Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o „Niezawisimaja Gazieta”: Putin…
  lewarek.pl o Maxima Redemptionis
  minka o Bezczelność „dobrej zmiany”
  minka o Bezczelność „dobrej zmiany”
  Boydar o Powstaje Fundacja Rodzina…
  minka o Rachunki większe nawet o tysią…
  Boydar o Jak piórko na wietrze…
  minka o Rachunki większe nawet o tysią…
  Marek o Powstaje Fundacja Rodzina…
  revers o Bandernachodźcy wyprowadzają s…
  ot co o Obrzezaniec
  Emilian58 o Judejczykowie i Putin
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Mietek o McGregor: Moskwa się nie …
  minka o Bandernachodźcy wyprowadzają s…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Okupanci zakazują amantadyny

Posted by Marucha w dniu 2021-02-19 (Piątek)

Nasi Umiłowani Przywódcy, podobnie, jak Umiłowani Przywódcy innych narodów, cierpliwie i metodycznie ograniczają wolność swoich poddanych – oczywiście za parawanem „demokracji”, która jest tylko takim ersatzem wolności.

Żeby się o tym przekonać, wyobraźmy sobie, że tak się złożyło, iż wszyscy posłowie na Sejm urodzili się w latach parzystych. To się przecież może zdarzyć. I kiedy zorientowali się w sytuacji, przez aklamację uchwalili ustawę stanowiącą, że majątek obywateli urodzonych w latach nieparzystych podlega konfiskacie i przekazaniu obywatelom urodzonym w latach parzystych.

Z punktu widzenia demokracji wszystko jest w jak najlepszym porządku. Ustawę przez aklamację uchwalił Sejm w ramach swoich kompetencji. Kryteria przyjęte w ustawie są obiektywnie istniejące i łatwo sprawdzalne.

A jednak czulibyśmy, że coś tu nie jest w porządku. Dlaczego? Dlatego, że ta ustawa byłaby sprzeczna przynajmniej z dwoma prawami naturalnymi, to znaczy – w wolnością i własnością. Porządek praw naturalnych nie poddaje się żadnemu glosowaniu i jest, a przynajmniej powinien być hierarchicznie wyższy od porządku demokratycznego, ponieważ jest pierwotny względem państwa, a jego fundamentem są nieusuwalne właściwości natury ludzkiej: życie, zdolność do świadomego wybierania i zdolność do wytwarzania bogactwa i dysponowania nim.

Tych właściwości nie ustanowiła żadna władza, toteż żadna władza nie może ludzi ich pozbawić. Owszem – może utrudniać im korzystanie z naturalnych praw, ale wtedy mamy do czynienia z tyranią.

Wynika z tego, że demokracja może przekształcić się w tyranię, o ile nie będzie oparta na jakimś porządku niedemokratycznym, jak np. porządek praw naturalnych. Zasada demokratyczna głosi bowiem, że im większa Liczba, tym słuszniejsza Racja, podczas gdy porządek praw naturalnych żadną Liczbą się nie przejmuje.

Tymczasem współczesna demokracja jest tylko rodzajem parawanu, za którego osłoną biurokracje okupują swoje państwa, w dodatku uzurpując sobie kompetencje kolidujące z prawami naturalnymi.

Oto przykład: nikt nikomu nie może zabronić, żeby wyszedł z domu, nabrał w rękę trochę ziemi i ją zjadł. Ale jeśli ta ziemia zostałaby uznana za lekarstwo, to biurokratyczna szajka może nałożyć na to rozmaite ograniczenia – oczywiście pod pretekstem „dobra wspólnego”, bo jakże by inaczej.

I właśnie z taką sytuacją mamy do czynienia w naszym nieszczęśliwym kraju. Oto biurokratyczna szajka, nazwana „ krajowymi konsultantami medycyny rodzinnej”, we współpracy z inną biurokratyczną szajką, która przyjęła nazwę „Rady Medycznej przy Premierze RP”, wydała zalecenie, w którym czytamy m.in.: „Nie zaleca się stosowania w leczeniu COVID-19 leków o potencjalnym działaniu przeciwwirusowym, charakteryzujących się wątpliwą skutecznością lub o dowiedzionej nieskuteczności, w tym: amantadyny, chlorochiny, hydrochlorochiny, lopinawiru z litomawirem i azytromycyny”.

Ciekawe, skąd biurokratyczne szajki wiedzą, że została „dowiedziona” nieskuteczność np. takiej amantadyny, skoro badania nad jej skutecznością w leczeniu COVID-19 jeszcze się nawet nie zaczęły?

Tajemnica to wielka, ale spróbujmy uchylić nieco jej zasłonę. Oto padł rozkaz, że jedynym remedium na COVID-19 jest szczepionka wyprodukowana przez koncerny farmaceutyczne, znane z korumpowania lekarzy za pomocą tzw. „grantów”. Narodziło się w związku z tym coś w rodzaju religii szczepionkowej, w którą powinien wierzyć każdy mądry, roztropny i przyzwoity pod rygorem utraty przyzwoitości, albo nawet oskarżenia o herezję, ze wszystkimi tego konsekwencjami.

Ponieważ po ogłoszeniu przez pana dra Włodzimierza Bodnara z Przemyśla wiadomości, że przy pomocy amantadyny wyleczył co najmniej tysiąc pacjentów zarażonych zbrodniczym koronawirusem, pod naciskiem opinii publicznej biurokratyczne szajki uzurpujące sobie prawo decydowania o zdrowiu obywateli zostały zmuszone do skierowania tego, używanego od lat leku do „badań” nad jego skutecznością w nadziei, że sprawa ugrzęźnie na miesiące, a nawet lata w jakimś „zespole badawczym”, dzięki czemu nic nie zagrozi szczepionkom, za których skutki producenci nie przyjmują odpowiedzialności.

Podobna sytuacja miała miejsce we Francji, gdzie profesor Didier Raoult z Marsylii uzyskiwał bardzo dobre wyniki w leczeniu COVID-19 dzięki stosowaniu znanego od 50 lat leku przeciwko malarii pod nazwą Plaquentil. Po sześciu dniach kuracji ilość wirusa u jego pacjentów spadała do 25 procent, podczas gdy u nieleczonych tym specyfikiem, pozostawała na poziomie 90 procent. Kiedy zrobił się szum, tamtejsza biurokratyczna szajka, żerująca na odcinku ochrony zdrowia, skierowała lek „do badań” w nadziei, że w stosownej komisji ugrzęźnie dotąd, aż wszystkie szczepionki zostaną wstrzyknięte. Plaquentil bowiem ma jedną wadę; w porównaniu ze szczepionkami jest bardzo tani.

Nawiasem mówiąc, we francuskiej szajce prawie wszyscy mają znakomite korzenie, co rzuca snop światła na zamiłowanie do szczepionek. Pisze o tym Piotr Witt w książce „Pandemia wielka mistyfikacja, dziennik czasu zarazy”.

Przypomina to historię z czasów wielkich odkryć geograficznych. Kiedy angielskie statki przekraczały równik marynarze zaczynali chorować; otwierały się stare rany, zęby wypadały z gnijących dziąseł, słowem – załogi dziesiątkował szkorbut. To on właśnie był przyczyną większości ówczesnych katastrof morskich. Po prostu nie miał kto ciągnąć lin i statek był zdany na łaskę fal. Szacuje się, że za panowania Elżbiety na szkorbut zmarło co najmniej 10 tysięcy marynarzy.

Początkowo panowała opinia, że na półkuli południowej jest złe powietrze, ale okazało się też, że Opatrzność temu zaradziła, bo owoce cytrusowe, a zwłaszcza – sok z cytryny, działał profilaktycznie. Toteż kiedy eskadra należąca do Towarzystwa Kupców Londyńskich do Handlu z Indiami Wschodnimi – bo tak brzmiała oficjalna nazwa Kompanii Wschodnioindyjskiej – pod dowództwem Jakuba Lancastera który płynął na okręcie flagowym nazwanym przez królową „Scourge of Malice”, czyli Plaga Złośliwości, wyruszyła w rejs na Daleki Wschód, szkorbut przerzedził załogi trzech statków, ale z załogi „Plagi Złośliwości” nie zachorował nikt, bo swoim marynarzom Lancaster dawał do picia sok z cytryny.

W 1593 roku sir Ryszard Hawkins sporządził pierwszy opis szkorbutu i wskazał na błogosławione skutki soku z cytryny, a i Lancaster, który każdemu marynarzowi nakazał wypijanie codziennie jednej łyżki cytrynowego soku, swoich spostrzeżeń nie ukrywał, to dopiero 150 lat później doktor Jakub Lindl udowodnił w naukowym traktacie, że Hawkins miał rację.

Ale i ten traktat został zlekceważony przez ówczesną biurokratyczną szajkę, która nawet podobnie się nazywała, bo Towarzystwem Medyków i przez Admiralicję na dodatkowe czterdzieści lat, chociaż – jak pisze Kazimierz Dziewanowski w „Brzemieniu białego człowieka”, przyjęcie tego odkrycia do wiadomości „nie wymagało od nich żadnego wysiłku, a tylko przyznania, że ktoś inny miał rację! Bardzo nas to dzisiaj dziwi, ale chyba niesłusznie, bo wystarczy rozejrzeć się wokoło, by dostrzec niemało identycznych przykładów. Pełno jest wciąż na świecie niedocenianych soków z cytryny.”

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl/

Komentarzy 9 do “Okupanci zakazują amantadyny”

 1. Bezpartyjna said

  „Nie zaleca się stosowania w leczeniu COVID-19 leków o potencjalnym działaniu przeciwwirusowym, charakteryzujących się wątpliwą skutecznością lub o dowiedzionej nieskuteczności, w tym: amantadyny, chlorochiny, hydrochlorochiny, lopinawiru z litomawirem i azytromycyny”.

  Powyższe leki są znane w medycynie od wielu lat, także pod kątem walki z wirusami i nagle okazuje się, że są nic nie warte, dobry żart tynfa wart.

 2. Dinozaur said

  Nie ma się czemu dziwić – wystarczy popatrzeć na Pana Rektora Gacionga , co gorsze , niejaki Matczak ma zostać profesorem .

 3. Bezpartyjna said

  „Naukowcy ze Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przeprowadzą badanie kliniczne, które ma zweryfikować skuteczność leczenia amantadyną chorych na COVID-19 – poinformowała w piątek uczelnia.” …

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/539932-naukowcy-sum-zweryfikuja-czy-amantadyna-leczy-covid-19

  Czyli cała celebra jeszcze przed nami, a później wykręcą się sianem.

 4. Bezpartyjna said

  Otóż wszystkim, u których wykryto zakażenie rozsyła się, automatycznie, PAKIET SAMOLECZNICZY, wraz z instrukcją, jak wysłane leki (i urządzenia) wykorzystywać w poszczególnych dniach, w dwóch grupach ludności w ciągu pierwszych 14 dni od zakażenia.

  https://zakop999pl.neon24.pl/post/160421,dostalem-ze-slowacji-info-jak-w-indiach-zwalczaja-covid-19

 5. Piskorz said

  re 4 Mój pakiet jest taki 1/2 czystej wódki, bierzemy kawałek gazy, szkoda tej wódki, ale vis major, choroba to- choroba. Nasączamy gazę wodą ognistą i przykładamy do ust i tak oddychamy 15- 20 min. Potem ponownie, 4-5 x dziennie. I przechodzi jak nogą odjął. ps Recepta z portal. włoskiego podana przez lekarza ros. zamieszkałego tam 2o lat. Objawy minęły mu po 3/4 dniach.

 6. JerzyS said

  środa ,
  Rzeszów, szczepienie ok 13:00, kobieta, Maria J.

  zgon wieczorem tego samego dnia.

  Jak sprawdzić, czy został zakwalifikowany i zaewidencjonowany, jako zgon poszczepienny?

 7. Moher49 said

  38 mln ludzi w Polsce, miliardy na świecie. Co za diabeł tak nas obezwładnił, że nie mamy siły bronić się. Garstka bogaczy robi co chce.

 8. NICK said

  Nnno ten, który upadł.
  Wnioski?
  Do Aniołów i Archaniołów.
  I Wyższych Instancyj.
  Ale już.

 9. gnago said

  Na północy marynarze szkorbutu nie znali, za to uwielbiali kiszonki jak kiszona kapusta etc. Ale anglosasi za głupi byli i pewnie są dalej.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: