Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  Krzysztof55 o Prof. Mearsheimer: „To Zachód…
  Listwa o Wolne tematy (10 – …
  Listwa o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  lewarek.pl o Stalingrad
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Listwa o Upadek cywilizacyjny Polski
  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  lewarek.pl o Szymowski prześwietla premiera
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Peryskop o Wolne tematy (10 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Dlaczego żołnierze USA łamią przepisy ruchu drogowego?

Posted by Marucha w dniu 2021-02-22 (Poniedziałek)

Dlaczego? Bo mogą.
Admin

Prawdziwi królowie polskich dróg. Dlaczego żołnierze USA łamią przepisy ruchu drogowego?

W czwartek 11 lutego podczas rozmowy telefonicznej szef Pentagonu Lloyd Austin zaprosił Ministra Obronny Narodowej Mariusza Błaszczaka do złożenia wizyty w Pentagonie oraz przyjął zaproszenie do wizyty w Polsce.

Bardzo ciekawe jednak, czy Mariusz Błaszczak podczas spotkania z Lloydem Austinem podniesie zasadnicze kwestie dotyczące wojsk USA w naszym kraju w tym warunków ich pobytu?

Żołnierzy USA w Polsce to jeden z tych tematów, który budzi wiele kontrowersji w społeczeństwie. Problemem jest nie tylko ilość wojska amerykańskiego (więcej niż 5 tys.) na terenie naszego kraju, ale również zachowanie Amerykanów w Polsce. Mieszkańcy miast, gdzie stacjonują Amerykanie, skarzą się, że piją za dużo alkoholu, gwałcą, biją, obrzucają wyzwiskami Polaków.

Jednak praktycznie wszyscy Polacy zgadzają się z tym, że największe zagrożenie stanowią wypadki drogowe z udziałem wojska USA. Amerykańska armia nie radzi sobie z polskimi drogami i naszymi przepisami o ruchu drogowym. A najgorsze jest to, że w każdym z tych przypadków Amerykanie uniknęli kary!

Niemal co miesiąc słyszymy o wypadku z udziałem konwoju wojskowego: czy to chodzi o pożar cysterny na autostradzie, ciężarówkę tonącą w błocie czy konwój, który… nie zmieścił się pod wiaduktem.

Dwa tygodni temu doszło do kolejnego wydarzenia. Samochód osobowy zderzył się z transporterem opancerzonym. Kierowca Kii uderzył w tył wojskowego samochodu. Przód osobówki zakleszczył się pod opancerzonym transporterem i został poważnie uszkodzony. Z materiałów śledztwa wynika, że żołnierz po prostu nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. W wyniku zdarzenia kierowca samochodu został ciężko ranny, mężczyznę przewieziono do szpitala.

Nie są wyjątkiem też jazda pod wpływem alkoholu, przekroczenie prędkości.

W lipcu zeszłego roku amerykańska ciężarówka wojskowa zderzyła się z samochodem ciężarowym na drodze wojewódzkiej nr 175 między Kaliszem Pomorskim i Drawskiem Pomorskim (Zachodniopomorskie). W wyniku wypadku dwóch amerykańskich żołnierzy zostało rannych.

Według oficjalnych ustaleń amerykańską ciężarówką kierowca zjeżdżał ze wzniesienia z nadmierną prędkością, która nie pozwoliła mu opanować ciężkiego pojazdu. W wyniku tego na zakręcie samochód zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka tirem. Oba samochody stoczyły się do pobliskiego rowu i uszkodziły słup z linią energetyczną.

Podczas gdy stoimy przed poważnym problemem wypadków z udziałem funkcjonariuszy wojska amerykańskiego, nasz rząd nie chce dbać o nasze bezpieczeństwo! Zamiast realnych działań politycy i przedstawiciele MON znajdują najdziwniejsze wytłumaczenia. „Nawyki, które kierowcy zdobyli w swoim kraju, mogą utrudniać jazdę w kraju o innym poziomie kultury jazdy…” – tak prokomentowali przedstawiciele rządu przyczyny wypadków drogowych żołnierzy USA.

Niestety, takie przykłady można mnożyć. Wszystko to jest z powodu, że żołnierzy USA uważają się za królów polskich dróg i często rażąco łamią przepisy ruchu drogowego. A nasz rząd dał Amerykanom zielone światło do tego, ponieważ zgodził się na wyłączenie personelu amerykańskiego spod polskiej jurysdykcji. To oznacza, że ani nasza armia, ani policja nie mają prawa kontrolować Jankesów w tym na zawartość alkoholu czy narkotyków i ukarać w żaden sposób. Po co nam tacyobrońcy?

Hana Kramer
https://ndp.neon24.pl

Komentarzy 16 do “Dlaczego żołnierze USA łamią przepisy ruchu drogowego?”

 1. jazda na wprost said

  Osobówki walnęła w kufer pancerki. To czyja wina? Tego z przodu?

 2. plausi said

  „Prawem okupanta jest bezprawie. „

  Czy Polacy nie potrafią zrozumieć takiej prostej zasady prawnej.

  W czasach okupacji hitlerowskiej nie było inaczej niż teraz pod tą imperialną okupacją. Gdyby miało sens brać poważnie namiestników okupanta nazywanych „rządem polskim” w Warszawie, przypomnijmy, że namiestnik dla Generalnej Guberni Frank rezydował w Krakowie, na zamku, znakomite miejsce dla łajdaków, to należałoby oskarżyć ten patriotyczny rząd w Warszawie o zdradę stanu, ale my wiemy, że to są jedynie namiestnicy okupanta, dlatego stosowane przez nich totalitarne metody w ramach operacji „Pandemia” są jedynie wykonywaniem poleceń okupanta. Ten tzw. „rząd polski” to jedynie banda konfidentów okupanta, niektórzy z tych łajdaków odeszli do „krainy wiecznych łowów”,

  https://www.youtube.com/watch?v=iF35z8JntfU

  ale nie brak łajdaków, którzy natychmiast zajęli ich miejsce.

  O ile nam wiadomo, żołnierze USA w krajach okupowanych, tak jest też w RFN, nie podlegają żadnej jurysdykcji, jaka obowiązuje mieszkańców kraju. To pozwala komendantowi wojsk okupacyjnych wysłać podejrzanego o zbrodnię żołnierza do USA, zanim postępowanie zostanie uruchomione. Znany jest nam przypadek z Włoch, gdzie załoga samolotu, który zerwał linę kolejki i spowodował śmierć wielu turystów, została natychmiast wycofana z Włoch i wszelkie postępowanie karne wobec obsługi samolotu zostało przez władze USA zablokowane.

  Ta i poprzednia banda konfidentów okupanta sprzedała Polskę i Polaków już dawno, tyle, że prostackie umysły wielu nie są w stanie tego pojąć, wystarczy przypomnieć rabunek polskiego mienia w operacji „Prywatyzacja” Sorosa, której zupełnie błędnie i bez sensu dano imię Balcerowicza, ten ostatni był tylko „słupem”.

  Warszawscy konfidenci okupanta wykorzystają zasłonę dymną operacji „Pandemia” aby zrealizować zadanie „Just Act 447”, jakie już przed paru laty otrzymali. Wyegzekwują od każdego, bo przecie każdy otrzymał PESEL i nie jest w stanie tego uniknąć.

 3. Piskorz said

  re 2 postępowanie karne wobec obsługi samolotu zostało przez władze USA zablokowane.’ Zgadza się; spora część ofiar pochodziła z NRD. Polak /?/ Polka otrzymała 1 mln $.

 4. Bezpartyjna said

  „Dlaczego żołnierze USA łamią przepisy ruchu drogowego?”

  Łamią przepisy ruchu drogowego bo im pół świata na to pozwala i nie tylko na to.

 5. assasello said

  „po co nam tacy obrońcy?”

  oni nas przecież nie bronią tylko pilnują

 6. Lily. said

  NIE WIEM,czy TAK jest,ale slyszalam,ze
  WOJSKA SOJUSZNIKA,nie PODLEGAJA
  ZADNEMU PRAWU,w III.R.P.

  SAM swiecie NAM PANUJACY J.K,
  przejdzie do historii jako TEN, POD,
  ktorego rzadami WOJSKA USA trafily
  do III.R.P.

 7. yogi said

  Łamią przepisy ruchu drogowego bo polskie różnią bardzo od tych w USA. Potrzebują następnego pokolenia by się adaptować.

 8. Piskorz said

  !!! To nie miejsce na ten wpis, ale…znalazłem gdzieś info na port. niem. że USA podjudzały Saddama H. do ataku na Kuwejt.!!

  ——
  To prawda.
  Admin

 9. Humbold said

  Bo to sa pulglupki w rekach ;;;;;;;;;;;;;;;;cweli zydowskich;;;;;;;;Oni sa bochaterami ale tylko na filmach zydowskich.OBUDZ sie POLSKO.

 10. Boydar said

  Ze stacjonującymi Ruskimi można było machniom, lub zwyczajnie pohandlować. A z tymi ? Podejrzewam że nic.

  Uważam, że uznano metodę budowania niechęci do intruza poprzez bezkarność w przestępstwach pospolitych za najmniej jeszcze destrukcyjną. Przecież mogli by sobie polowania na tubylców urządzać typu noplis, u jankesów to chlubna tradycja.

 11. revers said

  ___ nic? jak na glodzie bedaa dzziemy to wszystko kupia co w proszku do kokainy podobne, nawet cukier waniliowy.

  A do kompotow polskich i samowystarczalnosci na ruskich rakietach spiewakow z choru „slowiki” im bardzo daleko, chocby 100 preslejow, bialych, afrojanki, czy klorowo-gendrowych mieli w jednostce rakietowej.

 12. Marucha said

  Re 10:
  Dodam, że za dokonanie przestępstwa na Polakach, taki sowiecki żołnierz z reguły lądował gdzieś za kołem polarnym. Albo metr pod ziemią.

 13. Kar said

  –>12..czasami, od przypadku do przypadku polewali petenta z banki benzyna..A do mamy słali dziekczynny list;.. „malczik-bojec pogib kak gieroj”..(przypadek autentic z roku 81/Lubin-restauracja Lutnia, gdzie 2UB petentow zostalo odstrzelonych z AK47 przez zbieglego z wartowni Malej-Moskwy-Legnica)

 14. Tadeusz said

  Bo mogą i nie grozi im za to żadna kara. tak już jest w krajach okupowanych.

 15. lewarek.pl said

  Do czasu aż wiejskie i małomiasteczkowe chłopaki zorganizują jakieś oddziały samoobrony.

 16. revers said

  A to ciekawe, zadnej wzmianki o tzw polskich reporterow o kierowcy, byc moze pomocnika kierowcy TIR-a

  https://www.rmf24.pl/goraca-linia/wasze-fakty/news-wypadek-z-udzialem-pojazdu-amerykanskiej-armii-sa-ranni,nId,4601854

  za to badano reportersko, zandarmersko czy wlos z glowy jankesow nie spadl. Wyglda na to ze obydwie wladze i okupacyjne i niby polskie moga lamac prawo na kzdym kroku i ostrym zkrecie.

  tak bylo w pzypadku Premier Beatki Szydlo korej woz borowika wymusli pierwszenstwo i rozwaiil Fiacika, zarzut padl na mlodego kierowca Fiata, ze wogle smial korzystac z drogi publicznej gdy dostojnicy jadaa nawet bez sygnalu kojaka..

  podobny wypadek zdarzyl sie przy wjezdzie na autostrade pod Olesnicaa w woj. wroclawskim, tylko wtedy kierowca samochodu osobowego na ktorego najechala z duza predkoscia jankeska cysterna mial miej szczescia i zginal na miejscu wypadku

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: