Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (62 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (62 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (62 – …
  bardzo o Największa pułapka pozytywnego…
  JADAM o Izrael wciąż domaga się zmiany…
  bardzo o Wiadomo, dlaczego niektórym tr…
  Boydar o Wolne tematy (62 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (62 – …
  Boydar o Prokrastynacja – czy prokrasty…
  Skrót relacji z Sejm… o Minister zdrowia i statys…
  Bogdan o Na Dolnym Śląsku odnaleziono s…
  Kar o Największa pułapka pozytywnego…
  Niedowierzający o Unia blokuje Węgrom wypłatę pi…
  NyndrO o Wolne tematy (62 – …
  wanderer o Globaliści wzmagają agresję na…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 553 obserwujących.

Pandemia covida jako wynik najgłębszej deprawacji człowieka

Posted by Marucha w dniu 2021-02-20 (Sobota)

U większości obywateli zaobserwować można pełny spokój.

Na progu pierwszej rocznicy wkroczenia Ludzkości na drogę „nowej normalności”, wybrałem się z wizytą do laryngologa. Co prawda cel wizyty osiągnąłem, ale nie bez stresów i szarpaniny.

Miast zająć się pacjentem i jego dolegliwością, „personel medyczny”, kapłanki szatańskiego kultu mitycznego covida, odbyły wokół mej osoby prawdziwy taniec czarownic, usiłując zmusić mnie do założenia kagańca. Pikanterii tej sytuacji dodaje fakt, że to właśnie ta część ciała, do zakrycia której usiłowały mnie zmusić, miała być obiektem badania lekarskiego.

Przy tak na nowo zdefiniowanym pojęciu „opieki medycznej”, trudno się dziwić wzrostowi śmiertelności, wśród chronicznie chorych na poważne dolegliwości jak rak, czy problemy wieńcowe. Przy czym nikogo nie interesuje fakt, że ofiary „nowej normalności” nie umierają z powodu mitycznego covida, którego im się przypisuje, ale innych chorób.

U większości obywateli zaobserwować można pełny spokój i całkowitą bezmyślność, wyzierającą z oczu, jako jedynej widocznej spod kagańca części głowy. W związku z tym, coraz bardziej dręczy mnie pytanie, co takiego nie mogą oni pojąć, czego oczywistą wiedzę ja posiadam?

Przy czym nie chodzi mi tu tylko o te odłamy społeczeństwa, które obrazuje załączona do artykułu grafika, ale również bogobojnych Polaków.

Jako jedyny na coniedzielnej mszy w ŚWIĄTYNI CHRYSTUSOWEJ, nie noszę apokaliptycznego znaku bestii, czyli kagańca, a pomimo to zarówno wierni, jak i celebrant, żadnych prawidłowy wniosków z tego nie wyciągają. Niewątpliwie nie mają wątpliwości co do swej przynależności do KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO. Nie mają ich też zapewne „hierarchowie”, których rozporządzenia dotyczące „nowego rytuału katolickiego”, za każdym razem są anonsowane.

I to wszystko ma miejsce w Polsce, której królową mieni się być od wieków Matka Boska.

Nawet współcześni prominenci naszego Narodu bez wahania publicznie to potwierdzali, jeden przez umieszczenie Jej w swym herbie papieskim, a drugi w klapie marynarki. Jak mniemam obaj nie mieli najmniejszych wątpliwości co do swej niezachwianej „chrześcijańskiej lojalności”, co zresztą potwierdza tytuł błyskawicznego watykańskiego świętego jednego z nich.

W takiej sytuacji pewnym pocieszeniem stał się dla mnie artykuł amerykańskiego pisarza młodego pokolenia, do którego link zamieszczam poniżej:
>https://www.henrymakow.com/2021/02/mike-stone-dumbed-down-mases.html

Zadaje on w nim identyczne do mych pytania i ukazuje swe jednakowe rozterki, udowadniając tym samym tezę o skrajnej społecznej degrengoladzie w skali globalnej, która to stanowi fundamentalną przyczynę mitycznej pandemii, a nie tylko knowania, będącego u władzy, czarciego miotu. Miast kontynuacji tytułowego wątku, zamieszczam skrótowe tłumaczenie jego głównych tez:

„Czy nie odnosisz wrażenia, że zmagasz się bardziej z własnym społeczeństwem, niż obłąkanymi elitami? Wiesz kogo mam na myśli. Tych bezrozumnych, zamaskowanych przyjaciół i członków rodziny, którzy odmawiają rozpoznania i akceptacji prawdy.

Jesteś na bieżąco zorientowany w sprawach świata i niekończącego się łańcucha kłamstw i oszustw dokonywanych w stosunku do ludzi każdej nacji. Kiedy jednak próbujesz podjąć tą tematykę ze swoimi, napotykasz puste spojrzenia i twarze bez wyrazu.

Członkowie rodziny zaczajają szeptać za twymi plecami i mówią twym rodzicom, rodzeństwu i kuzynom, że straciłeś rozum. Sąsiedzi i współpracownicy demonstracyjnie cię omijają. Czy więc to oni są twymi wrogami?

Każdy przechodzień ma na sobie maskę. Niektórzy mają nawet dwie, a na dodatek przyłbicę i rękawiczki. Czy oni są twymi wrogami?

Gdyby ci wszyscy wiedzieli tyle ile ty, cała mistyfikacja pandemii nie miałaby miejsca, sfałszowane wybory też. Życie byłyby znacznie lżejsze i łatwiejsze. ICH ŻYCIA byłyby znacznie lżejsze i łatwiejsze.

A pomimo to z uporem odrzucają wszelkie próby zgłębienia sytuacji i poznania PRAWDY, łapczywie akceptując każde kłamstwo. Jezus powiedział: ‚Jeśli nie słuchali Mojżesza, nie posłuchają i ciebie’. Dziś nie mamy Mojżesza, ale gigantyczne możliwości zdobywania informacji i to pomimo prób masowej cenzury. Czy więc oni są rzeczywistymi twoimi wrogami?”

Wydaje się, że każdy dysponujący jeszcze funkcjonującym umysłem powinien sam sobie odpowiedzieć na pytanie stanowiące ostatnie zdanie zacytowanego artykułu.

Dr Ignacy Nowopolski
http://drnowopolskiblog.neon24.pl

Komentarzy 29 do “Pandemia covida jako wynik najgłębszej deprawacji człowieka”

 1. Anucha said

  W czwartek 18.02 przekraczałem granicę belgijsko-francuską.
  Powróciły rogatki.
  Kilkunasty policjantów w różnych rodzajach umundurowania i namiot jak u nomadów. Przede mną 2 ciężarówki zostały przepuszczone. Padło na mnie. Pytanie czy mam dokument zaświadczający o przeprowadzeniu testu na COVID .
  Nie miałem takiego testu. Kazali mi zjechać na parking obok i udać się do namiotu w celu przeprowadzenia takowego.
  Spytałem czy to konieczne i czy muszę mieć taki test.
  Rozmowa toczyła się w kilku językach europejskich oprócz jidysz😀
  Jeden z nich powiedział , że to jest dobre dla mnie . Wszyscy zamaskowani ja z otwartą twarzą. Powiedziałem, że nie chcę robić tego testu.
  Ok , możesz jechać .
  Ruszyłem i w czasie jazdy do Eurotunelu wypatrywałem zasadzki. Ale dojazd i przeprawa odbyła się bez sensacji.
  Wiem od kolegów ,że na innych granicach taki numer by nie przeszedł . Zwłaszcza na południowych granicach Austrii i Niemiec, kierowcy stoją w długich kolejkach do wykonania obowiązkowego testu.
  Ja , kiedy będę wyjeżdżał z UK , też taki test będę musiał wykonać ( i będzie po kozaczeniu, jak chcesz do domu to liż buty)
  Tylko czekać jak zamiast testów będą wymagać szczepień.

 2. UZA said

  „Czy nie odnosisz wrażenia, że zmagasz się bardziej z własnym społeczeństwem, niż obłąkanymi elitami?”

  Prawdę mówiąc, chyba rzeczywiście tak jest. System ma za mało policjantów, żeby obskoczyć wszystkie osiedla, wszystkie ulice, więc dyscyplinę namordnikową utrzymuje w terenie aktyw społeczny. Jak ich telewizja podkręci, to będą nas wlekli za włosy do wyszczepień…

 3. Kar said

  –>2

  – i nie bedzie nic bardziej ponizajace/upadlajace, jak wazeliniarsko dokona tego najblizsza rodzina (np. brat, siostra)..Obserwuje od dluzszego czasu podzialy-rozterki w rodzinie. Kto pierwszy peknie i doniesie do wladz, ze taki a taki koniecznie na pniu winien byc ukamienowany za kolchozowa niesubordynacje

 4. Voodoosch said

  Zamiast 3 wojny światowej mamy covidiozę i tak to trzeba traktować. Wojna militarna już nie modna.
  Partyzantka.
  Nie wygramy z molochem w rodzaju WHO, rządów czy mediów. Można (i pewnie należy) drzeć papę ale to i tak nic nie da. To już się wydarzyło i raczej się nie zmieni. Polecałbym raczej myślenie nad tym jak prowadzić swoje życie w takich czasach. Jak znaleźć ludzi o podobnych wartościach. Kombinowanie jak przynieść pieniądze do domu. I co najważniejsze jak pozostać człowiekiem. Na to powinniśmy spalać nasze zwoje mózgowe, a nie wku***ć się na Morawieckiego, BoJo czy innych idiotów. Co mnie obchodzi, że jakiś debil z programu informacyjnego ruga mnie za nie noszenie maseczki. Masz pilota pod ręką, więc go wyłącz. A kłócenie się z rodziną odnośnie poglądów politycznych czy covidowych jest po prostu dziecinne. Omijajcie te tematy jeżeli zależy wam na bliskich.

  ————-
  Mnie nie zależy chyba na nikim, kto jest idiotą. Bez żalu zrywam znajomość.
  Admin

 5. ? said

  Słuchać będziecie, a nie zrozumiecie,
  patrzeć będziecie, a nie zobaczycie.
  Bo stwardniało serce tego ludu,
  ich uszy stępiały i oczy swe zamknęli,
  żeby oczami nie widzieli ani uszami nie słyszeli,
  ani swym sercem nie rozumieli: i nie nawrócili się, abym ich uzdrowił.

  Mt (13, 14)
  https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=256

 6. Boydar said

  „… to będą nas wlekli za włosy do wyszczepień …”

  jak Jüdischer Ordnungsdienst w getcie

  Stalin wiedział, że w Polsce tego problemu armatą czy nawet karabinem się nie rozwiąże, bo za włosy nikt się jeszcze sam z bagna nie wyciągnął. A to są nasi sąsiedzi, czasem i rodzina.

  .https://www.youtube.com/watch?v=Bouyr_x3nd4

 7. Piskorz said

  re 4 Omijajcie te tematy jeżeli zależy wam na bliskich.” WŁAŚNIE , ŻE NIE..!! Z rodziną i bliskimi..nie omijać tych tematów..A obcym twardogłowym
  tylko jedno…paszoł ty won.!!

 8. revers said

  re1
  Juz nasz Ordnungsamt na Getto Polin oglosil trudnosci z wjazdem do Polski, czyli wraca stare nowe i to w Wielkanoc, z decyzja w przyszlym tygodniu,

  https://wyborcza.pl/7,75398,26810469,minister-niedzielski-obostrzenia-regionalizacja-i-trudniejszy.html?fbclid=IwAR3fawuuZg7dvwg0UhwWjYmmQXk4k6QwV8kf-xHD1BrJt-wOPZcFkbOcSEw

  Po kilku latach takich obostrzen wszsyscy zapomna jak wygladaly tradycyjne swieta B.N. czy Wielkanocne z tzw. dingusem, lane poniedzialki.

  https://wyborcza.pl/7,75398,26810469,minister-niedzielski-obostrzenia-regionalizacja-i-trudniejszy.html?fbclid=IwAR3fawuuZg7dvwg0UhwWjYmmQXk4k6QwV8kf-xHD1BrJt-wOPZcFkbOcSEw

  Do tego przez unie przewala sie fala przejec nieruchomosci i prywatnych majatkow ludzi dotknietych prawem covida.

  Wwlasnie od Lizbony gdzie podpisal nasz Kaczyslaw Wielki ratyfikacje wynarodowienia, wydzieciczenia ze w wszsytkiego w ramch pejsogermanskiej uni.

  https://www.cushmanwakefield.com/en/portugal/insights/covid-19-impacts-portugal-real-estate

  gdzie pierwsze skrzypce w wykupie eurosovitow bierze udzail multimilioner francuski Pierre Castel z firma kapitalowa w Singaporze.

  Podobne funkcje spelnija amerykanskie, a wlasciwie rotszyldowe firmy kapitalowe Black Rocket szeroko operujace w przejeciach infrastruktury kraju, logistyki, sektora ubezpieczen na zdrowie, z szpitalami, klinikami wylacznie, co sie dzieje na naszych oczach.

 9. Voodoosch said

  Oj panie Marucha.
  Na ojcu, który nie rozumie sytuacji by Panu nie zależało. Na dorosłych dzieciach, które są otumanione debilizmem z TV i z Facebooka by panu nie zależało? Mi zależy na wszystkich moich bliskich. Nie ważne czy są lewakami, zepsutymi nastolatkami, popie***nymi korposzczurami. Trzeba starać się ich naprawiać. Nie ważny cel, ważna droga.

 10. abc said

  #4
  Przychylam się do słów Voodoosch’a i też tak zaczynam robić. Trzeba się odnaleźć w tej rzeczywistości w tym oceanie bezmózgowia i szukać podobnych sobie wysp by coś razem zdziałać dla przetrwania, zachowując człowieczeństwo oraz godność.

 11. bardzo said

  Nałożono na nas powinność abyśmy szli i nauczali.

  Ale jeśli niekoniecznie jesteśmy mistrzami w nauczaniu, to nas zajazgoczą. Ich jest więcej.

 12. bryś said

  Czyli demokracja nie do końca się sprawdza.

  ——
  Moje dość długie życie nauczyło mnie, że z reguły to MNIEJSZOŚĆ ma rację, bo ludzie mądrzy są w mniejszości.
  Admin

 13. revers said

  Jak sie macie Polinki? nasza psychopatyczna wlladzz jak zawsze wykarmii sie, wyleczy sie na sprawdzonych miksturach najlepiej andrenochromaa, wyzzre,zarobii sie w melonach a wy kagance, i kupony na maseczki i szczepionki, nawet przeciwko wsciekliznie na kazdaa okazje wyjscia z domu , przekroczenie regionu administracyjnego lub przekroczenie granicy.

 14. Cyngiel said

  Odnosnie tego filmiku I tego wykladu.
  Swindlu proste to ;;;JEST czysto ROBOTA rewolucjonistow =terorystow zydowskich podajacych sie za Polskich politykow…………POLACY/RODACY obudzcie sie ludzie K…a No co nie widzicie tego K….A.
  Nasza tak zwana wadza ;;;;pseudo=wladza.Musimy ja USUNAC ;;;;;;;;;;;;;;;;;SILA SILA SILA SILA
  ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;DO ROBOTY DO ROBOTY DO ROBOTY;;;;;;;;;;;;;;;a acha chcecie byc poprawni politycznie.Czyli jestescie ;;;;;;;;;;;;;DEBILAMI I IDIOTAMI

 15. Boydar said

  I któż Pana tak naciska, Panie Cyngiel ?

  ————-
  To jeden z tych, co to nawołują „weźmy się i zróbcie”.
  Admin

 16. revers said

  Czytlko? bo do akcji wchodzi kryptojzuita i pejs umiejscowiony w Watykanie

  https://www.welt.de/politik/ausland/article226680175/Moralische-Pflicht-Vatikan-droht-Impf-Verweigerern-mit-Entlassung.html?fbclid=IwAR0kj1RvAWTIKgoycp_mAuGbLGR-Br8YKWHhLhQqdgN3JBz3T_aMgWgDA3o

  i dobrowolnie kazze sie 5000 wspolpracownikom Watykanu wyszczepic sie jak papa Franek, bo inaczej ani pracy w Watykanskiecj czelusciach podgrzewanych Wezeuwiuszem byc moze entcyklika, wyrzucenie z wspolnoty chrzescianskiej, zalicznie do grzechow smiertelnych brak szczepeinia, tak tez sobie mozna posoborowo tlumaczyc biblie i nowszy testament z Tory.

 17. Boydar said

  „… i dobrowolnie każe 5000 współpracownikom Watykanu wyszczepić się jak papa Franek …”

  I że niby nam miałoby to zaszkodzić ?!?!? „Tam nie ma Rosjan”.

 18. revers said

  szykuje sie kowidowa aposteaza …

 19. Axel said

  Pan uczestniczy w obrządku kościoła posoborowego ,którego nie można utożsamiać z Kościołem katolickim-dlatego takie nie inne zachowania tych wiernych i przewodniczącego (celebransa) mszy novusowej. Na mszach świętych Kościoła katolickiego żadne wariactwa covidowej nie występują.

 20. Anucha said

  @15
  Panie Boydar
  Dobry żart tynfa wart
  😀

 21. Boydar said

  No bo już mię wqurwiać zaczął

 22. osoba prywatna said

  https://www.facebook.com/photo?fbid=3707047296069321&set=a.216191618488257

 23. osoba prywatna said

  Tak qrwy męskie i żeńskie namawiają.

 24. osoba prywatna said

  https://www.facebook.com/photo?fbid=3702174413223276&set=a.109023329205087

 25. osoba prywatna said

  https://www.facebook.com/photo?fbid=2553458624951811&set=a.1393648137599538

 26. revers said

  Nie ma wirusow, sa tylko patogenny, kolejny biolog, virusolog dr.Stefan Lanka odkrywa jasne karty historii covida.

  A swoja drogaa z laciny etymologicznie slowo virus okresla sie trucizne zawarta w plynach, substancjach

  https://www.etymonline.com/word/virus

  „poisonous substance,” from Latin virus „poison, sap of plants, slimy liquid, a potent juice,”

  a nie setki neologizmow do tego slowa „wirus” dolaacza.

 27. bryś said

  A jak dotrzeć do wiekszości pokazuje filmik OP z 23. Dużo profesorów wystąpiło w tej produkcji. Puszczają to w duzym telewizorze? Pytam, bo nie posiadam.

 28. bryś said

  I te piii… naprawde w to wierzą? Ci profesorzy? W epidemię, zbawczą moc szczepionki? Czy kłamią z premedytacją, dla osiągnięcia korzyści, czy sa po prostu idiotami?

 29. . said

  „Moje dość długie życie nauczyło mnie, że z reguły to MNIEJSZOŚĆ ma rację, bo ludzie mądrzy są w mniejszości.;

  Dlatego demokracja to stara k-wa. Jak idioci mogą wybrać dobrych posłów?

  „Mi zależy na wszystkich moich bliskich. Nie ważne czy są lewakami, zepsutymi nastolatkami, popie***nymi korposzczurami.”

  Już była tu kiedyś o tym dyskusja tutaj.
  Wtedy twierdziłem to samo co pan.
  A dziś? Na kim ma zależeć? Na bracie zapatrzonym w PiS, starym trepie którego podejrzewam o udział w specjalnej ekipie? Temu, który własnej matki nie szanuje, w masce przyjeżdża do jej domu i nawet ręki nie poda, nie uściska?
  Na siostrze lewaczce co lubi owsiaka? Na dwóch pozostałych braciach co to mówią o NWO, masek nie noszą ale jak są wybory to na dudę i PiS? Czy może na kuzynie co kilka lat temu do PiS się zapisał?

  Dzieci i żony nie mam. Jak wyjdzie bestia zza kulis to znikam i daj Boże żeby przetrwać. A inni niech się martwią o siebie o ile zdążą. Może nie być czasu nawet na myślenie.

  Ile razy już ludziom tłumaczyłem. Czasami wydawało się, że niektórzy zrozumieli. Ale potem dalej robili to samo. Jak kto sobie pościeli tak się wyśpi.

  A szczepienia zabiorą różnych: i pijaka spod sklepu i sąsiada kryminalistę i sąsiadkę dziwkę. Tych co głosują na PiS i lewaków też. Księdza i policjanta. Lekarza i nauczyciela. Głupie babcie i spedalonych studentów. Może trochę elementa zniknie z ziemi. Tak przy okazji.

Sorry, the comment form is closed at this time.