na budowanie antyrosyjskich struktur w Rosji.

„Co więcej, najbardziej zaskakujące, obrzydliwe z punktu widzenia zachodniej dywersji i mentalności jest to, że mówili o bezpośredniej agresji na rosyjskie banki. Tak, by rozpowszechniać zniesławiające materiały przeciwko rosyjskim bankom. Według nich, taka działalność powinna być korzystna dla banków w brytyjskim systemie finansowym. Omówiono także przeznaczenie odpowiednich kwot na ten cel ”- powiedziała rzeczniczka MSZ i zaznaczyła, że ​​teraz wszystko to zostało ujawnione dzięki obnażeniu działalności ze strony amerykańskich gigantów internetowych i platform internetowych. oraz działań wszystkich struktur, które są związane z Nawalnym, … obejrzyj materiał Deutsche Welle na ten temat ”.

Zdaniem rzeczniczki MSZ Zacharowej, „zaangażowanie amerykańskich platform internetowych i monopoli internetowych we wspieranie nielegalnej działalności na terytorium Federacji Rosyjskiej jest kolosalne. Przypomniała, że ​​„po prostu dzisiaj otrzymaliśmy dowody, cały świat otrzymał dowody na to, jak z zewnątrz ingerują w nasze wewnętrzne sprawy na wiele sposobów” – powiedziała.

Zachód i polityka ingerencji w wewnętrzne sprawy Rosji.

Zacharowa zaznaczyła, że ​​często jest pytana, dlaczego, komentując sytuację wokół Nawalnego, wciąż mówi o jego wspólnym działaniu z Zachodem przeciwko Rosji.

„Więc właściwie to nie ja zaczynam. Rozpoczynają to jego wspólnicy, ludzie, których łączy więź z Nawalnym. W końcu to jest ich koncepcja polegania na kolektywnym Zachodzie, na międzynarodowym poparciu dla ich antyrosyjskich działań. To jest rodzaj autowyświetlenia całej tej struktury, jaka ma miejsce dzisiaj ” – wyjaśniła.

Zacharowa zwróciła też uwagę na absolutnie samooskarżające oświadczenie Nawalnego o korzystaniu ze wsparcia z zagranicy.

„Wystarczy być realistą, spojrzeć prawdzie nie tylko w twarz, ale także spojrzeć w oczy i zrozumieć, co się za tym kryje. To wszystko jest wykorzystywane jako instrument presji Zachodu i wpływu na nasz kraj – długoterminowy, wieloformatowy, multidyscyplinarny. Nie tracą nadziei na politykę powstrzymywania nas – podkreśliła rzeczniczka MSZ Zacharowa. Rosja nie jest jedynym odbiorcą takiej polityki Zachodu. Wśród nich są także Chiny i jest wiele innych krajów.

„Kiedy kolektywny Zachód, przywódcy tego ruchu, widzą, że nie mają już żadnego wpływu na suwerenną politykę Rosji po przez narzucanego nam czy innym ich własnego prawa – a tym samym to właśnie Zachód swoimi wrogimi działaniami gwałci prawo międzynarodowe i stosunki wolnego rynku, wolnej konkurencji – Zachód by wymusić ustępstwa (z Rosja nie ma żadnych szans, by szantażem i sankcjami cokolwiek uzyskał, jest wręcz przeciwnie bo Rosja stosuje adekwatny reposting) to nasila się natychmiast stosowana polityka powstrzymywania poprzez zachodnie prowokacje, oszczerstwa, ingerencje jak np próby wywołania protestów i demonstracji, dodała. .

„Co więcej, ta polityka Zachodu opiera się na kłamstwach, oszczerstwach i sankcjach. Bo bez względu na to, co robimy, bez względu na to, jak się zachowujemy, ta polityka dominuje w umysłach krajów zachodnich” – podsumowała.

Jednak przekroczenie czerwonej linii ze strony Zachodu może skończyć się zerwaniem stosunków Rosji z Zachodem, tak jak ostrzegał minister SZ Ławrow.

A to w konsekwencji będzie miało diametralny wpływ między innym na zmianę kierunku na Wschód w kwestii polityki zagranicznej Rosji.

Wymienię tu tylko kilka ważnych aspektów.

Rosja może uznać Doniecką i Lugańską Republikę.

Znana rosyjska postać publiczna, politolog Siergiej Markow – o twardej reakcji Rosji na Unię Europejską.

Rosja nadal umacnia swoją pozycję w stosunku do Unii Europejskiej.

Siergiej Ławrow powiedział, że Rosja jest gotowa na całkowite zerwanie stosunków z Unią Europejską, jeśli Unia Europejska nałoży nowe sankcje na Rosję.

Jednocześnie bardzo ostro wypowiedział się przedstawiciel Rosji w ONZ Nebenzya na spotkaniu z okazji 6 rocznicy podpisania porozumień mińskich. Nebenzya bezpośrednio zarzucił Francji i Niemcom, że nie odgrywają roli neutralnych mediatorów, ale są stroną konfliktu, ponieważ w pełni popierają wszystkie zbrodnie reżimu kijowskiego i wszelkie naruszenia porozumień mińskich przez Kijów.

Do takiego ataku dyplomatycznego Rosji na Unię Europejską dochodzi w dniach, kiedy toczy się dyskusja o tym, jaką decyzję UE podejmie przeciwko Rosji 22 lutego. UE planowała nałożyć dość surowe sankcje i związać je z Nawalnym oraz z osobistymi oskarżeniami Putina o zorganizowanie zatrucia Nawalnego. Ale kiedy Rosja zajęła twarde stanowisko, UE, Paryż, Berlin, Bruksela zaczęły się wahać – jeśli Rosja jest tak gotowa na konflikt, to może nie iść w konflikt ?

Zerwanie stosunków z Europą, jeśli nastąpi z powodu nałożenia przez UE ostrych sankcji, może radykalnie zmienić sytuację.

1. Rosja może uznać DRL i ŁRL oraz przyspieszyć ich integrację z Rosją.

2. Rosja może nałożyć na UE ostre sankcje gospodarcze.

3. Rosja może przestać brać pod uwagę interesy Europy w Syrii i Libii.

4. Rosja może nałożyć restrykcyjne ograniczenia na pracę rosyjskojęzycznych mediów wspieranych przez UE, lub je całkowicie zakazać.

5. Rosja może ograniczyć lub zakazać działalność organizacji pozarządowych, za pomocą których UE próbuje wpływać na rosyjską opinię publiczną.

6. Rosja może zaostrzyć swoje stanowisko wobec rusofobicznego reżimu na Ukrainie i rozpocząć prace nad jego likwidacją i zastąpieniem przez prorosyjski rząd.

7. Rosja może przenieść swoje projekty gospodarcze z UE do innych krajów, głównie wschodnich.

8. Rosja może znacznie zwiększyć swoje zasoby wojskowe w obwodzie kaliningradzkim i innych regionach bliskich UE.

9. Rosja może zacząć reagować znacznie ostrzej na rusofobiczną politykę takich krajów w UE jak Polska oraz kraje bałtyckie i Rumunia.

10. Rosja mogłaby drastycznie ograniczyć konsultacje z Francją i Niemcami w ważnych globalnych kwestiach strategicznych. Doprowadzi to do zmniejszenia wpływów Francji i Niemiec na świecie ”. .

Źródło Tass, Telegram Interpretator..

Nawalny i jego amerykański sponsor i kurator.

(*) Ekran promptera jest montowany w pozycji poziomej przed obiektywem kamery, a wytwarzany przez niego obraz jest odbijany przez lustra weneckie umieszczone na osi optycznej kamery. Osoba czytająca tekst z promptera może patrzeć wprost w obiektyw, co daje złudzenie naturalnego mówienia z pamięci.

Monaco
http://niepodległy.pl

Komentarze 4 do “Nawalny się obnażył, Rosja vs Zachód.”

 1. rycho08 said

  Kom. Monaco na Neonie;

  Co „„wolny ” zachodni świat” czyni ze sztandarowymi wartościami?

  Rosja przez ostatnie lata postrzegana była, jako swoisty wyrzut sumienie zachodnich polityków.

  Nikt nie zająknął się, kiedy otruto Jasera Arafata, laureata Pokojowej Nagrody Nobla, pierwiastkiem promieniotwórczym, niewielu wydało jęk pretensji.

  Nikt nie zająknął się po skazaniu na długoletnie więzienia organizatorów referendum niepodległościowego w Katalonii.

  Nikt nie obkładał sankcjami Francji, której policja bez pardonu rozwalała demonstracje „Żółtych kamizelek”.

  To, jak policja niderlandzka czy niemiecka radzi sobie z protestującymi, pozostawia wiele do życzenia i w żadnym wypadku nie uprawnia tych państw do krytykowania innych.

  Hiszpanie poszli o krok dalej i wyjaśnili, że u nich nie ma więźniów politycznych, są uwięzieni politycy. Coś w rodzaju figurae ad docendum.


  Wspominanie o przypadkach Julian’a Assange’a
  i Edward’a Snowden’a ➖

  ➖ to kpina czystej wody nad wszystkim tym, co „wolny zachodni świat” czyni ze sztandarowymi swoimi wartościami ➖.

  Bo im wszystko wolno.

  Wszelka krytyka płynąca zza oceanu nie wymaga komentarza, bo im wszystko wolno.

  I to tam ustala się, za aprobatą „wątpliwie suwerennej” światowej większośći, co mieści się w pojęciu demokracji.

  Biden wprowadził pojęcie „wewnętrznych terrorystów”. Nie dziwi, zatem, okrucieństwo, z jakim traktują „zwiedzających” Kapitol w dniu 6 lutego 2021 roku,

  bowiem pojęcia zawarte w „USA Patriot, Act” można rozszerzać jak się chce i jak się da.
  ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

  Całość czytaj na stronie sputniknews.com PL.

  Przypomnę TRZY lata bez wyroku Mateusza Piskorskiego.

 2. revers said

  1. Rosja może uznać DRL i ŁRL oraz przyspieszyć ich integrację z Rosją.

  Ukraina rowniez moze za pomoacaa NATO zrobic czerwona linie powietrzna na granicy z Rosja, na razie Zielenski i s-ka takaa czerwona linia chca objac Krym.

  Jak to ma wygladac praktycnie, trudno powiedziec, jak Krym naszpikowany jest bateriamii S400, a i flota powietrzna z Krymu daje sbie rade z intruzami na morzu jak Donald Duck niszczyciel, dwukrotnie sprawdzany operacyjnie przez samoloty rosyjskie.

 3. Amadeus said

  „Ta polityka Zachodu opiera się na kłamstwach, oszczerstwach i sankcjach. Bo bez względu na to, co robimy, bez względu na to, jak się zachowujemy, ta polityka dominuje w umysłach krajów zachodnich” Powyższy cytat Pani Zacharowej mogę tylko potwierdzić i dodać od siebie, ze wartości „Demokracji” zachodniej, to Korupcja, pranie brudnych pieniędzy i próby wprowadzania „silą i z bronią w ręce” tej korupcyjnej „Demokracji” do innych państw np. Syrii czy ostatnio na Białoruś.

 4. Amadeus said

  Nie tylko Polska ale cala EU obudza sie w „nocniku” jeśli Rosja nałoży wszystko to, co wymienione jest w pkt. od 1- 10. Najwyższy czas, żeby Rosja z tępakami rozmawiała po męsku!

Sorry, the comment form is closed at this time.